Personeel Personeel Personeel NDEGEEST Afdelingshoofd m/v (voor 36 uur) J FILIAALLEIDER (m/v) FOTOM Willem --j thuiszorg Groot Rijnland huishoudelijke alpha-hulpen B-verpleegkundige/HBO-V m/v kijkshop ZATERDAG 17 JUNI 1995 van den Bergh 0*0 mo o t 00 OU Willem van den Bergh Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH). Willem van Jen Bergh maakt deel uit van de Stichting Zorgverlening 's Heeren Loo te Amersfoort. Willem van den Bergh is een leefgemeenschap van circa 1.000 verstandelijk gehandicapten. Met de begeleiding en verzorging van onze bewoners zijn ongeveer 1.300 personeelsleden belast. Bij de afdeling Primaire Activiteiten van onze Dienst Activering Therapie is een vacature voor een De Dienst Activering Therapie (DAT) is verantwoordelijk voor het aanbieden van activiteiten en dagopvang. Binnen de afdeling Primaire Activiteiten verzorgen 3 teams van ieder 8 activiteiten- begeleiders een diversiteit aan activiteiten. Er wórdt ingespeeld op de primaire behoefte van met name de ernstig verstandelijk en/of meervoudig gehandicapte bewoners. De afdeling beschikt hiertoe over een prima accommodatie. Daarbij is het afdelingshoofd verantwoordelijk voor het doelmatig functioneren van de afdeling, zowel in de zin van het scheppen van voorwaarden, als van het 'vertalen' van het algemeen beleid naar het vakspecifieke. Het afdelingshoofd werkt mee! Dat wil zeggen, dat een deel van de tijd bestaat uit het zelf werken met bewoners. Het afdelingshoofd participeert in het afdelingshoof- denoverleg van de dienst. Dit o.a. ten behoeve van een goede afstemming en coördinatie, alsmede van een bijdrage aan het beleid van de dienst. IVat vragen wij: kennis op HBO-niveau ten aanzien van het vakgebied ervaring in en affiniteit met het vakgebied en de zorg voor mensen uit de doelgroep voldoende managementkwaliteiten; ervaring als afdelingshoofd strekt tot aanbeveling het vermogen een goede balans te vinden tussen de eigen verantwoordelijkheid en de mede verantwoordelijkheid van de andere medewerkers het vermogen te werken binnen een dienst, die te maken heeft en krijgt met grote veranderingen. Gezien de identiteit van de instelling is een christelijke levensovertuiging gewenst Wat bieden wij: een boeiend werkklimaat de functie is conform de FWG ingedeeld in functiegroep 55 en bedraagt maximaal f 5.670,- (op basis van 100%). Inlichtingen: Nadere inlichtingen over de functie zijn te verkrijgen bij de heer L.O. Levenbach, hoofd van de Dienst Activering Therapie. Een taak-/functieomschrijving kan worden aangevraagd. Sollicitatie: Belangstellenden (m/v) wordt verzocht hun schriftelijke reactie binnen 7 dagen te zenden aan de heer H. Schraa, hoofd Personeel, Organisatie Opleidingen. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. AKB LONGS B.V. is een gerenommeerd bedrijf, dat naast de import en distributie van fijngereedschap en daarmee verwante artikelen, tevens rubber- en kunststof rollen produceert, die o.a. toegepast worden in de grafische industrie. Onze hoogwaardige produkten worden wereldwijd ingezet voor de meest uiteenlopende toepassingen. Voor onze produktieafdeling zoeken wij gegadigden voor de functie van ROLLENSLIJPER (m/v) Het vak rollenslijper is bijzonder specialistisch en daarom zoeken wij iemand die leergierig is en zich volledig in wil zetten om zich dit vak eigen te maken. Gegadigden dienen naast een LTS/MTS (Bemetel) opleiding over ruime ervaring machinebankwerken (draaier) te beschikken. Tevens is kwaliteitsgericht denken en doen een absolute „must". Wij bieden een veelzijdige en afwisselende baan met toekomst voor een enthousiaste en gemotiveerde medewerker, die bereid is binnen een goed team zelfstandig aan de produktie bij te dragen. Uw schriftelijke sollicitatie (inclusief curriculum vitae) kunt u richten aan: AKB LONGS B.V. POSTBUS 57 2300 AB LEIDEN t.a.v. P. J. van der Zanden Sollicitaties worden strikt vertrouwelijk behandeld. DE RUIJTER DE WILDT DE VROOM advocaten gevestigd te Leiden en te Rijnsburg Wij zoeken voor ons kantoor te Leiden een TELEFONISTE/RECEPTIONISTE voor 40 uur per week Wij denken aan kandidaten op HAVO-niveau met: - uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift; - stressbestendigheid en klantvriendelijkheid; - ervaring in vergelijkbare functies; - ervaring met tekstverwerkende apparatuur (bij voorkeur Apple Macintosh). Indiensttreding zo spoedig mogelijk. Schriftelijke reacties gaarne zo spoedig mogelijk richten