Signatuur: over monarchie in Nederland Radio Televisie JDAG 14 APRIL 1995 'Werken aan Werk'-Schiphol' vanavond: de schoonmaakploeg. sderland 3,19.46 uur) deedkamer Pedro Scheijven, 29 werkt als verpleegkundige in een n vai ienhuis in Amsterdam. Drie jaar ge in koos hij bewust voor de aids- lgst( In zijn vrije tijd is Pedro al vijf lang een fanatiek en enthousiast nan het amateur theatergezelschap bleu. Hij treedt regelmatig op in sicals en toneelprodukties. Jn het lenhuis geef ik aandacht en op het eel krijg ik aandacht", aldus Pedro. „Ierland 3 17.40 el. E vu vüC ~r ttig weekend Met vandaag een his- sche wandeling in Dordrecht, het enaamde 'Rondje Dordt'. Verder dacht voor de opening van het uwe watersportseizoen op de Zuid- landse Kaag en een uitgebreide re- tage vanuit het Safaripark Beekse irtyp gen. De rubriek eindigt in de na- en wel op het landgoed Oldenal- een gebied van Natuurmonumen- rond N ij kerk. Ierland 1 19.02 ri de gewest tot gewest Veel Nederland- lissers uit IJmuiden, Katwijk, Sche- nngen en andere kustplaatsen za- op zee toen in mei 1940 de Duit sons land binnenvielen. Detraw- idie nog in de havens lagen, overstroomd met vooral joodse chtelingen. Vrijwel alle schepen ten koers naar Engeland, v van de trawlers in ijltempo werd gebouwd tot mijnenvegers en onder nmando kwamen ^-ilerland 3 19.31 H. - voor de start In de korte tijd tus- landing en vertrek is het n vliegtuig een drukte van belang. Jn schoonmaakploeg onder leiding i Sultana werkt zich in twintig mi- /l ten door een Boeing 737. Ondertus- lost catering-man Nigel de vuile zet nieuwe maaltijden aan ord, terwijl John alweer nieuwe ialtijden bereidt, derland 3 19.46 jve Martine In deze laatste aflevering (zoekt Martine van Os een tandart- rpraktijk speciaal voor mensen met tandartsangst. Zelfs de meest angstige patiënt wordt hier van al zijn angsten en tandproblemen verlost. Dat gebeurt door middel van therapie en soms wel door hypnose. Voor tandartsvrezend Nederland gaat vanavond een wereld open in 'Lieve Martine'. Nederland 1 20.31 Brandpunt 'Brandpunt' reist vandaag mee in het kielzog van minister Pronk als hij Ruanda en Burundi bezoekt. Een jaar na de volkerenmoord is Ruan da totaal verscheurd. De gevangenis sen puilen uit met vermeende moorde naars, maar niemand weet precies hoe het nu verder moet. Een verhaal van een wanhopige regio in Afrika en een Nederlandse minister die al even wan hopig zoekt naar een oplossing. Nederland 1 21.22 Het uur van de waarheid In deze afleve ring zijn onder meer de volgende items te zien: Drie criminelen werden een aantal jaren geleden geïnterviewd voor de Amerikaanse televisie. De één van was een dief, de ander een leider van een straatbende en de derde hield zich bezig met roofpartijen. Nu, zeventien jaar later, gaat een cameraploeg de drie mannen opzoeken om te kijken wat er van ze is geworden. Verder: Ba by's van wie de vaders in de Golfoorlog hebben gevochten, schijnen meer dan in andere gezinnen getroffen te wor den door geboorte-afwijkingen. Ten slotte een reportage over het groeien de probleem dat zwarte agenten erva ren. Ze worden door hun eigen blanke collega's beschoten, omdat die hen