ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel Bi I Oegstgeest Canon gemeente le UITVOERDER (M/v) "WIE ZORGT VOOR HELDERE FINANCIËLE RAPPORTAGES? i 21 OKTOBER 1995 T?<a Covxsn is '(dafflyUs uorUc. Canon is één van 's werelds grootste leveran ciers van hoogwaardige, technologische appara tuur voor de kantooromgeving. Canon Benelux NV richt zich op de verkoop, distributie en servicing van foto-, video- en kan toorapparatuur. Apparatuur die mensen efficiënt en plezierig laat functioneren. De combinatie van de juiste mensen en kwaliteitsprodukten is de basis van ons succes. Daarom investeert Canon Om ons succes verder.uit te bouwen, willen wij ons salesteam voor kantoorapparatuur in de regio Leiderdorp versterken met enkele enthousiaste VERKOOP ADVISEURS Binnen uw regio onderhoudt u de met bestaande relaties en benadert u nieuwe klanten. Als verkoopadviseur van een topmerk als Canon bent u een gesprekspartner met kennis van zaken van ons volledige produktenpakket, die gedegen adviezen verstrekt en maatwerkop lossingen biedt. Op die manier weet u niet alleen uw targets te behalen, maar tegelijkertijd een langdurige relatie met klanten op te bouwen. U opereert met een grote mate van zelfstandigheid en rapporteert aan de District Sales Manager. Voor deze groeifunctie vragen wij een op leiding op MBO-/HBO-niveau en enkele jaren succesvolle saleservaring in een business-to- business omgeving. Kennis en ervaring op het gebied van automatisering en netwerken is een pré. Daarnaast vinden wij uw persoonlijke kwaliteiten minstens zo belangrijk. U bent een geboren relatiebeheerder, overtuigend en flexibel, communicatief sterk en een echte teamworker. Verder beschikt u over doorzettingsvermogen en ambitie. Uw leeftijd ligt tussen de 26 en 35 jaar. Canon biedt u een aantrekkelijke baan in een professionele omgeving. Verder kunt u rekenen op een gedegen produkttraining, goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden die zonder meer vooruitstrevend genoemd kunnen worden. Herkent u zich in het profiel en spreekt deze uitdagende baan u aan? Dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie met c.v, en pasfoto - vóór 30 oktober 1995 - richten aan Canon Benelux NV, t.a.v. mevrouw B. Boogaers, Postbus 1500, 2130 HA Hoofddorp. De eerste sollicitatiegesprekken vinden plaats op 10 en 13 november a.s.; een assessment onderzoek op 21 november 1995. A PLEASURE TO WORK WITH v) St Gevraagd ANDIG MEISJE om te assisteren in tandarts-praktijk. iding minimaal Havo ring niet vereist. INITIAL DIENSTVERLENING NEDERLAND B.V. zoekt voor het Golden Tulip Hotel Leiden een ERVAREN HUISDAME voor 3 uur per dag, van maandag t/m vrijdag. Werkzaamheden: - Het nachecken van de schoongemaakte kamers - Leidinggeven aan de kamermeisjes - Bijhouden van de urenadministratie Voor meer informatie tel.nr. 010-4136400. J.G. Nelis Groep bestaat uit een aantal werkmaatschappijen aktief in de ojektontwikkeling, bóuw en grond-, weg- en waterbouw in West- en Noord ederland. Met ondersteuning van een eigen materieeldienst worden projekten in klein tot zeer groot gerealiseerd. Door te werken volgens (gecertificeerde) irgsystemen wordt voortdurende organisatieverbetering nagestreefd, valiteit, veiligheid, gezondheid en milieu nemen een zeer bijzondere plaats in. »or de betrokkenheid en flexibiliteit van ca. 500 medewerkers zijn wij in staat projekt tot tevredenheid van onze opdrachtgever op te leveren. Aannemingsbedrijf J.G. Nelis b.v. vraagt voor haar werkmaatschappij J.G. Nelis Bouw b.v., gevestigd in Haarlem en aktief in de utiliteits-, industriële- en oningbouwsector