KIEN IRIJNSBURC Randstad Zö bespaar je nog eens wat! 1 achtig miljoen voor windam achterstandswijken DINSDAG 20 JUN11995 975 CHEF ADRIAAN BRANDENBURG, 071 -356484, PLV.-CHEF DICK VAN DER PLAS, 071 -35( Bijna de gehele kollektie gaat de deur uit. Met kortingen tot 50% op 'de laagste prijs. Dus de leukste mode voor jongens en meisjes, mannen en vrouwen, baby's en peuters, neem je nu mee voor geen geld! Graag tot gauw. LEIDERDORP W.C. Winkelhof 59 ROELOFARENDSVEEN Noordeinde 96 KATWIJK Sluisweg 3 FUJI DL-27Q ZOOM 35-70 mm Motorzoom Super EBC objectief Macro-instelling Ingebouwde automatische flitser (ook uitschakelbaar) Infrarood actief autofocus Rode-ogen-reductie Prewind/rewind filmtransport Zelfontspanner Motortransport Panorama-mogelijkheid tussentijds omschakelbaar LCD informatiescherm Afstandsbediening (los leverba Compleet met batterijen en fil Zeer grote zoeker FUJIFILM Geen foto zonder Fuji. Fujifilm Nederland B.V., Postbus 8, 3000 AA Rotterdam. Tel. 010-42 46 555. Fax 010 - 40 48 819. UITSLAG EXAMENS dra Noppen, Patricia Oosterbaan, Henriëtte Ouwehand, Janny Parle- vliet, Maria van der Plas, Martine van der Plas, Petra van der Plas, Ingrid Ramakers, Asha Ram- persad, Bertha van Rijn, Ariea Schaap, Paulien Sira, Janneke Sjardijn, Marisa Sneijders, Antho- ma Varkevisser, Klazina Varkevis- ser, Apolonia van Veen, Carla Vlie land, Esther van Zuilen, Antje Zuy- derduin, Jannetje Zwanenburg, Esther van den Berg, Kim van den Berg, Deabora Dieben, Miranda Gravekamp, Johanna Meeuwen oord, Larissa Molenkamp, Elisa beth Noort, Natasja.Salman, Mir jam Sloof, Wilhelmina Wijnands, Johanna de Beer, Maria van Eg- mond, Neeltje van den Eijkel, Mo nique Heemskerk, Maartje Hoge- woning, Jaquelme Peters, Cornelia van Vulpen, Debbie Zwaan, Hellen Zwaan, Petronella van den Berg, Wendelienvan Diemen, Ingretha Imthorn, Isabella Visser. Mode en kleding Krijntje van Duijn, Wilma van Duijn, NadineGouw, Barbara van Rijn, Ariea Vooijs, Barbara Verhoe ven, Elizabeth de Rooij. Verkoop Theresia Clemens, Annetje van der Plas, Annoeska Ravensbergen, Cla- zina Schaap. Administratie Pieter Dijkhuizen, Jannetje van Duijn, Marijke van Duijvenvoorde, Johanna Guijt, Dirk Hogewoning, Natascha Koekebakker, Caroline Lange, Willempje Plokker, Jacoline Schipper, Erik de Witte, Jessica van der Woude, Cornelia van Driel, Margaretha Berbee, Maria Franc ken, Rowenda Jooren, Maurice Ise- ger, Vanessa Gras. SASSENHEIM Aan de Scholengemeenschap 'Het Rijnlands Sassenheim' in Sassen- heim slaagden de volgende kandi daten: MAVO Joan van Amersfoort, Renske van Andel, Sonja Bedijn, Aletta Ber bee, Mark Bisschops, Dirk-Jan Boekee, Sandra Ciggaar, Ora Cle- rkx, Eveline van Dam, Bon Dao Ne, Frank Goedemans, Rob Grimber gen, Heiko Grimbergen, Liesbeth Heertjes, Peter van Hensbergen, Linda van den Heuvel, Frederieke de Jonge, Vanessa Keijzer, Ofer van Kesteren, Jurriaan Kloes- meyer, Tamara Landré, Suzanne van der Meer, Dominique Meeu- wissen, Caroll Mens, Sabine Pie- terse, Robert van