Makaay blijft bij Vitesse Tony Rominger speelt in "Giro met concurrenten BOLLEN Sport Ajax - Milan, nog 7 dagen Eerste divisie vormt front tegen top-drie VOENSDAG 17 ME11995 -chef rob onderwater. 0 FC Lisse verplettert DHC FC Lisse oefende gisteravond succesvol tegen het in de hoofdklasse zondag uitkomende DHC. De zaterdageersteklasser won na een ruststand van 3-0 met maar liefst 6-1Rene Ras (2x), Mark Ens. Peter Wubben, Barry Opdam en Jelle Visser scoorden voor FC Lisse. Steef van 't Hart voor DHC. Drie 'Grasshoppers' in selectie juNNiK* Bondscoach René van der Wielen heeft drie speelsters van Grasshoppers opgenomen in zijn selectie voor het EK-kwali- fjcatietoernooi basketbal (groep C). dat van 22 tot en met 28 mei in Ankara wordt gehouden. De selectie bestaat uit: Maret Lutter- man. Sonia Raaymakers. Lia Maas. Eugenie Lewis (Den Helder). Petra Weeda, Marie-José Allers, Marloes Driessen (Grasshop pers). Daphne Berends. Margreet Visscher (Tonego), Renske Pe- [ers, Alice Felter (Prisma College), Bea Hermse (Groningen), Sandra van Embricqs (geen club) en Elke Snijder (speelt in VSt). Lichte hartproblemen Kiprich botterdam lozsef Kiprich is gisteren met lichte hartproblemen in het ziekenhuis opgenomen. De populaire aanvaller van Feye- loord werd tijdens de ochtendtraining onwel. Kiprich klaagde iver pijn in de hartstreek. De medische staf van Feyenoord be sloot geen risico te nemen. In het ziekenhuis werd een hart-car- diogram gemaakt. Hoewel de uitslag niet verontrustend was, stelden de doktoren vast dat Kiprich niet helemaal in orde was. De doktoren besloten hem een nacht ter observatie in het zie- cenhuis te houden. TMeijer i ^amersfoort ij afscheid gen Meijer opgestapt als voorzitter iersfoort David Meijer heeft in de bondsbestuurvergadering ifscheid genomen als voorzitter van de schaatsbond (KNSB). Dok vice-voorzitter Wiebe Wijnja bleef niet langer aan. Penning- meester Griffien en secretaris Van Walsem hebben in beginsel t je bereidheid uitgesproken tot de komende algemene ledenver gadering van 10 december aan te blijven om de lopende zaken af te wikkelen. I Oosterhuis in staat van beschuldiging k [eist» De tuchtcommissie van de KNVB heeft Jan Oosterhuis van eerste-divisieclub De Graafschap in staat van beschuldiging ge steld. Hij wordt beschuldigd van het doelbewust trappen van een tegenstander dan wel van ernstig wangedrag wegens het in- komen met een gestrekt been. Oosterhuis raakte zaterdag 6 mei I tijdens de belangrijke wedstrijd Fortuna S. - De Graafschap in I iittard al in de tweede minuut de Limburger Robert van der f ||Weert zo hard dat diens achterste kruisband van de linkerknie afscheurde. Ajax afgetroefd in strijd om spits De bikkelharde strijd om Roy Makaay tussen Ajax en Vi tesse is in Arnhems voordeel beslecht. Voorzitter Karei Aalbers wist in korte tijd de spits over te halen om bij de Gelderse eredivisieclub te blijven. In ruil kan Makaay een een sterk verbeterd contract, dat nog drie jaar doorloopt, tegemoet zien. arnhem renze lolkema gpd-verslaggever Omdat eerder op de dag bekend werd dat de provinciale over heid bereid is 43 miljoen gulden voor het nieuw te bouwen Gel derse stadion te reserveren, kon Aalbers zijn blijdschap niet op. „We zijn vandaag een stap dichter bij de top gekomen." Aalbers had er maandag avond een urenlang gesprek voor over om Makaay (20) te overtuigen van het feit dat Monnikenhuize beter was voor zijn ontwikkeling dan de Meer. Pas toen de klok allang twaalf keer had geslagen werden in Nijmegen de champagneflessen ontkurkt. De nieuwe Vitesse-trainer Ro nald Spelbos blijkt vorige week donderdag ook nog een bemid delende rol te hebben gespeeld. Ook de opvolger