Arsenal sluit Bergkamp in de armen 1 Barcelona te laat met uitzonderlijk bod Dubbelslag Pavel Tonkov in Ronde van Zwitserland i Vrouwen Acht gaat mannen achterna Sport Uhrin onder curatele na verlies tegen Luxemburg Nog geen uitspraak over transfersysteem WOENSDAG 21 JUNI 1995 chef willem spierdijk, 071 -356464, plv.-chef rob onderwater, 071-356463 Eltingh en Haarhuis bij ZTC zoETERWQUPEJacco Eltingh en Paul Haarhuis geven op vrijdag 14 juli een clinic op het park van de Zoeterwoudse tennisclub. Het koppel, onlangs winnaar op Roland Garros en momenteel nummer een op de wereldranglijst, is door bemiddeling van Louk Sanders bereid gevonden om de 25-jarige club te bezoe ken. Het duo geeft om 16.00 uur training en verzorgt om 19.00 uur een demonstratie. Haagse clubs willen 'Leiderdorp' niet den haag De Haagse voetbalclubs leggen zich nog altijd niet neer bij het besluit om het bondsbureau in Leiderdorp als 'hoofdkantoor' te laten fungeren van het met de KNVB Afdeling Leiden nieuw te vormen District West 3. Namens de verenigin gen heeft Mr. Eric Vilé het bóndsbestuur van de KNVB in Zeist verzocht het Haagse bondsbureau aan de Ijzerwerf niet te ver kopen. De beslissing van de KNVB om tot verkoop over te gaan zou op onjuist cijfermateriaal zijn gebaseerd. De clubs uit de HVB stellen dan ook voor het bondsbureau alsnog in Den Haag te vestigen. De KNVB heeft tot nu toe niet gereageerd op het ver zoek van Vilé. Valneris en Sijbrands lopen uit harderwijk Wereldkampioen Guntis Valneris verkeert in bla kende vorm. In de zevende ronde van het Maars Werelddam- toernooi boekte hij zijn derde zege. Oud-wereldkampioen Ton Sijbrands hield de achterstand beperkt door een overwinning op Koeperman, terwijl Auke Scholma zijn ondernemende speelstijl beloond zag tegen Schwarzman. Fans moeten klein geld inleveren athene Supporters die het vandaag in Athene beginnende toer nooi om de Europese basketbaltitel willen bijwonen, zullen klein geld thuis moeten laten. De Griekse secretaris-generaal van sportzaken George Vassilakopoulos maakte gisteren bekend dat de politie opdracht heeft de bezoekers te controleren op het be zit van munten, die in beslag worden genomen en geschonken aan een liefdadig doel. „Als de fans niet willen bijdragen aan lief dadigheid dan zullen zij de munten moeten thuis laten. Zij wor den gefouilleerd en het geld wordt in beslaggenomen," aldus Vassilakopoulos. Griekse supporters zijn berucht voor het werpen van munten, aanstekers, rotjes en andere objecten op het speelveld wanneer zij het oneens zijn met een scheidsrechterlijke beslissing. Wind spelbreker in Madrid madrid De Cubaan Yoelvis Quesada hinkte, stapte en sprong gisteravond in Madrid 17,97 meter. Van een evenaring van het tien jaar oude wereldrecord van de Amerikaan Willie Banks kon echter geen sprake zijn. De Cubaan werd gesteund door een rugwind van liefst 7,7 meter per seconde, waar twee meter het maximum is. londen gpd Met het aantrekken van Dennis Bergkamp won Arsenal gisteren niet alleen de slag die met een zestal andere Britse clubs werd gevoerd. Ook Barcelona werd afgetroefd. In de uren die voorafgingen aan de grootste transfer in de geschiedenis van het Engelse voetbal, speelden zich achter de schermen hectische taferelen af. Algemeen directeur Paulo Ta- veggia van Inter Milaan, in Lon den aanwezig bij de laatste be sprekingen tussen het bestuur van Arsenal en Inter, verklaarde namelijk dat de club van Johan Cruijff zich maandag plotseling meldde met een uitzonderlijk bod. Barcelona wilde Dennis Bergkamp ruilen tegen de Bul gaar Hristo Stoitchkov en daar bovenop nog een miljoenenbe drag meegeven. Taveggia: „Het financiële bod van Barcelona was uiteindelijk nog beter dan dat van Arsenal. Barcelona meldde zich via vice- voorzitter ]uan Caspart. Maar omdat Inter en Arsenal