ïS Radio Tfi.kvi.sie Geen nieuwe serie Heimelijke Genoegens Ajax-Milan lucratief voor STER AIDS-kliniek wil Deadline tegenhouden VPRO en Haenen akkoord: Margreet Dolman in september terug op TV 'De Kleedkamer': Marco van Toor is vrachtwagenchauffeur en nier- itiënt. (Nederland 3,17.40 uur) kleedkamer: Vlam in de pijp naald de arm Marco van Toor (23) is 'O vrachtwagenchauffeur en nierpatiënt, lij beweegt zich in de dynamische wereld van 'de vlam in de pijp' en noodgedwongen in de statische wereld van de hemodialyse. Als hij onderweg is, is de wereld van hem. trucken is zijn lust en zijn leven. :t dialyse-centrum is hij overgeleverd aan de me- stand. Drie keer per week Marco's bloed kunstmatig ge- neMaara ei moet, i ,n dische st tol v. raad: Het Plan Zuid. De Rivierenbuurt is het oostelijk deel daarvan. Jan Wie gel werd geboren in de Rivierenbuurt en groeide er op. Op zijn tiende zag hij met gemengde gevoelens hoe de bezetter over de Berlagebrugde buurt in trok. Na vijftig jaar kwam Jan Wie gel terug in de Rivierenbuurt en praat met onder anderen Mary Dresselhuys, Herman Hertzberger, Ed van Thijn, Gerhard Dürlacher, Nelly Frijda, Jeroen Krabbé en de huidige bewo- Nederland 3 20.27 Europese d vering werden opnamen gemaakt ir vier Engelse dierenparken, gewest tot gewest Deze maand beginnen twee Friese bootverhuurbe drijven een milieuvriendelijke proef. )e eigenaren Smits en De Vries laten vloot varen op biodiesel, een iwe brandstof, gemaakt uit kool zaad of zonnebloemen. Van Gewest tot Gewest voer mee op de eerste Ne at op biodiesel en snoof aparte uitlaatgassen op van een motor die loopt op plantaardige olie. itoffel Lok uit Belt-Schutsloot is een binnenvissersdie kan leven van de visserij in de wateren Noordwest-Overijssel. Hij doet er s aan om de visstand op peil te houden. Zo gooit hij te klein gevan gen visjes terug, want het gaat slecht e die nSlin ndge e niet alledaagse tuin is. Het park is er op gericht de zogenaamde wetlands (vergelijkbaar met onze Oostvaarders- plassen) voor de toekomst te behou den. Daarbij behoren bewoners als eenden, ganzen en zwanen. Alleen aan zwanen zijn er al zeven verschil lende soorten te bewonderen. Er le ven hier alles bij elkaar meer dan 120 soorten watervogels. Nederland 1 20.31 Stemallures Sterallures heeft zé abso luut niet, wel een prachtige stem (mezzosopraan) en een gevoelvolle voordracht. Daarmee is Jard van Nes de grootste Nederlandse zangeres van dit ogenblik. In dit portret gaat het Nederland 3 Rivierenbuurt - Het gelijk van Berlage 'e Rivierenbuurt is het zwaartepunt m het plan voor de zuidelijke stads- itbreiding van Amsterdam dat archi tect Berlage maakte. Het werd in 1917 aanvaard door de gemeente hoe deze i 19.31 zich staande houdt in het jachtige in ternationale muziekleven. Jard van Nes is zelf gids in een programma over de menselijke stem. Het is vooral een persoonlijke kijft*op I neder la nd q nederlandnederland rtl o rtlQ) 20.00 20.24 20.31 21.26 22.02 23.29 23.44 23.49 De tijd staat even stil Programma over de men sen achter een historische gebeurtenis. Afl. 3: De SLM-ramp. Presentatie: Patrick van Mil. Herh Ja natuurlijk: Bloemen en planten Tuinmagazine Cartoon Club Gevarieerd tekenfilm-pro gramma. Met o.a. de Roze Panter, Popeye, Woody Woodpecker en Daffy Duck Bankloterij Boggle Woordspel. Presentatie: Nicole Adriaens Cosby Show Amerikaanse comedyse rie. Pa Huxtable vind dat Rudy's overleden goudvis een waardig afscheid ver dient Een op tien Infotainmentprogramma