aan: M. J. G. Hinnen, postbus I 12312301 EE Leiden (071 -124445). FOTOM is een moderne fotoshop met een bijzondere uitstraling. Voor ons filiaal in Leiden zijn wij op zoek naar een aktieve shopleider (M/v) Je geeft samen met een kollega leiding aan een team enthousiaste mensen, voor ca. 32 uur per week. Verkoopervaring in een fotozaak of het werken met een minilab is een pré maar geen vereiste. Je hebt een uitstekende teamgeest waarbij klantvriendelijkheid en een goede presentatie vanzelfsprekend zijn. Heb je zin in deze afwisselende baan en ben je tussen de 20 en 35 jaar? Stuur dan je sollicitatie, eventueel met pasfoto, binnen 1 week naar: FOTOM Hoofdkantoor, Postbus 42614900 CG Oosterhout t.a.v. de heer C. Vissers. Commercieel medewerker binnendienst m/v ter ondersteuning van de afdeling verkoop van een reorganiserende organisatie. U onderhoudt zelfstandig contacten met klanten over de levering en distributie. Ook handelt u alle relevante administratie af. Het profiel Voor een goede invulling zoeken wij kandidaten met: een HEAO-diploma; enthousiasme en motivatie; Directie-secretaresse m/v voor een grote internationale organisatie. In deze zeer zelfstandige functie werkt u als rechterhand van de veeleisende algemeen directeur. Het profiel Voor een goede invulling zoeken wij allround kandidaten met: een diploma op HAVO-niveau aangevuld met een opleiding Directie-secretaresse; goede beheersing van het Nederlands en Engels in woord en geschrift; Hebt u belangstelling? Neem dan contact op met onderstaande vestiging. Informatie: 071 - 14 41 46, Anne-Marit van Hoeve Stationsplein 212, 2312 AR Leiden Kaderpersoneel is gespecialiseerd in het werven, selecteren en uitzenden van middelbaar en hoog opgeleid personeel in allerlei sectoren. Wij bieden aan professionals een individuele aanpak en afwisselende banen op maat met goede perspectieven. tempo-team uitzendbureau STICHTING regionaal werkende organisatie op het gebied van wijkverpleging en gezinsverzorging. Het werkgebied kent stedelijke en plattelandsagglomeraties (regio's Leiden en Alphen aan den Rijn). De organisatie telt ruim 1500 medewerkers. Thuiszorg Groot Rijnland biedt een breed scala van thuiszorgproduktèn op het gebied van Thuiszorg en Ouder- en Kindzorg. Wij stellen ons ten doel een klantgerichte organisatie te zijn met een aantrekkelijk en concurrerend dienstverleningspakket. Ten behoeve van onze cliënten in Leiden zoeken wij Functie-informatie: Als Alpha-hulp verleent u zelfstandig huishoudelijke hulp aan mensen die door ziekte, handicap of ouderdom hun huishouden niet meer geheel zelf kunnen doen. Wij bieden: Het bruto-uurloon varieert van ƒ7,67 (vanaf 19 jaar) tot 14,60 (bij 23 jaar en ouder). Heeft u belangstelling of wilt u meer informatie dan kunt u telefonisch contact opnemen op werkdagen tussen 9.00 en 10.00 uur met Adrie de Reuver. Cobie van Gemerde of Thea Deutekom, van de afdeling Alpha-bemiddeling, telefoon 071-161415. algemeen psychiatrisch ziekenhuis met een verantwoord werkklimaat Endegeest is een actief zie kenhuis, vlakbij de stad Leiden. Er is een permanent proces van zorgvernieuwing en veel aan dacht voor een verantwoord werk klimaat. Endegeest is een gemeente lijk ziekenhuis. De rechtspositie is afgestemd op die van de gemeente Leiden. Pensioenregeling: ABP. De inschaling van de functie is, afhankelijk van opleiding en ervaring, in schaal 5 of 6 (min. f 2.846,—, max. f 3.860,—) bij een 38-urige werkweek. De gemeente Leiden wil meer vrouwen en leden van etnische minderheden in dienst nemen. Geïnteresseerden die menen tot (één van) deze groepen te beho ren wordt verzocht te solliciteren. Telefonische informatie bij mevrouw H. Staats, team coördinator, tel. 071 - 17 93 69 of 17 9355. Schriftelijke sollicitaties voor 1 julia.s. sturen aan Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest, t.a.v. dienst P.O.O., postbus 1250, 2340 BG Intensieve begeleiding (I.B.) is een gesloten afdeling voor 12 patiënten die intensieve vervolgbehandeling behoeven of die in verband met crisis voor korte tijd opgenomen worden. I.B. maakt onderdeel uit van het cluster behandeling in de sector voor langdurige zorg. Er wordt intensief met andere afdelingen binnen dat cluster samengewerkt. Op korte termijn ontstaat een vacature voor 32 of 36 uur per week voor een ervaren f die praktische zorg op maat koppelt aan begeleiding op langere termijn. De verpleegkundige zal zich als persoonlijk begeleider richten