al een mondelinge afspraak hadden gemaakt, kon de verkoop van Bergkamp aan Arsenal niet meer ongedaan worden ge maakt. Inter betreurt het dat Dennis Bergkamp in Italië geen 'hit' is geworden. We wensen hem alle succes in Engeland." Dennis Bergkamp wilde zelf niet op de interesse van Bar celona ingaan. „Vanaf het mo ment dat Arsenal in beeld kwam, wist ik dat ik daar wilde voetballen. Voor mij gaat ook een droom in vervulling, ik denk dat ik in Engeland veel be ter zal renderen." De Engelse international Stan Collymore verhuisde vorige week voor een bedrag van 21 miljoen gulden van Nottingham Forest naar Liverpool. Het be stuur van Arsenal noch Rob Jansen wensten gisteren het exacte bedrag bekend te maken. Maar dat de Nederlander de duurste voetballer in de Premier League (naar verluidt 22 mil joen gulden) is geworden, staat vast. Rob Jansen: „Dit is de meest gecompliceerde transfer die ik heb meegemaakt. Als je het totaalpakket bekijkt, dan is er voor Bergkamp meer geld op tafel gelegd dan voor iedere an dere speler in Engeland." Een van de onderdelen van de transfer is dat Bergkamp met Arsenal vier wedstrijden tegen Inter Milaan gaat spelen. De eerste heeft al op 10 augustus plaats. Voorzitter Peter Hill-Wood van Arsenal gaf toe dat zijn club een enorme investering heeft gedaan. „Eigenlijk is het waan zin. We besteden de helft van de recette van een heel jaar aan één speler! Arsenal zat echt niet slecht bij kas, we hadden zelfs vele miljoenen op de bank staan. Maar voor het eerst heb ben we ons diep in de schulden gestoken. Het moet wel als we mee willen blijven doen in de mooiste race die er is. De race om de landstitel in de Premier League." Het eerbetoon van zijn nieuwe trainer was voor Dennis Bergkamp om koude rillingen van te krijgen. Bruce Rioch, zelf amper twee weken in dienst van 'Arsenal Football Club' draaide er niet om heen. Na een warme en lange dag van onderhandelingen sprak hij zonder blikken of blozen tegen de massaal opgekomen journalisten, ra dio- en tv-verslaggevers: „Arsenal is nu in het bezit van de beste voetballer ter wereld. Voor mij is hij echt de ab solute top. 'Dennis is the greatest striker in the world'. Hij heeft stijl, hij heeft klasse en hij heeft techniek. Op zo'n speler heeft het Engelse voetbaljaren zitten wachten." den haag/praag gpd De Tsjechische voetbalbond heeft bondscoach Dusan Uhrin onder curatele gesteld. Aanlei ding vormt de 1-0 nederlaag van Tsjechië, uit tegen Luxem burg op 7 juni, in de EK-kwalifi- katiegroep waarin ook Neder land speelt. Aan die nederlaag is een speciale vergadering van het bóndsbestuur gewijd. Op last van de voetbalbond moet Uhrin zowel het begelei dingsteam als de selectie kwali tatief versterken. De motivatie van de spelers die in het buiten land spelen moet worden opge krikt. De bond besloot verder de premies voor de overige groeps wedstrijden alleen uit te betalen als Tsjechië zich kwalificeert voor het EK. De nederlaag in Luxemburg heeft in Tsjechië tot grote com motie geleid. Het team werd ge brek aan inzet en strijdlust ver weten. Met name de buitenlan ders in het team zouden er te weinig aan hebben gedaan. Ook de taktiek van Uhrin was aan zware kritiek onderhevig. Tsje chië zou te defensief hebben gespeeld, te veel op zekerheid londen marcel van der kraan gpd-verslaggever Dennis Bergkamp, twee stoelen verder achter de tafel, bloosde bijna. Na twee loodzware jaren bij Inter, waar de emmers bag ger zonder ophouden over hem werden uitgestort, was hij zo veel complimenten aan zijn adres niet meer gewend. Het bleek nog niet alles te zijn. On der de tafel haalde Rioch plotse ling het glimmende, rood-witte shirt van Arsenal te voorschijn. Met daarop zijn nummer en naam al geprint op de rug, zoals alle Engelse spelers dat hebben in de Premier League. „Alsjeblieft