Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel GGD Personeel Perl Technisch Medewerker Woondiensten m/v pieterse bv Woonstichting 'Vooruitgang' BRENG MANPOWER IN DE ZAAK. O MANPOWER* Kansen in tijdelijk werk /wij LEIDEN MORSKWARTIEÉ AGENT (M/V) AKZO NOBEL Medewerker verkoop m/v feu ZATERDAG 8 JULI 1995 Wij zoeken een energieke directie secretaresse m/v Vacature nummer: 95.R.32.27.LD Functie-informatie: De functie betreft het voeren van het secretariaat van de directeur., Tot de werkzaamheden behoren: beantwoorden telefoon, organiseren van afspra ken en bijhouden agenda; verzorgen correspondentie en publicaties (Nederlands en Engels); bijhouden archief; voorbereiden en notuleren van vergaderingen/werkbesprekingèn; vervangen van collega secretaresses. Functie-eisen: Wij zoeken een ervaren secretaresse, met HAVO of VWO en een secretaresse-opleiding. U dient te beschikken over doorzettingsvermogen, goede communicatieve vaardigheden (ook in het Engels) en een flinke dosis flexibiliteit. Aanstelling: Aanstelling vindt plaats bij het Academisch Ziekenhuis Leiden. Het salaris is maximaal f 3.863,- bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring. Informatie: Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met mevrouw C.J.M. Vrij-van Egmond telefoon 071-25 67 40 U kunt solliciteren door een brief te zenden aan: Stichting BAZIS t.a.v. mevrouw C.J.M. Vrij-van Egmond Personeelszaken Postbus 901 2300 AX Leiden. Gaarne op de brief het vacaturenummer vermelden. Reactie binnen 2 weken na de verschijningsdatum van deze advertentie. BAZIS, een organisatie van 180 medewerkers, verzorgt de verdere ontwikkeling en het onderhoud van een groot geïntegreerd Ziekenhuis Informatie Systeem, het BAZIS/ZIS. Eengroot aantal ziekenhuizen en andere instellingen in de gezondheidszorg "maakt gebruik van dit systeem. BAZIS is daarmee marktleider in Nederland. Architektenburo D. T. T. van Manen b.v. te Noordwijk zoekt per 14 augustus 1995 een: ooo LICHTDRUKKER/ MEDEWERKER ALGEMENE DIENST Functie-omschrijving: - Verantwoording voor gehele reproductie-afdeling - Archivering - Alle voorkomende werkzaamheden in algemene dienst - Voor drie dagen per week, met mogelijkheid tot een volledige werkweek in de toekomst - U dient in het bezit te zijn van rijbewijs Schriftelijke sollicitatie vóór 19 juli a.s. te versturen naar: - Architektenburo D.T. T. van Manen b.v. T.a.v. de heer J. W. J. M. Meyer Postbus 54 2200 AB NOORDWIJK ZH Aannemersbedrijf Pieterse b.v, Produktieweg 32, Zoeterwoude, tel. 071 -41.49.34 Aannemersbedrijf Pieters b.v. vraagt i.v.'m. uitbreiding van werkzaamheden een ...meewerkend uitvoerder... vanzelfsprekend behoren leidinggeven, en het kunnen werken in een bouwteam u op het lijf geschreven te staan. U kunt telefonisch reageren en vragen naar de heer Dijkstra. voor bouwen - verbouwen - restaureren KWALITEIT EN VAKMANSCHAP Woonstichting 'Vooruitgang' te Sassenheim is met cir ca 2000 verhuureenheden een zich sterk ontwikkelende woningcorporatie. Vanuit een moderne bestuurs- en orga nisatiestructuur en binnenkort vanuit een fraai nieuw kan toorpand wil zij adequaat inspelen op de ontwikkelingen in de volkshuisvesting. Professionalisering en klantgerichtheid staan hierbij centraal. Binnen de afdeling Woondiensten vinden alle direct op de bewoners gerichte activiteiten plaats waaronder de verhuurzaken en de uitvoering van het klachten- en mutatieonderhoud. Hier is plaats voor een enthousiaste bouwkundige met gevoel voor automatisering U maakt deel uit van een team van 14 medewerkers. Uw functie is geconcentreerd rond de behandeling en ver werking van het klachten- en mutatieonderhoud en daar mee samenhangende technisch/administratieve taken: U verricht mutatie-inspecties, beoordeelt de woningkwali teit en geeft uitvoering aan het overnamebeleid. U behan delt onderhoudsklachten en bewaakt de voortgang van de afhandeling. De werkzaamheden die uit het klachten- en mutatieonderhoud voortvloeien verwerkt u in een geauto matiseerd systeem. U behandelt verzoeken van bewoners om veranderingen aan de woning te