Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Groot Rijnland \aanvullende Zorg Thuishulpen, verzorgingshulpen en verzorgenden Wijkverpleegkundigen wijkzieken verzorgenden avond- en weekenddienst Inval-telefoniste receptioniste Verzorgenden, wijkverpleegkundigen, wijkziekenverzorgenden nachtzorg Inval-leidinggevenden thuiszorg Reacties ZATERDAG 3 JUNI 1995 910 Stichting Aanvullende Zorg Groot Rijnland is de nieuwe regionaal werkende organisatie op het gebied van aanvullende thuiszorg. Onze organisatie biedt ondersteuning aan de zelfzorg en mantelzorg ten behoeve van zowel thuiszorgorganisaties, ziekenfondsen en particuliere zorgverzekeraars als particuliere cliënten. Het werkgebied van Aanvullende Zorg Groot Rijnland omvat de regio rond Leiden, Rijnstreek, Plassengebied en Alphen aan den Rijn. Het hoofdkantoor is gevestigd in Leiden. Aanvullende Thuiszorg Groot Rijnland is een flexibele, klantgerichte organisatie met een aantrekkelijk en concurrerend dienstverleningspakket. Voor de Intensieve Thuiszorg, Particuliere Thuiszorg en de Acute Thuiszorg is Aanvullende Zorg Groot Rijnland op zoek naar gemotiveerde medewerkers voor diverse functies die op basis van een O-uren contract willen werken. De nieuwe medewerkers die wij zoeken wonen bij voorkeur in ons werkgebied, zijn in het bezit van het rijbewijs B en kunnen beschikken over een auto. Voor het gehele werkgebied van Aanvullende Zorg Groot Rijnland zoeken wij Thuishulpen A, Verzorgingshulpen B, Verzorgenden C en Verzorgenden D. Werkzaamheden worden verricht tussen 07.00 en 18.00 uur. Functie-informatie Thuishulp A Vacaturenummer THA-003/LD deze functie bestaat vrijwel uitsluitend uit het verrichten van huishoudelijke taken bij gezinnen, (alleenstaande) bejaarden, gehandicapten en chronisch zieken. Functie-informatie Verzorgingshulp B Vacaturenummer THB-003/LD naast het verrichten van huishoudelijke taken worden in deze functie in beperkte mate ook verzorgende taken verricht bij gezinnen, (alleenstaande) bejaarden, gehan dicapten en chronisch zieken. Ook voorziet de Verzorgingshulp B in beperkte persoonsgerichte licha melijke verzorging en beperkte opvang van kinderen. Functie-informatie functie Verzorgende C Vacaturenummer THC-003/LD de Verzorgende C verricht naast verzorgende taken in beperkte mate ook huishoudelijke taken bij gezinnen, (alleenstaande) bejaarden, gehandicapten en chronisch zieken. Functie-informatie functie Verzorgende D Vacaturenummer THD-003/LD de Verzorgende D verricht nagenoeg volledig de ver zorgende en begeleidende taken bij gezinnen, (alleenstaande) bejaarden, gehandicapten en chronisch zieken. Functie-eisen voor de functie Thuishulp A geldt als opleidingsindicatie enkele jaren LHNO. voor de functie Verzorgingshulp B geldt als opleidingsindicatie diploma helpende MDGO-VZ (kort) of het diploma helpende OVDB (2 jaar). voor de functie Verzorgende C en Verzorgende D geldt als opleidingsindicatie het diploma verzorgende MDGO-VZ (lang), diploma verzorgende OVDB, diploma ziekenverzorging of diploma MDGO-VP, diploma verzorgende. Salariëring Op basis van een O-uren contract voor de functie Thuishulp A fl 2.386,- bruto per maand op full-time basis (fl 13,72 bruto per uur)*. voor de functie Verzorgingsshulp B fl 2.548,- bruto per maand op full-time basis (fl 14,65 bruto per uur)*. voor de functie Verzorgende C fl 2.667,- bruto per maand op full-time basis (fl 15,33 bruto per uur)*. voor de functie Verzorgende D fl 2.827,- bruto per maand op füll-time basis (fl 16,26 bruto per uur)*. *Aanvangsalaris voor deze functies bij 21 jaar. Deze functionarissen kunnen worden ingezet in het gehele werkgebied van Aanvullende Zorg Groot Rijnland. In de avonddienst wordt 3 tot 4 uur per avond gewerkt. In de weekenddienst wordt op zaterdag en zondag, overdag, 7 tot 8 uur per dag gewerkt. Functie informatie Vacaturenummer WVA/WZA-003/LD deze