van Herbert Neumann vond het voor Ma kaay raadzamer im Arnhem te blijven, vanwege de ambitieuze doelstellingen. „Spelbos wil volgend jaar voor Europees voetbal gaan", motiveerde Makaay gistermid dag zijn besluit. „Hij is heel wat van plan met Vitesse." Makaay erkende dat de reserverol die bij voorbeeld Peter van Vossen en Patrick Kluivert bij Ajax vervul len hem ook aan het denken hebben gezet. „Ik heb te snel gezegd dat ik naar Ajax wilde, zonder er bij na te denken. Dat komt, als een jonge jongen wordt gevraagd of-ie bij Ajax wil komen, denkt-ie niet na. Ik kom eigenlijk nog maar net kijken, speel in principe nog maar een half jaar in de eredivisie. Voor m'n ontwikkeling is het beter hier te blijven." Begrip Louis van Gaal was gisteren voor de bijeenkomst al door Makaay zelf op de hoogte ge bracht van zijn besluit. De Ajax- trainer vindt het jammer dat de spits in Arnhem blijft, maar res pecteert z'n besluit. „Ik begrijp het best. Makaay weet ook dat de concurrentiestrijd bij Ajax zoveel zwaarder is dan bij Vites se. Het is altijd maar weer af wachten of z'n kwaliteiten bij Ajax tot hun recht waren geko men. Of hij onder druk is gezet door Vitesse? Lijkt me niet, de keuze lijkt me in alle vrijheid gemaakt." De ophef die met name Vites- se-voorzitter Karei Aalbers maakte over de aanpak van Van Gaal is bij de oefenmeester slecht gevallen. „Een onvolwas sen reactie", kapittelt Van Gaal de opmerkingen van de Vitesse- praeses, die het 'sollicitatiege sprek' dat Van Gaal anderhalve week geleden voerde met Ma kaay omschreef als 'ongenuan ceerd shoppen'. „Ik doe het al tijd op deze manier. In zo'n eer ste gesprek tast ik af of er inte resse bestaat in een eventuele overgang. Van deze zaak heb ik geleerd dat ik zulke gesprekken niet meer bij de spelers thuis moet voeren. Want dan loopt de hele straat uit. Dus dat zal op een andere manier moeten gaan gebeuren. Daar vinden we wel een oplossing voor." Vitesse ontstak vorige week in woede toen bleek dat Van Gaal achter de rug van de Arnhem mers om de aandacht van Ma kaay had getrokken. Onder lei ding van een tot op het bot getergde Aalbers zette Vitesse de tegenaanval in. Meerjarige contracten dienen te worden gerespecteerd, ongeacht posi tieverbetering, vond Aalbers. Anders is het hek van de dam. Het gaat mij om het prin cipe, niet om hier een financieel slaatje uit te slaan." Afgelopen zaterdag belegde hij op Monni kenhuize een bijeenkomst met alle eredivisieclubs, uitgezon derd de top 3. Aalbers kreeg bij val. Een commissie werd inge steld die gaat proberen een re glementswijziging te forceren. Achterban Ondertussen bewerkte Aalbers ook zijn achterban. Een groep sponsors werd benaderd het sa laris van Makaay vorstelijk te verbeteren, zodat de spits ook om financiële redenen geen spijt zou krijgen van een langer verblijf in Arnhem. „Met de sponsorgroep hebben we beslo ten ons maximaal te verweren. Vitesse kan zich nu serieus me ten met wat zich in de top af speelt. Natuurlijk is er met Ma kaay over salaris gesproken, maar de afweging wat het be langrijkste voor zijn ontwikke ling is, heeft de doorslag gege- Daarmee reageerde Aalbers ook op berichten die meldden dat Vitesse nagenoeg bankroet zou zijn. „Vitesse is financieel kerngezond", zei hij. „We heb ben een fantastische sponsor- groep die ons keer op keer helpt een stap hogerop te komen. El ke financiële verplichting die Vi tesse aangaat, is van te voren gedekt." 