Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel! Personeel Gemeente Zoeterwoude tempo-team VAN WEZEL -Bt BI ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V De Bloedbank Leidsenhage zoekt enthousiaste medewerk(st)ers die opgeleid willen worden voor donorassistent(e) Banenmarkt 22 april 1995 Banen op de weg I h Vegvervoer uitzendbureau ZATERDAG 15 APRIL 1995 WONINGBOUWVERENIGING De woningbouwvereniging Spinoza is als enige woningbouwver eniging werkzaam in de gemeente Rijnsburg en heeft momenteel een bezit van 1775 woningen en 200 garages. De organisatie omvat een technische- en een administratieve afdeling met totaal 18 medewerkers, waarvan 6 medewerkers op de administratie. In verband met vertrek van een medewerkster op de administratie komt er een vacature voor een die rechtstreeks onder de leiding van de financieel manager staat. Functie-inhoud: - Uitvoering van de geautomatiseerde huuradministratie waaronder o.a. - verwerking ontvangsten en mutaties - huurincasso en de daarmee samenhangende correspondentie - eindafrekening bij vertrek huurder - verwerken en coördineren jaarlijkse huurverhoging - Uitvoering en coördinatie individuele huursubsidie - Jaarlijkse afrekening servicekosten - Verwerken geautomatiseerde waarborgsommenadministratie - Verzorgen management informatie Functie-eisen: - Opleidingsniveau HAVO/MBO - Zakelijke dienstverlenende instelling - Goede redactionele vaardigheid - Administratieve ervaring - Bekend zijn met automatisering (toepassing tekstverwerking en spreadsheetprogramma) - Kennis van en ervaring met de gang van zaken binnen een woningcorporatie en het NCCW-pakket kunnen een welkome aanvulling vormen. - Leeftijd tussen 20-30 jaar. Salariëring: Het aanvangssalaris zal mede afhankelijk van leeftijd en ervaring overeenkomstig de C.A.O. woningcorporaties worden vastge steld. Procedure: Schriftelijke sollicitaties worden binnen veertien dagen verwacht bij de financieel manager van WONINGBOUWVERENIGING SPINOZA Postbus 263, 2230 AG Rijnsburg, t.a.v. de financieelmanager, de heer G. C. Spierenburg, bij wie ook nadere inlichtingen over deze vacature kunnen worden verkregen (tel. 01.718-21535). bloed goed? geef het dan De Bloedbank Leidsenhage voorziet ziekenhuizen in de regio Den Haag/Leiden van bloed en bloedprodukten. Zij beschikt over donorcentra in Delft, Den Haag, Leiden, Voorburg en Zoetermeer. In totaal werken bij de Bloedbank ongeveer 150 medewerkers, waarvan ongeveer 25 bij het donorcentrum Leiden. In het donorcentrum Leiden, Rijnsburgerweg 10 (op het terrein van het Academisch Ziekenhuis Leiden), hebben wij plaats voor enkele donorassistenten of donorassistenten in opleiding, dit afhankelijk van de vooropleiding. De taken van een donorassistent zijn erg gevarieerd. In de eerste plaats ben je gastvrouw of gastheer voor de donors. Daarnaast verricht je keuringen, inclusief enkele medische- en laboratoriumhandelingen, je handelt een aantal admini stratieve zaken af en neemt het bloed af bij de donors. Medische, maar bovenal sociale belangstelling is belangrijk voor deze functie. Medisch professioneel werken moet samengaan met een dienstverlenende instelling. Nauwgezet en zeer akkuraat kunnen werken volgens strikte voorschriften is voor anderen vaak letter lijk van levensbelang. Er wordt gewerkt in teams, waarbinnen echter individueel een bijdrage aan het werkoverleg en meedenken over mogelijke