'Er zijn nog duizenden Annes' UIT! MORGEN Z JN WIJ OPEN VAN 0.00 TOT 7.00 UUR. >e schatkamers van het rijk rloedvol afscheid 'Soli dei Gloria' Cultuur Kunst 'De reis 2' van Raz is prettig licht DOR lOENSDAG 24 MEI 1995 CHEF GERT VISSER. 0 Kunst in Hooglandse Kerk Twee schilderessen, Fransien Maaskant en Ria Roelofs, en beeldhouwer, Jan Karlas, exposeren van 29 mei tot en 17 juni hun werk in de Hooglandse Kerk in Leiden. De drie ainstenaars hebben met elkaar gemeen dat alle drie hun intuïtie •n gevoel een belangrijke plaats geven in het proces dat vooraf gaat aan hun eindprodukt. De expositie is te zien op maandag 13.00-16.00 uur en op dinsdag tot en met zaterdag van 1.00-16.00 uur. Cléo Dankert speelt de hoofdrol in Anne Frank RECENSIE LI DY VAN DER SPEK scheidconcert Chr Zang en Oratonum ;niging 'Soli Deo Gloria', o.l.v. Jaco Leeuwen en Marcel den Duik met »rken van o.a Buxtehude, Bach, Mo- t, Fauré en Handel Gehoord: 23/5, Grote of St Jeroenskerk, Noordwijk AMSTERDAM LEO VAN GELDEREN/GPD oli Deo Gloria' neemt af- •heid. Dat doet pijn voor de eine groep die al jaren lang ïeedraait. „Maar ja, wat moet als het koor steeds meer ver- ijst en er geen jonge leden bij jmen? De jeugd houdt meer n disco en populaire muziek wij hebben tot voor kort gro- klassieke werken uitgevoerd; tisschien is dat de reden waar- n jongeren zich niet makkelijk insluiten", zo vertelt Teun erboon, secretaris van het enigszins teleurgesteld. ,,We komen op deze manier ok steeds meer in geldnood: 3 minder leden, hoe minder in de kas rolt. Bovendien is gemeentelijke subsidie dras- sch ingekrompen. Dan moetje ren voor je geld gaan kiezen, stoppen. We kijken terug op mooie tijd. We hebben ïeerdere malen de Johannes on mogen uitvoeren. De Jaargetijden van Haydn een prachtige uitvoering, het absolute hoogtepunt wel 'Israël in Egypt' van [andel. Marcel den Duik diri- :erde toen nog ons koor. Sa- met zijn kamerkoor Ricer- hebben we voor een onver- itelijke uitvoering gezorgd, lok deze laatste keer wilden we ïn mooie avond van maken, hebben gekozen voor een levarieerd programma met top- lers uit de afgelopen jaren. Zo jopen we te kunnen teren op een goede herinnering aan Soli Deo Gloria." En Teun Verboon kreeg gelijk. De Grote Kerk was helemaal vol. En na een hartverwarmen de toespraak van een der koor leden ging 'Soli' er voor de laatste keer tegenaan. Een per fect mini orkestje begeleidde en ondersteunde het koor. Vijf jon ge professionals of bijna-profs zijn beter dan 80 redelijke ama teurs. De eerste violist Ron de Haas is niet uit de maat te stampen; met een krachtige streek en een gloedvolle toon droeg hij koor en orkest tot het einde toe. Opvallend mooi en direct speelde de altviool Flori- ne Smits, die de hele tweede vioolpartij voor haar rekening nam. Kortom, ook met de grote strijkers een puik kwintet. Soli Deo Gloria zong overtuigend en vreugdevol. Het meest ver trouwde en ook het mooiste voor de pauze waren de beken de delen uit kantate nr 147 van Bach, mooi homogeen en ly risch vertolkt. Na de pauze kreeg het pro gramma een wat luchtiger ka rakter. Een dynamisch gezon gen 'Piu non si trovano' van Mozart, vrolijke muziek van Mendelssohn waarin het hele koor om de beurt de meiklok- ken liet luiden. Een van de leuk ste liederen was wel 'Wie mit sehnen' van Franz Schubert. Heerlijke.salopmuziek met een echte primas als eerste violist. Marcel den Duik en Jaco van Leeuwen dirigeerden bij toer beurt. Den Duik in elegante, kalme bewegingen en Van Leeuwen heftig en puntig. Bei den met succes. Maar helaas, voor 'Soli' is het doek gevallen. Cléo Dankert. Grote bruine