4 Radio Televisie ar 'RIJDAG 7 JUL11995 selectie Vanaf vandaag ontmoet Harmke Pijpers weer wekelijks opmerkelij ke mensen in het openbaar vervoer. (Nederland 3,17.35 uur) Uitstappen! Aflevering: De bus tussen Eindhoven en Reusel. Harmke Pijpers ontmoet op het Kempische platteland een man met een portret van Jezus op zijn buik die iedere dag om zes uur de eerste bus neemt tussen Eindhoven en Reusel om naar de kerk te gaan; een vrouw die haar dementerende man bezoekt in het verpleegtehuis; een ander die naar haar werk gaat in de spoelkeuken van een groot con grescentrum; en een paar jongens die hun avonden doorbrengen in het jon gerencentrum, waar de hakenkruizen op de deur staan... Nederland 3 17.35 Van gewest tot gewest In Frankrijk wordt Nederlands gesproken, althans in de streek tussen Duinkerken en Rijsel. Op scholen in de regio is het Nederlands zelfs een verplicht vak. Tot het einde van de zeventiende eeuw behoorde Flandres tot de 17 provinciën die toen Nederland vorm den. In 1703 werd deze provincie in gelijfd bij Frankrijk, maar de streek taal bleef er nog lang de voertaal, on danks de druk die vanuit Parijs werd uitgeoefend. Tegenwoordig is alleen de oudere generatie het Vlaams nog machtig. Die situatie gaat verande- beeldopmaker en een orderbegelei- Nederland 3 20 00 Nederland 3 19.28 Trendsetters 'Werken-aan-werk'-serie over de grafische sector. Door de digi talisering van informatie vervagen de grenzen in de grafische sector en daarmee de beroepen. Sommige be drijven kunnen de snelle veranderin gen niet aan, terwijl andere ze juist als een uitdaging zien. In deze afleve ring een portret van een pre-pressbe- drijf, dat het voorbereidende werk voor de drukker doet. Gevolgd worden een beeldscan-operator, een tekst- Ander Afrika Rocky Tuhuteru is in Ad dis Abeba getuige van het einde van de Ramadan en brengt een bezoek aan de Koptische Kerk in de hoofd stad van Ethiopië, waarna presen tatrice Debby Petter het roer over neemt. Onderweg richting Kenya is Debby te gast in een rasta-dorp en ze brengt een nacht door in het hutje van een nomadenfamilie. 's Nachts wil ze de lamp onder haar vreemde bed vandaan pakken. Ze schrikt zich dood als ze niet de lamp in haar han den heeft, maar een kip, die onder haar bed in diepe rust was. In Marsa- bit laat ze zich rondleiden door een wildpark. Nederland 1 21.25 De bruiloft Dit keer een reportage over Frans en Annet, het eerste bruidspaar dat trouwt in de Kuip in'Rotterdam. Feyenoord-speler Peter Boszzal bij de huwelijksvoltrekking optreden als één van de getuigen. Later op de dag verrast de bruidegom zijn bruid met een door hem zelf gezongen lied met toepasselijke tekst. RTL 5 22.00 Highlights: Stamping ground Een jaar na het legendarische festival in Woodstock werd in het Rotterdamse Kralingen de Nederlandse versie van Woodstock, het Holland Popfestival, georganiseerd en dat werd, net als in Woodstock, vastgelegd op film. 