Van der Marei mag beker zelf graveren Boogmans eist titel in Lisse op Sport üextro Fijn, gezellig en gemoedelijk door jungle rijden - -iw Roksnoer vierde bij meerkamp Fluks speelt bescheiden rol Vincent van der Kooij blijft wielerzeges boeken Eerste ATP-punten Marco van Trigt Schoonenwolf de sterkste Leidsch Dagblad Tennis Circuit'Qg /MW v MAANDAG 12 JUNI 1995 SCHIPHOL GIJS VAN OOSTEN el John Warmerdam vatte gister- a middag bij terugkeer op Schip- li hol de Camel Trophy Mundo ijl Maya '95 kernachtig samen: J fijn, gezellig en gemoedelijk. )il Met drie woorden diskwalifi- e, ceerde hij onbewust de gespon- t| sorde avontuurlijke prestatie- ir| tocht als topsportevenement, i De 31-jarige Noordwijkerhou- ter heeft in Midden-Amerika i veel lol gehad, maar heeft ook el moeten afzien. Het was knus in j] de Nederlandse Land Rover met j| zijn partner Erik-Jan de Rooij, oj met Veronica's Leontine Ruiters itf en cameraman Eddy Chevalier. De tocht met het konvooi zou Warmerdam graag nog eens willen overdoen. Maar de spe- John Warmerdam keert voldaan terug van Camel Trophy ciale fysieke opdrachten met at tributen als kano's en boom stammen; dat nooit meer. Voor geen goud. Warmerdam, van beroep bloemen- en bollenkweker, is blij dat de loodzware kracht proeven erop zitten. ,,Ik heb een goede conditie, maar heb de af gelopen weken fysiek barrières doorbroken. Het was gigantisch zwaar, zeker met die hitte er- bij." In Midden-Amerika steeg het kwik midden op de dag naar 45 graden en meer. ,,En omdat je zo weinig slaapt en zo intensief bezig bent, krijg je niet de tijd om te herstellen. Iedereen heeft er aan moeten geloven. Nie mand ontkwam aan buikgriep en dreigende uitdroging." Het konvooi, dat was mooi. Lekker rijden door adembene mend en afwisselend land schap. Voor het eerst in zijn le ven zag Warmerdam de jungle, de vulkanen, de bergen en de pampa's in zo'n kort tijdsbestek aan zijn gezichtsveld voorbij trekken. Aan het konvooi-rij den, dat het overgrote deel van de tocht van drie weken in be slag nam, bewaart Warmerdam de beste herinneringen. „In het konvooi was het vrij relaxed. Omdat er weinig regen was gevallen, reden wij over be gaanbare paden en lagen we el ke dag voor op het schema. Hierdoor hadden we in het kamp meer tijd voor elkaar. Die sociale contacten maken de Ca mel Trophy tot een unieke ge beurtenis. De samenwerking met al die andere landenteams heeft de grootste indruk op mij gemaakt." Toch moest Warmerdam in Belize, waar na 1700 kilometers de finishlijn was getrokken, even slikken. De uitslag werd bekendgemaakt en die viel voor het Hollandse team zwaar te gen. In het algemeen klasse ment eindigden Warmerdam en De Rooij in een veld van twintig teams op een zeventiende plaats. Vooral de achttiende plaats in het deelklassement van de teamgeest, viel de Noordwijkerhouter zwaar. „Toen ik dat tijdens het slotfeest hoorde, dacht ik: 'krijg nou alle maal wat'. Achttiende! Ik kon het niet bevatten en ging aange slagen naar bed." Een dag later had hij de te leurstelling grotendeels ver werkt. Op Schiphol blikte hij gisteren terug en kwam hij tot de conclusie dat het Nederland se team 'te veel lol had gehad'. „Daardoor gaven wij de andere teams te weinig aandacht." Warmerdam en De Rooij trokken gedurende drie weken voornamelijk met de gelijkge zinde Grieken op. Die verbroe dering ging zelfs zo ver dat de twee teams op een dag besloten om van de route af te wijken. De