ogen vol pretlichtjes. ,,In eer ste instantie ben ik gekozen vanwege mijn uitstraling. Zeg maar, mijn innerlijk." Dan, lachend: „Ik zie ook wel dat ik voor deze rol mijn uiterlijk niet helemaal tegen heb." De 22-jarige actrice uit Edam speelt de hoofdrol in het stuk 'Het Dagboek van Anne Frank', dat volgende week in de Leidse Schouwburg te zien is. felen gebracht. Je moet geloven in jezelf." Zelfverzekerd zegt ze: ,,Na die afwijzing ben ik, om toch iets in de richting van toneel te doen, de theater-vormingsklas in Am sterdam gaan volgen. En eigen lijk is het daar allemaal begon nen. Naast de koffieautomaat op school hing namelijk een op roep voor de rol van Anne Frank. Ik hoefde niet lang na te denken... Maar ja, ik ben nogal makkelijk. Dus tussen het voor nemen om te schrijven en de brief zaten twee maanden. Mijn moeder heeft er nog wel een brief bijgedaan. In twee kantjes legde ze uit waarom ze vond dat ik de rol van Anne Frank moest krijgen." In eerste instantie hielp de smeekbede van Cléo's moeder niet veel. De twee foto's en de brieven ploften na enige tijd weer op de deurmat. Met een bedankje er bij. „Tot mijn stom me verbazing werd ik toch op geroepen. De produktie had geen geschikte kandidate kun nen vinden. Toen had ik zoiets van 'en nou zal ik het worden ook'." De onervaren Cléo moet het stuk 'dragen'. Geen geringe op gave. Maar de dochter van PvdA-politicus Piet Dankert lijdt niet onder die druk. Integen deel. ,,Ik heb bewust niet geke ken naar de documentaire Shoah over de gruwelen van de nazi-kampen. Ook boeken over de concentratiekampen heb ik gemeden. Die hel van de kam pen kwam voor Anne ook pas later. Daar heeft ze niet over kunnen schrijven." „Die hel is ook te heftig. Als ik al die ellende meeneem in mijn rol, kan ik Anne niet meer spe len. De Anne die ik speel, heeft nog hoop. Is levenslustig, heeft humor. Ze zit wel in het Achter huis. Maar in eerste instantie vindt ze dat nog spannend. Ook de soldaten zijn dan nog ver weg. Althans in haar wereldje." Van jongs af aan wist Cléo het zeker. Ze wilde de planken op. Actrice worden. Toch begon ze na het gymnasium in Hoorn aan een studie Frans en vertaal wetenschappen. „Vraag me niet waarom. Zomaar een kronkel. Op een gegeven moment heb ik me ingeschreven op de toneel school in Amsterdam. Afgewe zen. Dan maar naar Arnhem dacht ik. Weer afgeweken. Toch heeft me dat nooit aan het twij- Achterhuizen Anne Frank gespeeld door een niet-joods meisje. Kan dat? Resoluut zegt Cléo: „Ik zou niet weten waarom niet. Trouwens veel mensen denken dat ik joods ben. Ik vind dat niet be langrijk. Anne is van elke tijd. Van iedereen. Overal in de we reld lopen nog steeds duizen den en duizenden Annes rond. Helaas. Maar het is de realiteit. Kijk maar naar Bosnië, naar al lerlei landen in Afrika. Of ge woon om je heen. De Anne Frank van nu is zwart, blond, of ^T°™"aties voor Gouden str°P Kracht Van Leeuwen in compositie Voor de Bruna Gouden Strop, de prijs voor het beste Nederlandsta lige spannende boek, zijn De Vrije Singel van Henk Apotheker, Te genliggers van René Appel, Vertraging van Tim Krabbé, Dump van Charles den Tex en De Bidsprinkhaan van Jacob Vis genomineerd. De prijs, groot 25.000 gulden, wordt jaarlijks toegekend door de Stichting De Gouden Strop, waarin het Genootschap van Neder landstalige Misdaadauteurs en de winkelketen Bruna zijn verenigd. wordt op 22 juni bekend. BEELDENDE KUNST ijvig boekwerk over architectuur Nederlandse staat chitecten ontwerpen jaarlijks luizenden gebouwen. Soms, als n al of niet uitgevoerde ont- rerpen een beetje de moeite raard zijn, wordt er over