Zaterdag 29 april geopend Schoehuijs b.v. -ACTIVA Bodem Mien Ruyspark vervuild Mededeling Regio Leiden VATO wil bedrijfsleven stimuleren VRIJDAG 28 APRIL 1995 Vanaf 10 april 1995 is Installatiebedrijf J. J. A. de Groot BV een samenwerkingsverband aangegaan met Warmte Technisch Bureau Joop Buiteman BV. Installatiebedrijf J. J. A. de Groot BV verwacht hiermee de bereikbaarheid, serviceverlening en het dienstenpakket van haar onderneming te vergroten en voor de toekomst te kunnen waarborgen. Warmte Technisch Bureau Joop Buiteman BV is een Erkend Waarborginstallateur en heeft een goede en snelle Dag- en Nachtservice. Zij zal nu ook de klanten van Installatiebedrijf J. J. A. de Groot BV deze service kunnen aanbieden. W. T. B. Joop Buiteman BV J. J. A. de Groot BV Zoeterwoudseweg 25A - 2321 GM LEIDEN - 071-760600 ISLE OF WIGHT een droom wordt werkelijkheid Sijpkes Reizen heeft speciaal voor de lezers van het Leidsch Dagblad een schitterende reis naar het Zuid-Engelse eiland Wight samengesteld. Naast lieftallige dorpen en kleine stadjes, natuurschoon, rust en het gevoel van tijdloosheid biedt het Isle of Wight aan de zuidkust van Engeland vele bezienswaardigheden zoals Carisbrooke Castle en prachtige botanische tuinen. Eerste dag 's Middags vertrek naar Hoek van Holland. Overtocht met de nachtboot naar Harwich. Tweede dag 's Ochtends gaan we via het graafschap Kent naar Windsor waar u het koninklijke stadje óf Windsor Castle kunt bezoeken. Aan het eind van de middag varen we met de ferry vanuit Portsmouth naar de wereld van Wight. Derde dag Van het typisch Engelse stadje Godshill gaan we naar East Cowes, wijn proeven op het wijnlandgoed Barton Manor. De middag brengen we in en rond het Osborne House van Koningin Victoria ,door. Vierde dag Kennismaking met de parelcultuur van het Isle of Wight. Vervolgens bezichtigen we de 17e eeuwse watermolen Calbourne Mill, Carisbrooke Castle, en de Chine in Shanklin, een diepe groene kloof die naar zee loopt. Vijlde dag 'De schitterende Botanie Gardens in Ventnor zijn een bezoek waard, zo ook de Needies, een naaldscherpe rotsformatie die uit zee oprijst, 's Middags vertrekken we met de ferry vanuit Fishbourne. Reizen vervolgens naar Harwich waar we op de nachtboot stappen. Aankoms?in Hoek van Holland. Terug naar de diverse opstapplaatsen. Het eind van een schitterende reis. Inbegrepen - vervoer per comfortabele touringcar gedurende de hele reis - overtocht per Stena Line in 2-persoonshut met douche en toilet - 2x diner en 2x ontbijt aan boord van Stena Line - 3 nachten verblijf in Ryde Castle Hotel op basis van half pension (ontbijt diner). 2 personen per kamer met bad of douche, toilet, kleuren-t.v., radio en - ènfreeBarton Manor, Osborne House, Calbourne Mill, Caris Brooke Castle, Botanic Gardens. Niet inbegrepen - lunches (basis halfpension) - andere dan genoemde entreegelden - verzekeringen - uitgaven van persoonlijke aard Bijzonderheden -vertrekdatum: 18 juni 1995 - de reis gaat door bij voldoende deelname - u dient in het bezit te zijn van een geldig paspoort Per deelnemer ƒ795,- op basis van een 2-persoonshut/kamer toeslag 1 -persoonshut/kamer ƒ220,- Indien gewenst kunt u een verzekeringspakket (bagage-, ziekte-, ongeval-, annuleringsverzekering) afsluiten a ƒ50,- p.p. Voor meer informatie en uitgebreide reisbeschrijving tel.: 05990-14481 Isle of Wight vertrekdatum 18 juni I Naam: Adres: Postcode/woonplaats: I Telefoon. I Naam 2e deelnemer: I Verzekeringspakket ja/nee Bon opsturen naar: Leidsch Dagblad