Radio Televisie j KRO heeft I nieuwe i voorzitter Eigenzinnige televisie op de zondagavond Hoorspelacteur Koen overleden 14 JDINSDAG 27 JUNI 1995 selectie Robert ten Brink en de zes finalisten van de 'Miss Travestie Holland '95'-verkiezing. (Nederland 2,20.40 uur) Bijzondere verpleging Steunen, begel eiden, verzorgen en verplegen. Zo kun je het werk van een B-verpleegkundi ge in een psychiatrisch ziekenhuis omschrijven. Met de groei van het aantal allochtonen in Nederland, groeit ook het aantal allochtone pa tiënten in psychiatrische ziekenhui- zen en daarmee de vraag naar des kundig allochtoon personeel. Nederland 3 17.10 Kunstbende-finale De kunstbende or ganiseert jaarlijks een landelijke wed strijd in kunst voor iedereen tussen 13 en 19 jaar. Al vijf jaar kunnen jon geren met zelfgemaakte produkten meedoen in de categorieën muziek, dans, theater, taal, ontwerpen, foto grafie en video's en 'alles mag'. De NPS maakt de televisieregistratië van deze landelijke (lustrum)finale, waar uit zal blijken hoe dit evenement is uitgegroeid tot een bruisend multicul tureel festival dat meer dan 2500 be zoekers trok. Nederland 3 19.30 De eerste getuigen van onze eeuw De kunstenares Jeanne Bieruma Oosting is van 1898. Dat geboortejaar maakt haar tot getuige van alle moderne stromingen in de kunst: kubisme, dadaïsme, surrealisme, enzovoort. Maar Jeanne Oosting koos voor de fi guratieve kunst die ze haar hele leven trouw bleef. Haar verblijf in Parijs, van 1929 tot 1940 beschouwt Oos ting zelf als haar gelukkigste en crea tiefste periode van haar leven. Als de oorlog uitbreekt keert ze terug naar Nederland. Ze overleed kort na de op namen. Nederland 3 20.30 Beweging van barmhartigheid Een ei gen film van de Fraters van Tilburg, waarin ze hun inspiratie aan anderen willen laten zien. De fraters waren nauw betrokken bij de totstandko ming van deze serie. Honderdduizend Nederlanders zaten bij de fraters op school. Nog meer mensen kregen les aan de hand van hun onderwijsme thoden. De 'onderwijsfraters' probe ren al 150 jaar barmhartigheid in de praktijk te brengen. Nederland 1 22.40 RVU Buitenland In het kader van de Vrouwenconferentie in Peking (sep tember dit jaar) staan vrouwen cen traal in deze serie. Vandaag over Ro- ma-gemeenschappen in Transsylva- nië. Olga, moeder van zeven kinderen in een grote stad, hoopt dat haar lot draaglijker wordt als haar man terug komt uit de gevangenis. Maar ook dan wil ze haar baan als straatveegster houden. Blida laat zien hoe zij met paddestoelen plukken en bezems binden de kost verdient. Zigeunerlei der Janos legt de burgemeester voor de zoveelste keer uit dat zijn groeien de gemeenschap méér grond nodig heeft dan vroeger. Nederland 3 23.20 Tweede lijn: Aan seks verslaafd Docu mentaire over de Amerikaanse Orga nisatie voor Anonieme Seksverslaaf- den. Deze organisatie telt meer dan honderdduizend leden. Aan de hand van interviews, beelden en een op eenvolging van fantasieën wordt dui delijk hoe het leven van een seksver- slaafde eruit ziet. Vaak volgen ze zelfs therapieën om via die weg een meer ingetogen seksleven te leiden. Nederland 2 00.25 nederland q nederlandnederland rtl o rtlQ) 17.08 17.39 18.06 18.34 20.00 20.24 20.30 NOS-Tekst tv NOS-Nieuws voor doven en slechtho renden Wild, wild world of ani mals. Natuurserie De confetticlub: De Ren Stimpy