i.s.m. het Nationaal Reva lidatie Fonds dat 1 op de 10 gehandicapte Neder landers kan helpen om niet geïsoleerd te raken in de samenleving. Afl. 3: Thema: Taal, spraak en bewustzijnshandicap. Presentatie: Angela Groothuizen Blik op de weg Verkeersmagazine met de verborgen camera NOS-Journaal NOS-Weeroverzicht Ja natuurlijk: Dierentuinen in Europa Reportageserie. Vandaag: Dierentuinen in Groot- Brittannië. Presentatie: Antoon van Hooff en Henk van der Horst Brandpunt Actualiteitenrubriek New York Police Amerikaanse politieserie. Simone en Sipowicz on derzoeken de moord op een pooier in een verval len hotel. Donna ontmoet haar ex-vriend Harold Sporen: Het verborgen front 3-delige documentaire over het verzet in Limburg tijdens WO II Giroloterij NOS-Journaal NOS-Nieuws voor doven en slechtho renden Einde 16.54 17.26 17.58 18.00 18.15 20.01 20.33 22.25 23.06 23.28 23.58 00.46 NOS-Journaal Peppi en Kokki Kinderserie Bassie en Adriaan en de geheimzinnige opdracht Jeugdserie Keeping up appearances Engelse comedyserie Eindexamen journaal Informatie over de eind examens 2 Vandaag. Met om: NOS-Journaal Actualiteiten Presentatie: Victor Deco- ninck NOS-Sportjournaal NOS-Hoofdpunten uit het nieuws gevolgd door het weer Zoovenirs Reportageserie over het dagelijkse leven in de Ne derlandsedierentuinen Onderweg naar morgen Nederlandse soapserie. Jan en Ed ruziën over Aaf- ke. Bob probeert Daphne nog vóór het voltrekken van het huwelijkte pak ken te krijgen De leukste thuis Home-videobloopers Ik ben je moeder niet Nederlandse comedyse rie. Manon organiseert een lingerieparty om geld voor haar wintersport bij elkaar te krijgen. Fred weet van niets, en heeft heel wat uit te leggen als hij een nieuwe klant mee naar huis neemt Miracles and other won ders serie gedramatiseerde do cumentaires waarin dui delijk wordt dat de won deren de wereld nog niet uitzijn Brieven aan Mona Programma waarin Mona op bezoek gaat bij men sen die haar over hun pro blemen geschreven heb ben Deadline Magazine over misdaad en ander onrecht De Russ Abbot show Engelse humoren sketches De verandering Serie gesprekken. Presen tatie: Feike ter Velde Late nite concert Muzikaal portret van An drea Crouch NOS-Journaal =ell|khdanks de hoge waardering 1 producent Francois de Waal ia >or het komende televisiesef- len geen nieuwe serie Heime- ke Genoegens meer maken de KRO. De Waal weigert onge :nde Nederlanders zich uitla- ije loi n over hun vaak wat vreemde ssies, tegemoet te komen aan eis van de KRO de presenta- duidelijk in beeld te laten. De Waai zegt uitstekend erkt te hebben met presen- 11 trice Rémi van der Elzen, die ch ,,heel bescheiden opstel- Hij vindt echter dat zijn 2(rodukt sterker wordt als er al- 1( KRO en producent De Waal oneens over rol presentator .VERSUM GPD i be leen vanachter de toe een vraagje wordt gesteld. „Het wordt veel heimelijker als er geen presentator in beeld komt die duidelijk op de voor grond wil treden." Toen de producent als jour nalist van het NRC-Handelsblad met eenzelfde soort serie nog wekelijks de heimelijke genoe gens van bekende Nederlanders optekende, liet hij zijn ge sprekspartner ook onafgebro ken aan het woord. „Een bescheiden opstelling hoort bij het onderwerp. Als Reinout Oerlemans, Amie in de soap Goede Tijden, Slechte Tij den, vertelt dat hij het liefst 's nachts op zijn rug in een parkje ligt, wil ik dat de aandacht van de kijker alleen op hem gericht is. Een presentator leidt alleen maar af. Helaas heeft de KRO, net als overigens veel andere omroepen, het idee zich te moeten profileren met ver trouwde KRO-televisiegezich- ten." Ook met het tijdstip waarop Heimelijke Genoegens werd uit gezonden was De Waal niet zo gelukkig. „Het afgelopen sei zoen was dat om 19.30 uur. Dan is het naar mijn mening tijd voor Flipper." De Waal vindt dat Heimelijke Genoegens meer tot zijn recht zou komen rond half elf. „Weggedoken in de bank met een sigaretje en een radio q 16.05 Welinge- :hte kringen. 