twee auto's belandden in Guatémala tussen het overige gemotoriseerde verkeer op een geasfalteerde weg. Dat was niet helemaal de bedoeling. Warmerdam: „Een van de Grieken was aan een stuk door aan het kotsen. Daarom namen we een wat rustigere weg. Dat heeft de organisatie ons ernstig kwalijk genomen. Misschien eindigden we om die reden zo laag in het klassement." Hij ging als topfavoriet van start. Ze hadden zijn naam al bijna in de beker gegraveerd. Het zou zijn vijfde overwin ning in de halve triathlon van Nieuwkoop worden. Maar het werd toch nog spannend, want Jan van der Marei stapte gisteren van de fiets met maagpijn en een mi nuutje achterstand op Leidenaar Casper van den Burgh. Hij won wel, in 3.52,24. Maar het graveren mag hij, vol gens de speaker, zelf doen. NIEUWKOOP JOB DE KRUIFF Na 2,5 kilometer zwemmen en tachtig fietsen was de voor sprong van Van den Burgh on voldoende. „Je fietst geen twee minuten los op zo'n jongen, op zo'n parcours, waar 'ie elke bocht kent", verklaarde Van den Burgh het kleine verschil. Hij besloot de marge niet twintig lange loopkilometers te verde digen. Jan van der Marei wisselde niet van taktiek, voor hem telde alleen de winst, die vorig jaar in een eindsprint tegen Rik van Trigt verloren ging. Gisteren klom hij als tiende op de kant, stalde als tweede zijn fiets, en ging als eerste door het lint. Martin Breedijk kwam in de tweede en derde loopronde nog gevaarlijk dichtbij. Dus moest Van der Marei, na net,Van den Burgh te zijn gepasseerd, nog eens aanzetten. En dat met de door water, kou en tegenwind opspelende maag. Hij had het zwaar, zwaarder dan verwacht, maar bleef overeind: aan de meet was de marge weer meer dan een minuut. Voor Nuenen gaat Van der Marei nog even aan zijn snelheid werken. Van de overige regio-atleten deed vooral Mart Moraal van zich spreken. De 40-jarige Oegstgeestenaar was, ondanks de vierenzestigste zwemtijd, als zeventiende aan de finish (4.19,20) en daarmee de snelste veteraan. Leidenaar Willy Bo- gers werd in 4.20,57 twintigste, Rijnsburger Harco Schaafsma zat daar met 4.21,45 slechts drie plaatsen achter, en vlak voor de snelste vrouw, de Amsterdamse Wieke Hoogzaad (4.23,01). Rechtsaf Aan de toch al meest ondank bare podiumplaats van Martin Breedijk zat een extra ongeluk kig tintje. De Amsterdammer verklaarde in Ter Aar een afslag te hebben gemist. „Gelukkig reed Rik (van Trigt, red.) vlak achter me en riep 'rechtsaf!'. Maar het heeft me vijftien se conden gekost." Volgens orga nisatrice Ria Verlooy heeft hij weliswaar een afwijkende route, maar geen meter teveel of te weinig gefietst. Het enige twistpunt is of Van der Marei zijn beker mag hou den. Ze zeggen van wel, omdat het de vijfde zege was, maar: „Ik heb er thuis al één staan van drie opeenvolgende overwin ningen. Volgens mij moet je dan opnieuw gaan tellen. Dus ik zal hem voor de zekerheid vol gend jaar maar inleveren. Nee, verdedigen!" LEIDEN WILMAR KORTLEEVER ATLETIEKMEDEWERKER Met een vierde plaats in een matig bezet kampioenschap was de Leiderdorpse atlete El- semieke Roksnoer het afgelo pen weekeinde in Zierikzee de enige regionale deelneemster aan het NK meerkamp junio ren. In de zevenkamp scoorde de Leiderdorpse een totaal van 4197 punten, vijfhonderd pun ten meer dan ooit. Roksnoer re aliseerde onder meer persoon lijke topprestaties op de 100 meter horden (15,72), het kogel stoten en op de 200 meter (26,03). Tevreden was de