show. Animatieserie Thundetbirds. Engelse poppenserie Cosby show. Amerikaanse comedyse rie. AfIBonjour Sondra Dave's world. Amerikaanse comedyse rie. Dave en Beth beslui ten een romantisch week end in een hotelletje door te brengen. Tijdens dit verblijf krijgen ze meer waardering voor hun ge zin. Afl. 19: Lost weekend Blik op de weg. Verkeersmagazine met de verborgen camera NOS-Journaal NOS-Weeroverzicht Shadows of the heart. Australische miniserie uit 1990 van Rod Hardy. Wil ly verspreidt onder de ei landbewoners het nieuws dat Michael en Kate de nacht samen hebben doorgebracht. Die spre ken er schande van en het kost het tweetal moeite het respect van de men sen terug te winnen. Afl. 4/slot. Herh Televizier Rondom tien. Praatprogramma. Thema: Alle schepen achter je verbranden. Presentatie: Violet Falkenburg Werken van barmhartig heid. 8-delige reportageserie waarin heel gewone men sen laten zien wat barm hartigheid is in het leven van alledag. Afl. 8/slot: Mission of mercy The detectives. Engelse comedyserie. Een zeer wispelturige hertogin brengt de top van Scot land Yard in verlegenheid. Briggs en Louis krijgen de opdracht haar te bescher men. Afl. 7: Never wit hout protection NOS-Journaal NOS-Nieuws voor doven en slechtho renden 15.24 16.00 16.05 16.25 17.00 21.55 22.25 Nederland fietsland NOS-Journaal Gospels Samson. Kinderprogramma Miracle planet. Natuurdocumentaires. Afl.: Australië: De eeu wenoude zee 2 Vabdaag. Met om: NOS-Journaal Actualiteiten. Presentatie: Rick Nieman NOS-Hoofdpunten uit het nieuws gevolgd door het weer NOS-Studio sport De wrekers Engelse misdaadserie. Tijdens een huiszoeking stuit geheim agent Paxton op een geheime deur. Hij gaat naar binnen en raakt bewusteloos. Als hij wak ker wordt bevindt hij zich in een 16e-eeuws interi eur. Afl.: De tijdmachine Married... with children. Amerikaanse comedyse rie. Jefferson is een waar devolle cheque kwijten vraagt Al om hulp. Als Bud thuiskomt met de mededeling dat hij bijles gaat geven aan een veel belovend quarterback-ta lent, denkt Al een oplos sing voor Jeffersons pro bleem te hebben gevon den. Afl.: Al springt in de bres De travestie show. 6-delige 'Miss'-wedstrijd voor travestieten. Van daag de finale. Presenta tie: Robert ten Brinken Nicky Nicole Plaza. Life-style magazine. Afl. 9 Uitslag finale De travestie show. Rechtstreekse uitzending waarin bekend wordt ge maakt wie zich Miss Tra vestie Holland '95 en Tra vestie Act '95 mag noe men All tied up. Amerikaanse speelfilm uit 1992 van John Mark Ro binson NOS-Journaal Tweede lijn. Serie documentaires. Over de Organisatie voor Anonieme Sexverslaafden in Amerika. Afl.: Aan sex verslaafd 17.40 18.10 19.00 19.30 20.00 20.30 21.53 22.00 22.16 22.34 Bijzondere verpleging. Reportage over het tekort aan deskundig allochtoon personeel in psychiatri sche ziekenhuizen Een schone heks Amerikaanse comedyserie De Fabeltjeskrant. Poppenserie. Afl.: De ver- steerde list Sesamstraat. Kleuterprogramma. Afl.: Slapen NOS-Jeugdjournaal Heksenketel. Engelse jeugdserie. PD moet gaan lijnen. Me vrouw Grotbags gebruikt gewoon haar toverkunsten om af te vallen en kan zo rustig dooreten. Afl. 2 Lingo. Woordspel. Presentatie: Francois Boulangé Kunstbende - Finale. Verslag van de finale van deze jaarlijkse landelijke kunstwedstrijd voor jonge ren van 13 tot 19 jaar vanuit Muziekcentrum Vredenburg in Utrecht The kids in the hall. Sketches. Afl. 18 De eerste getuigen van on ze eeuw. 6-delige serie gesprekken met mensen die rond 1900 geboren zijn. Afl. 4: Jeanne Bieruma Oosting. Presentatie: Hans Maar ten v.d. Brink Korte verhalen. 