Inter maakt haast met Ronaldo 'rans Körver is eer huisman Oranjes's helpende hand moet uit Malta komen ir 'ussische krant trekt na dertien jaar beerput open Sport Nieuwe boete voor FC Utrecht Waterpolosters bij WK poulewinnaar Hodgson weg bij Zwitsers L.F.C. - VALKEN 68 RIJDAG 13 OKTOBER 1995 Haan krijgt uitstel tot maandag Rotterdam Feyenoord heeft Arie Haan tot maandag uitstel ge geven om zijn contract met PAOK Saloniki te ontbinden. Voor- k litter Jorien van den Herik wil de beoogde opvolger van Wim Hanegem niet onder al te grote druk zetten, hoewel hij vindt Jat Haan de zaak langzamerhand tot een eind moet zien te Jirengen. Geert Meijer doet in elk geval de voorbereiding en de aching van het elftal tegen Willem II, zondag in Tilburg. ,,Ik _iop dat Arie Haan zich daarna bij het elftal kan voegen," aldus Ran den Herik. ..Hij heeft gisteravond nog uitvoerig contact met Tpjn advocaat gehad en weet wat zijn rechtspositie is." Bulgaarse voetballers in bankzaken jOFiA Bulgaarse voetbalprofs die in het buitenland spelen, stor ten zich in het bankwezen. Hristo Stoitsjkov (Parma), Emil Ko- stadinov (Bayern München) en Trifon Ivanov (Rapid Wien) maakten gisteren in Sofia bekend een bank te gaan stichten. „Wij willen ons geld niet beleggen bij buitenlandse banken maar in Bulgarije", verklaarde Ljuboslaw Penev (Atletico Madrid), een n de initiatiefnemers. De nieuwe bank zal de naam 'National' Hragen en een groot aantal aandeelhouders krijgen. Fischer naar Oranje-Zwart I :«indhoven De Eindhovense hockey-hoofdklasser Oranje-Zwart «heeft drie dagen voor het begin van de competitie de Duitse top- ^^Titernational Carsten Fischer voor één seizoen gecontracteerd. Fischer ontbrak in augustus tijdens het Europese kampioen- jchap in Dublin in het Duitse elftal dat Nederland in de finale na strafballen versloeg. Vorige maand maakte hij tijdens de Cham- pions Trophy zijn come-back. De snelheid waarmee de lezie (voormalig) speler van EuropaCup I-houder Uhlenhorst zijn Safe strafcorners inslaat, is te vergelijken met de manier waarop Bloemendaler Floris-Jan Bovelander uit kan halen. Verder staat oi Bij bekend als een uitermate betrouwbare laatste man. ermens beste atletiekmanager >arijs De organisatoren van Grand-Prixwedstrijden hebben de Nederlander Jos Hermens uitgeroepen tot de beste, professione le atletiekmanager van dit jaar. Dat gebeurde gisteren in Parijs tijdens het congres van de Internationale Amateur Atletiek Fede ratie (IAAF). Hermens liet de Brit McDonald en de Oostenrijker 10 Wagner achter zich. De Brabander organiseert zelf onder meer de Adriaan Paulen Memorial in Hengelo en de Marathon van Rotterdam en heeft tal van atleten onder contract. Drie rugbyers betrapt op doping londen Drie spelers die deelnemen aan de Centenary World Cup rugby zijn betrapt op het gebruik van verboden middelen. De organisatie van het toernooi heeft dat gisteren bekendge- laakt. Het gaat om de Zuidafrikaan Pierre Grobbelaar (anabo- n steroide nandrolone), de Nieuwzeelander Syd Edru (pseu- doephedrine) en de Fransman Stephane Millet (hasj). Het drietal is met onmiddellijke ingang geschorst. ,,We zijn alleen bevoegd de spelers voor dit toernooi te schorsen", vertelde toernooidirec- Maurice Lindsay. Politiek bemoeit zich met affaire Graf stuttgart Regionale politici gaan zich bemoeien met de belas tingaffaire rond Steffi Graf. Het parlement van de deelstaat E den-Württemberg heeft gistren besloten een commissie in te stellen die moet onderzoeken, of de belastinginspecteurs de ten- lisster een voorkeursbehandeling hebben gegeven. De commis- lie