Wasiman houdt hart vast voor bekerstunt Volendam Sport Feyenoord is toe aan nieuwe gezichten Nelissen slaat slag ve Badmintonners zorgelijk Decheiver houdt hoop levend bij de Eagles Rijnland WOENSDAG 24 ME11995 Hoop op positief slot van hobbelig seizoen 1994/'1995 zal bij eyenoord zeker niet de ge- hiedenis ingaan als het meest urissante en indrukwekkende nder leiding van Wim van anegem. Daarvoor zaten er te eel hobbels, conflicten en jortieve tegenvallers in het oorbije voetbaljaar. Maar zie, an het eind van zo'n tumultu- iis voetbaljaar staat Feyenoord ich nog in de eindstrijd van et nationale bekertoernooi en Van de club voor het derde ach- ireenvolgende seizoen een oofdprijs grijpen. Wie een duik neemt in de ge- ïiedenis van Feyenoord, omt tot de ontdekking dat er coach een derge- jke prestatie heeft geleverd, egen de achtergrond van het zo chaotisch verlopen en gezien de gebrekkige kwali teit van de huidige selectie, die nauwelijks meer vorderingen maakt, zou een nieuw succes dus zelfs een opmerkelijke pres tatie van Van Hanegem zijn. Ziekbed Toch zal de man, die morgen voor het eerst na zijn ziekbed weer op de bank plaats neemt, zich realiseren dat er in de zo mermaanden veel zal moeten veranderen om de sportieve te rugval te stoppen. Het is voor Van Hanegem, die voor het grootste deel van het legioen een idool is en dat waarschijn lijk altijd zal blijven, te hopen dat hij vooral de interne strijd bij Feyenoord in zijn voordeel kan beslissen. Om van succes verzekerd te blijven, zal een van de komende dagen al keihard het mes in de selectie worden gezet. Had de club nu zijn entreebewijs voor een van de EC-toernooien al op zak gehad, dan was de kogel al weken geleden door de kerk ge gaan. Voor welke spelers, zal men dan vragen, ls straks geen plaats meer? Peter Bosz is de enige 'dertiger' die dit seizoen uitstekend heeft gepresteerd. Hij is daarvoor ook beloond met een drie-jarig contract en is straks opnieuw zeker van een basisplaats. Maar een aantal an deren, John van Loen voorop, mag uitkijken naar een andere werkgever. Jozsef Kiprich heeft al een andere club gevonden en lacht als grootverdiener op Cy prus misschien iedereen wel uit. Mike Obiku had de voorbije we ken zelf al in de gaten dat hij niet langer past in het technisch plaatje voor volgend seizoen. Hij heeft zijn hoop gevestigd op een nieuw buitenlands avon tuur. Regi Blinker hóeft niet te ver trekken, maar de linksbuiten, die een zwak seizoen achter de rug heeft, zal geen strobreed in de weg worden gelegd als hij met een nieuwe club op de proppen komt. Harvey Esajas en Lloyd Kammeron (uitge leend aan Go Ahead) doen er goed aan hun zaakwaarnemers eveneens in te schakelen. Rob Witschge is in het voorbije sei zoen zijn status als Oranje-in ternational kwijtgeraakt. In het komend seizoen krijgt hij met de Rus Denis Klioejev een zware concurrent erbij. De Rus is dit seizoen met opzet achter de hand gehouden. Tegenover het vertrek van een fors aantal spelers zal de komst van minstens twee top- spelers moeten staan. Met Ro nald Koeman alleen lost Feye noord zijn problemen niet op. Het is alleen te hopen dat het beetje kwaliteit, dat Feyenoord bezit, niet wordt weggeroofd voordat Wim van Hanegem aan zijn vierde seizoen begint. PSV