Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Oegstgeest gemeente. Succes creëer je aan de basis; research-analisten bewijzen 't HetRijnlands Lyceum Kansen in tijdelijk werk Banen op de weg ZATERDAG 1 APRIL 1995 Pharmachemie BV, met vestigingen in Haarlem en Zaandam, is in Nederland de grootste producent van generieke geneesmiddelen onder de labels Pharmachemie en Pharbita. Daarnaast is het bedrijf een gerenommeerd producent van spécialités voor kankerbestrijding en voor behandeling van CARA. Pharmachemie geniet een grote inter nationale bekendheid, mede door de inzet van de ca. 600 medewerkers, die garant staan voor kwalitatief hoogwaardige farmaceutische geneesmiddelen. Afdeling Produktontwikkeling/ Farmaceutische ontwikkeling De werkzaamheden van deze afdeling - met 25 medewerkers - zijn zeer divers. Zo wordt er meegewerkt aan het snel verkrijgen van (internationale) registraties, het op de markt brengen van nieuwe produkten en het opstarten van nieuwe produktlijnen. Daarbij moet rekening worden gehouden met uiteenlopende exporteisen en, zeer belangrijk, altijd de verantwoordelijkheid voor de kwaliteit van het eigen werk worden genomen. 1e research-analist Ontwikkelingsonderzoek U stelt keuringsvoorschriften op voor de grondstoffen en het eindprodukt. Verder ontwikkelt u specifieke analyse-methoden voor stabiliteitsonderzoeken en u valideert de methoden volgens gestandaardiseerde validatie-protocollen. Daarbij wordt gebruik gemaakt van analysetechnieken als HPLC, GC en FTIR. U stelt chemisch- farmaceutische registratiedossiers op, met name in het Engels, en wanneer de produktiefase aanbreekt, begeleidt u de analysemethode. Belangrijk in uw werk is het onderhouden van contacten met andere onderzoekers. Uw opleiding en persoonlijke kwaliteiten U heeft een HLO-opleiding Chemie of een daaraan gelijkwaardig niveau. Voor deze functie telt ruime werkervaring zwaar. U heeft dus enkele jaren ervaring opgedaan, bij voorkeur in een soortgelijke functie. Tevens verwachten wij van u een initiatief rijke en creatieve werkhouding, goede rapportagevaardigheden en precisie. Gedegen kennis van de Engelse taal en contactuele vaardigheden zijn eveneens noodzakelijk. Pharmachemie biedt Een aantrekkelijke functie in een sterk groeiend bedrijf. Een functie ook, waarin u volledig kunt bijdragen aan het succes van Pharmachemie. Van onze kant kunt u rekenen op uitstekende primaire en secundaire voorzieningen volgens de bedrijfs-CAO-OPG. Uw reactie Voor meer specifieke informatie over de functie kunt u bellen met de heer D. Blok, telefoon 023-154 144. Uw schriftelijke sollicitatie - met c.v. - kunt u richten aan Pharmachemie B.V., afdeling Personeelszaken, Postbus 552, 2003 RN Haarlem. Graag ter attentie van mevrouw A.P. de Mik. Pharmachemie bv <9 Pharmachemie BV maakt deel uit van de OPG Groep. De OPG Groep is een groep van onderne mingen die zich toelegt op de marketing, distributie en fabricage van farmaceutische en medische produkten. De groep richt zich hoofdzakelijk op professionele afnemers in de gezondheidszorg. De zelfstandige business units van de OPG Groep zijn voorna melijk in Nederland gevestigd, maar ook in enkele andere landen van Europa. Het werkgebied is nationaal, maar in toenemende mate ook internationaal. De onge veer 2750 medewerkers en medewerksters zorgden in het afgelopen jaar voor een omzet van meer dan 2 miljard gulden. OPG Groep Op de openbare basisschool Oudenhof-Bokkesprong is met ingang van 1 april plaats voor twee enthousiaste leraren bovenbouw. Het gaat hierbij om een formatie uitbreiding. Het gemeentebestuur van Oegstgeest zoekt voor deze functies dan ook 2 groepsleraren m/v voor de bovenbouwgroepen 5 t/m 8 Voor de vacatures is in totaal 1.3 formatieplaats beschikbaar. Zowel kandidaten die in een full-time als part-time functie zijn geïnteresseerd, nodigen wij uit om op de vacatures te solliciteren. Beide functies zijn tijdelijk. De formatie-uitbreiding geldt van 1 april tot en met 21 juli 1995 (laatste schooldag voor de zomer vakantie). Als u vragen heeft over de vacatures kunt u contact opnemen met de heer H. Wegter, directeur o.b.s. Oudenhof-Bokkesprong. Telefoon: 071-177066 (na schooltijd: 01718-25892). Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kansen voor iedereen. Bij gelijke geschiktheid geven wij de voorkeur aan hen die op school ondervertegen woordigd zijn. Op dit moment geldt dit voor mannen, gehandicapten en leden van minderheidsgroepen. Uw sollicitatie met vermelding van bevoegdheden en referenties, kunt u binnen 7 dagen na publicatie van dit blad zenden aan: Burgemeester en wethouders van Oegstgeest Postbus 1270 2340 BG Oegstgeest OEGSTGEEST Scholengemeenschap HAVO - Atheneum Gymnasium - Tweetalige Stroom -International Stream en International Baccalaureate vraagt per 1 mei 1995 HOOFD VAN DE ADMINISTRATIE M/V in een volledige weektaak Werkzaamheden: naast het leidinggeven aan de administratie omvat deze functie o.a.: het secretariaat van de rector, het secretariaat personeelszaken en andere directiewerkzaamheden Functie-eisen: goede en snelle beheersing van WP 5.1 ervaring en affiniteit met geautomatiseerde administratie in staat zelfstandig en in teamverband te werken ervaring in leidinggevende positie goede beheersing van het Nederlands en het Engels, zowel mondeling als schriftelijk zeer goede contactuele eigenschappen stressbestendigheid opgewekt karakter. Het salaris (maximaal schaal 5 BBRA) is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Brieven (geen stukken) vóór 12 april a.s. aan de conrector Personeelszaken van het Rijnlands Lyceum, Mevr. J.M. Hermans-Servaas, Apollolaan 1, 2341 BA Oegstgeest Tel: Ó71 -155640, Fax 071 - 153872 STICHTING z Verpleeghuiszorg Zuid-Kennemerland De Stichting VZK biedt zorg, verpleging, behandeling, reaktivering, dienstverlening en huisvesting aap ouderen. Den Weeligenberg (een psychogeriatrisch verpleeghuis met 220 bedden gelegen op de grens van Bennebroek en Hillegom) en Zuiderhout (een somatisch verpleeghuis met 160 bedden in Haarlem) maken onderdeel uit van de Stichting Verpleeghuiszorg Zuid-Kennemerland (VZK). De stichting heeft als doelstelling een sluitend zorgaanbod te ontwikkelen voor - hulpbehoevende ouderen in de regio. Naast zorgverlening aan de bewoners van de - verpleeghuizen, wordt daarbij ook nauw samengewerkt met verzorgingshuizen en thuiszorg. - Bij de stichting VZK zijn circa 625 medewerkers in dienst. Op de lokatie Den Weeligenberg/Horstendaal zoeken wij voor de sektie bewegings- begeleiding met ingang van heden een fysiotherapeut m/v 16 uur, onbepaalde tijd Funktie-inhoud: - zowel individueel als groepsgewijs onderzoeken c.q. behandelen van bewoners: - deelnemen aan de multidisciplinaire overlegvormen; - kontakten onderhouden met de verpleegafdelingen; - samen met collegae vormgeven aan het beleid van de bewegingsbegeleiding; - begeleiden van stagiaires; - participeren in aktiviteiten van het verpleeghuis binnen het verzorgingsgebied. Funktie-eisen: - een afgeronde opleiding fysiotherapie; - zelfstandig kunnen funktioneren; - affiniteit met psychogeriatrische bewoners; - multidisciplinair kunnen samenwerken; - bereidheid om in weekenden en met feestdagen te werken; - kunnen werken met bewegingstherapeutische methoden of technieken, die goed bruikbaar - zijn in de psychogeriatrie, strekt tot aanbeveling. Werktijden: Verdeeld over 3 werkdagen, bij voorkeur maandag- of dinsdagochtend, woensdagochtend en vrijdag de gehele dag. Informatie: kan worden ingewonnen bij mevrouw A. de Jong, fysiotherapeute en de heer P. Nagelmaeker, coördinator consultatieve dienst, tel.nr.: 02502-47742. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen richten aan: Stichting VZK, Den Weeligenberg, Nieuwe Weg 1, 2182 BP HILLEGOM t.a.v. afdeling j personeelszaken. Telefonist/receptionist m/v visitekaartje van het bedrijf Voor een groot accountantskantoor in Leiden zoeken wij een representatieve receptionist/telefonist. U beheerst de moderne talen voldoende om klanten te woord te staan. Eventuele beeld schermervaring is een pre. Verder assisteert u bij licht administra tieve werkzaamheden Het betreft een full time functie met uitzicht op een contract Informatie bij Rello Wanders, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a. Datatypisten m/v met