17.07 TROS Aktua. I.07 TROS Aktua, vervolg. 19.04 ?0S Interaktief. 20.04TROS Klan- 22.04 Hier en nu-sport. 3.07 Met het oog op morgen00.04- .00 TROS Nachtwacht. radio q k heel uur Nieuws. 17.04 Van Staa t zeven 18.04 Van Staa tot zeven, irvolg. 19.04 De gouden greep. radio uur Nieuws. 17.04 Rinkelde- 18.04 Kort en Klijn. 19.04 30or 7. 20.04 Paperclip magazine. De finale van de Champions League kan de STER bijna twee miljoen gulden opleveren. Als alle re clameblokken volledig worden verkocht, boekt de Stichting Ether Reclame op 24 mei een omzet van bruto 1.810.500 gulden. Wie in de rust van de finale tussen Ajax en AC Milan dertig seconden zendtijd wil huren, is 74.400 gulden kwijt. Dat is geen record. Tijdens het WK voetbal, vorig jaar in de Verenigde Staten, bedroeg het maximumtarief 79.950 gulden. In het blok vóór de wedstrijd wordt 46.800 gulden per halve minuut gevraagd, in dat erna 59.850 gul den. „Het tarief is berekend naar de verwachte kijk dichtheid", zegt G. Dik, marketing manager van de STER. Elk blok duurt niet meer dan vijf minu ten. Drie weken voor de eindstrijd in Wenen was het kwartier zendtijd al bijna uitverkocht. Naar verwachting is het voor de STER één van de meest lucratieve avonden van het jaar. 18.10 18.15 19.00 19.28 21.53 22.00 22.16 22.34 De kleedkamer Serie portretten van men sen die in twee verschil lende werelden leven. Afl. 13: Vlam in de pijp Naald in de arm De Fabeltjeskrant Poppenserie Sesamstraat Kleuterprogramma NOS-Jeugdjoumaal Klokhuis Informatief kinderpro gramma Lingo Woordspel. Presentatie: Francois Boulangé Uitzending politieke partij en: CD Van gewest tot gewest Regionaal magazine. Met o a. een portret van Stof fel Lok, beroepsvisser en rietmaaier in hart en nie ren i Werken aan werk: Piet Daalman 2-delige serie over werken in de Sociale Werkvoor ziening. Afl. 2: Je leeft pas als je overal aan deel neemt Rivierenbuurt-Het gelijk van Berlage Documentaire over de Ri vierenbuurt, het zwaarte punt van het plan van de zuidelijke stadsuitbrei ding van Amsterdam van architect Berlage l 2 meter sessies Muziekprogramma met li ve studio-opnames. Van daag: The The, Shed Se ven, J.J. Cale en Spear head. Presentatie: Jan Douwe Kroeske Trekking dagelijkse lotto NOS-Journaal NOS-Sportjournaal Nova Actualiteitenprogramma. Met NOS-Gesprek minis ter-president. Presenta tie: Charles Groenhuijsen Stemallures Portret van de Nederland se mezzo-sopraan Jard van Nes. Zij wordt over de hele wereld gevraagd door de grootste dirigenten en heeft aan vele plaat- en CD-opnamen meege werkt. In 1984 ontving zij de prestigieuze Neder landse Muziekprijs Einde 18.30 19.00 20.00 20.30 23.20 23.50 Vier uur nieuws The Oprah Winfrey show Amerikaanse talkshow 5 uur show Gevarieerd middagmaga zine Zes uur nieuws Ooggetuige Reportages Rad van fortuin Spelprogramma The bold the beautiful Amerikaanse soap Half acht nieuws Weer Presentatie: John Bernard Goede tijden slechte tijden Nederlandse soap Vrouwenvleugel Nederlandse dramaserie. Snoes