t.a.v. aid. oplage promotie Postbus 54, 2300 AB Leiden LEIDSCH DAGBLAD van 9.00-17.00 uur Wij leveren alles op het gebied van sierbestrating, tuinhout, vijvers, natuursteen, blokhutten, tuinmeubels enz. T0INH00T en STEENGOED Kwakelkade/hoek Koedijkerstraat (overdekte showroom) Industrieterrein Huiswaard Tel. 072-155559/fax 072-111764 Diemen Weesperstraat 94/96 Industrieterrein Verrijn Stuart Tel. 020-6951929/ lax 020-6953646 koopavond Neutronw,eg 2 Industrieterrein Lage Weide Tel 030-416788/fax 030-415554 Zoetermeer Koperstraat 50 (overdekte showroom) Vrijdag Industrieterrein Lansinghage koopavond Tel 079-618200/fax 079-628492 OPENBARE VERKOPING ex art. 268 boek 3 B.W. ten overstaan van notaris Mr W. W. Maruk te Rijnsburg op dinsdag 6 juni 1995 bij inzet en op dinsdag 13 juni 1995 bij afslag, telkens des namiddags om 15.00 uur in hotel „Den Hollander", Sandtlaan 21 te Rijnsburg, van: het woonhuis met tuin, schuur, erf, ondergrond, bijbehorende grond en verdere aanhorigheden, staande en gelegen aan het Mauritsplantsoen 5 te Rijnsburg, kadastraal bekend gemeente Rijnsburg, sectic C nummer 3224, groot 1 are en 31 centiare. EIGENAARSLASTEN: onroerend goed belasting' zakelijk aandeel 274,- per jaar; waterschapslasten 13,-per jaar. ACHTERSTALLIGE LASTEN: onroerend goed belasting 1995 274,-; waterschapslasten 1995/13,-. BETALING ZAKELIJKE LASTEN, KADASTRALE RECHTEN EN OVERDRACHTSBELASTING uiterlijk 21 juni 1995; BETALING KOOPSOM EN NOTARIS- KOSTEN uiterlijk 18 juli 1995; BETALING WAAR BORGSOM ad 10% van de koopsom uiterlijk 19 juni 1995. In plaats van een waarborgsom kan ook een deugde lijke bankgarantie worden gesteld. AANVAARDING terstond na de gunning.' De gunning vindt plaats uiterlijk 14 juni 1995. TREKGELD: 1% van de inzetsom, welk bedrag voor rekening komt van de koper. BEZICHTIGING: donderdag 1 juni, maandag 5 juni, donderdag 8 juni en maandag 12 juni, telkens van 14.00 uur tot 15.00 uur, voor zover medewerking tot bezichtiging kan worden verkre gen. ONDERHANDS BOD: Tot en met 23 mei 1995 kan ieder bij notaris Mr W. W. Maruk schriftelijk een bod uitbrengen voor een eventuele door de President van de Rechtbank goed te keuren onder handse verkoop. INLICHTINGEN ten kantore van genoemde notaris Mr W. W. Maruk, Kerkstraat 17 te Rijnsburg, tel.: 01718-31747. Op de veiling zijn van toepassing de ALGEMENE VEI- LING VOORWAARDEN VOOR EXECUTIEVEILIN GEN 1993, vastgelegd in een notariële akte verleden voor mr H. R. Okkens, notaris te Rotterdam op 3 december 1992 en gedeponeerd bij de arrondissementsrechtbank te 's-Gra- venhage op 3 december 1992 onder nummer 238/1992, behoudens afwijkingen, welke ter veiling worden bekend Bieders dienen ter veiling op verzoek van hun financiële gegoedheid te kunnen doen blijken. De Bruin Van der Voet B.V., Administratiekantoor B B V Accountantskantoor B.V. Accountants-Administratieconsulenten Zandvliet B B V Accountantskantoor B.V., Registeraccountants Accountancy en Bedrijfsadviezen op alle niveau's „ACTIEF VOOR ONDERNEMERS" Leiden, Zoeterwoudsesingel 14, tel. 071-127705 Hoofddorp, Kruisweg 873, tel. 02503-14787 Erica, Pannekoekendijk 30, tel. 05914-24Q0 De Stichting voor Vrij Ambach telijk Technisch Onderwijs, VA TO, houdt op maandag 1 mei een bijeenkomst voor vijftig bedrijven uit Leiden in het ge bouw van de Vrije Scholenge meenschap Rudolf Steiner aan de Surinamestraat in Leiden. Het zijn de bedrijven die voorkomen in het boek '50 Leidsche Meesters', dat is uit gegeven door Stichting Sleutel Award Leiden. VATO probeert hiermee het bedrijfsleven te stimuleren het initiatief van de stichting ti De stichting begint namelijk volgens jaar samen met de Rudolf Steinerschool een nieuw onderwijsprogramma, met een combinatie van regu liere vakken en ambachtelijk technisch onderwijs. Dit omdat met name vanuit het bedrijfsle ven veelal de klacht valt te be luisteren dat echte vaklieden langzaam verdwijnen. Het onderwijs zou niet goed aansluiten bij de wensen het bedrijfsleven. VATO wil hier met het nieuwe onderwijspro gramma iets aan doen. igsüB !Btr..