Personeel Personeel Personeel Personeel Personee T [in/oca] ■BfZElzEtlESS Kijk jij ook graag naar Renegade, Baywatch en Models inc.? VERKOPER BRENG MANPOWER IN DE ZAAK. WILKENS c.s.V/ Telemarketing Telemarketeers m/v (OPEN HAARDEN, TEGELS, SANITAIR) Om bij Flora te slagen hoefje geen fotomodel te zijn! a-verpleegkundige of wijk ziekenverzorgende m/V 49,92% a-verpleegkundige m/v 49,92% a-verpleegkundige m/v 83,23% ©MANPOWER® ZATERDAG 15 APRIL 1995 Kantoorgebouw Statenhof, Reaal 5H, Postbus 302, 2350 AH Leiderdorp, telefoon 071 - 41 80 19, fax 071 - 89 11 49, modem 071 -41 65 41 (business-to-business) Wilkens c.s. Telemarketing is gevestigd in Kantoorgebouw Statenhof te Leiderdorp en werkt op in- en outbound niveau voor diverse bedrijven en instellingen. Wij willen enerzijds graag in contact komen met telemarketeers met een pharmaceutische of medische achtergrond, anderzijds met algemeen ingestelde telemarketeers. Vereisten: minimaal HBO-niveau, goede telefoonstem, voorkomend, diëntvriendelijk, flexibel, regelmatig beschikbaar (min. 3 dagdelen per week) en wonend te Leiderdorp of omstreken. Niet rokend. Ervaring niet noodzakelijk, een brede belangstelling en een juiste instelling daarentegen wel. Wij bieden: - een arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd - dagdelen van drie uur achtereen (9.00 - 12.00/13.30 - 16.30 uur) - overleg m.b.t. welke dagen en welke dagdelen - een grote mate van verantwoordelijkheid/zelfstandigheid - leuk team met veel telemarketingervaring - een goed uurloon «ft Geïnteresseerd? Bel op werkdagen tussen 9.00 en 17.00 uur naar Wilkens c.s. in Leiderdorp: 071 - 41 80 19 en vraag naar mevrouw M.C. van Roon, manager telemarketing. Door de grote vraag naar onze bedrijfs informatie- en incassodiensten kunnen de medewerk(st)ers binnen onze vestiging in Leiden niet langer buiten de ondersteuning 2 INFORMATIE/INCASSO MEDEWERKERS m/v die voornamelijk belast zullen zijn met het incasseren van vorderingen, zowel op min nelijke als juridische wijze en tevens de administratieve afwikkeling hiervan. Alsmede het verzorgen van rapportages. Een opleiding op MEAO-niveau, ambitie en een leeftijd van ongeveer 22 jaar stel len wij als basis voor deze vertrouwelijke funktie. Wij verzoeken u om binnen vijf dagen, schriftelijk te reageren t a v. dhr. Ton van Hoek, vestigingsleider. Dit onder vermelding van "vakature infor matie/incasso-medewerker" INFOCA POSTBUS 2219, 2301 CE LEIDEN oed M c )9m .aiurt I Gerenommeerd assurantiekantoor vraagt voor de avonduren: ASSURANTIE ADVISEURS op assurantie B-niveau W'u bieden een goede beloning. Brieven onder nr. LD 06116 Lestella Sani Plus Dorus Rijkersweg 15 2315 WC Leiden Tel. 071 - 223123 Sani Plus Veurse weg 153b 2251 AB Voorschoten Tel. 071 -619557 Wij zijn een verkoopbedrijf van luxe keukens, sanitair, tegels, openhaarden etc. De verkoop geschiedt zowel aan de particulier als aan de tussenhandel. Onze moderne showroom biedt de mogelijkheid om de veeleisende cliënt optimaal te kunnen voorlichten. Op korte termijn zoeken wij ter versterking van ons team een: Functie - eisen: Commerciële - Creatieve instelling. Leeftijd vanaf 22 jaar. Ervaring in de verkoop van openhaarden, tegels, sanitair vereist Bereidheid om ook op zaterdag en koopavond te werken. Opleiding MEAO/MDS/HAVO. Is dit voor u de nieuwe uitdaging? Schrijf dan uw sollicitatiebrief waarin personalia, opleiding en ervaring staan vermeld naar: J. Bergman Glenn Miilerstraat 47 2324 LN Leiden Bloemenveiling Flora is een coöperatieve veilingvereniging waarbij 2000 bloemen- en planten- kwekers zijn aangesloten. De jaaromzet bedraagt meer dan 600 miljoen gulden. Dagelijks zijn ruim ^50 medewerkers actief betrokken Bij de uitvoering van de belangrijkste taak van bet veiling bedrijf, namelijk bet zorgdragen