'Stamping ground' is een reportage over het driedaagse festival met vele groepen die inmiddels alweer tot de klassieke oudjes behoren. RTL 5 00.20 nederland® nederlandnederland® rtl o rtl 16.22 16.29 17.25 17.52 18.00 18.19 20.00 20.24 20.31 NOS-Nieuws voor doven en slechtho renden Heimelijke genoegens Programma waarin beken de Nederlanders hun hei melijke genoegens prijs geven. Vandaag: Frits Bol- kestein, Astrid Joosten en Peter Lusse. Afl. 1. Herh Willem Wever. Programma waarin kinde ren hun favoriete vragen stellen. Presentatie: Jo- chem van Gelder Cartoon Club. Gevarieerd tekenfilmpro gramma Thunderbirds. Engelse poppenserie. Afl.: Attack of the alligators (2) Thunderbirds. Vervolg Seapower. 6-delige documentairese rie over het grote belang van de oceanen voor de mensheid. Afl. 4: Reis naar het paradijs Waku Waku. Spelprogramma over die ren. Panel: Bill van Dijk, Patty Harpenau, Dorïald Jones en Birgit Gantzert. Presentatie: Rob Fruithof. Herh NOS-Journaal NOS-Weeroverzicht De sollicitatieshow. Bloedserieus sollicitatie- spel. Presentatie: Chazia Mourali i Ander Afrika. 13-delige serie waarin KRO-presentatoren per truck door Afrika trekken. Afl. 5: Ethiopië en Kenya. Presentatie: Debby Petter I New York Police (NYPD Blue). Amerikaan se politieserie. Simone en Sipowicz zoeken een ver krachter die een overval heeft gepleegd bij een geldautomaat. Simone komt erachter dat een ho moseksuele collega wordt geïntimideerd door twee politiemannen I Beyond the clouds. 7-delige documentairese rie over de veranderende Chinese samenleving. Afl. 5: De waarde van het le ven NOS-Journaal NOS-Nieuws voor doven en slechtho renden 17.58 18.00 18.15 18.33 19.25 19.55 20.32 21.02 21.54 NOS-Journaal Eindeloze ontdekkingen Documentaireserie. Afl. 2: Communicatie, van daag en morgen De teenage hero turtles in Europa Tekenfilmserie. Afl.: April gets in dutch TROS Adventure. Reportageserie over de bouw van een school in Guatemala door Neder landse basisscholen, (slot). Presentatie: Lies bet den Daas Allo allo. Engelse comedyserie. De Duitsers willen René een medaille geven voor colla boratie, terwijl het com munistisch verzet hem letterlijk kan schieten. Hij besluit te vluchten naar Londen, maar zijn planne tje dreigt ernstig in het water te gaan vallen. Afl. 3 2 Vandaag NOS-Journaal Actualiteiten NOS-Hoofdpunten uit het nieuws gevolgd door het weer NOS-Studio Sport. Met de Tour de France: 6e etappe Duinkerken - Charleroi over 202 km Dierenmanieren. Dierenmagazine Nederland fietsland. Serie over fietsen in Ne derland De leukste thuis. Homevideo-bloopers Blind date. Datingprogramma TROS TV Show op reis. Talkshow. Vandaag: Glo- ria Estefan, Graaf Emile Targhetta d'Audiffret de Gréoux en Oliver Sacks. Presentatie: Ivo Niehe In the heat of the night. Amerikaanse misdaadse rie. Chief Forbes steunt bokstalent Kevin -Cat- Brooks bij zijn trainingen, niet wetend dat zijn be schermeling betrokken is bij enkele inbraken. Afl.: De laatste ronde Moord in Carolina (Carolina skeletons). Amerikaanse speelfilm van John Erman NOS-Journaal Einde 19.30 20.00 21.53 22.00 22.16 22.34 23.07 23.57 i Tour de France. Rechtstreeks verslag, van de 6e etappe, Duinkerken - Charleroi over 202 km i Einde i Uitstappen! 8-delige serie waarin Harmke Pijpers reizigers in het openbaar vervoer ontmoet. Afl 1: De bus tussen Eindhoven en Reu sel. Herh i De Fabeltjeskrant. Poppenserie. Afl.: Van een mug een olifant ma ken Sesamstraat. Kleuterprogramma. Afl.: Geluk i NOS-Jeugdjournaal i Heksenketel. Engelse jeugdserie. Mevr. Grotbags wil gaan pick nicken, maar op de radio wordt gewaarschuwd voor een brullend monster in de buurt. Afl. 10 i Lingo. Woordspel. Presentatie: Frangois Boulangé Van gewest tot gewest. Regionaal magazine Trend-zetters. 