Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Hitch m/v part-time ith Rijnland Kansen in tijdelijk werk Registratie-assistent Hoofd administratie m/v C.V.-servicemonteur PROJECTEN VOOR TECHNICI —MIMI: ZATERDAG 21 OKTOBER 1995 Rijksuniversiteit Leiden I Dienst Studentenzaken v het Bureau van de Universiteit MEDEWERKER DIENST- SECRETARIAAT (V/M) 19 uur p/w, vacaturenummer: 5-158/1158) De dienst Studentenzaken heeft als algemeen doel het studieklimaat voor de -student te bevorderen door het geven van advies, ondersteuning en informatie aan de student De taken van de dienst zijn ondergebracht bij een tweetal afdelingen: Studentendienst verlening en Studie-ondersteuning. Ten behoeve van het secretariaat van de dienst is een vacature ontstaan voor een medewerker dienstsecr^ariaat. De functie wordt samen met een aantal collega's uitgeoefend onder leiding van de meewerkend coördinator. De werktijden liggen in beginsel op de woensdag middag, de donderdag en de vrijdag. - het verstrekken van informatie; - beheer van agenda's van medewerkers binnen de dienst; - postbehandeling; - verrichten van type- en kopieerwerk zaamheden; - bijhouden van de archieven; - administratie van cursussen georganiseerd door de dienst; - verslaglegging van vergaderingen; - vervanging medewerkers van de Informatiebalie Studentenzaken. Vereist' - HAVO of VWO; - secretariële vooropleiding en/of secretariële ervaring; - contactuele vaardigheden en dienstverlenende instelling; - stressbestendigheid en flexibiliteit; - kennis van de moderne talen (Engels, Duits, Frans); - kennis van geautomatiseerde systemen (o.a. WP). Salaris maximaal 3.507,bruto per maand bij een volledige dagtaak. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste twee jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: A.H.P. Koch. meewerkend coördinator, tel. 071-5278022. Sollicitaties, voorzien van curriculum vitae en onder vermelding van het vacature nummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Hoofd van het Bedrijfsbureau van het Bureau van de Universiteit, Stationsweg 46, Postbus 9500, 2300 RA Leiden. R'ijks Universiteit Leidenj I I I I I. I I I f" Programmeur m/v Voor een bedrijf in Roelofarendsveen zoekt Randstad een ervaren programmeur met kennis van Foxpro, Clipper en dBase. Ervaring met het ontwikkelen van applicaties en kennis van ontwikkelingsmethodieken, zoals SDM, zijn een must. U heeft een relevante opleiding op MBO/HBO-niveau en u kunt goed zelfstandig werken. Deze baan is voor lange tijd. Informatie bi) Marieke Peters, tel. 071-5 12 15 41. Leiden, Kort Rapenburg 6. Monteur m/v strooiers Voor een agrarisch bedrijf in Nieuw-Vennep zijn wij op zoek naar verschillende monteurs. U gaat zich bezighouden met het assembleren van strooiers of onderdelen daarvan. De werkzaamheden worden verricht a.h.v. tekeningen en instructiekaarten Bent u in bezit van een monteursdiploma of heeft u een opleiding gevolgd in de richting Voertuigentechniek? Dan kunt u lange tijd aan de slag Informatie bij Marieke Peters, tel. 071-5 12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Cursus zorgassistent Werken als zorgassistent/verzorgende in de thuishulp of in een verpleeghuis, maar geen ervaring? Randstad Uitzendbureau start half november met een opleiding tot zorgassistent. De cursus zal 2,5 week duren. In deze cursus leert u oudere mensen te verzorgen. Hiervoor zoeken wij zeer gemotiveerde kandidaten die lange tijd minimaal 20 uur per week beschikbaar zijn. Wilt u hierover meer weten? Neem dan snel contact met ons op, wij vertellen u graag meer. Informatie bij Tamira Storre, tel. 071-5 14 94 46, Leiden, Boommarkt 3a. -»r randstad uitzendbureau Woningbouwvereniging Volksbelang Woningbouwvereniging Volksbelang is een vooruitstrevende klantgerichte organisatie en beheert in de regio Duin- en Bollenstreek circa 2300 verhuureenheden binnen de gemeente Lisse. Volksbelang is een 'platte' organisatie, aangestuurd door een directieteam, en