Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Switch Oegstgeest Onbegrensde mogelijkheden? MOXX geme ente (SEE ilil'HIWMi'ilil'Hr» HOOFD AANNEMERIJ florg en Zekerheid J Verkoop medewerker m/v INGREDIENTEN- VERTEGENWOORDIGER M/V iERDAG 20 MEI 1995 zerband met voortgaande groei van de openbare iisschool De Springplank zoekt het gemeente- jtuur van Oegstgeest met ingang van 1 september )5een roepsleraar m/v or de middenbouw voor 38 uur per week vacature is bij het Arbeidsbureau aangemeld in band met de Tijdelijke Wet Arbeidsbemiddeling derwijs. Wanneer een kandidaat echter een functie iet onderwijs van dezelfde omvang achterlaat, is ie wet niet van toepassing. dere inlichtingen kunt u inwinnen bij de directeur de school, de heer F.I.M. Faassen, tel. 071- f389 (school), tel. 071-211176 (privé). gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op |ke kansen voor iedereen. Bij gelijke geschiktheid ten wij de voorkeur aan hen die op de school >p het lervertegenwoordigd zijn. Op dit moment geldt dit joster ir mannen, gehandicapten en leden van de 'aliteit fderheidsgroepen. elling, LAND 25*2 dig Uw sollicitatie met vermelding van bevoegdheden en referenties kunt u, binnen 10 dagen na publikatie van dit blad zenden aan: Burgemeester en wethouders van Oegstgeest, Postbus 1270, 2340 BG Oegstgeest. fiCDV KATWIJKSCHE BOUWVEREENIGING Katwijksche Bouwvereeniging zoekt een leidinggevende functie in het onderhoudsbedrijf ALLVAK. Bouwvereniging: onderneming heeft o.a. 3731 woningen onder haar beheer en is daarmee de grootste nstverlener op het gebied van volkshuisvesting in Katwijk en de Duin- en Bollenstreek. Katwijksche Bouwvereeniging wil beter inspelen (en liefst vooruitlopen) op de wensen behoeften van haar huidige en toekomstige klanten. technisch-uitvoerende functies zijn ondergebracht in de zelfstandige bedrijfseenheid .VAK. Dit bedrijf is gehuisvest op het industrieterrein 't Heen. Er werken 17 medewer- s, waarvan 14 medewerkers werkzaam zijn in de uitvoering (timmerlieden, metse rs, installateurs, loodgieters). De voornaamste werkzaamheden zijn het klachten- en latieonderhoud van de KBV uitvoeren. Hoofd Aannemerij Hoofd Aannemerij is er verantwoordelijk voor dat de ALLVAK in staat is om als onder- jdsbedrijf in het burgerwerk een goed produkt te leveren met een gunstige prijs/kwa- it verhouding. hoofdtaken zijn: leiding geven aan ALLVAK en het zorgdragen voor de organisatie van de werkzaam- en van ALLVAK; et bevorderen van een optimale inzet van de medewerkers, een efficiënte organisatie Kühri|n een goed personeelsbeheer; en bewaken van de begroting en het bewaken van de administratieve ver- erking van alle gegevens; verleg voeren met de KBV over de uit te voeren werken inzake prijs, kwaliteit en ople- eringsdatum; et adviseren bij het oplossen van uitvoeringsproblemen, zoals bijvoorbeeld onver achte slechte constructies, afwijkende maatvoering etc. Hoofd Aannemerij is hoofd van het zelfstandige onderdeel ALLVAK. Het Hoofd Aan- merij rapporteert rechtstreeks aan de directeur van de KBV. nctie-eisen: en opleiding op HBO-niveau of door ervaring een gelijkwaardig denk- en werkniveau; en aanvullende opleiding op heUjebied van bouwkunde, installatietechniek en mana- ement. neerjarige ervaring als bouwkundig werkvoorbereider of bedrijfsleider, bij voorkeur in et klein burgerwerk; ïeftijd 30-45 jaar. functie is volgens de CAO voor woningcorporaties ingedeeld in de schalen 13 tot en ':15. sollicitatie langstellenden (m/v) naar deze zelfstandige functie kunnen binnen twee weken hun hriftelijke sollicitatie zenden aan de afdeling personeelszaken van de KBV. Een psycho tisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure, heer M. H. M. Koning is als extern personeelsadviseur bij deze sollicitatieprocedure Irokken en voor meer informatie kunt u hem privé bellen op nummer 03465-52838, sluitend zaterdagmiddag 20 mei tussen 15.00 uur en 18.00 uur en maandagmorgen mei tussen 9.00 uur en 12.30 uur. KATWIJKSCHE BOUWVEREENIGING I1BACHTSWEG 17 22 AH KATWIJK Het kan bij de Douane De douane is een onderdeel van de Belastingdienst. De belangrijkste taak van douane is toezicht houden op het grensover schrijdend goederen- en personenverkeer de heffing en inning van belastingen bij de Daarnaast houdt de douane toezicht op de naleving van wetten als de Opiumwet, de Wet beschermde uitheemse diersoorten en planten soorten, de Wet