heeft voor het tweede achtereenvolgende jaar in het diepste geheim geprobeerd Gaston Taument te contracte ren. Op het laatste moment be sloot hij vorige week van een transfer af te zien. Om de sim pele reden dat Taument, die al leen zijn handtekening nog maar hoefde te zetten, PSV sportief gezien geen stap voor uit vindt en zich bij Van Hane gem veel prettiger voelt dan bij Advocaat. Ms Feyenoord verliestwordt de Kuip wéér verbouwd' «Al ij is waarschijnlijk de meest fanatieke ex-supporter van feyenoord. Als enige 'Volendammer' stond hij vroeger in ie S achter het doel in de Kuip. André Wasiman hoopte :lfs even in Rotterdam-zuid een profcontract weg te sle- len. Maar die weelde was hem niet gegund. Hij volgt de [otterdammers nog elke week, zij het dat de liefde in de oop der jaren wat is bekoeld. Feyenoord ontmoeten in Ie finale van het KNVB-bekertoernooi is voor hem des ondanks een mooie droom die bewaarheid wordt. den ,RCEL VAN DER KRAAN/GPD [ik was tien jaar, toen stond ik |l met mijn vader in vak S," zegt E oudste (33) van de twee oers Wasiman. Steve Wasi- in, later ook profvoetballer en [elfs nog even Feyenoorder, was r toen nog niet bij. „We had- len nog net geen seizoenkaart, miïn vac*er en ik waren vel gek van Feyenoord. Toen ik njftien jaar was ben ik bij Feye- hoord op proef geweest, maar ik werd afgetest. Zo heette dat." Wasiman bleek wel degelijk een troot talent te zijn. Op zijn ze ventiende stond hij in het eerste elftal van Excelsior. Maar op zijn achttiende scheurde hij in een wedstrijd tegen AZ (na een harde actie van Ronald Spelbos) zijn kniebanden. „Het was pre cies in de periode dat alles er weer heel rooskleurig voor mij uitzag. Ik werd beschouwd als een groot talent, ik was geselec teerd voor Jong Oranje en werd gevolgd doof' Feyenoord, dat eerst 'niet thuis' had gegeven. Nu is hij bijna veertien jaar verder en speelt hij in de Kuip de wedstrijd van zijn leven. Wasiman lachend: „Kansloos zijn we allang niet meer. Het enige voordeel dat Feyenoord heeft is dat de club thuisspeelt. AI was het hele dorp Volendam, met vrouwen, kinderen, opa's i's leeggelopen, dan had- nog niet meer dan vijf tienduizend fans bij ons gehad. Nu zitten er zevenduizend en die verdwijnen natuurlijk in het niet bij die veertigduizend van Feyenoord." Hij lacht opnieuw en zegt: „Ik durf niet voor.de ge volgen in te staan, als wij inder daad met de beker aan de haal gaan. Dan vrees ik dat de bouw vakkers, die het stadion net hebben opgeleverd, weer voor een jaar werk hebben in de Kuip." Het bereiken van de eindstrijd blijft in de ogen van de bevolking in Volendam een reuzestunt. Wasiman: „Wim Rijsbergen heeft het maximale rendement uit Volendam ge haald. Ik kan het goed met hem vinden. Toch kan ik niet roepen dat het triest is dat hij weggaat. Er is dit seizoen veel gerommel in de club geweest. Het bestuur heeft met de trainer overhoop gelegen. Dat heeft zijn weerslag op het elftal. Rijsbergen geeft overal ongezouten zijn mening. Dat kan hij doen, omdat hij suc ces heeft. Maar als hij een paar keer verloren had of nu degra datiekandidaat was geweest, zou hij zich zo niet hebben kun nen presenteren. Dan was hij onherroepelijk afgezaagd. André Wasiman zegt het naar zijn zin te hebben in Volendam, waar