Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Oegstgeest gemeente Produkt-Manager Vers Rijnland STORAGE CONSULTANT iWUI jédeka b.v. m Intercedenten ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN management assistent m/v Kansen in tijdelijk werk Vakman m/v ZATERDAG 15 JULI 1995 Binnen de hoofdafdeling Welzijn (bestaande uit de afdelingen Welzijn en Onderwijs en Sociale Zaken) is er bij de afdeling Sociale Zaken een vacature ontstaan van senior bijstandsmaat- schappelijk werker m/v Functie-informatie: De doelstelling van de afdeling luidt: het snel en correct verstrekken van een uitkering en het bevorde ren van uitstroom naar werk alsmede snelle en adequate zorgverlening aan gehandicapten. De afdeling (11 medewerkers) is opgebouwd uit het Team Administratie en het Team Dienstverlening (bijstandsmaatschappelijk werk en uitvoering Wet Voorzieningen Gehandicapten), waarnaast de ambtenaar Verhaal/WBO opereert. Functie-inhoud: Naast het werk dat van een ervaren bijstands- maatschappelijk werker mag worden verwacht (intake, onderzoek en rapportage n.a.v. aanvragen ABW en afgeleide regelingen, uitvoering van her- controles, trajectbegeleiding, uitstroombevordering enz.), bevat de functie ook de volgende taken: - ondersteuning/coaching (eventueel) vervanging van de medewerkers van het Team; - vervanging van de ambtenaar Verhaal/WBO: - deelname aan "netwerk" overleg over uitvoerings zaken. Functie-eisen: - Hogere Beroepsopleiding (sociaal, economisch, juridisch); - uitgebreide kennis op het gebied van de sociale zekerheid; - ruime ervaring op het terrein van bijstandsmaat schappelijk werk; - een zakelijk gerichte instelling; - goede communicatieve vaardigheden en stress bestendig. De gemeente Oegstgeest is gestart met een doelmatigheidsonderzoek. Medio december a.s. zal het vooronderzoek zijn afgerond. Het is mogelijk dat uit dit onderzoek naar voren komt dat een andere afdelingsstructuur gewenst is. Indien dit het geval is zal, bij gebleken geschiktheid, de senior bijstandsmaatschappelijk werker in de nieuwe functie van Teamleider Dienstverlening aangesteld worden. Salariëring: De functie dient nog overeenkomstig het geldende functiewaarderingssysteem te worden gewaardeerd. Voorlopig wordt, afhankelijk van opleiding en ervaring, gedacht aan: niveau 7 (de aanloopschaal): minimaal f 3.234,-- tot maximaal f 4.257,- bruto per maand; niveau 8 (de functieschaal): minimaal f 3.773,- tot maximaal f 4.822,- bruto per maand. Inlichtingen: Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer J Ligtenberg, hoofd van de hoofdafdeling Welzijn 071-172121 (tst. 269) of mevrouw O.M.J.C. van Steyn, P&O-functionaris (tst. 222). Overige informatie: Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kansen voor ieder een. Bij gelijke geschiktheid geven wij de voorkeur aan hen die bij de hoofd afdeling Welzijn en in deze functie groep onderverte genwoordigd zijn. Op dit moment geldt dit voor gehandicap ten en leden van minderheids groepen. Schriftelijke sollici taties kunt u, tot uiterlijk 3 weken na publikatie, richten aan het College van Burgemeester en Wethouders van Oegstgeest, Postbus 1270, 2340 BG Oegstgeest, onder vermelding van "sollicitatie W/SZ in de linker bovenhoek van de enveloppe. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. DTA ACCOUNT BV is een jonge onderneming gespecialiseerd op het gebied van verkoop van dataopslagsystemen. Tot de afnemers van deze systemen behoren zowel dealers als eindgebruikers in het high-end marktsegment, die via direct mailing, advertentie campagnes en beurspresentaties worden benaderd. Ter uitbreiding v s verkoopteam zoeken wij op korte termijn e Wij zoeken een kandidaat met gedegen kennis van PC architektuur en netwerkbesturingssystemen. Ervaring met UNIX platforms strekt tot aanbeveling. De functie vereist een commerciële instelling, initiatief.en affiniteit met telefonische verkoop en support. Wij bieden een afwisselende werkkring met jonge enthousiaste collega's, een passende honorering met uitstekende opleidings- en doorgroeimogelijkheden. Belangstellenden voor deze functie kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan: int V1V>V< IV DISK TAPE ARCHIVING DTAACCOUNT BV SCHIPHOLWEG 57 2316 ZL LEIDEN MEEWERKEND VOORVROUW/ VOORMAN (FULL-TIME) voor dagelijks en periodiek onderhoud Taken: het opleiden van, hettoezicht houden op en het kontroleren van het personeel. - het uitvoeren van dagelijkse schoonmaakwerkzaamheden en periodieke werkzaamheden zoals tapijtreinigen, machinaal schrobben, bewassen orga t noodzakelijk) Glazenwassersbedrijf wordt bini Funktie-eisen: - rijbewijs B/E (eigen auto is meegenomen, maai - bereidheid om in de weekeinden te werken. Sollicitaties: Bent u geïnteresseerd in deze baan bel dan voor bedrijfsleider, Erik Onderwater, van18.00-19.00 l kantooruren: 071-895049. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Schoonmaakorganisatie Jédeka b.v., Hoogmadeseweg 16, 2351 CS Leiderdorp. U dient binnen 5 dagen na plaatsing van deze advertentie te reageren. WAAYER de kaasboer AL 50 JAAR VERS MET 'N GLIMLACH Waayer de Kaasboer met meer dan 150 verkooppunten in Nederland is één van de grootste winkelbedrijven op het gebied van Hollandse- en Buitenlandse kaas en kipspecialiteiten. Vanuit ons Hoofdkantoor te Zoetermeer worden al deze verkooppunten commercieel ondersteund. Ter versterking van het commerciële team zoeken wij een enthousiaste en ambitieuze de leeftijd van 25-30 jaar, die woonachtig is in de Randstad. Binnen onze informele en flexibele organisatie krijgt U na een intensieve opleidingsperiode de marketingverantwoording over de versgroepen hollandse-, buitenlandse kaas en wijnen. Voor deze versgroepen zult U uiteindelijk resultaatverantwoordelijk worden gesteld. Functie-eisen: commerciële ervaring binnen de detailhandel; ervaring en affiniteit met versprodukten, bij voorkeur met kaas: goede contactuele eigenschappen en onderhandelingstechnieken; ervaring op het gebied van marketing; opleidingsniveau HEAO-CE of Middelbare opleiding aangevuld met NIMA A en Ben bij voorkeur ook nog aangevuld met applicatie cursussen. De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de funktie-eisen. Bij het verkrijgen van een vaste aanstelling ontvangt U o.a. als emolument een auto van de zaak. Wilt U uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreide c.v. richten aan: Waayer de Kaasboer t.a.v. afdeling personeelszaken o.v.v. 1022 Edisonstraat 59 2723 RS Zoetermeer Vakantiegeld verdienen? I OU. A AID PARTNERS Leeftijd v.a. 16 jaar Heb je belangstelling? Bel nu 01713-15318 Holland Partners bellen! II een remedial teacher Van beide collega's wordt verwacht dat ze vanuit de pedagogie van dr. Rudolf Steiner kunnen werken. Voor de remedial teacher is de opleiding Therapeutisch Onderwijs aan de Vrije Hoge School voor Opvoedkunst een voorwaarde. Beide functies zijn aangemeld bij het Arbeidsburo i.v.m. T.W.A.O. TAGB Uitzendzorg zoekt, wegens uitbreiding, m/v Wij voltooide HBO-opleiding en aantoonbare ervaring in een vergelijkbare functie. Maar allesbeslissend, om succesvol met TAGB te kunnen meegroeien, zullen sociale vaardigheden, doorzettingsvermogen, flexibiliteit, accuratesse en klantgerichtheid zijn. Schriftelijke sollicitaties kunt u vóór 28 juli a.s. richten aan: 'erplfeeghulzen, irginstellingen. TAGB uitzendzorg Binnen het secretariaat van de Raad van Bestuur bestaat per 1 oktober 1995 een vacture voor de functie van: (38 uur per week) Vac.nr. 95.R.33.28.LD ten behoeve van de Voorzitter van de Raad van Bestuur. De management assistent ondersteunt de werkzaamheden van de Voorzitter van de Raad van Bestuur en onderhoudt hiertoe contacten met de divisiebesturen, afde lingen, diensten en externe relaties. De management assistent organiseert en coördineert alle managementonder- steunende taken ten behoeve van de Voorzitter van de Raad van Bestuur. Functie-inhoud: - het voeren van het secretariaat van de Voorzitter van de Raad van Bestuur; - het voeren van het secretariaat van de Directeur Medische Zaken in samen werking met een part-time collega; - het coördineren van (complexe) agenda's; - het organiseren, notuleren en bewaken van actiepunten van het maandelijks overleg van de KMT's van de vier divisies met de Raad van Bestuur; - het organiseren van vergaderingen en het coördineren van alle daarbij behorende activiteiten, zoals voorbereiden en ver zamelen van stukken en bewaken van actiepunten; - het ondersteunen van de uitvoering van processen die onder leiding van de Voor zitter van de Raad van Bestuur plaats vinden; - de behandeling van in- en externe