5-delige serie. Werken- aan-werk over werken in de grafische sector. Afl 1. Herh Die Zauberflöte. Opera van Mozart in een semiscemsche uitvoering i.k.v. het Holland Festival. Uitgevoerd door het Mon teverdi Choir en de Eng lish Baroque Solistso.lv. John Eliot Gardiner. M.m.v. leden van het dansgezelschap Piloboys, naar een choreografie van Michael Tracy Trekking dagelijkse lotto NDS-Journaal NOS-Sportjournaal Nova. Actualiteitenprogramma. Presentatie: Maartje van Weegen Die Zauberflöte. Vervolg van 20.30 uur Einde 16.15 16.25 18.30 19.00 19.30 19.50 20.00 20.25 21.55 Santa Barbara. Amerikaanse soap Vier uur nieuws Laurel Hardy. Amerikaanse cartoon Felix the cat. Amerikaanse cartoon The Oprah Winfrey show. Amerikaanse talkshow. Herh Wie ben ik? Spelprogramma. Herh Zes uur nieuws Ooggetuige. Reportages Rad van fortuin. Spelprogramma. Herh Golden girls. Amerikaanse comedyserie Half acht nieuws Weer The bold the beautiful. Amerikaanse soap rond twee families De vakantieman. Informatief programma Rescue 911. Amerikaanse reality-pro- gramma Muddling through. Amerikaanse comedyserie Nieuws, sport en weer The stuntman. Amerikaanse speelfilm uit 1980 van Richard Rush. Met: Peter O'Toole, Steve Railsback, Barbara Hers- hey, Allen Goorwitz, Alex Roccoe.a. Nachtprogramma 18.00 19.00 22.00 22.30 22.40 23.50 00.20 Sport: Tennis Wimbledon. Ver volg Harry and the Hendersons. Amerikaanse serie. Sari a's relatie zit een beetje in het ^jop. Ze probeert haar vriend toch nog geïnteres seerd te houden en be sluit hem te introduceren Airwolf. Amerikaanse actieserie. Dominic zoekt zijn oude vriend Big Cece Carnes, met wie hij heeft gevoch ten in Vietnam, op Vestige of honor. Amerikaanse speelfilm uit 1989 van Jerry London. Met: Michael Gross, Ge rald McRaney, Season Hubley, Kenny Lao, Harsh Nayyar e.a. De bruiloft. Programma over ongewo ne bruiloften. Herh Nieuws. Kort nieuws I witness video. Reality-tv-serie Sport: Wimbledon vandaag. Sa menvatting Highlights: Stamping ground. Het driedaagse festival in Kra lingen met vele groepen Hei elei, kuck elei aktuell Luxemburgs programma Nachtprogramma Chazia Mourali presenteert van avond weer een aflevering van 'De Sollicitatieshow', spelprogramma s, I met als inzet een baan. (Nederland televisie morgen NEDERLAND 2 7.00 Alles kits. Kinderprogramma, met: KRO Studio op stelten. Gevarieerd kin derprogramma met Paulusde boska-' bouter, Wat gebeurt er later. Medisch Centrum Muis, Dat maak ik uit zei Dik huid en Ratjetoe. 07.52 Cartoon club. Gevarieerd tekenfilmprogramma met o.a. de Roze Panter, Popeye, Woody Woodpecker en Daffy Duck. 08.17 Con fetti zomermix. Met: Klimrekkwizz. Spelprogramma voor scholieren. Aansl. Kleine daden grote gevolgen, jeugdse rie 09.16 Albert de vijfde musketier, animatieserie 09.43 Niet te geloven, 10.09Close-up: Gespeelde levens. 10.42 Antenne. 11.12 De keuze. NEDERLAND 3 09.00 NOS-Nieuws voor doven en slechthorenden. 