Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel NDEGEEST Personeel Kansen in tijdelijk werk VERKOPER BUITENDIENST (M/V) sintmaartensdi|k Banen op de weg /cl 'J* I h Wegvervoer secretaresse directeur patiëntenzorg v/m ENTHOUSIASTE SECRETARESSE Telemarketeers m/v Uw reactie Kansen in tijdelijk werk unique uitzendburo VAKBEKWAME TIMMERLIEDEN ZATERDAG 17 JUNI 1995 algemeen psychiatrisch ziekenhuis met een verantwoord werkklimaat Van Drongelen Koeling B. V., een koeltechnisch installateur met diverse eigen importen welke worden geleverd aan de detail handel, voedingsindustrie, land- en tuinbouw wiens leverings programma hoofdzakelijk bestaat uit: koel/vriescellen supermarktmeubelen A C. installaties. WQffD G3(?®(n)(5)@0@(n) Heeft plaats voor een: allround koelmonteur voor de volgende werkzaamheden: zelfstandig oplossen van koeltechnische storingen zelfstandig uitvoeren van C.F.K.- inspektie en onderhoudsbeurten zelfstandig uitvoeren van eenvoudige koel technische nieuwbouwwerkzaamheden wij denken aan iemand met: minimaal 5 jaar ervaring als allround/ service monteur in de kobltcchniek bij een koeltechnisch bedrijf diploma C.FK. monteur vooropleiding op M.T.S. niveau electronica ervaring met alarmsystemen, PLC besturing, etc. rijbewijs B.E. Wij bieden: een zelfstandige baan een goed salaris met aantrekkelijke vergoedingen Uw schriftelijke reaktie, alleen indien er aan bovengenoemde funktieomschrijving wordt voldaan, graag aan: Van Drongelen Koeling B.V, Jagtlustkade 5, 2171 AG Sassenheim Enthousiaste part-time administratief medewerker m/v Voor een beton onderhoudsbedrijf in Leiden zijn wij op zoek naar een pittige jonge dame of heer die part-time wil werken in de ochtenden. Tot de werkzaamheden behoren het uittypen van offertes en correspondentie en telefoon aannemen. Het programma waarmee gewerkt wordt, is Word onder Windows. Als u interesse heeft in deze functie en voor lange tijd beschikbaar bent, neem dan contact met ons op. Informatie bij Veronique Driesen, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a. Part-time telefonist m/v Voor een grote klantgerichte organisatie in Leiden zijn wij op zoek naar een dame of heer die part-time in de middaguren de telefooncentrale kan bedienen. Daarnaast komen er een aantal licht administratieve werkzaamheden bij. Ervaring is niet verplicht, belangrijker is dat u een nette telefoonstem heeft en enthousiast bent om voor ca. een half jaar aan de slag te gaan. Informatie bij Veronique Driesen, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a. Accurate secretaresse m/v Voor een advocatenkantoor in Leiden zijn wij op zoek naar een ervaren secretaresse. Met behulp van een dictafoon moeten stukken uitgetypt worden in WP 5.1. Daarnaast behoort het zelfstandig uitwerken van correspondentie tot uw wekzaamhenden. Een goede beheersing' van het Nederlands en Engels is vereist, Frans en Duits een pre Hoe meer u zelfstandig aan kunt pakken, des te zelfstandiger is de functie. Het betreft een functie voor een aantal maanden. Informatie bij Veronique Driesen, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a. Part-time administratief medewerker m/v Voor een familiebedrijf in amusement en horeca zijn wij op zoek naar een administratieve medewerker voor de maandag, dinsdag en woensdag. U houdt zich o.a. bezig met tekstverwerking (WP 5.1), eenvoudig geautomatiseerde boekhouding, huuradministratie, verzekeringen en briefwisselingen met advocaten en juristen. Daarnaast bent u ook gastvrouw/heer voor klanten. Vereist zijn ruime administratieve vaardigheden, flexibele instelling en bij voorkeur niet-rokend. Het betreft een functie voor zeer lange Kas-/baliemedewerker m/v Voor diverse klanten in de omgeving van Leiden zijn wij op zoek naar ervaren kas-/baliemedewerkers. Er zijn zowel part-time als full-time mogelijkheden. Heb je interesse, bel ons dan voor informatie. Informatie bij Linda de