der Plas, Wouter van Reine, Maaike Roos, Angelique Slegtenhorst, Marieke Spiegeler, Martijn Spruit, Dennis van Steen bergen, Stephanie de Swart, Erik van der Vlugt, Renate van der Vlugt, Danny van der Voort, Alex Walgreen, Daniel van Zanten. VWO Maarten Algera, Mohammed Aïd el Houssi, Brigitte Berbee, Ben van Berge Henegouwen, Dicovan Bie zen, Maartje Boldingh, Marleen Castelein, Patty van den Doel, Kir- sten Duurkoop, Ruud van der Geer, Evelyne van Gent, Marije van Goin- ga, Robbert de Haas, Pjotr Heems kerk, Robbert Hersman, Björn Hoe- jenbos, Sandra Hoeks, Maaike van der Holst, Willem van Huijstee, Sophie Janssen, Esther van Kam pen, Chantal van Kesteren, Ronald Kleverlaan, Wouter Koop, Jelmer Kosters, Ralph van der Lans, Han- neke Lommerse, Monique van Maasdam, Brenda Molendijk, Pe tra van Niekerk, Aad van Niekerk, Arjen Odems, Jacqueline Pen- nings, Myrthe van Pijpen, Joanne- ke Prins, Sandra Ravensbergen, Sonja van Rees Vellinga, Sytse Reitsma, Marjolein Roelofs, Arjan van Ruiten, Ingrid Schierbeek, Me rel Schmidt, Kristel Slagter, Robert Jan Uhl, Laura Voorham, Peter de Vries, Christa van Weeren, Dick Zeldenthuis, Lahsan Zirar. HAVO Esther van Aalst, Vera Aberson, Monique van Aken, Marjoleine Am- sen, Noelle Angevaare, Nils Bak ker, Pauline Beelen, Natasja Belt, Danielle van Berkel, Bart Berk hout, Taco Biesma, Cindy Bijl, Eel- co Bisschop, Carine Boekee, Linda Breed, Sanne Breedveld, Marion Broekhuizen, Jeordie Brouwer, Remco de Bruin, Dennis Ciggaar, Martijn van Dam, Miriam Dielis, Jacqueline van Dijk, Laurens Don ker, Aschwintha Dool, Angela van Dorssen, Bianca Drommel, Patrick Duivenvoorde, Cindy Epskamp, Olaf Floor, Maud Goedemans, Ken ny van Grootveld, Bas Harding, Jessica Harings, Femke van der Heijden, Inge Hobo, Kim Hoger- vorst, Mariska van der Holst, Pieter Hoogeland, Jeroen Hoogink, Mar leen Huiskamp, Charlotte van der Hulst, Jorinde Immink, Welmoed Jilderda, Iris Kamp, Peter van Kampen, Els Karremans, Tineke van Keulen, Peter Koomen, Inge borg Korfage, Wendy de Kruiff, Dette Kuijper, Pascal Langeveld, Cathalijne van der Lans, Stephan Levering, Carla van der Lip, Rut gers Lovers, Renate Mens, Jeroen de Nennie, Ralph Nieberding, Ro salie van Noort, Jolanda Oudeman, Jeroen Peschier, Sjors Postma, Rianne Pronk, Vincent Quist, San- drinevan Rees Vellinga, Matthijs Ribberink, Jacco van Rijnberk, Joost van Rooij, Tim Scheepens Esther Schrama, Els Schulte, Si hie van Seggelen,.Rene Siebert, Bart Sikking, Clarissa Slingerlar Dennis Smeltink, Frans Smidt, Nathalie Smit, Pascal Spaan, Ai Spruijt, Niels Stijnman, Chariot de Swart, Tio Termorshuizen,.N Ie Thirkettle, Patrick Turnhout, i grid van Veen, Paul van Velden, Matthijs Verhulst, Maaike Vermi Daniel van Vliet, Tessa Vreeken, Joppe Vreugdenhil, Rudy Wellnt Peter Welters, Arno Wesseling, Kees Wilbrink, Sigrid van Willigt Willemijn Witte, Inger Wouters, Brenda van der Zon, Michiel Zw< sloot. UITERMEER Aan het Fiorettic lege lokatie Uitermeer slaagden volgende kandidaten: MAVO Jolanda Balkenende, Marjan vai Bezu, Renske Bijl, Ron Bijster bosch, Jan Jaap Buijze, Henriet Clemens, John Droog, Michel F; Debby van Gerven, Monique var Gerven, Rémon Grimbergen, Fa> bian Guldemond, Ginger Höhle, Amanda van Hoven, Ronald van der Klauw, Sanneke Koomen, H my van Kooten, Jolanda Kranen burg, Mascha van der Kwaak, Si grid Lieverse, Geraldine ter Line Remco Looy, Femke Mooijekino Margriet van der Neut, Barbara Olij, Michelle Oude Veldhuis, C; Pater, Frank Peereboom, Brian Pieters, llonka Pieterse, Mariëll van der Poll, Saskia Prins, Janir Randsdorp, Arne de Ridder, Isal la Rieken, Marloes van Rooijen, Ruben van Ruiten, Edwin Schal Dennis Schrama, Nina Sprink, Wendy Stolk, Jeroen Timmers, Sandy van Tol, Mirjam Uytenhoi Wendy Vergunst, MargoVesseui Marjon de Vos, Barry de Vreede, Cocky van der Weiden, Dennis Weijers, George van Wetering, Yvonne Zwart, Jochum de Buegi Stefan Clemens, Gaby de Clip- peleir, Ivo Hobo, Gideon de^Hoe Cok Mesman, Tamara Pijnaker, Anita Roosen, Leon ie Rietkerk, Marjolein Tromp, Remco van Rooden, Lisette van den Bosch. Slagroomtaarten voor geslaagdei Het Leidsch Dagblad publiceert in deze periode regelmatig de men van geslaagden. Elke dag dat we de opgaven van scholen drukken, trekken wp uit de lijsten een aantal namen. Zij krijgen het Leidsch Dagblad gratis een slagroomtaart aangeboden. De gelukkigen kunnen bellen met de medewerkers van het ree tiesecretariaat (071-356401/356402). Zij nemen het adres op versturen de brief waarmee de taart kan worden opgehaald op derstaand adres. De winnaars van vandaag zijn Claudia Klinkenberg, Jacob Spa derman en Dominique Meeuwissen 1janltetbakkeHi/ïe&M)Oh Steenstraat 45/47 Leiden Tel. 071 -14234 KIEN RUIMT OP! De Europese Commissie en het kabinet trekken samen tachtig miljoen gulden uit voor projec ten in achterstandswijken in de vier grote steden. Dat heeft staatssecretaris Kohnstamm van binnenlandse zaken maan dag bekendgemaakt tijdens de opening van het sportcomplex De Houtzagerij in de Haagse Schilderswijk. De vier grote steden hebben elk voor één wijk een plan van aanpak ontwikkeld. Amsterdam voor de Bijlmermeer, Rotter dam voor Delftshaven, Den Haag voor de Schilderswijk en Utrecht voor het gebied rond de Kanaalstraat. Het gaat om klein schalige projecten op het ter rein van werkgelegenheid, scholing, leefbaarheid en veilig heid in de wijken. Oorspronkelijk was het idee dat één van de steden in de prij zen zou vallen en geld zou ont vangen om het ontwikkelings project uit te voeren. Maar Kohnstamm maakte bekend dat alle vier de steden hun plannen kunnen uitvoeren, doordat het kabinet in het kader van het grote-stedenbeleid ook zal bij dragen. Welk deel Europa en welk deel het Rijk betaalt, be paalt Kohnstamm volgende week in overleg met de Europe se Commissie in Brussel. Raad voor Jeugdbeleid pleit voor instellen lokale jeugdraden DEN HAAG «ANP Gemeenten moeten lokale jeugdraden instellen die een doorsnee van de plaatselijke jeugd vormen. Ze