'Journaal blunderde met oud nieuws' Radio Televisie JRIJDAG28JULI1995 Dolf Brouwers presenteert vanaf vandaag het programma 'Dolf Brouwers ziet sterrtjes'. (RTL 5,22.10 uur) foto kippa Eilanden van vuur en magie Larry Gray maakt een spectaculaire tocht in een zeekajak door Papoea Nieuw-Guinea. De expeditie gaat langs vulkanen en over zeeën met verschillende soorten dolfijnen en walvishaaien. Op de ei landen klinkt het geluid van traditio nele zang, kundutrommels en vuur- dansers. Het hele leven wordt hier be heerst door het bovennatuurlijke, door tovenaars en magie. Nederland 1 18.19 3I3I Van gewest tot gewest Het gebied van 'il^de Friese Wouden, ten oosten van LeeuWarden, wordt gekenmerkt door 1 bomen en houtwallen als afscheiding van de weidegronden. Dit oorspronke lijke landschap dreigt te verdwijnen. Een aantal boeren in het noordelijk deel van de Wouden heeft de handen ineengeslagen en de 'Vereniging Eas- termar's Lënsdouwe' (landschap) op- gericht. Deze vereniging is door het I ministerie van VROM uitgekozen als 'voorbeeldplan'. Het tweede onder werp: Dit jaar staat Schoorl in het te ken van Jan van Scorel, omdat hij er 500 jaar geleden werd geboren. Van Scorel was de beroemde schilder, ar- chitect en waterbouwkundige, die ook f wel de Hollandse Leonardo da Vinei genoemd wordt. Nederland 3 19.30 Nederland 3 20.00 Ander Afrika Manuëla Kemp bezoekt in Ndala (Tanzania) het missiezieken- huis waar crew-arts Ad Groen jaren lang heeft gewerkt. De tijdelijke te rugkeer van de dokter wordt in het dorp met gejuich begroet en de ploeg besluit enkele dagen te blijven. Ter wijl een kleurrijke Palmpaas-proces- sie plaatsvindt, arriveert Dieuwertje Blok in een klein vliegtuigje op een naburig vliegveld. In de hoofdstad Dodoma laat ze zich onder meer in formeren over het feminisme in Afri ka. Nederland 1 21.19 De grafische supermarkt Bij Multicopy is de f i losofie: voor iedereen en zo laagdrempelig mogelijk. Klanten kun nen bestanden in kleur uitprinten, boekwerken, een CD-i of films voor drukwerk laten maken. Er is zoveel belangstelling dat dit bedrijf de toe loop van collega-kijkers af en toe niet Dolf Brouwers ziet sterretjes De 82-ja- rige presentator gaat in dit program ma, gekleed in smoking, op bezoek bij bekende Nederlandse sterren en confronteert hen met zaken uit hun privéleven. Brouwers neemt iedere keer een koffer mee met daarin voor werpen die slaan op het verleden of de interesses van de hoofdpersoon. Deze zal hierop reageren en uiteraard zal Dolf zijn eigen commentaar met voor zich houden. RTL 5 22.10 Great Railways Clive Anderson door kruist vierduizend ki lometer China per trein, om onderweg uitte stappen in Mao's geboortedorp, in Shanghai en Peking, bij het graf van Confucius en hij de Boeddhistische grotten in Datong. Hij rijdt over de 4 mijl lange brug over de Jangtse, langs de grote Chinesemuur en dwars door de Gobi- woestijn. Zijn einddoel is Ulan Bator, de hoofdstad van Mongolië. Nederland 1 23.09 nederland q nederlandnederland rtl o rtlQ 16.21 16.29 17.23 17.51 18.00 18.19 20.00 20.24 20.30 NOS-Nieuws voor doven en slechtho renden Heimelijke genoegens. Programma waarin beken de Nederlanders hun hei melijke genoegens prijs geven. Vandaag: Wieteke van Dort, Hans Wiegel en Pim Juffermans. Herh Willem Wever. Programma waarin kinde ren hun favoriete vragen