6-delige serie korte films. Na 52 jaar trouwe dienst als huishoudster kan Ven- ja de ondankbare houding van haar gehandicapte werkgeefster niet langer verdragen. Afl. 2: Long and faithful service (Long og tro tjeneste) Recht voor z'n Raab. Nederlandse serie. Afl.: 'n Waarheid als 'n koe. Herh Trekking dagelijkse lotto NDS-Journaal NOS-Sportjournaal Nova. Met NOS-Den Haag van daag (Presentatie: Ferry Mingelen). Presentatie: Paul Witteman RVU buitenland. Serie buitenlandse docu mentaires waarin vrouwen centraal staan. Afl. 1: t'A- ves bachtalo (Moge u ge lukkig worden) Einde 16.15 16.25 18.30 19.00 20.25 21.20 21.45 Santa Barbara. Amerikaanse soap Vier uur nieuws Laurel Hardy. Amerikaanse cartoon Felix the cat. Amerikaanse cartoon The Oprah Winfrey show. Amerikaanse talkshow. Herh Wie ben ik? Spelprogramma. Herh Zes uur nieuws Het staatslot op lokatie. Spelprogramma Rad van fortuin. Spelprogramma. Herh Golden girls. Amerikaanse comedyserie Half acht nieuws Weer. Presentatie: John Bernard The bold the beautiful. Amerikaanse soap. Jack bezoekt Taylor. Zach komt ter sprake en Jack vraagt zich af of hij überhaupt nog leeft Van Duin. Compilatie Thunder alley. Amerikaanse comedyserie Anna Lee. Engelse dramaserie. Anna Lee's eerste opdracht in haar nieuwe baan bij een detectivebureau is het op sporen van het vermiste meisje Thea Hahn Nieuws, sport en weer The Oprah Winfrey show. Amerikaanse talkshow. Herh Nachtprogramma 18.00 19.00 Sport: Tennis Wimbledon. Ver volg Harry and the Hendersons. Amerikaanse serie. Geor ge heeft zijn baan opge zegd en is vastbesloten zijn eigen zaak op te zet ten I Airwolf. Amerikaanse actieserie. Roan Carver is een testpi loot. Hij möet de nieuwe X-400-vliegutuigen tes ten, maar die blijken er gens een constructiefout te hebben i Over the Brooklyn Bridge. Amerikaanse filmkomedie uit 1984 van Menhem Golan. Met: Margaux He mingway, Sid Ceasar, Burt Young, Shelley Win ters e.a. I K2 Expeditie. TV-verslag van de span nende beklimming van de moeilijkste berg in de Hi- malya l Kort nieuws I Ricki Lake. Amerikaanse talkshow. Afl.: Ik ben ziek van ande re zwarten die klagen over blanken i Sport: Wimbledon vandaag. Sa menvatting i Seinfeld. Amerikaanse comedyserie I As the world turns. Amerikaanse serie. Herh I Hei elei, kuck elei aktuell. Luxemburgs programma i Nachtprogramma televisie morgen NEDERLAND 1 07.00 NOS-Tekst tv. 16.38 NOS-Nieuws voordoven en slechthorenden. 16.45 Studio op stelten. Kinderprogramma. Aansl.: Oren van je kop, poppenserie. Aansl.: Kleurrijk. Verhalen over Neder land met een kleurtje. Aansl.; Ratjetoe, animatieserie. NEDERLAND 2 07.00 NOS-Journaal. 07.07 America's funniest home videos. 07.30 NOS-Jour naal. 07.33 Alle dieren tellen mee. 08.00 NOS-Journaal. 08.07 Lingo. 08.30 NOS-Journaal. 08.35 TROS Te- learchief. 09.00 NOS-Journaal. 09.05 Uitzending politieke partijen: GPV. 09.08 Kook tv. 09.29 Rondom tien. 10.09 Van gewest tot gewest. 10.34 De kleedkamer. 10.59 Interieurs. 11.15 NCRV Dokument: Romantisch feno meen. 11.49Tussen kunsten kitsch, 12.30 Geknipt. 13.00 NOS-Journaal. 13.07 Lopende zaker). 