„rur r QQ "Sm ■ViBi'atatB!-atECTF" nu iiETD rf| n ■dBiBitHI: BH - 1 TNII TT i "r n ïir sfhs VST - -^er Vrifl -'"V.-. i - - -n De vervuilde grond (met her ling. De grond van het toekomstig Mien Ruyspark in de polder Morsebel in Oegstgeest is ver vuild met minerale oliën en po lycyclische aromatische koolwa terstoffen (pak's). Er is volgens de gemeente geen gevaar voor de volksgezondheid. Het parkje, nu nog een berg zand, is met linten afgezet. Over de vervuilde grond lopen, kan geen kwaad, erin graven wel. De afgelopen weken is er, als gebruikelijke voorbereiding voor de aanleg van een park, grondonderzoek gedaan. Daar uit bleek dat het mis was. Van het hele terreint van 150 bij 130 meter (ruim twee voetbalvel den) is 750 kubieke meter ver vuild. De viezigheid is vermoe delijk achtergebleven na de op slag van wegenbouwmaterialen bestemd voor de wijk Haaswijk. Elders in de nieuwe wijk Morse bel is geen verontreiniging aan getroffen. Pak's kunnen kankerverwek kend zijn. Volgens de gemeente is het gehalte echter zo laag dat hiervan geen sprake is. De Mor sebel is zandgrond en de grens waarden voor dit soort grond zijn erg laag. Zandgrond kan geen vervuiling aan zich bin den. De aanleg van het parkje wordt niet vertraagd door de in gelaste opruimoperatie voor de. vervuiling. Het. is de bedoeling nog deze zomer de grond te verwijderen De provincie Zuid- Holland moet hiervoor officieeË toestemming geven, nadat Oegstgeest dit verzoek indien de. In het najaar wordt begon nen met het inplanten i zandvlakte. Dat is niet later da: De bewoners van de MorseÉ bel zijn met een brief op d| hoogte gesteld van de ling. 'Mien Ruys' krijgt een gras} veldje, bomen, kunstwerk ej paden voor fiets- en voetgan gers. VRIJE TIJD LEIDEN Expositie. In kinderrestaurant De Paplepel wordt vrijdag 28 april om 19.00 een nieuwe expostie geopend. De tekeningen en schilderijen zijn gemaakt door leerlingen van beeldend kunstenaar Tineke Ja cobs. Het adres van de Paplepel is Noordeinde 17, telefoon: 071- 123579 Thema-avond. De Single Parents Leiden houdt vrijdag 28 april een thema-avond voor alleenstaande ouders in het Leidse Volkshuis. Ge zelligheid staat voorop tijdens deze avond waarop zal worden ge sproken over het alleenstaand ouderschap in het algemeen. Infor matie: 071-896194 Zingen. Het dienstencentrum Merenwijk zoekt 55 plussers voor het zangkoor. De repetities zijn op donderdagmiddag van 14.30 tot 15.30. Zangers en zangeressen kunnen zich opgeven via telefoon- 071-213871/211382 LEIDERDORP. Ouders ruimen schoolplein op worden achtergelaten door jon geren. De jeugd hangt vooral ii de weekeinden op het pleii rond. Een verzoek om een hel rond De Schakel werd onlang' door de gemeente afgewezen maar de school blijft zoekei naar een 'structurele oplossing voor het probleem. De Ouderraad van basisschool De Schakel in Leiderdorp heeft alle ouders van leerlingen opge roepen om mee te helpen het schoolplein schoon te houden. Het gaat om het weghalen van scherven enandere