voor nog g mill IJZERS Eerste Leidsch Dagblad Tulpen Toer op 7 mei Heen op de fiets, terug met de bus Start Deelnamekosten DONDERDAG 20 APRIL 1995 >ie de Honda Accord i Wilt u h doorgaans meer meebrengen dan de 39.990, denkt dat de metallic lak gratis is! betekent nigd? Nee, integendeel. De Accord is in alle opzichten een deurvergrendeling, getint glas, stuurbekrachtiging, elektrisch bediei Bovendien beschikt Accord over de r. Zeker als u be- Centrale t. Tot slot. 96 kW/131 PK i prijs? 41 .990,-. et\ E 40 mille, e voor 3 ook nog een accord 2-Ol S, 85 kW/1 1 5 RK. Dit S model dienbare buitenspiegels, een j iets boven DAT MOET HONDA ZIJN. Automobielbedrijf H. Koot Meerlaan 108, Hillegom, 02520-15685 Autobedrijf Van Haasteren Leiderdorp B.V. Touwbaan 18, Leiderdorp, 071-895000 -0 r). honda ringcar. De Leidsch Dagblad Tul pen Toer start bij hotel Holiday Inn aan de Haagse Schouwweg 10 in Leiden, tussen 9.00 - 10.30 uur. Vóór 17.00 uur dient het eindpunt in Haarlem, hotel Lion d'Or, te zijn bereikt. Bij dat hotel staat de bus gereed om u en uw fiets terug naar Leiden te brengen, leder uur ver trekt er een bus. De bollenvelden. Bussenvol toeristen komen van maar dan vanuit een luxe tou- ookmet materiaalpech terecht heinde en verre om van de overweldigende kleu renpracht op de Zuidhollandse geestgronden te genieten. Wij wonen er dichtbij, maar welke Lei- denaar heeft die zee van kleuren op een vroege meidag ooit fietsend aan zich voorbij laten trek ken? De meesten waarschijnlijk niet. Het is best een aardig eindje fietsen en dan wacht ook nog de terugweg. De kinderen fietsen ook mee! kunt. Korting entree Keukenhof Als aangename onderbreking kan tijdens de Tulpen Toer een bezoekje aan de Keukenhof worden gebracht. De Keuken hof ligt langs de route en bij de start ontvan gen deelnemers een Leidsch Dagblad heeft daar tabele bus voor u klaar en mag iets op gevonden: De Tulpen u even bijkomen van de tocht. Toer. Op zondag 7 mei kunt u meedoen aan deze fietstocht leder uur vertrekt er bij hotel De Tulpen Toer voert langs de bon waarmee een zeer van zo'n 40 kilometer, die u Lion d'Or in Haarlem, het eind- mooiste plekjes van de bollen- aantrekkelijke korting langs een fraaie route van Lei- punt van de route, een NZH- streek en is uitgestippeld door van 50% op de en den naar Haarlem voert. En te- bus met fietstrailer richting Lei- specialisten van de in Haarlem treeprijs kan worden rug hoeft u niet te fietsen! Voor den. Zo kunt u de tocht nog gevestigde toerclub Excelsior, verkregen, de terugweg staat een comfor- eens dunnetjes overdoen, die de fietspaden in de Rand- Wij houden u de ko- stad op hun duimpje kennen. mende weken op de Een fietstocht van veertig kilo- hoogte van alle bijzon meter is ook voor kinderen derheden omtrent de goed te doen. Bij een rustig Tulpen Toer. We raden tempo is het zo'n tweeënhalf u wel aan zich zo snel uur fietsen. Een mooie gele- mogelijk in te schrijven, genheid om er eens met het want er kunnen maar hele gezin op uit te trekken. En mocht er onverhoopt een baijid lek raken, geen nood. Tussen Leiden en Haarlem pendelen constant twee EH- BO'ers heen en weer, bij wie u De Keukenhof is wereldberoemd. Jaar lijks passeren in de korte periode dat het schitterend onderhouden park open is, circa één miljoen mensen de toegangs poort. 250 mensen meedoen. De kosten voor de Leidsch Dagblad Tulpen Toer bedragen f 15,- per persoon. Kinderen tot 12 jaar betalen een tientje. Inbegrepen hierbij zijn: - koffie of thee bij i route-beschrijving - een stukje fruit :n voor: - de terugreis met de bus - frisdrank of een biertje - een plakje krentenmik - 50% korting op entreeprijs Keukenhof - een herinnering - een bosje tulpen Inschrijven Tulpen Toer Inschrijven voor de Leidsch Dagblad Tul pen Toer kan alleen bij voorinschrijving. Het is dus niet mogelijk op de dag zelf nog in te schrijven! Vanaf vrijdag 14 april kunt u een startkaart kopen bij het Leidsch Dagblad, Rooseveltstraat 82 en bij hotel Holiday Inn, Haaqse Schouw weg 10. Sponsors Deze eerste Leidsch Dagblad Tulpen Toer wordt mede mogelijk gemaakt dankzij de medewerking van de vol gende bedrijven en instanties: NZH Hotel Lion d'Or, Haarlem Holiday Inn Hotel, Leiden Bakkerij Van Vessem, Haarlem Keukenhof Toerclub Excelsior Uittenbogaard Bloembollenbedrijf Regionale VWZuid-Kennemerland Op 7 mei vindt de Leidsch Dagblad Tul pen Toer plaats, een prachtige fietstocht langs de bollenvelden.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 10