Personeel Personeel Personeel COMMERCIEEL medewerker De Swaneveld Groep is op zoek naar Assistent Accountants (M/V) irkzee-groep Binnendienst m/v Labouchere LubaP3 Uitzend IIIII'OM Technicus m/v op MTS-niveau lo< KREDIETMANAGER M/V Bloembollenbureau \l Cebeco DIGROS ZATERDAG 26 AUGUSTUS 1995 JTER Ter versterking van De Swan team zoeker eld Groep rij jonge mensen met H.E A O.-R.A. en M.E.A.O. -B.E. opleiding. De Swaneveld Groep is een onafhankelijke adviesgroep vc en accountantadministratieconsulentenGeen willekeurige een hecht team waarin specifieke capaciteiten De Swaneveld Groep is een open en slagv aan te bieden en flexibel genoeg om snel relaties ziin ondernemers uil het midden- en registeraccountants, belastingadvi zameling van disciplines maar aarde krijgen. lardige organisatie, groot genoeg n persoonlijk te handelen. Het mere kleinbedrijf en v i totaal pakket Uw sollicitatie Heeft u belangstelling om onze orgc versterken, stuur dan uw sollicitatieb en curriculum vitae naar de Swanevi t.a v. de heer M.J. Swaneveld R A. Losplaatsweg 38, 2201 CV Noordv Telefoon: 01719 48444 accountants en belastingadviseurs Op ons kantoor te Oegstgeest hebben wij plaats voor een Eerste Assistent m/v (40 uur per week) Als ervaren assistent-accountant zult u belast worden met de lei ding over een team van cira 6 medewerkers. Daarnaast verricht u zelfstandig de voor deze functie gebruikelijke werkzaamheden zoals het samenstellen van jaarrekeningen, het veizorgen van fis cale zaken, het uitvoeren van controlewerkzaamheden en het onderhouden van cliëntencontacten. U bent in het bezit van een HEAO-diploma of een daarmee ver gelijkbare opleiding. Een ruime ervaring in de accountancy en kennis van automatiseringssystemen zijn een absolute vereiste voor deze functie. U wordt verzocht uw schriftelijke sollicitatie, te richten aan de Zirkzee-groep, t.a.v. de heer G.f.M. Straetemans, postbus 93, 2340 AB Oegstgeest. Lange Voort 68 2341 KD Oegstgeest Tel. 071 -154014 Fax 07I-I73666 De Zirkzee-groep heeft ruim 35 jaar ervaring in accountancy. Het accent van de werkzaamheden ligt op middelgrote en kleine bedrijven, waarbij de adviesfunctie centraal staat De Zirkzee-groep is een samenwerkingsverband van registeraccountants, accountants-administra tie- consulenten, belasting adviseurs en administra tieve dienstverleners. De Zirkzee-groep heeft vestigingen te Oegstgeest, Leiden, Gouda, Noord wijkerhout en Voorhout. 'WüÜÜÜ EEN VACATURE voor een Labouchere is een snelgroeiende organisatie op het gebied van financiële dienstverlening aan institutionele beleggers, vermogende particulieren, ondernemingen en de overheid. Labouchere is een dochter van AEGON. Eén van de bedrijfsactiviteiten binnen Labouchere is Retail Products. Deze business-unit bied.t een aantal specifiek ontwikkelde beleggingsprodukten aan, voor de particuliere belegger met een hoog inkomen. De beleggingsprodukten worden rechtstreeks, dan wel via intermediairs aan potentiële relaties a Wij bieden een gevarieerde functie, die met name gericht is op het op- en uitbouwen van een relatie netwerk. De belangrijkste taken bestaan uit: - Het telefonisch benaderen en activeren van tussen personen, vnl. assurantie intermediairs en pensioen- - Het telefonisch benadéren van cliënten en prospects - Routing/logistiek van verkregen informatie, waar onder het coördineren van deze informatie, zowel naar de buitendienst als naar de interne administratie - Behandelen van wagen en aanvragen van inter mediairs en cliënten - Ontplooien van initiatieven op het gebied van service verlening, teneinde informatie te verzamelen die de basis vormen voor de marktbewerking van Labouchere Wij zoeken een kandidaat tussen de 25 en 30 jaar met een HEAO-CE of -BE opleiding (of een daarmee gelijk te stellen niveau) en minimaal 2 a 3 jaar werkervaring. Het profiel van de kandidaat: - Breed oriëntatievermogen - Commerciële, servicegerichte instelling - Goede communicatieve en contactuele vaardigheden - Bereid zich in te leven en in te werken in de materie - Ondernemingsgezind - Gezonde dosis ambitie - Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal - Doel- en resultaatgericht - Representatief. Bij goed functioneren bestaat de mogelijkheid door te groeien naar een functie in de buitendienst. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer Drs. B. Minkema, Labouchere Retail Products te Leiden, telefoonnummer 071 - 243434. Schriftelijke sollicitaties. Vborzien van een c.v., kunt u richten aan: Labouchere nv, Afdeling Personeelszaken. Keizersgracht 617, Postbus 808, 1000 AV AMSTERDAM. Onafhankelijke Specialisten in één Bank. HBO-V/B-verpleegkundige v/m Je werkt in een hechtteam op een opna me-afdeling bij een psychiatrisch zieken huis. Voor deze functie, die uitzicht biedt op een jaarcontract, beschik je over een HB0-V of een B-verpleegkundig diploma. Weekendhulpen v/m Verpleegkundigen die in het weekend en door de week wat uurtjes over hebben, kunnen via Luba aan de slag bij bejaar dencentra, verzorgingstehuizen en in de thuiszorg. Een diploma is niet vereist, verpleegervaring wel. Een goede gele genheid voor bijvoorbeeld studenten wat bij te verdienen. Baliemedewerker v/m In deze functie ben je verantwoordelijk voor diverse geldafhandelingen. Affini teit met het bankwezen en een opleiding op MEAO-niveau is vereist. Als je niet ouder bent dan 21 jaar is dit wellicht een leuke baan voor jou. Telefoniste/receptioniste v/m Je werkt zelfstandig 12 uur per week vast en daarnaast op oproepbasis bij een internationaal bedrijf in Zoeterwoude. Ervaring in de bediening van een vox 4200 met 16 lijnen is gewenst. Kennis van Engels en ABN is vereist. Luba Leiden, Kort Rapenburg 10,2311 GC, tel. 071-121942 (horeca) tel. 071-140341 (ind./techn.) tel. 071-149745 (adm.) tel. 071-131046 (medisch) Luba heeft filialen in: Aalsmeer, Alphen a/d Rijn, Capelle a/d IJssel, Den Haag, Hoofddorp, Katwijk, Leiden, Leiderdorp, Leidschendam, Lisse, Noordwijk, C™ Rotterdam, Rijnsburg, Spijkenisse, Voorschoten, Woerden, Zoetermeer. LUBA. TIJDELIJK WERK, EEN BLIJVENDE INDRUK. iels soot l< -tloree a Mitzendburo- VRAAGT PER DIREKT voor 4* - 5* hotels in de omgeving van Schiphol, Noordwijk en Leiden KELNERS, SERVEERSTERS m/v Zwart/wit kleding en ervaring zijn vereist KOKS m/v In bezit van SVH Diploma of een gelijkwaardige opleiding KAMERHULPEN m/v ONTBIJTMEDEWERKERS m/v Zwart/wit kleding en ervaring zijn vereist BAGAGISTENm/v Met minimaal 2 vreemde talen INFORMATIE BIJ: HORECA UITZENDBURO BOSMAN Herengracht 455,1017 BS Amsterdam Tel. 020-623981 geveke zwaar materieel Geveke Zwaar Materieel bv Postbus 94091 1090 GB Amsterdam Tel. 020-5606560 Fax 020-6685226 Geveke Zwaar Materieel B.V. is één van de werkmaatschappijen van de Geveke Groep met in het leveringsprogramma Caterpillar en Schaeff grondverzetmachines. De produkten worden voornamelijk toegepast in het grondverzet, de bouw, wegenbouw, industrie en havenbedrijven. Geveke Zwaar Materieel is gevestigd in Amsterdam en heeft regionale vestigingen in Papendrecht, Beilen en Valkenswaard. De afdeling Verkoop Onderdelen op onze hoofdvestiging in Amsterdam voorziet de onderhoudsdiensten van onze klanten van onderdelen. Ook de servicetechnici in onze binnen- en buitendienst betrekken hun onderdelen van deze afdeling. Het team van Verkoop Onderdelen vervult daarmee een belangrijke rol in de dienstverlening aan onze klanten. Wij zoeken voor deze afdeling een: Functie-inhoud Samen met twee collega's neemt u de onderdelenverkoop voor uw rekening via telefoon en balie. U wordt daarin bijgestaan door twee medewerkers in het magazijn. Het gaat dan vooral om het verstrekken van de juiste onderdelen aan de hand