snelle vingers Jawel, nog steeds zijn wij op zoek naar meer datatypisten die een team van uitzendkrachten willen helpen met het invoeren van aangifteformulieren. U kunt zelf aangeven of u van 07.00-13.00 uur of van 13.00-19.00 uur wilt werken Eventueel full-time werken behoort ook tot de mogelijkheden. Informatie bij Veronique Driesen, tel. 071-12 09 47, Telefonist/receptionist m/v receptionist/telefonis voor een kantoor in Leiden. Naast het ontvangen v woordelijk voor een aantal administratieve taken. Kennis 5.1 en Lotus is een vereiste. Het betreft een part-time baar Informatie bij Boudewijn van der Lecq, tel. 071-14 22 4 Administratief medewerker m/v Vooreen jong dynamisch bedrijf nabij Leiderdorp. Wij zijn op zoek naar een zelfstandige gemotiveerde kracht die in bezit is van het diploma PD-Boekhouden of de MEAO afgerond heeft. Uw leeftijd is maximaal 25 jaar en u kunt direct aan de slag. Werkzaamheden zijn o.a. facturen inboeken, kas/bank/giro-administratie en Laboratoriummedewerker m/v U heeft een afgeronde MLO-opleiding, uw afstudeerrichting is Analytische Chemie of Biochemie/Biotechnologie, u beschikt over enkele jaren werkervaring of u bent op zoek naar uw eerste baan. Randstad heeft verschillende mogelijkheden bij relaties in de farmaceutische richting of de genotsmiddelenindustrie. De banen zijn zowel voor korte ais lange perioden. Informatie bij Tanja van Bezooijen, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Analist m/v U heeft een afgeronde MLO-opleiding, uw afstudeerrichting is Analytische Chemie of Biochemie/Biotechnologie. Randstad heeft verschillende mogelijkheden voor u. Zo kunt u gaan werken bij een farmaceutisch bedrijf of bij een relatie, die gespecialiseerd is in Informatie bij Tanja van Bezooijen. tel. 071-12 15 41, OK-assistent m/v afdeling chirurgie in de omgeving van Leiden? Wij bieden een ervaren OK-assistent een full-time baan ter vervanging van zwangerschap. Als u direct Leiden, Boommarkt 3a. Ziekenverzorgenden m/v Voor diverse instellingen in Leiden en omgeving zijn w matig op zoek naar gemotiveerde ziekenverzorgenden vc Informatie bij Anne-Katrien Ausems, tel. 071-14 94 46, Gezinsverzorgenden m/v Wij zijn op zoek naar gemotiveerde gezinsverzorgenden, die korte termijn bereid zijn de handen uit de mouwen te steker zowel huishoudelijk als verzorgend gebied. Kom snel langs o Medewerker m/v vergadercentrum Inforn e bij Maaike Morsink, tel. 071-41 25 12, Wij zijn op zoek naar een flexibele kandidaat met een gastvrije instelling, die verantwoordelijk gesteld wordt voor het opstellen in vergaderzalen bij een horecabedrijf. Daarnaast gaat u ook /er het beheer van vergadermaterialen en middelen, u irschoont de zalen en in sommige gevallen zorgt u voor de op- afbouw van speciale evenementen. Deze functie is voor lange Exportmedewerker m/v klein team en verricht alle voorkomende werkzaam Informatie bij Maaike Morsink. tel. 071-41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. e bij Marjolein Jacobs, tel. 071-14 94 46, Student m/v U bent regelmatig beschikbaar, maar wilt wel zelf bepalen wanneer u kunt werken. Wij bieden afwisselend werk, op afwis selende tijden tegen afwisselende salarissen. Produktiemedewerker m/v zelfstandig type U vindt het geen probleem in 3-ploegendienst te werken. In verband met de veiligheidsvoorschriften dient u de Nederlandse taal goed te beheersen. Wij bieden u een functie als produktieme dewerker bij een bekend bedrijf in Sassenheim. Er zijn regelmatig mogelijkheden voor zowel korte als lange tijd. Informatie bij Inge Bootsma, tel. 071-14 65 46, Algemeen medewerker m/v b.v. produktie- of magazijnwerk Zoekt u een baan voor lange tijd als produktie- of magazijnmede werker, maar bent u bereid alles aan te pakken? Dan kunt u korte tijd aan de slag, zodat wij op zoek kunnen naar de functie van uw tijd. Inforn Leiden, Boommarkt 3a. Kok m/v Wij hebben regelmatig werk voorervaren koks bij o en instellingen in Leiden en omgeving. Heeft u een afgeronde SVH-opleiding en ervaring? Kom dan snel langs voor informatie. Informatie bij Marjolein Jacobs, tel. 071-14 94 46, Leiden, Boommarkt 3a. Sweetstore-medewerker m/v Wij