13.32 The won der years. 13.57 Villa Achterwerk. 16.00 NOS-Journaal. 16.09 Onder moeders vleugels, animatieserie. 16.33 De troon van koning Kunstgebit, kleuterprogram ma. 17.01 Skippy, jeugdserie. NEDERLAND 3 09.00 NOS-Nieuws voor doven en slechthorenden. 09.07 Einde. 12.00 NOS-Nieuws voor doven en slechthoren den. 12.07 Einde. 17.10 Villa achter werk: Mimi, jeugdserie. RTL4 06.30 Hei elei kuck elei 07.00 Nieuws krantenoverzicht. 07.10 Cartoon. 07.15 Ontbijtkids: De Smurfen. Deel 1. 07.30 Nieuws krantenoverzicht. 07.40 Ontbijtkids: De Smurfen. Deel 2. 07.55 Cartoon. 08.00 Nieuws krantenover zicht. 08.08 The bold the beautiful, soapserie. 08.30 Nieuws. 08.35 Santa Barbara, soap. Deel 109.00 Nieuws krantenoverzicht. 09.10 Santa Barbara, soap. Deel 2. 09.30 Rad van fortuin, spelprogramma. 10.00 St. Elsewhere, serie. 10.55 As the world turns, soapse rie. 11.40 Lunchkids. 12.35 Black Be auty, cartoon. 13.30 Koken met sterren. 14.00 Onze hond Greetje's dagboek, te kenfilm. 15.10 Santa Barbara, soap. 16.00 Vier uur nieuws. 16.10 Laurel Hardy, cartoon. 16.15 Felix the cat, car toon. 16.25 The Oprah Winfrey show, talkshow. RTL5 12.30 TV Boetiek. Homeshopping-pro- gramma. 13.00 Sport: Tennis Wimble don. Live-verslag. In 'De eerste getuigen van onze eeuw' een gesprek met kunstenares Jeanne Bieruma Oosting. (Neder land 3, 20.30 uur) televisie buitenland IILVERSUM ANP •e KRO heeft een nieuwe voor- fitter. Het is de 52-jarige drs. F. 27|langen, die nu nogwoorzitter is ran het college van bestuur van le Hogeschool Katholieke Leer- ;angen in Tilburg. Slangen be- 'int op 1 januari aan zijn nieu- jve functie. Hij wordt de opvol- ;er van oud-minister Braks die ip 1 mei de KRO verlaat. Braks, lie de KRO sinds 1991 leidt, liet maart van dit jaar weten dat r2jiij een tweede termijn niet am bieert. Braks (62) gaat over drie ar met pensioen. Braks' be- ljluit de KRO te verlaten staat los Jfan zijn benoeming tot presi dent-commissaris van.het vee- in vleesconcern Cehave in Veg- lel. radio q I5|lk heel uur nieuws. 17.07 VARA Ra- 16 io 1 dinsdageditie. 18.07 VARA Ra dio 1 dinsdageditie, vervolg. 19.04 ^Michelangelo. 22.04 Veronica Sport- j.Bdio. 23.07 Met het oog op morgen. ").04 For the record. 02.02 Geen tijd. i.02-07.00 Ochtendhumeur. radio 14[lk heel uur Nieuws. 17.04 Van Staa I4pt zeven. 18.04 Van Staa tot zeven, srvolg. 19.04 De gouden greep. 1.04 CD Wijzer. 21.04 Gospelhits. f2.04-24.00*De avond van het senti- HILVERSUM TON DE JONG Wie eigenzinnige televisie zoekt, hoéft niet veel verder dan Zomergasten, VPRO's jaarlijkse reeks zondagavondsessies. Vier uur onafgebroken televisie, sa mengesteld en toegelicht door één gast. Een reis naar de indi viduele denkwereld, aan de hand van beeldfragmenten. De komende vijf weken ont vangt Peter van Ingen achter eenvolgens Frits Bolkestein, Ian Kerkhof, Lydia Rood, Marcel Kurpershoek en Harry Mulisch. Ut het achtste seizoen, alweer. ,,De formule is gewoon goed." Overal valt wat voor te zeg gen. Harry Mulisch heeft voor zijn avondje als Zomergast on der meer beelden uitgekozen van de begrafenissen van Chur chill, Stalin en Khomeiny. „Dat gaat over de schoonheid van het kwaad." En filmer Ian Kerkhof kwam aanzetten met zwaar geweld en harde porno. Düs laat Zomer gasten op 9 juli beelden zien van zwaar geweld en harde por no. Het is net geen snuff-movie, volgens