aanzien voor drugsdealers en andere criminelen. RTL 4 22.25 Dead man 000936 Documentaire over de 24-jarige Amerikaan Emerson Rudd, die op 10 juli in Texas geéxecu teerd zal worden door middel van een dodelijke injectie. Emerson hoopt op uitstel van executie, maar die kans is uiterst gering. De roep om uitvoering van de doodstraf wordt zowel in Ameri ka als ook in Nederland steeds sterker. Nederland 1 22.48 nederland Q nederlandnederland 18.06 18.35 20.00 20.24 20.31 21.22 21.58 23.24 23.36 23.41 i Treurende vreugde. Overdenking t.g.v. Goede Vrijdag bij deglas-m- loodramen van de H. Graf kerk te Abbeville i Mattheus Passion. Matthaus Passion, orato rium van Bach uitgevoerd in de versie van Jonathan Miller, uitgevoerd door een koor en orkest o.l.v Paul Goodwin met diverse solisten Boggle. Woordspel. Presentatie: Nicole Adriaens A different world. Amerikaanse comedyse rie. De asociale huisbaas van een aantal studenten, een bekende honkbalspe ler, blijkt een oude beken de van een lerares te zijn. Af I.College kid Prettig weekend. Culturele en recreatieve uitgaanstips. Presentatie: Tineke de Groot, Jessica Broekhuis en Hein Hans- se n Stedentrip. Serie portretten van Eu ropese steden. Afl. Praag. Presentatie: Marti ne Prenen NOS-Journaal NOS-Weeroverzicht Lieve Martine. Programma waarin vragen en problemen van kijkers worden behandeld, (slot). Presentatie: Martine van Os Brandpunt. Actualiteitenrubriek New York Police (NYPD Blue). Amerikaan se politieserie. Simone probeert een beruchte se riemoordenaar op het spoor te komen en Sipowicz moet een tip over illegale wapenhandel onderzoeken. Afl.: Bob in the butt Dead man nr. 000936. Documentaire over de 24- jarige ter dood veroordeel de Emerson Rudd, die in een gevangenis in Texas op de uitvoering van het vonnis wacht Trekking Giroloterij NOS-Journaal NOS-Nieuws voor doven en slechtho renden Einde 15.10 15.36 16.25 16.50 17.22 18.55 20.01 20.33 21.01 21.43 22.44 Alle dieren tellen mee. Dierenmagazine. Herh America's funniest home video's. Videobloopers. Presenta tie: Bob Saget NOS-Journaal Peppi en Kokki. Kinderserie. Afl.: Schoon makers De teenage hero turtles Tekenfilmserie. Afl.: The gang's all here Bassie en Adriaan en de geheime opdracht. Jeugdserie. Afl.: Italië, als je bij de hand bent Schone schijn Engelse comedyserie 2 Vandaag. Met om: NOS-Journaal Actualiteiten. Presentatie: Victor Deco- ninck NOS-Sportjournaal NOS-Hoofdpunten uit het nieuws gevolgd door het weer Geknipt. Programma over de we reld achter kranteartike- len, -foto's en adverten ties. Presentatie: Jeroen Kramer Onderweg naar morgen. Nederlandse soapserie. Bettina is verbaasd over een uitnodiging van Cor de Zeeuw. Jur neemt een ingrijpende beslissing De leukste thuis. Home-videobloopers. Pre sentatie: Linda de-Mol Ik ben je moeder niet. Nederlandse comedyse rie. Fred vraagt Manons vriendje om hulp met zijn computer, en in ruil daar voor mag ze met hem naar een house-party. Ze weet alleen nog niet dat Fred meegaat. Afl.: Software house Bananasplit. Programma met de ver borgen camera. Presenta tie: Ralph Inbar TROS TV show. Talkshow. Presentatie: Ivo Niehe Black rain. Amerikaanse speelfilm uit 