zijn op zoek naar een enthousiaste verkoper met ervaring voor een zoetwarenwinkel. Als u 20-25 jaar bent, verkoop ervaring en gevoel voor service heeft, woonachtig in Leiden bent en bereid bent onregelmatig te werken op afwisselende dagen, zowel door de week als in het weekeinde, bent u van harte welkom. Informatie bij Marjolein Jacobs, tel. 071-14 94 46, Vertegenwoordiger m/v schoonmaakartikelen Voor de regio Leiden, Den Haag, Rotterdam zijn wij op zoek naa een verkoper. U onderhoudt contacten mèt bestaande relaties ei werft nieuwe opdrachtgevers. Éigenschappen van u zijn hardwerkend, Het betreft eer /oor lange tijd. 071-41 25 12, Schoonmaker m/v I. 071-14 94 46, ■/mmmm randstad uitzendbureau Zin in een leuke bijbaan in de mode in Noordwijk? Ben je tussen 20-26 jaar (vrouwelijk) en wil je graag in de weekends, 's avonds en vakanties werken? Neem dan kontakt met ons op. Hoofdstraat 26 - 2202 GD Noordwijk RIJNLANDS ZEEHOSPITIUM De stichting Rijnlands Zeehospitium te Katwijk bestaat uit: - een voorzieningencentrum voor lichamelijk gehandicapte jong-volwassenen - een revalidatiecentrum voor kinderen en volwassenen - een centrum voor hart- en longrevalidatie - een mytyl/tyllylschool Het Rijnlands Zeehospitium zoekt v r.het Voorzieningencentrum een VERPLEEGKUNDIGE M/V voor 32 uren per week Algemene informatie: Het Rijnlands Voorzieningencentrum (RVC) is één van de vier grote woonvormen in Nederland. Er zijn twee zoraafdelingen en vier diensten (de medische, paramedische, psycho-sociale en activiteitendienst). Elke zorgafdeling omvat vier woon-units. Kenmerkend voor deze woonvorm is dat de woonfunctie, dagbesteding en zorgfunctie in een gecoördineerd multidisciplinair aanbod vervat zijn. Wij vragen: - diploma A-Verpleegkundige'of HBO-V; - inzetbaar in alle diensten; - kunnen werken in teamverband; - goede contactuele eigenschappen; - affiniteit tot het werken met lichamelijk gehandicapten. afdelingshoofd, tel. 01718-60100. - Schriftelijke sollicitaties voorzien van curriculum vitae kunt u - onder vermelding van vacaturenummer 951203 - binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan: Allround chauffeurs m/v GPdWegvervoer is voor de komende periode op zoek naar trekker-oplegger en/of combinatie. Naast chauffeurs, die direct beschikbaar zijn hebben wij ook interese in chauffeurs, die op lange termijn een baan zoeken. GPdW kan, door de verwachte drukte in de zomermaanden, veel werk aanbieden in alle sectoren van het beroeps'goederenvervoer. Iedere chauffeur, die op zoek is naar een andere baan, wordt verzocht te reageren. Chauffeur combinatie m/v Voor een relatie in Alphen a/d Rijn zijn wij op zoek naar een chauffeur, die ruime ervaring heeft met zowel de t 'afzetbaksystemen (kabel en tting). I treft h Chauffeur trekker-oplegger m/v Voor een relatie in de omgeving van Alphen a/d Rijn zijn wij per half juni op zoek naar diverse chauffeurs, die zowel ervaring hebben met trekker-oplegger als met koel-vriesvervoer. Het betreft hier werk voor lange tijd. Motorwagenchauffeurs m/v Voor diverse opdrachtgevers in de regio Rijn en Bollenstreek. Het betreft hier zowel vervoer van stukgoed als bloemen en i< regionaal en nationaal. Deze banen zijn voor lange tijd. Motorwagenchauffeur m/v In de omgeving van Roelofarendsveen zoeken wij medio april een chauffeur. Het betreft hier bloemen- en plantenvervoer van de kweker naar de veiling. De voorkeur gaat uit naar iemand uit de regio Roelofarendsveen, die ook bereid is tot i. Deze baan is voor lange tijd Part-time chauffeurs m/v Voor een relatie in de omgeving van Roelofarendsveen zijr wij op zoek naar enkele chauffeurs, die werkzaamheden in ochtenduren willen verrichten. Het betreft hier bloemen- e plantenvervoer van de kweker naar de veiling. Deze part-ti Informatie bij Marjolein Duinker of Peter tel. 01720-2 42 66. Alphen a/d Rijn. Thorbeckeplein 14. festiging doorn, Deventer, Doetinchem, Dor Groningen, 's-Hertogenbosch, Alphen a/d Rijn, Amstf 'ordrech Nijmegen, Oldenzaai, Roosendaal, Rotterdam, Eindhoven Geleen,' Goes, Naaldwijk, Nieuwegein, i, Tilburg en Venlo ESSHUegvervoer

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 26