'mtser bouwt voorsprong uit ®ario Cipollini kon maandag al emonstratief omkijken in de oAassaprint van Marotta. Maar jony Rominger had gisteren ^lfs zijn fiets kunnen parkeren Ej de Basiliek van Loreto, eind- t van de vierde etappe in de d'Italia 1995. I „Dat is een lastig aankomst- wist Rominger voor de |t door Marche te vertellen. en heel venijnige laatste kilo meter. Ideaal voor een groepje weg te rijden, bergop. Maar 'et iedereen in de gaten Jouden, ik beperk met tot Fon- Die werden tweede en derde, lominger is niet alleen sterk, ook slim. Toen Vladislav ibrik in de slotkilometer weg- irong, en Fondriest reageerde, oof meteen ook Rominger en. Om als een wentel- de twee heen te sche- meteen lengten voor- irong te nemen. Een 'etappe royal' voor de witserse rosetruidrager, die aarmee zijn voorsprong in het lassement licht uitbouwde, en (5), 1 zijn tegenstanders liet weten eel ritten te willen winnen Is Cipollini, die gisteren paste Jar^ de almaar glooiende kilome- foir&s over een gekarteld parkoers n op ruime achterstand in een •rde groep binnen kwam. Cipollini had het wellicht ook te druk met zijn overpeinzingen omtrent een paar uitspraken, waartoe hij zich daags tevoor had laten verleiden. 'Macho Mario' had een filmacteur gele ken, in die sprint van Marotta. „O ja, ik zou ook graag eens in een western spelen". Of.., gek scherend: „Maar het liefst van al in een pornofilm, hahaha". Het had - uiteraard - uitge meten in de Italiaanse gazzetti gestaan; zo mag men ze immers graag, in het land van 'colpo grosso'. Maar Cipollini had er niet om kunnen lachen. Het eerste Giro-weekeind had hij nota bene naast zijn eigen vrouw Sabrina geslapen, in het rennershotel. „Omdat zij de enige is die me met rust laat". Basta, asjeblieft. Maar zijn imago zal hij wel nooit kwijtra ken. Te voet De vierde Giro-etappe stond vooral in het teken van een vlucht van Fabrizio Bontempi, de 28-jarige, jongere broer van Guido B. Honderdveertig kilo meter voorop, met een maxi mum voorsprong van een klein kwartier, maar op de vijf plaat selijke omlopen van 22 km rond Loreto versleten tot boven zijn knieën. Te voet ging hij haast letterlijk, in de finale; later thuis nota bene dan iedereen. Andere wapenfeiten van ach ter het front: Fabio Baldato gaf op wegens ziekte, en Armand de las Cuevas bleek zichzelf én de genezing van zijn gebroken sleutelbeen schromelijk te heb ben overschat. Naar huis, voor dat hij ook de Tour straks kan vergeten. Tony Rominger dus majestu eus aan de Adriatische kust. Zijn ploegmaats reden het gat dicht op Bontempi, en later Fontanelli. Claudio Chiappucci was zo vriendelijk (en zo dom) een vermetele poging van Cenghialta/Rebellin te counte- Toen Bobrik aanstalten maakte de rit te gaan winnen, stond Rominger even zelf op de pedalen. En zoals hij zondag al in de laatste vier kilometer van de tijdrit had gedaan, stond er op zijn tempoversnelling tegen de 9 procents helling ook nu geen maat. „Ik vond dat ik moest winnen om mijn ploegmaats te bedan ken voor het vele werk, dat ze hebben opgeknapt". Alleen als er ook anderen bereid zijn te koersen kunnen ze op wat vrij gevigheid van Rominger reke- Patrick Jonker is de beste Ne derlander in het klassement. Hjj verloor een minuut op de rose trui. Erik Breukink zakte in de finale uit de top-twintig weg. Ze kwamen elkaar op de weg naar Wenen al tweemaal te gen, over dagen wacht de derde en finale botsing tussen Ajax en AC Milan. In de aan loop naar de eindstrijd van de* Champions League, 24 mei in het Ernst Happel-stadion, telt deze krant de dagen af. Met dagelijks een profiel van een speler uit de Ajax-selectie. Van de reserve met het rug nummer 16, Peter van Vos sen, tot de doelman met het rugnummer 1Edwin Van der Sar. De koningskraker tussen Ajax en Milan, nog 7 dagen. Vandaag aandacht voor FINIDI GEORGE Geboren: 15-4-71 Lengte: 1.84 m Gewicht: 79 kg Clubs: Sharks Calabar (Nig) Debuut: 22-8-'93 Ze waren met z'n drieën