functies richten zich met name op de verpleging en verzorging van chronisch zieken en gehandicapten, patiënten na ziekenhuisopname en patiënten in het laatste stadium van hun ziekte. Functie-eisen voor de functie Wijkverpleegkundige dient men in het bezit te zijn van het diploma HBO-V of diploma ziekenverpleging A, eventueel aangevuld met het diploma MGZ. voor de functie Wijkziekenverzorgende dient men in het bezit te zijn van het diploma ziekenverzorging, bij voorkeur aangevuld met de applicatiecursus voor wijkziekenverzorging. ervaring met het werken in de thuiszorg is een pré. Salariëring Op basis van een O-uren contract voor de functie Wijkverpleegkundige fl 3.205,- bruto per maand, op full-time basis (fl 18,53 bruto per uur)*. D voor de functie Wijkziekenverzorgende fl 2.827,- bruto per maand op full-time basis fl 16,34 bruto per uur)*. voor de functie Verpleegkundige A fl 2.923,- bruto per maand op full-time basis (fl 16,90 bruto per,uur)*. "Aanvangsalaris voor deze functies bij 21 jaar. De werkzaamheden worden verricht binnen het gehele werkgebied van Aanvullende Zorg Groot Riin land.. Functie-informatie Vacaturenummer TEL-003/LD de Telefoniste/Receptioniste bedient de telefooncentrale, het faxapparaat en de automatische telefoonbeantwoor- der, handelt binnenkomende telefoongesprekken af, verbindt door en roept zo nodig gewenste personen op; verstrekt inlichtingen over de bereikbaarheid van mede werkenden, noteert boodschappen voor afwezig personeel en geeft deze boodschappen door; voert de voorkomende receptiewerkzaamheden uit, ontvangt bezoekers en staat hen te woord, neemt post en goederen in ontvangst. Functie-eisen beschikt over een algemene ontwikkeling op MAVO- niveau heeft spreekvaardigheid in de Nederlandse taal, kan snel en volgens een systeem informatie opzoeken. heeft een klantvriendelijke instelling en is stress bestendig. Salariëring Op basis van een O-uren contract Een aanvangsalaris van fl 2.548,- bruto op full-time basis per maand (fl 14,65 bruto per uur) bij 21 jaar. Voor de nachtzorg ten behoeve van de Intensieve Thuiszorg zoeken wij Verzorgenden G, Verzorgenden D en Gespecialiseerde Verzorgenden E. Deze functionarissen kunnen worden ingezet in het gehele werkgebied van de Aanvullende Zorg Groot Rijnland. De werkzaamheden worden tussen 18.00 uur en 08.00 uur verricht. Hierbij kan sprake zijn van slaap- en/of waakdiensten. Functie-informatie Verzorgende C Vacaturenummer VZC-003/LD 9 Naast het verrichten van verzorgende taken worden door de Verzorgende C in beperkte mate ook huis houdelijke taken verricht bij gezinnen, (alleenstaande) bejaarden, gehandicapten en chronisch zieken. Functie-informatie Verzorgende D Vacaturenummer VZD-003/LD 9 De Verzorgende D verricht nagenoeg volledig verzor gende en begeleidende taken bij gezinnen, (alleen staande) bejaarden, gehandicapten en chronisch zieken. Functie-informatie Gespecialiseerd Verzorgende E Vacaturenummer VZE-003/LD 9 De Verzorgende E bewerkstelligt structuur, veranderin gen, verbeteringen en accceptatie in de leefsituatie van de leefeenheid. Ziet na overleg met andere hulpverleners in de psycho-sociale hulpverlening toe op het bevorde ren van gewenst gedrag binnen de cliëntsituatie. Stimuleert tot zelfredzaamheid. Begeleidt huishoudelijke taken. Begeleidt persoonsgerichte lichamelijke verzorging en huiselijke ziekenverzorging. Begeleidt ouders/voogden bij opvoeding van kinderen. Verzorgt de opvang, begeleiding en verzorging van kinderen. Werkt mee aan het opstellen van hulpverleningsplannen van anderen (bijvoorbeeld RIAGG, CAD). Functie-eisen 9 Voor de functie Verzorgende C en Verzorgende D geldt als opleidingsindicatie het diploma verzorgende MDGO- VZ (lang), diploma verzorgende OVDB, diploma ziekenverzorging of diploma MDGO-VP. 9 Voor de functie Gespecialiseerde Verzorgende E geldt als opleidingsindicatie het diploma MDGO-VZ aangevuld met het diploma gespecialiseerd gezinsverzorgende. ESI Ervaring met het werken in de thuiszorg is een pré. Salariëring Op basis van een O-uren contract 9 voor de functie Verzorgende C fl 2.667,- bruto per maand op full-time basis (fl 15,33 bruto per uur)*. 