Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Rijnland tempo-team Kansen in tijdelijk werk JAMIN unique uitzendburo MEDEWERKSTER uitzendbureau tBV.iHzMJ.ijj-mma» LubaPQ Uitzend IkiïTr^J ALLROUND MONTEUR M|V Holland Karton B.V. AUTOBEDRIJF STEYGER m verpleegkundige v f ZATERDAG 5 AUGUSTUS 1995 Administratief medewerker m/v binnendienst Voor een overheidsinstelling in Leiden zijn wij op zoek naar een MEAO'er met een bestuurlijke of juridische achtergrond. Heeft u werkervaring in onroerend goed of met notariële zaken (bij voorbeeld door middel van een stage), heeft u goede kennis van het Nederlands en ervaring met WP 5.1? Dan hebben wij een leuke baan voor u. Het betreft een functie voor lange tijd. Informatie bij Arnoud Nierop, tel. 071-14 22 41, Leiden, Boommarkt 3a. Medewerker m/v crediteurenadministratie Wij zijn op zoek naar een kandidaat met administratieve werkervaring. De werkzaamheden bestaan uit het registreren, coderen en controleren van inkomende facturen, het controleren van grootboekrekeningen, archiveren en het onderhouden van contacten met leveranciers. Heeft u een administratieve opleiding op MEAO-niveau en bent u lange tijd beschikbaar? Bel ons dan voor informatie. Informatie bij Linda de Ridder, tel. 071-14 22 41, Leiden, Boommarkt 3a. Calculator m/v Voor een relatie gespecialiseerd in ventilatiesystemen zoekt Randstad een kandidaat met een afgeronde MTS-opleiding richting Wtb. De voorkeur gaat uit naar een schoolverlater. Stage-ervaring als calculator is een pre. Het kunnen lezen van technische tekeningen is vanzelfsprekend voor deze functie. Randstad biedt u een uitdagende 'starters'-functie met ontplooiingsmogelijkheden. Informatie bij Tanja van Bezooijen, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. ~>C randstad uitzendbureau VERWENWINKEL Jamin Hoofdstraat Promenade 115 CD Noordwijk aan Zee zoekt een part-time verkoper m/v voor minimaal 20 uur in overleg. - Ben je minimaal 18 jaar en enthousiast - Ben je klantvriendelijk - Ben je bereid om in het weekend en 's avonds te werken Enige kennis van moderne talen is een pre. Kortom sta je waarvoor je moet staan. Bel voor een afspraak 01719-15522 's avonds tussen 19.00-21.00 uur. GEDIPLOMEERD B-VERPLEEGKUNDIGEN Voor meerdere relaties in de regio. U wordt op verschillende tijden en dagen ingezet, waaronder ook nacht- en weekenddiensten. U heeft relevante werk ervaring in de zwakzinnige o( psychiatrische sector, bent zelfstandig, flexibel, stressbestendig, kent uw verantwoordelijkheden en weet goed te communice- rea U bent woonachtig in Leiden of directe omgeving Informatie Jan Remmelzwaal GEDIPLOMEERD Z-VERPLEEGKUNDIGEN Voor meerdere relaties in de regio U werkt in wisseldiensten en in het week end. U kunt leiding geven bij activiteiten, bent in staat objectief te observeren en te rapporteren en kunt zelfstandig werken Enige jaren relevante werkervaring is vereisL Woonachtig in Leiden of Katwijk is aanbevolen Informatie Jan Remmelzwaal. GEDIPLOMEERD HBO JW-ERS Voor meerdere relaties in de regio U kunt zelfstandig beslissingen nemen, advies geven, observeren en rapporteren U bent stressbestendig, kunt goed relativeren en onder druk werken U heeft relevante werkervanng in de zwak zinnige of psychiatrische sector U bent tevens bereid om in wisseldiensten te werken Informatie: Jan Remmelzwaal Leiden. Turfmarkt 7. tel. 071-125841 als oproepkracht INFO: - Alle voorkomende werkzaamheden, w.o. verkoop en eenvoudig adm. werk. - Afhankelijk van de noodzaak ca. 1 a 2 dagen per week, w.o. de zaterdag. EISEN: - Middelbare opleiding. - Goede presentatie en kontaktuele eigenschappen. - Kreatieve instelling. - Leeftijd tussen-20 en 35 jaar. Sollicitaties gaarne schriftelijk met alle relevante informatie richten aan: ftmgernêïtjff) y^iveliev5 Maarsmansteeg 21 2311 EE Leiden Ervaren