athalie Geeris, 'soccer Erik Brummer krijgt overwinningen cadeau ïArcdQTRi m urcci/ «••••DIADORA Sport CHTERLIJN Pascal Vergeer op achtste plaats VAN DE T* John Manuputty expert bij SVLV -Blauw Zwart 'UVS heeft alles nu weer in eigen hand' Klassement topscorers '94-'95 IRDAC 15 APRIL 1995 th was een killer en onze spelmaker' J ialie Geeris voetbalde nog geen drie maanden of ze stond in Jong Oranje. Binnen half jaar debuteerde ze in het Nederlands elftal. Daar werd ze ontdekt door Mike f orian, coach van het Franklin Pierce College in Rindge, New Hampshire. Hij haalde in 1992 naar de Verenigde Staten op basis van een studiebeurs met kost en inwo- Geeris (23) werd de motor van het universiteitselftal. In twee seizoenen werd ze keer topscorer van de universitaire competitie (NCAA) in de Verenigde Staten en ït jongste seizoen werd ze uitgeroepen tot speelster van het jaar. 1 it seizoen maakte ze 24 ^•inten in 21 wedstrijden ze 23 voorzetten waaruit ^^mjrd werd. Met twee voor- i was ze de waardevolste «ter in de finale tegen het College in Denver (2-0) e titel in de Division II. Het iet eerste kampioenschap Jde 'Ravens' van het Fran- 2 'ierce in welke sport dan ,Nath zette Franklin Pierce Amerikaanse sportkaart", Krikorian. „We hikten er tegenaan. Nath gaf het tezetje." ar prestaties werden opge- door Sports Illustrated. In lieuwjaarsnummer staat ze ?ld als „sophomore for- tweedejaars studente, ^JJer. „Nath was een killer", |j| Krikorian. „En onze spel- ir. Ze speelde direct achter j 2( lorhoede in een soort 4-4- ;orian was in de zomer 1992 in Nederland voor in- tional Lidy Thomassen, iep een blessure aan de op en tipte Geeris bij de ikaan, die sedert 1990 laam is als voetbalcoach et Franklin Pierce. „Ik zag si aan het werk tijdens Zwe- Nederland. Ze oogde wat maakte na de rust doelpunten." Amerikaan was op zoek een scorer. Die vond hij in is, een laatbloeier. „Ik be- e voetballen als zestienjari- ^^egt ze in Sassenheim in de ne van haar oude club Ter '^^e. Ze is een weekje over, de bruiloft van haar zus. da$oetbalde bij Spaarnestad. maanden later werd ik op- ■pen voor Jong Oranje. Een weken daarna nam Piet me op in de selectie van a lederlands elftal." ter was de man die haar idde het hogerop te zoe- (et werd Ter Leede in Sas- lim. „Omdat die club mij ïkdi 99; )4im; voor elke training en wedstrijd trouw ophaalde van en terug reed naar mijn ouderlijk huis in Haarlem." Over het aanbod van Krikorian was ze sceptisch. „Ik ging in principe voor drie maanden. Ik had het CIOS in Overveen net afgemaakt en had wel zin in een avontuurtje." Rindge, New Hampshire, op anderhalf uur rijden van Bos ton, bleek het beloofde land. Een kruising van Wassenaar en Bloemendaal. „Een dorp van duizend inwoners midden in de bossen. Echt prachtig. Betove rend, ik was meteen verliefd." Midden in het rijkeluisdorp staat het Franklin Pierce Colle ge, een universiteit voor de wel- gestelden, uit de categorie Har vard en Yale. „Een dure school. Het schoolgeld bedraagt 21.000 dollar per jaar. Het telt twaalf honderd studenten en heeft een hoog sportwagen-gehalte. De spontane Geeris werd ge huisvest in een klein kasteeltje. „In een appartement met drie meiden. Met twee badkamers, een open keuken. Het huis is groter dan dat van mijn ouders waarin we comfortabel met ons zessen wonen." Als hoofdvak koos ze sport- en leisure mana gement, een aansluiting op haar studie aan het CIOS. Eind de cember studeert ze af. In de col legebanken scoort ze met 3,7 gemiddeld op een maximum van 4,0 net zo gemakkelijk als in het veld. Voetbal is op Franklin Pierce de belangrijkste sport. „Belang rijker dan basketbal en Ameri can