Dennis," zei Rioch vol trots. „Nummer tien is voor jou." Om de man die dat shirt tot voor kort om de schouders had, maalde de Arsenal-manager niet. „Met Paul Merson heb ik nu niets te maken, deze speler verdient dit shirt met dit num mer," sprak Rioch fel, toen er vanuit de zaal werd opgemerkt dat de vanwege zijn vreemde le venswandel bekende Paul Merson daar niet blij mee zou zijn. Merson was de man die dit jaar moest afkicken in een kli niek, omdat hij aan cocaïne was verslaafd en voor honderddui zenden guldens aan gokschul den had. Dat de Londense vereniging, die praktisch elke thuiswed strijd voor een uitverkocht sta dion J40.000 toeschouwers) af werkt, een internationale ster heeft aangetrokken was uit alles af te leiden. Vooï de ingang van het stadion met zijn marmeren hal en entree, lagen de suppor ters, vaders met kinderen van anderhalf jaar op de arm en journalisten uit Italië, Engeland en Nederland vanaf de vroege ochtend te wachten. Al die mensen waren diep onder de indruk van het hele circus dat in de loop van de dag aan hen voorbij trok. De eerste delegatie die arri veerde was het bestuur van Ar senal. Alle grote bazen lieten zich in dure auto's van Britse makelij voor de deur afzetten. Om elf uur meldden de Italia nen (directeur Taveggia en vice- voorzitter Visconti) zich. Een uur later gevolgd door Rob Jan sen, de Engelse voetbalmake laar Jerome Anderson en Wim Bergkamp, die als accountant voor zijn broer Dennis al enkele jaren de financiële zaken volgt. Pas om kwart voor één werd de speler zelf, in gezelschap van zijn vrouw Henrietta, door een zij-ingang binnengereden. Waarna 's avonds om half ze ven het licht op groen ging en de hele menigte de champag neflessen kon ontkurken. Berg kamp werd van hot naar her ge- Dennis Bergkamp speelt volgend seizoen in het shirt v derlandse schaduwspits gisteren al zijn nieuwe shirt. sleept, moest poseren in zijn straten van de volksbuurt Isling- nieuwe shirt, werd in een ton, waar het stadion van Ar- vrachtwagen van de BBC ge- senal tussen Coronationstreet- propt om 'live' in het journaal te huisjes in is gebouwd, verschijnen en ging tot groot In de ogen van het publiek is vermaak van uitzinnige suppor- Bergkamp nu al de beroemdste ters wandelend op de foto in de voetballer die Arsenal ooit heeft aangetrokken. 'We fuckin' love him', grijnsde Andy, een kaalge schoren idioot met levensgrote tatoeages van Arsenal op zijn bovenarmen. „Dennis wordt voor ons wat Jurgen Klinsmann was voor de Spurs. Ik weet dat hij Engeland aan bonken heeft geschoten op weg naar Ameri ka, maar dat vergeef ik hem wel. Als-ie ze er hier straks ook maar inschiet..." Bergkamp lachte om de vro lijke gekte van de Britten. „Je moet als voetballer, maar ook als mens gelukkig zijn. Ik denk dat ik dat hier wel wordt. Deze mensen zijn zo warm, zo en thousiast. Los daarvan ben ik gek van de speelwijze en de in stelling die Engelsen hebben. Ze willen winnen en ze willen aan vallen. Vooral daarom heb ik voor dit avontuur gekozen. En mijn gedachten gaan voorlopig naar geen enkel ander land meer uit. Ik wil die vier jaar hier volmaken. Het zal me niet nog een keer overkomen dat ik voortijdig vertrek." Aan zijn mislukte huwelijk met Inter Milaan ging hij niet voorbij. Bergkamp is volledig af geknapt op de mentaliteit van zijn collega's en van zijn trainer Ottavio Bianchi. Hij zou zich te weinig hebben ingespannen om er iets van te maken in de Serie A, maar tegelijkertijd vindt Bergkamp dat de Italianen hem ook niet wilden begrijpen. Hij stond voor een totaal andere speelstijl, Inter wilde daar niet aan meewerken. Bergkamp, bitter: „Ik heb in Italië twee seizoenen gespeeld en een hoofdprijs gepakt. Daar om vind ik niet dat ik er mislukt ben. Ik heb me alleen nooit zo kunnen etaleren, als ik voor ogen had. In het Nederlands