Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel RAAK THUIS I IU DE RISICO'S VAM EEN ANDER Educatief Holding Commerciële telefonistes w s avaz O O O O STAAL Verkoper m/v iii///illvanLeest We durven 't je bijna niet te vragen, maar heb je er wel eens aan gedacht je carrière een héél andere wending te geven? Toch is 't de moeite meer dan waard! Want wat is er mooier dan je in te leven in de risico's van 'n ander en daarvan - vanuit je eigen huis - je beroep te maken. B*&*AAdULikJbhflZo wilden de ouders van deze jongeman een ongevallenverzekering. Een logisch verzoek, waarop je als adviseur m/v van RVS de mogelijkheden feilloos in kaart weet te brengen. Dat moet ook wel, want je bent eigen baas, je deelt zelf je tijd in, je behandelt je eigen klanten en maakt periodiek zélf de balans op van de resultaten. Zonder de gebruikelijke ondernemersrisico's en mét 't vangnet van een van de bekendste verzekeringsmaatschappijen van Nederland: RVS Om adviseur van RVS te worden, moet je natuurlijk wel aan een aantal voorwaarden voldoen. We zien 't liefst dat je tussen de 25 en 35 jaar bent. een opleiding op middelbaar niveau hebt en in het bezit bent van rijbewijs B Je beschikt verder over commercieel inzicht, goede sociale vaardigheden en bent in staat de voor veel mensen ingewikkelde materie van verzekeringen, financieringen, pen sioenen, spaarrekeningen en hypotheken helder over te brengen. Ervaring daarin is een prae Tenslotte wordt er van je verwacht dat je bereid bent te verhuizen. Natuurlijk krijg je een gedegen opleiding. Je werkt vervol gens vanuit je eigen woning met gebruikmaking van een p c.-netwerk en je doet dat overdag en 's avonds, afhankelijk van hoe je klanten en jou dat uitkomt. Je kunt rekenen op een vast salaris, een interessante provisieregeling, een premievrij pensioen, een gunstige hypotheek en een prima autoregeling. Je wordt ondersteund door een regiomanager, een goed geoliede binnendienst en door de aardigste t v -reclamecam pagne die er in Nederland is Reden genoeg om snel een bondige sollicitatiebrief te schrijven. Dat kon wel eens de eerste p yf q stap zijn voor een héél interessant vervolg van je carrière, meer verstand van verzekeren De STATIONSRESTAURATIE LEIDEN CENTRAAL staat voor de ontwikkeling en het opstarten van verscheidene voor de NS stations nieuw ontwikkelde horecaformules. Als eerste zal binnenkort worden geopend een z.g. marktrestaurant met ongeveer 200 zitplaatsen. Een formule waar ambiance en produkt een centrale plaats innemen binnen een organisatie die moet uitgroeien tot een bedrijf met een tachtigtal medewerkers. Daarom willen wij in contact komen met kandidaten voor de functie van: CASSIERE, UITGIFTE- EN RESTAURANTMEDEWERKERS M/V - part-time of full-time - representatief voorkomen -gevoel voor presentatie -flexibel inzetbaar MEDEWERKERS ALGEMENE DIENST M/V -part-time of full-time Heeft u interesse, bel het arbeidsbureau Leiden. Contactpersonen voor deze vacatures zijn Petra Verhoeff 071-5354179 en Job de Visser 5354175. Gevraagd: (2 full-time en 5 part-time) werkzaamheden: welke voornamelijk bestaan uit het geven van informatie omtrent studiemateriaal, betalingen en inschrijvingen van cursisten. Wij denken met name aan studenten en schoolverlaters. Belangstelling? Stuur een kort briefje met c.v. naar: Educatief Holding B.V. T.a.v. R. Plouvier Papelaan West 154 2254 AJ VOORSCHOTEN Feestelijke house warming Ultzendzorg Rijnland is het uitzendbureau voor de gezondheidszorg in en om Door de regionale werkwijze helpt Uitzendzorg Rijnland ervaren verpleegkundigen, verzorgenden, administratieve ;n huishoudelijke medewerkers aan verantwoordelijk en boeiend werk in hun eigen omgeving. Voor enthousiaste professionals hebben we dan ook - meestal per direct - banen beschikbaar. Zin in flexibel en verantwoordelijk werk? Op zoek naar een leuke baan in de gezondheidszorg? Kom dan snel langs bij onze nieuwe vestiging in de Pelikaanstraat 11. Je bent van harte welkom! Schrijf je nu in en ontvang een Leidse lekkernij. Je kunt dan meteen kennismaken met onze