verbeteringen erg op prijs worden gesteld. De kandidaten die wij zoeken moeten voldoen aan de volgende vooropleidings eisen: - een MAVO- of HAVO-diploma met tenminste 1 exact vak; voor hen geldt dat zij de volledige Ihterne opleiding moeten volgen; - een MAVO- of HAVO-diploma met een paramedische opleiding (bijvoorbeeld een doktersassistente diploma en eventueel gelijkwaardige ervaring); voor hen geldt de verkorte opleiding. Het werken bij de Bloedbank is afwisselend. Er zijn doorgroeimogelijkheden, met uiteraard daaraan verbonden meer verantwoordelijkheden. Gewerkt wordt mini maal 20 en maximaal 36 uur per week, verdeeld over 4 of 5 dagen, van maandag Jm vrijdag, met wisselende vroege en late diensten tussen 08.00 uur en 21.00 uur Je khjgt een aanstelling voor één jaar. waarna een definitieve aan stelling kan volgen. Om in de teams een evenwichtiger vrouw/man verhouding te verkrijgen worden mannen van harte uitgenodigd ook te solliciteren. Het salaris en de arbeidsvoorwaarden liggen vast in de CAO-Ziekenhuiswezen. Afhankelijk van ervaring bedraagt het salaris op full-time basis, maximaal 13.480,- bruto per maand.. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 9504, kunnen voor 2 mei a.s. worden gericht aan de heer R.J.J. Zeeman, directeur beheer, Leyweg 297,2545 CJ Den Haag. Stichting RODE KRUiS BLOEDBANK LEIDSENHAGE Leyweg 297 Rijnsburgerweg 10 2545 CJ Den Haag 2333 AA Leiden Op zaterdag 22 april a.s. organiseert Randstad Uitzendbureau in de regio Leiden en de Duin- en Bollenstreek een banenmarkt. Alle vestigingen zijn in deze regio geopend van 11.00-16.00 uur. In samenwerking met het regionale bedrijfsleven heeft Randstad een banenboek met meer dan 500 vacatures samengesteld. Dit boek ligt ter inzage op de vestiging bij u in de buurt. De vacatures die u hier ziet, zijn slechts een selectie. Op dit moment heeft Randstad nog veel meer mogelijkheden. U bent van harte welkom op een van onze vestigingen. ir randstad uitzendbureau De Gemeenschappelijke Personeelsdienst Wegvervoer verzorgt werk en scholing voor chauffeurs in het Beroepsgoederenvervoer. Het werk kan zowel op uitzendbasis als in vaste dienst via de GPdW bij verschillende opdrachtgevers worden verricht Chauffeur trekker-oplegger m/v Voor het vervoer van doe-het-zelf artikelen. Er wordt gewerkt met een HIAP-knijperkraan. Standplaats: Leiderdorp. Deze baan is voor lange tijd. Motorwagenchauffeurs m/v Voor diverse opdrachtgevers in de regio Rijn- en Bollenstreek. Het betreft hier zowel vervoer van stukgoed als bloemen en is regionaal en nationaal. Deze banen zijn voor lange tijd. All-round chauffeurs m/v GPdWegvervoer is voor de komende penode op zoek naar chauffeurs die aantoonbare ervaring hebben. Naast chauffeurs die direct beschikbaar zijn, hebben wij ook interesse in chauffeurs die op lange termijn een baan zoeken. GPdW kan door de verwachte drukte in de zomermaanden veel werk aanbieden in alle sectoren van het beroepsgoederenvervoer. Iedere chauffeur die op zoek is naar een andere baan, wordt verzocht te reageren. Informatie bij Marjolein Duinker of Peter Lanza, tel. 01720-2 42 66, Alphen a/d Rijn, Thorbeckeplein 14. Groningen, 's-Hertogenbosch, Hoi Nijmegen, Oldenzaal, Roosend; De gemeente Zoeterwoude is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente gelegen in het Groene Hart. De gemeentelijke organisatie kent een sectoren model (Middelen, Welzijn/Burgerij