Droom Rijkaard komt uit Blind: 'Ik dacht nog, daar gaat mijn finaley Savicevic wijst Milan de weg naar Wenen Zesde keer Ajax-Milan Sport Mark Wotte op cursus coach betaald voetbal 'Trap' voorziet open eindstrijd amsterdam gpp Volgens Giovanni Trapattoni, maken Ajax en AC Milan even veel kans op de Europacup voor landskampioenen. De trainer van Bayern München kan het weten. Zijn 'ploeg werd gister avond uit de Champions Lea gue 'geveegd' door Ajax. En in 1969 was hij de succesvolle bh1-' waker van Johan Cruijff in dé vorige finale tussen Ajax en AC 'Milan. 'Trap' won toen, met 4-1. „Ajax", zei Trapattoni na de demonstratie van de Amster dammers, „is met Milan en misschien Paris Saint Germain, de beste ploeg van de Cham pions League. Van die drie is Ajax wellicht de grootste." Als rechtgeaard Italiaan, moest de trainer, die straks kan, opkrassen uit München, even later zijn mening een tikkeltjp. nuanceren. Want het Milan van nu, zei hij, is heel anders dan het Milan van september. Tra pattoni had Ajax toen zelf va# Milan zien winnen. „Maar de spelers van Milan waren toen moe", keek 'Trap' terug. „Moe van het WK in Amerika. Nu zit er veel meer kracht in de ploeg. Nee, ik denk dat Ajax en Milan evenveel kans maken op de Eu ropa Cup. Het is een open strijd." Collega Louis van Gaal was op zijn tenen getrapt. De Italia nen moe? Van het WK? De tech-, nisch directeur van Ajax: „Wat een onzin. Wij leverden verre weg de meeste international^ aan Oranje voor het WK. Zou den zij dan niet moe zijn? Die vermoeidheid zit in het hoofd." AMSTERDAM GPD Ajax en AC Milan troffen el kaar in de Europese toer nooien door de jaren heen- opvallend weinig. De twee topclubs, samen goed voor acht Europa Cups voor landskampioenen, speelden slechts vijf keer eerder legen elkaar. Ajax speelt al sinds- 1957 Europees. De serie Ajax-AC Milan.' was kort, maar hevig. De eer?, ste keer, op 28 mei 1969, was direct een finale. In Madrid/, was AC Milan veel te sterk: 4? 1. Vijfjaar later waren de ver houdingen anders. In de-; strijd om de Super Cup, de-, winnaars van de EC 1 en EQ 2, werd de 1-0 nederlaag vap Milaan in Amsterdam on- dubbelzinnigweggepoetst: 6-, 0. De laatste twee ontmoelin-., gen dateren van dit jaar. AjaxT was in de Champions League': twee keer te sterk. Het overzicht: 28- 5-'69 EC 1 finale: AÖ; Milan - Ajax 4-1 9- l-'74 Supercup le: AC Milan - Ajax 1-0 16- 1 -'74 Supercup 2e: Ajax - AC Milan 6-0 14- 9-'94 Champ.League:- Ajax - AC Milan 2-0 23-11-'94 Champ.League: AC Milan - Ajax 0-2 22; DONDERDAG 20 APRIL 199598i Spelers AEK vallen arbiter aan athene» Twee spelers van AEK zijn gisteravond in de finale van het Griekse bekertoernooi tegen de Atheense rivaal Panathinai- kos uit het veld gestuurd, omdat ze de scheidsrechter aanvielen.- Aanvoerder Stelios Manolas en Michalis Vlachos stormden op arbiter Costas Bakas af, toen die het waagde een strafschop te geven in de slotfase van de verlenging. Het stond toen nog steeds 0-0. Ze zetten hun protest met zo veel armgezwaai kracht bij, dat Bakas' shirt in het heetst van de strijd aan flarden werd gescheurd. Hij reageerde ook met trekken: de rode kaart. Nadat een oproer onder de AEK-supporters was onderdrukt, benutte Christo Warzycha van Panathinaikos de penalty. Snookerspeler White gaat vrijuit Sheffield» De Engelse snookerspeler Jimmy White is niet schul dig aan het beïnvloeden van een uitslag tijdens de wereldtitel strijd, die zich in Sheffield afspeelt. Dat heeft een onderzoek uit gewezen. Maandag gelastte de World Professional Billiards and Snooker Association (WPBSA) een nader onderzoek toen opval lend veel wedders hoge bedragen hadden ingezet