hij voor het eerst in zijn le ven full-prof is. Hij zou er willen blijven, maar weet nog niet hoe de toekomst eruit ziet. Hij is 33 jaar en zijn contract loopt af. „Volendam heeft geen enkel signaal gegeven dat er een nieu we verbintenis voor mij klaar ligt. Ik ben transfervrij. Veel an dere contacten met clubs heb ik niet. Daarom wil ik best verder aan de 'dijk'. Ik zal me goed moeten verkopen in de bekerfi nale. Als ik de winnende goal maak, denk ik dat ze me best nog een jaartje willen hebben." André Wasiman hoopt morgen nog e wacht te slepen. AEERSSEN ANP )PElfJ L»S )anny Nelissen wilde in zijn ei- :n Limburgse heuvelland zijn ilag in Olympia's Ronde slaan, oud-prof uit Sweikhuizen gde daar volledig in. Hij eed dinsdag alle favorieten r de eindzege op vele minu- achterstand en nam de lei- Ierstrui over van Steven de longh. De etappezege gunde Jelissen aan de Australiër Tris- Priem, zijn belangrijke steun bij de geslaagde vluchtpo- yprig- „Dit is mijn trainingspar- )ers", zei Nelissen na de finish in Meerssen. „Ik ken alle boch ten en klimmetjes uit mijn hoofd. Als het hier niet was ge lukt, had ik de overwinning ze ker niet kunnen pakken." Nelissen heeft in het klasse ment één minuut en vijf secon den voorsprong op Priem. Hij verwacht dat hij de aanval op lelissen niet kan inzetten. .Tijdrijden is nu niet bepaald nijn sterkste kant. Ik had ge- ïoopt hier een etappe te win- dat is gelukt." «41 Nl SCOREBORD Lucky Ten van dinsdag 23 mei 1995: 6-15-17-21-22-23-30-33 - 39 (onder voorbehoud) In Amstel-Ciqi Quick Boys mogelijk tegen Ajax 2 LEIDEN/ZEIST LOMAN LEEFAAANS Quick Boys heeft ongelukkig én FC Groningen - Go Ahead Eagles 2-3 (0-1). gelukkig geloot in de voorron- fiÉÉÉHl des van de KNVB-beker. Als de Katwijkers aanstaande zaterdag van tweedeklasser WSV uit Apeldoorn winnen, moeten ze nóg een extra tussenronde spe len, voordat ze tot het grote be kertoernooi worden toegelaten. Maar het ziet er naar uit dat Quick Boys het in deze ingelaste ronde, thuis moet opnemen te gen Ajax 2. In de voorronde van de Am- stel Cup, komend weekeinde, doen alle periodekampioenen uit de drie hoofdklassen (zon dag) en drie eersteklassen (zaterdag) mee. Dat zijn totaal 18 teams. Daar komen ook nog de 24 halve finalisten van de di verse ditricts-bekercompetities bij. Deelnemers uit de Leidse regio zijn ARC dat het tegen het Panningen mag opnemen, FC Lisse speelt thuis tegen vierde klasser DIO uit Haarlem en Quick Boys moet op bezoek bij Gwendo" Petmc. WSV. PRIJSVRAGEN Toto: winnend 3,70 plaats 1,90 1,20 kop- "0 trio 28,60. koers, 2000 m: 1Forever K Leeuw) 2.35,2 ----- Kievitshof, 3 Adrian F schop), 89. Decheiver 2-3. Scheidsrech ter: Van der Ende. Toeschouv gen), Verhagen (Go Ahead Eagle (Zwe) - Bruil (Ned) 15-4 PAARDESPORT Tweede koers, 2000 m: 1. Jifke (Hoejen- bos) 2 39,3 - 1.19.7, 2. Ingmar Jonshof, 3. Jorarn. Toto: winnend 12,90 plaats 3,80 2,30 4,20 koppel 27,00 trio 912,60 Wilander (Zwe) - Bates (GBr) 6-0 3-6 7-5, Furlan (lta/8) - Ruud (Noo) 6-4 6-4, Philip poussis (Aus) - Clavet (Spa/3) 6-4 6-2, Car- bonell (Spa) - Morejon (Ecu) 5-7 6-4 6-1, 1609 m: 1 Joyrider Boetsch (Fra/5) - Tarango (VSt) 6-3 6-3, 17.6. 