begint volgende week met het onderzoek. In februari hoopt werkgroep een rapport gereed te hebben. [rajicek verliest in Tokyo [Tokyo Richard Krajicek is in de kwartfinales van het tennistoer- 1 Tokyo uitgeschakeld. De Nederlander verloor in drie sets i de Australiër Mark Philippoussis: 7-6, 6-7,4-6. Deze jonge Jspeler, die dit jaar een flinke sprong maakt op de wereldranglijst, schakelde vorige weekin Kuala Lumpur Paul Haarhuis uit. Ook 'e Zweed Holm bereikte de laatste vier, hij versloeg Black uit Zimbabwe. Körver is door De Graaf- p ontslagen. De 58-jarige efenmeester, die de Doetin- femse club vorig seizoen naar ieredivisie loodste, had giste- "tn twee gesprekken met voor- itter Hylke Enzerink. Daarin )T üeek dat de partijen niet meer t elkaar konden komen. Assis- t Van Doorneveld neemt de ïainingen waar. De relatie tussen de trainer en ie voorzitter was vorige maand I; verslechterd toen Enzerink irvers voorganger Jan Versleij- roemde. De spelersgroep gde maandag het vertrouwen de trainer op. ,,Ik snap er ïts van", sprak Körver. ,,Ik fob nooit het gevoel gehad dat mijn invloed op de groep me foor de vingers glipte. Tot vrij dag heb ik met plezier ze ge werkt. Daarom doet het me pijn fot ze hun kritiek bij het be stuur hebben neergelegd." Körver had zelf op een ge- Trek tussen het bestuur en de pelers aangedrongen. ,,Er leef- 8 iets, maar ik kon er niet ach- ir komen wat er aan de hand -chef rob onderwater. 071-f Kansen Nederlands elftal stijgen na studie uitslagen gpd verslaggever Een uitvoerige studie van de voetbaluitslagen van woensdagavond heeft tot een voor Oranje leuke conclusie geleid. Als Nederland van Noorwegen wint en Luxemburg vierde wordt in de eindstand, is Oranje geplaatst voor de eindronde van het EK. De regels van het kwalificatie-systeem zijn dit keer zo ingewikkeld, dat pas nu, na de voorlaatste speeldag, enige tekening in de strijd komt en de eerste ploegen verzekerd zijn van deelneming in Engeland, juni volgend jaar. Spanje en Rusland plaatsten zich woensdag als eerste. De situatie in groep 5 wordt ook al overzichte lijker. Nederland wordt bij een zege op Noorwe gen eerste of - minstens - tweede in de groep. In dat laatste geval komt Oranje in het alternatieve klassement terecht met alle uit te zoeken welke twee teams de slechtste score hebben bereikt in hun wedstrijden tegen de nummers een. drie en vier van de poule. Deze laatste variant is bedacht, omdat er ook een poule is met vijf landen en om de minkukels van land jes als Liechtenstein en San Marino niet een one venredig zware invloed op de kwalificatie te laten hebben. Voor Oranje, dat zelf moet winnen van de No ren, is het van groot belang dat Malta op dezelfde avond thuis niet verliest van Wit Rusland. Bij een nederlaag van Malta wordt Wit Rusland immers vierde in de eindstand, vooropgesteld dat Luxem burg bij Tsjechië niks gaat halen. De Tsjechen zullen echter vol in de beugels gaan. Zij moeten n zich zeker te kwalificeren. Nederland krijgt in dat geval, na winst op Noorwegen, in het klassement der runners-up 11 punten: 6 voor de twee overwinningen op Luxemburg, 1 voor het gelijkspel thuis tegen Tsje chië, 4 voor de remise en de zege tegen Noorwe gen. Dat is voldoende voor directe plaatsing, om dat er nu al twee poules zijn waarbij de nummer twee op minder dan 11 punten uitkomt of straks met een slechter doelsaldo zit opgescheept. Voor het elftal van Guus Hiddink geldt dus in elk geval de voorwaarde van winst tegen Noorwe gen. Als tegelijkertijd Wit Rusland via een zege op Malta de Luxemburgers passeert in de eindstand, komt