Ridder, tel. 071-14 22 41, Leiden, Boommarkt 3a. Secretaresse m/v Voor een bedrijf in de medische sector zijn wij op zoek naar een secretaresse. U heeft een goede kennis van de Engelse taal en bekend met Word for Windows. Voorts bent u initiatiefrijk. Deze full-time baan is voor lange tijd. Informatie bij Boudewijn van der Leek, tel. 071-14 22 41, Leiden, Boommarkt 3a. Objectbeveiliger/ mobiel-surveillant m/v Zowel in de objectbeveiliging als in de mobiele surveillance heeft een nationaal beveiligingsbedrijf per direct een plek voor u. De werktijden zijn voornamelijk in de avonden, nachten en weekeinden Bent u in bezit van het basisdiploma beveiliging, op korte termijn beschikbaar en het liefst woonachtig in Leiden of omgeving? Neem dan contact op. Informatie bij Karen Reinoud, tel. 070-3 90 56 04, Rijswijk, Haagweg 111. Beveiligingsbeambte m/v Voor een van onze opdrachtgevers in Sassenheim zijn wij per direct op zoek naar een kandidaat die beschikbaar is van 06.30-08.30/16.45-22.00 uur. Het gaat hierbij om een gebroken dienst. Het is van belang dat u woonachtig bent in Sassenheim of omgeving en in bezit bent van het basisdiploma Beveiliging. Reageer snel. Informatie bij Karen Reinoud, tel. 070-3 90 56 04, Rijswijk, Haagweg 111 Hulp-monteur Elektrotechniek m/v Via Randstad kunt u vakantiewerk verrichten bij verschillende installatiebureau's in de omgeving. U bent bezig met uw LTS-, MTS- of HTS-opleiding richting Elektrotechniek en voor enkele weken beschikbaar. Tevens bent u in bezit van eigen gereedschap en veiligheidsschoenen. Informatie bij Jeroen Smits, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. ir randstad uitzendbureau Sintmaartensdijk Aardolieprodukten, bijna een eeuw werkzaam op het gebied van energie en al geruime tijd Q8-dealer van Zuid-Holland en Zeeland zoekt ter versterking van de verkoopafdeling een De funktie: - Na een inwerkperiode zult u in Zuid-Holland kontakten met bestaande en potentiële nieuwe relaties uitbouwen, respectievelijk leggen. Tot onze doelgroep behoren o.a. transportbedrijven, aannemers, landbouw, industriële bedrijven en overheidsinstellingen. Wij vragen: - Een middelbare opleiding, bij voorkeur MTS werktuigbouw of gelijkwaardig. - Aantoonbare commerciële ervaring van 1 a 2 jaar in een industrieel bedrijf. - Een dynamische, enthousiaste en doortastende werkwijze met gevoel voor service. - Zelfstandig en in teamverband kunnen werken. - Leeftijd tussen 23 en 32 jaar. - Bij voorkeur woonachtig tussen 's Gravenhage en het Noordzeekanaal. - In het bezit van rijbewijs B-E. Wij bieden: - Een prima salaris met dito secundaire arbeidsvoorwaarden. - Een representatieve auto van de zaak. - Een zelfstandige funktie in een gezonde, groeiende onderneming. - Een team van enthousiaste klantgerichte kolega's. Als deze afwisselende en veeleisende baan u aanspreekt, nodigen wij u uit uw sollicitatiebrief, vergezeld van persoonlijke gegevens, te zenden naar: Sintmaartensdijk Aardolieprodukten B.V. t.a.v. de heer J. P. Berbée, Meer en Duin 16, 2163 HA Lisse. Voor inlichtingen kunt u bellen met de heer A. J. P. van derVeek tel. 02521-12550. AARDOLIEPRODUKTEN BV. ROTTERDAM A BrainPoints en belastingvrij sparen: twee extra redenen om via Content te werken! Elektromonteur bliksembeveiliging m/v Onze relatie is een technische onderneming met de hoofdves tiging in Friesland en is o.a. actief in de aanleg van bliksembe veiliging. In de omgeving Noordwijkerhout hebben we een functie voor een elektromonteur. Werkzaamheden: Samen met een ervaren monteur werk je op diverse projecten in Noord-Holland. Je assisteert bij de aanleg van aardingsinstal- laties, je zorgt voor bekabeling en de aanbreng van beugels. Profiel: Voor deze afwisselende functie heb je een lts- of mts- elektro-opleiding, een leeftijd tussen de 18 en 25 jaar, (stage)ervaring opgedaan in de elektrotechniek en geen hoog tevrees. Je hebt een rijbewijs B en