en bij Ajax werden er heel wat weddenschappen op afgesloten. Youri Petroi', een Rus, Mitar Mrkela, een Serviër, en ene Ge orge Finidi uit Nigeria kregen een kans in De Meer. Want Ajax had een linkerspits nodig en de jeugdopleiders stonden éven met lege handen. Een linkerspits. Donny Huy- sen, talentvolle Ajax-aanvaller, trok zijn conclusies en zijn por temonnee. Die kleine. Petrov, had wel wat, vonden ze bij Ajax. Een soort Overmars. Niet zo snel, technisch wel beter. En Mrkela, die was onbereken baar. Flegmatiek als Tsjeu la Ling. Die Finidi? Die was stijf rechts. Bovendien stapelde hij fout op fout. Nee, die Nigerician zou het zeker niet worden. Wist Huysen. Finidi kreeg zijn kans in het oefenduelletje tegen Telstar. Het was niks, vonden de meeste Ajacieden en ze zetten nog een paar dubbeltjes op één van die andere twee. Ze kwamen nog redelijk te recht. Petrov speelt tegenwoor dig niet onverdienstelijk bij RKC, Mrkela mocht zijn kans pakken bij Cambuur. En die derde? Die Nigeriaan die er niets van kon zorgde voor een recorduitbetaling in het kleine gokcircuit. Want hij werd de uitverkorene. Van Gaal had de klasse door de mislukte acties heen gezien. Tegenwoordig is Finidi George, want zó stond het in zijn paspoort, één van de beste Ajacieden. En de gokker Donny Huysen? Hij vertrok naar Haarlem en verloor dub bel. utrecht gpd De clubs in de eerste divisie hebben zich gisteravond in Utrecht unaniem achter de vijf tien clubs uit de PTT-telecom- petitie geschaard, die zaterdag al het 'ongenuanceerd shoppen' van de topclubs Ajax, PSV en Feyenoord aan de kaak stelden. Ook in de eerste divisie is men van mening dat de wortels van de vaderlandse competitie door het onvrijwillig verbreken van doorlopende contracten ernstig aangetast worden. „Het mag niet zo zijn dat er in de toekomst alleen aantrekkelijk voetbal in Amsterdam, Rotter dam en Eindhoveh wordt ge speeld', aldus Gaston Sporre, voorzitter van de speciaal in het leven geroepen commissie die belast is met de verdere uitwer king van de plannen tegen de handelwijze van de top-drie. De veertien aanwezige verte genwoordigers van de clubs uit de eerste divisie (alleen Em- men, Fortuna Sittard. Haarlem en Heracles lieten verstek gaan) hadden in Utrecht niet veel tijd nodig om een eensluidende mening te vormen. FC Zwolle- voorzitter Sporre: „Het verhaal is ook niet zo ingewikkeld. Ie dereen is er van doordrongen dat op alle mogelijke manieren voorkomen moet worden dat de topclubs links en rechts spelers gaan wegplukken bij de concur rentie. Om die spelers vervol gens misschien wel op de bank neer te zetten, omdat ze moge lijk nog niet klaar zijn voor het grote werk. Dan gaat de kwali teit van de vaderlandse compe titie met sprongen achteruit en dat mag natuurlijk nooit gebeu- SPORT OP TV 20.15-22.15 RTL 5: UEFA Cup m 18.30-19.00 EURO: Motorsport"Magazi- tweede finalewedstrijd in Milaan tus 18.39-18.47 Ned 2. Sportjournaal. 18.45-19.10 RTLSport. 19.00-19.30 EURO: Autosport: formule 1. 19 30-20.00 EURO: 19.30-20.00 BRT 1: Sport. 20 00-22.00 EURO: Prime T. Speci Cup voetbal, tweede finalewedstrijd in Mi laan tussen Juventusen Parma 20.30-20.40 RAI UNO: Sport 20.35-21.59 Ned 2 Studio Sport. 22.00-22.30 EURO: Autosport: formule 1. 22.30-23.00 EURO: Motorsport: Tony Rominger heeft de Giro in een ijzeren greep. De Zwitser won gisteren zijn tweede etappe. De speciale commissie, die naast Sporre bestaat uit MW- directeur Ron Weijzen en Vo- lendam-manager Jan Brouwer, heeft van alle clubs vrij man daat gekregen om verder te on derzoeken op wat voor manier het 'ongenuanceerd shoppen' van de top-drie aan banden ge legd kan worden. Volgens Spor re moet daarbij niet gedacht worden aan een wijziging van de KNVB-reglementen. „Dat is vermoedelijk te bewerkelijk. We denken eerder aan een heren akkoord of een convenant, dat dan op de algemene vergade ring van 29 mei door alle clubs ondertekend moet worden. Dus ook door Ajax, Feyenoord en PSV. Want het is beslist noodza kelijk dat alle clubs weer zo snel mogelijk op één lijn komen te I SÜIZ 23.00-01.00 EURO: UEFA Cup voetbal: 23.35-00.05 RTL 4: Sport. 