en Grondgebied) waarbij de nadruk ligt op kwaliteit, klantgerichtheid en zelf-verantwoordelijkheid. Bij het team Civiele en Cultuurtechniek van de sector Grondgebied is plaats voor een enthousiaste medewerker civiele techniek v/m voor 38 uren per week. Functie-informatie: De te benoemen functionaris: - is verantwoordelijk voor de totstandkoming van toegewezen civieltechnische projecten; - is beheerder van het gemeentekadaster alsmede van het basis kaartmateriaal; - is mede systeembeheerder automatisering en initieert ontwikkelingen voor de toepassing van automatisering binnen het taakveld van het team; - verricht uitvoerende werkzaamheden voor het verkeers- en vervoersbeleid; - is verantwoordelijk voor de totstandkoming en bewaking van toegewezen budgetten; - verricht zonodig andere werkzaamheden het team betreffende. Jijkwaardig; J van verkeerstechniek en/of verkeers- Functie-eisen: - MTS weg- en waterbouwkunde of c - aanvullende opleiding op het gebie kunde; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - ervaring met genoemde werkzaamheden; - enige automatiseringskennis en ervaring met geautomatiseerde beheer systemen; - in staat zijn een integraal produkt te leveren en teamgericht te werken; - zakelijke, actieve, flexibele, en klantgerichte instelling. Salaris: Afhankelijk van opleiding en/of ervaring zal het salaris maximaal f 4.822,- bruto per maand (niveau 8, salarispeil 1-1-1995) bij een 38-urige werkweek bedragen. Overige informatie: - interne en externe werving vinden gelijktijdig plaats' - ten aanzien van vrouwen, leden uit etnische minderheidsgroeperingen en gehandicapten wordt een voorkeursbeleid gevoerd; - mogelijkheid van kinderopvang; - naaere informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij de heer M.H. Geerlina, hoofd sector Grondgebied of de heer J. Oudeman, teamleider Civiele en Cultuurtechniek (tel. 01715 - 9204). Sollicitaties: Belangstellenden worden uitgenodigd binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad hun sollicitatie te richten aan het college van burgemeester en wethou ders van Zoeterwoude, Noordbuurtseweg 27, 2381 ET Zoeterwoude. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. RIJNLANDS J TUUll ZEEHOSPITIUM De Stichting Rjjglan4s>ZeeLospitiurn.te Kaf\vijk bestaat uit: een mytyl/tyltylschool een revalidatiecentrum voor volwassenen en kinderen een centrum voor h^rt- en longrevalidatie een voorzieningencentrum voor lichamelijk gehandicapte jong-volwassenen een centrum ondersteunende diensten Voor de mytyl/tyltylschool "De Vierbot" vragen wij met ingang van 1 augustus 1995 een A. LEERKRACHT M/V voor 3 dagen per week (woensdag, donderdag en vrijdag) B. LEERKRACHT M/V 100% voor een groep meervoudig gehandicapte leerlingen van laag ZML-niveau Functie-informatie van beide vacatures: - programma opstellen en uitvoeren op ZMLK/MLK niveau; - overleg voeren in multi-disciplinaire teams; - schriftelijk rapporteren; - individuele plannen maken; - programma is meer gericht op ontwikkeling van mogelijkheden dan op cognitieve ontwikkeling. Functie-eisen: - PABO eventueel aangevuld met specifieke cursussen; - zo mogelijk ervaring in het speciaal onderwijs/dagverblijven; - bereidheid tot verdere studie; - ontwikkelingsgericht kunnen denken; - kindvolgend kunnen werken; - affiniteit met laag functionerende kinderen; - flexibiliteit, creativiteit; - open houding naar