football. De universiteit steekt er veel geld-in", zegt Gee ris. De competitie duurt drie maanden. Tot half november. In die periode mag een school hooguit 21 wedstrijden spelen. De voorbereiding duurt drie weken. Vanaf half augustus. „Die is onwijs zwaar. Dan trainen we zes dagen in de week drie keer per dag, zo'n vijf uur bij elkaar." In de competitie speelt het elftal twee, soms drie wedstrijden per week en wordt er drie keer in de zeven dagen getraind. Daarna volgt voor lief hebbers het indoorsoccer, zaal voetbal. „Maar dat is meer voor het plezier. Niet voor de reputa tie van de school." „De mentaliteit van die Ame rikaanse meiden is fantastisch. In het seizoen wordt er niet ge rookt, niet gedronken, geen chocolade gegeten. Ze leven drie maanden alleen voor het voetbal. Daarna komt het beest weer los." Dutchy, haar bij naam; paste zich snel aan bij de Ravens. „Ik voelde me er direct thuis. Die drie maanden zijn er al bijna vierentwintig." In de banken heet ze 'the Miza queeneen Amerikaans biertje met laag alcoholgehalte. Voetbal is op de Amerikaanse universiteiten de meest beoe fende vrouwensport. „Voetbal is populair bij de vrouwen. Het elftal van de USA is wereldkam pioen bij de vrouwen. Dat team wordt sterk gepromoot op de televisie. Spotjes met Michael Jordan worden vaak gevolgd door commercials met het vrouwenelftal. Worldchampions scoren hoog bij de Amerikaanse sportliefhebbers. Dat ligt opge sloten in hun sportbeleving." Wel kwam Geeris er achter dat voetbal een sport is voor de upper class. „Voetballen in de States is hetzelfde als golfen in Nederland. De arbeider voetbalt niet in Amerika, zoals een bouwvakker niet golft in Neder land. Soccer is in de USA een elitaire sport." Een voetbaltradi tie bestaat er niet. „De finale van het WK trok meer toe schouwers dan de Super Bowl (finale American football), maar een doorbraak werd het niet." „Ze willen volgend jaar een major league soccer oprichten, maar veel fiducie bestaat er niet", aldus Geeris. „Ze gaan dit jaar experimenteren met de spelregels. Inschieten in plaats van ingooien, time-outs en nog door: Gert-Jan Onvlee aarom weten u en ik dat er weer veertig miljoen ïr is weggegooid? ers gezegd: waarom begrij- wij met z'n allen wèl wat nensen achter de World ;ue of American Football willen snappen. Dat spelle- eordt in Europa toch nooit ai d, er waren afgelopen week- le dik 7000 mensen op het lofde spektakel in en om het npisch Stadion afgekomen, elevisie, de kranten - ze be- 31 idden meer dan ruim aan- tu aan het verschijnsel dje veroveren) dat door de jen van Amsterdam Admi- 'n Barcelona Dragons werd resenteerd. nannen achter het idee van Europese competitie met tui irikaanse spelers zullen wel- nog denken dat er een goe- itart is gemaakt ook. Dat de ipetitie over de geplande jaar inderdaad staat als een Wellicht denken ze zelfs Olympisch Stadion nog voor )p te kunnen behoeden, u en ik natuurlijk wel zeker en, is dat er over twee jaar eens meer een dergelijke ipetitie is. Het geld zal tegen li tijd gewoon op zijn. Omdat een mensen op het vertier >men, de televisie al lang n kostbare zendtijd meer ihet experiment besteedt en kranten nog slechts plek re- veren voor de uitslagen op 1 icorebordpagina's. I nt: bungy jumpen kun je er- is anders veel spannender ?t ravijnen, stromend water minder elastische elastiekjes i En de Leidse kermis op 3 ober of de paardenmarkt in (6 eigen dorp zal altijd aan- ■j lelijker blijven dan die paar 41 'ten rond die oude be- - klomp in Amsterdam (die n &vens wat mij betreft nooit iloopt hoeft te worden, maar 11 terzijde). II die als aantrekkelijk geaffi- ïerde randvoorwaarden zal