1989 van Ridley Scott. Met: Michael Douglas, Andy Garcia, Ken Takaku- ra e.a. NOS-Journaal Einde 19.29 19.31 21.54 22.00 22.16 22.34 Batavia te water. Reportage over de te wa ter lating van het gerecon strueerde VOC-schip de Batavia in Lelystad De wederopstanding van de Batavia. Documentaire over de ge beurtenissen rond het ver gaan van de Batavia 365 jaar geleden en de recon structie van het schip in Lelystad en in een muse um in Australië. Herh De kleedkamer. Serie portretten van men sen die in twee verschil lende werelden leven. Afl. 9 De Fabeltjeskrant. Poppenserie. Afl.: Derde dag landjuweel: Boren mijnheer de raaf zingen Sesamstraat. Kleuterprogramma. Afl.: Geluk. Pino is bijgelovig. Als hij per ongeluk op twee tegels tegelijk stapt, brengt dat ongeluk, denkt hij NOS-Jeugdjournaal Klokhuis. Informatief kinderpro gramma. Afl.: Schaapher der. Wat doet zo'n herder de hele dag? Lingo. Woordspel. Presentatie: Frangois Boulangé Uitz. politieke partijen: GPV Van gewest tot gewest. Regionaal magazine. Van daag: Vissen op mijnen Werken aan werk: Klaar voor de start. 5-deli- ge serie over werken op Schiphol. Afl. 3: de schoonmaakploeg De bunker. Nederlandse oorlogsfilm uit 1992 van Gerard Soe- teman. Met: Thorn Hoff man, Huub van der Lub- be, Dolf de Vries e.a. Trekking dagelijkse lotto NOS-Journaal NOS-Sportjournaal Nova. Actualiteitenprogramma, met nieuws uit binnen- en buitenland. Presentatie: Paul Witteman Theatermaker. Serie portretten van thea termakers. Afl.: Lodewijk de Boer Einde 15.05 15.10 18.30 19.00 20.30 21.25 22.25 rtlq Showtime shop. Thuis bellen en bestellen Santa Barbara. Amerikaanse soap Vier uur nieuws The Oprah Winfrey show. Amerikaanse talkshow. Exclusief interview met Warren Beatty Annette Bening 5 uur show. Gevarieerd middagmaga zine Zes uur nieuws Ooggetuige. Reportages Rad van fortuin. Spelprogramma The bold the beautiful. Amerikaanse soap. De Spectra-gang heeft zich verzameld in de Taxi-bar Half acht nieuws Weer. Presentatie: John Bernard Goede tijden slechte tijden. Nederlandse soap. Janine raakt verzeild in een zeer benarde situatie Vrouwenvleugel. Nederlandse dramaserie. Now or never Spelprogramma Het uur van de waarheid. Documentaireserie Nieuws, sport en weer Dark avenger. Amerikaanse speelfilm uit 1990 van Guy Magar. Met: Leigh Lawson, Mag gie Han, Robert Vaughn, Hector Elizondo, Gregg Henry e.a. Nachtprogramma ff7I@ 15.30 16.00 16:30 16.55 17.20 17.50 18.00 18.40 19.35 20.30 TV Boetiek. Homeshopping-program- ma Family ties. Amerikaanse comedyse rie. Herh Goede tijden slechte tijden. Nederlandse soap. Herh MASH. Amerikaanse comedy Alf. Amerikaanse comedy Catwalk. Amerikaanse serie Catwalk. Vervolg The A-team. Amerikaanse actieserie I witness video. Reality-televisieserie Broken angel. Amerikaanse speelfilm uit 1988 van Richard Hef- fron. Met: William Shat- ner, Susan Blakely, Roxann Biggs, Jason Horst, Millie Perkins e.a. Droomland Antwoord op vragen op het gebied van dromen Kort nieuws Cracker Engelse serie. Het onder zoek naar verkrachtings zaken gaat door Further up the creek. Engelse thriller uit 1958 van Val Guest. Met: David Tomlinson, Franke How ard, Shirley Eaton, Thora Hird, Lionel Jaffriese.a. Hei elei, kuck elei aktuell. Luxemburgs programma Nachtprogramma Aids-verplegkundige Pe dro Scheijven leeft zich naast zijn werk uit in ab surdistisch toneel. (Ne derland 3,17.40 uur) televisie morgen NEDERLAND 2 07.00 Alles kits. Kinderprogramma: Stu dio op stelten, gevarieerd kinderpro gramma met Paulus de boskabouter, Wat gebeurt er later. Medisch Centrum Muis. Het lelijke jonge eendje, Doug en KRO'sTekenfilmfestival. 