bestaat uit ca. 20 medewerkers, verdeeld over de afdelingen Technische Zaken en Financiën Bewoners- en Verhuurzaken. Voor de afdeling Financiën wordt er gezocht naar een: BOEKHOUDER M/V De boekhouder rapporteert aan de Financieel-Commercieel Manager en draagt zorg voor: - het zelfstandig opstellen van managementinformatie, begroting en jaarrekening - administratieve procedures en interne controle - het up-to-date zijn van de administratie Wij vragen: - opleidingsniveau SPD/HEAO-BA - inzicht in administratieve regelgeving binnen de volkshuisvesting - kennis van het NCCW-systeem (w.o. salarismodule) - kunnen aansturen van de medewerkster administratie - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - kennis van PC-toepassingen, met name Excel - flexibele werkinstelling gepaard met een dosis humor - woonachtig in de regio, danwel bereid zijn zich daar binnen te vestigen - leeftijd 27 tot 40 jaar - op korte termijn beschikbaar Wij bieden: Boeiende functie met daarbinnen een ruime verantwoordelijkheid en zelfstandigheid. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O. voor personeel in dienst van woningcorporaties, waarbij inschaling afhankelijk van leeftijd en ervaring is. Sollicitatie/informatie: Voor nadere informatie kunt u terecht bij de heer H. J. Goudswaard (Financieel-Commercieel Manager), overdag bereikbaar tussen 9.00 en 16.00, telefoon 0252-419125. Binnen de selectieprocedure bestaat de mogelijkheid tot het laten afnemen van een psychologische test. Uw sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie richten aan: Woningbouwvereniging Volksbelang, t.a.v de directiè, Postbus 126, 2160 AC Lisse met in de linkerbovenhoek de vermelding "sollicitatie". Lampenier is een grote winkelketen gespecialiseerd in kwaliteitsverhchting In elk van de meer dan 75 vestigingen is een ruime keuze te vinden aan moderne en romantische binnen- en buitenverlichting Wij zoeken voor onze vestiging in Leiden (Haarlemmerstraat I88) een PART-TIME VERKOOPSTER M/V), Heeft u interesse in de bovenstaande funktie dan schrijft u een bondige sollici- U bent bij voorkeur woonachti de direkte omgeving van Leiden U onderscheidt zich door een hoge mate tatiebrief t.a v de heer H van Kasterop. van betrokkenheid, inzet e.n gevoel van verantwoordelijkheid. U houdt ervan zelfstandig te werken. Ervaring in de verlichtingsbranche is een pré. Uw werktijden worden in overleg Lampenier, Haarlemmerstraat I88, met u bepaald Lampenier biedt u een inwerkpenode en interne opleiding/inStruktie, waarbij u de nodige produkt- en vakkennis opdoet. 23I2GH Leiden. Telefoon 07I-5I20I ziekenhuis Het Rijnland Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met circa 500 bedden op 2 locaties. St- Elisabeth in Leiderdorp en Rij noord in Alphen aan den Rijn. De afdeling medische registratie is onderdeel van de medische administratie Op de locatie St. Elisabeth ontstaat op deze afdeling een vacature voor een: full-time Taken: - Het verzamelen en vastleggen van medische- en patiëntengegevens, - het bewerken van mediscne dossiers, - het onderhouden van administratieve systemen; - het beheren van medische archieven; - het microfilmen van medische gegevens Functie-eisen: - een afgeronde MEAO/HAVO-opleiding, j tot het volgen van werkgerichte opleidingen, iet geautomai - flexibele werkhouding, - accuratesse; - goed in teamverband kunnen werken Daarnaast strekt het diploma doktersassistente of medisch secretaresse tot aanbeveling Kennis van Windows en WordPerfect (5.1) is een pré; Gezien de samenstelling van het team worden vooral mannen verzocht te reageren Het salaris bedraagt maximaal 3 668,bruto per maand, afhankelijk van ervaring (FWG 30) Nadere informatie over deze functie wordt u qaarne verstrekt door mevrouw J M T Haartsen, hoofd medische administratie, telefoon 071 - 545 44 31 Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, locatie St Elisabeth, t a v mevrouw H.J.M Alflen. afdeling personeel en