vleesverwerkers m/v voor een vleesfabriek in Leiden. Er is direct werk voor een stopper, een cutteraar en een afkoker. Deze full-time banen bieden bij gebleken geschiktheid goede mogelijkheden. Informatie: 071 - 12 64 43, Annemarie van Ardenne Leiden, Stationsplein 212 TECHNIEK Loodgieter m/v voor balie-werkzaamheden in een sanitairwinkel. U adviseert klanten bij de aanschaf van sanitair zodat ervaring belangrijk is. Daarnaast bent u representatief en enthousiast om na de vakantie aan de slag te gaan. Informatie: 071 - 14 41 46, Theo Versteeg Leiden, Stationsplein 212 Ervaren lakspuiter m/v voor een groot internationaal concern. Wilt u in ploegendienst 3 4 maanden werken? Reageer dan snel. informatie: 071 - 14 41 46, Theo Versteeg Leiden, Stationsplein 212 WORDT SCHOONHEIDSSPECIALIST^) Rijkserkend (Stivas) vestigingsdiploma, eigen zaak mogelijk, volgend jaar zomer een eigen praktijk Dag- en avond-cursussei (1 dag of 2 avonden per week. 18 maanden). SPOEDCURSUS SLECHTS 9 MAANDEN! Kwaliteitsonderwijs in kleine groepen Moderne, goed geoutilleerde school Laag cursusgeld, maandelijkse termijnen Geen verplicht leermiddelenpakket Een betere school is er niet Nu inschrijven, beperkte plaatsing, start oktober Ook opleidingen PEDICURE/CHIROPODIE 'raag informatie en studiegids, ook 's avonds en in het weekeinde, telefonisch bij: Studie-adviseur v/m Voor eeri opleidingsinstituut in Voor schoten. Je gaat cliënten telefonisch informatie verstrekken over de aangeboden cursussen. Het spreekt voor zich dat voor deze functie een goede telefoon stem en ABN vereisten zijn. Heb je daar naast een HAVO-diploma en ben je niet ouder dan 20 jaar, kom dan snel bij ons langs voor meer informatie. Boekhoudkundig medewerker v/m Bij een technisch bureau in Wassenaar. In deze zelfstandige functie bij een kleine organisatie draag je zorg voor de debi teuren- en crediteurenadministratie en kas/bank/giro betalingen. Tevens stel je maandverslagen en rapportages op ten behoeve van het management. Voor deze baan voor langere tijd zoeken wij kandidaten op MBA-niveau. Telefonist/receptionist v/m Je bent in deze functie de spil van het bedrijf: je bent verantwoordelijk voor het fax- en telefoonverkeer en je voert licht administratieve werkzaamheden uit. Je moet met WP om kunnen gaan en de Engelse taal goed beheersen. Deze uit dagende fulltime baan biedt uitzicht op een vast dienstverband. Werken en ontspannen tegelijk! Een weekje zeilen met diabetes-patiënten in de maand augdstus. Je moet het leuk vinden met jongeren om te gaan. Machine-operator v/m Twee rechterhanden gevraagd! Voor deze functie is een technische opleiding en/of aantoonbaar technisch inzicht ver eist. Je bent verantwoordelijk voor de bediening van een inpakmachine. Luba Leiden, Kort Rapenburg 10, 2311 GC, tel. 071-121942 (horeca) tel. 071-140341 (ind./techn.) tel. 071-149745 (adm.) tel. 071-131046 (medisch) Luba Voorschoten, Leidseweg 68a, 2251 LC, tel. 071-618142 Luba heeft filialen in: Aalsmeer, Alphen a/d Rijn, Capelle a/d IJssel, h- Den Haag, Hoofddorp, Katwijk, Leiden, )êêê0 Leiderdorp, Leidschendam, Lisse, Noordwijk, Rotterdam, Rijnsburg, Spijkenisse, Voorschoten, Woerden, Zoetermeer. LUBA. TIJDELIJK WERK, EEN BLIJVENDE INDRUK. Holland Karton B.V. is een gerenommeerd kartonnagebedrijf in Voorschoten. Tezamen met Trimbach Verpakking te Bergen op Zoom en Van der Windt Kartonnage te België, vormen zij Cluster Zuid van het moederbedrijf KNP BT. De massief kartonnen verpakkingen van Holland Karton vor men een belangrijke schakel in het wereldwijde transport van ondermeerbloemen, groenten en fruit. Bij Holland Karton zijn 35 mensen werkzaam. Ter versterking van de Technische Dienst zoeken wij een: Elektrotechnisch en Mechanisch Functie Tot uw belangrijkste taak behoort het in goede staat houden van de