07.52 Cartoon club. Gevarieerd tekenfilmprogramma met o.a. de Roze Panter. Popeye. Woody Woodpecker en Daffy Duck 08.17 Alles kits. Kinderprogramma. Kinderen van Europa, dramaserie. Aansl. Bunch of Munch, animatieserie 09.09 Extra lar ge. gevarieerd kinderprogramma. 09.36 Boggle, woordspel 10.01 Prettig week end. Culturele en recreatieve uitgaan stips. 10.26 Filmspot. Filmmagazine. 10.52 De ontmoeting. NEDERLAND 3 09.00 NOS-Nieuws voor doven en slechthorenden. 09.07 Einde. RTL4 06.30 Hei elei kuck elei. 07.00Telekids, kinderprogramma. 'Hier en Nu'-radio praat met Princen HILVERSUM GPD Teun-Jan Tabak van NCRV's Hier en Nu-radio heeft een uit gebreid interview gehad met Poncke Princen, de man die destijds de zijde koos van het Indonesische Republikeinse Le ger. Het programma wordt op tweede paasdag van 11.00 tot 12.00 uur uitgezonden via de actualiteitenzender Radio 1. Tabak wilde van Princen ant woord op de vraag, waarom hij overstapte naar de 'vijand'. De ze daad heeft tot op de dag van vandaag veel stof doen opwaai en. In de uitzending van Hier en Nu en Verder praat Princes over zijn motieven om te deserteren en hoe het in de praktijk ging. Hij is. zo verklaart Princes, tij dens zijn HBS-periode op het 'desertiespoor' gezet door Mul- tatuli, nadat hij Max Havelaar had gelezen. Hier en Nu en Ver der gaat niet in op de actuele politiek en de kwestie rond zijn visum. „Daar is al zoveel over gezegd en geschreven.' De Hier en Nu-verslaggever had het interview met de 69-ja- rige Princen verleden week in de Indonesische hoofdstad Ja karta. televisie buitenland Schooltelevisie met oude citaten van Beatrix mocht geen promotiefilm de|lrden, maar daarin zijn de tkers niet geslaagd. In Signa- »rad<r' een fil'n over ritonar- e in Nederland, ziet de kijker ia een half uur lang vrolijke ilden van Koninginnedag en >en tfan een lachende Beatrix op staatsbezoek is in het dal itenland. De film wordt on er irbroken met citaten van de ningin die al zes jaar oud zijn, :omstig uit het televisie-inter- :w met Hella Haasse. ;u Je makers hebben niet eens glai Ier heel uur nieuws. 16.05 Welinge- ïte kringen. 17.07 TROS Aktua. .07 TROS Aktua, vervolg. 19.04 OS Interaktief. 20.04TROS Klan- iservice. 22.04 Hier en nu op Goe- Vrijdag. 23.07 Met het oog op mor- 00.04-07.00TROS Nachtwacht. .-.v. heel uur nieuws. 17.04 Van r aa tot zeven18.04 Van Staa tot ze- i, vervolg. 19.04 De gouden greep .04 Weekend-radio. 22.04-24.00 avond van het sentiment. heel uur nieuws. 17.04 Rinkel kinkel. 18.04Korten Klijn. 19.04 •oor 7. 20.04 Paperclip magazine*. .04 Villa 65. 00.02 Countdown ca- 02.02-06.00Oh, wat een nacht. radio o radio q radio radio q •00 De Nederlanden. Amsterdams ncertca. 1740. 17.00 Operette. 