Oranje in het alternatieve klassement uit op 8 punten; dat is dan de consequentie van de 0-1 in Minsk van juni. De kans dat Nederland dan nog de barrage ontloopt, is wel erg klein. De meest waarschijnlijke tegenstander van Oranje komt dan uit groep 6. waar Portugal. Oostenrijk en Ierland strijden. Zelfs Noord-Ierland is daar nog niet helemaal uitgeschakeld. Gezien de stand en het programma van de laatste dag, zouden de Ieren van lack Charlton zich weieens 13 decem ber in Liverpool kunnen melden voor een beslis singswedstrijd. En er is een nog minder aantrekkelijke optie mogelijk op 15 november. In groep 7 spelen Duitsland en Bulgarije tegen elkaar. Zoals gezegd kunnen beide landen als nummer twee uitkomen op 10 punten en dus geconfronteerd worden met de barrage van Liverpool. Bulgarije en Duitsland kunnen die ellende ook vermijden door het op een gelijkspel te laten uitkomen. SCOREBORD Ronaldo is aan het laatste seizoen bij PSV bezig. Dat be weerde Gianmaria Visconti di Modroni, vice-voorzitter van Inter Milan, woensdag na zijn onderhoud met de Braziliaanse goaltjesdief. Binnenkort komen PSV en In- ter tot een akkoord over de overgang van Ronaldo in de zomer van 1996." Salvador anp treffers besliste. Ajacied Marcio Santos verliet al na twintig seconden per ban- card het veld. De verdediger scheurde een achillespees en is gisteren in Rio de Janeiro ge opereerd. „Ik ben bang dat hij minstens twee maanden is uit geschakeld", aldus de behande lende chirurg, dr. Lidio Toledo. Santos revalideert in Nederland. PSV'er Ronaldo hinkte bij het rustsignaal van het veld nadat hij reeds tweemaal had ge scoord, in respectievelijk de 17e en 36e minuut. De Braziliaan liep een knieblessure op bij een charge van verdediger Herrera. Het gebeurde op het moment dat Ronaldo op het punt stond voor de derde maal te scoren. De blessure bleek naderhand mee te vallen. Visconti di Modroni zag Ronal do tweemaal scoren in de vriendschappelijke interland van Brazilië tegen Uruguay, woensdag in Salvador. De PS V'er hield aan het duel een pijn lijke linker knie over en mist za terdag het competitieduel tegen RKC. Na de wedstrijd in Salvador sprak de vice-voorzitter van de Italiaanse topper in verval uit voerig met de spits, diens zaak waarnemer Alexandre Martins en de Italiaanse manager Gio vanni Branchini, die ook Roma- rio begeleidde. Ronaldo had zich eerder deze week al in de plaatselijke krant O Globo laten ontvallen dat hij aan zijn laatste seizoen in Eind hoven bezig was ondanks dat het contract van de 19-jarige tot 1998 doorloopt. Manager Frank Arnesen neemt het verhaal van O Globo noch van de Italiaanse vice- voorzitter serieus. „Het is alle maal erg voorbarig. Ronaldo staat onder contract bij ons. Als Inter belangstelling heeft, moet de club zich melden. Dat is nog niet gebeurd." Santos Ajax zal wel spijt hebben van de beslissing Santos af te staan voor het vriendschappelijke du el van Brazilië tegen Uruguay. De verdediger raakte woensdag zwaar geblesseerd in het duel in Salvador, dat Ronaldo met twee Ronaldo was in de eerste helft een plaag voor de defensie van Uruguay. Televisie-commenta tor en oud-international Tostao, lid van het Braziliaanse elftal dat in 1970 de wereldtitel ver overde, sprak van 'een kunst werk'. Ronaldo maakte een pass van de teruggekeerde Bebeto op het dijbeen 'dood' en wipte de bal vervolgens over de uit zijn doel gekomen Ferro. PSV stond de spits deze week voor de zevende maal dit jaar af aan de Braziliaanse bonds coach. Daarmee is de limiet be reikt en hoeft trainer Advocaat zijn topscorer niet te missen als