stellen. Presentatie: Jo- chem van Gelder Cartoon Club. Gevarieerd tekenfilm-pro gramma Thunderbirds. Engelse poppenserie. Afl.: Ricochet (1) Thunderbirds. Vervolg Eilanden van vuur en magie (Islands of fire and ma gie). Documentaire over de eilanden van Papua- Nieuw-Guinea waar het leven wordt beheerst door het bovennatuurlijke, to venaars en magie Waku Waku. Spelprogramma. Panel: Willem Duys, Maeve van der Steen, Patricia Steur en Hans van derTogt. Presentatie: Rob Fruithof. Herh NOS-Journaal NOS-Weeroverzicht Jessica Fletcher (Murder she wrote). Ame rikaanse misdaadserie Ander Afrika. 13-delige serie waarin KRO-presentatoren per truck door Afrika trekken. Afl. 8: Uganda en Tanza nia. Presentatie: Manuëla Kemp Taggart. Schotse politieserie. Si mon, wiens vader voor zijn ogen is vermoord, pro beert te ontsnappen uit het huis van Betty Dun can, maar de houthakker houdt hem tegen. Afl. 2: Gingerbread (2) Great railways II. 6-delige documentairese rie over treinreizen door onbekende gebieden. Afl. 1: Van Hongkong naar Mongolië NOS-Journaal NOS-Nieuws voor doven en slechtho renden 18.56 19.29 20.05 20.34 21.26 Het terras. Herh NOS-Journaal De teenage hero turtles in Europa Tekenfilmserie. Afl. 13/slot Kids for animals. Reportageserie over de jeugdleden van de Dieren bescherming. Afl. 2 Voor 't eerst, voor 't laatst. Serie waarin mensen ge volgd worden tijdens be- 1 langrijke gebeurtenissen in hun leven. Afl. 2. Pre sentatie: Leonie Sazias 'Allo'allo. Engelse comedyserie. Het verzet heeft geld nodig en Michelle wil dat René De Gevallen Madonna met de Grote Tieten verkoopt. Maar het schilderij be vindt zich in de kluis van Herr Flick! Afl. 6 2 Vandaag. Met: NOS-Journaal Actualiteiten. Presentatie: Victor Deco- ninck f NOS-Sportjournaal NOS-Hoofdpunten uit het nieuws gevolgd door het weer Imca Marina in Jeans. Zang- en dansshow van de theatergroep Jeans met Imca Marina Dierenmanieren. Dierenmagazine. Presen tatie: Martin Gaus De Russ Abbot Show. Engelse humoren sketches Blind date. Datingprogramma. Pre sentatie: Bert Kuizinga TROS TV show op reis. Talkshow. Vandaag: Pa trick MacNee, de Palio-ra- ces in Sienna en Madame Claude. Presentatie: Ivo Niehe. Herh In the heat of the night. Amerikaanse misdaadse rie. Wanneer de 18-jarige Holly Maynard een tienja rig meisje doodrijdt is Sparta in rep en roer. Men wil dat de hoogste straf wordt opgelegd. Afl. 19: Oorzaak drank Cop. Amerikaanse thriller uit 1987 van James B. Harris NOS-Journaal Einde 18.10 18.15 19.00 19.30 21.53 22.00 22.16 22.34 Uitstappen! 8-delige serie waarin Harmke Pijpers reizigers in het openbaar vervoer ontmoet. Afl. 4: De stads bus in Maastricht. Herh De Fabeltjeskrant. Poppenserie. Afl.: De gro te trekking Sesamstraat. Kleuterprogramma. Afl.: Licht/zwaar NOS-Jeugdjournaal Oost west, thuis best (I love my city). 10-delige serie waarin kinderen bij zonder dingen uit hun stad laten zien. Afl. 5: Na irobi (Kenya) Lingo. Woordspel. Presentatie: Francois Boulangé Van gewest tot gewest. Regionaal magazine. Por tret van deze schilder, ar chitect en waterbouwkun dige die vijfhonderd jaar geleden geboren werd in Schoorl. Afl.: Jan van Scorel De grafische supermarkt. 