Telstar houdt De Roode aan het lijntje Vlarieke van Keulen neemt leiding over Dextro ///////enenov Sport De Regt en Boogmans verder Leidsch Dagblad Tennis Circuit l0g Theo Lek al in de kwartfinale HILLEGOM Theo Lek wordt deze week als winnaar verwacht van het B- toerrioói van Hillegorn. De Ver tegenwoordiger van het dit sei zoen uit de hoofdklasse gede gradeerde Overburg uit Amstel veen is inmiddels een aardig eind gevorderd op de voor hem uitgestippelde route. Lek reken de gisteravond af met Henrik Kroon. De speler van Nieuw Vennep pakte in beide sets slechts een game. Een overwin ning waardoor Lek zich inmid dels kwarttfinalist weet. In die ronde, stuit de Overburger vrij dag op de winnaar van het tref fen tussen Marcel van Rijn en Wijlem Visser. C-speler Kroon wacht in zijn eigen klasse overi gens ook nog een lastig potje. De nummer vier van de zestien jarigen van het Leidse district ontmoet daarin Torben van der Voorn, de nummer twee van de veertienjarigen. Een duel dat vorige week op Dekker eenvou dig door de jongste werd ge wonnen. Ook Jeroen Vink klasseerde zich bij de B-mannen inmiddels bij de laatste acht. De in goede vorm stekende Hillegommer overtuigde tegen Ronald Lam mens: 6-2,6-2. In het DEB1 boekte Martine Griekspoor opnieuw een zege. De winnares van het toernooi van Sassenheim versloeg de Haarlemse Paola Kersbergen met 6-4 en 6-0. De volgende op gave voor Griekspoor oogt een stuk lastiger. De als eerste ge plaatste Marieke Bethlehem staat dan aan de andere kant van het net. Emiel Crama, ook al van Nieuw Vennep, weet zich bij de C-mannen op Hillegorn zeker van een plaats bij de laatste zes tien. Wouter te Winkel bood lang tegenstand maar moest uiteindelijk toch buigen: 4-6, 6- 3, 7-5. Sijbrand Krans en Enrico Damo bereikten eveneens die vierde ronde. Krans bleef thuis- speler Mark Broxterman met 6- 2 en 6-3 voor. Damo had een set meer nodig tegen Erik Maas- sen: 5-7, 6-3, 6-2. Krista Wil brink van STV komt deze week niet toe aan de door haar met spanning tegemoet geziene confrontatie met Sonja Koren hof. Charley den Haan was in de tiebreak van de derde set ge lukkiger dan de Sassenheimse. IVOENSDAG 5 JULI 1995 de 'oetballer wellicht terug naar amateurs onzekerheid knaagt aan profvoetballer Ron de Roode. anje 30-jarige Leidenaar wacht op een telefoontje van Tel- inkar, maar de eerstedivisieclub uit Velsen laat niets van )uil«ch horen. Nu de deadline van 15 juli met rasse schre- :n nadert (tot die datum kan hij kiezen voor een ama- irclub), wil De Roode weten waar hij aan toe is. ?EN ROB ONDERWATER an het einde van het voetbal- jizoen verkeerde De Roode in e veronderstelling dat Telstar hem af wilde. Trainer Kiste- iker zag het niet meer zitten de voetballer, die vanwege ;n ernstige ziekte nauwelijks spelen was toegekomen. De >ode vocht na chemotherapie iihard