American Football-circus de g om de gunst van het Ne- landse volk dus niet winnen, met dat spelletje al helemaal 1 Als je daar echt naar wilt ken. doe je dat thuis voor de buis. Dan zie je tenminste hoe het werkelijk moet. Nee, ik begrijp die mensen ab soluut niet. Ze lijken een beetje op de korfbal-apostelen die wij toevallig hier weer volop heb ben. Het land kan nog zo woest en onontgonnen zijn, plek voor een paal en de bijbehorende korf kan altijd worden gecre- eerd. En de wereldkampioen schappen korfbal hebben er (pluspunt!) weereen deelne mend land bij. Goed voor het aanzien van de sport... Korfbal moet dus in Nederland (en een beetje in België) blijven. En dat andere spelletje hoort in de Verenigde Staten thuis. An ders hadden ze het toch ook nooit American Football ge noemd? Praktisch ongemerkt, bijna stiekem, is bij de voetbalvereniging Lei den trainer nummer twee aan de kant geschoven. Nadat hoofdtrainer John Manuputty eerder dit seizoen al van het be stuur van de Leidse vierdeklas ser te horen had gekregen dat op zijn aanwezigheid op het oe- fenveld en in de dug-out geen prijs meer werd gesteld, ver dween diens vervanger, Jules van Harssel, deze week van het toneel. Het onvoldoende bijwonen van de verplichte trainingen door een aantal routiniers van de roodwitten, vormde de reden van de breuk. Van Harssel had zich in een eerder stadium van de competitie op het standpunt gesteld dat niet (voldoende) trainen automatisch inhield dat er dan ook niet werd gespeeld. Een zienswijze waarin het be stuur zich volledig kon vinden. Totdat de als kampioenskandi daat aan de competitie begon nen elf de rode streep akelig dicht begon te naderen. Want op dat moment vond de leiding van de vereniging dat dit scho ne principe wel even overboord kon worden gezet. Peter Selier, Pedro Hilliger en Lau Heyman moesten, zo werd Van Harssel verteld, toch maar worden op gesteld. Een kronkelend pad dat de als assistent van Manuputty aan het seizoen begonnen Van Harssel niet wenste te bewan delen. Het resultaat was dat Leiden af gelopen zaterdag oud-eerste elf talspeler Rick Bink en junioren trainer Rick de Haas als be windvoerders op de bank had in de wedstrijd tegen De Sleutels. Een duel dat ook nog eens werd gewonnen. Kostbare punten waardoor Leiden met nog twee wedstrijden te gaan nog steeds twee punten voorsprong heeft op Valken '68. De kans dat Leiden zich in de vierde klasse zal handhaven, is dus redelijk groot. Met andere woorden: in Leidse kringen zal de ingreep van het bestuur nu wel als een juiste worden ge zien. De vraag blijft echter, of dat wel zo is. Immers: zou Leiden met Manuputty aan het roer bij voorbeeld niet al lang veilig zijn geweest? Flad de ploeg met Van Harssel ook niet gewoon van de Sleutels gewonnen. Je weet het niet. Zoals het ook nimmer aan te geven zal zijn of het de laatste tijd zo succesvolle ARC onder de weggezonden Wim van Zwam niet toch nog meer pun ten zou hebben gehaald als met de goed scorende interim-trai ner Dick Alberts; of Rijnsburgse Boys met Rob Kiebert als enige roerganger niet ook van Noord- wijk zou hebben gewonnen en of Sparta met Han Berger de vlag van het Kasteel ver van half-stokhad kunnen houden. Niet te beantwoorden vragen, zoals gezegd. Ik zal daartoe dan ook geen poging wagen. Het geen niet wegneemt dat ik ge voelsmatig aanzienlijk meer waardering kan opbrengen voor besturen van verenigingen die minder ad-hoc werken, achter gemaakte keuzes blijven staan. Zoals bijvoorbeeld dat bestuur van Alphense Boys. Gewoon dat contract met trainer Paul Bahl- mann verlengen op een mo ment dat praktisch zeker is dat het keurkorps naar de eerste klasse