Peter van Ingen, maar het scheelt niet veel. „Nog nooit op de Nederlandse televisie ver toond. Héél zwaar. Maar het is de cultuur, het is de cultuur die nu is. Kerkhof wil er iets mee. zeggen over de maatschappij en de cinematografie van van daag." Zomergasten is een grenze loos programma. De invité(e) kan er een lijst met film- en te levisiefragmenten voor aandra gen, die in principe paal noch perk kent. Dat is het interessan te, volgens Van Ingen: „Je maakt een recept, en de ingre diënten haal je overal vandaan. En daar maak je dan een ver haal van. The sky is the limit." Van Ingen gaat prat op het voorbeeld van Ernst van de We tering, de grootste Rembrandt- kenner ter wereld, die graag iets terug zou zien van een film die hij jn 1-946 in Hamburg had aanschouwd. Een film over een auto, een oude DKW, die men tijdens de Tweede Wereldoorlog op zijn omzwervingen had ge volgd en aldus een rijkgescha keerd verhaal over die oorlog vertelde. Maar meer dan dat was er niet bekend. En toch slaagde de redactie van Zomer gasten erin de film op te sporen. Van Ingen, trots: „Een uniek staaltje van research." Edoch: in de tussentijd vallen de film maatschappijen meer en meer aan de commercie ten prooi. Waar acht seizoenen geleden beeldfragmenten nog voor schappelijke bedragen te koop waren, vraagt men tegenwoor dig- bikkelhard om duizenden dollars voor een clip. Een mi nuut uit het befaamde filmpje van de moord op Kennedy is te genwoordig al 6000 dollar waard. Voor een stukje Ingmar Bergman moest 4000 D Mark op tafel komen. Van Ingen: „Het zijn uitzonderingen, maar het wordt er in algemene zin allemaal wel duurder op. Film maatschappijen zijn er eigenlijk op tegen dat je fragmenten ver toont, ze verkopen liever de he le film." De ideale avond met een Zo mergast is er, vindt de presenta- Peter van Ingen, alweer in het achtste seizoen van Zomergasten. „De formule is gewoon goed." FOTO GPD tor, één waarin toon, informatie en ontwikkeling een opbouw vertonen. Een sessie, waarbij je uit de context van beeld en ge sprek allengs iets in de gast kunt ontdekken. „De beelden zijn de enige grenzen waarbinnen zich dat afspeelt." Persoonlijk spreekt Van Ingen de gasten vóór uitzending niet meer dan één keer, teneinde de ontmoeting op televisie span nend te houden. De redactie, daarentegen, onderhoudt inten sief contact: over de keuze van de fragmenten en de gewenste balans in het programma. „Het moeten niet alleen saaie beel den zijn." Zo komen bij Lydia Rood (16 juli) in één uitzending onder meer Frank Zappa, Mary Hart man, Herenleed, het Rodney King-incident en Johan Cruijff voorbij. Harry Mulisch zet beel den van militaire parades op het Rode Plein tegenover Stan Laurel en Oliver Hardy in het Vreemdelingenlegioen. „Vaak zwaai- op de hand? Ik denk dat je dat anders moet zien. Want: Welke beelden blij ven meestal bij de mensen han gen? Dat zijn toch meestal beel den van zaken die indruk ma ken. Dingen, die af en toe weer in je hoofd opkomen. Humor is leuk, hoor, leuk om te zien, maar er valt verder niks over te bepraten." Bolkestein, Kerkhof, Rood, Kurpershoek, Mulisch hij vindt het rijtje voor '95 een mooi lijstje. Hij zou zelf wel meer mensen uit het bedrijfsle ven willen uitnodigen, zoals Frans Swarttouw vorig seizoen, maar in het bedrijfsleven kijken ze te weinig televisie, leert de praktijk. „Het