5-delige serie. Werken- aan-werk over werken in de grafische sector. Afl. 4. Herh Maigret: Maigret op Mont- martre (Maigret au Picratt's). Frans-Zwitsers-Belgische misdaadfilm uit 1994 van José Pinheiro. Met: Bruno Cremer, Jacqueline Dan- no, Philippe Polete.a. Een stripteasedanseres vertelt aan de politie dat een zekere Oscar van plan is een gravin te vermoor den. Kort daarna worden zowel de danseres als de gravin gedood. Wie is Os car? Trekking dagelijkse lotto NOS-Journaal NOS-Sportjournaal Nova. Actualiteitenprogramma. Presentatie: Charles Groenhuijsen The boy who cried bitch. Amerikaanse thriller uit 1993 van Juan José Cam- panella. Met: Harley Cross, Karen Young e.a. Einde 16.15 16.25 18.30 19.00 19.30 19.50 20.00 20.25 21.55 Santa Barbara. Amerikaanse soap Vier uur nieuws Laurel Hardy. Amerikaanse cartoon Felix the cat. Amerikaanse cartoon The Oprah Winfrey show. Amerikaanse talkshow. Herh Wie ben ik? Spelprogramma. Herh Zes uur nieuws Ooggetuige. Reportages Rad van fortuin. Spelprogramma. Herh Golden girls. Amerikaanse comedyserie Half acht nieuws Weer The bold the beautiful. Amerikaanse soap De vakantieman. Informatief programma Rescue 911. Amerikaans reality-pro- gramma Muddling through. Amerikaanse comedyserie Nieuws, sport en weer Stanno tutti bene. Frans/Italiaanse film uit 1989 van Giuseppe Tor- natore. Met: Marcello Ma- stroianni, Michelle Mor gan, Marino Cenna, Ro berto Nobile e.a. Nachtprogramma 18.30 19.00 19.30 20.25 23.35 00.05 Megafestatie live Family Ties. Amerikaanse comedyse rie. Herh MASH. Amerikaanse comedy. Herh Harry and the Hendersons. Amerikaanse serie. De moeder van Nancy en Brett komt op bezoek. De twee maken allerlei plan nen voor hun moeder, maar de vrouw blijkt volle dig veranderd te zijn en niets voor de plannen te voelen Airwolf. Amerikaanse actieserie Dead reckoning. Amerikaanse filmkomedie uit 1989 van Robert Le wis. Met: Cliff Robertson, Rick Springfield. Susan Blakely e.a. Dolf Brouwers ziet sterre tjes. 6-delig programma Nieuws Ricki Lake. Amerikaanse talkshow Sport: Heineken Dutch Open Golf. Samenvatting Hightlights: Barbra Streisand in con cert. Registratie concert tour 1994 Hei elei, kuck elei aktuell Luxemburgs programma Nachtprogramma Verfilming van "Profumo-affaire Veronica over berichtgeving reclame: ILVERSUM ANP ui,je Profumo-affaire is het thema beSan een film over het grootste 3 jolitieke schandaal uit de jaren estig. Grote koppen met tek- eviten als De minister, het model kji de Russische spion beheer- Per en toen de voorpagina's van 5rg' ritse kranten. De VARA zendt e film Scandal uit op 29 juli j zNederland 3,23.30 uur). Iwe Hoofdpersoon Christine Kee- r is showgirl. Tijdens een zurestïe ontmoet ze J°hn Profu- ïo, de minister van defensie, hristine kent ook de van spio- r e age verdachte Russische mari- Pe,edeskundige Ivanov. Christine n Ivanov krijgen een relatie. n rofumo heeft daar moeite Miiee, ook haar vriend Johnny gfagecombe trouwens. Die phiet op Christine, waarna zij (aar verhaal doet aan de pers. HILVERSUM GPD „Een absolute blunder van het NOS-journaal", zo nöemt een woordvoerder van Veronica het 'nieuws' waarmee het NOS-journaal woensdagavond begon. „Wij weten al een jaar dat we als Nederlandse commer ciële omroep minder mogen dan RTL 4 en RTL 5 die in Luxemburg zijn gevestigd. Het NOS-joumaal had even goed kunnen openen met het feit dat Veronica per 1 september commercieel gaat. Het zou wel Uitermate onzakelijk zijn als we daar geen rekening mee hadden gehouden". Ook