terug, voelde zich weer pfit, maar Kistemaker dacht anders over. or Pot 'kwestie De Roode' kwam in :n geheel ander daglicht te aan nadat Kistemaker bij FC' trecht tot trainer werd be- iemd. Cor Pot werd de nieuwe an bij Telstar en hij wilde wel irder met De Roode, ex-speler Roodenburg en FC Den 91 Vooralsnog heeft Telstar de 'ereenkomst nog niet met een intract beklonken, ondanks de zet van de zaakwaarnemer in De Roode, WCS-man Peter erards. De Roode: „Gerards :eft gesproken met mensen m Telstar en kreeg de indruk it ze niet verder met mij wil- ilgens bestuurslid Van der orst ligt het lot van De Roode handen van trainer Cor Pot. in der Horst: „Er is inderdaad 'en contract. Pot en De Roode :bben een afspraak gemaakt en daar weet het bestuur niets van. Het enige dat ik weet is dat Pot De Roode heeft verzocht om op 10 juli op de training te verschijnen. Later zou dan wor den bekeken of Ron voor een contract in aanmerking komt. Dat meneer Gerards zegt dat Telstar niet geïnteresseerd is in De Roode, is voor zijn reke ning." In de veronderstelling dat de zaak werd afgeblazen, bracht De Roode maandagmiddag zijn lease-auto terug bij de club. Daar kreeg De Roode tol zijn verbazing te horen dat Telstar nog steeds interesse heeft in zijn diensten. „Ik belde gelijk naar mijn zaakwaarnemer. Ge rards vond het te gek voor woorden. Ik vind het ook alle maal een beetje'vreemd." Geconfronteerd met de woor den van bestuurslid Van der Horst, stijgt de verbazing bij De Roode. „Zegt Van der Horst dat ik eerst moet trainen, voordat ik in aanmerking kom voor een contract? Klopt niets van, het bestuur zou nog een afspraak met mij maken, maar ik heb niks meer gehoord. Ik ga maar weer eens bellen met Peter Ge rards, want ik weet niet of ik zonder contract mag trainen bij een club. Wat ik wel weet is dat het een zooitje is bij Telstar, le dereen praat langs elkaar heen." De kans is niet bijster groot dat De Roode op 10 juli in Velsen op de training verschijnt. „Ik heb weinig zin om voor niks Ron de Roode: „Ik heb weinig zin om straks voor niks te gaan trainen." heeft belangstelling in de trans fervrije speler. Als hij niet in aanmerking komt voor een con tract, dan wacht De Roode een WW-uitkering die 70 procent van zijn huidige salaris be draagt. „Ik ben 30 jaar, ik heb het gevoel dat ik nog meekan, ik ben topfit, maar iedereen weet dat ik behoorlijk ziek ben ge- Broodwinning De Roode wil als het even kan blijven in het betaalde voetbal, al was het alleen maar om ver zekerd te zijn van broodwin ning. FC Den Haag. bij die club begon hij het profavontuur, weest. Daarvoor word ik nu dubbel gestraft." Mochten de profs geen be langstelling hebben voor hem, dan lonkt De Roode naar het amateurvoetbal. De naam van FC Lisse is veelvuldig genoemd, maar de voetballer weet ner gens van. „Ik heb niks gehoord vari