2. Jet Wmd- Calvelli (Ita) - Spadea (VSt/6) 2-6 6-4 7-5, Pennisi (Ita) - Martinez (Spa) 6-0 6-1, Stark (VSt) - Shetton (VSt) 6-1 7-6 STRAATSBURG Vrouwen, 250.000 gulden. Eerste ronde: plaats 2,30 1,40 2,00 koppel 21,60 ti 291.10 Vierde koers, 2000 m: 1. Jupiter (Schlangen) 2.38,1 - 1.19,1, 2. e (VSt) 6-3 6-2, Endo (Jap) - Mar- a (Tsj) 7-5 6-3, Bradtke (Aus) - Ber- S, 3. nard (Can) 6-0 6-2, McNeill (VSt/5) - Bit- tighoffer (Fra) 6-0 6-1Davenport (VS/1) - (Bra)- tin Paz (Arg) 7-5 6-2. Het peleton vormt een lang lint door het Limburgse land. Vijfde koers, 2000 m: 1. Indy Barrage (De De Nederlandse badmintonners maken zich zorgen over hun toekomst. De inbreng in het in dividuele toernooi is na twee dagen wedstrijdsport op de WK in Lausanne dinsdag terugge- bracht tot Pierre Pelupessy en het dubbel Carolien Glebbeek- /Brenda Beenhakker. Pelupessy blijft na een moei zame overwinning op de num mer 118 van de wereldranglijst, de Rus Oevarov, als laatste ver tegenwoordiger over in het en kelspel. Bruil bewees tegen de sterke Zweed Johansson op de weg terug te zijn, maar ging na een vliegende start toch onder uit ondanks twee matchpunten. Monique Hoogland verdween als eerste geplaatste speelster te verdwijnen tegen de Singapore se Abdullah. ness Gowi, Twenty-one Speed. Toto: win nend 2,20 plaats 1,J0 1,70 1,70 koppel 9,90 trio 101,00. Zesde koers, 1609 m: 1. Gold Buitenzorg .Iwijk) 2.03,9 - 1.17.0. 2 Crown, 3. Famous Viola. Niet gestart: Gun- ^/el.'ss®n 9,00 plaats 3,30 2,90 koppel 9,60 trio (Grift) 2.37,1 - 1.18,6, 2. Floor Kievitshof, 360,00. Achtste koers, 2000 m: 1. Groningen (Grift) 2.34.6 - 1.17,3, 2 Gais Montana, 3. Elita Morgan. Toto: winnend 3,40 plaats 1.80 1,60 koppel 2,40 trio 28,30. t gestart: Edward H. GRONINGEN ANP OEZE WEEK KORTINGEN TOT 50% OP OP, WEG PECH I )M< LEIDERDORP ROTTERDAM-ZUID 1 Meubelplein 8 - Tel. 071 /416395 Stadionweg 39C - Tel. 010/4827765 E FIELDS GROOTSTE SPECIALIST IN LEDEREN ZITMEUBELEN. 4 00 EURO: Autosport: formule I. GP 13 08-14 41 Ned 2: Studio Sport. 'Koning Ab' Fafié heeft een kroonprins gevonden. Harry Decheiver hield persoonlijk de hoop levend dat Go Ahead Eagles ook volgend seizoen uit komt in de eredivisie. De spits scoorde dinsdag in het duel met FC Groningen drie keer en be zorgde zijn club de overwin ning, 3-2. Fafié, trainer van de Deventernaren, genoot zicht baar. Onder zijn leiding behaal de de degradatiekandidaat uit de laatste zes wedstrijden twaalf punten. CHEF* WILLEM SI -CHEF ROB ONDERWATER, 071-356463 DUIVENTIL WUt U iets melden? Bel 071 356461 (Wim van Duivenbode) dagelijks tussen 10.00 en 14.00 uur. Of schriftelijk naar Post bus 54,2300 AB Leiden. Het Leids jeugdelftal onder 12 jaar neemt op 27 mei deel aan het vijf bondentoernooi in Am sterdam (bij Volewijkers). De volgende spelers zijn uitgeno digd: Bart Hulsbos (ARC), Jean Paul Urmston, Roland Smit, Mark Turnhout en Wim van der Knaap (FC Lisse), Casper Mey- vogel, Leen de Vreugd (Katwijk), Robert Klamer (Leiden), Marvin Bok (l.ugdunum), Jan Houw- aard, Marcel van der Horst (Quick Boys), Gert de Best, Ar jan van lterson (Rijnsburgse Boys), Nicky Keyser (Rooden- burg), Zev Davidson en Stefan Brokkaar (UVS). De jeugd onder 13 jaar speelt op 31 mei in Vleu ten tegen de afdeling Utrecht B-amateur André van Reek (Lis se) heeft de Ronde van Rijsen- hout gewonnen. Piet Kralt (Rijnsburg) werd