Commissaris Zendtijd en Toezichtzaken H. Koetje van het Commissariaat voor de Media zegt „ver bijsterd" naar het Journaal gekeken te hebben. „Ik ben het volstrekt met Veronica eens. Bovendien was het fei telijk onjuist dat er gemeld werd dat wij extra personeel in dienst hebben om-Veronica te controleren. Er zitten hier 0,0 extra mensen". Ook de suggestie dat Veronica zou uitwijken naar Luxemburg is volgens de omroep nergens op geba seerd. Dat zou aantrekkelijker zijn omdat een in het buitenland gevestigde commerciële zender ruimere mogelijkheden voor het uitzenden van reclame krijgt en daarmee meer reclame-inkomsten binnen haalt. Niettemin zegt de woordvoerder van Veronica: „We zijn Nederlands. En we willen ons aan de Nederlandse wetgeving houden" Die strakkere wetgeving houdt onder andere in dat reclameblokjes van een Nederlands commercieel sta tion tenminste twee minuten moeten duren en dat de billboards niet mogen bewegen. Volgens de woordvoer der van Veronica zullen de adverteerders er wel een mouw aan weten te passen. „Ze vinden nu eenmaal dat ze bij ons moeten adverteren." Het Commissariaat voor de Media zegt om ophelde ring te gaan vragen bij het NOS-Journaal. Koetje: „Ik vraag me af waar de NOS haar 'nieuws' op baseert. Wij V hebben hier helemaal geen cameraploeg gezien. De beelden die van het kantoor getoond werden, zijn al twee jaar oud". Het is volgens Koetje wel zo dat er onenigheid be staat tussen de commerciële omroepen en het Com missariaat over de interpretatie van de mediawet inza ke sluikreclame en gesponsorde programma's. „We hebben met de juristen van alle partijen om de tafel ge zeten en zullen vermoedelijk in september aan het col lege vragen een uitspraak hierover te doen". Plaatsvervangend hoofdredacteur J. Rodenburg van het NOS-Journaal zegt er van uit te gaan dat de ge wraakte berichtgeving juist was. Rodènburg heeft nog geen reactie gehad van het Commissariaat voor de Me dia dat spreekt over onjuistheden. Hij zegt te vertrou wen op de kwaliteiten van zijn redactie. „Bovendien gaat het om details". radio q Meer ergernis over TV-reclame 'Ander Afrika-truck' reist door Nederland AMSTERDAM ANP jlk heel uur nieuws. 16.05 Welinge- hte kringen. 17.07 TROS Aktua. |lk heel uur en om 18.30 en 06.30 lieuws. 18.04Tros Aktua. Vervolg. I.04TR0S Interaktief 20.04TROS lantenservice. 22.04 Hier en nu- iort. 23.07 Met het oog op morgen. 104-07.00TROS Nachtwacht. radio q |lk heel uur nieuws. 17.04 Van Staa 4it zeven. 18.04 Van Staa tot zeven, •ervolg. 19.04 De gouden greep. jo.04 Weekend-radio. 22.04-24.00 ?]e avond van het sentiment. radio 0 Jlk heel uur nieuws. 17.04 Rinkelde- Jnkel. 18.04Korten Klijn. 19.04 Jpoor 7. 20.04 Paperclip magazine. q1.04 Villa 65. 00.04Countdown ca- 02.02-06.00 Oh, wat een nacht. Nederland ergert zich steeds meer aan televisiereclame. Die irriteert drie op de vier Neder landers boven de 18. Dat was zeven jaar geleden nog 27 pro cent. Reclame wordt steeds minder als leuk ervaren. Des tijds zei 40 procent zich met re clame te kunnen amuseren, nu is dat niet meer dan 14 procent. Dat blijkt uit een onderzoek onder 504 volwassenen dat In- tomart heeft verricht in op dracht van The Media Partners hip. DEN HAAG ANP De 'Ander' Afrika-truck' van de KRO maakt vanaf vandaag vanuit Alkmaar een rondreis door Nederland. Doel is dona teurs te