ge roken en geschreven. Aan de ieeste gebouwen lopen we renwel, zonder ze een blik aardig te keuren, voorbij. Een itzondering zijn de gebouwen rin de rijksoverheid is of gehuisvest. Die zijn zelden inopvallend aanwezig en dus lijna altijd onderwerp van dis- ussie. De architectuur van de staat, uiteenlopend van palei- tot gevangenissen en van ea tot ministeries, manifes- irt zich vaak nadrukkelijk en. ipaalt in belangrijke mate het izicht van de stad. Ook dat van iden. Verantwoordelijk voor de erheidsarchitectuur is tegen- irdig de Rijksgebouwen dienst, onderdeel van het mi nisterie van volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieu beheer, waar de huidige rijks bouwmeester Kees Rijnboutt waakt over de architectonische kwaliteit. Bij die departementen zijn vele rijksbouwkundigen hem voor gegaan. Over de tweehonderdjarige geschiedenis van de Rijksgebouwendienst en zijn voorlopers is nu een lijvig boekwerk verschenen: De Rijks bouwmeesters. Geen catalogus van mooie plaatjes, maar eert studie en naslagwerk, met veel kleine foto's, voor ieder die ge- Na ruim een jaar exposeert Koos van Leeuwen wederom in Galerie Bleijenberg. Een mooie aanleiding om zijn ontwikkelin gen te bekijken. Zijn werk is nog steeds zeer herkenbaar. Van Leeuwen hanteert een schilder kundige benadering van mens en omgeving; zijn menselijke Fi guren bestaan vaak meer uit vlakken en lijnen dan uit vlees en bloed, en vallen daardoor vaak samen met hun schilder kundige omgeving. Ook het kleurgebruik is vergelijkbaar, vaak donkere kleuren met daar in felle lichtplekken. Maar er zijn wel enige veran deringen te bespeuren. Het schilderwerk is trefzekerder ge worden; de ruime diagonale ba nen die bijna elk werk doorsnij den worden met meer souples se en kracht neergelegd. De ruimtes waarin de verhalen zich afspelen zijn ingewikelder, maar tevens met meer gemak neerge zet. De verschillende diepteni veaus vermengen zich op van zelfsprekende wijze. Bijvoor beeld in het werk Timrisoaré, waar een vrouwenfiguur, groot en diffuus op de voorgrond, bij na samensmelt met een donke re grillige achtergrond van ge welven en nisjes. Diagonalen geven altijd een dynamische uitwerking, maar Van Leeuwen weet dit af en toe tot een flinke snelheid op te ja gen. Bijvoorbeeld in zijn schil derij Verlichting. Het tafereeltje van een liggende vrouw met In twee eeuwen tijd drukten de rijksbouwmeesters hun stempel op Leiden. Zoals bij de bouw van het AZL waar (op de foto) achter het oude poortgebouw het nieuwe ziekenhuis verrijst, foto holvast/mark la'MERS interesseerd is in de architec tuur van het centraal gezag in de 18de, 19de en 20ste eeuw. Imago Oud-minister d'Ancona heeft de bouwkunst weieens de meest openbare van alle kun sten genoemd: ze staat immers gewoon op straat. Als dat zo is, dan zouden we de rijksgebou wen de openbare schatkamers van het rijk kunnen noemen. De zorg van de Nederlandse Het nieuwe seizoenprogramma '95-'96 van de LEIDSE SCHOUWBURG komt op donderdag 1 juni a.s. Wie het nieuwe seizoenprogramma op 1 juni a.s. thuisgestuurd wil krijgen, kan op werkdagen tussen 10.00-17.00 uur bellen: 071-131941. (Schouwburg op Hepielvaartsdag gesloten). N.B. Abonnementhouders en Vrienden van de Leidse Schouwburg krijgen het seizoenprogramma automatisch thuisgestuurd. staat voor zijn eigen gebouwen, en die van het vorstenhuis, is immers niet zelden een verbeel ding van de macht die tot uit drukking komt in prestigieuze architectuur. Het boek verhaalt onder meer over de bouw van de sprookjes paleizen die koning Willem II voor zichzelf ontwierp, over het liberale Thorbecke-tijdperk, dat