voor de afzet van de door de leden aangevoerde bloemen en planten. De afnemersgroep van Bloemenveiling Flora bestaat voornamelijk uit groothandelaren Kom langs op onze "auditie" en meld je aan als vakantiewerker Jouw prestatie Bij bloemenveiling Flora worden iedere dag ruim zes mil joen bloemen aangevoerd. Daarna zorgen medewerkers van Flora ervoor dat de produkten naar de kopers wor den gebracht. Voor dit werk kunnen we je hulp in de maanden juli en augustus goed gebruiken! De veiling begint 's morgens vroeg, jij zult dus ook vroeg je bed uit moeten komen als je bij Flora gaat werken Daar staat tegenover dat je weer vroeg klaar bent! Je werkt bij Bloemenveiling Flora vijf dagen per week (niet in het weekend). Je start om 06.15 uur, hoe laat je precies klaar bent hangt af van de hoeveelheid aange voerde bloemen van die dag. Maximaal kom je aan circa 20 uur per week. Werk jij snel en nauwkeurig, ben je 16 jaar of ouder en kun je tenminste 18 dagen achter elkaar werken, dan ben jij degene die wij zoeken. Onze beloning Je verdient bij Flora een goed salaris. Doe je het werk heel goed, dan kun je naast je normale salaris een pres tatietoeslag krijgen. Verder krijgt iedereen een cadeau bon van f25,- aan het einde van de tijd bij Flora. Tenminste, als je de opgegeven periode afmaakt. Want mensen die zich aan hun afspraken houden belonen wij voor hun prestaties! Jouw reactie Zie je het zitten om bij Bloemenveiling Flora te komen werken? Kom dan langs op vrijdag 21 april van 14,00 uur tot 17.00 uur of op zaterdag 22 april van 10.00 uur tot 12.00 uur om je in te schrijven. Direct bij de hoofdingang zie je de receptie waar je je kunt melden. Heb je vragen over het vakantiewerk bij Flora, neem dan contact op met Margreet Gillebaart van de afdeling Personeelszaken. Haar telefoonnummer is 01718 - 55220 of 01718 - 55229 laan van verhof i 2231 BZ rijnsbun tel.: 01718-5591 s'AV RIJN DUIN KRUISWERK Kruiswerk Rijn Duin is een dynamische thuiszorgorganisatie. De begrippen klantgerichtheid en gezonde zakelijkheid staan centraal. In het kader van het personeelsbeleid wil de organisatie ook een aantrekkelijke werkgever zijn. Het verzorgingsgebied van Kruiswerk Rijn Duin omvat de kust- en bollenstreek vanaf Wassenaar tot en met Hillegom, met als oost grens Oegstgeest en Voorschoten. Kruiswerk Rijn Duin heeft ongeveer 400 werknemers in dienst. De Divisie Patiëntenzorg levert verpleegkundige zorg 24 uur per dag thuis. Het hierboven omschreven verzorgingsgebied is verdeeld in 5 locaties en er wordt gewerkt met aparte avond-, weekend- en bereikbaarheidsdiensten voor de nacht. Voor de locatie Lisse, Hillegom en de Zilk, zoeken wij voor zo spoedig mogelijk, voor bepaalde tijd, tot 1 januari 1996 een De kandidaat is minimaal 19 uur per week werkzaam (49,42%). De werkdagen zijn maandag de hele dag, de woensdag- en donderdag ochtend minimaal 3 uur. Op vrijdag van 08.00 tot 13.00 uur. De kandidaat kan boven deze 19 uur flexibel worden ingezet. De plaats van werken is Lisse, indien noodzakelijk kan de werknemer ook elders in de lokatie worden ingezet Voor deze functie zijn wij op zoek naar kandidaten met enkele jaren werk ervaring die zelfstandig kunnen functioneren, collegiaal, flexibel en stress bestendig zijn. Wij zoeken kandidaten die het een uitdaging vinden om in de thuiszorg aan de slag te gaan en 'de schouders eronder willen zetten'. Van de kandidaten verwachten wij interesse voor de huidige ontwikkelingen binnen de gezondheidszorg. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Thuiszorg. De salariëring ligt op full-time basis tussen f 2.923,- en f 3.856,- voor een A-verpleegkundige en tussen f2.827,-- en f 3.672,— voor een wijkzieken verzorgende. Voor de locatie Lisse, Hillegom en de Zilk, zoeken wij voor zo spoedig mogelijk, voor bepaalde tijd, tot 1 februari 1996 een De kandidaat is minimaal 19 uur per week werkzaam (49,42%). De kandidaat kan boven deze 19 uur flexibel worden ingezet. De plaats van werken is Hillegom, indien noodzakelijk kan de werknemer ook elders in de lokatie worden ingezet. Voor deze functie zijn wij op zoek naar kandidaten met enkele jaren werk ervaring die zelfstandig kunnen functioneren, collegiaal, flexibel en stress bestendig zijn. Wij zoeken kandidaten die het een uitdaging vinden om in de thuiszorg aan de slag te gaan en 'de schouders eronder willen zetten'. Van de kandidaten verwachten wij interesse voor de huidige ontwikkelingen binnen de gezondheidszorg. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Thuiszorg. De salariëring ligt op full-time basis tussen f 2.923,- en f 3.856,-. Voor de locatie Lisse, Hillegom en de Zilk zoeken wij voor onbepaalde tijd zo spoedig mogelijk een De werkdagen zijn maandag, woensdag en vrijdag de hele dag, tevens de dinsdag- en donderdagochtend. De plaats van werken is Lisse, indien noodzakelijk kan de werknemer ook elders in de lokatie worden ingezet. Voor deze functie zijn wij op zoek naar kandidaten met enkele jaren werk ervaring die zelfstandig kunnen functioneren, collegiaal, flexibel en stress bestendig zijn. Wij zoeken kandidaten die het een uitdaging vinden om in de thuiszorg aan de slag te gaan en 'de schouders eronder willen zetten'. Van de kandidaten verwachten wij interesse voor de huidige ontwikkelingen binnen de gezondheidszorg. Stichting Kruiswerk Rijn Duin Kantoorverzamelgebouw 'Het Kwadrant' Schimmelpennickstraat 10, 2221 EP Katwijk Postadres: Postbus 2039, 2220 BA Katwijk Telefoon: 01718 54500 Telefax: 01718 20139 De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Thuiszorg. De salariëring ligt op full-time basis tussen f 2.923,— en f 3.856,-. Informatie wordt u graag verstrekt door de heer H.J.W. de Groot, verpleeg kundig manager, te bereiken op telefoonnummer 02521 - 14117. Uw sollicitatie kunt u vóór 1 mei a.s. richten aan de afdeling Personeel Organisatie, Postbus 2039, 2220 BA Katwijk. Tot de Rijn Duin Groep behoren, naast de Stichting Kruiswerk Rijn Duin, ook de Vereniging Kruiswerk Gezondheid Service Rijn Duin en de Stichting Thuiszorgwinkel Rijn Duin. Kapsalon Huynink Steenstraat 23 Leiden 2e of aank. herenkapper (m/v) Bel voor afspr. 071-132492 of na 18.00 u. 071-893011. Vragen naar dhr. M. Boehlee. TEHAMA BV Verpakkingsmachines en Automatiseringen TEHAMA BV. te Katwijk is een jong dynamisch bedrijf dat gespecialiseerd is in het ontwerpen en fabriceren van verpakkingsmachines en systemen voor de zoetwa ren-, koek- en banketindustrie. Wij zoeken met spoed voor onze verspaningsafdeling die gevestigd is in de Scheepmakerstraat 43 een jonge enthousiaste CONVENTIONELE FREZER Leeftijd 18 t/m 35 jaar, je bent handig, werkt netjes en systematisch, bezit een basiskennis tekeninglezen. Af en toe overwerken vind je geen probleem. Ervaring op het gebied van verspanen is vereist. Gevraagde diploma's: MTS-fijnmetaal en/of ruime er varing. Voor de juiste persoon hebben wij een goede toekomsl klaarliggen. Schriftelijke sollicitatie richten aan: Tehama BV t.a.v. afd. administratie Ambachtsweg 25 A+B Postbus 3215, 2220 CE Katwijk Tel. 01718-20136/28644 THERMO ELECTRIC Voor onze klant Thermo Electric te Warmond zoeken wij per direct: ASSEMBLAGE MEDEWERKERS M/V De functie is voor een zeer lange periode. Je gaat beginnen met het monteren van sensoren. Functie-eisen: Leeftijd 17-28 jaar Beschikbaar voor onbepaalde tijd Zelfstandig, accuraat Technisch inzicht is een vereiste, ervaring niet. Manpower's vaardigheidstesten behoren tot de selectieprocedure. UITZENDORGANISATIE You can measure the difference.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 32