in West Nederland, in verband met een toename van de aktiviteiten, een w voornaamste taken als le uitvoerder dagelijks leidinggeven op de bouwplaats coördineren van de diverse onderaannemers lor de functie geldt: opleiding HTS-Bouwkunde met vakgerichte aanvullende studies aantoonbare ervaring in een soortgelijke Jmktie goede kontaktuele eigenschappen en een goede uitdrukkingsvaardigheid zijn: uitvoeren van alle geplande maatregelen en keuringen binnen de vastgestelde werkbegroting zorgdragen voor registraties een grote mate van zelfstandigheid, kreativiteit en doorzettingsvermogen kennis van diverse bouwmethoden ervaring met planningspakketten, Wordperfect en Lotus 1 -2-3 is een pré leeftijd van 30-45 jaar en 'n zgn. teamworker or nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer G.M. Groenenberg, hoofd Personeelszaken van nnemingsbedrijf J.G. Nelis b.v. Tijdens kantooruren te bereiken onder telefoonnummer 023-5187100. Ilicitanten dienen zich schriftelijk te wenden tot Aannemingsbedrijf J.G. Nelis b.v., afdeling rsoneelszaken, Postbus 802, 2003 RV Haarlem. PARTNERS IN PROJEKTEN Sony Europa B.V. bestaat uit vier business groepen, die elk verantwoordelijk zijn voor de pan-europese marketing van de verschillende produktgroepen. Deze business groepen initiëren de marketingplannen en sturen de landelijke saleè companies aan. Daar naast zorgen zij voor aansturing en ontwikkeling van de gezamenlijke advertentie- en promotiecampagnes. Tevens geven zij logistieke ondersteuning en zorgen vooreen stuk produktontwikkeling. Er werken op dit moment ongeveer 90 mensen. Sony Europa is geves tigd in het Sony complex in Badhoevedorp. Binnen de juridische eenheid is de Finance and Administration Divi sion (FAD) verantwoordelijk voor de verwerking van de totale financiële data. Tevens verstrekt deze afdeling operationele informatie door middel van rapportage aan de moedermaat schappij in Tokyo en aan de ver schillende inanagementgroepen. Momenteel is er bij de Finance and Administration Division van Sony Europa plaats voor een Assistent-manager m/v Om deze functie goed in te kun nen vullen, hebt u een opleiding Bedrijfseconomie op academisch niveau of HBO-plus niveau (SPD) nodig. En zeker 4 tot 5 jaar ervaring op het gebied van Finance and Accounting. U bent namelijk verant woordelijk voor de totale rapportage van de juridische eenheid en de divi sies. het treasury/finance beheer van het 'working capital' en de salaris administratie. Daarnaast hebt u contro lerende taken op het gebied van de financiële rapportage van de Accounts Payable, de General Ledger, de Accounts Receivable en de Europese BTW. Ook verzorgt u de jaarrekening en de belastingaangiftes en onder houdt u de contacten met accoun tants, belastingadviseurs, banken en inspecties. U rapporteert rechtstreeks aan do manager van de FAD. Belangrijk is dat u kunt bogen op enige jaren relevante leiding gevende ervaring, want u krijgt do supervisie over de FAD-niedewer- kers (6), die verantwoordelijk zijn voor hun eigen deelgebieden. Door zettingsvermogen, communicatieve kwaliteiten, een flinke dosis flexibi liteit en verantwoordelijkheidsge voel zijn onmisbare eigenschappen. Evenals accuratesse, een pragmati sche, doelgerichte manier van wer ken en een loyale houding. Als u daarnaast beschikt over kennis van PC- en mainframetoepassingen en uw leeftijd rond do 30 jaar ligt. dan bent u de kandida(a)t(e) die we zoeken. Een goede beheersing van dn Engelse taal is noodzakelijk. Belangstelling? Stuur uw sollicitatiebrief, ver gezeld van een uitgebreid CV, naar de afdeling Human Resources van Sony