een nette en enthousiaste werkhouding. Ben jij onze kandidaat die voor deze leuke baan met perspectief en een goed salaris in aanmerking komt? Neem dan voor meer informatie telefonisch contact op met Content, tel. 058-135035. Voor sollicitatie kun je terecht bij Content, Breestraat 1, Leiden, tel. 071-125745. Rijksuniversiteit Leiden Het International Institute for Asian Studies (HAS) te Leiden zoekt ter onder steuning van directeur en wetenschappelijk secretaris een DIRECTIE SECRETARESSE (V/M) (38 uur p/w, vacaturenummer: 5-112/1 158) Taak: - coördinatie van de secretariële werk zaamheden; - dagelijkse secretariële werkzaamheden en receptionele functies; - organisatie van buitenlandse reizen; - assistentie bij de organisatie van internationale wetenschappelijke bijeen komsten; - het voorbereiden en het notuleren van vergaderingen; - het fungeren als aanspreekpunt voor praktische zaken ten behoeve van de research fellows, (buitenlandse) gasten en wetenschappers. Vereist: - VWO en secretaresse-opleiding; - uitstekende beheersing van het Engels, kennis van moderne talen (schriftelijk en mondeling); - ten minste enkele jaren ervaring met secretariële en organisatorische werkzaamheden op zelfstandig niveau; - sterke en flexibele persoonlijkheid. Leeftijdsindicatie: 30-35 jaar. Salaris maximaal 3.863,bruto per maand (salarispeil per I -10-'93, schaal 6) bij volledige werktijd en afhankelijk van leeftijd en ervaring. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste twee jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Indiensttreding: zo spoedig mogelijk. Inlichtingen bij: Mw drs. C.H. Yang-de Witte, tel. 071-275490 272227, tussen 12.00 en 14.00 uur Sollicitaties, vergezeld van een curriculum vitae en onder vermelding van het vacature nummer op brief en envelop, binnen twee na het verschijnen van dit«blad zenden aan: Prof. dr. W.A.L. Stokhof, directeur van het NAS, Postbus 9515, 2300 RA Leiden. Rijks Universiteit Leidenj i i i i i i i i r~ De Gemeenschappelijke Personeelsdienst Wegvervoer verzorgt werk en scholing voor chauffeurs in het Beroepsgoederenvervoer. Het werk kan zowel op uitzendbasis als in vaste dienst via de GPdW bij verschillende opdrachtgevers worden verricht. Citytrailerchauffeur m/v Voor een transportbedrijf in Woerden zijn wij per medio juni op zoek naar chauffeurs die ervaring hebben met een citytrailer. Het betreft hier winkeldistributie van zuivelprodukten met 15-20 adressen per dag. De baan is voor lange tijd. Motorwagenchauffeur m/v Voor een transportbedrijf in de omgeving van Waddinxveen zoeken wij een chauffeur die ervaring heeft met bloemenvervoer. Bekendheid in de regio Waddinxveen, Zevenhuizen, Moerkapelle en omgeving is een must. Het werk wordt gedaan van maandag t/m zaterdag. Motorwagenchauffeur m/v Voor een transportbedrijf in Alphen a/d Rijn zoeken Wij een chauffeur die aantoonbare ervaring heeft in de fijnmazige distributie. Deze baan biedt uitstekende toekomstperspectieven. Weekeindchauffeurs m/v Voor een transportbedrijf in de omgeving van Roelofarendsveen zoeken wij chauffeurs met bij voorkeur ervaring met bloemenvervoer. Het betreft hier werk met wisselende werktijden op de zaterdag en zondag. Deze baan is voor lange tijd. Motorwagenchauffeur m/v Voor een transportbedrijf in de Bollenstreek zoeken wij per medio juni chauffeurs die zowel met huisvuilwagens als met hydraulische afzetbaksystemen kunnen werken. Het werk is voor lange tijd. Motorwagenchauffeur m/v drankendistributie Voor een'aantal bedrijven in de omgeving Den Haag en Bollenstreek zijn wij voor de zomer op zoek naar een aantal chauffeurs die willen werken in de drankendistributie. Het betreft werk waarbij je met een bijrijder samenwerkt. Motorwagenchauffeur m/v Voor diverse transportbedrijven in de omgeving van Alphen a/d Rijn zijn wij op zoek naar ervaren chauffeurs in het confectievervoer. Het betreft hier distributiewerk voor