regionale werkwijze en je vrijblijvend inschrijven. Zo vind je snel de weg naar een boeiende baan in jouw omgeving en naar een Leidse lekkernij: tijdens de House Warming ontvangt iedere inschrijver een zakje lekkëre Leidse kletskoppen. Savaz Ultzendzorg Rijnland Pelikaanstraat 11 2312 DW Lelden Telefoon (071) 512 18 00 Wij staan op maandag tot en met vrijdag van 8.00 uur tot 17.30 uur voor je klaar. uitzendzorg rijnland NEM bv te Leiden is wereldwijd actief op de energie- en milieumarkt en legt zich met name toe op het ontwerp, de fabricage en installatie van afgassenketels achter gasturbines en installaties voor de verbranding van chemisch en huishoudelijk afval erf organisch slib, rookgasreinigers, water zuiveringsinstallaties en composteerinrichtingen. Genoemde installaties worden geïntegreerd in complexe projecten die voldoen aan de meest moderne eisen op het gebied van rendement, milieu en kwaliteit. Sales Department Environmental Techni logy legt zich met name toe op de ver/col van milieutechnische installaties in zowel binnen- als buitenland. Voor deze dynamic en groeiende afdeling zoeken wij een secretaresse "met helicopterviewi De secretaresse die ons enthousiaste team komt versterken, zal geheel zelfstandig het secretariaat van de afdeling beheren. De internationale activiteiten van de afdeling 1 vereisen naast een goed overzicht een zeer goede kennis van de Engelse en Duitse taal, zowel mondeling als schriftelijk. Na een inwerkperiode zal u, als volwaardig feanj lid, de sales-activitêiten van de collega's onder-f steunen. Als ervaren secretaresse ziet u het als e uitdaging om eigen initiatieven te ontplooien en 1 zelfstandig/accuraat "zaken" te regelen, ook bij afwezigheid van de andere teamleden. Welke achtergrond past bij onze wensen? HAVO of VWO-diploma, afgeronde (internationale) secretaresse-opleiding; J talenkennis op hoog niveau in woord en geschrift I (Engels en Duits); minimaal 3 jaar werkervaring; zelfstandigheid en initiatief. Diegenen die deze drukke en boeiende functie zoeken] een dynamische omgeving en denken te passen in het omschreven profiel, nodigen wij uit schriftelijk te reageti met een sollicitatiebrief gericht aan NEM bv, t.a.v mevrouw E. van Kleef, Manager Personnel Department, Postbus 162, 2300 AD Leiden. In verband met uitbreiding van onze aktiviteiten zoeken wij op korte termijn een ASSISTENT ACCOUNTANT (m/v) Functie-informatie: Hij/zij zal zich binnen een enthousiast team in een prettige werkomgeving geheel zelfstandig moeten bezighouden met: het samenstellen van jaarrekeningen het maken van tussentijdse rapportages kontrolewerkzaamheden fiscale werkzaamheden Deze werkzaamheden zijn grotendeels geautomatiseerd. Functie-eisen: Voor deze functie zoeken wij kandidaten die: - een HEAO-AC of SPD-opleiding hebben genotei*>jei - een aantal jaren ervaring op een accountantskantoor hebben opgedaan - goede contactuele eigenschappen bezitten Wij bieden u: - een goed salaris dat afhankelijk is van leeftijd, opleiding en ervaring - goede secundaire arbeidsvoorwaarden - een 13e maand - studiekostenvergoeding Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u richten aan: de heer J. W. F. Staal AA/FB, Flevoweg 13 2318 BZ Leiden Van Leest onderscheidt zich door een breed assortiment compact discs, een moderne winkel uitstraling en een deskundige en vriendelijke bediening. Deze succesformule past Van Leest reeds in 19 winkels toe. Voor onze CD-speciaal- 2aak in Leiden zijn wij op zoek naar een voor 20-30 uur per week Als je niet ouder bent dan 21 jaar, en als muziek je grootste hobby is, biedt Van Leest je nu de kans op een afwisselende en uitdagende baan met doorgroeimogelijkheden. Van onze kant bieden we je een dynamische werkomgeving, een salaris overeenkomstig je functie en korting op je eigen aankopen. Schrijfeer sollicitatiebrief, voorzien van een recente pasfoto en cv, aan: Van Leest Platenspeciaalzaken BV t.a.v. de heer H. Rietveld, Haarlemmerstraat 119, 2312 DN Leiden Tel. 071 - 5127565 Jtf COMPACT DISC

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 28