Europa B.V., ter attentie van mevrouw M.N.L. Anderson, Schip- holweg 275, 1171 PK Badhoevedorp, Voor meer informatie kunt u contact opnemen met drs. j. Kooiman, manager FAD, telefoon 020-6581151. SONY TOURCHAUFFEURS/ BUSCHAUFFEURS (zowel full- als parttime) Voor de standplaats Schiphol De NZH Travel verzorgt naast de losse verhuur en specials ook programmareizen, zoals steden-, alleengaanden- en wintersportreizen. Daarnaast beschikt NZH Travel overeen uitgebreid dagtochtenprogramma en specials (ééndaagse- en meerdaagse reisen op maat). Tevens opereert NZH Travel op de vervoersmarkt met de merknamen Ezaco Reizen, Jonk Cars en KLM autobusbedrijf. Uw functie Als touringcar-chauffeur zult u ingezet worden op het hele programma, zowel de binnenlandse- als de buitenlandse reizen. Het is een afwisselend werkpakket, waarbij verwacht wordt dat u zich opstelt als gastheer. Een goede voorbereiding van de reis is daarbij noodzakelijk. Wij vragen van u - Minimaal in bezit van busrijbewijs (rijbewijs D); - Optimaal gevoel voor service en dienstverlening; - Representativiteit; - Flexibele instelling, ook als het gaat om werktijden; - Beheersing van de Engelse taal; - Een goed oriëntatievermogen en goede geografische kennis; - Ervaring als tourchauffeur/buschauffeur is een pre; - Leeftijd tussen 21 en 40 jaar; - In bezit van eigen vervoer; Uw salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. U kunt rekenen op goede arbeidsvoorwaarden volgens CAO besloten vervoer. De Werving Selectie van deze procedure wordt uitgevoerd door Uitzendbureau Start op Schiphol. Voor meer informatie kunt u van maandag t/m vrijdag contact opnemen met Mw. R. v. Kuijk of Mw. N. Tromp, telefoon: 020-6534990. NZH Travel is als touroperator/touringcarbedrijf met circa 130 medewerkers en circa 75 luxe touringcars één van de werkmaatschappijen van de NZH-groep. De NZH-groep is actief op alle markten van het personenvervoer zoals openbaar-, taxi-, ambulance- en groepsvervoer. NZH Travel maakt een sterke groei door en heeft vestigingen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem, Hoorn, Purmerend en Schiphol. travel] Diaconessenhuis Leiden huis, met 314 bed is een alge meen ziekenhuis met een regionale functie, waarin vrijwel alle specia- lisrrtèn aanwezig zijn. ve voorberei ding vaft de nieuw bouw varVhet bed denhuis verkeert in een vergevorderd stadium. In verband Binnen de dienst kliniek is op de derde chirurgische/ orthopaedische verpleegetage en op de vijfde verpleegetage: oogheelkunde, neurologie, longziekten en K.N.O., een plaatsingsmogelijkheid voor een verpleegkundige m /V op oproepbasis vf delingsin formatie: Op beide etages werken teams van verpleegkundigen waaraan een teamleid(st)er leiding geeft. Aan hetjjpofd van de verpleegetagé s'tiöt het etagehoofd.,tfinnen de teams wordt patiëntgericht zorg verleend, gebruikrpakend van kamertoewijzing. Functie-informatie: Een oproepkracht wordt in gezet tijdens de vakantie en ziekte van een vaste kracht. FunctéiB-eisen: lorna A-verpleegkundige of HBO-V; recente verpleegervaring. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn afgeleid van de CAO-Zieken- huiswezen. Het salaris is afhankelijk van ervaring en wordt ingeschaald in FWG 40 met eeh minimum van 2.736,- en een maximum van 4.048,- bruto per maand bij een volledig dienstverband. Inlichtingen: Informatie over de functie is verkrijgbaar bij de heer J.L. van Deutekom, etage- hoofd 3e verdieping, telefoon 071-5178178, pieper 81103, en/of mevrouw S.L. de Ridder, etagehoofd 5e verdieping, pieper 81105. