zijn wij LIBERTEL Wie om te zeggen dat u straks makkelij k praten hebt? De mobiele telefoon is ontegenzeggelijk in opkomst. Steeds meer mensen herkennen en erkennen het gemak en het nut van het ook onderweg bereikbaar zijn Daar komt bij dat de mobiele telefoon ook financieel gezien binnen ieders bereik komt. Een gevolg van een even ingrijpende als interessante verandering op de markt voor mobiele communicatie in ons land. Een tweede mobiele telefoonnet. Afgelopen maart kreeg Libertel, een nieuw Nederlands bedrijf, van het Ministerie van Verkeer en Waterstaat de vergunning een tweede mobiele telefoonnet op basis van de universele GSM-standaard op te zetten. Met Libertel dient zich op het gebied van mobiele communicatie daarmee voor het eerst een alternatief aan. Een betekenisvol alternatief. Kijkt u naar de bedrijven die erachter staan: ING Groep, Vodafone Group, Vendex International, LIOF-Limburg Tele- combinatie, Internatio-Müller en Macintosh. Met Libertel is er eindelijk sprake van een competitie-element in de markt voor mobiele communicatie. Een ontwikkeling die perspectief biedt voor het bedrijfsleven, maar ook voor de particulier. Direct vanaf de start gaat Libertel invulling geven aan de belofte "Iedereen bereik baar, bereikbaar voor iedereen". Wat Libertel be treft wordt de mobiele telefoon heel gewoon. Geen statussym bool, maar een betaalbaar dagelijks gebruiksartikel. Dat een breed publiek een gevoel van vrijheid, zeker heid en veiligheid geeft. Eigen geavanceerd G S M - n e t Libertel gaat functioneren via de zogeheten GSM-standaard. Dit Global System tor Mobile Communications is wereldwijd de standaard voor digitale mobiele telefonie. Naast aspecten als kwaliteit, bedienings gemak en vertrouwelijkheid biedt GSM een breed scala aan technische gebruiksmogelijk heden. Denkt u daarbij aan koppelingen met faxapparaten en computers en de mogelijkheid tot het ontvangen en verzenden van tekstboodschappen via de mobiele telefoon. Om de mogelijkheden optimaal te benutten bouwt Libertel een volledig nieuw, eigen GSM-netwerk, geba seerd op de meest geavanceerde technieken. Zoals eigen telefooncentrales en speciaal voor Libertel ontwikkelde antennes die een fijnmazig netwerk vormen. Hiermee bereikt Libertel een GSM- kwaliteit die in ons land nog niet eerder ge realiseerd is. Overal bellen, overal gebeld worden. Als abonnee van het Libertel-netwerk kunt u iedereen bellen en door iedereen gebeld worden. In Nederland, maar ook in vrijwel geheel Europa en een groot aantal landen daarbuiten. Het Libertel GSM-netwerk com municeert feilloos met andere netwerken. Zowel mobiel als vast. Wat de planning betreft, het Libertel- net wordt fasegewijs gebouwd. Het gaat binnen afzienbare tijd van start in de Randstad en vervolgens komen daar in hoog tempo meer gebieden bij. In de loop van 1996 zal het tweede mobiele telefoonnet van Nederland in haar volle omvang operationeel zijn. Met een totale landelijke dekking van 98%. Waar u zich tegen die tijd ook bevindt, één ding Staat vast. U hebt makkelijk praten. Meer informatie? Bel gratis 06 0560 voor onze brochures. ledereen bereikbaar, bereikbaar voor iedereen, Een initiatief van ING Groep, Vodafone Group, Vendex International, LIOF-Limburg Telecom binatie, Internatio-Müller en Macintosh.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 12