is trouwens toch al meestal zo, dat mensen de eerste vijf fragmenten vrij snel kunnen opnoemen, maar we hebben er ongeveer twintig no dig voor zo'n avond. Dat kost wat meer tijd. Daar stoppen ze dan toch veel tijd en moeite in, hoor. Dégen werk, soms. Af en toe zijn ze niet meer te stuiten, werkelijk. Komen ze tot kort voor de uitzending nog met voorstellen om dit fragment door dat fragment te vervan gen." En soms, vertelt Van Ingen, breng je mensen nog wel eens op ideeën door met ze over ver borgen gevoelens of gevoe lens van schaamte te begin nen. Televisiefragmenten, waar van ze bij voorkeur niet direct zouden toegeven dat ze ervan hebben genoten. Zo rolde bij G.B.J. Hilterman de vrije Olym pische kür van Katarina Witt uit de bus. „Dat vond hij toch ei genlijkwei erotisch." Zomergasten, VPRO, Uitzen dingen: Zondag 2 juli, Neder land 3, 20.15 uur, met Frits Bolkestein; 9 juli: Ian Kerkhof; 16 juli: Lydia Rood; 23 juli: Marcel Kurpershoek; 30 juli (laatste uitzending): Harry Mu lisch. AMSTERDAM ANP op in revues en had van 1947 tot 1952 een eigen gezelschap dat Nieuw Schouwtoneel heette en met name de provincie be speelde. Als freelance acteur werkte hij vanaf 1947 mee aan een groot aantal hoorspelen en vanaf 1960 aan Nederlands tele visiedrama. In de jaren zeventig speelde hij nog rollen in series als Waaldrecht (VARA), Dynas tie der Kleine Luyden (NCRV). In zijn woonplaats Amsterdam is zaterdag de acteur Floor Koen overleden. Koen genoot vooral bekendheid als hoorspelacteur. Hij is 88 jaar geworden. Koen kreeg na de MULO toneellessen van Richard Flink en debuteer de bij het Schouwtoneel. Hij speelde bij diverse volkstoneel gezelschappen, deed ervaring radio I2llk heel uur Nieuws. 17.04 Rinkelde- 16inkel 18.04Korten Klijn. 19.04 15>poor 7. 20.04 Bad Grrrl. 21.04Villa 16>5, 00.02 TROS Nachtwacht. 02.02 ^rapa is wakker. 04.02-06.00 Pyjama radio q r 21 17|6.00 Geloven in muziek. 16.45 Leger Heilskwartier. 17.00 Muziek ii lSfrije tijd18.04 Stemmen. 18.45 Or gelconcert. 19.15 Dokument op 4. "*1-02 Avondconcert. I. Metropole irk. en Formatie Groot Omroepkoor iet tenor; II. Nieuw Ensemble met 2 2(Jccordeons. 22.30 Muziek vandaag, "l.00-01.00 Vincent na middernacht. li radio S.02 Nat zand. 17.08 Radio UIT '■50 PvdA. 18.02 Tot uw dienst. 9.00 Nieuws en actualiteiten in het ,J[urks. 19.45 Nieuws en actualiteiten i het Marokkaans en Berbers. 20.30 (lieuws en actualiteiten in het Chi- ees. 21.00 Beter presenteren. 21.30 jrieks voor beginners. 22.00 De avon- en, met om: ca. 22.00 Music-Hall; 23.00 Zilte stranden. speelfilms op televisie DINSDAG Over the Brooklyn Bridge 1984-USA) De joodse restau ranthouder Elliot Gould wil een luxe-etablissement begin nen. Om geld te kunnen lenen moet hij echter zijn katholieke vriendin dumpen, Komedie van Menhem Golan. RTL 5 20.25 All Tied Up (1992-USA) Zach Galligan belooft zijn vriendin Teri Hatcher eeuwige trouw, maar kan het flirten niet laten. Met haar vriendinnen leert ze hem een lesje. Brave, aardige komedie van John Mark Ro binson. Nederland 2 22.55 Die Artisten in der Zirkuskuppel: Ratios (1968-D) Hannelore Hoger droomt ervan een bij zonder circus op te richten. Scherpzinnige en onderhou dende film van Alexander Klu- Smith en Brion James zijn ge. plunderende seriemoorde- 23.00 naars die van de wijs gebracht worden door de hysterische Louise