de zomermaanden. Heeft u interesse en wellicht nog niet de vereiste ervaring, dan is het toch interessant te reageren. Allround chauffeurs m/v Voor 2 transportbedrijven in Alphen a/d Rijn zijn wij op zoek naar chauffeurs die in de avonduren rangeerwerk willen verrichten, merendeels op het terrein van het bedrijf. Voor deze baan is ervaring met zowel motorwagen als trekker-oplegger vereist.1 Het werk begint tussen 16.00-18.00 uur en eindigt tussen 22.00-23.00 uur. Trekker-opleggerchauffeur m/v Voor een transportbedrijf in Zoetermeer zijn wij per medio juni op zoek naar ervaren koeltrailerchauffeurs. Het betreft hier werk met een trekker-oplegger voor lange tijd, bij een bedrijf met een prettige werksfeer. Motorwagenchauffeur m/v Voor een bedrijf in de omgeving van Gouda zijn wij op zoek naar een ervaren distributiechauffeur. Het betreft hier distributie van onder andere doe-het-zelfartikelen en rolcontainervervoer. Deze baan is voor lange tijd. Allround chauffeur m/v Voor een transportbedrijf in de omgeving van Leiden zoeken wij een zeer ervaren allround chauffeur Wij denken aan een chauffeur die zowel met een trekker-oplegger als met een combinatie kan rijden. Ook het werken met afzetbakken moet geen probleem zijn. Er wordt zowel overdag als 's nachts gewerkt. Denkt u deze uitdaging aan te kunnen, reageer dan snel. Trekker-opleggerchauffeurs m/v Voor een transportbedrijf in Zoetermeer zijn wij per medio juli op zoek naar ervaren koeltrailerchauffeurs. Het betreft hier werk met een trekker-oplegger voor lange tijd bij een bedrijf met een prettige werksfeer. Motorwagenchauffeur m/v Voor een transportbedrijf in Leiderdorp zijn wij per direct op zoek naar een combinatie/motorwagenchauffeur voor het vervoer van afvalstoffen. Het betreft hier containervervoer m.b.v. het portaalarmsysteem. Heeft u interesse, reageer dan Informatie bij Marjolein Duinker of Peter Lanza, tel. 01720-2 42 66, Alphen a/d Rijn, Thorbeckeplein 14. Nijmegen, Óldenzaai, Roosendaal, Rotterdam, Tilburg en Venlo Endegeest is een actief zie kenhuis vlakbij de stad Leiden. Er is een permanent proces van zorgvernieuwing en veel aan dacht voor een verantwoord werk klimaat. Endegeest is een gemeente lijk ziekenhuis. De rechtspositie is afgestemd op die van de gemeente Leiden. Pensioenregeling: ABP. Inschaling, als aan de functie- eisen wordt voldaan, in schaal 7 (f 3.139,— tot 4.257,—) bij een 38-urige werkweek. Endegeest wil meer vrouwen en leden van etnische minderhe den in dienst nemen. Geïnteres seerden die menen tot (één van) deze groepen te behoren wordt verzocht te solliciteren. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer R. O. Tenzer, Hoofd Directie-secreta riaat, tel. 071 - 17 92 10 en/of bij mevrouw K. van Veerdegem, personeelsconsulente, tel. 071 - 17 92 55. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen aan: Psy chiatrisch Ziekenhuis Endegeest, t.a.v. mevrouwK. van Veerdegem, personeelsconsulente, dienst P.O.O., postbus 1250, 2340 BG Binnenkort ontstaat de vacature voor 36 uur. Endegeest kent een tweehoofdige directie met een algemeen directeur eii een directeur patiëntenzorg. De ondersteuning van de directie vindt plaats door de directie-secretaris (hoofd), een algemeen secretariaats medewerker en voor de beide directeuren elk een eigen secretaresse. Het werk kenmerkt zich door een uiterst boeiende afwisseling van de bekende secretaresse-taken. Sleutelwoord voor de ontwikkeling van de functie is management-support in de brede en hedendaagse betekenis. Ons beeld van de nieuwe secretaresse levert de volgende statements op: - ruim opgeleid (basis: VWO); - ervaring op directie-niveau; - creatief en organisatorisch vernuftig; - flexibel, representatief, communicatief en gevoel voor humor; - bekend met en geïnteresseerd in nieuwe mogelijkheden van kantoor automatisering; - weet management-support op actieve en betrokken manier in te vul