kinderen, ouders en collega's; - goed kunnen samenwerken. Dienstverband: - De benoeming geschiedt conform R.P.B.O. en is 1 jaar tijdelijk. Verlenging is niet uitgesloten. Inlichtingen en sollicitatie: - Inlichtingen over beide functies kunt u inwinnen bij dhr. N. v.d. i (wnd. directeur). Telefoon 01718-60280. KANTOOR Telefonisten/receptionisten m/v voor bedrijven in Leiden en omgeving. U kunt zowel voor korte als lange tijd aan de slag. In ieder geval be^, gemotiveerd en flexibel en 20 tot 35 jaar. Informatie: 071 - 14 41 46, Elsbeth van der Linden r Leiden, Stationsplein 212 CATERING Medewerker Algemene Dienst m/v voor een bedrijf in Valkenburg (N-H). U bent een gemotiveerde aanpakker die spoelkeuken- en serveer, werk wil doen. Verder bent u voor deze baan voor lange tijd representatief en hebt u ervaring. De werk- tijden wisselen, maar gemiddeld werkt u 20 uur Informatie: 071 - 12 64 44, Angelique Diebeis Leiden, Stationsplein 212 GEZONDHEIDSZORG Hoofdleider/directeur m/v voor een kinderdagverblijf in Amsterdam. U werkt it op de groep en bent daarnaast 4 5 uur per week vrijgesteld voor uw eigen werkzaamheden. Naast een diploma HBO-IW/-J of Pabo hebt u relevante kind gerichte ervaring. Enige leidinggevende ervaring is vereist voor deze full-time baan voor zeer lange tijd. U kunt direct beginnen. Informatie: 071 - 12 64 44. Angelique Diebeis Leiden, Stationsplein 212 HORECA Barkeeper m/v voor een internationaal hotel in Noordwijk. U bent enthousiast en representatief en hebt aantoonbare ervaring als bar-medewerker. Deze full-time baan is in wisseldiensten. Informatie: 071 - 12 64 44, Angelique Diebeis Leiden, Stationsplein 212 Kamerhulpen m/v voor een hotel in Noordwijk. U hebt ervaring als kamerhulp/medewerker huishoudelijke dienst en ben per direct beschikbaar. De werktijden zijn dagelijks van 8.00 tot i 6.00 uur. Informatie: 071 - 12 64 44, Angelique Diebeis Leiden, Stationsplein 212 INDUSTRIE Wasserij-medewerker m/v voor een wasserij in Leiden. Er is werk voor jonge gemotiveerde kandidaten die de handen uit de mouw willen steken. Informatie: 071 - 12 64 44, Thessa Schouten Leiden, Stationsplein 212 SCHOONMAAK Ervaren schoonmakers m/v j voor een bungalowpark in Noordwijk. U gaat op oprcP" basis, voornamelijk in de weekends, vakantiehuisjes reinigen. Informatie: 071 - 12 64 44, Angelique Diebeis Leiden, Stationsplein 212 Schoonmakers m/v die langere tijd aan de slag willen. Het werk is van maandag t/m donderdag vanaf 16.00 uur en vrijdag va jj 13.30 uur. m Informatie: 071 - li 64 44, Angelique Diebeis Leiden, Stationsplein 212 Schoonmaak-/kantinemedewerker m/v voor een produktie-bedrijf in Hazerswoude-Rijndijk. U kunt zowel schoonmaak- als kantinewerk doen. De werktijden zijn dagelijks van 6.30 uur tot 16.00 ui en vrijdag tot 14.00 uur. Deze baan start I mei a.s. en is voor onbepaalde tijd. Informatie: 071 - 12 64 44, Angelique Diebeis Leiden, Stationsplein 212 TECHNIEK Medewerker B&W/RO m/v voor een gemeente in de omgeving van Leiden. U verricht allerlei werkzaamheden inzake volkshuis vesting en naleving van de Woningwet en de wet RC Naast een diploma HTS-Bouwkunde hebt u relevante werkervaring en een goede mondelinge en schriftelijk uitdrukkingsvaardigheid. Affiniteit met computers of automatisering is een pre. Informatie: 071 - 12 64 43, Theo Versteeg Leiden, Stationsplein 212 Elektro-monteurs m/v met eigen handgereedschap. Er is