09.07 Einde RTL4 06.30 Hei elei kuck elei. 07.00 Telekids de wereld rond. Geen stappen tegen TV 10 Gold en The Music Factory HILVERSUM» ANP TV 10 Gold en The Music Fac tory mogen blijven uitzenden I Iet Commissariaat voor de Me dia ziet af van stappen tegen de commerciële zenders van Arca de. De twee zenders kregen een zendvergunning van het minis terie van onderwijs, cultuur en wetenschappen hoewel zij bij de start op 1 mei niet in 30 pro cent van alle Nederlandse huis houdens te zien waren. Dat geldt als eis voor het verkrijgen van een zendvergunning, maar het ministerie had Arcade en la ter het Commmissariaat laten weten de doorgifte via de kabel niet onmiddellijk te zullen toet sen. Het Commissariaat is het daarmee oneens, maar wil niet de door het ministerie gestelde verwachtingen doorkruisen. Het is het Commissariaat vo rige week duidelijk gebleken dal TV 10 Gold en The Music Fac tory nationale verspreiding na streven. De stations willen zo snel mogelijk in heel Nederland op de kabel. Record voor "Aad Peters speelt net zo makkelijk Bulletje als Bontjeblauw televisie buitenland presentatoren i. k radio San José ANJOSE AFP wee Latijnsamerikanen heb- >en op een radiozender in de lostaricaanse hoofdstad San osé het wereldrecord presente en verbeterd. Ricardo Domin- ö£uez uit Costa Rica en de Domi- rjiicaan Max de la O praatten 73 uur de muziek aan elkaar, een ïur langer dan het oude record. De beide disc-jockeys komen iet hun prestatie in het Gui- ïess Book of Records. Tijdens ie recordpoging waren een arts ^'en twee advocaten in de studio n aanwezig. >pe0J mt eder heel uur nieuws. 14.05 Radio nKTourde France. 17.07 TROS Aktua. 18.07 TROS Aktua, vervolg. 19.04 TROS Interaktief. 20.04TROS Klan tenservice. 22.04 Hier en nu-sport. 23.07 Met het oog op morgen. 00.04- 07.00 TROS Nachtwacht. radio o radio q leder heel uur nieuws. 14.04 Neder land muziekland. 17.04 Van Staatot zeven. 18.04 Van Staa tot zeven, ver volg. 19.04 De gouden greep. 20.04 Weekend-radio. 22.04-24.00 De avond van het sentiment. radio leder heel uur nieuws. 15.04 The ma gie friends. 17.04 Rinkeldekinkel. 18.04 Kort en KIijn. 19.04 Spoor 7. 20.04 Paperclip magazine. 21.04 Vil la 55. 00.04 Countdown café. 02.02- 06.00 Oh, wat een nacht. ALKMAAR ARIE BERGWERFF Als Bulletje worstelt hij in RTL's Miniplaybackshow iedere zater dag tegen gevoelens van hevige verliefdheid. En als Bontjeblauw en Koning Kunstgebit is hij ie dere woensdag nadrukkelijk aanwezig in het EO-kinderma- gazine. Een zo op het oog onge bruikelijke combinatie, maar "poppenspeler Aad Peters (39) heeft er geen moeite mee. ,,Ik ben een kameleon, een impro visator. Waar ik binnenstap, daar bepaalt men wat er gaat gebeuren", aldus de man, die overigens veel ernstiger door het leven stapt dan zijn poppen doen vermoeden. Aad Peters begon jaren gele den met poppen te werken. ,,In Rotterdam vingen we kinderen .van de straat op. Er waren vrij veel kinderen van prostituées bij. Ze waren vaak zo gecompli- ceérd dat directe communicatie van mens tot mens niet moge lijk was. Op een gegeven mo ment stelde iemand voor om met poppen te gaan werken. Dat ben ik gaan doen." „Poppenspelers zijn vaak eenlingen, gecompliceerde mensen. Het zijn artiesten die zelf liever niet op het podium komen. Ik heb mezelf moeten leren forceren om ook iets op het podium, vóór de poppen kast, te doen." Met poppen als Bontjeblauw en Sir Geoffrey