organisatie, Simon Smitweg 1, 2353 GA Leiderdorp, onder vermelding van vac.nr.: 69.95 pLjtmcin Wij zijn actief op het gebied van klimaatbeheersings-, sanitaire, koel- en industriële installaties in de Randstad/Bollenstreek. Korte communicatielijnen, eigen verantwoordelijkheid en persoonlijk initiatief zijn sleutelbegrippen binnen ons bedrijf. Het dienstenpakket omvat het hele traject van ontwerp, uitvoering, service en onderhoud. Door uitbreiding van de bedrijfsvoering kunnen wij op korte termijn plaatsen: De functie: Hij of zij zal leiding geven aan een drietal administratieve medewerk(st)ers en is als zodanig verantwoordelijk voor de financiële berichtgeving aan de directie alsmede het voorbereiden van de financiële jaarstukken t.b.v. een goedkeurende accountantsverklaring. Ervaring en/of affiniteit met automatisering in de installatiebranche strekt tot aanbeveling. Opleiding: minimaal in bezit van het MBA-diploma of daaraan gelijk te stellen opleiding cq. werkervaring. Leeftijd: 30-45 jaar. Voor de juiste kandidaat biedt het bedrijf een interessante en dynamische functie met uitstekende toekomstmogelijkheden. De functie: De juiste kandidaat dient een all-round vakman te zijn, bij voorkeur in het bezit van de vereiste vakdiploma's of daarmee gelijk te stellen werkervaring. Uw werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit het verrichten van kleinschalig c.v.-installatiewerk in de meest brede zin. Hiertoe wordt u een speciaal voor dit doel ingerichte montage-auto ter beschikking c Wat heeft Putman te bieden De kern van onze filosofie is: de kracht van het succes van onze onderneming wordt bepaald door de kwaliteit en inzet van onze medewerkers. Wij voeren een beleid dat gericht is op het optimaal kunnen functioneren van onze n in hun werkomgeving. Zaken als opleidingen en goede secundaire voorzieningen maken onderdeel uit van dit beleid. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Putman Installaties B.V. t.a.v. dhr. P. C. C. van Schie Voorstraat 153 2201 HT Noordwijk ARBEIDSBEMIDDELING HET BURO VOOR VASTE BANEN ASSISTANT TO THE MANAGER m/v Voor deze afwisselende functie zijn wij op zoek naar een kandidaat met ruime boekhoudkundige ervaring op minimaal PD-niveau. Tevens dient de kandidaat affiniteit te hebben met automatisering. Leeftijd 25-35 jaar. Wilt u meer weten over deze functie, neem dan zo spoedic mogelijk contact met ons op voor verdere informatie of voor het maken van een afspraak. Polec biedt continue aantrekkelijke functi bij diverse opdrachtgevers in Nederland. Q moment zoekt onze vestiging in Haarlet technici voor de volgende vacatures. k PROGRAMMEURS T.b.v. enkele langlopende automatiseringl/fl/7 projecten. U heeft een HTS opleiding Elektrotechniek of Technische Computerkunde. Daarnaast beschikt u o\ een ruime kennis en ervaring op het gebied C, C++, Pascal, Dos en Unix. UITVOERDERS/OPZICHTERS Voor projecten in de civiele techniek. U hi ervaring in bovengenoemde functie en u h een opleiding op MBO- of HBO-niveau TECHNISCH COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST T.b.v een handelsmaatschappij in Hoofddi Uw opleiding MTS Wtb is aangevuld m« minimaal 3 jaar ervaring in de marketing Daarnaast heeft u diverse marketingcursus gevolgd. U bent een echte duizendpoot beschikt over goede communicatieve eigt schappen. Kennis van de Duitse en Engel taal is een vereiste. CAD TEKENAARS Voor de vakgebieden werktuigbouwkund elektrotechniek, bouwkunde en civiele tech zijn wij op zoek naar CAD-tekenaars. Deze functies zijn slechts een kleine greef ons vacaturebestand. Bent u geïnteresset Neemt u dan contact op met Polec Haarlf 023 - 542 00 99 polec LANGE HERENSTRAAT 13 2011 LK HAARLEM mdt Vei Een halve dag of één avond per week gedurende 8 mas nov. Laag cursusgeld, subsidie op instrumenten. Vraag mforma studiegids, ook 's avonds en in h«t weekeinde, telefonisch! COLLEGE DE PARI Bel nu: 070 - 363 21 88 blot veiling Flora vgvereniglng, t n- en plant enk