Fusie tussen provincies voorlopig van de baan B De nieuwe CHEVROLET LUMINA Mc Randstad Geslaagd! ^airadam Het Motorhuis DONDERDAG 15 JUN11995 CHEF ADRIAAN BRANDENBURG, 071-356484. PLV -CHEF DICK VAN DER PLAS. 071-356 Valkenburg test motoren voortaan binnen VALKENBURG WIM VAN WANROOY Defensie heeft nog eens 4,3 mil joen gulden uitgetrokken voor het verder terugdringen van de geluidsoverlast van het marine vliegkamp Valkenburg. Dat be drag is besteed aan een nieuwe motorenproefbank die het vliegkamp vandaag in gebruik neemt. Het gaat volgens pr-man W. Verberk van het Marinevlieg kamp om een unieke proef- bank, in die zin dat hij overdekt is en speciaal geschikt is voor propellertoestellen. Valkenburg is nu voor het eerst in staat om proef te draaien met aan vlieg tuigen gemonteerde propellers. Die hoeven nu niet meer losge koppeld te worden. Dat proef draaien gebeurt zo'n tweehon derd keer per jaar. Hen fusie tussen de provincies Noord-Holland en Zuid- Holland is voorlopig van de baan. Het college van Gede puteerde Staten van Noord-Holland heeft besloten het plan voor één provincie Holland in de ijskast te zetten omdat de vorming van de stadsprovincies Amsterdam en Rotterdam onzeker is geworden. land volgens beide besturen te klein zijn om de problemen in de Randstad goed de baas te kunnen. De fracties in Provinciale Sta ten van zowel Noord-Holland als Zuid-Holland vonden dat de dagelijks bestuurders met hun fusieplan wat al te hard van sta pel liepen. Besloten werd om eerst maatschappelijke organi saties en andere belanghebben den te raadplegen alvorens nieuwe stappen voor een sa mengaan te zetten. I let fusieplan werd in Noord- Holland positief ontvangen door het bedrijfsleven en orga nisaties op het gebied van ruim telijke ordening en milieu. Veel andere organisaties stonden er neutraal tegenover. De uitkomst van een soortgelijke overlegron de in Zuid-Holland was minder positief. Daar bleken vooral neutrale tot negatieve opvattin- HAARLEM RICHARD MOOYMAN De uitkomst van de onlangs in Amsterdam en Rotterdam ge houden referenda heeft geleid tot opschorting van de werk zaamheden aan de nieuwe stadsprovincies. Aangezien de vorming van de stadsprovincies de reden was voor het eventuele samengaan van de overblijven de delen van Noord- en Zuid- Holland, is ook de voorberei ding van besluitvorming daar over niet meer zinvol, zo con cludeert het college van Gede puteerde Staten. De colleges van GS van Noord- en Zuid-Holland beslo ten ruim een jaar geleden te streven naar een fusie tussen beide provincies tot één provin cie Holland. Na hel verlies van de regio's Amsterdam en Rot terdam zouden de 'uitgeklede' provincies Noord- en Zuid-Hol Dijkstal komt na zomer met voorstellen stadsprovincies HAARLEM ANP Het kabinet komt in septem ber met nieuwe voorstellen voor stadsprovincies in de re gio's Amsterdam en Rotter dam. Vice-premier en minister van binnenlandse zaken Dijk stal heeft dat. gisteren aange kondigd. Hij wil samen met zijn staatssecretaris Van de Von dervoort het initiatief nemen om uit de impasse te komen die is ontstaan door de refe renda in beide steden. Dijkstal heeft dat gezegd tijdens het jaarcongres van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten. De