zouden gekozen kunnen wor den via de scholen. De raden kunnen projecten voor jongeren op zetten op het gebied van cultuur, veiligheid en gelijke behandeling. Ze zouden daarvoor een eigen budget moeten krijgen. Dat is één van de aanbevelingen die de Raad voor het Jeugdbe leid doet in het rapport Sociaal talent in zicht, dat vandaag is aan geboden aan de staatssecretarissen Netelenbos (onderwijs) en Terpstra (welzijn). De raad pleit ervoor gemeenten een belangijke rol te laten spelen in het streven om jongeren uit alle delen van de samenleving maatschappelijke zelfstandigheid bij te brengen. In het rapport noemt het adviesorgaan naast het instellen van lo kale jeugdraden naar Frans model, enkele voorbeelden die de zelf standigheid van jongeren kunnen stimuleren. Zo maken jongeren uit Amsterdam-Oost onder begeleiding tienerkranten. LEIDEN Aan het Holtlant College zijn de volgende kandidaten geslaagd: HAVO-MBO Danielle de Jong, Anne Doeser, Adriaanv.d. Hoeven, Leonorevan der Hoeven, Mare Leenen, Anne- marie van der Horst, Tamara Secci, Jan-Peter Stahlie, Caroline Eller- beck, Karin van Vliet, Marieke de Werk, Claudia Klinkenberg, Tanja Kool, Charlotte Meeuwissen, Mar griet Jansen, Robbert van Lopik, Danielle Mol, Bart Noort, Lies Heemskerk, Tamara Roorda, Adrienne de Geus, Esther Groen, Sunita Bhikharie. VHBO Marinkevan Butselaar, Niels Kraal, Nicole Wesseling, Ellen van Dijk, Joost v.d. Meer, Mariyati v. Duijn, Eveline van der Plas, Nico Schaap, Barbara Beumer, Lindyde Bruijn, Melda Karasahin, Marieke Nuhoff, AldoQuispel, Mirjam Schepel, Manon van der Sluis, Ma rijke van Steijn, Renata Been, Esther Brakhoven, Shira Lai, Mascha de Vries, Erik Mariens, Nandy de Bock, Irma Hoogen- boom, Mariette Vink, Arjan van Emmerik, Marieke van Haastert, Marga Olsthoorn, Vincent Pouw. KATWIJK Aan het Beroepen College Rijn mond zijn de volgende kandidaten geslaagd: Bouwtechniek timmeren Martin Barnhoorn, Dennis Bosch, Arie van Duijn, Simon van Duijn, Eliza Guijt, Hugo Haasnoot, Jarno Hoek, Martin Jonker, Andries van Leeuwen, Emiel Messemaker, Ar jan de Mol, Leendert Oudshoorn, Jacob Ouwehand, Cornelis van der Plas, Cornells A. van der Plas, Ja cob Remmelzwaal, Jacob Spaan derman, Johannes Vlasman, Rein- dert Vliegenthart, Gerardus Wage- maker, Heere Wagemaker, Dirk Warmenhoven, Leendert Zwanen burg, Erik van Zwieten, René Cas- pers, Michel Hogewoning, Gerrit van der Zwam, Remkovan Echten. Bouwtechniek schilderen Anton Balemans, Cornelis van Bee len, Huig van Beelen, Nelinavan der Bent, Ronald Chen, Dennis van Delft, André van Dijk, Maarten Guijt, Pieter Guijt, Jacob Haas noot, Jacob Hoek, Jeanette Ho- man, Marco de Jong, Leon van Leeuwen, Dirk Maagdelijn, Corne lls Meijvogel, Samantha Monster, Charles Ie Noble, Christina Pikaar, Andreas Varkevisser, Fijkede Vreugd, Matthijs van Zanten, Jo hannes Zwanenburg, Johannes Pet, Ferry van der Hoorn, Petrus Homan, RemkoZuiderduin. Elektrotechniek Alberthus Barnhoorn, Alexander Bauw, Berry de Bruin, Dennis van