Lasser. BBC 1 0.55 Duitsland 3 Coogan's Bluff 1968-USA) Clint Eastwood is een ruwe, zuidelijke agent die een moor denaar achtervolgt naar een voor hem onbekend terrein: de grote stad. Vakkundige thriller van Don Siegel, BBC 1 23.20 Dragonwyck (1946-USA) Hor rorvan Joseph L. Mankiewicz waarin Gene Tierney werkt op i een griezelig slot. Als de vrouw van slotheer Vincent Price sterft vraagt hij Gene ten hu welijk. Hij wil een zoon van haar, Duitsland 1 0.45 Crimewave (1985-USA) Bizar re en spetterende actie-kome- die van Sam Raimi. Paul L. WOENSDAG Abbott and Costello Meet Cap tain Kidd (1952-USA) Het ko misch duo Abbott en Costello neemt nu de piratenfilm op de hak, maar helaas op teleur stellende wijze. Komedie van Charles Lamont. BBC 2 11.00 L'été Prochain (1982-F) Eer) deftig gezelschap in een chic chalet stelt zich allerlei vragen van levensbeschouwelijke aard. Drama van NadineTrin- tignant over familie, liefde, vriendschap. Met: Philippe Noiret. TV 5 13.30 Scène uit de Amerikaanse speelfilm uit 1992 'All tied up'. (Nederland 2,22.55 uur) BRTN 1 17.30 Slnja Mosa, serie, 18.00 Journaal. 18.10The bold and the beautiful, serie. 18.35 Paradise Beach, strandsoap, 19.00 Kom-op-tegen-kanker-journaal. 19.05 Neighbours, serie. 19.30 Journaal en sport. 19.58 Weer, 20.00 Bobbejaan 70, showprogramma. 20.45 Schwarz- waldklinik, ziekenhuisserie, 22.15 Alle 5, informatief magazine. 22.45 Tips voor trips, toeristische informatie. 22.55 Programma van Librado. 23.23 Weer. 23.25 Einde. BRTN 2 18.00 Tik tak. 18.05 Bremer stadsmuzi kanten, animatieserie. 18.30 Disney Festival. 19.00 Parker Lewis, comedyse rie. 19.30 Journaal en sport. 19.58 Weer. 20.00 Tong Tana, a journey to the heart of Borneo, documentaire. 21.25 Kijk uit. Verkeerstips. 21.29 KENO-uit- slagen. 21.30 Ter Zake. 22.20 Tips voor trips, 22.30 The full Wax, praatshow. 23.00Tekens: Imago Luxemburgi, docu mentaire. 23.50 Coda, 23.55 Einde. DUITSLAND 1 16.00Tagesschau. 16.03 Fliege. 17.00 Tagesschau. 17.10 Brisant, Boulevard- magazine. 17.40 ARDvor acht. 17.50 Tagesschau-Telegramm 17.55 Verbote- ne Liebe, serie. 18.25 Marienhof. 18.49 Tagessc h a u-Te I egra m m1854 Gross- stadtrevier, serie. 19.53 Das Wetter. 19.58 Heute abend im Ersten. 20.00 Tagesschau. 20.15 Abenteuer Airport, avonturenfilm. 21.04 Tagesthemen-Te- legramm, 21.05 Pssst, spelprogramma. 21.35Globus, natuur- en milieumagazi ne. 22.05 Drei Mann im Bett, zieken huisserie. 22.30 Tagesthemen. 23.00 Boulevard Bio. 00.00 Golden Palace, co medyserie. 00.25 Nachtmagazin. 00.45 Dragonwyck, romantische film. 02.25 Zuschauen - Entspannen - Nachdenken. 02.30Text aktuell. 02.40 Einde. DUITSLAND 2 16.05 Ein Heim für Tiere, serie. 16.55 Sport Heute. 17.00 Heute. 17.08 Lën- derjournal. 17.40 Jede Menge Leben, sene. 18.05 SOKO 5113, politieserie. 19.00 Heute. 19.20 Weer. 19.25 Im- menhof, serie. 20.15 Naturzeit, natuur- reportagers. 21.00 Frontal, actualitei tenmagazine. 21.45 Heute-journal. 22.15 371, reportageserie. 22.45 Ein Fall für zwei, misdaadserie. 23.45 Heute nacht. 00.00 ZDF Sport extra. 01.15 Swing Talk extra. 01.50 Text aktuell. 02.00 Einde. DUITSLAND 3 18.00 NRW - Nachrichten au"s Rheinland und Westfalen. 18.05 KuK. 18.30 Job, magazine. 18.45 Aktuelle Stunde. 19.25 Fensterprogramme der Landes- studios, 19.45Techtelmechtel, spelprogramma. 20.15 Men- schen hautnah, serie portretten. 