is gelukkig. Ze krijgt bezoek van Charlie en ze maken samen toe komstplannen om een zaak in Antwerpen op te zetten. Charlei maakt Mia heel duidelijk dat hij niets meer voor haar voelt. Troost flirt nog steeds met Rietje. Nathalie geeft zichzelf in de buurt van haar borst een zuigzoen Now or never Het uur van de waarheid Documentaireserie Nieuws sport en weer The gunrunner Amerikaanse actiefilm uit 1984 van Nardo Castillo Nachtprogramma 17.10 17.40 19.00 19.30 01.05 01.35 MASH Amerikaanse comedy Catwalk Amerikaanse serie. De spanningen stijgen als Catwalk voor het eerste optreden staat Alf Amerikaanse comedy. Alf probeert radiocontact te zoeken met Australië maar krijgt twee oude vrienden van Melmac aan de lijn Liefde is Ontmoetingsprogramma voor scholieren Airwolf Amerikaanse actieserie. Hawk en Dominic halen allerlei stunts uit met hun helikopter. Er gaat echter plotseling iets mis In defence of a married man Amerikaanse actiefilm uit 1990 van Joel Oliansky Droomland Serie waarin deskundige Wolf van den Hoek vragen over dromen beantwoordt. Inge Ipenburgontvangt vanavond Anita Witzier Kort nieuws I witness video Reality-serie Lady in the fog Thriller van Sam Newfield uit 1952 Hei elei, kuck elei aktuell Luxemburgs programma Nachtprogramma In 'Stemallures' portret van praan Jard van Nes. (Nederland 3,23.17 uur) televisie morgen NEDERLAND 1 07.00 NOS-Tekst tv 08.30 Huis je, boompje, beestje. 08.51 leder een is anders. 09.09 Nieuws uit de natuur. 09.29 Schooltv-week- journaal. Actualiteitenrubriek. 10.00 NOS-Tekst tv NEDERLAND 2 07.00 Alles kits. Kinderprogram ma. Met: 07.00 Studio op stelten. Gevarieerd kinderprogramma met Paulus de boskabouter, Wat ge beurt er later, Medisch Centrum Muis, De drie rovers en Doug. 07.52 Cartoon club. Gevarieerd tekenfilmprogramma met o.a. de Roze Panter, Popeye, Woody Woodpecker en Daffy Duck. 08.17 Alles kits. Met: Aansl.: Kin deren van Europa, dramaserie. Aansl.: Verzoekenman. Program- ma waarin kinderen iets bijzon ders laten zien. Aansl.: Bunch of Munch, animatieserie. 09.09 Al- bert de vijfde musketier, teken filmserie. 09.36 Boggle. 10.01 Motorlife. 10.26 Filmspot. 10.52 Overal en nergens: Tom Jerry, Phil Garfield. NEDERLAND 3 09.00 NOS-Nieuws voor doven en slechthorenden. 09.07 Einde. RTL4 06.30 Hei elei kuck elei. 07.00 Telekids, kinderprogramma. HILVERSUM GPD Een particuliere AIDS-kliniek uit Eindhoven heeft een kort ge ding aangespannen tegen de makers van het TROS-program ma Deadline. De kliniek wil'via het geding, dat vanmiddag dient, bereiken dat een deel van de uitzending van morgen avond wordt geschrapt omdat het programma de kliniek in een kwaad daglicht zou stellen. Het misdaagprogramma van Jaap Jongbloed en Peter R. de Vries heeft een uitgebreide re portage over de omstreden kli niek voorbereid. Volgens een woordvoerster van de TROS toont het programma onder meer aan dat medewerkers van de kliniek HlV-patiënten voor spiegelen dat ze genezen kun nen worden. glaasje." Nu de Amsterdamse producent het niet eens is ge worden met de KRO is hij op zoek naar een andere omroep die het programma wil uitzen den op de voor hem bevredi gende wijze. De formule van Heimelijke Genoegens, is vol gens de maker nog lang niet uit geput. „Iedereen heeft ze. Laatst sprak ik een meisje dat beweer de er geen te hebben. Na een gesprek van een half uur kwam ik erachter dat ze het heel ge noeglijk vindt om 's avonds in bad haar tanden met haar lange haren te flossen." televisie buitenland