9 voor de functie Verzorgende D fl 2.827,- bruto per maand op full-time basis (fl 16,26 bruto per uur)*. 9 voor de functie Gespecialiseerd Verzorgende E fl 2.923,- bruto per maand op full-time basis (fl 16,81 bruto per uur)*. Wijkverpleegkundigen Deze functionarissen kunnen worden ingezet in het gehele werkgebied van Aanvullende Zorg. Vacaturenummer WVN-003/LD Wijkziekenverzorgenden Deze functionarissen kunnen worden ingezet in het gehele werkgebied van Aanvullende Zorg. Vacaturenummer WZN-003/LD Functie-informatie wijkverpleegkundigen wijkziekenverzorgenden 9 deze functies richten zich met name op de verpleging en verzorging van chronisch zieken en gehandicapten, patiënten na ziekenhuisopname en patiënten in het laatste stadium van hun ziekte. Functie-eisen wijkverpleegkundigen 9 voor de functie Wijkverpleegkundige dient men in het bezit te zijn van het diploma HBO-V of diploma zieken verpleging A eventueel aangevuld met diploma MGZ. Functie-eisen wijkziekenverzorgenden 9 voor de functie Wijkziekenverzorgende dient men in het bezit te zijn van het diploma ziekenverzorging, bij voor keur aangevuld met de applicatiecursus voor wijkzieken verzorging. SI ervaring met het werken in de thuiszorg is een pré. Salariëring Op basis van een O-uren contract 9 voor de functie Wijkverpleegkundige fl 3.205,- bruto per maand op full-time basis (fl 18,53 brpto per uur)*. H voor de functie Wijkziekenverzorgende fl 2.827,- bruto per maand op full-time basis (fl 16,34 bruto per uur)*. 9 voor de functie Verpleegkundige A fl 2.923,- bruto per maand op full-time basis (fl 16,90 bruto per uur)*. "Aanvangsalaris voor deze functies bij 21 jaar. Voor het hele werkgebied van Aanvullende Zorg Groot Rijnland zoeken we inval-leidinggevenden ten behoeve van de gezinszorg en wijkverpleging. Functie-informatie Vacaturenummer ILG-003/LD (Gezinszorg) Vacaturenummer ILW-003/LD (Wijkverpleging) 9 de Leidinggevende Thuiszorg geeft leiding aan en begeleidt medewerkers in uitvoerende füncties. Draagt zorg voor een effectieve en efficiënte uitvoering van hulp- zorgverlening; 9 draagt zorg voor een goede kwalitatieve en kwantita tieve personeelsbezetting afgestemd op werkaanbod en signaleert knelpunten in de personeelsbezetting; 9 verzorgt (laat verzorgen) de algemene planning van de werkzaamheden van uitvoerende medewerkers; 9 registreert en bewaakt urenbudgetten van medewerkers. Functie-eisen 9 voor de functie inval-Leidinggevende Thuiszorg ten behoeve van de gezinszorg geldt als opleidingsindicatie een afgeronde MBO-'opleiding gericht op de zorgsector, bij voorkeur aangevuld met een managementopleiding en ervaring in een leidinggevende functie. 9 voor de functie inval-Leidinggevende Thuiszorg ten behoeve van de wijkverpleging geldt als opleidingseis het diploma HBO-V of het diploma ziekenverpleging A aangevuld met diploma MGZ. Ervaring in een leidinggevende functie is een voorwaarde. Salariëring Op basis van een 0-uren contract 9 voor de functie inval-leidinggevende thuiszorg ten behoeve van de gezinszorg fl 3.579,- per maand bruto op full-time basis (fl 20,58 bruto per uur)*. 9 voor de functie inval-leidinggevende thuiszorg ten behoeve van de wijkverpleging fl 3.856,- per maand bruto op full-time basis (fl 22,29 bruto per uur)*. Aanvangsalaris voor deze functies bij 21 jaar. Wij zien uw schriftelijke reactie graag uiterlijk 18 juni en voorzien van het vacaturenummer tegemoet. U kunt uw sollicitatiebrief sturen aan: Aanvullende Zorg Groot Rijnland, t.a.v. mevr. J. Luitwieler, Postbus 2254, 2301 CG in Leiden.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 28