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan de afdeling Personeelszaken, onder vermelding van vacature nummer P-52A-3 op onder staand adres. Gelieve uw voorkeur aan te geven voor 3e of 5e verpleegetage. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden AUTOBEDRIJF DE RIJN b.v. Autobedrijf "De Rijn" b.v. Valkenburgseweg 56a 2223 KE Katwijk •Tel. 071-4072346 Fax 071-4076149 Op korte termijn zoeken wij 1e klas automonteur die tevens kan functioneren als assistent werkplaatschef. Interesse? Bel voor een afspraak en vraag naar dhr. E. Klees of schrijf een sollicitatiebrief. Autobedrijf De Rijn B.V. Mazda maakt de top bereikbaar Valkenburgseweg 56a, 2223 KE Katwijk Tel. 071-4072346 Schriftelijke sollici taties kunt u, tot uiterlijk 2 weken na publlkatie, richten aan het College van Burgemeester en Wethouders van Oegstgeest, Postbus 1270, 2340 BG Oegstgeest, onder vermelding van "sollicitatie W/SZ" In de linker bovenhoek van de enveloppe. Binnen de hoofdafdeling Welzijn (bestaande uit de afdelingen Welzijn en Onderwijs en Sociale Zaken) is er bij de afdeling Sociale Zaken een vacature ont staan van medewerker wet voorzie ningen gehandicapten m/v Functie-informatie: De doelstelling van de afdeling luidt: het snel en correct verstrekken van een uitkering en het bevorderen van uitstroom naar werk alsmede snelle en adequate zorgverlening aan gehandicapten. De afdeling (11 medewerkers) is opgebouwd uit het °P acquisitie naar Team Administratie en het Team Dienstverlening aanleiding van deze (bijstandsmaatschappelijk werk en uitvoering Wet advertentie wordt Voorzieningen Gehandicapten), waarnaast de 9een pHJs gesteld. ambtenaar Verhaal/WBO opereert. Functie-informatie: De te benoemen functionaris zal in hoofdzaak worden belast met de uitvoering van de Wet Voorzieningen Gehandicapten (W.V.G.) w.o. onderzoek, rapportage, afwikkeling en begeleiding van de aanvragen. Daarnaast zullen in voorkomende gevallen ook werkzaamheden voor de overige regelingen moeten worden verricht (A.B.W., I.O.A.W. etc.). Functie-eisen: Voor het vervullen van deze functie wordt gedacht aan een functionaris die in het bezit is van een M.B.O.- opleidina bijv. Sociale Dienstverlening. Voorts dient hij/zij te beschikken over goede contactuele eigen schappen en een goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. Werkervaring met de uitvoering van de Regeling Geldelijke Steun Huisvesting Gehandicapten (RGSHG), W.V.G. en A.B.W., wordt op prijs gesteld. De gemeente Oegstgeest is gestart met een doel matigheidsonderzoek. Medio december a.s. zal het vooronderzoek zijn afgerond. Het is mogelijk dat uit dit onderzoek naar voren komt dat een andere afdelingsstructuur gewenst is. Salariëring: De functie dient nog overeenkomstig het geldende functiewaarderingssysteem te worden gewaardeerd. Voorlopig wordt, afhankelijk van opleiding en ervaring, gedacht aan: niveau 6 (de aanloopschaal): minimaal f 2.846,-- tot maximaal f 3.860,-- bruto per maand; niveau 7 (de functieschaal): minimaal f 3.234,-- tot maximaal f 4.257,-- bruto per maand. Inlichtingen: Voor meer informatie over deze functie kunt u contact op nemen met de heer J.P.J. Schild, hoofd van de afdeling Sociale Zaken (071) 519 17 93 (tst. 821) of mevrouw O.M.J.C. van Steyn, P&O-functionaris (tst. 711). Overige informatie: Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kansen voor iedereen. Bij gelijke geschiktheid geven wij de voorkeur aan hen die bij de hoofd afdeling Welzijn en in deze functiegroep onder vertegenwoordigd zijn. Op dit moment geldt dit voor gehandicapten en leden van minderheidsgroepen.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 29