HILVERSUM GPD Na een jaar afwezigheid is Mar greet Dolman in september te rug op de televisie. Paul Haenen en de VPRO zijn tot overeen stemming gekomen. Vanaf 8 september is Margreet Dol man's Vrolijke Vrijdag wekelijks om 20.30 uur te zien. De onderhandelingen voor het seizoen 1994-1995 liepen stuk op de eis van Haenen om op 'prime-time' te worden uit gezonden. Hij betichtte de VPRO destijds van een 'docu mentaire-dictatuur' als het ging om de programmering op de uren met de grootste kijkdicht heid. De VPRO-woordvoerster zegt dat de omroep er voor het nieu we seizoen wel in is geslaagd om aan de wensen van Haenen tegemoet te komen. „We heb ben een paar uur extra zendtijd gekregen op het midden van de vrijdagavond. Die hebben we voor Margreet Dolman's Vrolij ke Vrijdag gereserveerd." Het programma zal deels recht streeks, vanuit studio Plantage in Amsterdam komen en daar bij zal zoals vanouds publiek aanwezig zijn. Vanaf maart 1996 verschuift Haenen overigens weer wel naar een later tijdstip. Dan heet het programma, dat op dins dagavond om 23.15 wordt uit gezonden, met recht weer Hae nen voor de Nacht. De VPRO- woordvoerster meent dat Hae nen bij wijze van compromis hiermee akkoord ging. Boven dien zou de entertainer het aan trekkelijk vinden om te worden geprogrammeerd op een avond die samen met de netpartners NPS en VARA wordt ingevuld. Toespraak Kohl rechtstreeks op TV HILVERSUM ANP De NOS-televisie zendt maan dag de kranslegging en de toe spraak van de Duitse bondskan selier Kohl in Rotterdam recht reeks uit. Dat gebeurt in een ex tra uitzending van 10.45 tot 12.00 uur op Nederland 3. Kohl brengt maandag en dinsdag een officieel bezoek aan Nederland. De kranslegging heeft plaats bij het monument van Zadkine, de toespraak meteen daarna op de Erasmus- universiteit. Tijdens de uitzen ding zal Joop van Zijl in de stu dio gesprekken voeren met de in Duitsland succesvolle schrij ver Cees Nooteboom en dr. Frieso Wielenga, hoogleraar in de Duits-Nederlandse betrek kingen. BRTN 1 17.10 Sinja Mosa. 17.35 Paradise Beach 18.00 Journaal. 18.10The bold and the beautiful. 18.30 Blokken. 19.00 Neighbours. 19.25 Politieke tribune: CVP. 19.30 Journaal en sport. 19.58 Weerber. 20.00 Tartufo. 21.20 Tango, komedie. 22.50 Hearts afire, comedyse rie. 23.15 Weerber. BRTN 2 18.00 Tik tak. 18.05 Thomas en Senior, serie. 18.30 Disney Festival. 19.00 Vlucht met Lucifer. 19.30 Journaal en sport. 19.58 Weerber. 20.00Vlaanderen vakantieland. 20.40 Verkiezingsdebat. 21.30 Ter Zake. 22.17 Paardenkoersen. 22.20 Première film en video. 22.55 On my own. drama. 00.27 Coda DUITSLAND 1 17.00 Tagesschau. 17.10 Brisant 17.40 ARD vor acht. 17.50Tagesschau-Tele- gramm. 17.55 Verbotene Liebe. serie. 18.00 Verbotene Liebe, vervolg. 18.25 Marienhof. 18.49Tagesschau-Tele gramm. 18.54Och Joh, sketches. 19.25 reportages. 19.53 Das Wet radio o B.00 De Nederlanden: Dialoog met it verleden. 17.00 Operette. 18.04 in Karajan dirigeert Also Sprach Za- ithustra. Berliner Philharmoniker. B.40Gothic voices. 19.15 Brüggen rigeeert Rameau. Orkest van de Jhttiende Eeuw. 20.02 Avondcon- !rt: Uit VARA's archief. Omroepor- >st en Groot Omroepkoor. 22.30 rahms: Kwartet in a. Alban Berg wartet. 