tweede. In Haarlem waren de rollen omge draaid. Nu was Kralt de sterkste en werd Van Reek derde. Rik van Wetten (Noordwijkerhout) pakte bij de A-amateurs een vijfde plaats De bowlingbond Sassenheim gaat op dinsdag 6 juni in de Oude Tol van start met een zomerleague. Inlichtin gen: 02522-16850 De Leidse hockeyers Taeke Taekema en Robin Zwart zijn geselecteerd in de Nederlandse B-jeugdselectie Mike Snoei, die zijn kruisband scheurde bij Panahaiki (Griekenland), gaat weer voet ballen. Zijn keuze is gevallen op de amateurs van SW. Jacques Key verlaat Alphense Boys en gaat bij zondagclub Gouda voetballen. Roeivereniging Njord (Leiden) houdt op 14 juni een burgerij roeimiddag De zwemkringkampioenschappen worden op zaterdag 27 mei in Katwijk gehouden Morgen be gint in Rijswijk het Nederlands kampioenschap schaken. Re gionale deelnemers zijn: jan Smeets (Leiden), Annemieke Willemze (Leiden), Ricky de Jong (Alphen), PriyaGhandi (Al phen), Mare en Frank Erwich (Wassenaar), Suzanne van Rijn (Leiderdorp) en Daan longsma (Hillegom) Rugbyclub DIOK houdt op vrijdag 9 juni haar kampioensreceptie Op zondag 28 mei houdt de Leiden Road Runners Club een trimloop on der de naam "De Dertig Rond De Vliet" De 24ste Hanepoel- loop wordt gehouden op He melvaartsdag. De start is in Rijpwetering Op vrijdag 26 mei wordt in Wognum de twee de nationale kortebaandraverij gehouden ka (De Leeuw) 2.35,2 - 1.17,6, 2. Gaya Kievitshof, 3. Adrian Hunter. Niet gestart: Panthera Lane. Toto: winnend 22,00 plaats 16,50 3,90 koppel 37,70 trio 716,70. Elfde koers, 1609 m: 1. Faith Princess (Kooyman jr) 2.03,9 - 1.17,0, 2. Wood- hill's Newport, 3. Nevele What. Niet ge start: Mathers Diete. Toto: winnend 10,20 plaats^6,10 2,80 koppel 49,50 trio Omzet totalisator: 145.754 gJlden. TENNIS DÜSSELDORF WB landenteams, 2,9 miljoen gulden. Ro de groep: Kroatië - Spanje 2-1. Ivanisevic - Berasategui 1-6 6-3 7-5, Hirszon - Carlos Costa 3-6 3-6. Ivamsev.c/Hirszon - Berasa tegui/CarlosCosta 7-5 6-3 Blauwe groep: Zweden - Australië 3-0. Larsson - Stoltenberg 6-7 6-2 6 4. Edberg - Rafter 6-4 6-7 7-5, Edberg/Björkman - Woodforde/Woodbridge 7-6 7-6. r (Ned) - Reinach (ZAf) 6-3 1-6 6-3„ Mary-Jo Fernandez (VSt/3) - Sugiyama (Jap) 6-2 6-3, Wiesner (Oos/6) - Gavaldon (Mex) 6-1 6-1, Werdel-Witmeyer (VSt/7) - Dechaume-Balleret (Fra) 6-4 5-7 6-0, Fusai (Fra) - Poruri (VSt) 6-4 6-0, Testud (Fra) - Telia (Bra) 6-3 6-4, Whitlinger-Jo" s (VSt) - Dechy (Fra) 7-5 6-7 6-2. V WIELRENNEN 4.43.40, 2. Jansen"(Delft) 0.37, 3. Van Dijk (Boekei), 4. Vierhouten (Purmerend), (Volendam) 3.27, 8. Dubbeldam (Sluiskil), 9. Van Riel (Tilburg), 10. Van Orsouw (Berghem), 11. Wolfkamp (Raalte), 12. Casagrande (Ita), 13. Van der Steen (Hoog land), 14. Luppes (Hoogeveen), 15. The bes (Rosmalen) 3.37. Algemeen klassement: 1. Nelissen 19.04.45, 2. Priem 1.05, 3. Van Dijk 1.40, 4. Jansen 1.49, 5. Vierhouten 2.04, 6. Van der Steen 2.09, 7. Van Elzakker 2.14, 8. Luppes 2.41, 9. Van Orsouw 3.07, 10. Wolfkamp 4.06, 11 Thebes 4.20, 12. Van Riel 4.25, 13. Kemper 4.45, 14. Casagrande, 15. Peeters (Reu- Na zes overwinningen op rij lijkt het wonder dan toch te ge schieden. Dordrecht'90 is in middels gedegradeerd en MW staat voorlaatste. Go Ahead staat nu op gelijke hoogte met NEC, beiden