zorgde Peters voor opmerkelijke TV-program- ma's voor EO en NCRV. Sinds een aantal jaren is er ook Bulle tje, lid van de jury van RTL's Miniplaybackshow. „Ik ben geen hokjesmens. Als ik een tijdje in een bepaald hokje heb gezeten, ben ik geneigd om er gens anders heen te gaan. Ik zou niet alleen televisie willen doen, maar ook niet alleen the ater. Ik hou van volkse situaties en van intelligente situaties. In die zin stoort het me ook niet om voor RTL te werken. Ik ben gevraagd door Joop van den En- de." „Of ik er geaccepteerd word? Ha, nee, mijn karakter creëert dat niet: ik ben een veel te op standig type. Het is gewoon je vak. Ik zit er als vakman en pro beer mijn vak goed uit te oefe nen. Bulletje is een opstandige tiener, een impulsief type. Ik weet vaak niet wat ik ga roepen, het gebeurt ter plekke. Dat irri teert volwassenen. Kinderen voelen hem beter aan, snappen 'm direct. Het zitten in een jury geeft echter te weinig ruimte om het karakter van Bulletje goed naar voren te laten ko men.-Ik vraag me dan ook af of ik er nog mee verder moet gaan of niet." De poppenspeler, die bepaald geen geheim maakt van zijn overtuiging, wordt bij Van den Ende wel eens gedold met het EO-stempel dat hij met zich meedraagt. „Maar dan hou ik hen voor dat zij allemaal wel heel erg vastzitten in hun RTL- kliekje. Het wederzijds respect verdwijnt daar niet mee. Ach, de wereld van Hennie Huisman is een heel andere wereld dan jl' die van mij. En ook weer niet. Weet je, ik vind het niet ver keerd dat RTL bestaat. Als het maar niet alleen bestaat." Aad Peters verdeelt zijn tome loze energie over verschillende zaken. Hij heeft op dit moment de theatervoorstellingen 'De slapende ridder', 'De clown in de kerk' en 'Wie is er bang voor rood, geel en blauw' lopen, voor kinderen of voor volwassenen. Ook maakt hij televisiepro gramma's. Daarnaast is hij druk bezig met een nieuw kleuter programma, 'De ark van Stekel tje'. Onlangs was hij in Kenya om er alle intro's voor te filmen. Zijn poppen voerden Aad Pe ters inmiddels naar alle mogelij ke plekken op heel de wereld. „Ik ben voortdurend op zoek, van schoonheid naar schoon heid. Ik ben van nature enigszins depressief, maar al dat moois, al die schoonheid houdt mij op de been. Dat kan zijn in mensen, dat kan zijn in wat we als mensen gecreëerd hebben. Daarom ook hangt mijn huis vol met dingen die ik mooi vind. Dat vertegenwoor digt iets'van die schoonheid." Peters noemt poppenspel 'een typische indirecte metho de'. „En dan kom je eigenlijk di rect uit bij het christendom. Christenen zouden het woord 'genade' erg goed moeten ken nen, omdat Jezus is gekomen om te vergeven. Maar in het christendom vind je vaak totaal geen 'genade' terug in de ui tingsvormen. Een preek is vaak heel direct: 'Zo zegt de bijbel', 'zo spreekt de bijbel'. Theater is veel indirecter en geeft de ander de kans om óf terug te commu niceren óf om zich af te sluiten, als hij daar geen zin in heeft. Er wordt in de kerk echter bijna geen spel gespeeld. En spel is juist gegeven omdat het leven zo gecompliceerd is. Wij zijn zo doodserieus en bang om met elkaar te spelen. Er zou veel me<?r 'genade' toegepast moe ten worden. Dat is theater: la chen, spelen, durven relative ren." De poppenspeler baarde en