23.00 Muziek van deze Part/MacMillan 00.00-01.00 incent na middernacht. radio 0 speelfilms op televisie VANDAAG Tango (1993-F) Uitzinnige zwarte komedie van Patrice Leconte met Philippe Noiret en Richard Bohringer. Als Thierry Lhermitte door zijn vrouw verlaten is overtuigt oom Noiret hem dat hij als beter af is BRTN 1 21.20 Black Eagle (1987-USA) Vroege actiefilm van Jean Claude van Damme, die een KGB-agent speelt. Hij belaagt CIA-agent Sho Kugosi die ge- avanceert wapentuig probeert te bergen. Regie: Eric Karson. RTL Television 22.00 Les Spécialistes (1985-F) Komedie van Patrice Leconte waarin Bernard Giraudeau en Gérard Lanvin ontsnappen uit een gevangenentrans- port. Ze willen een casino overvallen. Sympa- ng pretenties. vliegdekschip. Een 'staakt het vuren' dreigt het moreel van de mannen te ondermijnen. Met: Danny Glover. Regie: John Milius. BBC 1 23.25 Lady in the Fog (1952-GB) Lois Maxwell speurt in Londen naar de moordenaar van haar broer en krijgt hulp van journalist Cesar Romero. Weinig The Gunrunner 1984-CDN) Niet echt verheffen de actiefilm, een duidelijk beginnersprodukt van Nardo Castillo. Kevin Costner, toen nog onbe- BBC 2 0.50 A Nightmare on Elm Street 1984-USA) De eerste film rond monster Freddie Krueger. Hij terrori seert en slacht tieners in hun slaap. Horror-klas sieker van Wes Craven met Robert Englund en Heather Langenkamp. RTL Television 1.00 The Mercenaries 1967-GB) Gewelddadige en soms oppervlakkige avonturenfilm van Jack Car diff. Rod Taylor moet in Belgisch Kongo, tijdens opstanden, vluchtelingen e a de verschrikkin- Duitsland 1 Duitsland 1 22.45 On My Own (1992-CDN) De vijftienjarige Mat thew Ferguson zit op een kostschool. Tijdens kerst thuis is hij getuige het uiteenvallen van het gezin. Gevoelig drama van Antonio Tibaldi. BRTN 2 22.45 The Adventures of Sherlock Holmes Smarter Bro ther 1975-USA) Doldwaze, soms wat wispeltu rige komedie van Gene Wilder waarin de broer van Holmes belast wordt met een chantagezaak. Met: Gene Wilder en Madeline Kahn. Wilde Aardbeien 1957-S) Zeer persoonlijke en goed geregisseerde film van Ingmar Bergman over een man van middelbare leeftijd die gecon fronteerd wordt met zijn eigen tekortkomingen. Met: Victor Sjöström. Nothing but the night 1972-GB) Weesjes in een kindertehuis veranderen in bloeddorstige mon sters nadat ze behandelt zijn met een serum. Christopher Lee en Peter Cushing onderzoeken de zaak. Regie: Peter Sadsy. BBC 1 1.15 Valley of the Dolls 1967-USA) Beroerde ver filming van Jacqueline Susans bestseller over roem, seks. drugs en macht dat de verhalen van drie vrouwen vertelt. Met: Sharon Tate en Patty Duke. Regie: Mark Robson. Duitsland 2 1.35 Scène uit de Amerikaanse speelfilm uit 1967 'Valley of the Dolls'. (Duitsland 2, 01.35 uur) -film. 21.45 ARD-exclusiv. 22.15Tagesthemen. 22.45 Les spécia listes, misdaadfilm. 00.15 Nachtmaga- zin. 00.35 Harlem Hip-Hop, comedyse rie. 01.00 The mercenaries, avonturen film. 02.35 Feuerreiter zeigt, serie re portages. 03.05 Zuschauen - Entspan nen - Nachdenken. 03.10 Text aktuell. DUITSLAND 2 15.30 Macht der Leidenschaft, soapse rie. 16.00 Heute. 16.05 Heartbreak High, serie. 16.55 Sport heute. 17.00 Heute. 17.08 Lënderjournal 17.55 Zwei Münchner in Hamburg, serie. 18.00 Zwei Münchner in Hamburg, vervolg. 19.00 Heute. 19.20 Weerber 19.25 Ge zeiten der Liebe, serie. 20.15 Derrick. 21.15 Die ZDF-reportage: Jacquelines Tod. Reportage over het werk van de Duitse pater Alfred Welker in de slop penwijken van de Colombiaanse drugsmetropool Cali. 21.45 Heute-jour nal 22.20 Aspekte, cultureel magazine. 22.50 Willemsens Woche, live talkshow. 23.50 Heute nacht. 00.05 The adventu re of Sherlock Holmes' smarter brother, speelfilm. 01.35 Valley of the dolls, speelfilm. 