Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel A Bakker e BDE LEEUW mütQWW Lease-adviseur m/v iu MultiLease SUPPORT-MEDEWERKER Binder/afwerker m/v De Koning vraagt: Kansen in tijdelijk werk l>uro— ff ZATERDAG 29 JULI 1995 904 SECRETAR1ALSERVICES, gestart in 1988, is een bureau voor secre tariële dienstverlening en telefoon antwoord service. Wat doen wij? Op ons kantoor verrichten wij werkzaamheden voor zowel bedrijfsleven als gezondheidszorg. Onder onze klanten vindt je startende onderne mers en kleine zelfstandigen, maar ook de grotere bedrijven. s C -Q <1> ïïf 8* s Wat verwachten wij? Wij verwachten géén hoge opleidingen, schitte rende cijferlijsten en indrukwekkende getuig schriften, maar wél dat je spontaan, zelfstan dig, collegiaal en commercieel bent ingesteld en ervaring hebt in het secretaresse-vak. Als je daarbij een goede telefoonstem hebt en je ver staanbaar kunt maken in Engels en Duits, dan maak je bij ons EEN UITSTEKENDE KANS Dat je een geroutineerde WP-er moet zijn zal je niet verbazen. Als je op korte termijn beschikbaar bent, dan is dit zeker een pré. Je salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Is deze afwisselende en dynamische baan PRECIES WAT JE ZOEKT, schrijf ons dan snel je sollicitatiebrief. ecretarial )ervices Haarlemmerstraatweg 5a 2343 LA OEGSTGEEST Tel 071 - 17 47 47 Fax 071 - 17 58 35 De Videoland Entertainment Groep is een organisatie, die met drie winkelformules actief is in de verhuur en verkoop van videofilms, games, CD's, CD-i's, Video-CD, etc. Met de bekendste, de Videoland-franchise formule met thans 155 winkels, zijn wij marktleider Daarnaast exploiteren wij op dezelfde basis 40 Cinerent-winkels. Kortgeleden zijn wij gestart met de nieuwe Superclub Home Entertainment-formule De elfde winkel is onlangs geopend en deze formule zal de komende jaren doorgroeien tot 60 winkels in Nederland. In verband met uitbreiding van onze activiteiten vragen wij op korte termijn een EXTERNE AUTOMATISERING M/V voor de begeleiding en ondersteuning van gebruikers van onze winkelpakketten. Hij/zij zal werkzaam zijn op ons kantoor te Noordwijk. De afwisselende functie houdt o.a. het volgende in: Verlenen van telefonische en/of modem-ondersteuning aan onze vestigingen; Ondersteunen van algemene automatiseringszaken,hardware en systeemsoftware; Registreren van fouten, vragen en opmerkingen van onze klanten; Verzorgen van goede fout- en vraaganalyse en van daaruit adviseren op het gebied van programmatuurontwikkeling en inhoud van cursussen, Controleren en verbeteren van gebruikershandleidingen; Verzorgen van wekelijkse rapportage aan de projectleider "externe automatisering". Functie-eisen: Opleiding minimaal MBO-niveau; Algemene kennis van PC's, M5-Dos en Novell (2xx/3xx); Uitstekende spreek- en uitdrukkingsvaardigheid, Flexibele en servicegerichte instelling, maar ook duidelijk kunnen aangeven waar de grenzen van ondersteuning liggen; Creatief oplossend vermogen en stressbestendigheid; Bereidheid tot inzetbaarheid buiten kantoortijd (aangepaste werktijden) en in het weekend; Leeftijd maximaal 25 jaar. Voor deze functie bieden wij: Een boeiende functie in een dynamisch bedrijf; Afwisselend en verantwoordelijk werk, Goede honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden (o.a. premievrij pensioen) Een medische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure Uw handgeschreven sollicitatie, inclusief curriculum vitae kunt u binnen 14 dagen richten aan: VIDEOLAND ENTERTAINMENT GROEP, Postbus 188, 2200 AD Noordwijk, t.a.v. mevrouw P. Boomstra HEEL NEDERLAND HUURT MÏIJ VIDEOLAND! few kccfM Van Gemeten Troost is gespecia liseerd in de verkoop van kwaliteits machines voor landbouw en industrie. Tot ons produktenpakket behoren - Case Poclain graafmachines, wielladers, uniloaders, graaf- laadcombinaties en mini-gravers. - Kramer wielladers. Vibromax verdichtingsmaterieel. Voor de verkoop van indusfriemachines zoeken wij op korte termijn een VERTEGENWOORDIGER De ws(kzaamheden vinden hoofdzakelijk plaats in de provincies Noord-Holland en Utrecht. Wij denken aan de volgende persoon: - Ervaring in de verkoop van industriemachines; - Kennis van de Engelse en Duitse taal; - Goede contactuele eigenschappen; - Commercieel en technisch inzicht; - Woonachtig in het werk Indien u meer informatie over de uit te voeren werk zaamheden wilt hebben kunt u