post en archiefbeheer; -het vervangen van collega-management assistenten en secretaressen; - alle voorkomende secretariële werkzaam heden. Functie-eisen: Voor de vervulling van de functie gelden de volgende minimale functie-eisen: - VWO/HAVO en/of MEAO secretariële richting; - opleiding Management Assistent; - relevante werkervaring, gedurende ten minste vier jaren als directie-secretaresse; - accuratesse, flexibiliteit en stressbe stendigheid; - discretie; - uitstekende contactuele eigenschappen en plezierig en collegiaal in de omgang; - kennis van WP 5.1 tekstverwerking; - leeftijd vanaf 28 jaar. De aanstelling geschiedt vooralsnog voor een periode van 6 maanden vanwege ver vanging van zwangerschapsverlof. Nadien zal de aanstelling omgezet kunnen worden in een tijdelijk ambtelijk dienstverband met uitzicht op een vast dienstverband. Salaris: het salaris bedraagt afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal f 4.262,- bruto per maand (schaal A7 RRAZ). Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer O. Suttorp, arts, Directeur Medische Zaken (071 - 26 25 96). Reacties gaarne binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de directeur van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden Graag op de brief en envelop het vacaturenummer vermelden. M Fitplan Preventie Centrum Katwijk zoekt per september receptioniste (m/v) In het Fitplan Preventie Centrum worden bewegingsprogramma's aangeboden, preventief en curatief, aan 30 tot 60- jarigen. Geboden wordt een gezellige werkomgeving, een deeltijdfunctie, variabele werktijden met het accent op de avonduren en uiteenlopende werkzaamheden waarin een grote mate van zelfstandigheid vereist is. Onze voorkeur gaat uit naar vrouwelijke sollicitanten vanaf 30 jaar met: goede contactuele eigenschappen een grote mate van zelfstandigheid computer-ervaring en goede typevaardigheid nauwgezetheid Tot de taken zullen onder andere behoren het ont vangen en te woord staan van de leden, het beheer van de bar en administratieve werkzaamheden. Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae naar praktijk Fysiotherapie Hoornes. Schaepmanstraat I0I Telefonist/receptionist m/v n Voor een overheidsinstelling in Leiden zijn wij op zoek naarl; een kandidaat, die met een grote telefooncentrale wil ;f werken. Er wordt gewerkt met een Siemens Hicom 300; i. ervaring als telefonist is een pre. Tevens gaat u een flexibele instelling. Informatie bij Boudewijn van der Lecq, tel. 071-14 22 41, ir randstad uitzendbure Hoogheemraadschap van i de werkeenheid AWZI hoogheemraadschap bestaat uit ca. 475 medewerkers, waar van ongeveer 2/3 45 installa' verspreid c gehele gel De hoofdafdeling Werkenbeheer is verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van ruim 45 afvalwater zuiveringsinstallaties met bijbehorende persgemalen, 4 boezemgemalen en van gebouwen, terreinen, wegen, water gangen, waterkeringen, sluizen en bruggen. Het beheersgebied is onderverdeeld in drie districten die elk weer zijn verdeeld in clusters. Taken: - het verrichten van onderhoudswerk zaamheden aan werktuigkundige of electrotechnische installatie (onder delen in de werkeenheid en/of elders in de clusters; - het bedienen en controleren van de afvalwaterzuiveringsinstallaties met de bijbehorende gemalen en pers leidingen. Vereisten: - het diploma LTS-M (of E); - het diploma NVA-1 of de bereidheid deze cursus te volgen; - electrisch lassen; - rijbewijs BE. Arbeidsvoorwaarden: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal f 3.706,-- bruto per maand (op basis van een 38-urige werkweek). Als secundaire arbeidsvoorwaarden kent Rijnland o.a. een aantrekkelijke regeling voor ziektekosten, een finan ciële vergoedingsregeling voor kinder opvang, ouderschapsverlof en oplei dingsmogelijkheden. Procedure: Een benoeming vindt plaats na medi sche goedkeuring en het overleggen van een verklaring omtrent het gedrag. Inlichtingen kunnen worden inge wonnen bij de clusterchef, de heer P.J. van Diest, tel. 01718-22529 (tijdens kantooruren). Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan het hoofd Personeel en Organisatie van Rijnland, Postbus 156, 2300 AD Leiden, onder vermelding (op brief en enve loppe) van vacaturenummer 95-WEB-4

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 24