03.35Text aktuell. DUITSLAND 3 18.00 NRW - Nachrichten aus Rhein land undWestfalen. 18.05 KuK 18.30 Konto, consumentenmagazine. 18.45 Aktuelle Stunde. 19.25 Fensterprogram- meder Landesstudios. 19.45 ALTERna- tiven. 20.15 Total Lokal aus Soest. 21.00 WDR aktuell. 21.15 Lustfaktor 10, spelshow. 22.00 B. trifft, 23.00 Rückblende, documentaires. 23.15 Rocklife Special. 00.40 Nachrichten. 00.45 Nachtprogrammering. Met om: 00.45 Tagesschau vor 20 Jahren. 01.00 BBC 1 16.00Gourmet Ireland. 16.30 Teken film. 16.45 Dinobabies. 17.10 X-men. 17.30 Round the Twist, jeugdserie. 17.55 Newsround. 18.05 Blue Peter, jeugdmagazine. 18.35 Neighbours 19.00 Nieuws en weerber 19.30 Regio- 21.50 TV P portretten. 22.00 Nie 22.30 999, progr reddingsdiensten. 23.25 Flight of the in truder, speelfilm. 01.15 Nothing but the night, thriller. 02.40 Weerber. BBC 2 15.15 Paardenraces vanaf Newbury. 16.55 Nieuws en weerber. 17.00 Today's the day, quiz. 17.30 Ready, steady, co ok 18.00 Esther, talkshow. 18.30 All in the mind, scholierenquiz. 19.00 The Munsters, comedyserie. 19.25 The champions, spionageserie. 20.15 Ani mal crackers. 20.30 The rock 'n' roll years - The eighties. 21.00 Top gear mo torsport. 21.30 Gardeners' world. 22.00 RabC. Nesbitt, serie. 22.30The smell of Reeves and Mortimer, comedieserie. 23.00 Have I got news for you, nieuws quiz. 23.30 Newsmght. 00.15 Fantasy football league. 00.45 Weerber 00.50 CNN 15.30O.J. Simpson special. 16.30 World sport. 17.30 Business Asia. 18.00 Business Asia. 20.00 World business today. 21.00 International hour. 21.30 O.J. Simpson special. 23.00 World busi ness today update. 23.30 World sport. 00.30 Showbiz today. 01.30 World sport. 02.00 Prime news. 02.30Crossfi re. 03.00 Larry King live. 04.300 J Simpson special 05.30 Showbiz today. MTV 16.00CineMatic. 16.15 The afternoon mix. 17.00 News at night. 17.15 The af ternoon mix. 17.30 Dial MTV. 18.00 The real world 1. 18.30 Music non-stop. oAl- Most wanted. 22.30 Beavis Butt-head. 23.00 News at night. 23.15 CineMatic. 23.30 The Zig Zag show. 24.00 Party- zone 02.00 The soul ol MTV. 03.00 Night videos. NBC SUPER CHANNEL 17.30 FT Business tonight 18.00 Today. 19.00 ITN World news 19.30 Hockey - NHL weekly. 20.30 Dateline. 21.30 Inside edition 22.00 ITN World news. 22.30 The tonight show. 23.30 Real personal 24.00 FT Business to night. 00.20 US market wrap. 00.30 NBC Nightly news. 01.00 Equal time. 01.30 The tonight show. 02.30 Holiday destinations 03.00 Talkin' jazz. 03.30 Jimmy's. 04.00 Dateline. 05.00 Inside TV5 16.00 Nieuws. 16.10Régionsgourman des. 16.25 Bibi et ses amis 17.05 La chance aux chansons. 17.45 Questions pour un champion. 18.15Visions d'Amérique. 18.30 Nieuws en weerber. 18.55 Revue de presse. 19.00 Cannes lumières. 19.30 Belgisch nieuws 20.00 Montagne. 20.30 Evasion. 21.00 Faits divers. 21.55 La météo des cinq conti nents. 22.00 Frans nieuws. 22.40 Tara- tata. 24.00 Intérieur nuit. 00.45 Nieuws en weerber. OI.IOVisionsd'Amérique. 01.25 Pulsations 03.00 Tout va bien. 03.30 Télétexte 04.00 Faut pas réver 05.00 Temps présent. RTL TELEVISION 16.00 Hans Meiser. 17.00 Jeopardy!. 17.30 Unteruns 18.00 The bold and the beautiful. 18.30 EXCLUSIV Das Star Magazin 18.45 RTL aktuell. 19.10 Explosiv- Das Magazin. 19.40Gute Zei- ten, schlechte Zeiten. 20.15 Robin Co ok's mortal fear, thriller 22.00 Black eagle, actiefilm. 23.40 RTL-Nachtjour Street, horrorfilm. 02.30 Robin Cook's thriller. 04.00 Das A-Team. 04.50 Tekenfilmserie.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 9