werven voor het Men sen in Nood-kinderfonds. De tocht eindigt op 4 augustus in Hilversum, waar die avond een fondswervend programma te zien is, aldus de hulporganisa tie. De actie krijgt de steun van de burgemeesters van Oldenzaal, Oosterbeek, Noordwijk en de loco-burgemeesters van Alk maar, Apeldoorn, 's-Graveland en Naaldwijk. Zij komen naar de truck toe in hun plaatsen en storten een bijdrage. De vrachtwagen speelt de hoofdrol in de serie Ander Afri ka die iedere vrijdag op de KRO- TV te zien is. Negen presentato ren, onder wie Dieuwertje Blok en Manuëla Kemp, hebben een deel van de reis door Afrika meegemaakt. Een aantal van hen reist ook door Nederland mee. Ze presenteren een spe ciaal programma en vertellen over hun Afrika-ervaringen, be geleid door een Afrikaanse band. Ook zijn er kinderactivi teiten. Op vrijdag is de truck in Alk maar, Volendam en Noordwijk. Zaterdag: Naaldwijk en Den Haag. Zondag: Scheveningen. Maandag: Breda en Den Bosch. Dinsdag is het voertuig in Nijmegen, Oosterbeek en Arn hem. Woensdag is hij in Zut- phen en Oldenzaal. Donderdag: Raalte en Apeldoorn. Vrijdag, op de slotdag doet de truck Amersfoort, Utrecht, Korten- hoef en Hilversum aan. Voor mensen die niet naar de truck kunnen komen maar wel donateur willen worden, heeft Mensen in Nood een speciaal telefoonnummer geopend,; 06 300.120. radio q 16.00 De Nederlanden: (Post-) Ro mantische orgelkunst. 17.00 Operet- 18.04 Vivaldi: La senna festeg- 'Jante. Cappella Coloniensis met sol. 9.40 Krommer: Partita opus 57. La ^ran Partita. 20.02 Avondconcert: Uit ARA's matinee archief. BBC Symph. Jrch, met sopraan en altviool. 21.35 ichubert: Pianotrio in Es. Beaux Arts rio'. 22.20 Pachelbel en Bach. 22.50 jluziek van deze eeuw. Amadeus ohamber Orch. met cimbaal. 00.00- II .00 Vincent na middernacht. radio 7.08 Radio UIT. 18.02 Actualiteiten- n religieus programma in het Ara- Jisch. 18.45 Actualiteiten in het jurks. 19.00 Nieuws en actualiteiten fi het Turks. 19.45 Nieuws en actua- jteiten in het Marokkaans en Ber- lers. 20.30 Nieuws en actualiteiten, tl het Chinees. 21.00 Licht en uit- jcht. 21.39 Metterdaad. 21.40 Boe ien wijzer. 22.00 De avonden, met n: ca. 22.15 De Leestafel; ca. 23.00 e wijde blik; ca. 23.50 Weeksluiting. speelfilms op televisie VRIJDAG Back from Eternity (1956-USA) Avonturenfilm van John Farrow met Robert Ryan en Anita Ekberg. Na een crash in het oerwoud moeten de overlevende passagiers zich de kannibalen van het lijf zien te houden. BBC 2 11.55 La grande Nouba (1973-F) Melige komedie van Christian Caza over officiersechtpaar dat er maar niet in lijkt te slagen op tijd te komen voor het ver lovingsfeest van hun dochter. Met Jacques Dufil- ho en Rosy Varte. RTL 4 13.30 Hot Lead and Cold Feet 1978-USA) Jim Dale en Darren McGavin in een Disney-western van Robert Butler. Twee broers strijden op hilarische wijze om de erfenis van hun overleden vader. De burge meester strijdt ook mee. Duitsland 1 15.03 Coup de torchon 1981-F) Zwart drama van Ber- trand Tavernierover politieman in koloniaal Afrika die racistische collega's zat is en maatregelen neemt. Philippe Noiret in een glansrol met verder ook Isabelle Huppert. BRTN 1 20.30 The First Power (1989-USA) Horrorfilm van Robert Resnikoff. Politieman krijgt problemen met de geest van geëxecuteerde seriekiller, die hij ooit in de kraag