Brazilië op 8 november tegen Argentinië oefent. Ronaldo, licht geblesseerd i met de intentie volgend jaar bij Inter Milan zijn kunsten te gaan vertonen, foto 11 was. Daarom leek het me ver standig de voorzitter in te scha kelen", zo gaf hij aan dat hij de problemen eigenlijk wel had zien aankomen. Körver meldde zich, gecon fronteerd met een 'muitende spelersgroep', dinsdag ziek. „Vanaf toen kon je dit ontslag zien aankomen", aldus aan voerder Jan Oosterhuis. „Daar door was het haast onvoorstel baar dat-ie zondag in Volendam nog op de bank zou zitten." Körver had gisteren geen zin om na te trappen. „Want dit blijft een fantastische club. Ik ben nu verschrikkelijk emotio neel, denk dat de echte klap pas over een paar dagen komt. Ik ga maar weer huisman spelen. Daar is niks mis mee, er zijn zat huismannen in de wereld." Voorzitter Enzerink hoopt dat Van Doorneveld de vacante po sitie de komende tijd wil waar nemen. „Ik denk dat we één, twee weken nodig zullen heb ben om een opvolger te vin den." Op het lijstje in Doetin- chem zijn de namen van Jan Reker en Herbert Neumann hoog'terug te vinden. FC Utrecht moet zwaar boeten voor het wangedrag van de sup porters. De eredivisieclub kreeg donderdag opnieuw twee geld straffen opgelegd, van 50.000 èn van 75.000 gulden. Utrecht kreeg enkele weken geleden van de tuchtcommissie van de KNVB de eerste straf op gelegd in het kader van een nieuwe regel. De beroepscom missie bekrachtigde de boete, van 25.000 gulden, vorige week. Utrecht kreeg de straf voor het zingen door fans van kwetsende liederen tijdens de thuiswed strijd tegen Ajax. Op 24 septem ber, in de thuiswedstrijd tegen Roda, ging de Utrecht-aanhang opnieuw over de schreef. Dit maal was de Limburgse speler Babangida het slachtoffer. Zes Het Nederlandse waterpolo- team heeft zich gisteren in Syd ney geplaatst voor de halve fi nale van het toernooi om de FI- NA World Cup voor vrouwen. De ploeg van coach Kees van Hardeveld won de derde wed strijd in groep A met 9-6 van Europees kampioen Italië. Eer der versloeg Oranje Australië en Nieuw-Zeeland; Zaterdag speelt Nederland in de halve finale te gen Rusland, in de andere wed strijd treden Australië en Hongarije tegen elkaar aan. Nederland kwam met fraaie aanvallende acties snel op een voorsprong van 3-0. Het team hield de Italiaanse ster Marato goed in bedwang. De tweede periode sloot Nederland af met 5-2. Italië kwam echter sterk te rug en slaagde er in halverwege de laatste periode op gelijke hoogte te komen: 6-6. Daarna verhoogde Nederland met suc ces de druk. In de slotfase leid de dat tot nog drie treffers. Ellen Bast, die vier keer scoor de, maakte zowel aanvallend als verdedigend grote indruk. Hed- da Verdam, Karin Kuypers (ie der twee) en Edmee Hiemstra maakten de overige treffers. jSpartak-Haarlem in 1982: 66 doden en 127 gewonden doofpot is eindelijk geopend en 'heidt de geur van een beerput af. tertien jaar na dato heeft de Russische Komsomolskaje Pravda details tpubliceerd over het voetbaldrama, fat zich na afloop van de UEFA Cup wedstrijd tussen Spartak Moskou en pFC Haarlem afspeelde. 