mogen aanbrengen. U levert periodiek vanuit het geautomatiseerde systeem gege vens aan voor o.a. de begroting, kwartaalrapportages, de woning- en complexenkartotheek. U rapporteert recht streeks aan het hoofd Woondiensten. U past goed in het profiel met een MTS/MBO-niveau en ervaring met het verwerken van geautomatiseerde gege vens. U beschikt over goede contactuele en redactionele vaardigheden. U heeft een positieve en flexibele werkinstel- ling en bent in staat zelfstandig zaken aan te pakken. Wij bieden een verantwoordelijke functie in een open werk sfeer, waarbij denken en meedoen op prijs worden gesteld. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor woningcorporaties. Het aanvangssalaris ligt tussen de f 3.400,- en f 4.100,- bruto per maand met een uitloopmo gelijkheid naar maximaal f 4.500,-. Stuur uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae binnen 14 dagen aan Woonstichting 'Vooruitgang', Molenstraat 15, 2I7I GM Sassenheim, t.a.v. de heer S.M. Schrader, directeur van de woonstichting. Inlichtingen over de functie kunt u verkrijgen bij de heer R.E. Baumgarten, hoofd Woondiensten, telefoon (02522) 30404. Wij hebben per direkt werk voor: een secretaresse Voor een bedrijf in Zoeterwoude. Heb je een secre taresse-opleiding en/of ervaring en ben je 26 jaar of ouder? Bel dan snel. eert computer-operator m/v Vanaf begin augustus in Zoeterwoude. Ben je 20-25 jaar? Voel je je thuis in een microsoft omgeving én heb je ervaring met Novell, beheers je de Engelse taal goed? Dan ben jij de persoon die we zoeken! Reageer snel. inside sales engineer Heb jij HTS-WTB gedaan en ben je afgestudeerd in de commerciële richting? Is je Engels goed en ben je schoolverlater? Kom dan snel langs voor een afspraak! assistent personeelszaken m/v Zo spoedig mogelijk en voor onbepaalde tijd. Voor een internationaal opererend bedryf in Sassenheim. Ondersteunende werkzaamheden voor hoofd per soneelszaken, opzetten van diverse projecten en nog veel meer. Jouw leeftijd ligt tussen de 25-30 jaar. Bel voor een afspraak. UITZENDORGANISATIE You can measure the difference. Salarisadministrateur m/v >or midden- en kleinbedrijf ne salarisadministrateur. Het tr per week. Noodzakelijk is salarisadministraties in functie voor lange tijd. Voor een administratiekantoor zijn wij op zoek naar een part-l betreft een functie voor ca. 25 dat u recente ervaring heeft mi diverse branches. Het betreft et Informatie bij Rello Wanders, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a. Beveiligingsbeambten m/v Voor een van onze relaties in Leiden zijn wij per direct op zoek naar meerdere kandidaten die zowel door de week als in het weekeinde beschikbaar zijn van 18 00-01.30 uur voor beveiligingswerkzaamheden. Het is van belang dat u woonachtig bent in Leiden of omgeving en in bezit bent van het basisdiploma Beveiliging en van een EHBO-diploma. Informatie bij Caren Reinoud, tel. 070-3 90 56 04, Rijswijk, Haagweg 111. Monteurs m/v Bij diverse bedrijven in de omgeving van Leiden heeft Randstad werk voor schoolverlaters met LTS/MTS Metaal/ Werktuigbouwkunde. Wilt u snel aan de slag in uw vakgebied? Kom dan langs bij de Randstad vestiging op het Kort Rapenburg 6, de afdeling voor technisch werk. Informatie bij Jeroen Smits, tel.071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. ->r randstad uitzendbureau Goede bijverdienste! Dagbladuitgeverij Damiate o.a. uitgeefster van Haarlems Dagblad en Leidsch Dagblai zoekt in (op free-lancebasis) Van belangstellenden verwachten wij dat zij aan de volgent, a eisen voldoen: woonachtig in Leiden bekend met het betreffende gebied (o.a. stratenkennis) goed kunnen omgaan met (schoolgaande) jeugd beschikken over voldoende ruimte voor ontvangst van onze dagbladen en bezorgers in bezit zijn van telefoon De taak van een agent omvat o.a. de volgende werkzaamheden: - het goed en tijdig distribueren van onze dagbladen en/of andere verspreidopdrachten - het aannemen en controleren van de bezorgers - het afhandelen van bezorgklachten (o.a. nabezorging) - het verzorgen van de bijbehorende administratieve