01.00-01.30 EURO: Eurosportme DONDERDAG 05.45-06.00 Did 1: Morgenr 10.30-11.00 EURO: Paardesport: CSI Marco Ruwaard gaat naar Noordwijk. Het lijkt een koel en zakelijke me dedeling, maar achter de woorden gaat een groot men selijk drama schuil. Dat doelman Ruwaard em plooi heeft gevonden bij Noordwijk, betekent dat hij Quick Boys gaat verlaten. En dat laatste doet pijn. Bij Ruw&ard zelf en bij zijn vader. Zijn grootste fan en ook nog eens subsponsor van de groot ste vereniging van Nederland. Vader Ruwaard was vijf sei zoenen een vaste, zeer fanatie ke supporter van Quick Boys. Het is een type die blauwwit bloed door de aderen heeft stromen. Maar dit jaar was va der Ruwaard de grote afwezige op Nieuw Zuid. Sinds zijn zoon uit het eerste elftal was verdreven door Tom van der Niet, hebben ze vader Ruwaard niet meer gezien. „Ik kon het niet aanzien, ik be grijp nog steeds niet wat ze mijn zoon hebben aangedaan. Hij heeft niet eens kunnen fa len, want hij heeft geen enkele kans gehad." Marco Ruwaard was vorig sei zoen na een sterk seizoen de speler van het jaar bij Quick Boys. Die bokaal staat te pron ken in de kamer van Marco en elke keer als vader Ruwaard het kleinood aanschouwt, springen de tranen hem in de ogen. Marco: „M'n vader heeft moeite om zijn gevoelens te verbergen. Ik heb daar minder problemen Neemt niet weg dat Marco Ruwaard inwendig kookte van woede en onmacht. „Normaal gesproken ging ik altijd fluitend naar de trai ning. Ik zit acht uur binnen vier muren bij het ministerie van VROM en dan wil je wel even de buitenlucht in. De Katwijkse zeedampen gin gen Ruwaard evenwel steeds meer tegenstaan. In februari nam hij na een helletocht in Quick Boys 2 de beslissing om weg te gaan. Die signalen wer den opgevangen door clubs uit de omgeving. Ruwaard: „Er hebben zich de afgelopen maanden vier clubs gemeld. Die belangstelling heeft me wel goed gedaan, hoor. Dat waren best wel spannende tijden. Ge sprekken met bestuurders in Holiday Inn, dat is weer eens wat anders dan een training in de bagger bij Quick Boys - Ruwaard werd gezien op het veld van Rijnsburgse Boys, ARC en Noordwijk. Anderhal ve maand geleden koos hij voor de club van Ruud Brö- ring, die straks afscheid neemt van de huidige keepers Willem Visscher en de Amerikaan Bar- rada. Maandagavond laat zette hij zijn handtekening. Ruwaard gaat met Ronald van Kesteren het gevecht aan voor de eerste positie. „Normaal gesproken ben ik de eerste doelman. En daar heb ik verschrikkelijk veel zin in. Ik ben blij dat ik weer aan voet ballen toekom. Maar hij had het liever anders gezien. „Ik ben nu vijftien jaar lid van Quick Boys. lie wil helemaal niet weg, maar ik het het ge voel dat ik hier weg moet. En dat doet pijn, heel veel pijn omdat het beleid van trainer Wisman in de ogen van mij en mijn vader wazig is geweest. De wedstrijd WSB - WSV '30 is nu al zo'n drie weken oud, maar nog steeds raken de betrokken clubs er niet over uitgepraat en en gekletst. Nog even de feiten. In het duel trad betaald-voetbalscheidsrechter Pieter Vink op als invaller en WSB won het belangrijke tref fen met 5-0, waardoor de Noordwijkerhouters buiten verwachting nog promotie kansen kregen. Die kansen zijn inmiddels overigens ver speeld, maar dat terzijde. Waar