greep. Met Lou Diamond Phillips en Tra cy Griffith. RTL Television 22.00 Gardens of Stone (1987-USA) Sentimenteel, maar boeiend drama van Ford Coppola over legeronder deel dat dodenakker beheert tijdens Vietnam-oor- log. Recruut wordt man door vriendschap met of ficier James Caan. BRTN 2 22.05 Every Home Should Have One (1970-GB) Marty Feldman in een satirische komedie van Jim Clark. Reclameman krijgt het aan de stok met zijn vrouw, die tegen sex op TV is. Ju'dy Cornwell is de lastige echtgenote. Duitsland 2 22.45 The Boy Who Cried Bitch (1990-USA) Thriller van Juan José Campanella. Boosaardige jongen terro riseert zijn moeder. Ze stuurt hem naar een inrich ting, maar daar weten ze ook geen raad met 'm. Met Haley Cross. Nederland 3 23.07 Cop 1987-USA) James Woods en Lesley Ann Warren in een bloedige thriller van James B. Har- ris. Cynische agent heeft gezinsproblemen en moet dan ook nog eens achter een psychopaat aan. Mooie rol van Woods. Nederland 2 23.17 Sea of Love (1989-USA) Al Pacino speelt een ver moeide New Yorkse agent die via een advertentie met vrouwelijke seriemoordenaar in contact pro beert te komen. Ook met Ellen Barkin. Thriller van Harold Becker. BBC 1 23.25 Stanno tutti bene (1989-F/l) Italiaans drama over oudere man die zijn vijf kinderen na jaren weer opzoekt. Het loopt op een teleurstelling uit. Met Marcello Mastroianni. Regie was van Guiseppe Tornatore. RTL 4 23.50 Say Yes (1986-USA) Komedie van Larry Yust over kleinzoon van miljonair die voor de erfenis nog wel eerst eventjes moet trouwen. En dat voor zijn 35ste. Haast is geboden. Met Art Hindle en Jo nathan Winters. Duitsland 2 0.30 Andrei Roebljev 1966-SU) Een meesterwerk van de jong overleden regisseur Andrei Tarkovsky. Hij verfilmde het leven van ikonenschilder Roebljev (14de eeuw) in ronduit prachtige beelden. Met Anatoli Solonystin. BBC 2 1.00 Terminal Choice 1984-CDN) Vriendin van arts komt via de computer een vreemde zaak op het spoor. Het leven van de patiënten is in gevaar. Bloedige horror van Sheldon Larry met Joe Spano en Ellen Barkin. RTL Television, 1.05 From Hell It Came (1957-USA) Ouderwetse horror over vermoorde prins die door wetenschappers tot leven wordt gewekt... als bloeddorstige boom! Dan Milner regisseerde dit absurde gegeven met Tod Andrews als boom. BBC 1 1.20 Rollerball (1975-USA) Licht-satirische SF-film van Norman Jewison over het leven in de 21ste eeuw. Grote bedrijven hebben de macht en hou den het volk in toom met 'rollerball'. Met James Caan en John Houseman. Duitsland f 1.25 Barbra Streisand in concert te zien in het programma 'Hig hlights'. (RTL 5,00.05 uur) televisie morgen NEDERLAND 2 07.00 Alles kits, kinderprogramma. 07.52 Cartoon club, gevarieerd teken- filmprogramma. 09.16 In de soete suy- kerbol: afl. 1. 09.43 Niet te geloven. Herh. 10.09 Close-up: Not Mozart. Herh. 10.44 Antenne. Herh. NEDERLAND 3 09.00 NOS-Nieuws voor doven en slechthorenden. 09.07 Einde. 