elf tal heb ik de afgelopen twee jaar, zonder arrogant te willen zijn, wel behoorlijk gespeeld Zou het dan ook nier aan de club liggen? Hier, bij Arsenal, word ik weer de schaduwspits. Ik ga in een systeem spelen, zoals ze dat eigenlijk ook in Ne derland doen. Met mensen op de vleugels en met twee spitsen. Heerlijk!" la punt ipa/gpd Pavel Tonkov sloeg gisteren een dubbelslag in de Ronde van Zwitserland. DeRus won de achtste etappe over 191,9 kilo meter van Zug naar La Punt en nam de leiderstrui over van Alex Zülle, die met een achterstand van 1.52 op de tweede plaats eindigde. De renner uit de Itali aanse Lampre-formatie heeft nu in het klassement een voor sprong van 13 seconden op de Zwitser. De zware bergrit kreeg zijn ontknoping in de laatste 25 kilo meter. Bij de beklimming van de 2300 meter hoge Albula-pas lag de Zwitser Imboden op kop, met in zijn kielzog de Italiaan Rebellin. Op 2.40 minuten volg den Tonkov, Zülle en Richard. Op de versnelling van de Rus hadden de beide Zwitsers geen antwoord. Tonkov achterhaalde na vijf kilometer Rebellin en Im boden en ging alleen verder, op jacht naar de gouden leiderstrui van Zülle. De ploeggenoot van Breukink rook echter het gevaar en zette de achtervolging op Tonkov verder alleen in. Ook hij achter haalde al vlot Rebellin en de in middels murw gereden Imbo den. Op de top van de Albula- pas had Tonkov 1.41 voor sprong op Zülle. Zijn achter stand in het klas.sement be droeg 1.43. In de afdaling ver grootte de ex-wereldkampioen bij de junioren (1988) zijn voor sprong tot 1.52. Ruim voldoen de om het gouden tricot van Zülle over te nemen. In de Ronde van Catalonië genoten de renners van een rus tige dag na de zware bergetappe van maandag. Een dagje voor de sprinters. Dus meldden in de rit over 163,3 kilometer van Vall de Boi naar Lleida erkende ka nonnen als de Italiaan Cipollini, de Slowaak Svorada, de Frans man Capelle en de Spanjaard Edo zich. In die volgorde kwa men ze ook over de streep. Voor Cipollini was het de derde dag zege in de Spaanse rittenwed- strijd. In het klassement veran derde niets. De Fransman Jala- bert bleef aan de leiding. Route de Sud In de Route du Sud verzekerde Laurent Dufaux zich van de eindzege. In de vierde en laatste etappe over 165 kilometer van Luzenac naar Castres kwam zijn koppositie niet in gevaar. De rit eindigde in een massasprint, waarin de Belg Wilfried Nelissen zich de sterkste toonde; voor de Nederlanders Wiebren Veenstra en Jean-Paul van Poppel die respectievelijk op de tweede en derde plaats eindigden. 'Wielerkneuzen' Bij het eerste open Nederlands kampioenschap wielrennen (voor profs en de beste ama teurs) staat zondag een aantal renners aan de start dat in de amateurcriteriums als 'kneus' wordt betiteld. Deze 'twee derangs' coureurs, die in wed strijdjes rond de kerk met moei te meekunnen, gaan in het Lim burgse Meerssen de strijd aan met gelouterde profs als Den Bakker, Rooks, Nijdam en Maassen. Dit is het gevolg van een onzorgvuldig inschrijvings- beleid van de KNWU. Vooruidopend op de regle mentswijzigingen bij de inter nationale wielerunie (UCI), dat met ingang van volgend jaar geen onderscheid meer maakt tussen profs en amateurs, heeft de KNWU bepaald dat de vijftig beste 'liefhebbers' van 23 jaar en ouder bij het NK het uitge dunde profpeloton mogen aan vullen. Een dag eerder werken de amateurs tot en met 22 jaar een aparte titelstrijd af. De KNWU heeft via een klas sement bijgehouden welke amateurs met de beroepsren- luxemburg gpd Mario Cippolini komt rechts als eerste over de streep. De Fransman Capelle (l)wordt derde in de Ronde van Catalonië. foto anp ners mogen meedoen. Omdat er op het parcours in Zuid-Lim burg ruimte is voor 160 deelne mers zijn er door amateurcoach Herman Snoeijink ook wild cards vergeven. Maar er zijn ook aanmeldingen