op de uitslag 10-2 in het voordeel van White tegen de Zuidafrikaan Peter Francisco. Er kwamen geen overtredingen aan het licht. Italiaan Brasi wint Grote Scheldeprijs schoten De Italiaan Rossano Brasi uit de Polti-ploeg heeft de Grote Scheldeprijs voor beroepsrenners gewonnen. Hij kwam na de 209 kilometer met start en finish in Schoten alleen over de streep. Brasi had 25 seconden voorsprong op de Belg Peter Roes uit de ploeg van Rogert Swerts, met wie hij bijna 170 kilometer aan de leiding had gereden. Schoenmaker trainer Dordrecht'90 den haag Lex Schoenmaker wordt met ingang van het nieuwe seizoen de trainer van Dordrecht'90. De huidige oefenmeester 'van FC Den Haag is tot een akkoord gekomen met de Dordtse eredivisieclub over een verbintenis voor twee jaar, met een optie op een derde jaar. Binnen FC Den Haag was Schoenmaker on langs in botsing gekomen met Piet de Zoete, bestuurslid techni sche zaken. De Zoete dreigde zijn functie neer te leggen als Schoenmaker ook volgend seizoen bij FC Den Haag zou blijven. FINA wil maatregelen aanscherpen neuss De Internationale Zwemfederatie (FINA) wil de straf maatregelen tegen dopingzondaars aanscherpen. Bij een con gres eind volgend jaar in Rio de Janeiro moeten de nieuwe regels worden goedgekeurd. Als een zwemmer betrapt wordt op het gebruik van anabole steroiden wil de FINA de prestaties van het laatste halfjaar uit de boeken schrappen. Ook wil de internatio nale bond geen wereldrecord meer erkennen als de sporter geen test heeft afgelegd. Leo van Veen tijdelijk naar DOVO leiden Leo van Veen, de opgestapte trainer van FC Utrecht, traint tot het einde van dit seizoen zaterdageers.teklasser DOVO. Van Veen, die volgend seizoen terugkeert bij zijn oude club RKC, vervangt Peter Boeve. De ex-Ajacied hield het enkele weken ge leden voor gezien bij de Veenendaalse club. Zeist de voormalige assistent-trainer van FC Den Haag ooit weer te- FC Lisse-trainer Mark Wotte be- rug te keren in het betaald voet- hoort tot de zeventien gelukki- bal en kan een diploma daartoe gen die in augustus van dit jaar als prettig opstapje dienen, beginnen aan de cursus coach De opleiding kan overigens betaald voetbal. Ook de oud-oe- gerust als zwaar en tijdrovend fenmeester van Quick Boys, de worden betiteld. Van augustus huidige trainer van Kozakken tot april worden de cursisten Boys, Hans van der Zee is tot maandelijks drie dagen in Zeist deze cursus toegelaten. verwacht. Voor Wotte is dat Onder de zeventien namen die geen probleem. Hij bekleedt de toelatingscommissie techni- een deeltijdbaan als leraar li- sche zaken en opleidingen van chamelijke opvoeding en ver- de KNVB gisteren bekend wacht dit op school te kunnen maakte bevinden zich oud-in- regelen. ternationals als Johnny* Rep, Alle cursisten op een rij: Frits Frans Thijssen en Jan Poortvliet, van de Berk, Henk Bodewes, Er werden tientallen aanvragen Karei Bonsink, Jimmy Calder- afgewezen. wood, Louis Coolen, Ruud Dok- Wotte is 'heel gelukkig' met ter, Martin Jol, Gerard Mars- het feit dat hij de komende jaar- man, Heini Otto, Jan Poortvliet, gang de Opleiding kan volgen. John Rep, Henk van Stee, Frans De coach van FC Lisse ziet het Thijssen, Robert Verbeek, Mario als een mogelijkheid zijn 'ken- Verlijsdonk, Mark Wotte en nis te verrijken'. Daarbij hoopt Hans van der Zee. Ajax viert feest rondom Jari Litmanen, de maker van het eerste doelpunt. Doelman Scheuer en verdediger Kuffour verwerken de teleurstelling op hun eigen wijze, foto united de boer Ajax na voetbalshow tegen Bayern opnieuw in cle ring met AC Milan Een finale zoals een finale bedoeld is. Als kroon op een mooi, spannend en fraai