zich kenmerkte door een over heid die zich op veel gebieden zo terughoudend mogelijk op stelde en de daaropvolgende behoefte aan een herkenbaar nationaal imago voor het uit breidende rijksapparaat. Ge bouwen als het Rijksmuseum, het vroegere Amsterdamse hoofdpostkantoor (nu Magna Plaza) en het oude Haagse mi nisterie van Justitie getuigen van de laatst genoemde perio de. Vanaf 1910 is het afgelopen met die nationale bouwstijl en breken de jaren van het vaak bejubelde architectonische ex periment aan: opvallende bouwkunst, zonder politieke la ding, laat staan herkenbaar als rijksgebouw. De oorlogsdreiging maakt het nationale aspect weer los en ook in de wederop- bouwtijd overheerst aanvanke lijk de herkenbare rijksarchitec- Verscheidenheid Vanaf 1957 volgen, in vergelij king met vorige jaren, de rijks bouwmeesters elkaar in rap tempo op. Dat heeft te maken met de bekorting van de ambts termijn tot vijf jaar, maar de achtergrond daarvan is de angst voor verstarring in de opvattin gen over architectuur. Het rijks gebouw hoefde niet meer als zodanig herkenbaar te zijn, laat staan de positie van de staat te symboliseren. In de afgelopen 25 jaar is vooral gestreefd naar architectonische kwaliteit en verscheidenheid. Een begrip dat elke rijksbouwmeester op eigen wijze interpreteert. Het boek maakt duidelijk dat de rijksbouwmeesters in twee eeuwen ook hun stempel op de stad Leiden hebben gedrukt. Zo werden onder meer het Rijks museum voor Volkenkunde aan de Steenstraat (vroeger Acade misch Ziekenhuis), de Sterre- wacht, het Kamerlingh Onnes Laboratorium aan de Steen- schuur, het Rijksmuseum van Natuurlijke Historie aan de Raamsteeg, de voormalige uni versiteitsbibliotheek aan het Ra penburg, diverse gebouwen van het Academisch Ziekenhuis aan de Rijnsburgerweg en het Witte Singel-Doelencomplex van de universiteit gerealiseerd. Dat veel van deze rijksgebouwen in architectuurhistorische zin van grote betekenis zijn blijkt uit het feit dat vele inmiddels de status van beschermd monument hebben gekregen. De Rijksbouwmeesters. Corjan van der Peet, Guido Steenmeij- er. Uitgeverij: 010, Rotterdam. Prijs: 69,50. RECENSIE MAARTEN BAANDERS 'De reis 2' door Dansgroep Ra2. Gezien 23/5 LAKtheater Leiden Aldaar nog van- In sommige dansvoorstellingen wordt geen middel onbenut ge laten om de sfeer compleet te maken. Vorige week was daar van al een voorbeeld te zien in het LAKtheater, toen in 'Her si lent smile' van Maria Voorlman een geur van verse koffie ver spreid werd bij een dans met koffiemolens. Dansgroep Raz laat in 'De reis 2' zien dat ook temperatuur een zintuigelijk waarneembare ervaring is, waarmee iets in een kunstwerk kan worden uitgedrukt. De voorstelling speelt zich af in de tropen. De hitte in de zaal wordt zo hoog opgedreven dat het publiek, ondanks de ventila tors, gemakkelijk kan meevoe len met de zoektocht van de dansers in hun verzengende en verlammende omgeving. Een dichtbegroeid oerwoud is het decor overigens niet. De man in het rieten rokje danst op een gele rieten mat met erachter een diep zwarte wand en twee houten leunstoelen, waarop overigens geen van de vier dan sers plaatsneemt. Dit is type rend voor de speelse theatrale aanpak van choreograaf Hans Tuerlings. Als de man met de rieten rok gaat zitten, kiest hij niet een stoel, maar de grond, gemakkelijk achterover alsof hij op een leuning rust. De be heerstheid waarmee hij dit doet is kenmerkend voor de voorstel ling. De bewegingen zijn niet overweldigend of spectaculair, maar maken indruk door de perfect uitgevoerde details. De dans is over het algemeen ingehouden, relaxed, niet