1 Afgelopen woensdag werden voor «et eerst details over deze lang dood wegen catastrofe bekend. De krant ikte terug aan de hand van docu- tenten waarop de krant beslag had eten te leggen. Het is een bijna onge- pfelijke mengeling van menselijk leed Ti officiële incompetentie, die ijskou de twintigste oktober 1982 en de da gen, maanden en jaren daarna. Direct na het drama bleek dat het partij-ap paraat stukken beter functioneerde dan de hulpdiensten. Op alle kranten redacties kwamen telefoontjes binnen, waarin gemeld werd, dat er geen letter over gepubliceerd mocht worden. Niks over de 66 overleden Spartak-fans in het Lenin-stadion te Moskou, onder wie één uit de DDR, geen woord over de 127 zwaargewonden. Laat staan over de afwikkeling van het drama. Het begon allemaal al op 18 oktober. De winter was vroeg ingevallen, het kwik reikte niet verder dan tien graden onder nul. De directeur van het Lenin- stadion vroeg de hoogste baas van de Russische voetbalbond de wedstrijd te verplaatsen naar het beter geoutilleer de stadion van Torpedo Moskou. Het antwoord was 'nee'. Daarop vroeg de directeur de bevoegde instanties om studenten, politie-agenten en soldaten naar zijn stadion te sturen om veld en tribunes schoon te maken. Hij besloot daarop het leeuwendeel van de toe schouwers onder te brengen op de deels schoongemaakte tribunes. Tijdens de wedstrijd kwam het op deze tribune tot 'enige onregelmatig heden'. Uit het officiële onderzoek, dat na het drama werd ingesteld, bleek echter dat slechts een handvol fans echt dronken was. Uit het verslag van een officier: „Na het einde van de wed strijd waren veel mensen opgewon den, omdat Spartak had gewonnen. Er ontstond een enorm gedrang op tribu ne C. Mensen werden op de trappen samengeperst. Bezoekers boven hen schreeuwden 'Spartak, kampioen'. Be neden heerste doodse stilte. We ren den er naar toe. Ik besteedde aandacht aan het feit dat zij doodstil waren. Toen mijn mannen en ik probeerden ze uit elkaar te trekken, bleek een aan tal van hen al dood te zijn. Ze waren doodgedrukt". In het onderzoek dat in februari 1983 werd afgesloten, werd dit bevestigd. Ook werd vastgesteld dat het controle- personeel veel te vroeg de warme haard had opgezocht, de tribunes en trappen verijsd ware meer onvergeeflijke blunders waren begaan. Maar toegeven wilde commu nistisch Rusland dat niet. De dossiers verdwenen in een la, een aantal ver antwoordelijken werd tot lichte gevan genisstraffen veroordeeld en in het ka der van de amnestie, ter gelegenheid van het 60-jarige bestaan van de Sov jetunie, vrijgelaten. De dienstdoende militie-officier wist het zelfs tot hoofdcommissaris van po litie in Moskou te schoppen. De con clusie van de journalist van de Komsomolskaja Pravda, die het drama woensdag in details schilderde, luidt niet voor niets: „Wie de macht heeft, is de sterkste en heeft dus altijd gelijk". PRIJSVRAGEN Lucky Ten, trekking donderdag 12 oktober: 1-7-10-11-20-22-29-30-31 -32-37-40- 46-50-52-53-59-63-74-80. (onder voorbehoud) Deense Open. Mannen enkelspel: 8-15 15-7 15-5. Eers Van Soerland (Ned) - ronde: Michels/Van i Imai/Sakamoto (Jap) 15-7 15-11. tweede ronde: Michels/Van den Heuvel (Ned) Qumn/Hardaker (Eng) 15 7 15 1 Vrou wen. enkelspel, eerste ronde Hoogland /Myamura (Jap) 10-15 15-4 15-12. Mannen, kwalificatie EK. Groep D: Roeme nie - Bulganie 69-84, Turkije Oekraine 96-89 na verlenging. Stand: 1 Kroatië 2 4 142-106, 2. Bulganie 2-4 169-151, 3 Oekraïne 2-2 182-156, 4 Turkije 2-2 149-158, 5. Nederland 2-0 135-158, 6. Roemenie 2-0 129-177 Peking. WK Landenteams, mannen. Groep A, tiende ronde: Argentinië Nederland 3 25, Frankrijk - Verenigde Staten I 22-8. 16, Venezuela - Zuid Afrika 6-24 Twaalf de ronde: Nederland - Venezuela 7-23, Zuid-Afnka - Argentinië 21-9, Verenigde 171, 6. Venezuela 165, 7 Verenigde Sta- Australië 161 renigde Stater 14, Óanada - Italië 25-4, China - Colombia 23-7, Egypte - Zweden 6-24. Verenigde Staten II - Canada 16-14, I' den 4-25, Italië - China 8-22, Egypte Ca- riada I I 19, Brazilië i>l<>mlnu 79 'I Stand: 1 Zweden 711). 