stolenIn lot, ia! zet Een goed salaris, een plezierige werksfeer en voldoende vrije tijd, daar kunt u op rekenen als u bij Bloemenveiling Flora komt werken in de distributie. Waar vind je dat nog tegenwoordig? U hoeft niet langer te zoeken. Want bij Bloemenveiling Flora vindt u dit allemaal De afdeling logistiek De afdeling logistiek is een belangrijke schakel in onze organisatie. Ruim 230 medewerkers zorgen ervoor dat dagelijks miljoenen bloemen van eigenaar verwisselen. Immers, zij verwerken de door onze aanvoerders aangevoerde bloemen en planten en leveren ze af bij onze afnemers. Transportmiddelen zoals electrotrucks, stapelwagens en kettingbanen zijn daarbij voor een ieder beschikbaar. Uw taken U zult werkzaam zijn in onze distributiesector, en wel in de functie die wij verdeler noemen Als verdeler krijgt u beschikking over een opstaptruck en zorgt u er voor dat geveilde stapelwagens met bloemen en planten worden verdeeld onder de bloemenhandelaren Het gaat daarbij om de juiste aan tallen en soorten op de juiste plaats. U doet dit werk geheel zelfstandig en bent werkzaam in een team van collega's. Werktijden Het veilen speelt zich af in de ochtenduren. Vroeg beginnen is daarbij belang rijk zodat dezelfde dag nog de bloemen aangekocht kunnen worden door de consument. Om deze reden zal uw werktijd dan ook beginnen om 06.15 uur. Uw werktijd eindigt nadat alle bloemen en planten door u en uw collega's op een bepaalde veildag zijn verdeeld. Meestal bent u tussen 10.00 en 11.00 uur klaar met uw taak. In deze deeltijdfunctie is er sprake van een vier- of een vijf daagse werkweek, waarbij u dan per week gemiddeld tussen de 15 en 18,75 uur werkzaam zult zijn, van maandag tot en met vrijdag. Bij een vierdaagse werkweek is de donderdag uitgezonderd. Wij vragen Kandidaten met een leeftijd van 16 tot 45, jaar die daadwerkelijk op zoek zijn naar een part-time baan. Inzet, motivatie en een goed ontwikkeld servicege- voel spreken ons meer aan dan diverse diploma's. Een goede beheersing van de Nederlandse taal is vereist, daarnaast moet u beschikken over een goede lichamelijke conditie en uw lichaamslengte moet minimaal 1,65 meter zijn. Kandidaten dienen op korte termijn beschikbaar te zijn. Wat bieden wij u Een zelfstandige functie bij een solide onderneming. Een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden, waarin ondermeer zijn opgenomen 8% vakantietoeslag tenminste 25 vakantiedagen pensioenregeling Goede arbeidsomstandigheden in een kleurige en soms ook geurige werkomgeving. Natuurlijk ontbreekt ook het weekendbloemetje niet, dat u iedere vrijdag wordt aangeboden. Het salaris dat wij voor deze deeltijdfunctie aanbieden is uiteraard afhankelijk van uw leeftijd en ervaring en bedraagt: bloemei veilim flor) JOOO telers uil binnen en buitenland bun produkten bij Bloemenveiling Flora af. ongeveerd 50 miljoen gulden, die groten deels vla zes hypermoderne velllngklok- ken tot stand komt. Dagelijks zijn ruim ■*50 medewerkers actief betrokken bij de uilroering van de belangrijkste laak t an bel veilingbedrijf: de afzet van de door de bloemen en planten. De afnemersgroep van Bloemenveiling Flora best,uit voor namelijk uil binnen N ederUmd en daarbuiten opererende leeftijd bruto per salarisperiode netto (tariefgroep II) netto (per 562,50 564.68 7.53 703,12 661.45 8,82 843,25 758,84 10.12 ƒ983.88 855.62 ƒ11.41 1.195.06 999.07 ƒ13.32 1.405.75 1.139.34 15.19 Deze salarissen zijn gebaseerd op een 18,75-urige werkweek. U ontvangt dan ook. los van eventuele CAO-loonsverhogingen. jaarlijks een salarisverhoging. Uw sollicitatie U kunt een sollicitatie-formulier aanvragen via telefoonnummer 071-4094220 (Margreet Gillebaart) binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie Ook kunt u. indien u vooraf nog enige informatie wenst, contact opnemen met bovengenoemd telefoonnummer. «wljg. rrklng a laan van vert< 2231 BZ rijnsO tel 071-4094*

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 30