degradeert. Langer dan een week, twee wedstrijden of een maand vooruit denken. Dat is pas (hoofd) klasse. Dit is de laatste Achterlijn op zater dag. Met ingang van volgende week verschijnt deze rubriek op donder- Nathalie Geeris: „Voetballen in de States is hetzelfde als golfen in Nederland. De arbeider voetbalt niet in Amerika, zoals een bouwvakker niet golft in Nederland." foto anp meer van die dingen. Als dat goed uitpakt bij publiek en tele visie, gaan ze er mee door. Het is allemaal nogal vaag." Meer interesse bestaat er voor de op richting van een professional women league. „Ja, er wordt serieus over be- blijft ze in Rindge. „In decem- roepsvoetbal voor vrouwen ge- ber ga ik een cursus acteren vol- dacht. Vrouwenvoetbal lééft in gen. Dat heb ik altijd al willen Amerika." De Haarlemse blon- doen." Ze kan nog twee jaar. dine is al benaderd. „Veel kan ik spelen voor de Ravens van het er niet verdienen, maar de aan- Franklin Pierce. „Die tijd zing ik dacht streelt me wel." Voorlopig wel uit in Rindge." Ook Belgraver in halve finale bij Unicum Erik Brummer heeft fluitend de laatste vier van het A-toernooi bij Unicum gehaald. Het ser vicekanon mocht zijn kruit drooghouden voor het finale- weekeinde. De als tweede ge plaatste tennisser zag twee keer een tegenstander geblesseerd afhaken en staat vandaag topfit in de halve finale van het Paas- toernooi. In de eerste ronde haakte zijn tegenstander met een blessure af in de tweede set. Gistermid dag stopte zijn volgende oppo nent, Harold Jans, er al na een kwartier mee. Jans had last van een onwillige buikspier en gaf Brummer een hand bij een 1-4 achterstand. Brummer speelt vandaag om 14.00 uur tegen Jeroen Heinhuis die van Edwin Kempes won, 6-3,6-4. Martijn Belgraver stond giste ren als vanouds te 'rossen' met de forehand. Kasper Rombouts had geen verweer tegen de klappen van de nummer een geplaatste, die zich ook nog eens bedient van een vreselijk venijnige slice-bakchand. Het werd 6-1, 6-0. Belgraver ont moet vandaag in de halve finale Wouter Standaart die van Otter man won, 6-3,7-5. Vrouwen Bij de vrouwen had Monique Kiene de nodige moeite met Saskia Bonnen. Het tweetal lag vaak overhoop met elkaar en hoofdscheidsrechter Pim van Doorn moest voortdurend een oogje in het zeil houden. De da mes stonden meer dan eens te genover elkaar op één speelhelft en dat kan nooit de bedoeling zijn van een enkelspel. Zonder umpire spelen bete kent dat de speelsters ieder op valkenburg Pascal Vergeer is in het alge meen klassement van de Te- leflextour opgeklommen van plaats tien naar nummer 8. In de derde rit van Den Bosch naar Valkenburg zat de wielrenner uit Warmond steeds bij de kop groep van veertig man. Zijn broer Etienne is inmiddels afge stapt. Robin van Kessel werd opnieuw teruggeworpen in het klassement Aragon Fernando Escartin wil de Ronde van Aragon winnen. De 27-jari- ge prof komt uit de streek. Gis teren deed de knecht van de CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071 -356464, PLV -CHEF ROB ONDERWATER. 071 -356463 leiden Match' ontvangt een paar Asics- voetbalschoenen van sportzaak Wijnand Sloos aan het Vijf Mei plein. SVLV en Blauw Zwart knokken in de derde klasse zondag nog beide tegen degradatie. Beide ploegen doen met een gelijkspel goede zaken, maar zijn dan nog zeker niet uit de zorgen. Na maandag moeten er nog twee wedstyrijden worden afgewerkt. De Wedstrijd van de Week begint om 14.00 uur. John Manuputty treedt deze week namens de redactie van deze krant op als deskundige bij de Wedstrijd van de Week' tus sen SVLV en Blauw Zwart. Ma nuputty, die volgend seizoen in dienst treedt bij Noord wijk als jeugdtrainer, geeft