Lei derdorpse die uitkomt voor het Haarlemse KAV Holland ook met het wederom pijnloze ver loop van de wedstrijden. Vorig jaar kampte Roksnoer maan denlang met klachten,'vooral in de rug. Vlasveld zesde in NK bergloop LEIDEN WILMAR KORTLEEVER ATLETIEKMEDEWERKER De Oud-Adese atlete Marianne Vlasveld bleef gisteren met een zesde klassering in het natio naal kampioenschap berglopen, drie plaatsen achter bij de podi umplaats van vorig jaar. De re cent van een blessure herstelde atlete van De Bataven legde de 7,5 kilometer in Landgraaf af in een tijd van 39.14, krap drie mi nuten achter de Maastrichtse winnares Kortekaas. „Ik ben lange tijd geblesseerd geweest aan mijn rug", eva lueerde een tevreden Vlasveld. „Vorige week deed ik pas weer mijn eerste interval-training. Ik was wel fit maar had niet te veel verwachtingen en het was niet reëel dat ik een podiumplaats zou halen. Gelukkig ging het goed, dus kan ik er de rest van de zomer weer tegenaan." OUDERKERK A/D AMSTEL* I HOUTEN «BRAM VAN GENT KORFBALMEDEWERKER Fluks heeft op het toernooi om Nederlands kampioenschap voor afdelingskampioenen slechts een bescheiden rol kun- spelen. Alleen tegen Me- ko'74 bleef de ploeg van coach Peter Bierens aan de positieve kant van de score. Het Zeeuwse Zuidwesters legde beslag op de titel na een zege in de finale te gen Hermes. De Friese kampioen was imde voorronden de eerste tegen stander van' Fluks. Gesteund door een grote supportersscha- re die manmoedig de stromen de regen trotseerde, groeide Fluks in de wedstrijd. Hermes bleek uiteindelijk toch te sterk en ondanks treffers van Marleen Passchier, Nel Hordijk en Paul Witteman ging het openingsdu el met 3-5 verloren. Tegen Me- ko'74, de kampioen van de af deling Noord, revancheerde Fluks zich met een 8-4 zege. Winst op Eindhoven zou nog een plaats in de eindronden hebben opgeleverd, maar het beslissende duel eindigde., in een 6-5 nederlaag. „Gepakt door de scheidsrech ter", oordeelde coach Peter Bie rens, die vond dat zijn ploeg on voldoende beschermd werd te gen het fysieke spel van de kampioen van Nieuw-Zuid. De klap bleek in het slotduel tegen Ten Donck nog niet te zijn uitgewerkt. Doelpunten van Marleen en Koos Passchier en Paul Witteman ten spijt dolf Fluks met 3-5"het onderspit. MARC VAN DERJAGT/MEDEWERKER Wielrentalent Vincent van der Kooij heeft wederom een over winning behaald. T>jt maal sloeg de 16-jarige Leidenaar toe tij dens de 27ste Ronde van Ou derkerk aan de Amstel. De nieu weling was na 40 kilometer met overmacht de snelste in de eindsprint. Van der Kooij is op basis van zijn prestaties geselec teerd voor een klimstage in de Ardennen. De vijftien beste nieuwelingen nemen daaraan op 24 en 25 juni deel. Leeftijdsgenoot Gerben van der Reep (Hillegom) liet zien dat ook hij een goed eindschot in de benen heeft. In Nuenen fi nishte de renner van Westland WV als vijfde in de massasprint. Broer André behaalde na 60 ki lometer bij de junioren een ho gere klassering. Hij kwam als tweede over de meet. A-amateur Peter van der Reep had in Nuenen eveneens zicht op een podiumplaats. Hij maakte deel uit van de kop groep, maar reed kort voor het einde lek en werd negende. Ro nald van der Tang (Swift/Casba) was succesvoller. De 28-jarige A-amateur pakte de bronzen podiumplek in Ouderkerk aan de Amstel. Tijdens de Omloop van de Alblasserwaard, de vijfde wedstrijd in het kader van de club-competitie, wist alleen Martijn Hörtens