12.00 NOS-Nieuws voor doven en slechthoren den. 12.07 Einde RTL4 06.30 Hei elei kuck elei. 07.00 Telekids de wereld rond, kinderprogramma. NOS-TV zendt WK en EK schaatsen uit HILVERSUM ANP De Europese en de wereldkam pioenschappen schaatsen zijn de komende vier jaar te zien bij de NOS-TV. De EBU en de in ternationale schaatsbond (ISU) hebben een contract voor die periode afgesloten. De NOS heeft, als lid van EBU, de uit zendrechten voor Nëderland gekocht, aldus de NOS. Behalve het allround-schaat sen zendt de NOS ook de WK- sprint en de WK-shorttrack uit. Het contract gaat komend sei zoen (1995/1996) in en duurt tot het eind van deze eeuw. Ko mend seizoen zijn er in Neder land twee internationale kam pioenschappen: de EK voor mannen en vrouwen in Heeren- veen op 19, 20 en 21 januari 1996 en de WK-sprint nm/v (ook in Heerenveen) op 17 en 18 februari volgend jaar. Stroomstoring HILVERSUM ANP Doordat de elektriciteit in Hil versum gistermiddag van tien tot vijf voor drie uitviel, was er in diezelfde korte tijdspanne in heel Nederland geen radio en televisie. Gelukkig voor de zendgemachtigden, de luiste raars en kijkers was die ether stilte van korte duur. televisie buitenland BRTN 1 17.30 Sinja Mosa, serie. 18.00 Journaal. 18.10 The bold and the beautiful, soap serie. 18.35 Paradise Beach, strandse- rie. 19.00 Neighbours, serie. 19.30 Jour naal en sport. 19.58 Weerber, 20.00 Zonnekloppers, gevarieerd zomermaga- zine 20.30 Coup de torchon, speelfilm 22.35 Tips voor trips. 22.45 Journaal en sport. 23.05 Hearts afire, comedyserie. 23.30 Weerber. BRTN 2 17.55 Samsonclip. 18.00 Tik tak. 18.05 Thunderbirds. 18.30 Disney Festival, te kenfilms. 19.00 Parker Lewis, comedy serie. 19.30 Journaal en sport. 19.58 Weerber. 20.00 Phenom, comedyserie. 20.25 National geographic, documentai reserie. 21.20 Tips voor trips, toeristi sche informatie. 21.29KENO-uitslagen. 21.30 Journaal en sport. 21.58 Weerbe richt. 22.00 Paardènkoersen. 22.05 Gar dens of stone, oorlogsfilm. 23.55 Coda. DUITSLAND 1 16.30 Alfredissimo! Culinair magazine. 17.00Tagesschau. 17.10 Brisant. 17.40 ARDvoracht 17.50Tagesschau-Tele- gramm. 17.55Verbotene Liebe, serie. 18.00Verbotene Liebe, vervolg. 18.25 Marienhof, serie. 18.49Tagesschau-Te- legramm. 18.54 Auf Achse, serie, 19.53 Das Wetter im Ersten. 19.58 Heute abend im Ersten. 20.00Tagesschau. 20.15 Elfenbein, speelfilm. 22.00 ARD- exclusiv. 22.30 Tagesthemen. 23.05 Fear stalk, thriller. 00.40 Nachtmaga- zin. 01.00 Nurses. 01.25 Rollerball, ac tiefilm. 03.25 N8chtschicht, hoogte punten uit de sketches van 1994. 03.55 Zuschauen - Entspannen - Nachdenken. 04.00Text aktuell. DUITSLAND 2 16.00 Heute. 16.05 Heartbreak High, serie. 16.55 Sport heute. 17.00 Heute. 17.08 Lënderjournal, 17.55 Zwei Münchner in Hamburg, serie. 18.00Gu ten Abend, vervolg. 19.00 Heute. 19.20 Weerbericht. 19.25 Gezeiten der Liebe, serie. 20.15 Ein Fall fürzwei, misdaad serie. 21.15 Die ZDF-reportage: Emstei- gen bitte! Reportage over de sneltram van Berlijn. 21.45 Heute-journal. 22.15 Aspekte, cultureel magazine. 22.45 Every home should have one, komedie. 00.15 Heute nacht. 00.30 Say yes, speelfilm. 02.00Text aktuell. DUITSLAND 3 17.00 lOOGrad. 18.00 NRW- Nachrichten aus Rheinland und Westfa- len. 18.05 KuK. 18.30 Konto, consu mentenprogramma. 18.45 Aktuelle Stunde. 19.25 Fensterprogramme der Landesstudios. 19.45 Essen und Trin- ken. 20.15 Die fröhliche Weinlese. 21.00WDR aktuell. 21.15 Lustfaktor 10, spelshow. 22.00 B. trifft, talkshow. 23.00 Rückblende, documentaires 23.15 Jazz vor Mitternacht. 00.15 Piano solo. 00.40 Nachrichten. 00.45 Nacht programmering. BBC 1 17.00 Tekenfilm. 17.10 Casper classics, tekenfilmserie. 17.15 Run the risk, spel show. 17.35 Highlander. 18.00 News- round. 18.10 Record breakers. 