kele jaren geleden opzien met het TV-programma 'Bunkeren'. Met de toekan Sir Geoffrey stap te hij op ministers en andere hoogwaardigheidsbekleders af en ondervroeg hen op een wijze die hem vooral ook buiten de kring van vaste EO-kijkers erg veel waardering opleverde. „Met Sir Geoffrey had men nooit moeten stoppen. Ik vind het nog steeds zonde dat-ie er niet meer is, omdat er nog zo veel te relativeren valt in Neder land. Die pop had, ongeacht bij welke omroep, nooit mogen verdwijnen." radio o 16.00 De Nederlanden: Barok en Ro coco. 17.00 Operette. 18.04 Rond Purcell. 18.50Schumann: Manfred opus 115. 20.02 Avondconcert: De Matinee. Radio Filharm. Ork. 21.35 Beethoven: Strijkkwartet opus 59 nr. 2. Lindsay Strijkkwartet. 22.20 Mu ziek van deze eeuw. Muz. voor piano. 00.00-01.00 Vincent na middernacht. radio leder heel uur t/m 17.00 en 07.30 speelfilms op televisie VRIJDAG Captive (1991-USA) Barry Bostwick begint de jacht op de schurken die zijn gezin ontvoerd hebben. Slappe thriller van Michael Tuchner, niet ge hinderd door enige diepgang. RTL Television 20.15 The Three Musketeers 1974-USA) Zeer goede verfilming van Alexandre Dumas" klassieke avonturenroman door Richard Lester. Michael York en de zwaardgevechten spetteren van het doek. BRTN 1 20.30 Traci Lords Ice (1991-USA) Juweliers in Los Angeles worden opgeschrikt door een reeks overvallen." De politie huurt Traci Lords en Zach Galligan in om de zaak op te lossen. Actiefilm van Brook Yeaton. RTL Television 22.00 Paris ééveille (1991-F) Een jongen (Thomas Langmann) zoekt na lange tijd zijn vader weer eens op, en wordt verliefd op diens jongere vriendin (Ju dith Godreche). Gevoelig drama van Olivier Assayas. BRTN 2 22.35 La Cage aux Folies (1978-F) Ugo Togn- azzi heeft een nachtclub en woont al jaren samen met zijn vriend. Op een dag komt zijn zoon langs en meldt dat hij gaat trouwen. Succesvolle klucht van Edouard Molinaro. Duitsland 1 22.50 Daddy's Dyin'; Who's Got the Will 1990-USA) Als vader op sterven ligt worden de kinderen opgetrommeld en het testament voorgelezen. Statische film van Jack Fisk met leuke vertolkin gen van o.a. Beau Bridges. Duitsland 2 22.55 Escape from Alcatraz 1979-USA) Avontuurlijk drama van Don Siegel over de enige ontsnapping uit gevan genisfort Alcatraz bij San Francisco. Met: Clint Eastwood en Patrick McGoohan. BBC 1 23.20 Carolina Skeletons (1991-USA) De zwarte officier Louis Gossett jr. pro beert gerechtigheid te krijgen voor zijn oudere broer die terechtgesteld werd wegens moord op twee blanke meisjes. Drama van John Erman. Nederland 2 23.46 The Stunt Man (1980-USA) Amusante parodie op de filmwereld van Richard Rush. Steve Railsback doodt per onge luk een stuntman, en wordt door de ti rannieke regisseur Peter O'Toole ge dwongen diens plaats in te nemen. RTL 4 24.00 Get to Know Your Rabbit 1970-USA) Vroege film, een komedie, van Brian de Palma waarin burgerman Tom Smo thers besluit een tapdansende gooche laar te worden. Hij leert het van Orson Welles. Duitsland 2 0.40 The Supernaturals 1986-USA) Jonge militairen worden belaagd door uit de dood opgestane slachtoffers van de Burgeroorlog. Slechtte verteren horror van Armand Mastroianni mej Nichelle Nichols. RTL Television 1.00 Eh Amico, c'è Sabata Hai