04 Een kwartier Kreisler. 18.20 )ulez dirigeert Debussy. 19.00 1 'ondconcert: De VARA Matinee. irsifal, opera van Wagner. Groot fl nroepkoor, Mannenkoor Nederland- Opera en Radio Filharm. Ork. o.l.v. lo de Waart met sol. 00.00-01.00 ncent na middernacht. radio 0 0 der heel uur t/m 17.00 en 07.30 euws. 15.02 Vrijdag in Jeruzalem. 7.08 Radio UIT. 17.40 De kleedka mer 17.50 D66. 18.02 Actualiteiten- religieus programma in het Ara- isch. 18.45 Actualiteiten in het 1 "rks. 19.00 Nieuws en actualiteiten het Turks. 19.45 Nieuws en actua- l feiten m het Marokkaans en Ber- ers 20.00 Kerkdienst. 20.58 Wilde jj anzen 21.00 Licht en uitzicht. 39 EO-Metterdaad. 21.40 Boeken jjzer. 22.00 De avonden, met om: 15 De Leestafel. 23.00 De wijde 23.50 Weeksluiting. geprobeerd koningin Beatrix zelf te interviewen. „De uitspra ken die Beatrix zes jaar geleden deed, gelden nu nog", aldus re gisseur Harry Arp van het pro- duktiebedrijf Carillon uit Am sterdam. De film is gemaakt in opdracht van de Rijksvoorlich tingsdienst en bedoeld als voor lichtingsfilm in binnen- en bui tenland. Signatuur biedt dan ook niets nieuws. De vorm is vergelijk baar met een schooltelevisie film waarin op didactische wijze wordt uitgelegd hoe een monar chie functioneert. Minister-pre sident Wim Kok verschijnt in beeld als een echte 'schoolmeester'. Terwijl de kij ker flitsen van de verkiezings campagne van vorig jaar ziet, vertelt de premier over de rol van de koningin tijdens de kabi netsformatie. „Ze wint adviezen in en kiest een informateur. De koningin is zeer betrokken en voelt zich verantwoordelijk. Als staats hoofd heeft zij een schat aan in zicht en ervaringen", aldus Kok. Volgens hem is Beatrix goed op de hoogte wat de mensen be zighoudt, „daar gaat ze met een relativerende humor mee om. Dat maakt haar tot een bijzon dere vrouw". Volgens mr. J. Förster, de am bassadeur voor Internationale ■hit* TTTf4"'?** Een momentopname uit 'Monarchie in Nederland'. Koningin Beatrix in gesprek met de IJslandse president Vigdis Finnbogadóttir tijdens een staatsbezoek. foto gpd Culturele Samenwerking, is de film wèl bijzonder omdat de hoofdrolspeelster de makers toegang heeft verleend op haar privé-terrein. Maar de kijker wordt allerminst meegesleept door mooie beelden van sjieke salons in paleis Huis ten Bosch. De wekelijkse stafvergadering op maandagochtend, waarbij leden van de hofhouding, Beatrix, Claus en prins Willem- Alexander aanwezig zijn, is het enige intieme doch zakelijke plaatje dat de toeschouwer te zien krijgt. Signatuur is vooral een pro motiefilm om geïnteresseerden in binnen- en buitenland te la ten zien hoe goed de Neder landse monarchie met hoofd rolspeelster Beatrix functio neert. „Nederland is een welva rend en dynamisch land, een smeltkroes van culturen. Som mige landen worden ver scheurd door verdeeldheid, maar in Nederland heerst een heid die wordt gesymboliseerd door het staatshoofd", zo luidt de begeleidende tekst nadat de kijker plechtige beelden van de inhuldigingsceremonie van Beatrix heeft kunnen aanschou wen. Uiteraard doet voormalig mi- nister-president Ruud Lubbers ook een duit in het zakje. „De koningin is goed op de