regelmatig werk voor hulpmonteurs, en Eerste monteurs die flexibel, stressbestendig en direct inzetbaar zijn. Informatie: 071 - 12 64 43, Theo Versteeg Leiden, Stationsplein 212 TRANSPORTATION ENGINEERS Onze opdrachtgever, Van Wezel Transport B V.is gevestigd in Hengelo (O), Leiden, Bentheim (BRD) en Bazel (CH). Deze dynamische onderneming levert een uitgebreid dienstenpakket op het gebied van exceptioneel transport, kraanverhuur, engineering en montage. In de afgelopen jaren heeft het bedrijf zich gespecialiseerd in projecten uiaann bovenstaande activiteiten worden gecombineerd. Om de sterke groei in goede banen te leiden en de werkzaamheden verder uit te breiden, zoekt Van Wezel Transport B.V. geschikte kandidaten voor de functies van PROJECT ADVISEUR m/v (standplaats Hengelo (O), Ref.nr. 95.3.032) Functie-informatie: U onderhoudt contacten met bestaande klanten en zorgt voor de acquisitie van nieuwe afnemers. Uw hoofdtaak is het uitbouwen va project-activiteiten. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor het gedetailleerd uitwerken van offertes, het voorbereiden van werkzaal heden en het coördineren van lopende projecten. Functie-eisen: U bezit een diplo: jaar ervaring in de verweving, uitvoering, voorbereiding en begelei ding van technische projecten. Ook op commercieel technisch vlak hebt u de nodige ervaring opgedaan. U beheerst de Duitse en Engelse taal in woord en geschrift. Kennis van de Franse taal is een pre. U beschikt over een flexibele instelling, werkt graag in teamverband en bent bereid om in voorkomende gevallen op onregelmatige tijden te werken. U bent niet ouder dan 40 jaar. a HTS-wtb of gelijkwaardig en hebt minimaal 5 TECHNISCH COMMERCIEEL MEDEWERKER m/v (standplaats Leiden, Ref.Nr. 95.2.033) Functie-informatie: U onderhoudt contacten met bestaande klanten en opent deuren naar nieuwe afnemers. Uw hoofdtaak is het uitbouwen van de activiteiten van de organisatie, ook bij de overige vestigingen. Daarnaast houdt u zich bezig met het gedetailleerd uitwerken van offertes, het voorbereiden van werkzaamheden en het coördineren van lopende opdrachten. Daarbij krijgt u ondersteuning vanuit het hoofdkantoor. Bij gebleken geschiktheid kunt u doorgroeien naar de functie van project adviseur. Functie-eisen: U hebt een opleiding op HTS-wtb niveau of gelijkwaardig afgerond en hebt bij voorkeur ervaring in de transport-, kraanverhuur- en montagewereld. Ook op commercieel technisch vlak hebt u de nodige ervaring opgedaan. U beheerst de Duitse en Engelse taal in woord en geschrift. Kennis van de Franse taal is een pre. U beschikt over een flexibele instelling, werkt graag in teamverband en bent bereid om in voorkomende gevallen op onregelmatige tijden te werken. Uw leeftijd is ca. 30 jaar. Arbeidsvoorwaarden en sollicitatie Voor beide functies geldt dat de geschikte kandidaat kan rekenen op een zelfstandige baan met groeimogelijkheden. Van Wezel biedt een uitstekend pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Stuur dan binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief onder vermelding van het referentienummer, t.a.v. de heer W. van der Noordt, naar onderstaand adres. Vanzelfsprekehd behandelen wij uw sollicitatie vertrouwelijk! VAN DER NOORDT PERSONEELSADVIESGROEP Postbus 650, 7600 AR Almelo Telefoon 0546 - 821840 VAN DER NOORDT WIJST DE WEG)

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 30