die club. Ik wacht maar af. FOTO ARCHIEF Spelen in de zaterdagtop lijkt me schitterend, ik heb veel van die wedstrijden gezien." De Roode is tevens van plan een cursus oefenmeester 3 te gaan volgen. „Want ik moet toch wat. Vanaf mijn zestiende speel ik betaald voetbal. Een an der vak heb ik niet geleerd." IQRSCHOTEN PETER KLEIN NNISMEDEWERKER de Regt en Jeroen Boog- ans doorstonden gisteren de i/alifikaties voor een plaats in ecit hoofdschema van het Triple ;rii :e driesterren A-toernooi van at irescate. De Dekker-speler de- •e onstreerde tegen Kevin Jonck- aa:er andermaal de uitstekende Jprrn, waarin hij momenteel lei trkeert. Boogmans van Zee gaf maatje Marco Visser schijn van kans. Vissers i eiibgenoot bij Unicum, Mare <r< and, werd uitgeschakeld door tuien van Beurden. Drie Bl-toernooien won De ngegt op rij. In ieder geval een ija'ede basis om in de loodzware ol valifikaties, die vooraf gaan ;e(in elk zich respecterend A- v ernooi, gewapend te zijn in de )a rijd om te overleven. De winst ik j Merenwijk, TEAN en Dekker at irschafte de regerend districts kampioen veel regionale be kendheid, maar in het kwalifi- katietoernooi van Forescate be hoorde hij wederom tot de rijen der naamlozen. In die grote groep van spelers, die verbeten jacht maakt op de punten voor de nationale ranglijst en enige poen om ook bij het volgende toernooi weer van de partij te kunnen zijn, won De Regt drie partijen. Gisteren gaf eerst Hagenaar Bart van Veen bij een 5-7 en 4-3 stand tegen de Dekker-speler op. De kwalifikaties hadden een eerste slachtoffer geëist. De Regt, die na zijn pittige eindstrijd op Dekker tegen Jeroen Vink klaagde over een pijnlijke arm, hield wijselijk zijn ipond dicht. De opgave be spaarde hem in ieder geval een derde set en hij hield meer energie over voor de laatste schifting tegen Kevin Jonckheer. Gert-Jan Egberink, als ras-Voor schotenaar uiteraard voorzien van een wild card voor het hoofdschema, bekeek hel duel met bewondering. „Die Jonck heer is een goede speler, maar Jasper speelde vandaag erg sterk." In straight sets speelde De Regt zich bij de meer beken de namen in het A-circuit, waar hij vandaag in de eerste ronde op Jeroen Rinkel stuit. Egberink, twee jaar geleden overgestapt van toernooi-orga- nisator Forescate naar Leidse Hout, heeft op papier een niet al te moeilijke eerste ronde te gen Pim Zijlstra. Op min of meer eigen grond wil de Voor schotenaar toch eerts laten zien, dat hij ook in A boven de grau we middelmaat kan uitstijgen. Voor het spelen van competitie heeft Egberink al besloten het hogerop te zoeken. De aankon diging was nog niet koud ver strekt, of eersteklasser Unicum en hel een klasse lager spelende Merenwijk, waar Freek van der Capellen het wat kalmer aan wil doen, boden hem een plek in het eerste team aan. Maar zijn medespelers op Leidse Hout