hoogte. Daarom is bijvoorbeeld haar in breng op de tekst van de Troon rede zo belangrijk. Het was een co-produktie die wij jarenlang samen maakten. Maar haar aandeel moest verborgen blij ven. Soms moest ik lachen als ik geprezen of bekritiseerd werd op passages in de Troonrede. Dan dacht ik: Dat idee was he lemaal niet van mij". De film heeft drie ton gekost. Met een interview met koningin Beatrix, had Signatuur in ieder geval nog iets nieuws kunnen brengen. Jammer dat de makers die poging niet hebben durven wagen. Signatuur, maandag 17 april om 21.10 uur, NCRV Ned. 1. speelfilms op televisie Wasserman der Singende Hund (1994- IL) Tal Feingold vindt op straat een ver waarloosde labrador. Ze verzorgt hem en dan blijkt de hond te kunnen zingen. Jeugdfilm van Peter Lilienthal. Duitsland 2 17.20 De Bunker (1992-NL) Regiedebuut van Gerard Soeteman die de biografie van verzetsman Gerrit Kleineveld (Thom Hoffman) verfilmde. Hij werd in 1942 gearresteerd door de bezetter en opge sloten in 'de bunker'. Nederland 3 20.13 An Americain Tail: Fievel Goes West (1991-USA) Levendige tekenfilm van Phil Nibbelink en een leuke ode aan de western. De geëmigreerde muis Fievel besluit de grote stad te verruilen voor de natuur. RTL Television 20.15 A Passage To India (1984-GB) Gedetail leerd en oogstrelend tijdsbeeld van In dia in de jaren twintig. De eigenzinnige Britse Judy Davis beschuldigd de arts Victor Banjeree van aanranding. Regie: David Lean. Duitsland 1 20.15 Tout Feu, Tout Flamme 1981-F) Oma en drie kleindochters leven in een oude flat in Parijs. Plots duikt pa Yves Mon- tand op. Komedie van Jean-Paul Rap- penau met verder o.a. Isabelle Adjani. BRTN 1 21.20 Total Recall (1990-USA) Science fic tion van Paul Verhoeven met Arnold Schwarzenegger en Sharon Stone. Kos telijk en kostbaar spektakel waarin Ar- nie spil wordt van een interplanetaire RTL Television 22.15 Black Robe (1990-CDN) Ingetogen en overtuigend drama van Bruce Beres- ford. Pater Lothaire Bluteau reist in de 17e eeuw door de Canadese wildernis om Indianen te bekeren Duitsland 2 22.20 Five Girls and a Robe 1991-RC) Vijf Chinese meisjes besluiten zelfmoord te plegen omdat vrouwen in China onmen selijk behandeld worden. Gevoelig noodlotsdrama van Yeh Hung-Wei met o.a. YangChieh Mei. BRTN 2 22.20 Black Rain (1989-USA) Onderhouden de thriller van Ridley Scott. Een Japan se misdadiger weet te ontsnappen aan de agenten Michael Douglas en Andy Garcia. Zij laten dat niet op zich zitten. Nederland 2 22.44 Further up the Creek 1958-GB) Verma kelijke komedie van Val Guest, helaas zonder Peter Sellers uit het eerste deel. Een afgedankt oorlogschip doet wel licht nog dienst als cruise-schip? Met: David Tomlinson. RTL 5 23.35 L'horlogerde Saint-Paul (1974-F) Sterk regiedebuut van de filmcriticus Ber- trand Tavernier naar een boek van Geor ges Simenon. Goede sfeer en aangena me rollen van Philippe Noiret en Jean Rochefort. Duitstand 1 23.45 Amadeus 1984-USA) Voortreffelijke muzikale filmbiografie van Milos For- man over Mozart, 'enfant terrible' van de klassieke muziek. Briljante hoofdrol van Tom Hulce Bekroond met acht Os- BBC 1 23.50 Scène uit 'Five Girls and a Rope', een