geaccepteerd van tweederangs renners die 'op de bluf hebben ingeschre ven. Ook zijn inschrijvingen ge honoreerd van coureurs die aan het B-kampioenschap wildem^ meedoen, maar daarvoor net te oud zijn. Een van hen is Joost van der Meer (23) uit Roelo- farendsveen, die zelden of nooit prijs rijdt in de criteriums, laat staan in klassiekers. Tot zijn verbazing kreeg hij een start kaart terug voor de topwedstrijd van zondag. Daarentegen staan amateur toppers die net buiten het klas sement van de beste vijftig vie len, komend weekeinde langs de kant omdat ze niet in aan merking dachten te komen voor het gecombineerde NK en dus niet hebben ingeschreven. KNWU-directeur Frank Bud- dels geeft toe dat de wielerunie 'wellicht te soepel is geweest' met het uitdelen van startbewij zen. „In de praktijk zal waar schijnlijk blijken dat er renners aan de start staan die er eigen lijk niet hadden moeten staan. Omdat er ruimte genoeg was, hebben de verantwoordelijke bondscoaches misschien te snel de aanmeldingen van twijfelge vallen geaccepteerd." De Belgische voetballer Jean- Marc Bosman en zijn advocaten hebben er alle vertrouwen in dat het Europese Hof van Justi tie een streep zal halen door het huidige transfersysteem in het betaald voetbal. „Ik ben zeer te vreden over de gang van zaken tot nu toe", zei Bosman gisteren in Luxemburg, waar zijn zaak voor het Hof diende. Bosman is al vijf jaar bezig met een juridisch gevecht tegen zijn vroegere club FC Luik, die in 1990 zijn transfer naar de Franse tweedeklasser Duinker ken verhinderde. Aanvankelijk legde FC Luik hem een minim umcontract voor, dat hem per maand zo'n 1600 gulden netto zou hebben opgeleverd. Toen Bosman dat weigerde en ver huurd wilde worden aan Duin kerken, vroeg FC Luik plotseling echter een enorme bankgaran tie van die club, waardoor de overgang onmogelijk werd ge maakt. Inmiddels is het allang geen zaak meer van Bosman alleen, maar staat het hele systeem van de voetbaltransfers ter discus sie. Voor de voetbalwereld zou het afschaffen van het transfer systeem een ware aardverschui ving betekenen. Vandaar dat gisteren niet alleen FC Luik voor het Europese Hof tegen Bosman aantrad, maar ook de Koninklij ke Belgische Voetbalbond (K!fi- VB) en zelfs de Europese voet balfederatie UEFA. Als het Hof Bosman gelijk geeft, worden alle profvoetballers in Europa aan het einde van hun contract transfervrij en kunnen ze zon der dat er nog 'een prijs op hun hoofd staat' vertrekken naar de club van hun keuze. FC Luik, de KBVB en de UEFA waren gisteren met een hele batterij top-advocaten naar Luxemburg getrokken. Volgens hen betekent afschaffing van het transfersysteem de dood klap voor allerlei noodlijdende clubs. Die willen hun kas nogal eens bijspijkeren door spelers duur te verkopen. Als het Hof Bosman gelijk geeft, kan er nog een ander voorschrift uit de voetbalwereld aan gruzelementen gaan. Ook de regel dat een elftal niet meer dan drie buitenlandse spelers mag opstellen lijkt namelijk in strijd met het vrije verkeer van werknemers, tenminste als het gaat om spelers uit één van de vijftien landen van de Europese Unie. Het Hof van Justitie zal vermoe delijk pas eind dit jaar uitspraak doen in de zaak-Bosman. SPORT OP TV tim brouwer de koning De Vrouwen Acht treedt in de voetsporen van de mannen van de Holland Acht. Per 25 juni be schikt de uit twaalf roeisters be staande selectie van coach Kris Korzeniowski over een sponsor, zij het dat het een ander bedrijf en een ander bedrag betreft. Gistermiddag werd bij de Am sterdamse Bosbaan de overeen komst gesloten tussen de Ko ninklijke Nederlandse Roeibond en Wavin, een bedrijf dat kunst stof verwerkt. Aanstaande zondag, bij de wedstrijden om de Koninklijke Holland Maas Beker, kan de Vrouwen Acht de sponsor met een klinkende overwinning waar voor