troep, die BURGERLIJKE STAND LEIDEN - Geboren: Arie L cob, zv. A.L. t n Dijk Strips. Het filiaal Morskwartier van de Openbare Biblitheek Leiden besteedt tot 16 mei extra aandacht aan stripboeken. Naast de strip boeken die gewoon uitgeleend worden zijn er een aantal bijzondere uitgaven van Kuifje en Suske en Wiske te zien. PvdA. De senioren van de PvdA houden op maandag 1 mei het tra ditionele ochtendfeest voor de Dag van de Arbeid. Het feest in de grote zaal van het Leids Volkshuis aan de Apothekersdijk begint om 9.30 uur. ALPHEN AAN DEN RUN Rommelmarkt. Buurthuis Westerhaven aan de Emmalaan houdt op maandag 1 mei een rommelmarkt. Aanvang: 19.00 uur. Peuters. Peuterspeelzaal 'De Ridderzwam' Elckerlyc heeft weer plaats voor peuters in de leeftijd van twee jaar en drie maanden tot vier jaar. Het inschrijfgeld is eenmalig 5 gulden en de maandelijkse bijdrage is 60 gulden. Informatie en aanmeldingen: 01720-44046 Wandeling. Het instituut voor natuur- en milieu-educatie (IVN) houdt op dinsdag 2 mei een stadswandeling. De wandeling begint om 19.00 uur bij het natuur- en milieu-educatief centrum De Vier Jaargetijden aan de Vivaldilaan. VOORSCHOTEN Tieneravond. Buurthuis Bloemenwijk Boschgeest organiseert iedere vrijdagavond tussen 19.30 en 21.00 uur een avond voor tieners van 10 tot 14 jaar. Op vrijdag 5 mei is er een groot programmaspel, 12 mei een videofilm en 19 mei een tafeltennis-, dart- en twisterwed strijd. Atletiek. Sprinten, kogelstoten, discuswerpen, verspringen. Jongens en meisjes van 7 tot en met 14 jaar kunnen zich tot 8 mei opgeven voor een cursus van acht atletieklessen op het sportterrein van Randstad Sport. De cursus kost 25 gulden en de e 16.30 tot 17.15. Inschrijfformulieren zijn op woensdag 10 mei v school verkrijgbaar. ROELOFARENDSVEEN Kinderfilm. In de Alkeburcht wordt dinsdag 2 mei de kinderfilm 'Lotta loopt weg', gebaseerd op een boek van Astrid Lindgren, ver toont. De film begint om half drie en de toegang bedraagt 4 gulden voor kinderen en 6 gulden voor volwassenen. OEGSTGEEST 1 mei. Het bestuur van Progressief Oegstgeest houdt ter gelegenheid van de dag van de arbeid op maandag 1 mei een bijeenkomst over de internationale arbeidsverdeling. Belangstelleriden.zijn van 15.00 tot 17.30 uur welkom in het Zendingshuis aan de Leidsestraatweg 11. Expositie. Het gemeentecentrum aan de Lijtweg in Oegstgeest wordt maandag 1 mei om 15.00 uur bezocht door 45 oorlogsveteranen. Zij zullen ook aanwezig zijn bij de opening van een expositie van wa pens en attributen uit de Tweede Wereldoorlog op woensdag 3 mei. De expositie is te bezichtigen op 4, 5 en 6 mei van 11.00 tot 19.00 uur en op 7 mei van 14.00 tot 17.00 uur Carmen Arenda, dv. B. de V M.C. Bellaart Mike Patrick, zv. F. Ho- gervorst en A.M. Kruit Nick Sebastian, zv. L.J.W. Kuijpersen Y.J.W.M. Berg* Inge, dv. M.T. van Tongeren en P. Hart man Els, dv. D. van der Spek en M. Rutten Inssaf, dv. M. Makkoren R. Harroui Marieke, dv. P.P.C. Frambach en N. Polderman Amber Romée, dv. J.R. Castens en S.A. Kuperus Tim, zv. A.J. Roodbergen en K. Kromhout Jo hanna, dv. J.W. Hazenooten D. de Lan ge Sascha, dv. R.J. Wegner en W.W.M. Huijser Eva Linde, dv. A.J.M. de Craen en M.J. van IJssel Minke Hilde, dv. R.H. Kliphuis en A.A. Bouma Jan Van, zv. H.P. Lugtenburgen H. Smits* Ybo Ernesto Aristides, zv. Y. Buruma en M.E.T.C. van den Muijsenbergh Char- laine Mercedes, dv. F.A. van Heyningen en E. Batelaan Petrus Johannes Anto- nius, zv. J. Marskamp en C.J.M. Beenen Britt, dv. j.G.H. Kleijn en B.L. van Doorn