Tai wanese speelfilm uit 1991. (BRTN 2, 22.20 uur) To Be or Not to Be 1942-USA) Inkt zwarte komedie waarin Carole Lombard haar laatste rol speelt. Destijds als sma keloos bestempeld, nu een klassieker. Regie: Ernst Lubitsch. Duitsland 2 00.05 Maniac Cop 1988-USA) Een half-ver- gaan moordlustig monster teistert New York. Onsmakelijke, maar niet echt hard-core horror van William Lustig met Gaby - A True Story 1987-USA) Ontroe rend en hartverwarmend drama van Luis Mandoki die het levensverhaal van Gaby Brimmer verfilmde, een vrouw die geboren werd met een hersenverlam- mmg. Met: LivUllman. Duitsland 1 01.30 BRTN 1 17.10 Sinja Mosa, serie. 17.35 Paradise Beach, serie. 18.00 Journaal. 18.10The bold and the beautiful, soapserie. 18.35 Blokken, dagelijks spelprogramma. 19.05 Neighbours, soapserie. 19.30 Journaal en sport. 19.58 Weerbericht. 20.00 Tartufo, Donaat verrast nietsver moedende bruidsparen. 21.20 Tout feu, tout flamme, komedie. 23.05 Hearts afi re, comedyserie. 23.25 Weerbericht. 23.27 Einde. BRTN 2 15.40 Lille Virgil og Orla Frosnapper, jeugdfilm. 17.00 Samson. 18.00Tiktak. 18.05 Ocean Girl, jeugdserie. 18.30 Dis ney Festival, tekenfilms 19.00 Mission top secret, jeugdserie. 19.30 Journaal en sport. 19.58 Weerbericht. 20.00 Ni- veau 4: Cordon bleu, culinair magazine. 20.30 Doe het zelf, magazine. 20.50 Vlaanderen vakantieland, toeristisch magazine 21.30 Ter Zake, infomagazi ne. 22.17 Paardenkoersen. 22.20 Five girls and a rope, sociaal drama. 00.12 Coda. 00.15 Einde. DUITSLAND 1 16.30 Quo vadis?, speelfilm. 18.00Quo vadis?. Vervolg. 19.15Flamingojëger. natuurfilm. 19.58 Heute abend im Er- sten 20.00 Tagesschau. 20.15A passa ge to India, speelfilm. 22.55 Tagesschau. 23.00 Lampenfieber haben sie alle. reportage 23.45 L'horloger de Samt-Paul, speelfilm. 01.25 Tagesschau. 01.30 Gaby - a true story, speelfilm 03.20 Zuschauen - Entspan nen - Nachdenken. 03.25 Einde. DUITSLAND 2 16.30 Heute. 16.35 Frieden zwischen Kreuz und Halbmond?, documentaire. 17.20 Wasserman Der singende Hund, jeugdfilm. 18.00 Wasserman - Der sin gende Hund. Vervolg. 18.57 Guten Abend 19.00 Heute. 19.15Vonguten Machten wunderbar geborgen, gedicht van theoloog Dietrich Bonhoeffer. 19.30 Frauenarzt Dr. Markus Merthin, serie. 20.15 Ein Fall für zwei, misdaadserie. 21.15 Heute-journal. 21.20 Eine Frau mit Pfiff, tv-film. 22.20 Black robe, speelfilm 00.00 Heute. 00.05 To be or not to be, speelfilm. 01.40 Einde. DUITSLAND 3 16.40 Reise durch Ostpreussen. 17.25 WDR aktuell. 17.30 Rückblende. 17.45 Die Fallers. 18.15 Denn wir haben nichts vergessen, documentaire. 18.45 Aktuelle Stunde. 19.15 Leben bis zum Tod, documentaire. 19.45 Fussbroichs, serie. 20.15 Separate tables, speelfilm. 21.50 WDR aktuell. 22.00 Die schönen Gesellschaften, documentaire. 22.45 Dood op verzoek, documentaire. 23.45 Nachrichten 23.50 Nachtprogramme- ring. BBC 1 18.15 Clothes show special New York, modemagazine 18.55 Neighbours, soapserie 19.20 Nieuws en weerbe richt. 19.35 Regionaal, nieuws. 19.40 Wildlife special, serie natuurdocumen- taires. 20.30 Tomorrow's world, popu lair, wetenschappelijk. magazine. 21.00 999. Programma rond het werk van de reddingsdiensten. 