cijfers aan beide elftallen en aan de scheidsrechter, en wijst boven dien een 'Man van de Wed strijd' aan. Deze 'Man of the eigen hand. Dat hadden we ons enkele weken na de nederlaag tegen DHC niet kunnen inden ken. Als we de laatste zes com petitiewedstrijden punten pak ken en de eventueel daarop vol gende beslissingswedstrijden, blijven we hoofdklasser." Alphense Boys blijft dat niet. Trainer Paul Bahlmann zet thuis tegen OSV waarschijnlijk drie A-junioren in, met het oog op de nabije toekomst. „Die jongens zijn inmiddels kam pioen met hun eigen team. Zij moeten maandag plotseling op een veel hoger niveau spelen, maar toch hebben zij niets te verliezen. De ervaren spelers die hem omringen moeten hen zo goed mogelijk coachen." Bahlmann, die afgelopen dinsdag vier junioren uitpro beerde in een oefenduel tegen Altior (3-1), kan noodgedwon gen geen beroep doen op de ge schorsten Marco Paranussa, Sander Beuk - wiens rode kaart is omgezet in een gele - en Joop Tegelaar (drie wedstrijden ge schorst wegens het wegtrappen van de bal tegen IJVS). Mare Feldmann en Frank Bakker stelt de Alphense oefenmeester op in het tweede team van Alphense Boys, dat nog kampioenskansen heeft. UVS begint na het verrassende gelijkspel tegen koploper Hol land vol goede moed aan het volgende loodzware karwei. De Leidse hoofklasser gaat aan staande maandag op bezoek bij ADO, nummer vier op de rang lijst en leider in de derde perio de. De Leidenaars hopen met minimaal een punt uit Den Haag terug te keren. De brigade van trainer Gerard Désar dunt niet verder meer uit. Tegenover de blessures van Ed gar van Tol, Edwin Robbers, Ar thur van Orssagen, Peter Gallert en de verwachte schorsing van Dick van der Heiden staat de te rugkeer van Marco Akerboom en Teun Parrel. „Iedereen wil er graag bijzijn", aldus Désar. „Aan het herstel van Van Orssa gen wordt keihard gewerkt. Gal lert schijnt in militaire dienst een blessure te hebben opgelo pen. Van Tol en Robbers spelen zeker niet. Hans de Kruys zet ik als super-invaller naast me op de bank." Volgens de Leidse oefen- meester heeft UVS het zwaarste programma van alle degradatie kandidaten in de hoofdklsse A. „Maar we hebben alles weer in Leidsch Dagblad hun eigen helft scheidsrechter zijn. De ontvangende partij be paalt of de bal bij een discutabel punt in of uit is om oeverloze discussie te voorkomen. Toen Van Doorn kwam kijken, ging het beduidend vlotter in deze wedstrijd, die aanvankelijk in een sfeer van irritatie en voort durende discussie verliep. Dekker Kiene - ooit spelend voor Dek ker Warmond - won in drie sets van de Limburgse: 6-3, 3-6, 6-3. Ze speelt in de halve finale te gen Andrea van der Hurk, die verrassend won van Eva Has- linghuis: 7-6 (7-4) 6-3. De ande re wedstrijd gaat vandaag om 12.00 uur tussen Linda Sentis en Aniek Snijders. Sentis won van Nathalie Hemmes (7-5, 6-1) en Snijders van Van Rossum. De finales zijn op Eerste Paas- Doelpuntenmaker van de week: Mark Ens (FC Lisse) 3 1) Dennis Stuifzand (Docos) 0 31 2) Hans Zwaan (Katwijk) 1 19 3) Fred Bloem (Noordwijk) 1 18 4) Theo Aanhane (VVSB) 0 16 5) Maurice van Berkel (Leiden) 1 15 6) Peter Kruit (Quick Boys) 2 15 7) Mark Ens (FC Lisse) 3 15 8) Marco de Ridder (Katwijk) 1 15 9) Alex Barendse (RCL) 0 13 *8 Peter Scheltus (Ter Leede) 0 13 Zwitser Tony Rominger een ge slaagde machtsgreep. Escartin won de koninginnerit, die ein digde op een col van de eerste categorie. Alleen Laudelino Cu- bino kon hij niet uit zijn wiel rij den. Escartin won de sprint bergop en nam de leiding in het algemeen klassement over van de Rus Asiate Saitov. Diadora stelt voor de topscorer van de week een Marco