opdeling van Amsterdam voor de vorming van een stadsprovincie is nu ook offi cieel van de baan. Gisteren be sloot de Amsterdamse meenteraad definitief de uit slag van het op 17 mei gehou den referendum over te ne men. Daarmee werden ook eerder genomen raadsbeslui ten ingetrokken die de komst van een stadsprovincie moes ten mogelijk maken. gen over een fusie te bestaan. Het Noordhollandse van Gedeputeerde Staten wil over enkele weken overleg ple gen met de Zuidhollandse ambtsgenoten over het op schorten van het werk aan een fusie. Behalve de uitslag van de referenda is ook de geringe steun in Zuid-Holland voor het fusieplan reden voor het Noord hollandse college om de hele kwestie in de ijskast te zetten. Een woordvoerder van Zuid- Holland liet gisteren weten dat deze provincie 'op dit moment' ook geen andere weg ziet dan overleg over een fusie voorlopig te staken. ,,Er is onvoldoende draagvlak," aldus de zegsman. LEIDEN Aan de Rembrandt Scholenge meenschap te Leiden zijn ge slaagd: MAVO Catharina Alink, Adil Bounif, Amanda Brandt, Arjan Ciere, Egbert Clement, Tamara Crama, Yavuz Er, Anricovan den Hoed, Samantha Kagenaar, Henriette Klein, Ramesh Klinkert, Ayla Kogak, PrisciIla de Laaf, Hi cham Laamairi, Mary-Lou de Lange, Marijn Mantel, Jasna Oli vier, Diane Potters, Yvonne van Putten, Danny Ringeling, Ramos de Ruiter, Joost Schellinger hout, Michel Schlagwein, Luna Taglioni, Patrick Teske, Diana Verstraaten, Brenda Weber, Jeroen van Weerlee, Dennis Wit- teveen, Gültan Yumak, Nathalie Zwetsloot, Rachida Boudari, Matin Dadfar, Lonneke Hooft, Judith de Jong, Jasper Keij, Rudy van Rijn. HAVO Fatima Ait Barghane, Tim Bou- sie, Marcel Chaudron, Sander Douwma, Erik Gijsman, Chantal Gubler, Gilroy van Hooven, Maarten Jansen, Linda Kerk vliet, Arjan Kop, Renate Kras, Dennis Kuzee, Anne Mader, Khadya Malkaoui, Belinda Marck, Annemiek Peet, Claire Ramaker, Diana Verstraeten, Wouter Wiedenhof, Mare Wielo- groch, Mahjouba Boubkari, Lin da van Ruiven, Sylvia Vogelaar, Mirjam Knops. ATHENEUM Remy Bink, Diederik Brand, Pe tra van Kesteren, Hicham Maat- oug, André Möhlmann, Stef Mo lenaar, Bregje Muijlaert, Meta Sloos, Mine Tas, Barbara Velt- huijsen, Peter Vergeer, Robert Vergeer, Hans Nieuwenhuys, Viola van Asperen, Anja Kooij, Jan Niestadt, Brenda Zuijdwijk. LEIDERDORP Aari het Chr. Lyceum dr. W.A. Visser 't Hooft afdeling Muzen- laan in Leiderdorp zijn g MAVO Floris Ariens, Sander van Bee- len, Angela Beresford, Danny v.d. Berg, Sandra de Boer, Peter Boere, Jeroen van der Burg, Claudia Francken, Miranda Geerlings, Boy Gijzenij, Arno van Haasterecht, Ton Hartevelt, Christian Heijmans, Eelco Hoge- woning, Karin Homberg, Arthur Honders, Gerben Kamphues, Coen Kelder, Laura van Klave ren, Marielle Kraan, Jolanda Larsen, Ramon Laurens, Petra van Leeuwen, Rene Leschot, Sandra Matze, Andre Oerle- mans, Marcel Oldenkamp, Men- no Olgers, Chiara Omtzigt, Ma rieke Overeijnder, Ador de Ree- de, William Reinaldo, Jolanda van Remundt, Peter Steenber gen, Dave Storm, Vronie van Tongeren, Jorn Trousselot, Guido van de Ven, Maaike Ver baken, Mare Verhaar, Mascha Vlasveld, Eveline Vons, Patric van Went, Kelly van Werkhoven, Yvonne Zanen, Richard