voetbaljaar. Ajax - AC Milan, het kan niet mooier. Voor Milan, dat eindelijk het onaantast bare Real Madrid met zijn zes Europa Cups 1 kan achter halen. Voor Ajax, dat in het nieuwe stadion al een ruime plaats heeft bedacht'voor beker nummer vier. En voor Frank Rijkaard. Hij, die nooit straalde als Van Basten en nooit de uitstraling had van Gullit, neemt na de demon stratie tegen Bayern (5-2) in één finale afscheid van twee topclubs. De meest waardevolle voetballer aller tijden verdient het mooiste afscheid aller tijden. zijn blik dwalen door de sta dions van Turijn en Genua. 'In zo'n ambiance', had hij toen ge zegd, 'kün je niet slecht spelen'. Van Gaal zal gisteravond zijn ogen ook even door 'zijn' Olym pisch Stadion hebben laten draaien. Amsterdam heeft in middels dezelfdé 'voetbalsfeer1. Ook in de eigen roestige thuis haven is slecht spelen bijna niet meer mogelijk. Vier jaar gele den, toen Ajax de UEFA Cup won, kwamen de Amsterdam mers steeds met de hakken over de sloot. In de Champions Lea gue van 1994/95 kan Ajax beter met die spanning omgaan. AEK Athene, Hajduk Split, Bayern München en - inderdaad - AC Milan kregen in Amsterdam 'voetballes', zoals de fans dat ook gisteravond weer duidelijk maakten. Want nu is er vooral Rijkaard. In de eerste minuut al had hij nieuweling Winston Bo- garde voor de doortrapte Witec- zek gewaarschuwd. Kont ach teruit, tegenstander uit balans duwen en dan zelf vallen. Vrije trap, altijd. Hij had Michael Rei ziger adviezen gegeven. De twee kwamen er, met vallen en amsterdam ype minkema gpd-verslaggever Van Basten en Gullit. En dan pas Rijkaard. Zo was het in Ne derland, zo was het bij AC Milan. Maar de carrière van Van Basten, de ster, brokkelt af als het kraakbeen in zijn enkel. En Gullit, de leider, schuift traag naar de zijkant van het toneel voor een geruisloze aftocht. De ■stilste van het stel was mis schien wel de beste. Hij maakte dit seizoen voor Ajax het ver schil, hij bracht de balans. Hij was de stevige uitvalsbasis voor het lichtvoetige aanvalsspel. Rijkaard (32) stopt aan het ein de van dit seizoen. Een afscheid dat geheel toevallig samenvalt met de finale van de Europa Cup 1met Ajax - AC Milan. Het moet de voorzienigheid zijn ge weest. Louis van Gaal, de tech nisch directeur, kreeg een brok in de keel van het vooruitzicht. „Dit is toch het mooiste wat er is? In zo'n wedstrijd afscheid nemen van je twee clubs? Voor al voor hem hoop ik dat we win nen." Vier jaar geleden liet Van Gaal opstaan. Zonder Rijkaard had het druistige duo het einde waarschijnlijk niet gehaald. Ajax misschien ook niet. Helemaal zonder spanning kan de kampioen blijkbaar niet leven. Gisteravond beleefden de Amsterdammers tegen Bayern nog een paar 'bange' minuten. Dat was nadat de voorsprong - een kopbal van Litmanen - was bereikt. Op het kruispunt van tegenstrijdige gevoelens leek de ploeg wéér even geen keuze te kunnen maken tussen dóórgaan of terugroepen. Het antwoord hoefden ze niet te bedenken, dat deed Bayern wel voor de te genstander. Maar na die gelijk maker van Witeczek wist ieder een weer wat er gebeuren moest. En dus geschiedde het: de voetbalshow van Amster dam. Van 1-1 naar 4-1, met de mooiste goals en de prachtigste momenten. Van Ronald de Boer, Finidi George en weer Lit manen die scoorden. En de tra ditionele vergissing in de volks aard van de Duitsers. Ze gaven inderdaad nooit op, zelfs niet na de grootste vernedering. Uitge- deukt, overgespoten en daar waren ze weer. Alsof er niets was gebeurd. Een domme handsbal, een strafschop en in eens waren die momenten van onzekerheid er weer even. Man nen van staal zullen ze nooit worden, die Amsterdammers. Maar dat is ook de charme, de warmte van het Ajax-spel. Ajax, zegt Van Gaal, dat is méér dan goed voetbal alleen. Het is een wijze van met elkaar omgaan. Het is de filosofie van de technisch directeur, de leef wijze van Ajax. 