18.35 Neighbours. 19.00 Nieuws en weerbe richt. 19.30 Regionaal nieuws. 20.00 Wipeout, spelshow. 20.30 The gamekee per, reportageserie. 21.00 Victoria Wood, humor en sketches. 21.30 Punt and Dennis, humor en sketches. 22.00 Nieuws, regionaal nieuws en weerbe richt. 22.30 Chandler and Co, detective serie. 23.25 Sea of love, thriller. 01.20 From hell it came, horrorfilm. 02.35 Weerber. BBC 2 16.50 Nieuws en weerber. 16.55 Paar- desport, cricket en netball. 18.00 Paar- desport, cricketen netball, vervolg. 20.20 Life after Live Aid. Reportage waarin Bob Geldof terugkeert naar Ethiopië om te zien wat er met de op brengst van Live Aid allemaal gedaan is. 21.00 Ready, steady, cook. 21.30 Gar deners' world 22.00 Rab C. Nesbitt, co medyserie. 22.30 The all-new Alexei Sayle show 2, 23.00 Last Saturday night's armistice, satirisch weekover zicht. 23.30 Newsnight. 00.15 Cricket. 00.55 Weerbericht. 01.00 Andrei Ru- blev, speelfilm. CNN 16.30 World sport. 17.30 Business Asia. 18.00 Business Asia. 20.00 World busi ness today. 21.00 International hour. 21.30 O.J. Simpson special. 23.00 World business today update. 23.30 World sport. 00.30 Showbiz today. 01.30 Moneyline. 02.00 Prime news. 02.30 Inside Asia. 03.00 Larry King live, 04.30 Showbiz today. 05.30 O.J. Simp son special. MTV 16.15 Hanging out. 17.00 News at night. 17.15 Hanging out. 17.30 Dial MTV. 18.00 The real world London. 18.30 Hanging out. 20.00 Greatest hits. 21.00 Most wanted. 22.30 Beavis& Butt-head. 23.00 News at night 23.15 CineMatit. 23.30Oddities. 24.00 Party- zone. 02.00 Night videos. NBC SUPER CHANNEL 17.30 FT Business torfight. 18.00 Today, actueel magazine. 19.00 ITN World news. 19.30 Athletics world week ly. 20.00 X-kulture, reportages over spectaculaire sporten. 20.30 Dateline, magazine 21.30 Holiday destinations. 22.00 ITN World news. 22.30 The to night show. 23.30 Real personal 24.00 FT Business tonight, 00.20 US Market wrap, Amerikaans zakennieuws, 00.30 NBC Nightly news. OI.OOThe tonight show, talkshow. 02.00 Honkbal, live ver slag van een westrijd in de Amerikaanse honkbalcompetitie. TV5 16.00 Nieuws. 16.10 Régions gourman- des. 16.25 Bibi et ses amis. 17.05 La chance aux chansons. 17.45 Questions pour un champion. 18.15 Visions d'Amérique. 18.30 Nieuws en weerbe richt. 18.55 Revue de presse. 19.00 Pa ris lumières. 19.30 Belgisch nieuws. 20.00 Les carnets du bourlingueurs. 20.55 Embarquement porte nr. 121.00 L'enigme du christal, spelprogr. 21.55 Météo des cinq continents. 22.00 Frans nieuws. 22.30 Taratata, amusements programma 23.45 Interieur nuit. 00.30 Nieuws en weerbericht. 01.00 Visions d'Amérique. 01.25 La marche du siècle. 02.45Tell quel. 03.15Télétexte. 04.00 Pégase. 05.00 Temps présent. RTL TELEVISION 16.00 Hans Meiser, talkshow. 17.00 Jeopardy! 17.30 Unter uns, soapserie. 18.00 The bold and the beautiful, soap serie. 18.30 EXCLUSIV - Das Magazin. 18.45 RTL aktuell. 19.10 Explosiv - Das Magazin. 19.40 Gute Zeiten, schlechte Zeiten. soapserie. 20.15 Menendez: a killing in Beverly Hills II, drama 22.00 The first power, thriller. 23.45 RTL Nachtjournal. 00.15Cheers, comedyse rie. 00.40 Married with children, come dyserie. 01.05 Terminal choice, thriller. 02.45 The first power, thriller. 04.15 Das A-Team, actieserie. 05.05 Teken filmserie.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 9