21.50 Nieuws en weerbericht. 22.10 The great Kandins- ky. tv-spel. 00.15 Words from Jerusa lem, paasvertelling. 23.50 Amadeus, speelfilm. 02.25 Weerbericht. 02.30 Einde. BBC 2 15.00 Roméo et Juliette, opera van Gou nod. 17.55 Close-up, serie fragmenten. 18.00 Today's the day, quiz. 18.30 Ready, steady, cook, culinair magazine. 19.00 Captain Scarlet and the Mys- terons, poppenserie. 19.25 The cham pions, spionageserie. 20.15 The O-Zone, muziekmagazine. 20.30 Marsalis on mu sic, masterclass. 21.25 Close-up, serie fragmenten. 21.30Gardeners' world, tuiniermagazine. 22.00 Viva la diva A night at the opera with Lesley Garrett, klassiek muziekprogramma 23.00 Step- toe and son, comedyserie. 23.30 Our man in... Hawaii, serie reisreportages. 00.10 Fantasy football league, voetbal magazine 00.40 Snooker, samenvat ting. 01.20 Black river, korte film. 02.15 Weerbericht. 02.25 Einde. CNN 16.00 Larry King live. 16.300 J. Simp son special. 17.30 World sport. 18.00 World sport. Vervolg. 18.30 Business Asia. 21.00 World business today. 22.00 International hour'. 22.30O.J. Simpson special 00.00 World business today up date. 00.30 World sport 01.30 Showbiz today 02.00 Moneylme 02.30Crossfi re 03.00 Prime news 03.30 World re port 04.00 Larry King live 05.30O.J. Simpson special live 06.30 Showbiz MTV 16.00 CmeMatic. 16.15 The afternoon mix. 17.00 News at night. 17.15The af ternoonmix. 17.30 Dial MTV. 18.00 The real world 1. 18.30 Music non-stop 20.00Greatest hits. 21.00 Most wanted. 22.30 Beavis Butt head. 23.00 News at night. 23.15CineMatic. 23.30The Zig Zag show 00.00 Partyzone. 02.00 The soul of MTV. 03.00 Night videos. 07.00 Einde. NBC SUPER CHANNEL 17.00 World supercars. 17.30 FT Busi ness special. 18,00 Today. 19.001TN World news. 19.30 Hockey - NHL week ly. 20.30 Dateline. 21.30 Inside edition. 22.00 ITN World news. 22.30 The to night show. 23.30 Real personal. 00.00 FT Business special. 00.30 NBC Nightly news, 01.00 Equal time. 01.30 The to night show. 02.30 Holiday destinations. 03.00 Rivera live. 04.00 Dateline. 05.00 Inside edition. TV5 16.00 Nieuws. 16.10 Régionsgourman des. 16.25 Bibi et ses amis. 17.00 La chance aux chansons. 17.45 Questions pour tin champion. 18.15 Visions d'Amérique. 18.30 Nieuws, weerbericht en filmquiz. 18.55 Revue de presse 19.00 Paris lumières. 19.30 Belgisch nieuws. 20.00 Passe moi les jumelles. 20.30Complément. 21.00 Faits divers. 21.55 La météo des cinq continents. 22.00 Frans nieuws. 22.35 Grand jeu sur Ie cinéma 22.40 Taratata. 00.00 Intéri eur nuit. 00.45 Nieuws, weerbericht en filmquiz. 01.10 Visions d'Amérique 01.25 La marche du siècle. 03.00 Teil quel. 03.30 Télétexte. 04.00 Faut pas rêver. 05.00 Temps présent RTL TELEVISION 16.30 E.T. - The Extra-Terrestrial, sf- film. 18.00 ET Der Ausserirdische. Vervolg. 18.45 RTL aktuell. 19.10 Sieg fried Roy EXCLUSIV - Leben, Luxus und Leidenschaften, gesprek. 20.15 An American Tail - Fievel goes West. teken film. 21.45 Otto - die Serie, serie sketches. 22.15 Total recall, sf-fiim. 00.25 Maniac cop, actiefilm. 01.50 Kickboxer 3. actiefilm 03.40 The mo ney pit, komedie. 05.15 Tekenfilmserie

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 9