7 China 7(1/. 1 Canada 194, 4. Verenigde Staten II 190, 9 Brazilië 1BH. 6 It.ili.' IH9, I gypte 131, 8. Colombia 117,5. Wentworth. WK matchplay. Eerste ronde: Janzen (VSt/8) - Tornori (Jap) 7 en 6. Lan ger (Dui/5) - Torrance (GBr) 5 en 4, Rocca (Ita) - Singh (Fiji/7) 4 en 3, Montogmerie (GBr/6) wint van Duval (VSt) met één hole Setubal. UAP Grande Finale. Europese Challenge Tour. Stand na eerste ronde: 1 Steenkamer (Ned), Tunnicliff (Eng), Little (Eng), S|oland (Zwe) 68, 5. Bolognesi (Ita) 69, 26. Muntz(Ned) 73. dagen later misdroegen de 'sup porters' zich tijdens Go Ahead Eagles - Utrecht. In Deventer mishandelden zij een steward, vochten ze met de ME en richt ten ze vernielingen aan. Een vierde vergrijp van de Utrecht- supporters kost de club 100.000 gulden. Bij een vijfde buigt het sectiebestuur van de KNVB zich over de zaak. De proflicentie kan dan in het geding komen. ZUERICH RTR/SID TAFELTENNIS Nimes. Wereldbeker. Mannei Wang Tao (Chn) - Langley (Au: 11Taek Soo (ZKo) - Per mm* ray Soo (ZKo) - Persson (Zwe) 14 21 21-10 21-18. Taek Soo - Langley 21-10 iang(Chn) KonR Linghui (Chn) 17-21 21-17 21-11. Karh 1-17 Groep B: LioGuolia Groep D: Chila (Fra) 22-20, Rosskopf (Dui) Tokyo, r 1,6 miljoen gulden, Derd 3 6-2. H MÊ 6-4 7 5. Holm (Zwe) Martin (VSt/6) 6-2 3-6 6-4, Philippousis (Aus) - Steven (NZe/11) 7-6 6-3, Ivanisevic (Kro/2) Carl sen (Den) 6-4 6-7 6-3, Dreekmann (Dui) Stark (VSt) 4-6 6 3 6 4, Black (Zim/14) Bruguera (Spa/3) 6 1 7-6, Chang (VSt/1) Hlasek (Zwi) 6-1 6-3 Indeling kwartfina- lippoussis - Krapcek, Chang Volk Roy Hodgson, bondscoach van Zwitserland, heeft vlak na de 3- 0 overwinning van zijn ploeg te gen Hongarije, opnieuw ontbin ding van zijn contract gevraagd. De Engelsman is één van de be langrijkste kandidaten om de bij Inter ontslagen Ottavio Bianchi op te volgen. De 48-jarige Hodgson is populair in Zwit- sersland. Hij leidde de Zwitsers vorig jaar voor het eerst sinds 196(1 weer naar het WK. En nu kunnen de Zwitsers zich opma ken voor hun eerste EK ooit. 1 lodgson moest eerder éen aan bieding van de Engelse bond af slaan omdat hij aan zijn con tract werd gehouden. De bond overlegt vandaag of hij na het EK kan worden vrij gegeven. I let Zwitserse publiek vermoed de woensdag dat Hodgson op de nieuwe positieverbetering (Inter biedt naar verluidt een jaarsalaris van 1,4 miljoen gul- nnp vppl dal) za' ingaan- 'Bedankt Roy', g stond er op spandoeken. ov, Dreekmanr Filderstadt. 1 mlljoe •n gulden. Tweede ronde: Begerow (Dui) Martinez (Spa/1) 6-4 6-3, Huber (Dui/5) - Tauziat 'fr.ii tl I, 1 r, 4 pill,III IV',11 I u7i-h|i'ir' (VSt/4) 4-6 6-2 6-4, Maioli (Kor/7) likho vtsjeva (Rus) 6-1 7-6. Indeling kwartfina les: Schultz (Ned/8) - Sabtini (Arg/3), Be gerow Huber, Majoh Pierce (Fra/2), Zvereva (WRu/6) - Rubin Ostrava. Mannen, 600.000 gulden. Twee de ronde- medvd.w(()ek/4| iitr'i i.n 6-4 6-4, Boetsch (Fra/6) Kicfor (Dui) 5 6-3, Bjorkman (Zwe/7) Novacek (Tsj) 6-4 4-6 7-5, Washington (VSt) - Forget (Fra) 7 6 6-4 Tel A i, Washington (VSt) - Forget sek (Tsi) - i (VSt/4) - 5 6-3, Stoltenberg WIELRENNEN Parijs - Bourges: 1 Nardello (Ita) 209,3 km m 4.22.42, 7 Michaelsen (Den) 0.15, 3 Heynderickx (Bel), 4. Henn (Dui),' 5. Peron (Ita). 6. Teutenberg (Dui), 7 Feys (Bel), 8. Francis Moreau (Fra), 9. Chanteur (Fra) 0.42, 10. Christophe Moreau (Fra). Zaterdag 14 oktober MATCH OF THE WEEK 1e klas afd. Leiden Na afloop van de wedstrijd levende mus Deze adv. is aangeboden door: Schildersbedrijf v d Hoeven Tel 071-5413141 Schildersbedrijf Vermeer. Tel. 071-5311939

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 21