exta tisch en wordt telkens onder broken, waarna de dansers la coniek weglopen of gaan zitten. De armen worden vrijwel nooit tot het uiterste gestrekt. Zo wordt de lome sfeer prachtig neergezet: in deze hitte span je je het liefst zo weinig mogelijk in, hoe opzwepend de bonken de muziek ook is. Toch gaan de personages niet geheel op in deze situatie. Fraai wordt aangegeven dat ze vreemdelingen blijven, met hun bleke huid en hun zwarte kos tuums. En die ene man die met zijn rieten rok nog het meest Hemelvaartsdag is een ideale dag om samen ontspannen weg te dromen bij onze slaapkamer-ideeën. Of een keuze te maken uit onze gevarieerde kollektie slaapkamermeubels. Ook in bedmode bieden wij u heel wat oogstrelende verrassingen. U bent van harte welkom om u door onze nachtrustspecialisten te laten adviseren. SS LAAPKAMERS Leiderdorp - Winkelcentrum Winkelhof SPECIALISTEN IN NACHTRUST BIOSCOPEN weet ik veel wat. Veel mensen leven nog steeds in 'achterhui- Ze ontkent dat ze pas door deze rol is gaan nadenken over de oorlog. „Oppervlakkigheid is aan mij niet besteed. Ik ben al tijd al bezig geweest met de oorlog, de honger en het leed in de wereld. Begrijp me» goed. Zonder daar zwaarmoedig van te worden. Integendeel. Ik ben vrolijk. Anne was dat ook. Ze is mijn vriendin geworden. Ik be wonder haar. Ook al omdat ze onder die extreme omstandig heden geestelijk een enorme groei doormaakte. Dat gegeven maakt de rol nog eens extra in- „Ik ben ook steeds meer met haar mee gaan voelen. Natuur lijk heb ik als kind haar dagboek gelezen. Maar ja, dan ben je kind. Nu ontdek ik steeds meer de volwassen kanten van Anne. Ook al omdat ik nu elke dag in dat Achterhuis zit. En voel wat zij heeft gevoeld. Dat is echt zo. Natuurlijk stap ik na afloop weer mijn eigen veilige wereld in. Maar die wereld laat ik op toneel achter me. Dan zijn er wel degelijk de angsten en de twijfels. Maar ook de lol, de le venslust. Dat gaat heel ver ja." Het Dagboek van Anne Frank van Frances Goodrich en Al- bert Hackett. Vertaling en be werking: Mies Bouhuys. Regie: Arda Brokmann. Decor: Tom Schenk. Spel: Cléo Dankert, Boudewijn de Groot, Josée Ruiter, Adriaan Adriaansen, Ellis van den Brink, e.a. Te zien 30/5 en 31/5, Schouwburg, Lei den. een uitdagend lachend gezicht en een staande man. Armen en benen worden van bovenaf ver licht via een dakraam. Je krijgt een close up te zien van een klein wereldje, maar er gaat een grote wervelende kracht van uit. Dat het gezicht van de vrouw hier zo wordt uitgewerkt is trou wens wel een verademing. In veel schilderijen worden armen, benen en diffuse lichamen ge bruikt zonder dat ze het werk meer spanning verlenen. Vari Leeuwen moet misschien uitkijken dal hij niet blijft han gen in een gebied tussen figura tief en abstract. Een doorschij nend figuur in een onbestemde ruimte is niet spannend. De kracht van Van Leeuwen ligt daardoor meer in zijn composi tie en schilderkundige uitwer- king. tropisch aandoet, draagt zwarte schoenen en een horloge. Soms is de aanblik van deze mensen ontluisterend. Eén van de man nen verschijnt naakt en be weegt met minieme gebaren zijn magere, machteloze li chaam vooruit. Maar de ont spannen sfeer en enkele humo ristische vondsten geven 'De reis 2' toch een prettige licht heid. LEIDEN LIDO 1, 2, 3, 4 en STUDIO tel: 071- 124130/133210, Steenstraat 39. LIDO 1 Rob Roy 16 jr., dag. 20.15, wo t/m zo en wo 1/6 ook 14.00. LIDO 2 101 Dalmatiërs al., wot/m zoen wo 1/6 ook 14.30. Pret-è-Porteral dag. 18.45 en 21.15. LIDO 3 Richie Rich al., wo t/m zo en wo 1/6 ook 14.30. Boys on the Side 16 jr., dag. 18.45,21.15. LIDO 