het om ging was de arbi trage die volgens WSV zeer partijdig was. Volgens de club uit Wormer floot Noordwijker- houter Vink in het voordeel van de thuisploeg, liet hij veel te lang doorspelen en trok hij te snel gele en rode kaarten voor WSV-spelers. Bij WSV vonden ze het allemaal wel te verklaren: Vink was volgens hen lid van WSB en zodoende belanghebbende in plaats van onafhankelijk leidsman. Toen die verdachtmakingen in deze krant verschenen, was het spel op de wagen. WSB was behoorlijk in de kuif ge pikt, omdat Vink helemaal geen lid is van de zondagtwee deklasser. WSV echter hield de poot stijf en stapte boos naar de KNVB. En dat hadden ze nou net niet moeten doen. Want vanuit Zeist slaat de bond nu keihard terug. Waar die jongens uit Wormer de gore moed van daan haalden om op basis van geruchten en verdachtmakin gen een protest in te dienen. Daar kwam zo'n beetje de re actie op neer. Vorige week belandde er bij de secretaris van WSV een Boze brief van de KNVB op de deur mat: „Gesuggereerd werd door WSV dat de uitslag van 5-0 op onei genlijke wijze tot stand was ge komen. De scheidsrechter bij deze wedstrijd, de heer P. Vink, zou spelend lid van WSB zijn en uitdien hoofde belang heb ben bij een goed resultaat en uitsluitingen van een aantal WSVers. De heer Vink echter is in het geheel geen lid van WSB. Wij betreuren het dat u op basis van geruchten een standpunt inneemt welke schade toebrengt aan de heer Vink en de vereniging WSB. Tot slot: „Ookde media hebben geïnfor meerd naar de vermeende ma lafide praktijken, wij verwach ten van u dat een rectificatie laatstgenoemden niet wordt onthouden. WSV moet dus excuses aan bieden aan Vink en WSB. Wal de vereniging uit Wormer be treft kunnen ze daar in Noord- wijkerhout lang op wachten. WSV-s sMak: Wat een onzin allemaal. Nu wordt ons verweten dat we op basis van geruchten actie heb ben ondernomen. Maar de KNVB heeft zelf meegeholpen aan dit spelletje. Toen wij klaagden en om opheldering vroegen kregen we zwart op wit dat Vink lid is van WSB. Precies een week later komt de ze brief met de mededeling dat hij geen lid is en dat wij de zaak moeten rectificeren. Nee. van ons hoeven ze nu geen re actie of excuses te verwachten. De KNVB doet haar huiswerk gewoon niet. Wij voelen ons onrecht aangedaan De heer Remmerden van de KNVB, de schrijver van de brief, denkt dat WSV nog niet klaar is als ze zich zo op blij ven stellen: Wij vinden dat WSV ten on rechte Vink en WSB in een kwaad daglicht heeft gesteld. Daarbij zijn ook nog eens de belangen van de voetbalbond feschaad omdat alles in de pu- liciteit if gekomen. Dit kan op een strafzaak voor WSV uit draaien. Desnoods wordt de tuchtcommissie er met de ha ren bijgesleept, maar dit is alle maal niet zoals het hoort. Ik krijg na die wedstrijd een fax en moet op basis van geruch ten iets ondernemen tegen WSB. Zo werkt dat niet, WSV zal met keiharde bewijzen moeten komen en dat konden ze niet, want Vink is daar geen lid. Dit is laakbaar. Misschien dat WSV een open brief naar betrokkenen kan schrijven met daarin verontschuldigingen en rectificatie, dan laten we de zaak misschien rusten. De bal ligt bij hen. Mak: „Nee, de bal ligt bij de KNVB. niet bij ons. Wie heeft er nu balbezit? WSB niet in elk geval. Voorzit ter Gerard Heemskerk kijkt vanaf de zijlijn toe hoe WSV en de bond elkaar de bal toespe len. Voor hem is in feite de kous af. Heemskerk: „Ik vond die brief van de KNVB aan WSV wel prettig, daar was ik content mee. Het betekende toch een beetje eerherstel voor ons en Pieter Vink. Hij was in een kwaad daglicht gesteld en dat was niet terecht. rob onderwater

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 21