Zwet sloot. KATWIJK Aan het Pieter Groen College in Katwijk zijn geslaagd: ATHENEUM Mark Bakker, Marion van Bee- len, Martin van Beelen, Minke Boonstoppel, Jeanine Brussee, Jim van Dorp, Kees van Duijn, Gerda van Duijn, Johan den Duik, Paula van Egmond, Jeroen Hoek, Joeri van den Hoek, Kars van der Hoek, Jannet den Hol lander, Geertje van der Horst, Joselien Hufkens, Nellekede Jong, Niels Kruger, Annamarie- ke van der Luijt, Jacob Jan van der Marei, Sonja van Meerbeek, Roel van der Meij, Ruth Mugge, Jaccovan Nieuwkoop, Alexan der Nijenhuis, Bertine van Nor den, Esther Ouwehand, Hilde van der Plas, Jaap van der Plas, Jaco van der Plas, Ronald Pronk, Monique Remmelzwaal, Danielle van Rijn, Linda van Rijn, Nico van Tilburg, Hi Fong Tung, Bart Verdoes, Judith Ver- hoeff, Ronald Vlieland, Steven Voordijk, Corinda de Vreugd, Sandra de Vreugd, Bert-Rik de Zwart, Iris van den Burg, Arjan Timan, Willem-Meindert van Rijn, Mariska Duindam, Caroline Heemskerk, Liesbeth Lindhout, Jacqueline Paauw. HAVO Christian Aandewiel, Connie van Beelen, Laura van Beelen, Dia na van der Bent, Lenneke van der Bent, Michiel de Best, Didy van den Bos, Gwenda Braak, Alexander Dijkstra, Maria van der Does, Karla Dubbelaar, Kees van Duijn, Mirjam van Duijn, Re- né van Duijn, Wilma van Duijn, Hillinavan Duijn, Leontienvan Duijn, Lydia van Duijn, Marc van Duijn, Arina van Duijvenvoorde, Sandra Elissen, MarlousGoos- sens, Mirjam Guijt, Ellen Guijt, Diana Guijt, Janine ter Haar, Bas Haasnoot, Jana Hoek, Jan Paul van der Horst, Dirk de Jong, Lisette de Jong, Michelle de Jong, Janine de Jong, Niels Kijf, Arie-Cor Koning, Huig Kuijt, Pieter Kuijt, Danielle Kuijt, Léon Lourens, Patrice Luscuere, Erwin Muilwijk, Frerik Noordhuis, Marieke Noordhuis, Danny van Oijen, Linda Ouwe hand, Sandra Ouwehand, Erica Parlevliet, Conny van der Plas, Mirjam van der Plas, Netty van der Plas, Nicole van der Plas, Marielle Plug, Rutgervan de Putte, Anja Ramakers, Matthijs Reitsema, Danielle Schaap, Flo- rianne Snoek, Emmy Tavenier, Reinier van Tilburg, Dirk Ver loop, Coriena Vooijs, Gerda Vooijs, Janmarinus Vooijs, Ar- manda van der Voort, Mirjam de Weerd, Hans van der Wiel, Arjan van Wolferen, Danielle Zuijder- duijn, Pim van der Most, Mari anne Passchier, Martine Veer man, Petra Waal, Gerwin Freke, Rebekka de Haan, Frits de Ko ning, Hilde de Mooij, Gerard Noort, Chris van Oosten, José Ravensbergen, Sonja van Staal duinen, Yvonne de Winter, Arjan van Duijvenvoorde, Simone Ou wehand. MAVO Peter Aanhane, Hanna Attaf, Mirjam Benard, Arenda van der Bent, Gertjan van der Bent, Mar tine de Boer, Hans van der Boon, Monique van der Boon, Pieter van den Bos, Jaap Brinks- ma, Bas van Dijk, Fijke Dijk- drent, Miranda Dijkhuizen, Eg- bert Jan Dokter, Nico van Dorp, Tamara Duif, Gysselle van Dui Liesbeth van Duijn, Jan van Duijn, Linda van Duijn, Conny van Duijvenboden, Lejavan Duijvenvoorde, Arenda Duin dam, Patricia van den Eijkel, Carolina Freke, Rudy Guijt, Jai den Haas, Aline Haasnoot, Esther Haasnoot, Jacomine H< tevelt, Dennis den Hertog, Elis Hogewoning, Martijn Holten William Hufkens, Daniël la de Jong, Matthijs de Jong, Petro- nella Jonker, Arie Klok, Jeroen Kort, Gijsbert Kralt, Arnold Krijgsman, Corina