een plaats bij de eerste tien te bemachtigen. Grote pechvogel was Ruud Borst, De fietsende marathon schaatser uit Leiderdorp reed tegen een auto. Hij bleef zelf vrijwel ongedeerd, maar zijn fiets was niet meer te gebrui ken. A-amateur Pascal Vergeer kwam in aktie in het Zeeuws vlaams Wielerweekeinde. De ex-Warmonder deed in de laatste rit een serieuze aanval op de leiderstrui. Dankzij een aansprekende klassering in de eerste etappe (negende) en een redelijk verlopen individuele tijdrit stond Vergeer in hel alge meen klassement 45 seconden achter op leider Van Elven. Gisteren ontsnapte Vergeer na honderd kilometer met Mare Saathof en Michael van der Wolf uit het peloton. Het drietal bouwde een voorsprong op van ruim twee minuten, maar die hield geen stand. Vergeer moest uiteindelijk genoegen nemen met de dertiende notering in het eindklassement. Kloosterziel kampioen sneldammen Michiel Kloosterziel is afgelo pen weekeinde in Zeeland nationaal kampioen snel dammen bij de pupillen (t/m 12 jaar). De Katwijker, lid van KDC, won 10 partijen, speel de één keer remise en verloor één wedstrijd. Arjan Iloge- woning (Rijnsburg) werd zes de, Bas Messemaker (KDC) eindigde op de zevende USSE PETER KLEIN TENNISMEDEWERKER Jeroen Boogmans en Bionda Zonderop hebben de hoofdprij zen bij de BI-singles in Lisse voor zich opgeëist. De eerste-' teamspeler van het Katwijkse Zee Duin ondervond weinig weerstand van de verrassend tot de eindstrijd doorgedrongen Al- bert Robben. Zonderop had twee sets nodig tegen Cindy Kok uit Amsterdam. In de Cl- categorie gingen de titels naar Ruud Warmerdam en Hanneke Rothbarth, die daarmee tevens de eerste lijstaanvoerders in het LD-tenniscircuit zijn. De mannenfinale bij het Flora Open Tenniskampioenschap van de Bollenstreek leverde een anti-climax op. Boogmans was superieur aan Robben, die om zover te komen wel regerend districtskampioen Jasper de Regt de voet dwars had -gezet. Die halve finale werd op de ver- regende zaterdag beslist in een proset, voor de sterk serverende Robben een groot voordeel. De Regt kwam een vroege break op service niet te boven en kon dit ook niet via een eventuele twee de en derde set rechtzetten. Boogmans, die door tragische familieomstandigheden drie weken uit de roulatie was, had zich hiervan knap hersteld. In de halve finale rekende hij in drie sets af met Marco Visser. In de slotronde stond hij aan Rob ben in elke set slechts één game af. Zonderop ondervond, net als Boogmans, in haar voorlaatste ronde meer weerstand van Henriette Hulsebosch dan in de eindstrijd tegen Cindy Kok. De Merenwijkse knalde de eerste twee games langs de verbouwe reerde Kok, die met vertragen nog wel tot 2-2 terugkwam.' Zonderop dicteerde in beide sets vervolgens het spel. Kok, lid van het Amsterdamse Elzenha gen, had wel de geplaatste In- grid Kruit en Nicole van Stein de weg naar de finale versperd. CIRCUIT IN CIJFERS LEIDEN. PETER KLEIN TENNISMEDEWERKER Marco van Trigt bereikte in Skopje de eindstrijd van het Masterstoernooi van het 25.000 dollar satellietcircuit in Bulga rije en Macedonië. De Hille- gomse tennisprof, die bij Zand- voort in de eredivisie uitkomt, verloor in de finale met 3-6 en 4-6 van de als eerste geplaatste Bulgaar Markov. Tot de eindstrijd bleef Van Trigt vier rondes overeind. In de eerste drie circuittoernooien kwalifi ceerde de neo-prof zich telkens voor het hoofdschema. De ge zamenlijke resultaten leveren Van Trigt