Duijn, Leendert van Duijn, Vincent van Duijn, Maarten Guijt, Gerardus Hartevelt, Hubrecht Hartevelt, Ger rit Hoek, Willem Hoek, Dirk van Leeuwen, Stanley Marinussen, Gijsbert van der Mark, Joldert Meij er, Jeroen Peelen, Dirk van der PlaS, Leendert van der Plas, Arie Remmelzwaal, Leendert van Rijn, Leendert van Schie, Marco Varke visser, Pieter Varkevisser, Leon van Velzen, Johannes Vergouwen, Wil lem de Zwart, Marcel van Zwieten, Jeroen van Duijvenvoorde, Gerrit de Mooij, Nicolaas Noort, Jacob Varkevisser, Jeffrey Nagelkerke. Installatietechniek Gregorius Blansjaar, Arie Haas noot, Peter Langmuur, Jeroen de Marée, Nico Ouwehand, Martijn van der Plas, Martijn Ras, Jacob Remmelzwaal, Gijsbert van Rijn, Jan van Rijn, Maarten Schouten, Bastiaan Zwanenburg, René Rei- merink, Michel Ruijgrok, Maurice Wegman. Mechanische techniek Ronald van der Boon, Leon Dek kers, Jacob van Duijn, Willem van Duijn, Cornelis van Duijvenvoorde, Dirk Guijt, Willem Hoek, Gerrit Klinkenberg, Dirk van den Oever, Perry Ouwehand, Arie van der Plas, Cornelis Schaddé van Dooren, Bas tiaan Varkevisser, Patrick Vooijs, Dennis de Vries, Jan Zwanenburg, Ivo Kaptein, Peter Zuidhoek, René Kroon. Verzorging Adrieana Berkheij, Fiona de Best, Anita Blonk, Hendrika Boekling, Jacoba Boere, Susan van den Bosch, Margaretha Doets, Klazina van Duijn, Corolavan Duijvenbode, Jaantjevan Duijvenvoorde, Sandra den Haan, Ellis Haasnoot, Huberti- na Haasnoot, Sophie Haasnoot, Theresia Haasnoot, Henriëtte Hoek, Janneke Hoek, Trijntje Hoek, Jessica Hoppers, Tamara Imthorn, Maartje Kleen, Corinne Kuijt, Sandra Kwakernaat, Anja van Leeuwen, Natascha Matze, Wilhelmina de Mol, Adriana Molen kamp, Wilhelmina de Mooij, San- Op woensdag 21 juni 1995, 's middags om 13.00 uur, zal door onderstaand deurwaarderskantoor ten laste van G. AINA, KERK STRAAT 9 te NOORD- WIJK, enige roerende za ken in het openbaar exe cutoriaal worden ver kocht, te weten: magnetron (Philips); oven (Knüppersbuch); vries kist; stereo-installatie; snijmachine; gasfornuis (Etna) en wat verder te koop zal worden aangebo den. De verkoop geschiedt bij opbod en tegen contante betaling. De goederen zijn een kwartier voor de aanvang van de verkoop te bezich tigen. Gerechts deurwaarderskantoor van Vliet, Hardy Wigt, Hoge Rijndijk 45, Leiden. Voorbereidingsbesluit (art. 22 WRO) De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 8 juni 1995 besloten te verklaren, dat een herziening wordt voorbereid van het geldende bestemmingsplan: - 'Centrum II' voor het perceel Noordeinde 34. De begrenzing van het perceel is aangegeven op de bij het raadsbesluit behorende en als zodanig gewaarmerkte tekening. Het raadsbesluit ligt met ingang van heden bij de se Bouwen, Economische ontwikkeling en Milieu, Katwijker- si weg'7, voor eenieder ter inzage en is met ingang van 14 1995 in werking getreden. 20 juni 1995, Burgemeester en wethouders van Rijnsburg De scherpst geprijsde zoomcamera

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 14