Alexander Mark, zv. M.J.V. Menken en.M.I Landenberger Kaylee, dv. R.A.T. van Dam en S. Kolder Daisy, dv. P.J.F. de Haas en S.E. Bink Tom, zv. J.T.A. Pleij en J. Dijkdrent Midas Bob, zv. P. Ratsma en A.S. van der Moore Fay Jade Jasmijn, dv. P.T. Troost en S.H.G. Menken Eveline An ne Patricia, dv. R.A.E.M. Tollenaar en M.J. Kagie Monica Patricia, dv. E.H.M. Duindam en P.J.M. Schrijvers* Thieme Daniël, zv. W.P. van der Born en S. Sloos Patty, dv. D.R. van Duijn en H.A.J. Koelewijn Natasja, dv. C. Ouwe hand en P. Ouwehand Wouter Philip, zv. J.C. van Hoeve en E. van der Lende Meike Jansje, dv. C.B. Bokma en J.A. Dominicus Anne Sophie, dv. F.D. Bij- leveld en M.P. Hagenzieker llya, zv. R.J.C. Voskuilen en P.V. Setz Bulnes Roeland Pieter Cornells, zv. B.J. Kooij en A.M.C. Krens Anass, zv. H. El Khi- raoui en A. Annouri Michiel Christop her, zv. L.J.M. Oyen en M. Zandbergen Susanne Elisabeth, dv. L.J.M. Oyen en M. Zandbergen Anna Helena, dv. N. Zijlstra en N.C. Dijkstra Liselotte Emy, dv. P.J.M. Bruijn en M.R.P: Gravelotte Eva Lauren, dv. P.S. Gutteridge en H.M.D. de Jong Alice Eleanor, dv. B. Vogel en A.M. Dresselhuizen Rick Hendricus Josephus, zv. E.H. Verdegaal en T.J.M. de Jong» Casper, zv. A.K.M. Kerkhove en J. Dijs Matthijs Petrus Cornelis, zv. A.L.J, van Noort en I.G.J. van Kempen Aron Rogér, zv. T. Driessen en I. Vermeij Kjell Eoin, zv R. Kooien en E. Jongkind Natascha Maria, dv. A.P. van 't Hof en M. del S Munoz Daphne, dv. N. Valken J.B.1 Duijn Melanie Christina, dv. B. Damm Roswitha Frederica Cornelia, dv H.N. Smit en J.M. de Groot Lisanne, dv. A. van decVoet en H. Vermond Cornelis Dirk, zv. E.A.M. Minnee en A. Guijt Mandy, dv D.C.J. de Vreugd en A. van der Plas. Overleden: A. Ie Febre, geb. 30 mei 1927, man PJ. Vianen, geb. 12 juli 1923, echtg. van G. Schoneveld A. van Duijvenbode, geb. 25 juli 1915, man G. de Best, geb. 17 maart 1943, man M. Beek, geb. 8 feb. 1917, echtg. van H.H. Frank B.R. Versluis, geb. 9 april 1995, man M. van Eg- mond, geb. 21 nov. 1910, geh. gew. met C. Kralt P.C.T. Pet, geb. 24 juli 1928, man J. Waltman, geb. 12 juli 1924, man J.C, van der Pluijm, geb. 15 feb. 1922, echtg. van F. Bakker G.J.L. Gokke, geb. 9 aug. 1925, geh, gew. met F.J.G. Hengst J. van Beele, geb. 26 nov. 1921, man J.J. Ouwe hand, geb. 17 apr. 1919, geh. gew. me K. Zuurmond A. Houwaart, geb. 27 apr. 1916, man K.R. van der Veen, geb. 4 nov. 1941, man H. Messema- ker, geb. 2 nov. 1935, man J.J. de Best, geb. 14 mrt. 1995, vrouw L. var der Zon, geb. 16 feb. 1926, echtg. van L.K. Keet'* B. van Meijgaarden, geb. 9 jan. 1910, man J. Paauw, geb. 21 mrt. 1915, vrouw N.J. van Wees, geb. 21 aug. 1916, man J. Hagendijk, geb 27 nov. 1931, echtg. van H.B. Paats* D. Nievaart, geb. 11 apr. 1933, man J.M. Jansen, geb. 11 mei 1938, echtg. van J. Schouten J.A. Eikelenboom, geb. 14 jan. 1951, geh. gew. met L.A. Schwartz A.M. Menken, geb. 11 apr. 1995, man J. de Pan, geb. 10 apr. 1917, man L.R. Kwee, geb. 25 okt. 1963, vrouw S.J.G. Kihouassi, geb. 23 juni 1993, vrouw T. Groenendijk, geb. 25 mei 1909, man H.H.F. Zoet, geb. 18 apr. 1939, man M.W. van Loon, geb. 23 dec. 1931, geh. gew. me J.W. Heinsbergen J.G.J. Brands, geb. 28 feb. 1912, echtg. van J. Blansjaar. Getrouwd: A.J. Carrasco Alvarez en M. Stoetzer E.P.H. Coenen en Y.G.B. ter Braak G.B. Horsch en.P.M. Went A.J van Deijken S.M.M. Blok M.W. Boe lens en B.M.C. Kuitert*C.M. Duijves- tein en S.J.E. Visser W. Bernasco en S.W. Sierag F.J. Meijer en M.C.E. Ver-

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 14