Chiuso! (1969-1) Aardige spaghetti-western van Frank Kramer met Lee van Cleef en William Berger. Van Cleef maakt bank overvallers hun buit afhandig. Duitsland 1 1.05 Fragment uit de Franse speelfilm uit 1991 'Paris s'éveille'. (BRTN 2, 22.35 uur). The Uncanny 1977-GB/CDN) De para- benemend epos van Werner Herzog noïde schrijver Peter Cushing vertelt drie waarin Klaus Kinski als Spaans verove- bovennatuurlijke horrorverhalen over raar in de 16e eeuw in het Amazone- katten, volgens hem de oorzaak van het gebied op zoek gaat naar goud einde van de mensheid. Matige horror BBC 2 2.00 van Denis Heroux. BBC 1 1.10 Traci Lords lee (1991-USA) Herhaling van 22.00 uur. Aguirre, der Zorn Gottes (1972-D) Adem- RTL Television 2.30 BRTN 1 17.30 Sinja Mosa, serie. 18.00 Journaal. 18.10The bold and the beautiful, serie. 18.35 Paradise Beach, strandsoap. 19.00 Neighbours, serie. 19.30 Journaal en sport. 19.58 Weerbericht. 20.00 Zon nekloppers, gevarieerd zomermagazine. 20.30 The three musketeers, actiefilm. 22.15Tips voor trips. 22.25 Journaal en sport. 22.45 Hearts afire, comedyserie. 23.10 Weerbericht. 23.12 Einde. BRTN 2 15.15 Sport extra: Rechtstreeks verslag van de 6e etappe van de Tour de France. 17.25 Einde. 17.55Samsonclip. 18.00 Tik tak. 18.05 Thunderbirds, poppense rie. 18.30 Disney Festival, tekenfilms. 19.00 Parker Lewis, jeugdserie. 19.30 Journaal en sport. 19.58 Weerbericht. 20.00 Fresh Prince of Bel Air, comedy serie. 20.25 National geographic, docu mentaireserie. 21.20 Tips voor trips. 21.29 Keno-uitslagen. 21.30 Journaal en sport. 21.58 Weerbericht. 22.00 Paardenkoersen. 22.05 Tourjournaal. 22.35 Paris s'éveille, psychologisch dra ma OO.IOCoda. 00.15 Einde. DUITSLAND 1 15.03 Das Rëtsel eines Puzzles, jeugd film. 16.30 Alfredissimo!. culinair ma gazine. 17.00Tagesschau. 17.10 Bri sant. boulevardmagazine. 17.40ARD vor acht. 17.50Tagesschau-Telegramm 17.55Verbotene Liebe. serie. 18.00 Ver volgVerbotene Liebe. 18.25 Marienhof, serie. 18.49 Tagesschau-Telegramm. 18.54 Auf Achse, serie. 18.00 ARD vor acht. Vervolg. 19.53 Das Wetter. 19.58 Heute abend im Ersten. 20.00 Tagesschau. 20.15 Amico mio, zieken huisserie. 21.45 ARD-exclusiv. 22.15 Tagesthemen. 22.50 La cage aux folies, komedie. 00.20 Nachtmagazin. 00.40 Nurses, comedyserie. 01.05 Ehi amico c'e Sabata: Hai chiuso!, western. 02.50 Saustark. komisch muziekprogramma. 03.20 Zuschauen - Entspannen Nach denken 03.25 Text aktuell. 03.35 Ein- DUITSLAND 2 16.00 Heute. 16.05 Heartbreak High, serie. 16.55 Sport heute 17.00 Heute. 17.08 Lënderjournal. 17.55 Zwei Münchner in Hamburg, serie. 18.00Gu- ten Abend. 19.00 Heute. 19.20 Weerbe richt. 19.25 Gezeiten der Liebe, serie. 20.15 Aktenzeichen: XY ungelöst 21.15 Die ZDF-reportage: Jaquelines Tod. 21.45 Heute-journal. 22.15 Aspekte, cultureel magazine. 22.45 Aktenzei chen: XY ungelöst. 22.55 Daddy's dyin' - Who's got the will?, speelfilm. 00.25 Heute nacht. 00.40 Get to know your rabbit, speelfilm. 02.15 Text aktuell. 02.25 Einde. DUITSLAND 3 18.00 NRW - Nachrichten. 18.05 KuK. gevarieerd magazine 18.30 Konto. con- sumententips. 18.45 Aktuelle Stunde. 19.25 Fensterprogramme der Landes- studios. 19.45 Kind Kegel, magazine. 20.15Total lokal: Borken/Westfalen, showprogramma. 21.00WDR aktuell. 