Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel AMDS \V Kansen in tijdelijk werk De Koning vraagt: Kansen in technisch werk h ulpverkoopster 'Wtcte, Stam BANKETBAKKER m/v tijsterman rijnsburg EJDESIGN ZATERDAG 20 ME11995 907 JZATI LubaPQ Uitzend HurohJ Boekhoudkundig medewerker v/m Wij zoeken met ingang van eind mei een boekhoudkundig medewerker op PD- nivo. Naast de boekhoudkundige werk zaamheden ben je ook verantwoordelijk voor de secretariële en personele zaken. Ervaring met Exact en Apple Macintosch is een pré. Voldoe je aan bovengenoem de eisen, neem dan kóntakt op met Luba. Secretaresse v/m Wij zoeken voor een internationaal bedrijf een ervaren secretaresse. Werk zaamheden bestaan o.a. uit ondersteu ning van de marketingmanager, agenda bijhouden en het voeren van de corre spondentie. Ervaring met WP 5.1/WP 6.0, een HBO-opleiding en een uitstekende beheersing van de Engelse taal zijn ver eisten. Secretarieel medewerker v/m Voor een industrieel verkoopkantoor in Voorschoten zoeken wij een enthousias te medewerker voor secretariële en administratieve werkzaamheden in een klein team. Het gaat om een parttime functie. Beheers je de Engelse en Duitse taal goed en kun je overweg met MS- Word en WP 5.1, neem dan contact op met onze vestiging in Voorschoten. A-Verpleegkundige v/m Wij hebben per direct werk voor A-ver- pleegkundigen. Informeer snel naar de mogelijkheden. (■■M HBO-V'ersv/m Voor ervaren HBO-'ers hebben wij altijd werk, zowel parttime als fulltime moge lijkheden. Kom snel even langs. Vakantiekrachten v/m Ben je momenteel beschikbaar voor vakantiewerk, dan kun je via Lulpa, snel aan het werk komen, Veelal betreft het produktiewerkzaamheden. Wij zoeken zowel parttime als fulltime gemotiveerde krachten. ledereen die in de horeca wil werken is deze week extra welkom voor informatie over de vele mogelijkheden. Ervaren Kelners/ serveersters v/m Wij hebben werk voor ervaren kelners/ serveersters in Leiden en omgeving. Werktijden o.a. vanaf 15.00 uur, maar ook ontbijt-diensten behoren tot de mogelijk heden. Kamermeisjes v/m Voor hotels in Leiden en omgeving zoe ken wij krachten die fulltime of parttime schoonmaakwerkzaamheden willen ver richten. De werkzaamheden bestaan uit het schoonhouden van de hotelkamers. Mensen met ervaring hebben de voor keur. Serveerster/ober v/m Wij zoeken regelmatig voor de weeken den mensen met ervaring in de plate-ser- vice. Ben je representatief, beschik je over zwart/witkleding en ben je bereid losse dagen te werken? Dan hebben wij direkt werk voor je bij een restaurant in Leiderdorp. Ervaren restaurant kok v/m Momenteel zoeken wij voor een hotel een ervaren kok en een leerling-kok. Opleiding en werkervaring zijn vereist. Luba Leiden, Kort Rapenburg 10, 2311 GC, tel. 071-121942 (horeca) tel. 071-140341 (ind./techn.) tel. 071-149745 (adm.) tel. 071-131046 (medisch) Luba Leiderdorp, Winkelhof 9. 2353 TR, tel. 071-415055 Luba Voorschoten, Leidseweg 68a, 2251 LC, tel. 071-618142 Luba heeft filialen in: J Aalsmeer, Alphen a/d Rijn, Capelle a/d IJssel, Den Haag, Hoofddorp, Katwijk, Leiden, Leiderdorp, Leidschendam, Lisse, Noordwijk, Rotterdam, Rijnsburg, Spijkenisse, Voorschoten, Woerden, Zoetermeer. LUBA. TIJDELIJK WERK, EEN BLIJVENDE INDRUK. Ons bureau is vooruitstrevend en erop gericht iedere werknemer tot zijn recht te laten komen. In opdracht van toonaangevende bedrijven ontwerpt en ontwikkelt ninaber|peters|krouwel uiteenlopende consumenten- en professionele produkten, die in serie en massa vervaardigd