'Teambuilding' als tafelmanieren voor voetbal lers. Van Gaal zelf liet zien hoe die huisstijl er uit ziet. Seedorf en Overmars joegen de arme Kuffour met bal en al over de zijlijn. De technisch directeur bracht een staande ovatie aan de zijlijn. Zó ga je dus met el kaar om. Maar ook op een an dere manier. Het was al 4-1 toen Reiziger en Bogarde dom me dingen deden. Wat gaf het? Danny Blind was woedend, in woord en gebaar. Inderdaad, ze hebben geen trainer nodig, zoals Van Gaal al opmerkte. De toon bleef vlak, het gezicht van de technisch directeur bleef strak. Alsof zojuist het altijd las tige MW puur op routine was geklopt. Van Gaal leek te' ver drinken in de aandacht, opge zogen door camera's en micro foons, in de verdrukking door de schrijvende pers. Hij heeft een hekel aan het circus. Maar was dit geen mijlpaal? Was hij niet blij? Buiten zinnen, zoals in het UEFA Cup-jaar? Dit was de Champions League, het aller hoogste. Van Gaal: „Maar niet sterker bezet dan de UEFA Cup." Pardon? „Het verschil zit - em in de commercie. De aan dacht is vele malen groter. Maar dat maakt het voetbal niet be ter." Maar Bayern klinkt toch een stuk beter dan pakweg Kai- serslautern, dat twee jaar gele den werd geklopt? Van Gaal: „Maar Kaiserslautern staat wél mooi derde in de Bundesliga, Bayern zesde." AC Milan dan. Da't is toch wel een topper? „In Italië een subtopper, meer niet. Parma, dat is een fantastische ploeg." En blij is de knorrige di recteur pas als hij straks in We nen die Europa Cup l stevig in zijn knuisten heeft. Van Gaal: „Want daar gaat het om. Alleen de eerste plaats telt in het le ven." Maar een beetje lol in het le ven, telt ook. Ajax - Bayern was in de visie van Van Gaal niet be slissend, maar wel leuk. Een voetbalshow zonder weerga. Een halve Finale zoals 'Europa' die bijna niet meer ziet. Met een eindresultaat dat nog zel den in de boeken komt. Zelfs als de voorstelling even stil dreigt te vallen, krijgt Ajax de gang er wel weer in. Zeker door de defensie ve grappen en grollen van twee mandekkers en een aanvoerder. Blind moest de bal zelfs uit het doel slaan. Dat had rood moe ten zijn, maar arbiter Sandor Puhl vond geel genoeg. Ook toen de Duitsers om rood be delden. Kuffour voorop: dezelf de die even daarvoor Seedorf zonder bal of arbiter in de buurt had geslagen. De strafschop van Scholl (4-2) was een vlekje dat weggepoetst moest worden. Dat mocht Mare Overmars doen. Want in de fa milie van Ajax krijgt ieder zijn deel. Zéker Rijkaard, het anker van een prachtig elftal. Ajax: Van der Sar; Reiziger, Blind, Rijk aard en Bogarde; Ronald cle Boer, Lit manen en Seedorf; Finidi (BR. Davids), Kanu (67. Kluivert) en Overmars. Bayern München: Scheuer; Kuffour, Helmer (42. Kreuzer), Babbel en Ziege; Frey, Schupp, Scholl en Nerlinger; Zickler (72. Sutter) en Witeczek. amsterdam edwin struis gpd-verslaggever Danny Blind zag zichzelf al zit ten op 24 mei. Op de tribunes van het Ernst Happel-stadion in Wenen, al tandenknarsend kij kend naar de Europa Cup 1-fi nale tussen zijn Ajax en AC Milan. Geschorst vanwege een rode kaart in de wedstrijd tegen Bayern München. Dan had hij de inzet van Mehmet Scholl maar niet met zijn arm moeten keren. Voor hands binnen het strafschopgebied bestaat maar één straf: een rode kaart. Dat klinkt logisch, het liep echter anders. Terwijl Blind vanuit zijn oog hoeken scheidsrechter Sandor Puhl angstvallig in de