hebben 23 punten. Zondag speelt NEC tegen FC Groningen en ontvangt Go Ahead de FC Utrecht. De wedstrijd leek bij de stand 2- 2 op een gelijkspel af te gaan. Een wanhoopschot van buiten het strafschopgebied dat door een schoen van een verdediger tot lob werd omgetoverd, for ceerde Decheiver de beslissing. ALPHEN AAN DEN RIJN Paddestoelweg 35 Prima onderhouden, ruime hoekeengezins- woning. Centraal gelegen nabij buuriwinkels. scholen en zwembaefbieden wij u deze hoekwoning te koop aan. Naast de centrale ligging zijn ook de goede staat van onderhoud en de zonnige tuin aantrekke lijke kenmerken van deze woning. De begane grond is onlangs v.v. dubbele beglazing. De woning bevat o.m. een tuingerichte woonkamer, open keuxen v.v. div. app., ruime badkamer en 4 royale slaapkamers. Vraagprijs 229 000,- k.k. Oplevering: in overleg HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Chopinlaan 15 Zeer royale, speels ingedeelde hoekwoning met uit bouw. INDELING: begane grond: entree, hal, toilet, ruime woonkamer met open haard, open, licht eiken keu- plavuizenvloer. Ie verdieping overloop, 3 slaapka mers, waarvan 1 met balkon. Badkamer met ligbad, vaste wastafel, 2e tollet en wasmachine aansluiting. 2e verdieping: overloop, zolderkamer, aparte c.v. annex bergruimte. In de zonnige achtertuin staat de stenen berging. Vraagprijs 279.000,- k.k. Oplevering in overleg r nadere inlichtingen: KOPPES ^kelaahoij •-v' Uitslag verkiezingen Rijnland de categorieën ongebouwd, gebouwd en ingezetenen zijn geteld. De eigenaren van grond en eigenaren van huizen en andere gebouwen hebben hun stem per brief uitgebracht: De vertegenwoordigers van de gebruikers van woningen -de ingezetenen- zijn nu nog door de gemeenteraadsleden gekozen. Namens de categorie ongebouwd zijn gekozen: - H.G. (Henk) van der Weijden, Gouda - P.A.M. Wesselingh-Bol, Zoeterwoude - Martien Zandwijk, Noordwijk - Joh. Wilh. Bus, Hoofddorp - mr Chr. Steketee, Oegstgeest - Wim van Eek, Boskoop Namens de categorie gebouwd zijn gekozen: - Geek van Veen, Aarlanderveen - ir. B.J. van der Toom, Waddinxveen - ir Wilco Vegter, Wassenaar - ir J.M A. van Gaaien, Badhoevedorp - Annemarie Smit-Ligeon, Oegstgeest - ir Peter J.M. Kerssens, Bloemendaal - Henk van der Nagel, Valkenburg - J.L. van Klaveren, Waddinxveen - drs H. Wijkhuisen, Driehuis Namens de categorie ingezetenen zijn gekozen: - ir J.E.M. van Velsen, Hoofddorp - Jan uit den Bogaard, Rijpwetering - Ronald Bakker, Haarlem - Monique Oomes, Leiden - mw dr J.M. Drees, Haatfern - 8. (Bouke) Jagt, Voorschoten - j,C. van der Vlugt, Koudekerk a/d Rijn - tr J. de Jong, Amsterdam - John Steegh, Leiden - E.l. Binnendijk- v.d. Heijden, Wassenaar - Leo Hu vers, Leiden - Maria Wiebosch-Steeman, Aerdenhout - M.J.D. Reekers, Zoetermeer - L.J.M. (Bert) Mens, Hillegom - Alexander C. Geertsema, Leiden - drs. H.A. (Henk) Visée, Overveen - mr L.G.M. Smit-Meijer, Leiden - Maria Wientjes-van der Velden, Waddinxveen Het proces-verbaal van de verkiezingsuitslag ligt vanaf 23 mei 1995 tijdens werkdagen voor iedereen ter inzage op het kantoor van Rijnland, Breestraat 59 in Leiden. Op 27 juni 1995 treedt het nieuwe bestuur aan. Leiden. 22 mei 1995 n Tuyll van Serooskerken

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 27