zijn eerste 11 ATP- punten en een zodanige plaats op de wereldranglijst op, dat hij niet langer verplicht is kwalifi caties te spelen. In het A-toernooi van Heer- hugowaard drong Heieen van den Berg door tot de finale. De Noordwijkerhoutse boog in de eindstrijd voor haar jarenlange rivale Esmir Hoogendoorn. Jo- landa Mens en Carlijn Buis boekten in dit Noordhollandse driesterrentoernooi opmerkelij ke zeges. Mens versloeg de nummer 30 van Nederland, Martine Vossenberg, maar strandde in de kwartfinale. Buis was de baas over Anouschka van Exel (35 van Nederland), maar moest daarna onverwacht buigen voor Kit sten Schenk. Heddy Boers wist zich te plaatsen voor het A-toernooi van Leeuwenbergh. Hierin ver loor de Unicumse de tweede ronde van Paula Sie 6-7 in de tiebreak van de derde reeks. TEAN-speelster Marieke Bethle hem kwam tot een soortgelijke score tegen Iris Sterkenburg. De zege van Ruud Warmer dam in de Cl-categorie was dik verdiend. De Hillegommer toonde zich vooral op het takti- sche vlak de betere. Jeugdspe lers als Jelle Oosterhoff in de halve finale en Bernard Jonk man in de eindstrijd bleven twee sets lang het juiste ant woord schuldig op het gevari eerde spel van Warmerdam. In de C2 bleef wel een jeugdspeler overeind. Torben van der Voorn versaagde niet en won in drie sets van zowel Pirn Swart als Remco van Oosten. Hanneke Rothbarth kwam zondag liefst vier maal in aktie. Het werden evenzovele over winningen. In de Cl werden achtereenvolgens de geplaatste Colinda Voskuil in de halve fi nale en Marielle Patiwael in de slotronde in drie sets geklopt. Een categorie lager, de C2, had de jeugdspeelster uit het vlaggeschip van de Leidse> ten nisclub Zuid West voor de laatste twee rondes slechts twee sets nodig. NOORDEN/ABBENES PETER KLEIN TENNISMEDEWERKER Remco Schoonenwolf was gisteren de sterkste singelaar in het C2- toernooi van Noorden. De speler van Zevenhoven bleef tegen de taaie Marco de Vries na drie lange sets in de beslissende fase met 6- 4 overeind. Bij de vrouwen won Helga Menten In Abbenes leverde het hoofdnummer, het mannendubbel C 30+, een zege op voor John Manuputty en Gert-Jan Onvlee. Hannie Bos kamp en Sinie Evers toonden zich de best sluitende combinatie bij de vrouwendubbels. HEBl: halve finales, J. Boogmans - M. Vis ser 4-6 6-3 6-3, A. Robben - J. de Regt 8- 4. Finale: Boogmans - Robben 6-1 6-1 HEB2: halve finales: D. Versteeg - S. Geer- lings 9-8; P, van Meel - R. Hamming 7-6 6-2. Finale; Versteeg Van Meel 6-3 6-2. DEB1: halve finales: B. Zonderop H. Hulsebosch 5-7 6-1 6-4; C. Kok N. van Stein 6-4 6-4. Finale: Zonderop - Kok 6-4 6-2. DEB2: halve finales: A. van Noorl B v.d. Gugten 6-3 6-4; M. Verdegaal - N Derks 6-4 6-3. Finale; Van Noort - Verde gaal 3-6 6 4 6-4 HDB; finale O. Guinau/P. Kortleve - R. Kinders/C Thoolen 6-4 3-6 7-6 GDB: finale: R. Crama/R. Liefbroer - C Vreeswijk/P, Kortleve 7-5 6- HEC1: halve finales; B. Jonkman - T. Rus man 8-4; R. Warmerdam - J. van Over gaauw 6-3 7-5. Finale-, Warmerdam - Jonk- III.,n i. HEC2- li.ilv' 111,.iII der Voorn - P. Swart 6-4 2-6 6-2; R. van Oosten - B. Zuidervaart 8-4. Finale: Van der Voorn - Van Oosten 6-2 4-6 6-2. DEC1: halve finales: M. Patiwael - M. van Keulen 8-3; H. Rothbarth - C. Voskuil 3-6 7-5 6-4. Finale: Rothbarth - Patiwael 2-6 6-2 6-2. DEC2: halve finales: H. Rothbarth - T, Jonkman - 6-1 6-3; M. Jager R van Eg- mond 6-3 6-3. Finale: Rothbarth - Jager 6- 3 6-3. HDC1: finale: J.H Bader/J. van Duyn - H. Heemskerk/H. van Velzen 6-4 7- 5 HDC2: Imale- R Akkerrnans/E Vc-lti M. Hermans/O. Weijers 6-3 4-6 6-2. DDC: finale- M. van Keulen/M. Willems - R. van Balen/J, Schoneveld 6-3 6-3. GDC: finale: K. Wilbrink/G. Koekkelkoren - C. Voskuil/D- V d Meer 7 >-, HEC1 35+: halve finales: K. Huizinga - J. van Delft 6-3 7-5; J. van Veen - R. Hoek 9- 7. Finale: Van Veen - Huizinga 6-1 4-6 6- 3. HEC2 35+: halve finales; D v.d. Berg - A. Berends 8-4; W. Drayer - R. de Groot 7- 6 6-0. Finale: V.d. Berg - Drayer 6-1 6-3. HDC 35+: finale: F. van' Gerven/M.v.d Hoorn - F. van Haver/R. de Vos 6-4 4-6 6- 4. DDC 35+: finale: I. ten Hage/T. Huis man - N, Hemminga/M. Verheijen 6-2 6-1. GDC1 35+: finale: T. Kramer/R. de Groot - T. Huisman/D.v.d. Neut 6-4 2-6 6-3 GDC2 35+: finale: N. Hemminga/M, Rutte - A. Blaauw/D. Wouters 4-6 6-3 6-0/ HED1: halve finales: J. van Overgaauw S. Brugman 3-6 6-1 6-1; L van Diest - P. Vis ser 3-6 7-5 7-5. Finale Van Overgaauw - Van Diest 7-5 6-1DED1: halve finales: M. Jager - S. Eikens 9-7; S. Sieval - L. Mekel 6-4 6-3, Finale: Sieval - Jager 6-4 6-1. HDD1: finale; J. Verdegaal/B. Zuidervaarl R. van Oosten/J. Tromp 7-6 2-6 6-1. DDD1: finale: N Borst/F. Schaap P Bont/R. de Zwart 6-1 6-2. GDD1: finale, C. Ravensbergen/C. Verhoef M. Leqnhardt/F. de Groot 6-1 4-6 6-2, HED1 35+: halve final.-. G Hie/euian R Sporken 7-6 4-6 6-3; A. Berends - D. Drayer 7-3 w o Finale, Berends - Bieze- man 6-1 6-0. DED1 35+: halve finales; M Verheijen - I. Kuipers 4-6 6-3 6-1; C. Harmzen J. Spoor 6-3 6-4 Finale, Harm- zen - Verheijen 6-2 6-4. HDD1 35+: finale G van Egmond/P.Mens - G. Biezeman/R. de Bruine 6 4 6-4 DDD1 35+: finale. M Boon/W. Gulickx - R. Brouwer/M. Peeeters 6-1 6-3. GDD1 35+: finale, G Nolte/N Caros - H. Groeneveld/A. Dol 6-0 6-0. Noorden HEC2 18+: halve finales, R. Schoonenwolf - L. Heidoorn 7-5 4-6 6-1M. de Vries - St. Verdaasdonk 6-2 6-3. Finale, Schooneb- wolf - De Vries 4-6 6-1 6 4 DEC2 18+: li nale, S. van Capel H. Menten. HDC2 18 finale, E van Gent/R. Peters 6-3 5-7 7- 5. DDC2 18+: finale: A. Coucke/I. Spook - R. den Bleker/M. de.Groot 6-2 6-3. GDC2 18+: finale, A. Bos/R. Bosma - R. den Ble ker/B. van Beek 6-2 4-6 7-5. HED1 18+: halve finales, B. Visser R. Stroo 6-0 6-4, S. Sanders - J. Kempers 6-1 6-1. Finale: Visser - Sanders 6-2 6-3. DED1 18+: halve finales: M. de Groot J. Korenromp 6 2 6-2; H. Menten - M.v.d Haak 6-0 6-0. Finale: De Groot - Menten 6-1 6-4 HDD1 18+: finale, L. van lier son/J, Zweers Y, Swart/S. in 't Veld - 7-5 i, HDD1 30+: finale A var, fulf.-n/l Ross - P de Koning/E. Roodenburg 6-3 6- 4. DDD1 30+: finale, H. Bakker/A,v.d. Haak - A. Holkeboer/G. Terrahe 7-6 6-4. GDD1 18+: finale, Faber 2x - J. Dollee/A. van Doorn 6-3 3-6 7-5. GDD1 30+: finale. Blom 2x - Nieuwenhuizen 2x 6-1 6-4. Abbenes HDC 30+: finale: J. Manuputty/G J Onvlee - Bosmans/Moerkerken 6-3 7-5. DDC 30+: finale, H Boskamp/S Evers W Beij- en/Th. du Croix 6-1 6 1. GDC 30+: finale, A. H. Hamming - Vreeken/Van Keulen 6- 1 6-4. HDD 30+: finale: Van de Bosch/Ket - Alori- sTTamerus 6-2 4-6 6-3. DDD 18+: finale: Van Est/Rekers Blijleven/De Boer 6-1 4-6 6-3. GDD 18+: finale, Brama/Jonkheer Van der Kommer/Molenaar 6-1 6-1. GDD 30+: finale. De Boer/Tamerus - Dameri- /Waasdorp6-2 6-7 7-5. ^spOnso, Rabobank L J fipm L.J. SASSENHEIM L.J. (DEKKER) WARMOND L.J. (DEKKER) ZOETERMEER ^e0 kwest/e Vcwalïte/t Kamsteeg

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 25