gaten houdt, moet hij terugdenken aan de gemiste Europa Cup 2- finale tegen Lokomotive Leipzig in 1987 en aan de eindstrijd in datzelfde toernooi een jaar later tegen KV Mechelen, toen hij na het neerhalenvan Mare Em mers al na een kwartier van het veld werd gestuurd. Dat lot zou hem nu, een kwartier voor tijd, ook overkomen. Op zeker. Van een scheidsrechter die de laatste WK-finale tot een goed einde bracht, mag je verwach ten dat die de regels goed inter preteert. Maar Puhl aarzelt. Dat geeft hoop. Ai, het borstzakje gaat toch open. Daar is de kaart; geel! Terwijl een hele horde Bayern-spelers de arbiter be laagt, vanwege de in hun ogen verkeerde kleurkeuze, haalt Blind opgelucht adem. „Natuurlijk schrok ik me we zenloos", aldus de vrije verdedi ger na afloop. „Ik dacht nog: daar gaat mijn finale. Het zal me toch niet weer gebeuren. Hoewel het geen bewuste handsbal was, meer een reflex. Zo eentje die je bij 0-0 maakt, maar ook bij 7-0. Toch moet je, als je de regels strikt hanteert, van het veld af. Gelukkig dacht Puhl er anders over." Dat was mazzel voor Blind, maar ook voor Ajax. Want na de benutte penalty van Scholl, waardoor de Duitsers de achter stand verkleinden tot 4-2, moest de thuisclub alle zeilen bijzetten om het aandringende Bayern van zich af te slaan. Met tien man was Ajax achterin hele maal in de problemen geko men, want ook nu al raakten sommigen Ajacieden het spoor aardig bijster: Na een onbegrij pelijke mistrap van Michael Reiziger mocht alweer Scholl al leen op doelman Edwin van der Sar af. De keeper, die na 513 minuten Champions League voetbal eindelijk weer eens ge passeerd werd, plukte echter met een katachtige reactie de bal van Scholls voet. Geen 4-3, wel 5-2, in de laatste minuut via Mare Overmars op aangeven van invaller Patrick KI ui vert. Feest. Maar toch, dat laatste halfuur zat de meesten niet lekker. Blind voorop. I Iel stak de ver-, dediger dat zijn elftal het na dé 4-1 voorsprong lelijk liet afWë'- ten. „Ik begrijp het wel, ieder een gaat dan een beetje voor zichzelf lopen voetballen, ma*rt je moet die Duitsers niet de ge*; legenheid geven om terug in dy wedstrijd te komen. Eerst knok-' ken we ons kapot om ze van de grasmat te spelen en dan gevdn' we ze gratis doorgang. Stom." 1 De wedstrijd was in dat stadT um echter al lang beslist. Hdl breekpunt speelde zich af vlak voor en vlak na rust, toen Ajax in een tijdsbestek van zes minu ten uitliep naar 4-1 na fraaiè treffers van Finidi George, Ro nald de Boer en Jari Litmanen. „Dit was het mooiste doelpunt uit mijn carrière", glunderde Finidi George. „Hiervoor ben ik uit Afrika gekomen." Ook de Nigeriaan kijkt uit naar de droomfinale tegen AC Milan, de derde keer dat beidé clubs elkaar treffen dit scizoehV Op punten staat Ajax voor riil twee keer 2-0, maar degene dië straks in Wenen de laatste slaé wint is winnaar. „Die overwinningen tellen nu niet meer", zegt ook Ronald dé Boer, gisteravond één van dé uitblinkers. „Milan raakt lang zaam weer in de vertrouwde vorm. Achter laten ze geef) muisje door en voorin plaatsen ze messcherpe counters. Leuk dat we ze weer tegenkomen," milaan jurriaan van wessem gpd-verslaggever AC Milan trok ook de return te gen Paris SG met overtuiging naar zich toe (2-0) en mag zich nu voor de derde achtereenvol gende keer opmaken voor de Europa Cup-finale. Wie de ploeg na de afstraffing door Ajax in november al had afgeschre ven, komt bedrogen uit. De ti telverdediger plaatste zich koel bloedig voor de eindstrijd. Het tweede duel tegen Paris SG had weinig om het lijf. De Franse kampioen kwam er niet aan te pas en werd geveld door twee treffers van een bij vlagen