produktie-apparatuur en installaties. Naast het uitvoeren van regelmatige inspectierondes, verhelpt u storingen op een breed technisch gebied en analyseert u de oorzaken en frequentie daarvan. Het actualiseren van tekeningen en schemabestan den, alsmede het onderhouden van meetapparatuur en gereedschappen, vormen eveneens onderdeel van uw functie. Functie-eisen U hebt ervaring als zelfstandig monteur en u beschikt over afgeronde opleidingen op MTS-niveau en bestu ringstechnieken. Uw leeftijd ligt rond de 30 jaar. Sollicitatie Richt uw sollicitatiebrief vóór 25 augustus a.s. aan: de heer P. Eigenhuis, Hoofd Personeel Organisatie, Postbus 238, 4600 AE Bergen op Zoom. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de plant manager van Holland Karton, de heer E. Vonck, telefoon: 071 - 61 11 66. Met ruim 300 medewerkers behoort KN, importeur van Minolta Business Machines, tot de top van de leveranciers van kantoorautomatisering. Dat is te danken aan de hoge kwaliteit van de Minolta-produkten en een bedrijfscultuur die bet midden houdt tussen gezonde daadkracht en een klantgericht optreden. Een cultuur waarin veel geïnvesteerd wordt in persoonlijke ontwikkelmg,en waar mensen met ideeën en initiatieven alle ruimte krijgen. KN is een uiterst solide onderneming die zich kenmerkt door een opvallend goede serviceverlening en een uiterst sterk verkoopapparaat. In deze sterk automatiserende branche huldigt KN een krachtig humaan principe: 't Zijn de goede mensen op de juiste plaatsen, die het moeten doen." Eén van die p/aatsen komt binnenkort vrij. Vandaar dat wij voor de Algemeen Directeur en de Algemeen Verkoopleider op zoek zijn naar een SECRETARESSE vim Functie-inhoud De werkzaamheden be staan uit het beheren van de agenda's van de Algemeen Directeur en Algemeen Verkoopleider, het zelfstandig beantwoorden van correspondentie, het voorbereiden en notuleren van vergaderingen en het uitwerken van verslagen en rapportages. Voorts bent u verant woordelijk voor een correcte rapportage en communicatie van financiële gegevens omtrent afzet, voorraad en forecast van onze produkten. Ook behoort de organi satie van zakenreizen en hotelre serveringen en het assisteren bi] beurzen en dealerdagen tot uw takenpakket. Functie-eisen U bent representatief en in staat zelfstandig te werken. U heeft een secretaresse-opleiding genoten en beheerst de Engelse taal in woord en geschrift. Kennis van Duits strekt tot aanbeveling. Tekstverwerkende syste- men en spreadsheetpro- gramma's zijn voor u MINOLTA geen enkel probleem en u beschikt over enige ervaring, het liefst binnen een soortgelijke werkomgeving. Arbeidsvoorwaarden KN biedt u een zelfstandige functie binnen een prettige werkomgeving, een goed salaris en prima secun daire arbeidsvoorwaarden, waaron der een bedrijfsspaarregeling, pensioenvoorziening en een studiekostenregeling. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw Y. Kammenga-Palm. Uw sollicitatiebrief kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad sturen aan mevrouw E.M. Spruijt (afdeling Personeels zaken) via onderstaand adres. KN B.V. Schipholweg 343 1171 PL Badhoevedorp Tel: 020 6584141 is geen standaard autobedrijf. Wij kennen onze klanten bij naam en streven ernaar ze wat meer service te geven dan gebruikelijk. Deze persoonlijke relatie met de klant geeft een gezellige werksfeer. I Alle automerken worden door ons gerepareerd en verkocht. Wij willen alle reparaties zoveel mogelijk in eigen bedrijf uitvoeren, dus zaken als uitlijnen, banden monteren en balanceren, computerfouten uitlezen doen wij allemaal zelf. Dit maakt het werk wel wat moeilijker, maar ook erg afwisselend en interessant. Wij zoeken twee werknemers: 1.