worden. Voor het verrichten van uiteenlopende werkzaamheden in samenwerking met twee collega's, zoeken we voor 40 uur in de week secretaresse Werkzaamheden: verzorgen van post en receptietaken, typen van verslagen, brieven, contracten etc., bijhouden van archieven. Wij zoeken een enthousiaste, accurate medewerker met goede contactuele eigenschappen en goede kennis van Nederlands, Duits en Engels in woord en geschrift en ervaring met WordPerfect 5.0. Leeftijd ca. 21-22 jaar Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten ninaber|peters|krouwel "D 02 cr CD ■O CD r—f* CD TT O c CD Vakantiewerk: Randstad maakt 't mogelijk De vakantie staat weer voor de deur. Heeft u net uw diploma gehaald of wilt u gedurende uw vakantie enkele weken werken? Via Randstad zijn er diverse mogelijkheden. U kunt zich komen inschrijven op dinsdag- en woensdagmiddag tussen 14.00-17.00 uur. Voor inschrijving moet u meenemen: paspoort of identiteitsbewijs, sofi-nummer, bank-/gironummer en pasfoto. Dus samen met Randstad uw vakantie door. Secretaresse m/v Voor een bedrijf in Leiden zijn wij op zoek naar een ervaren kandidaat. De werkzaamheden bestaan uit het voeren van de correspondentie vnl. in het Duits, het maken van afspraken, het boeken van reizen en het berekenen van reisdeclaraties. Vereist is eeh goede kennis van Duits in woord en geschrift, ervaring met Windows en relevante secretariële ervaring, u zult regelmatig alleen werken. Het betreft hier een part-time baan in de ochtend voor een aantal maanden Informatie bij Boudewijn van der Lecq, tel. 071-14 22 41, Leiden, Boommarkt 3a. Secretaresse m/v Voor een bedrijf in de omgeving van Leiden zijn wij op zoek naar een allround kandidaat De werkzaamheden bestaan uit telefoon aannemen, correspondentie verzorgen en ondersteuning bieden aan de afdeling. Heeft u een secretariële opleiding, beheerst u Engels in woord en geschrift en vindt u het leuk op wisselende plekken op een afdeling te werken? Bel ons dan voor informatie. Het betreft hier een baan voor lange tijd. Informatie bij Boudewijn van der Lecq, tel. 071-14 22 41, Leiden, Boommarkt 3a. Administratief medewerker m/v Wij zijn regelmatig op zoek naar kandidaten in bezit van MEAO-diploma en een aantal jaar werkervaring. Bent u op zoek naar werk? Bel ons voor mogelijkheden, ze zijn er volop. Informatie bij Boudewijn van der Lecq, tel. 071-14 22 41, Leiden, Boommarkt 3a. Schoolverlater m/v Ben je binnenkort in bezit vah je diploma en op zoek naar een baan? Misschien weet je nog niet wat voor baan je zoekt of juist wel. Heb je informatie nodig of wil je aan de slag? Kom bij ons langs en wij helpen je graag. Informatie bij Boudewijn van der Lecq, tel. 071-14 22 41, Leiden, Boommarkt 3a. Verhuizers Per direct zijn wij op zoek naar fysiek strke mensen voor een verhuisbedrijf. Het betreft het inpakken van de inboedel en het laden en lossen van verhuiswagens. Wij zoeken kandidaten die lange tijd flexibel inzetbaar zijn. De werktijden zijn van 07.00 to ca. 17.00 uur. Informatie bij Boudewijn Scholten, tel. 071-41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Werken in de gezondheidszorg .Voor diverse instellingen in de Duin- en Bollenstreek zijn wij op zoek naar ervaren kandidaten die de handen uit de mouwen willen steken. Heeft u een opleiding tot ZV'er of verpleegkundige afgerond, of heeft u ervaring in de gezondheidszorg? Reageer dan snel. Wij kunnen zowel full-time als part-time kandidaten plaatsen. Dus, ook als u maar enkele diensten per week beschikbaar bent, zijn