4 Streetfighter 12 jr., dag 18.45; wo t/rnzoen wo 1/6ook 14.30. Forrest Gump al., dag. 20.45. STUDIO Jungle Book al., dag 19.00 en 2115; wo t/m zo en wo 1/6 ook 14.30. LUXOR tel: 071-121239, Stations weg 19. Outbreak 12 jr., dag. 18.45 en 21.30; zo ook 14.30. TRIANON tel: 071-123875, Bree- straat31. Don Juan do t/m woe 19.30, 21.45. De Vliegende Hollander do t/m woe 20.00. KIJKHUIS tel 071-142895, Vrou wenkerksteeg 10. Bullets over Broadway do t/m woe 19.30.21 45. Burnt by the Sun do t/m zo 20.00. Jour de Fête ma 20.00, 22.15. Schindler's List di 20.00 The River Wild wo 20.00. 22.15 LVC tel: 071-146449, Breestraat 66. Miss Blanche do vr 20.00. Films van Paul de Nooijer za 20.00. DE X tel: 071-123568, Haarlem merstraat 52. Love at first sight wo 20.30. Rare Vogels do 20.30. Het stadje Anara vr 20.30. ALPHEN AAN DEN RUN EUROCINEMA tel 01720-20800, Van Boetzelaerstraat 6. Streetfighter 12 jr.. dag. 18.45, 21.15; wo t/m zoook 13 45. Nell al wo t/m zo 13.45, 18.45, 21.15; zoook 16 15; madi 18.45, 21.15 Outbreak 12 jr., dag. 18.45, 21.30; wo t/m ook 13.45; zo ook 16.15. Forrest Gump al., dag. 20.30 101 Dalmatiërs al., dag. 18.30; wot/m zo 14.00; madi 16.15 VOORSCHOTEN KINDERBIOSCOOP CC tel: 071 790698, Prinses Marijkelaan 4. Duimelijntje al., vr za zo woe 14.00, 15.30 Kuifje en het Haaienmeer al., vr za zo woe 14.00, 15.30 DEN HAAG ASTA 1 tel: 070-3463500, Spui 27. Don Juan al dag. 13.15, 16.00, 18.45,21.30. ASTA 2 Rob Roy 16 jr., dag. 13.15, 16.30,20.30. ASTA 3 An Awfully Big Adventure 16 jr., dag. 13,15, 16.00, 18,45. Legends of the Fall 12 jr., dag. 21.30. BABYLON 1 tel 070-3471656, naast Centraal Station. Pret-a-porteral dag. 13.15, 16.00, 18.45,21.30. BABYLON 2 Farinelli il Castrato 16 jr., dag. 13.15, 16.00, 18.45,21.30. BABYLON 3 Forrest Gump 12 jrdag. 20.30; madi ook 13.15. 16 30. De Tasjesdief al., wodovr za zo wo 13.15, 16.00. METROPOLE 1 tel. 070-3456756, Carnegielaan 15. Rob Roy 16 jr., dag. 13.15, 17.00,20.30. METROPOLE 2 Affair Play 16 jr dag. 13.15, 16.00, 18 45,21.30. METROPOLE 3 Outbreak 12 jr., dag 16.00, 18.45, 21.30; madi ook 13.15. Richie Rich al., wo do vr za zo wo 13.15. METROPOLE4 Boys on the Side 12., dag. 16.00, 18.45, 21.30. ma di ook 13.15. 101 Dalmatiërs al., wo do vr za zo wo 13.15. METROPOLE 5 Muriel's Wedding al., dag. 21.30, 101 Dalmatians ai.dag. 13.15, 16.00, 18.45. MOVIEWORLD Kurhausweg 2. Dit is een selectie van de films die worden vertoond. Voor informatie over zaal en aanvangstijd verzoeken wij u te bellen naar tel 070-3525738. re serveren tel 070-3515778 Rob Roy 16 jr. The Jungle Book al Don Juan al Stargate 12 jr. An Awfully Big Adventure 16 jr. Boys on the Side 12 jr. Outbreak 12 jr. Highlander 3, the final conflict 12 jr. Streetfighter 12 jr. Pret-a-Porter 12 ji\ 101 Dalmatiërs al Dumb and Dumber al. Richie Rich al. Disclosure 'Sex is macht' 12 jr. Malice 16 jr ODEON 1 tel. 070- 3462400/3462401. Herengracht 13 The Jungle Book al., dag.,13.15. 16.00, 18.45,21.30. ODEON 3 Demon Knight 16 jr., dag. 16.00, 18.45, 21.30; madi ook 13.15 101 Dalmatiërs al., wo do vr za zo wo 13.15. ODEON 4 Riksbioscoop The Real McCoy al., dag. 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45. HAAGS FILMHUIS tel. 070- 3656030, Spui 191. The Bear al .zowo 14.00 De Notenkraker al., zowo 14.00. Ludwig 1881 16jr .dag. 19.30. zowo ook 16.15 El Jardin del Eden 16 jr., dag. 21.45. zowo ook 16.15. D'Est 16 jr.. dag 19.30; zowo ook 16.15. Killing Zoe 16 jr., dag. (beh. ma) 21.45; wo zoook 16.15. Trés Irmaos 16 jr., dag. 19.30. J'ai pas Sommeil 16 jr.dag. 21.45.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 9