ma'gi- strale Dejan Savicevic. „We hebhen een perfecte wedstrijd gespeeld en onze te genstander geen kans gegeven. Ik ben blij dat Savicevic van avond de doelpunten heeft ge maakt. Normaal geeft hij de voorzetten. Hij heeft een be langrijke rol gespeeld in de we deropstanding van mijn ploeg", liet een blije Capello na afloop weten. De coach van AC Milan is de eerste die drie EC-finales achter elkaar meemaakt. Over de slag tegen Ajax wilde hij niet veel kwijt: „We hebben vijf we ken de tijd om ons op dat kar wei voor te bereiden. Ajax is een topclub. Die ploeg heeft ons in dit toernooi al twee keer versla gen. Maar in Wenen wordt ze ker een andere wedstrijd dan in Amsterdam en Triëst". Het huidige AC Milan trekt de lijn door, die door het 'Holland se' Milan met Gullit, Van Basten en Rijkaard, werd ingezet. Dit team maakt een degelijker in druk dan het gezelschap waar mee Arrigo Sacchi de wereld be stormde. Behalve de bijna on veranderde achterhoede be schikt Capello nu over drie vreemdelingen, die het Hol landse trio naar de kroon ste ken. Savicevic is zonder twijfel de beste. De Montenegrin is na een aanlooptijd van twee jaar uitgegroeid tot de publiekslieve ling van San Siro en doet Gullit vergeten. De andere twee, Bo- ban en Desailly, zijn sleutelspe lers op het middenveld. De my the dat AC Milan bejaard is, zoals de meeste Italiaanse me dia graag willen doen geloven, moeten de Ajacieden maar voor lief nemen. De meeste spelers zijn jonger dan 28 jaar. Alleen doelman Rossi en Baresi zijn ouder. AC Milan demonstreerde zijn degelijkheid gisteren tegen Paris SG. De ploeg koesterde de 1-0 voorsprong van de heenwed strijd en begon voorzichtig aan de return. De Franse kampioen hoopte de roodzwarte brigade te verrassen. Trainer Fernandez toonde zich vooraf zeer opti mistisch: „We gaan met 2-1 winnen". Waar hij dit vooruit zicht op stoelde, werd in de wedstrijd eigenlijk nimmer dui delijk. De Franse kampioen kon geen vuist maken, hoewel Da vid Ginola zijn bewaker Tassotti in de tweede minuut in de luren legde en een gele kaart aansmeerde. De straf had geen gevolgen, want Tassotti was met Boban de enige Italiaan die eer der nog geen geel zag. De oude Tassotfi (vervanger van de ge schorste Costacurta) maakte een onzekere indruk tegen Gi nola en werd door Capello bin nen een kwartier vervangen. Paris SG kon geen vuist ma ken en kwam bij elke aanval snelheid tekort om de Milan- defensie echt in verlegenheid te brengen. Topscorer Weah, die volgend jaar naar alle waar schijnlijkheid voor AC Milan zal spelen, bleef net als in het eer ste duel onder de maat. Halverwege de eerste helft viel het doek voor de Franse kampioen. Savicevic soleerde na aangeven van Albertini fraai door de Parijse defensie en opende de scóre: 1-0. AC Milan demonstreerde geen topvorm, maar de kwalificatie voor de fi nale kwam geen moment in ge vaar. De zwakke tweede helft werd nog opgesierd door de tweede treffer van Savicevic, die door Desailly werd voorbereid. PSG liep derhalve voor de derde achtereenvolgende keer een Eu ropese Finale mis. Trainer Fer nandez incasseerde de tegen valler met opgeheven hoofd: „AC Milan was gewoon een maat te groot voor ons". AC Milan: Rossi; Tassotti (15. Galli), Baresi, Maldini en Galli; Eranio, Desailly, Albertini en Boban; Savicevic enSimonc (78. Donadoni). Paris SG: Lama; Cóbos (76. Séchet), Ricardo, Roche en Colleter; Bravo, Le Guen, Valdo (69. Noilma) en Guerin; Weah en Ginola. Mauro Tassotti van AC Milan (links) met 2-0 gewonnen treffen. duelleert met David Ginola van Paris Saint Germain in het door Milan foto epa

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 23