er zeker mogelijkheden. Informatie bij Barbara Driessen, tel. 01719-4 65 33, Noordwijk aan Zee, Quarles van Uffordstraat 1. Kok m/v Voor een gerenommeerd hotel in de omgeving van Noordwijk zoeken wij een ervaren restaurantkok. U zal ingezet worden voor alle voorkomende werkzaamheden, zowel in de koude als warme keuken. Heeft u een afgeronde SVH-opleiding en enige jaren ervaring in een a-la-carte restaurant? Reageer dan snel. De werktijden zijn in overleg en verdeeld over 4 dagen per week. Informatie bij Lotje Vis, tel. 01719-4 65 33, Noordwijk aan Zee, Quarles van Uffordstraat 1. ->r randstad uitzendbureau Secretariaats medewerker Met spoed zoeken wij voor een bedrijf in Alphen aan den Rijn een secretariaats medewerker. De werkzaamheden bestaan uit correspondentie, typen met WordPerfect, agenda bijhouden, afspraken maken en telefoon. De juiste kandidaat heeft een opleiding op MAVO-HAVO niveau, secretaresse-opleiding of ervaring als secretaresse, goede typevaardigheid, ruime kennis van WordPerfect, goede kennis van de Nederlandse taal. Het betreft een full-time baan voor ongeveer zes weken Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen. Neem s.v.p. snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. Wij werken ook op afspraak. uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties Korevaarstraat33, 2311 JT Leiden. Telefoon 071 - 14 41 43 Het bestuur van St Parochiële School Hazerswoude Dorp zoekt m.i.v. het nieuwe schooljaar een Groepsleerkracht (M/V) voor 22 uur. St Michaëljchool Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij: - Aan de wettelijke eisen voldoen. De identiteit van de school onderschrijven en deze vanuit een katholieke visie vorm en inhoud geven. - In het nieuwe schooljaar in groep 4 willen werken. Gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een mannelijke kandidaat. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij: Dhr. E. Meijer (directeur) 01728 - 9869 (school) of 01728-8054 (privé). Sollicitaties met C.V. gaarne binnen 10 dagen, na het verschij nen van dit blad, richten aan het bestuur, p/a Vincent van Goghstraat 18, 2391 VB Hazerswoude Dorp STICHTING WELZIJN OUDEREN VOORHOUT zoekt t.b.v. het coördinerend ouderenwerk per 1 juli a.s. of z.s.m. daarna FUNCTIONARIS/ OUDERENWERKER voor 16 tot 20 üren per week. Voorhout is een gemeente in de Bollenstreek met ca. 12.000 inwoners, waarvan ca. 1.000 in de 65+ leeftijd. In de komende jaren is een belangrijke groei van het inwonertal te verwachten. De werkzaamheden van de Stichting worden gedragen door een ouderenplatform. Hoofdtaken: - ontwikkelen van een coördinerend ouderenbeleid - het bevorderen van de samenwerking in zorg- en hulpverlening, plaatselijk en in regionaal verband - het opzetten van een informatie-adviespunt - het begeleiden van vrijwilligers - beleidsvoorbereiding t.b.v. het bestuur en het platform. Gevraagd wordt: - een opleiding op HBO-niveau - enige ervaring in het ouderenwerk - capaciteiten in beleidsmatig werken - zelfstandigheid - goede communicatieve vaardigheden. Salaris volgens CAO-Welzijn, max. schaal 33. Informatie: W Ouwehand, tel. 02522-18430/12477. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan: Bestuur Stichting Welzijn Ouderen Voorhout, Peperzoom 29,2215 VK Voorhout. Metaalbewerkers m/v Voor diverse bedrijven in de regio Leiden zoekt Randstad ervaren frezers en draaiers. Heeft u ervaring, neem dan snel contact op. Wij hebben mogelijkheden voor lange en korte perioden. Monteur m/v Voor het vervaardigen van rolluiken voor voertuigen zoekt Randstad een kandidaat met een diploma LT5 Metaal. U moet elektrisch kunnen lassen. Deze baan is voor lange tijd. Leeftijd: 18-20 jaar. Motorfietsmonteur m/v Een klant van Randstad zoekt een 1e of 2e motorfietsmonteur voor de reparatie en onderhoud aan alle gangbare merken motorfietsen. Heeft u rijbewijs A of B en wilt u voor lange tijd aan de slag, reageer dan snel. Technicus m/v Randstad zoekt voor een bedrijf, dat gespecialiseerd is in grondwerkzaamheden, schoolverlaters met een opleiding MTS Elektra of MTS Wtb. De werkzaamheden zijn variërend, omdat u intern alle facetten van het werk gaat leren. Wij zoeken gemotiveerde kandidaten die een vak willen leren ~>r randstad uitzendbureau BETONPOMPEN Faber Holland B.V. is een toonaangevend bedrijf in de exploitatie van betonpompen en het leggen van werkvloeren. Voör haar vestiging te Zoeterwoude zijn wij op korte termijn op zoek naar: MONTEUR/MACHINIST Die na een interne opleiding zelfstandig de werkplaats runt en die als machinist kan worden ingezet. Wij zoeken iemand: van ca. 25-35 jaar ervaring in onderhoud bedrijfsvrachtwagens kennis van hydroliek en elektriciteit in het bezit van groot rijbewijs (geen chauffeursdiploma) met leidinggevende capaciteiten met inzet en flexibiliteit die zelfstandig kan werken met verantwoordelijkheidsgevoel Wij bieden: prima salaris uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden prettige werksfeer Faber Holland B.V. Produktieweg 52 2382 PD ZOETERWOUDE t.a.v. de heer R. Faber tel: 071-417357 Gevraagd zo spoedig mogelijk een zelfstandige verkoopmedewerker m/v voor moderne selfservice benzinepomp/shop. De baan zal tevens bestaan uit het afrekenen van aankopen op computerapp. met acceptatie van creditcards e.d. Het verwerken van leveringen en het verzorgen van promotionele acties. Praktijkervaring met kassa en computerapp. en bereidheid om in wisseldiensten te werken is vereist. Schriftelijke sollicitaties richten aan Huisman service stations Postbus 330 2300 AH Leiden. BRI Zo la een g niera Waterschap De Oude Rijnstromen Het waterschap De Oude Rijnstromen, groot ca. 28.000 ha. gevestigd te Leiderdorp, heeft de zorg voor de waterkering waterbeheersing binnen zijn gebied. De ambtelijke organisatie bestaat uit twee diensten, te weten, een administratieve en een technische dienst. Bij de technische dienst, afdeling Beheer, is een functie vacant van: CLUSTERMACHINIST, (vacaturenummer 95ZTDBEH-01) FUNCTIE-INFORMATIE De aan te stellen machinist is verantwoordelijk voor het goed functioneren en de staat van onderhoud van de a hem/haar toegewezen gemalencluster, inlaten en overig kunstwerken en zal in hoofdzaak worden belast met d° e volgende taken: ik vi heid even fenb; jmaai Oc ipell weds in hf opni bridj wore - bridj vidu |ren- Het over ling tiesfi avor sterl daar voor bij C Van Maa deen - lost zo mogelijk zelf de storingen op; - noteert de diverse meetgegevens; - assisteert bij meet- en inventarisatiewerkzaamheden; - inspecteert en controleert duikers, stuwen etc.; - verricht onderhoudswerkzaamheden aan gemaalge bouwen en terreinen; - verricht volgens rooster consignatiediensten buiten kantoortijden. FUNCTIE- EISEN - een afgeronde opleiding op LBO-niveau; - basisopleiding elektrotechniek; - basiskennis technisch onderhoud en kennis van vei ligheidsvoorschriften; - moet zelfstandig kunnen werken en in het bezit zijn van een rijbewijs B;. - heeft affiniteit met het waterschapsgebeuren; - bij voorkeur woonachtig in het westelijk deel van