vergeet hij niet. Een vervolg op het competitiedubbel met Pa trick Wijffelman was in de B-ca tegorie niet meer mogelijk en dus schreef Egberink het koppel koelbloedig voor het A-toernooi in. Mark Fleischeuer, een andere ex-Forescatespeler, krijgt in de openingsronde te maken met een pittige opponent. Sten van Beurden was, na Brand, in de derde ronde van de kwalifikatie te sterk voor Manook Zorab. Hij bleef in de B Marlijn van den Berg in twee snelle sets de baas. Fleischeuer, spelend voor Met selaars,.gaf eveneens een visite kaartje af door gisteren Jeroen Minnaar in een hoog tempo en scherpe spreiding met twee maal 6-2 van de baan te tikken. Boogmans ontmoet Koen Rom- bouts, terwijl zijn Katwijkse teamgenoot Jan-Willem Lugt- hart via Djalmar Sistermans de weg kan inslaan, die in het toer nooi van vorig jaar eindigde in een nipt verlies in de kwartfina le tegen Lennart Kaptein. Behalve Fleischeuer kwam in het BI-toernooi alleen Eric Bol- ten in aktie. De Unicummer toonde met een 6-3 6-0 over winning aan, dat Ivar Rovers ten onrechte als vierde was ge plaatst. u ook Jan-Willem Lugthart wjn gezicht heeft laten zien in w it toernooien-circuit en Marco isser punten haalde bij Dekker tegint de tussenstand in het o'D-circuit bij de mannen in B 01 vertrouwder uit te zien. Jas- JO er de Regt blijft de onbetwiste ummer 1terwijl Arthur Hertz- erger nog steeds de vreemde c( end in de bijt is. n£ Bionda Zonderop loopt lang- ^aamaan uit op de rest van de l ouwen in B. Jurriaan de la Bey 1 am de koppositie over van Jel- Oosterhoff in C. Colin Vrieze eed goede zaken door Dekker innend af te sluiten. Ook de rouwen in C kennen in Nieuw ennep-speelster Marieke van na eulen (winst in Sassenheim) m en nieuwe leidster. Jeroen van 'g lijn rukte door zijn overwin ing bij thuisclub Dekker op si aar een tweede plaats bij de D- ïannen. 'a jan Mens is de nieuwe alleen- 1 eerser bij de dubbelende Cl 35 •spelers, terwijl dé Voorscho- ensen Virgina ter Braak en Els aas evenals Dekker-speelsters ns Joustra en Marleen van anduyt blijven winnen en der- alve met ruime voorsprong lun veld bij de Dl 35+-dames lijven aanvoeren. itand EB: i. Jasper de Regt (Dekker) 19, 2. •'oen Boogmans (Zee en Duin), Ar- «t iur Hertzberger (TEAN), Jeroen Vink (Hillegorn) 6. 5. Jan-Willem Lugthart (Zee en Duin). Marco Visser (Unicum) 5, 7. Robbert-Paul {Tartwijk (Unicum), Mare Nagelkerken (TEAN), Albert Rob ben (Nieuw Vennep), Bartel Swart (Hil legorn) 4. DEB: 1. Bionda Zonderop (Merenwijk) 10, 2. Marieke Bethlehem (TEAN), Margot van Overloop (Meren wijk)-, Renee Crama (Nieuw Vennep) 5, 5. Martine Griekspoor (Nieuw Ven nep). Charlotte Zandbergen (Munnik) 4. 