-AUTOMONTEUR die aan onderstaande eisen voldoet: - enthousiasme voor het vak - in het bezit van een rijbewijs - minimaal diploma monteur motorvoertuigentechniek en diploma eerste monteur (of in opleiding hiervoor) 2. - LEERLING AUTOMONTEUR die aan onderstaande eisen voldoet: - Leeftijd: 17 - 22 jaar - Als prioriteit stellen wij veel inzet en enthousiasme om het echte vak te leren. BBVSC Autobedrijf Steyger - Leidseweg 420 - 2253 JP VOORSCHOTEN INTERTOYS, de grootste prctwinkel van het land, is dé toonaangevende winkellj in de spcclgoedmarkt. De onderneming kenmerkt zich door kwalitatieve groei. De ruim 180 Intertoys-winkels, waarvan een groot aantal geëxploiteerd door franchisenemers, zijn in praktisch elke grote en middelgrote plaats in Nederland te viri In Sassenheim onstaat de vakature ASSISTENT BEDRIJFSLEIDER m/v De taken zullen onder meer bestaan uit: - zorgen voor een goede motivatie van het personeel - zorgen voor een optimale artikelpresentatie, voorraadbeheer en vooi minimalisering van de derving - neemt bij afwezigheid van bedrijfsleider zijn taken waar - rechttrekken en spiegelen van de goederen in het fï li laai - medeverantwoordelijk voor de bediening aan kassa en klantcnbehanij Voor deze funktie zoeken wij een kandidaat, die - een opleiding heeft op MBO-niveau bijv. MMO, MDO of MDS - ervaring in detailhandel - leeftijd vanaf 21 jaar Als je belangstelling hebt voor deze funktie, schrijf dan binnen 10 dagen een solliciati naar Intertoys, t.a.v. dhr. J. van Nieuwkoop. Intertoys Hoofdstraat 209 2171 BC Sassenheim 02522-13659 ziekenhuis Het Rijnland Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met circa 500 bedden 2 locaties: St. Elisabeth in Leiderdorp en Rijnoord in Alphen aan den Rijn. parttime 50%, dinsdagmiddag, donderdag en vrijdag de gehele dag Functie-eisen: - Het diploma A-verpleegkundige; - bij voorkeur ervaring met assisteren. Inlichtingen over deze functie worden u gaarne verstrekt door de here j Dr. H.A. Kraaijenhagen, Dr C.M. ten Bruggenkate of 1 Prof. Dr. D.B Tuinzing, kaakchirurgen, telefoon 071 - 45 41 72. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen richten aan de heer P. Regter, van de afdeling P 8< O, van het Rijnland Ziekenhuis, locatie St. Elisabeth, Simon Smitweg I, 2353 GA Leiderdorp, onder vermeldin van vac.nr.: 54.95. ,V 4> y v0^ e>° C&4 I Hei ziekenhuis/behorend tof de regie Den Hoog, vervult een centrumfunctie. Met vrijwel olie specialismen vertegenwoordigd en een beddenoontoi van 350, besta on er voor de mede werkers ruime ontplooiings mogelijkheden. Het ziekenhuis is gesitueerd in een vriendelijke omgeving in de nabijheid van Winkel centrum Leidsenhpge en is zowel met eigen als met openbaar vervoer goed bereikboar 'bi De apotheek-van ons ziekenhuis voorziet in de farmacö/?! verzorging von twee ziekenhuizen, sint Antoniushovel Leidschendam en 't Lange Land te Zoetermeer, alsmed verpleeghuis, Prinsenhof te Leidschendam. Wij zijn op zoek naor een enthousiaste full-time apothekersassistent die werkzaam zal zijn in 't Lange Land Ziekenhui te Zoetermeer. - u werkt met een geautomatiseerd patiëntgericht geneesmiddel-distributiesysteem; - u bent voor het ziekenhuis het aanspreekpunt var apotheek. - een diploma apothekersassistent mei bij voorkeurs jaren werkervaring; - de bereidheid to» het volgen van de voortgezette op voor apothekersassistenten in ziekenhuizen; - het kunnen werken in teamverband met één andere en het beschikken over flexibele, collegiale insfeUire Salariëring is afhankelijk van ervaring en zal plaatsvi functiegroep 35 conform de CAO Ziekenhuiswezen. Voor meer informatie kunt u bellen met drs H.J. ter H hoofd apotheek, telefoon 070-357.42.93. Schriftelijke sollicitaties s.v.p. te richten aan de afdeli Personeel en Organisatie, Postbus 411, 2260 AK Leidschendam, onder vermelding van vacaturenummer 524. ZIEKENHUIS sint Antoniushove LEIDSCHENDAM

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 24