van Basten T-shlrt beschikbaar De meest produktleve voetballer van de maand ontvangt een paar Diadora Rosse Nero voetbalschoenen t.w.v. 169,95. Aan het einde van het seizoen krijgt de winnaar van het klassement een Dladora-tralnlngspak, coachjack, shirt, broek, kousen, een paar voetbalschoenen, tas on een voetbal. De nummer twee verdient een Diadora-trainingspak, een paar voetbalschoenen, tas en een voetbal. De derde plaats Is goed voor een paar Diadora voetbalschoenen, tas en een voetbal. HOCKEY - De Nederlandse hockeyploeg heeft gisteren de tweede oefeninterland tegen In dia eveneens in winst omgezet. Na de 4-0 woensdag in Vught werd het in Bloemendaal 1-0. De eindstand was een magere afspiegeling van het veldover- wicht van Oranje. Vijf minuten voor het einde scoorde Stephan Veen de be vrijdende treffer uit een scrim mage, 1-0. Het betekende zijn 41e doelpunt in het Nederlands elftal. SPORT OP TV ZATERDAG 08 30-11 30 EURO: Tennis: ATP-toernooi van Tokyo, halve finales. 11.30-12.00 EURO: Rally Raid: Rally van Tu nesië, 5e dag. 13 15-18.15 BBC 1 Grandstand. 14.30-17.00 EURO: Golf PGA European Tour, Turespana Catalaanse Open vanuit Pea- lada. Girona: 2e ronde. 17.40-18.40 BBC 2: Snooker: samenvatting van het WK in Sheffield. 18 00-19.30 EURO Paardesport: Wereldbe ker finale voor springruiters vanuit Göteborg. 18.40-18.48 Ned 2. Sportjournaal 19.10-19.50 Did 1: Sportschau: Bundeslig- avoetbal. 19.30-20.00 BRT 1 Sport. 22.16-23.01 Ned 3 Sportjournaal. 22.40-23.40 RTL 5: Sport: Engels en Duits voetbal. 23.05-23.25 BRT 1 Sport op Zaterdag. 23.40-00.40 BBC 1Match of the day 01.25-02.00 BBC 1 Snooker, rechtstreeks verslag van het WK in Sheffield. ZONDAG 08.30-09.30 EURO: Tennis: ATP-toernooi van Tokyo, finale. 11.30-13.35Ned2 TV Sport magazine 13.00-14 30 EURO: Tennis: ATP-toernooi van Tokyo, finale. 13.00-18.10 BBC 2Sunday grandstand. 14 45-17 20 BRT 2 Sport extra, wielrennen, rechtstreeks verslag van Luik-Bastenaken-Luik. 14.45-17.40 Ned 2. Wielrennen: Luik-Basten- aken-Luik. rechtstreeks. 15.30-16.00 TV 5 Montagne bergsportmaga- 15 30-18.00 EURO: Schoonspringen: Europa Cup landenteams vanuit Straatsburg 18.10-19.10 BBC 2: Rugby special 22.15-23.00 BBC 2. Snooker rechtstreeks verslag van het WK Snooker vanuit The Cruci ble Theatre in Sheffield. 22.15-23.02 Ned 2 Studio Sport: Italiaanse en Spaanse voetbalcompetitie 23.30-01.00 EURO: Tennis WTA-toernooi van ble Theatre in Sheffield. MAANDAG 09.30-11 30 EURO: Snooker: WK Trickshot vanuit Sun City. 12.35-15.00 BBC 2. Snooker: WK in Shef- 13.00-15 00 EURO: Paardesport wereldbe ker, finale vanuit Göteborg. 14 30-18.15 BBC 1 Grandstand WK Snooker in Sheffield, paardekoersen vanuit Chepstow, autosport (Britse toerwagenkampioenschap- pen) en voetbaluitslagen 16 25-18.10 Did 2: Sport extra o.a. basket ball (finale play-offs, 2e wedstrijd), voetbal (snooker, British Open Plymouth) 18.00-19 10 BBC 2 Snooker: WK in Shef field 18.00-20 30 EURO Atletiek: Marathon van Boston 18.35-20.00 Ned 1: Studio Sport. 18 50-19 10 Did 3: Sport im Westen 19.30-20.00 BRT 1 Sport. 20.30-21.00 EURO: Eurosportmeuws. 21 00-21 30 BBC 2: Snooker WK in Shef- 23.00-00.30 EURO: Eurogoals. 23 25-00.05 BBC 1Match of the day: hoog tepunten uit de FA Carling Premiership en de wedstrijd Manchester City-Blackburn Rovers. 23.30-00 00 RTL 4. Sport 01.00-01.45 BBC 2 Snooker. WK in Shef field. n Shef- 12.00-13.30 EURO: Eurogoals overzicht Et ropese voetbalcompetities 13.05-14.05 RTL 4 SportEngels en Duits 13.30-15 00 EURO: Voetbal: Paulista Leagi 1995 u.t Brazilië. ?e ronde 14.15-16.00 BBC 2: Snooker: WK in Shef field

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 25