7. Heddy Boers (Unicum), Cindy Kok (Elzenhagen) 3. HEC: 1 jurriaan de la Bey (TEAN) 12, 2. Jelle Oosterhoff (TEAN), Walther van Schie (Meren wijk), Colin Vrieze (Leidse Hout) 9, 5. Timo van der Voort (Roomburg). Tjeerd Star (Boekhorst), Ruud War merdam (Hillegorn), Joost Weerheim (Waddinxveen). DEC: 1. Marieke van Keulen (Nieuw Vennep) 11,2. Mariëlle Patiwael (Unicum) 8, 3. Anouk Sterk (Leidse Hout), Nicole Visser (Leidse Hout), Anne-Karine Wilbrink (Sassen heim) 7, 5. Femke de Boer (ZTC) 6, 6. Hanneke Rothbarth (Zuid West), Krista Wilbrink (Sassenheim), Sonja Koren hof (Zee en Duin) 5. HED: 1. Jan-Jaap Overgaauw (Forescate) 19, 2. Jeroen van Stijn (Dekker) 12, 3. Sander Brug man (Leidse Hout) 11, 4. Louis van Diest (Lisse) 9, 5. Ralph de Boer (STV), Mark de Man (ZTC), Richard Rommers (TEAN) 8, 8. Jeroen Verdegaal (Boek horst) 7, 9. Niels van Geer (Botesa), Harold Gerard (Langeraar), Marcel Roodenburg (Alkemade) 6, DED: 1. Monique van Ark (Unicum) 15, 2. Maaike Spoor (HTC) 10,3. Sylvia Sieval (Merenwijk) 8, 4. Raguêl F.vertsz (TEAN) 5, 5. Jacqueline Brand (Dek ker), Marlieke Jager (Heemslede), Esther Kulk (Nieuw Vennep), Simone Visser (Leidse Hout) 4. HDC1 35+: 1. Jan Mens (Forescate) 8, 2. Alex Ham ming (Abbenes), Gert-Jan Onvlee (Rijnkanters) 6, 4. Frans van Gerven (Lisse), Ferry van Haver (Munnik). Martin van der Hoorn (Lisse), Arie Wesseling (TEAN) 5. DDC1 35+: 1. Ine ten Hage (Lisse) 8. 2. Tiny Huisman (Lisse), Nicolette Hemminga (Lisse) 6, 4. Marian Fille (Nieuwe Sloot). Janneke Windhorst (Nieuwe Sloot), Siny Evers Marieke van Keulen: de nieuwe koploopster in C. FOTO HENK BOUWMAN (Oosthout), Hanny Boskamp (Oost hout), Joke Smit (Artesia), Anja de Wit (TEAN), Riet Akerboom (Alkemade) 4. HDC2 35+: 1. Chris Brouwer (Voor schoten), Cor Strijk (Voorschoten) 6, 3. Jeroen Ahling (Forescate), Bart Meijer (Forescate), Jacques van Ruiten (Alke made), Cees van Ruiten (Alkemade). Chris van Beek (TEAN). Adriaan Noor- dermeer (TEAN) 5. DDC2 35+: 1Riet Akerboom (Rijpwetering), Ria Flogen- boom (Rijpwetering), Thea van Koope ren (Merenwijk), Ger Seriier (Meren wijk) 5, 5. Lammy van der Bent (Casi no), Joke Goutier (Casino) 4, 7. Hanny Bakker (Unicum), Jenny van Ark (Uni cum), Anja Schreurs (Artesia), Karin Teljeur (Artesia) 3. HDD1 35+: 1. Leo Nispen), G. van Egmond, I'. Mens, J. van Dijk (KI.TV), 1. van Duvvenbode (KLTV) 6. DDD1 35+: I Virgina ter Braak (Voorschoten), Els Faas (Voor schoten) 11, 3. Ans Joustra (Dekker), Marleen van Landuyt (Dekker) 9. 5. R. de Boer (Boekhorst)! W. Janssen (Boek horst). Joyce Duijs (TEAN). Riet Kalk- hoven (TEAN) 6. 