van de beschrijving, die de klant geeft. Zonodig assisteert u in het magazijn. Samen met de werkplaats maakt u ook offertes en zult u worden betrokken bij telefonische acquisitie. Functie-eisen In deze functie heeft u veel contact met klanten, waartoe wij ook onze servicetechnici rekenen, en met leveranciers. Wij zoeken daarom een servicebewuste technicus met MTS of een vergelijkbaar opleidingsniveau. U bent in staat een eenvoudige administratie te voeren en kunt omgaan met computers. Kennis van het Engels is noodzakelijk; Duits is wenselijk. Wanneer u bekend bent met grondverzetmaterieel, dan heeft u onze duidelijke voorkeur. Sollicitatie Als u belangstelling heeft voor deze functie, stuur dan curriculum vitae vóór 10 september a.s. naar: Geveke Zwaar Materieel B.V. t.a.v. Mevrouw K.R. Huiberts, Personeel 8t Organisatie, Spaklerweg 45, Postbus 94091, 1090 GB Amsterdam. leSt cho< aam indei 30 p endi 2 Ie; Bloembollenbureau Cebeco is een zelfstandige werkmaat schappij van Cebeco- Handelsraad. Onze specialisatie is bemiddeling bij aan- en verkoop van teelt materiaal van sier teeltgewassen. Wij zijn een snel groeiend bedrijf met ruim 50 medewerkers en stellen hoge eisen aan dienstverlening en deskundigheid. Onze afdeling contractadministratie heeft 15 medewerkers en is belast met het vastleggen en afwik kelen van overeen komsten. Wegens uitbreiding van ivragen r deze afdeling Funtie Na een inwerkperiode draagt u verantwoordelijkheid voor kredietbeoor deling en debiteurenbeheer. U onderhoudt nauwe contacten met onze relaties en de afdeling verkoop. U beheert op efficiënte en effectieve wijze ons kredietinformatiesysteem. Wij bieden u een dynamische en informele werksfeer, goede arbeidsvoorwaarden en persoonlijke perspectieven. Profiel Voor deze spilfunctie vragen wij een opleiding op HEAO-niveau. Ervaring op het gebied van kredietbeoor deling en debiteurenbeheer is een vereiste. U bent resultaatgericht en heeft een leeftijd van ongeveer 30 jaar. Affiniteit met de agrarische sector is essentieel. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u sturen aan: Bloembollenbemiddelingsbureau Cebeco Nederland B.V., ter attentie van mevrouw A.F.A. fuiken, Postbus 378, 2160 AJ Lisse Telefoon: 02521-341II. Digros behoort tot de Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven en exploiteert supermarkten in de bollenstreek o.a. in Katwijk, Sassenheim, Noordwijk, Leiden, Leiderdorp Wassenaar. Noordwijkerhout, Ter Aar, maar ook in Zoetermeer. Digros B.V. heeft een vacature voor een ERVAREN PZ FUNCTIONARIS m/v voor de op te richten Personeelsafdeling Het takenpakket bevat de gebruikelijke taken binnen het personeelsbeheer: het analyseren van gegevens uit het Personeel Registratie en Informatie Systeem het doen van voorstellen aan de directie over te nemen acties (ARBO bijv.) het ondersteunen van het management door het vervaardigen van in de praktijk hanteerbare systemen en procedures. en het management leren daarmee om te gaan deelnemen in projectgroepen met als doel de ontwikkeling van het personeelsbeleid op langere termijn. De juiste kandidaat is 25-30 jaar oud. heeft ervaring als personeelsfunctionaris in de (detail)handel. beschikt overeen HBO PW diploma, en kent de bollenstreek. Om van deze 'personeelsfunctie' een succes te maken zijn de volgende persoonlijke eigenschappen een voorwaarde: zelfredzaam, flexibel, inzetbaar waar nodig, praktisch, helder en taalkundig juist kunnen formuleren in woord en geschrift, nauwkeurig. praktische introductie e De organisatie draagt zorg meewerkende stage. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken t de selectieprocedure. BELANGSTELLING? Stuur uw sollicitatiebrief naar: Digros Supermarkten B.V., t.a.v. dhr. N.P. Schriek. directeur, Postbus 187, 2160 AD Lisse.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 26