op de begeleiding van een aantal patiënten. De regie omtrent de behandeling ligt voor een groot gedeelte bij de verpleegkundige; regelmatig overleg met andere disciplines is noodzakelijk. De verpleegkundige moet bij crises de veiligheid van collega's en patiënten kunnen waarborgen. Functie-eisen - enige jaren ervaring in de psychiatrie; - in staat tot crisisbegeleiding en uitvoering van separeerbeleid; - enige somatische kennis; - bereidheid tot deelname aan werkgroepen; - een visie bezitten over ontwikkeling van beleid op een afdeling met chronisch psychiatrische patiënten; - bereidheid en vaardigheid om leerling-verpleegkundigen te bege leiden. Kijkshop is een showroomwinkelketen met een breed assortiment duurzame gebruiksartikelen, o.a. op het gebied van (elektrische) huishoudelijke artikelen, sieraden en horloges, gereedst audio, foto en film, telefoons, verlichting enz. De kern van de Kijkshopformule is dat het ca. 3000 artikelen omvattende assortiment wordt verkocht tegen vaste lage prijzen. Vanuit het hoofdkantoor in Zaltbommel worden thans 105 winkels in de Benelux begeleid. Kijkshop is sterk expanderend. Voor ons filiaal in Leiden, zoeken wij een Functieomschrijving: U bent de manager van een filiaal en daarmede verantwoordelijk voor: - omzet, - marge, -artikelpresentatie/winkelpresentatie, - goederenstroom, - personeelsbeheer. Gevraagd wordt: - leeftijd 28-38jaar, - opleiding MBO-niveau, bij voorkeur MDS, - ervaring in een leidinggevende functie in de detailhandel, - organisatorische en leiding gevende kwaliteiten, alsmede goede communicatieve vaardigheden, - teamworker. Geboden wordt: - een interessante functie bij een organisatie, die volop in .ontwikkeling is - een honorering die past bij de zwaarte van de functie - goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Als U geïnteresseerd bent, verzoeken wij U Uw schriftelijke sollicitatie, welke strikt ver trouwelijk wordt behandeld, te richten aan: Dhr. T.J. Reuters, (personeelsfunctionaris), Kijkshop, Postbus 2007, 5300 CA Zaltbommel. Voor het bureau welzijn van de sector welzijn en burgerzaken zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van (aankomend-) beleidsmedewerker welzijn (m/v) voor 36 uur per week Functie-inhoud: mede-adviseren over het welzijnsbeleid en de welzijnsplanning van de gemeente; Actuele zaken in dit verband zijn: - de privatisering van de sportaccommodaties; - ontwikkelingen op het gebied van de kinderopvang; - ontwikkelingen binnen het jongeren- en ouderenbeleid. adviseren op het terrein van de volksgezondheid; beoordelen van subsidieaanvragen van verenigingen en welzijns- instellingen aan de hand van de subsidieverordeningen; assisteren bij taken van de werkeenheid "onderwijs"; assisteren bij overige tot het bureau behorende werkzaamheden. Functie-eisen: U kunt voor deze functie in aanmerking komen als u beschikt over een afgeronde HBO-opleiding op het terrein van het welzijnsbeleid. Een en ander aangevuld met relevante werkervaring, bij voorkeur opgedaan bij een gemeente. Gezien de inhoud van de functie bent u een enthousiaste per soonlijkheid, die zowel zelfstandig als in team-verband uitstekend functioneert. U heeft belangstelling voor het brede aandachtsgebied van het bureau welzijn en bovendien hebt u een klantgerichte instelling. Salaris: Uitgegaan wordt van een salaris van maximaal f 4.822,- bruto per maand (schaal 8). Afhankelijk van opleiding, ervaring en capaciteiten behoort bezoldiging op basis van schaal 9 (maximaal f 5.446,-) t de mogelijkheden. Het definitieve niveau van de functie wordt vastgesteld aan de hand van functiewaardering. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Overige informatie: Voor inlichtingen over deze functie kunt u contact opnemen met de heer F. Ebben, bureauhoofd welzijn, telefoon 01714-28130, danwel het hoofd van de sector welzijn en burgerzaken, de heer J. Augustinus, telefoon 01714-28110. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, nodigen wij u uit uw schriftelijke sollicitatie te zenden aan burgemeester en wethouders van Rijnwoude, Postbus I 15, 2394 ZG Hazerswoude-Rijndijk, onder vermelding van vacaturenummer 2103 in de linkerboven hoek van de envelop. iR Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Frederik van Eedenplein 4 2394 EB Hazerswoude-Rijndijk Postbus 115 2394 ZG Hazerswoude-Rijndijk Telefoon 01714 - 28282 Telefax 01714- 16051

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 26