21 CHEF WILLEM SPIERDIJK, 071-356464, PLV -CHEF ROB ONDERWATER, 071 - 356463 DUIVENTIL Wilt U iets melden? Bel 071- 356461 (Wim van Duiven- bode) dagelijks tusen 10.00 en 14.00 uur. Of schriftelijk naar Postbus 54, 2300 AB Leiden. Faxen mag ook: 071-321 1 De Katwijkse voetballer Jef frey Talan, die van FC Den Haag naar Hcerenveen overging, dreigt in de problemen te komen. De Zwitserse club Grasshoppers zegt dat het met de ex-Den Haag-speler een mondelinge overeen komst heeft. Talan is mo menteel op vakantie in Ita lië Michael van de Wolf was bij de Ronde van Zwijndrecht drie regionale renners te snel af. Aart Vier houten (2e), Ronald van der Tang (3e) en Miquel van Kcssel (4e) waren de geklop- ten. Nico Altorf (Hillegorn) werd knap derde in de klas sieke Ster van Valkenisse De Koninklijke Nederlandse l.awn Tennis Bond (KNLTB) heeft in AA Drink een nieu we sponsor Leo Verbeek (tweede trainer van Noord- wijk) wordt jeugdtrainer bij Ter Leede. Timo Gerlof wordt de nieuwe jeugdtrai ner bij SJC De basketbal vrouwen van DAC (Alphen) hebben een nieuwe Leidse trainer. Het gaat om Amrike Anroedt. DAC is alsnog door de volleybalbond toege voegd in de derde divisie Op zaterdag 9 juli wordt in Leiderdorp voor de vijfde maal door De Zijl/LGB een kwart-triathlon gehouden. Plaats van handeling: Dwarswetering bij McDo nald's In Amsterdam heeft het meisjesteam van MSV (Noordwijk) een derde plaats behaald bij het Ne derlands kampioenschap basketbal Het aanstaande weekend worden in Eindho ven de Nederlandse zwem- kampioenschappen gehou den De competitie-inde lingen hockey zijn bekend. Overgangsklasse A: Concor- cli.t, EHV, EMHC, Hudito, Hurley, Leonidas, MEP, SCHC, Venlo, Voordaan, Wageningen en Leiden. IA: Asvion, Cartouche, DSHC, Forescate (Voorschoten), Forward, Kieviten, Leidse Studenten, Ring Pass, Roomburg (Leiden), Tempo, Warande en Zwart Wit. 1B: Alecto (Leiderdorp), Amstel veen, Bcnnebroek, Ede, HBS, HIC, Maarsscn, Over- bos, Qui Vive, Reigers, Soest en Spaanderbos. Vrouwen Hoofdklasse: Alecto (Leider dorp), Amsterdam, Bloc- mendaal, Den Bosch, Gro ningen, HDM, HGC, Kam pong, Laren, MOP, Rotter dam en Zwolle. 1B: Alliance, .Amstelveen, Forescate (Voorschoten), Gooische, HBS, Huizen, Leiden, Maar- sen, Rood Wit, Soest, Straw berries en Voordaan. 2B: Alkmaar, AMVJ. Benne- brock, FIT, Hoorn, Leidse Studenten, Overbos, Room burg (Leiden), Spaanderbos en Weesp. De competitie gaat pas op 15 oktober van start Hockeyclub Alphen zoekt een trainer/coach voor de vrouwen Gianni Romme vervangt Bart Veld kamp in de nationale kern ploeg schaatsen «Op 14 juli begint de Haarlemse Cricketweek Kaarten voor Alphense Boys-Ajax (22 juli) en Alphense Boys-Feye- noord (8 augustus) zijn ver krijgbaar bij Bakker Sport en Bahlmonn Sport in Al phen aan den Rijn De wielrenners Max van Heeswijk, Koos Moeren hout, Steven de Jongh, Mafc Lotz, Jurgen van Pelt, Rik Reinerink, Maarten Nijland en Jacques Peeters zijn ge selecteerd voor het EK in Tsjechië De overstap van Hennie de Komijn van FC Den Haag naar Dordrecht'90 is nog niet af gerond De Dag van het Paard op renbaan Duindigt is dit jaar op donderdag 27 juli Steve Wasiman, ex- voetballer van Feyenoord en Excelsior, wordt trainer van de Haagse club GS Azzurri Wim