het waterschap. h NADERE INFORMATIE In het k^der van een werkgelegenheidsproject (50-bane j plan) onder auspiciën van de Unie van Waterschappen t(? worden tevens uitgenodigd te solliciteren kandidaten behorend tot de zogenaamde oudere werklozen in dt leeftijdscategorie 40-55 jaar. Kandidaten uit deze doelgroep kan gedurende een peril de van maximaal twee jaar een tijdelijke aanstelling wor den aangeboden met de mogelijkheid tot een vast diens j verband. SALARIS Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring wordt voor lopig een salaris geboden van minimaal f. 2.578,-- en maximaal f. 3.688,- bruto per maand (schaal 5 van de Salarisschalen Waterschapspersoneel) bij een 38-urige werkweek. INLICHTINGEN Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewon nen bij het hoofd van de afdeling Beheer, de heer J.J.M Groot, telefoon 071-410511 (tijdens kantooruren). Sollicitaties kunnen binnen twee weken na het verschij nen van deze advertentie worden gericht aan het collegi van dijkgraaf en heemraden van het waterschap De Oui Rijnstromen, Postbus 160, 2350 AD Leiderdorp, onder vermelding van het vacaturenummer (op brief en enve loppe). voor ons filiaal in Leiden zoeken wij een v.a. 18 jaar Voor de donderdagavond en zaterdag, eventueel in de vakanties. Interesse? Wij nodigen je uit een schriftelijke sollicitatie te sturen aan: Maarsmansteeg 4 2311 EE Leiden Tijsterman Rijnsburg bv is een ambachtelijke brood- en banketbakkerij, lid van het Echte Bakkers Gilde. Kwaliteit en service staan hoog in het vaandel bij ons. Ons banketbakkersteam is op zoek naar een Ben jij die banketbakker die sterk gemotiveerd en enthousiast is. 2e bediende (aankomend le bediende), verzorgd en hygiënisch werk levert, tussen de 20 en 25 jaar en op zoek naar een prettige werkplek waar zelfstandigheid een must is. schrijf dan een sollicitatie naar Tijsterman Rijnsburg bv Langevaart 30 2231 GD Rijnsburg Tav René Tijsterman echte bakker 1 VOOR KLEINE EN GROTE PRESENTATIES Laarhoven Design B.V. te Leiderdorp, onderdeel van de Laarhoven Design International franchisegroep in Europa, richt zich op de levering en ontwikkeling van commerciële presentaties. Deze kunnen bestaan uit advies over en levering van beursstands, displays, mobiele presentaties, winkelinrichtingen en showrooms aan bedrijven, overheden, stichtingen etc. Wij zoeken voor onze buitendienst per direct: "Verkoper die een oplossing tot STAND kan brengen' Functie U bent verantwoordelijk voor de verdere uitbouw van de marktpositie van de vestiging. U onderhoudt contacten met bestaande relaties en u gaat actief op zoek naar nieuwe markten. U denkt mee over de commerciële strategie van de vestiging en volg de ontwikkeling in de markt. Profiel Na een opleiding op MBO/HBO niveau heeft u gekozen voor een commerciële functie, waarin u aantoonbare succesvolle verkoopervaring heeft opgedaan. Als persoon bent u zelfstandig en enthousiast en weet u dat collegialiteit en teamgeest de belangrijkste pijlers van succes zijn. U bent een doorzetter van 25-31 jaar. Wij bieden Een sterk gedreven internationale organisatie. Een functie met vee ruimte voor eigen inbreng en initiatieven. En uiteraard een companycar. Trekt deze uitdaging u aan? Stuur dan een korte motivatie en C.V. naar: Laarhoven Design B.V. T.a.v. de heer J. M. Leenhouts Postbus 92 2350 AB Leiderdorp. Voor inlichtingen kunt u bellen naar de heer J. M. Leenhouts of mevrouw M. A. van Leeuwen, telefoonnummer 071-455455.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 28