len; - geïnteresseerd in management-processen. F. Noordhoek Zoon b.v. Willem de Zwijgerstraat 10 241 I W Bodegraven tel. 01726-19333 Wij zijn een middelgroot kaasexportbedrijf en op onze administratie is plaats voor een BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER die zelfstandig kan werken, accuraat is, inzet en doorzettingsvermogen heeft. Onze voorkeur gaat uit naar een kandidaat die: - een opleiding heeft op MBO niveau aangevuld met Praktijkdiploma Boekhouden - ervaring heeft met input en verwerking van de geautomatiseerde financiële administratie - verantwoordelijkheidsgevoel heeft - leeftijd tot 35 jaar. Wij bieden een afwisselende baan. Ervaring zullen wij zeker waarderen. Spreekt u deze uitdaging aan? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van c.v., binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad aan bovenstaand adres. VAN HARTINGSVELDT ROEST C.S. ADVOCATEN zoekt op korte termijn voor het kantoor in Leiden een (full-time) Schriftelijke reacties met c.v. gaarne binnen 8 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Mr. E. J. C. van Hartingsveldt Rijnsburgerweg 35 2334 BE LEIDEN Voor een grote relatie in Noordwijk zijn wij op zoek naar part-time telemarketeers. In deze functie heeft u telefonisch contact met klanten. U beantwoordt vragen, signaleert koopmotieven en verstrekt informatie over de mogelijkheden voor de klant. Van u verwachten wij nogal wat: u moet over de nodige contactuele eigenschappen beschikken, want u bent immers degene die klanten vlot te woord staat en een snelle, vriendelijke en adequate service verleent. U bent verder stressbestendig en heeft een behoorlijke dosis inlevingsvermogen. Uiteraard heeft u een prettige telefoonstem en bent u zeer flexibel ingesteld. Heeft u een MBO-opleiding of gelijkwaardig, enige commerciële werkervaring en bent u bereid maximaal 20 uur per week te werken in een flexibele vorm? Reageer dan snel! Er zal een opleidingstraject van 4 weken zijn, waarvan de eerste 2 weken full-time. De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag tussen 08.00-21.00 uur en zaterdag tussen 10.00-14.00 uur. De opleiding zal begin augustus van start gaan. ir randstad uitzendbureau Ervaren HBO'er m/v Voor een dienstverlenende organisatie in Alphen a/d Rijn. De werkzaamheden bestaan uit het organiseren en sturen van het kernproces van de onderneming. Naast een relevante HBO-opleiding dient u communicatief en organisatorisch sterk te zijn. Kennis van de transportsector is een pre. Deze full-time baan is tot het einde van het jaar. Secretaresse m/v Per 01-07 zoeken wij voor een groot bedrijf in Alphen a/d Rijn i een secretaresse. De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit. het opstellen van contracten, het geven van informatie, correspondentie, dossiervorming en overige administratieve werkzaamheden. Ervaring op een pz-afdeling is een pre. Voor j deze full-time baan denken wij aan iemand met relevante werkervaring. Leeftijd tot ca. 27 jaar. ir randstad uitzendbureai Voor een bouwmarkt in Leiden. Werkzaamheden- het verwerken van de binna gekomen goederen en het op peil houden van de winkelvoorraad. Perweekwe u minimaal 5 uur of maximaal 16 uur. U kunt kiezen of u op dinsdag-, donderda of vrijdagmiddag of zaterdag werkL Zeker voor studenten een leuke baan. Infonnatie. Jar MEDISCH ASSISTENTE Vooreen bedrijf in Leiden zoeken wij een kandidaat die in het bezit is diploma doktersassistent, voor liet verrichten van werk in liet kader van period! arbeidskundig gozondlieidsonderzoek, alsmede secretariële ondersteuning!: een Arbo-adviseur. Taken zijn o.a. oog- en oorlesten, bloeddrukmotingen. bl en urineonderzoek. spiriometrie en het maken van E.C.G.'s Jan F AUTOCAD TEKENAAR Leiden, Turfmarkt 7, lel. 071 -125841 Inlichtingen: BAKELS EN OUWERKERK BOUW Keerweer 2 2381 GC Zoeterwoude - tel. 01715-930

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 28