Rijsbergen neemt op 7 juli deel aan de wedstrijd Duitsland-Nederland voor spelers die de roemruchte finale in 1974 meespeelden De sportredactie van deze krant is geïnteresseerd in de selectie's en oefenprogram ma's van de regionale KNVB- en I VB-clubs Scha ker Jeroen Piket (Leider dorp) is uitgenodigd voor de Donner Memorial. Het eve nement in de RAI begint op 12 augustus De eerstvol gende kortebaandraverij is vrijdag 7 juli in Uitgeest De jaarlijkse Drickamp in Alkemade is op zondag 16 juli SCOREBORD °"S0^ Rabobank L.J. SPORT All INN SPORTSTORE SPORTPRUZEN 3. It's Bcuckenswyk. Toto: winnend 3,/0 plaats 1,60 1,80 1,50 koppel 20,20 trjo 154,50, Negende koers, 1609 m: 1. Guy van dn Lente (Pools) 2.01,5 1.15,5, B&rn Bam, 3. Carlos S Toto: winnend 5,40 Toto 26 Eerste prijs: 6 winn tweede prijs: 96 win prijs-. 844 winnaars s elk 1034,60, irs 21,80, derde Lucky 10 van dinsdag 4 juli 7-9 1 1-15-21 -22-28-29-35-38-39-44 49-55-56-62-65-68-71-77 (onder voorbehoud) DAMMEN MINSK Interland Wit-Rusland - Nederland. Derde wedstrijd: Baljakin - Scholma 1-1, Gantwarg - Wiersma 1-1, Waloetin - Wes- selink 11, Presman - Meijer 0-2, Boelatov - Arjan van Leeuwen 1-1Voronitsi Thijs- sen 2-0, Sjoelman - Van der Pal 1 -1Nose- vitsj - Heusdens 0-2, Swizinski - Cock van Leeuwen 1-1, Valiuk - Van der Kooij 1-1 Uitslag 9-11. Stand na drie wedstrijden: 32-28. PAARDESPORT y Belvedere, 3. Junior Butcher. Niet t start: Jurgy D'honte Toto: winnend 6,90 plaats 2.30 9.30 2,30 koppel 47.40 trio 1090,70. Tweede koers, 2000 m: 1 Cool Cash Pass (Grift) 2.42,6 - 1.21,3. 2. Jimmy Scimitar, 3. Jewel D. Niet gestart: lo Vivat, Inge nieur, Ingotranss R Toto: winnend 1,20 plaats 1,30 1,40 3,90 koppel 3,60 trio 57.80. Derde koers, 2000 m: 1. Ideal Kievitshof (De Leeuw) 2.40,8 - 1.20,4, 2. Ilse F. 3. Just Alone. Toto: winnend 12,10 plaats 2,40 2,50 2,20 koppel 53.90 trio 1717,20. Vierde koers, 2000 m: 1. Head Hunter Cees (Langeweg) 2.37,7 - 1.18,9, 2. Gun- sur S, 3 Ike Tornado. Niet gestart: Immert- roy Award. Toto: winnend 3,40 plaats 1,50 3,20 7,00 koppel 20,50 trio 764,30. Vijfde koers, 2000 m: 1. Ivanloe H (Cre bas) 2.40,6 1.20,3, 2. Its a Miracle, 3. Bullville Ivy. Toto: winnénd 4,30 plaats 1,90 2,20 7,30 koppel 21,40 trio 465,10. Zesde koers, 2000 m: 1. Edward H (Solle veld) 2.35,5 - 1.17,8, 2. Modern Girl, 3. Atlantic Ocean. Toto: winnend 8,50 plaats 2,30 2,30 2,10 koppel 30,80 trio 670,80. Zevende koers, 2000 m: 1Highspeed of B (Spek) 2.39,1 - 1.19,6, 2. General Six, 3. Gershwin. Niet gestart: Florence Bob. Toto: winnend 39,70 plaats 5,80 3,50 3,90 koppel 56,10 trio 1080,50. Achtste koers, 2440 m-, 1 Hanelly Tel (Grift) 3.12,5 - 1.18,9, 2. Grada Morgan, plaats 3,00 2,20 3,70 koppel 53,70 trio 687,80. Tiende koers, 2000 m: 1. Oregon Broljni' (Van Eijkelenborg) 2.34,3 1.17,2, 2 Gaya Kievitshof, 3. Flash of Light