telefonisch kontakt op nemen met de heer RJ. Troost. Tel.' 01865-1000, na 17.00 uur 01860-14933. Uw schriftelijke reaktie verwachten wij binnen twee weken op onderstaand adres. Van Gemeren Troost B.V. Postbus 7224, 3280 AA Numansdorp Rijnsburgerweg 100 2231 AG Rijnsburg Telefoon 01718-51616* Telefax 01718-51678 Offsetdrukkerij De Leeuw B.V. is een snel groeiende handelsdrukkerij. Het team bestaat momenteel uit zes medewerkers. Binnen dit team is op korte termijn plaats voor een Voor deze functie zoeken- wij een kandidaat die aan de volgende eisen voldoet; - opleiding grafisch technicus - beschikking over enkele jaren ervaring - Rijbewijs B - accuraat en kwaliteitsbewust - een goed technisch inzicht - flexibele instelling - een plezierige omgang binnen een klein team van collega's - leeftijd tot 22-30 jaar Schriftelijke sollicitaties richten aan: Offsetdrukkerij De Leeuw B.V. Postbus 27 2230 AA Rijnsburg Verkoop van tuinartikelen door geheel Europa Bakker leverer haveartikler til private haveejere i fiere lande i Europa. Vort staerkt udvidende virksomhed horer til blandt de storste postordrefirmaer inden for omrèdet "Alt til haven". Til vores afdeling kundeservice Danmark soger vi derfor omgèende en: korrespondent/ telefonist m/k For dette arbejde er kendskab til det danske sprog -skriftligt og mundtligt- en nodvendighed. Deres ansogning vil -selvfolgelig- blive fortroligt behandlet. For ydeligere information: Hr. T. Nielsen, tlf. 02520 - 78344 Beeklaan 18 2191 AB De Zilk/Hillegom. Assistent accountant m/v De functie U werkt bij een groot accountantskantoor in Lelden. Het werk bestaat uit jaarrekeningen samenstellen en de financiële administratie verzorgen. Het profiel Voor een goede invulling zoeken wij een kandidaat met: een MBA-diploma, die nog bezig is met SPD; bij voorkeur relevante werkervaring; een accurate werkhouding en goede sociale vaardigheden. Marketing-medewerker m/v De functie Het gaat om een baan bij een groot farmaceutisch bedrijf. U werkt nauw samen met de produktmanagers om de marketing-doelstellingen te realiseren. Het profiel Voor een goede invulling zoeken wij een kandidaat: met een opleiding op HBO-niveau in commerciële richting: met relevante werkervaring; die communicatief sterk is en dienstverlenend ingesteld. Hebt u interesse in één van deze functies? Neem dan contact op met onderstaande vestiging. Informatie: 071 - 14 41 46, Anne-Marit van Hoeve Stationsplein 212, 2312 AR Leiden Kaderpersoneel is gespecialiseerd in het werven, selecteren en uitzenden van middelbaar en hoog opgeleid personeel in allerlei sectoren. Wij bieden aan professionals een individuele aanpak en afwisselende banen op maat met goede perspectieven. tempo-team uitzendbureau boekhoudkundig medewerker Voor een bedrijf in Roelofarendsveen zoeken wij een part-time boekhoudkundig medewerker. Het betreft diverse boekhoudkundige taken, o.a. boekingswerk in Exact, maken vanmaandafsluitingen en debiteuren- en crediteurenadministratie. De juiste kandidaat heeft een opleiding op PD-niveau, ruime ervaring, kennis van Exact en is gewend zelfstandig te werken. Er wordt ongeveer 4 uur per week gewerkt. woonconsulent Voor een woningbouwvereniging in de omgeving van Leiden zoeken wij een full-time woonconsulent De werkzaamhedenbestaan o.a. uit het verhuren van woningen, onderhouden van kontakten met bewoners, maken van beleidsplannen, behandelen van bezwaarschriften en huursubsidie-aanvragen. Een opleiding op HBO-niveau, bij voorkeur aangevuld met een opleiding op het gebied van verhuur- en bewonerszaken, een aantal jaren ervaring in een soortgelijke funktie en goede kontaktuele eigenschappen. boekhouder MBA Voor een handelsfirma in Leidschendam zoeken wij een full-time boekhoudkundig medewerker. Naast diverse boekhoudkundige werkzaamheden, o.a. debuteuren- en crediteurenadministratie, BTW aangiftes en telebanking, moet de kandidaat de procedures met betrekking tot de Administratieve Organisatie opzetten en beschrijven. De juiste kandidaat is in het bezit van een HEAO/ MBA-diploma. heeft aantoonbare werkervaring, goede kennis van Exact en is in staat zelfstandig te werken. Het betreft een baan voor een aantal maanden. Leeftijd rond de dertig jaar. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen. Neem snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. Wij werken ook op afspraak. uitzendbureau de koning 35 jaar partner in personeelsoplossingen Korevaarstraat 33, 2311 JT Leiden, Telefoon 071-144143 Typist m/v Voor een wetenschappelijk onderzoeksinstituut in Leiden zoeken wij een typist die full-time beschikbaar is en lange tijd aan de slag wil. Goede beheersing van de Engelse taal en WP 5.1 is belangrijk. Informatie bij Veronique Driesen, tel. 071-12 09 47. Administratief medewerker m/v binnendienst Voor een overheidsinstelling in Leiden zijn wij op zoek naar een MEAO'er met een bestuurlijke of juridische achtergrond. Heeft u werkervaring in onroerend goed of notariaat, bijvoorbeeld door middel van een stage, heeft u goede kennis van het Nederlands en ervaring met WP 5.1? Dan hebben wij een leuke baan voor u. Het betreft een functie voor lange tijd. Informatie bij Linda de Ridder, tel. 071-14 22 41. Leiden, Boommarkt 3a. -»r randstad uitzendbureau Llll Kip" Uitzend N- Commercieel ingenieur v/m Pas afgestudeerde commercieel inge nieurs opgelet! Als je pas bent afgestu deerd in de chemische technologie of in werktuigbouwkunde en je bent op zoek naar een uitdagende werkkring bij een jong bedrijf, dan ben je bij Luba aan het juiste adres. Het gaat hier om een baan met uitzicht op vast dienstverband. i7*TT mm Voor een relatie in Voorschoten zoeken wij op korte termijn een fulltime telefo nist. Uiteraard dien je te beschikken over een goede telefoonstem en is het spre ken van ABN een vereiste. Er wordt gewerkt met 15 telefoonlijnen. Ervaring als telefonist is voor deze baan voor lan gere tijd een pré. Administratief medewerker v/m Ben je parttime beschikbaar en heb je een administratieve opleiding gevolgd of gedegen werkervaring in een soortgelij ke functie, dan kan je via Luba aan de Verpleegkundig personeel v/m Voor diverse medische instellingen in de regio zoeken wij met spoed verpleeg kundig personeel. Zowel gediplomeerde als ongediplomeerde kandidaten zijn van harte welkom. Enige ervaring is wel vereist HBO'v-ers/Verpleegkundigen B v/m Bij een psychiatrisch ziekenhuis in de omgeving van Leiden hebben wij voor langere tijd werk beschikbaar voor ge diplomeerd medisch personeel. Ook als je losse diensten beschikbaar bent, ben je van harte welkom. Technisch personeel v/m Dringend gezocht: chauffeurs in bezit van groot rijbewijs en chauffeursdiplo ma.tjokvoor heftruckchauffeurs hebben wij lëuke banen beschikbaar. Diploma is niet vereist, ervaring wel Luba Leiden, Kort Rapenburg 10, 2311 GC, tel. 071-121942 (horeca) tel. 071-140341 (ind./techn.) tel. 071-149745 (adm.) tel. 071-131046 (medisch) Luba Voorschoten, Leidseweg 68a, 2251 LC, tel. 071-618142 Luba heeft filialen in: Aalsmeer, Alphen a/d Rijn, Capelle a/d IJssel, Den Haag, Hoofddorp, Katwijk, Leiden, Leiderdorp, Leidschendam, Lisse, Noordwijk, Rotterdam, Rijnsburg, Spijkenisse, Voorschoten, Woerden, Zoetermeer. LUBA. TIJDELIJK WERH EEN BLIJVENDE INDRUK Door toename van onze activiteiten komen wij graag in contact met jong en ambitieuze pas afgestudeerde MEAO-ers voor de functie MultiLease verzorgt de leasing van alle merken personenauto's, vrachtwagens en motoren. Het bedrijf is één van de grootste, niet aan een merk of bank gebon den lease-maatschappijen in Nederland. MultiLease biedt haar opdrachtgevers dan ook altijd een objectief advies. MultiLease biedt werkgelegenheid aan ruim 30 mensen en maakt deel uit van de Motorhuis Groep. De groep omvat een elftal ondernemingen die aktief zijn in de automobielwereld. MultiLease is onlangs verhuisd Plesmanlaan 2 in Leiden. Functie-informatie Na een ruime inwerkperiode zal de lease-adviseur binnendienst in staat moeten zijn lease-offer tes te maken voor zowel de buitendienst als direct voor onze klanten. Naast een goed gevoel voor commercie en uitstekende com municatieve vaardigheden vra gen wij: een opleiding MEAO, com merciële variant leeftijd tot 24 jaar Wij bieden voor deze functie een aantrekkelijk aanvangssala ris en goede secundaire arbeids voorwaarden. Daartoe behoren: T 8% vakantietoeslag winstdeling bedrijfsspaarregeling T studiekostenvoorzieningen Voor inlichtingen over deze functie kunt u zich wenden to de heer G.H. van Lent, telefoo 071-355656. Uw sollicitatiebrief kunt u rich ten aan MultiLease B.V. T.a.v. de heer G.H. van Lent Postbus 474 2300 AL Leiden De Motorhuis Groep maakt ruim baan voor dynamische vakmensen

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 20