Krijgsman, Robbert Krijgsman, Arenjette Kruijt, Dennis Kulk, Martine Langelaar, Anneliesvan Leeu wen, Marcel van Leeuwen, Alk j van der Meij, Mariene van der Meij, Wendy van der Meijden, Dick Meijvogel, Astrid Messen ker, Janneke de Mol, Jeanette van den Oever, Christa Oskam Jolanda Oudshoorn, Aline Ou* hand, Wim Ouwehand, Heidi Ouwersloot, Leender Parlevlie Winfred Peereboom, Joanne der Plas, Mira van der Plas, Ri van der Plas, Mariska Remme zwaai, Arie van Rijn, Elisabeth van Rijn, Janine Van Rijn Ageeth Ros, Bianca Ruwaard, Richard Schaap, Remco Schoonenberg, Richard Schoi ten, Arie-Kees Schuitemaker, Eveline Sip, Wilco Sip, Marcel Smits, Roger van der Tas, Joo van Vliet, Harm Vooijs, Diura Vooijs, Anita Wassenaar, Ron. de Wit, Ageeth Witteveen, Cot Zwaan, Thirza Zwart, Els Nooi Maartje Plug, Bart Smit, Mar griet Kromhout, William Beek huis, Johanna van Delft, Alexi der van Egmond, Monique Ga lard, Rosalie van der Krogt, M randa van der Meij, Rianne d« Mooij, Bart Tanke, Willeke Bc termans, Eelco Hottenga, Ma Houwaard, Marian van der M( Caroline Ouwersloot, Annema rieke Slootweg. Slagroomtaarten voor geslaagde Het Leidsch Dagblad publiceert in deze periode regelmatig de men van geslaagden. Elke dag dat we de opgaven van scholen drükken, trekken we uit de lijsten een aantal namen. Zij krijgen het Leidsch Dagblad gratis een slagroomtaart aangeboden. De gelukkigen kurmen bellen met de medewerkers van het re< tiesecretariaat (071-356401/356402). Zij nemen.het adres op versturen de brief waarmee de taart kan worden opgehaald op derstaand adres. De winnaars van vandaag zijn: Ramon Laurens, Sylvia Vogelaa Nicole van der Plas. tfaHketbaklteui/TeAHHUH Steenstraat 45/47 Leiden Tel. 07 -142343 De officiële Chevrolet-dealers bieden u: 3 jaar volledige fabrieksgaranlie, 6 jaar anticorrosie en 3 jaar 24-uurs GM Assistance in heel Europa. Genoemde verkoopprijs is inclusief B.T.W., exclusief kosten rijklaar maken. Leasetarief exclusief B.T.W. Wijzigingen voorbehouden. Servicedealers: Het Motorhuis Katwijk, Ambachtsweg 12222 AH Katwijk Tel: 01718-23200 Het Motorhuis Leidschendam. Veursestraatweg 280b, 2265 CL Leidschendam Tel:070-3209336 Vondellaan 80, Leiden, telefoon 071 - 35 18 00. Oosterman Opel. Thorbeckestraat 1, 2406 CM Alphen aan den Rijn Tel: 01720-76141 lonaco. Het prinsdom waar dep rijken der aarde in weelde vertoeven En dat in de prettige wetenschap dat hun kapitaal verantwoord is ondergebracht. Een heerlijk gevoel is dat. Maar voor datl gevoel hoeft u niet naar Monaco. Want Chevrolet- introduceert de Lumina. De Amerikaan onder de Ameri kanen, die u een ongekend gevoel van luxe biedt voor een meer dan verant woord bedrag. Met standaard zoveel extra's, waar voor u normaal een klein vermogen extra zou moeten betalen. Zoals een 3.1-liter- V6-motor, een 4-traps automaat, ABS, airbags en alles wat u van een limousine mag verwachten. Standaard! Kortom, u hoeft dus niet zover van huis te gaan om het Monaco-gevoel te ervaren. Een ritje naar de Chevrolet- dealer lijkt ons ver genoeg. En dit alles voor 69.900,-. Leasetarief: 1699,- p.m. (4 jr./20.000 km.) CHEVRDLET ADOPT A HIGHER PROFIL

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 22