Toto: winnend 23,00 plaats 4,60 2,20 koppel 15,10 trio 418.40 Elfde koers, 2000 m: 1. Hades Hanover (De Vlieger) 2.35, 11 7,9, 2. Hans Tem pelhof, 3. Imaras Brasil. Toto: winnend 6,30 plaats 1,70 3,40 2,10 koppel 54,00 trio 495.30. Omzet totalisator: 179.333,00. TENNIS WIMBLEDON Vrouwen, enkelspel, kwartfinales: inch. (Spa/2) Schultz (Ned/15) 6 4 7 6. Graf (Dui/1Mary-Joe Fernandez (VSt/13) 6 3 6-0, Martinez (Spa/3) Sabatini (Arg/8) 7 5 7-6, Novotna (Tsj/4) Date (Jap/6) 6-2 6-3. Halve finales Sanchez Martini:-/, Graf - Novotna. Dubbelspel, derde ronde: Shrivi r/Arendt (VSt/8) Bobkova/Koutstaal (Tsj/Necf) 6 3 7-5, Schultz/Sabatim (Ned/Arg/9) Halard /Tauziat (Fra/10) 6-2 6-4. Gemengd dubbel. derde ronde Nijssen/Porwik (Ned/Dui) - Albano/Paz (Arg) 7-6 6-2 Mannen, dubbelspel, kwartfinales: Leach/Melville (VSt) Ha.irlun-./f liingli (Ned/1) 6-4 6 4 3-6 7-6, Göllner/Kafelniii ov (Dui/Rus/14) Olhovski/Siemennk (Rus/Ned/12) 7-6 6 7 6-3 6-4. Woodhrid ge/Woodforde (Aus/2) Philippoussis/R.if ter (Aus) 6-2 16 6-2 7-6, Knowles/Nestor (Bah/Can/11) - Forget/Hlasek (Fra/Zwi) 64 6-4 6-4. Jeugdtoernooi Meisjes enkelspel, tweede ronde: Inoue (Jap) - Basting (Ned/1) 6-4 6 4. Jongens enkelspel, tweede ronde: W.' (Ned) - Puerta (Arg) 6-4 6-4. WIELRENNEN Ronde van Rijnland-Palts, amateurs. Landau. Proloog, criterium: 1 Rich (Dm), 2. De Jongh (Ned), 3. Wrolich (Oos)' 1 VOLLEYBAL Belo Horizonte (Bra). World League, finale. Eerste dag: Italië - Zuid-Korea 3-1 (15-4 12-15 15-7 15-9), Cuba - Rusland 3-0 (15-9 15-8 15-5), Brazilië - Bulgarile 3-0 (15-8 15-8 15-13). CIRCUIT IN CIJFERS Forescate Kwal. HEA: J. de Regt B vari Veen 5 7 4 3 opgave; J. Onverwagt - M Heemskerk 2 6 6-2 6 4, S. van Beurden M. Zorab 6-3 6-2; J. Boogmans - M. Visser 6-3 6-0; J. de ^.eo Kwestie Uwalite/f Kamsteeg Regt - K. Jonckheer 6-4 6-4. HEB1: K. Jonckheer - H van Sctue w.o.; M. Brand - R v.rJ Wilk w.o.; E. Bolton I Rovers 6-3 6-0; M. Fleischeuer J Mm naar 6-2 6 2. DEB1: C van Dijk M 2on derop w.o. HEB2: T P. van Weeren 0 Noppen 7-5 6-3; J. Kraal 8. v.d. Feen 6 7 6-3 6-0; G. Heeneman - J. Manuputty 6 3 6-3, P, Guyt J. Zandbergen 3 6 6-1 6 2 HDB1. M. Larigelaan/ B v.d. Zee M Kokshoorn/ M. Stals 6-4 6 4. M. Seriier/ W. van Tongeren M. Hoekstra/ M Pieters 6-0 4-6 7-5. HEC1: J. de la Beij W. van V-en 4 6 4. C. Vrieze D. Rijnenberg 6 1 6 4; M Hoek stra - R. Canter Visscher 6-2 6 4 Hillegorn HEB1: T. Lek - H. Kroon 6-1, G 1. P van Hal -S. van der Mark 3-6, 6-1, 7-5; J Vir.k R. Lammens 6-2, 6-2 DEB1: M. Griekspoor P Kersbergen 6-4, 6-0. HEC1: E. Crama W te Winkel 4 6, 6 i. 7-5; K Korenhof H Sombfoek 16, 7 6, 6-4, S. Krans - M. Broxterman 6-2. 6-3. E Damo E. Maassen 5-7, 6 3. 6-2 DEC1: C. de^Haan K. Wilbrink 3 6. 6 3, 7-6; Y. Doove i Bisschops 6-3, 6-3; F de Boer C. Losekoot6-4. 6-3.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 21