zijn geld bieden. In tegenstelling tot de mannen on dervinden zij dan namelijk seri euze tegenstand. Rita de Jong, Tessa Appeldoorn, Marleen van der Velden, Tessa Knaven, "Ma rieke Westerhof, Meike van Driel, Anneke Venema, Elien Meijer en stuurvrouw Jissy de Wolf moeten het opnemen te gen Engeland, Denemarken en een sterke universiteitsacht uit Amerika. De mannen kunnen in het gunstigste geval slechts één buitenlandse concurrent (Australië) tegemoet zien. Op andere punten staan de Nederlandse vrouwen nog in de schaduw van de mannen. Hoe wel perswoordvoerder Michiel Hoek namens de roeibond geen bedragen wilde noemen, zitten de roeiers van coach René Mijn- ders financieel ruimer in hun jasje dan de vrouwen. De nieuwe boot, die staatsse cretaris Erica Terpstra van VWS zondag om 11.30 uur officieel 'doopt', is met steun van het NOC*NSF aangeschaft. De toe gevoegde waarde van de spon sor bestaat volgens Korze niowski uit extra aanschaf van materiaal en meer mogelijkhe den om sterke tegenstanders op te zoeken. „Details 'zijn ontzet tend belangrijk", aldus Korze niowski. „Tienden van een se conde kunnen het verschil uit maken tussen goud en zilver." Het liefst zou de coach, die wor tels heeft in de Verenigde Sta ten, ook nog goed weer willen kopen. „Want in Nederland zie je niets anders dan donkere luchten." Slecht weer kan de ambitieu ze coach slecht gebruiken bij zijn onophoudelijke selec tierondes. Geen enkele roeister kan een plaats claimen in welk boottype dan ook. Meike van Driel, in vier jaar tijd door hard trainen doorgedrongen tot de Vrouwen Acht, bevestigt dat. „Zondag zit ik in de Acht, maar dat garandeert absoluut niet dat ik zekerheid heb voor deelname aan andere wedstrijden." Zo ziet Korzeniowski het graag. Op dezp manier wil hij de Nederlandse roeisters scherp houden. Niet alleen de roeisters van de Acht, maar ook Laurien Vermulst moet er telkens weer aan geloven. Gistermorgen kwalificeerde de gelouterde Utrechtse zich in alle vroegte eindelijk met Ellen Meliesie voor de dubbeltwee. „Maar als wij op de Rotsee Regatta in Lu- zern niet naar behoren preste ren, wordt alles weer omge gooid", aldus Vermulst. WOENSDAG 17.00-17.40 BBC 2 Paardenkoersen. 17.00-19.30 EURO Tennis, ATP-toernooi van Halle (Duitsland). 18.43-19.20 Ned 2 Studio Sport. 19,30-20.00 EURO Eurosportnieuws. 19.30-20.30 Super Goll. Jersey Open. 20.00-22.00 EURO Prime time boksen. Met Donald Curry (VS) - Jun Sok Hwang (KOR). 20.15-22.30 Did 1 Sport extra. Jubileumtoer- nooi Zwitserse voetbalbond: Duitsland - Italië. 22.00-22.30 EURO Formule 1Grand Prix- 22.15-23.OlfrOld 2 Der Sportspiegel. Reporta ge over stormachtige ontwikkeling van het Duit se tennis nadat Boris Becker in 1985 Wimble don won. 22.16-22.34 Ned 3 Sportjournaal. 22.30-23.00 EURO Motorsport magazine. Au to- en motorsportmagazine, 23.00-00.00 EURO Darten. WK American Darts vanuit Chicago. Herh. 23.00-00.00 RAI UNO Mercoledi Sport. 00.00-01.00 EURO Basketbal. EK Heren vanuit Athene. 00.50-01.10 BBC 1 Paardenkoersen. 01.00-01.30 EURO Eurosportnieuws. DONDERDAG 05.45-06.00 Did 1 Morgenrrlagazin Sport. 08,30-09.30 EURO Dansen. EK Latijns-Ame rikaans vanuit Slagharen. Herh. 09.30-10.30 EURO Aerobics, EK vanuit Praag. Herh. 10.30-14,00 EURO Basketbal. EK Heren vanuit Athene. 11.50-13.55 BBC 1 Cricket. Engeland - West- Indië 12.25-14.05 Did 2 Sport extra. Basketball: EK Duitsland - Italië 14.00-1430 EU RO Formule 1Grand Prix- 14.05-17.00 Did 2 Sport extra. Tennis: ATP- toernooi van Halle. 14.30-15.30 EURO Mountainbiking. Wereld- it(VS). 14.50-17.00 BBC 1 Paardenkoersen en Cricket. 15.10-16.00 BBC2Cricket. 15.30-16.30 EURO Triathlon. Pro Tour vanuit Lanzarote(Spanie). 16.20-16.30 Did 3 Sport im Westen. Sportma- 16.30-17.00 EURO Eurofun. Sand Marathon.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 19