wapens en munitie en verschillende milieuwetten. De dagelijkse praktijk bestaat uit controle werkzaamheden en het verrichten van surveillance- en opsporingstaken. Deze werk zaamheden worden verricht op douaneposten, in teams onder leiding van een teamleider. Op de douanepost Schiphol Stationsgebouw houden 18 teams in de drie terminals (Zuid, Centraal en West) zich bezig met de controle op reizigers en hun bagage. Vanwege de uitbreiding van Schiphol en de grotere hoeveelheid passagiers die daardoor verwacht wordt, zoeken wij voor Schiphol: Medewerkers Douane v/m Uw belangrijkste taak is het beoordelen of de bagage van binnenkomende en uitgaande reizigers gecontroleerd moet worden. U stelt vast of over de meegebrachte goederen belasting moet worden betaald. Eventuele controles vinden plaats door de bagage met de hand te onderzoeken of met behulp van X-ray apparatuur. U bepaalt de waarde van de goederen, berekent de eventueel verschuldigde belasting en maakt U verricht uw werkzaamheden in uniform en in continue-roosterdienst. De douane is 24 uur per dag actief en u moet dus rekening houden met onregelmatige werktijden. Voordat u met uw werk begint, volgt u een opleiding van twee maanden in internaatsverband. Het gaat om een tijdelijke functie voor in principe drie jaar in een dienstverband van maximaal 32 uur. Wat vragen wij van u? Voor deze verantwoordelijke baan verwachten wij dat u een afgeronde opleiding op MAVO-D- niveau heeft. U bent een representatieve, klantgerichte teamwerker en beschikt over de nodige hoeveelheid tact. U bent flexibel en stressbestendig en vindt het geen probleem om op ongewone tijden aan het werk te zijn. Als u beschikt over een goede spreekvaardigheid in het Engels en/of Duits, is dat een voordeel. U bent in het bezit van de Nederlandse nationaliteit of van een geldige verblijfsvergun ning of een vergunning tot het verrichten van arbeid in loondienst. U bent in goede conditie en woont niet verder dan één uur reizen van Schiphol. Wat gaat u verdienen? Uw salaris bedraagt minimaal 2.179,- bruto per maand, exclusief onregelmatigheidstoeslag. r informatie krijgen? in for: t op r één van de volgende personen: de heer M. Bobeldijk of de heer W. Smit. Hun telefoonnummers zijn respectievelijk (02503) 713 61 en (02503) 713 11'. Hoe kunt u solliciteren? Vraag een sollicitatieformulier aan bij de staf Personeel en Organisatie van het douanedis trict Hoofddorp. Dat kan op telefoonnummer (02503) 713 11 of (02503) 713 12. Op Hemelvaartsdag en de dag daarna is het douanedistrict gesloten. Een intelligentietest maakt deel uit van de selectieprocedure. De Belastingdienst heeft als taak de belasting wetgeving efficiënt en integer uit te voeren. We benaderen belastingplichtigen niet alleen met begrip en respect, maar proberen ook zo duidelijk en behulpzaam mogelijk te zijn. Belastingdienst Douane Leuker kunnen we 't niet maken. Wel makkelijker. Mexx zoekt Vakantie Medewerkers voor de maand augustus Wij zpeken enthousiaste jongens en meisjes in de leeftijd vanaf 16 jaar voor alle voorkomende magazijnwerkzaamheden. Interesse? Neem dan even kontakt op met Geppie van Berkel Mexx Europe b.v. Telefoon: (071) 316 316. Zorgverzekeraar "Zorg en Zekerheid" is een regionaal wer kende zorgverzekeraar en gespe cialiseerd op het gebied van ziekte kostenverzekeringen, zowel zieken fonds als particulier. Tevens voeren wij verzekeringen op hpt gebied van schade, leven en varia. Het hoofdkantoor is gevestigd in leiden en de organisatie telt ca. 480 medewerkers. Samen met drie andere zorgverzekeraars maken wij deel uit van de Meandergroep. Voor onze DIENST FINANCIËLE ZAKEN zoeken wij op korte termijn een Salarisadministrateur (m/v) J.Ü!..IJ.Ü.LU!üllliUI* het verzorgen van de salarisadmini stratie t.b.v. de Zorgverzekeraar en de gelieerde instellingen (circa 500 personen); het aanleveren van mutaties (met behulp van data-entry software) t.b.v. de externe salarisverwerking; de verantwoording voor en aanslui ting met de grootboekadministratie; het verstrekken van informatie t.a.v. fiscale-, sociale- en pensioenvraag stukken; alle regelmatig voorkomende en ad- hoc zaken op een salarisadministratie - een afgeronde MEAO-BA of MBA- opleiding; - ervaring en affiniteit met geautomati seerde salarissystemen; - goede kennis van de fiscale en sociale wetgeving; - goede communicatieve en sociale v digheden; - zelfstandig kunnen werken; - flexibele opstelling. Het salaris bedragt maximaal f 4.835,- bruto per maand (functiegroep 9). De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn eveneens aantrekkelijk. Zaken als een goede pensioen-, studiekosten- en ziek tekostenregeling zijn bij ons vanzelf sprekend. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mevrouw M. Oskam, telefoon 071-35 77 29. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 2 weken sturen naar Zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid, dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. mevrouw M. Oskam, Postbus 400, 2300 AK Leiden. ARBEID* ARBEIDSBEMIDDELING HET BURO VOOR VASTE BANEN. SWITCH werft en selecteert gekwalificeerd personeel voor nationale en internationale bedrijven. OFFICE MANAGER wij vragen: - zowel secretariële werkervaring als juridische kennis - zelfstandigheid - goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift -leidinggevende capaciteiten (leidinggeven aan het secretariaat, bestaande uit 7 personen) wij bieden: - goede salariëring - plezierige werkomgeving - bij goedfunctioneren vast dienstverband Tevens zijn wij voor onze relaties op zoek MEDEWERKERS AFDELING TELEMARKETING wij vragen: - commerciële instelling - goede telefoonstem - uitstekende beheersing van de Nederlandse taal -flexibele instelling wij bieden: - afwisselende part-time functie (max. 20 uren per week) - prettige werksfeer - mogelijkheid tot vast dienstverband Mocht u geïnteresseerd zijn in één van deze uitdagende functies, neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op voor het maken van een afspraak of voor nadere informatie. RAPÉ h i 24-06-1995* Ben je i r de donderdag, vrijdag e Leiderdorp, Reaal 5d. -»r randstad uitzendbureau F. Noordhoek Zoon b.v. Wilem de Zwijgerstraat 10 2411 VV Bodegraven tel. 01726-19333 BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERK(ST)ER Onze voorkeur gaat uit naar een kandidaat die: - een opleiding heeft op MBO niveau aangevuld n Praktijkdiploma Boekhouden. - ervaring heeft met input en verwerking van de geautomatiseerde financiële administratie - verantwoordelijkheidsgevoel heeft Spreekt u deze uitdaging aan? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van c.v., binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad aan bovenstaand adres. Voor verdere uitbouw van de verkoop-buitendienst Ingrediënten, zoekt Café Bar Holland b.v. voor de regio Leiden en omstreken een Café Bar Holland b.v levert onder het merk Café Bar reeds meer dan 27 jaar een com plete koffievoorzienmg aan grote en kleine bedrijven in Nederland en in diverse andere Europese landen De Nederlandse organisa tie bestaat uit een uiterst actieve binnen- en buitendienst, een uitstekend geoutilleerde technische dienst en een korps van ingre- diéntenvertejgenwoordigers dat zorgt voor optimale service en bevoorrading Een hoge graad van automatisering zorgt dagelijks voor actualiteit van gegevens op elk gebied. Op deze wijze georganiseerd streeft Café Bar Holland b v een 100% service na voor optimale dienstverlening aan haar klanten Café Bar Holland b.v is een enthousiast en dynamisch bedrijf waar service hoog in het' vaandel wordt gevoerd. Een team van 28 ingrediënten-vertegenwoordigers adviseert onze cliënten bij de aanschaf van ingrediënten voor het Café Bar koffiesysteem en levert deze ingrediënten ook direct af. Een belangrijk deel van de taak is ook het onderhouden en uitbouwen .van goede contacten met onze afnemers. Onze kandidaat is een zelfstandige, actieve verkoper met een goede algemene ontwikkeling die van aanpakken weet Commercieel inzicht, flexibiliteit en goede contactuele eigenschappen zijn onontbeerlijk. Verkoopervaring in een buitendienstfunctie strekt tot aanbeveling Bezit van het rijbewijs B is een vereiste. De juiste persoon bieden wij een aantrekkelijke, zelfstandige baan met een uitstekend salaris plus provisieregeling en een prima onkostenvergoeding. U krijgt de beschikking over een bestelbus en een voorraaddepót. Bent u tussen de 23 en 30 jaar en geïnteresseerd in deze uitdagende functie, dan nodigen wij u uit te solliciteren Schrijf uw brief met gegevens over uw opleiding en ervaring aan de afdeling personeelszaken, t.a.v. mevrouw A.M. van Leijen. CAFE BAR HOLLAND BV _y A company of Cak Postbus 670, 4200 AR Stephensonweg 18, 4207 HB GORINCHEM, 01830 - 41200.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 31