werkzaamheden. De werkzaamheden worden globaal verricht op werkdagen tusseiiec 14.45 uur en 16.45 uur en op zaterdagen van 7.15-9.00 uur. Wij bieden een bijzonder aantrekkelijke vergoeding! BelangstellingBel op werkdagen tussen 9.00-17.00 uur naar 023-150110. U kunt ook schrijven naar Dagbladuitgeverij Damiate t.a.v. N. P. A. van Geldorp Postbus 507, 2003 PA Haarlem. Akzo Nobel Is een wereldwijd opererend concern met ruim 73.000 medewerkers In meer dan S0 landen De hoofdzetel bevindt zich In Arnhem. Het produktenpakket omvat zout en chemische produkten, verven en lakken, produkten voor de gezondheidszorg en vezels. werken bij Akzo Nobel betekent een loopbaan bij een technologisch hoog ontwikkelde onderneming. Akzo Nobel Coatings b.v. ontwikkelt en produceert hoogwaardige verf- en lakprodukten. die zij levert aan de Internationale industriële, professionele en consumentenmarkten onder gerenommeerde Slkkens. Flexa en Cetabever op de locatie Sassenheim werken ruim 1600 mensen 7' IK Ervaren commercieel-technischfff buitendienstmedewerker m/v Bouwverven Werkterrein De markt voor Bouwverven is zeer veelzijdig: opdrachtgevers als woningbouwcorporaties,, beleg gers en beheerders alsmede afnemers In de beton reparatie en schildersbranche spelen een beslissend^: rol in een dynamische markt waar de ambitieuze medewerker die wij zoeken een overtuigende kracht aient te zijn. Binnen het districtwest-Nederland is een vacature ontstaan. Functie-inhoud De nieuwe medewerker wordt belast met: - Het opbouwen en onderhouden van een goede relatie met afnemers, beïnvloeders en opdracht gevers; Het geven van technische adviezen o.a. met behulf van het Akzo computer Aided Maintenance System - Het ontwikkelen van activiteiten op commercieel terrein, in nauwe samenwerking met de distributief organisatie; - ömzetverantwoordelijkheid op basis van resultatenplan. Functie-eisen Wij vragen voor deze functie: - Commerciële vaardigheden en improvisatievermoger()Vi - Sterk communicatieve inslag; - Ervaring in de Bouw(verven) branche; - Minimaal MTS Schilderen of Bouwkunde. informatie of schriftelijke sollicitatie uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Akzo Nobel Coatings bv. afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. de heer w.L. de Valk, Postbus 3, 2170 BA sassenheim KATWIJK FARMA BV is een snelgroeiende producent van geneesmiddelen. In het Bio Science Park in Leiden is kort geleden een nieuw bedrijfspand betrokken met een stijlvolle uitstraling. Dit niemve gebomv biedt tevens onderdak aan Samekofarma b.v., een dochteronderneming van KATWIJK FARMA BV. Samekofarma b.v. verhandelt hoofdzakelijk geneesmiddelen voor de Nederlandse markt. Deze preparaten (specialités en generieke geneesmiddelen) gaan voornamelijk naar apotheken, ziekenhuizen en farmaceutische groothandelaren. Ook vindt enige export plaats. Voor de uitbreiding van ons team zoeken wij op korte termijn voor de binnendienst een (leeftijd bij voorkeur 20-30 jaar) Het grootste deel van uw werk bestaat uit het verwerken i met onze afnemers en vertegenwoordigers. i de verkooporders. Daarbij onderhoudt Voor deze functie achten wij kennis van en ervaring met het Nederlandse assortiment geneesmid delen vereist. Kandidaten met een voltooide opleiding apothekersassistente en enkele jaren ervaring in dit vak genieten bij ons de voorkeur. Deze functie bestaat uit verantwoordelijk werk in een 5-daagse werkweek van 40 uur. Daarvoor ont vangt u een passende beloning. Voorts kunt u rekenen op goede secundaire arbeidsvoorwaarden. i 9.00 r informatie? Dan kunt u contact opnemen met r a 12.00 uur: 071-24 31 59. v R. van Rooden, op werkdagen Wanneer u belangstelling voor deze vacature heeft, verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie met vermelding van personalia, opleiding en ervaring binnen 14 dagen te richten aan: KATWIJK FARMA BV, t.a.v. de heer B. Judeb, Postbus 408, 2300 AK Leiden, onder vermelding van "vercroihielijk" op de envebppe. katwijkEarma bv Archimedesweg 2, Leiden IIII

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 24