21.15 Wortschëtzchen, spelprogramma. 22.00 B. trifft, talkshow 23.00 Rück- blende, documentaires. 23.15 Rockhfe, muziekprogramma. 00.15 Rockpalast Classics: Loudon Wainwright III 00.40 Nachrichten. 00.45 Nachtprogramme- rmg. BBC 1 17.10Funnybones, animatieserie. 17.15 Run the risk, spelshow. 17.35 Round the Twist, jeugdserie. 18.00 Newsround, jeugdjournaal. 18.10 Record breakers. 18.35 Neighbours, soapserie. 19.00 Nieuws en weerbericht. 19.30 Regionaal nieuws. 20.00 The weekend show, ma gazine. 20.30 Tomorrow's world, pop. wetensch. magazine. 21.00 Due south, misdaadserie 21.50 Hotshots, natuur serie. 22.00 Nieuws en weerbericht. 22.30 999. Programma rond het werk van de reddingsdiensten 23.25 Escape from Alcatraz, speelfilm OI.IOThe uncanny, episodenfilm. 02.35 Weerbe richt. 02.40 Einde BBC 2 18.00 Wimbledon 95 en Cricket. Ver volg. 21.30 Gardeners'world 22.00 Rab C. Nesbitt, comedyserie 22.30 The all new Alexei Sayle show 2, humor en sketches. 23.00 Today at Wimbledon. Samenvatting. 00.00 Newsnight. 00.45 The vibe, muziekquiz. 01.15 Cricket- Samenvatting. 01.55 Weerbericht. 02.00 The BBC 100 season: Aguirre, der Zorn Gottes, speelfilm. 03.35 Einde. CNN 16.30 World sport. 17.30 Business Asia. 18.00 Business Asia. Vervolg. 20.00 World business today. 21.00 Internatio nal hour. 21.30O.J. Simpson special. 23.00 World business today update 23.30 World sport00.30 Showbiz today. 01.30 Moneyline. 02.00 Prime news. 02.30 Inside Asia 03.00 Larry King live. 04.30 Showbiz today 05.30 O.J. Simpson special. MTV 16.00CmeMatic. J6.15 Hangingout. 17.00 News at night. 17.15 Hanging out. 17.30 Dial MTV. 18.00 The real world London. 19.00 The pulse. 19.30 Hangingout. 20.00Greatest hits. 21,00 Most wanted. 22.30 Beavis Butt-head. 23.00 News at night 23.15 CineMatic. 23.30Oddities. 00.00 Partyzone. 02.00 Night video?. 08.00 Einde. NBC SUPER CHANNEL 17.30 FT Business tonight. 18.00 Today. 19.00 ITN World news. 19.30 Athletics world weekly 20.00 X-kulture 20.30 Datelina. 21.30 Holiday destina tions. 22.00 ITN World news 22.30 The tonight show. 23.30 Real personal. 00.00 FT Business tonight 00.20 US Market wrap. 00.30 NBC Nightly news 01.00 The tonight show 02.00 Honkbal. 05.30 Einde. TV5 16.00 Nieuws. 16.10Régionsgourman des. 16.25 Bibi et ses amis. 17.05 La chance aux chansons. 17.45 Questions pour un champion. 18.15 Visions d'Amérique. 18.30 Nieuws en weerbe richt. 18.55 Revue de presse. 19.00 Pa ris lumières. 19.30 Belgisch nieuws. 20.00 Les carnets du bourlinguer. 20.30 Embarquement porte ni 21.00 L'enig me du christal. 21.55 Météodescmq continents. 22.00 Frans nieuws. 22.30 Taratata. 23.45 Sortie libre 00.30 Nieuws, weerbericht en Tour-journéal. OI.IOVisionsd'Amérique. 01.25 La marché du siècle 02.55 Tell quel. 03.25 Télétexte. 04.00 Pegase 05.00 Temps présent. RTL TELEVISION 18.00 Wimbledon '95. Vervolg. 18.45 RTL aktuell. 19.10 Explosiv Das Maga zin 19.40 Gute Zeiten, schlechte Zei ten, soapserie. 20.15 Captive, thriller. 22.00 Traci Lords lee, actiefilm. 23.40 RTL-Nachtjournal OO.IOCheers, come dyserie 00.35 Married with children, comedyserie. 01.00 The supernaturals, horrorfilm. 02.30 Traci Lords Ice, actie film. 04.05 240-Robert, actieserie 04.50 Tekenfilmserie.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 9