21.00 WDR aktuell. 21.15 Repor ter, serie reportages. 21.45 In Zukunft, populair-wetenschappe- lijke serie. 22.30 Notaufnahme - Kirche für die Armen, reportage. 23.00 Die Artisten in der Zirkus kuppel: ratios, speelfilm. 00.39 Nachrichten. 00.44 Nachtpro grammering. BBC 1 17.10 Bump in the night, anmatieserie. 17.35 Uncle Jack and Cleopatra's mum my, jeugdserie. 18.00 Newsround. 18.10 Activ8. 18.35 Neighbours. 19.00 Nieuws en weer. 20.00 Summer holiday, toeristisch magazine. 20.30 EastEnders, soapserie, 21.00 Intensive care, docu7 mentaireserie. 21.30 Castles, serie. 22.00 Nieuws, regionaal nieuws en weer. 22.30 Out of the blue, politieserie. 23.20 Coogan's bluff, actiefilm. 00.55 Crimewave, thriller. 02.40 Weer, 02.45 Einde. BBC 2 16.00 Nieuws en weer. Aansl.; Westmin ster. 16.55 Nieuws en weer. 17.00 Wim bledon 95. 21.30 Tracks, magazine. 22.00 Hancock's world, compilatie van het satirische programma Hancock's Half Hour. 22.50 Today at Wimbledon, samenvatting. 23.50 Newsnight. 00.35 From The late show. 00.55 Weer. 01.00 Open University. 02.20 The record. 02.50 Einde. CNN 16.30 World sport. 17.30 Business Asia. 20.00 World business today. 21.00 In ternational hour. 21.300.J. Simpson special. 23.00 World business today up date. 23.30 World sport. 00.30 Showbiz today. 01.30 Moneyline. 02.00 Prime news. 02.30 Crossfire, 03.00 Larry King live. 04.30 Showbiz today. 05.30 0,J. Simpson special. MTV 16.00 CineMatic. 16.15 The afternoon tnix. 17.00 News at night. 17.15 The af ternoonmix. 17.30 Dial MTV 18.00 The worst of Most wanted. 18.30 Music non stop. 19.30 Sports, 20.00 Greatest hits. 21.00 Most wanted. 22.30 Beavis Butt-head. 23.00 News at night. 23.15 CineMatic. 23.30 Real world 100.00 The end? Met Beavis Butt-head, 01.30 The grind. 02.00 The soul ol MTV. NBC SUPER CHANNEL 17.30 FT Business tonight. 18.00 Today. 19.00 ITN World news. 19.30 Executive lifestyles. 20.00 Entertain ment x-press. 20.30 Best of Dateline. 21.30 Holiday destinations. 22.00 ITN World news. 22.30 The tonight show. 23.30 Real personal. 00.00 FT Business tonight. 00.20 US Market wrap. 00.30 NBC nightly news. 01.00 Holiday desti nations. 01.30 The tonight show. 02.30 Straight forward. 03.30 Jimmy's. 04.00 Best of Dateline. 05.00 Holiday destina- TV5 16.10 La cuisine des mousquetaires. 16.25 Bibi et ses amis. 17.05 La chance aux chansons. 17.45 Questions pour un champion. 18.15 Visions d'Amérique. 18.25 Grand Jeu TV5, spelprogramma. 18.30 Nieuws en weer. 18.55 Revue de presse. 19.00 Paris lumières 19.25 Mé- téo des cinq continents 19.30 Zwitsers nieuws. 20.00 Envoyé spécial. 21.30 Perfecto. 21.55 Météo des cinq conti nents. 22.00 Nieuws. Aansl.: Grand Jeu TV. 22.35 Bouillon de culture. 23.45 Vi va, 00.30 Nieuws en weer. 01.00 Visions d'Amérique. 01.15 Les enfants de la té- lé. 02.55 Sequence striptease. 03.15 Télétexte. RTL TELEVISION 18.00 Wimbledon '95. 18.45 RTL aktu ell, 19.10 Explosiv - Das Magazin. 19.40 Gute Zeiten, schlechte Zeiten. 20.15 Balko, misdaadserie. 21.15 Tequila Bonetti, misdaadserie. 22.1ÜQuincy, M.E, misdaadserie. 23.10 RTL Nacht show. 00.00 RTL-Nachtjournal. 00.30 Cheers, comedyserie. 01.00 Married with children, comedyserie. 01.30 Emergency, serie. 02.20 Murder, she wrote, misdaadserie. 03.10 llona Chris ten. 04.00 Hans Meiser.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 9