Radio Televisie Commissariaat stopt toelage Veronica VRIJDAG 31 MAART 1995 selectie De 'Werken aan werk'-serie gaat over Schiphol. Vandaag portretten over werknemers op Schiphol, zoals Dirk in de bagagekelder. (Ne derland 3,20.01 uur) Geknipt Jeroen Kramer gaat op zoek naar de wereld achter allerlei dingen die je uit de krant kunt knippen. Een greep uit de bizarre en markante ver halen die aan de orde komen: een kunstenaar die op bestelling doods kisten beschildert, een heer die je kunt inhuren om sprookjes te vertel len, een vrouw die haar huis tot een poppenhuis heeft getransformeerd en een man die leeft zoals de eerste mensapen. Nederland 2 18.55 Stedentrip Edinburgh is zeer Schots: doedelzakken, mannen in rokken, whisky en duizenden verhalen. Iedere steen in de stad heeft zijn eigen ver haal. Hoog boven de stad torent Edin burgh Castle. In dit kasteel hebben Schotse koningen en koninginnen ge regeerd, tot de Engelsen onder Oliver Cromwell in 1649 een eind maakten aan de onafhankelijkheid van Schot land. Nog steeds vinden de Schotten dat ze onterecht bij Engeland horen en je kunt ze niet erger beledigen dan ze Engelsen te noemen. Nederland 1 19.28 Van gewest tot gewest Met de volgen de onderwerpen: De bloemenmeisjes: een Haarlemse traditie die 41 jaar bestaat. Wereldreizigers ontdekken Den Haag: De wereld ontdekken in een dag en in een stad? Een platform van zeventien organisaties tegen ra cisme en discriminatie organiseerde een busreis door Den Haag langs ver schillende culturele eft religieuze in stellingen. Monument voor Hans Ver hagen: Soms wordt een poeet in ei gen stad geëerd. Dat gaat in ieder ge val op voor de geboren Zeeuw Hans Verhagen. In het trottoir voor zijn ge boortehuis aan een van de Vlissingse boulevards werd zondag 26 maart een gedenksteen onthuld, met daarjn gebeiteld een paar van zijn dichtre- Nederland 3 19.33 Werken aan werk Serie over Schiphol. Vandaag: Naar de vliegtuigen. Michel is grondsteward, hij checkt passa giers in, verleent service en doet de afhandeling bij het instappen aan de gate. Ook al is de rij lang en krijg je dertig keer dezelfde vraag, zijn credo blijft: „Altijd beleefd blijven tegen de passagier" Een verdieping lager scheurt Dick door 'de mijnen van Schiphol' zoals hij de bagagekelder noemt. Een paar koffers probeert hij nog op tijd bij het toestel af te leve- Nederland 3 20.01 Brandpunt Verslag vanuit noordoost- Groningen, waar omwonenden van 't Schildmeer zich verzetten tegen plannen van de gemeente Slochteren en een machtige zakenman, om van het veenmeer een duur vakantieoord te maken. Maar de Oostgroningers hebben daar helemaal geen belang stelling voor. Een verhaal over de kloof tussen bestuurders en burgers. Nederland 1 21.22 Sporen: Eb en vloed Karin Spaink (1957) publiceert al sinds het begin van de jaren '80. In 1992 kreeg ze landelijke bekendheid met haar essay 'Het strafbare lichaam', waarin ze de drogredenen en het magisch denken van de moderne alternatieve genezing aan de kaak stelt. I n '94 wordt haar boek 'Vallende vrouw' gepubliceerd, een persoonlijk verslag over haar ziek te Multiple Sclerose en de gevolgen daarvan in haar leven. In hetzelfde jaar publiceert ze ook het boek 'Stok ken en stenen', een verhalenbundel en een essay over 'cyborgs', een term uit de science-fiction die staat voor een wezen dat half machine, half mens is. Nederland 1 22.48 nederland q nederland® nederland 16.26 16.33 17.00 17.29 17.57 18.00 18.28 20.00 20.24 20.31 21.22 21.58 NOS-Nieuws voor doven en slechtho renden Ja natuurlijk: Bloemen en planten. Tuinmagazine. Presenta tie: Annemane Görts Willem Wever. Programma waarin vragen van kinderen beantwoord worden. Presentatie: Jo- chem van Gelder Cartoon Club. Gevarieerd tekenfilm-pro gramma Vervolg A different world. Amerikaanse comedyse rie. Lena krijgt een stel oude bekenden op be zoek, waaronder haar ex- vriendje. Ze staat nu voor de keuze tussen haar ou de leventje of haar nieuwe bestaan op Hillman. AfI Homie don't ya know me Prettig weekend. Culturele en recreatieve uitgaanstips. Presentatie: Tineke de Groot, Jessica Broekhuis en Hein Hans- se n Stedentrip. Reportageserie over Eu ropese steden. Vanavond: Edinburgh, stad van de verhalen NOS-Journaal NOS-Weeroverzicht Lieve Martine. Programma waarin vragen en problemen van kijkers worden behandeld. Pre sentatie: Martine van Os Brandpunt. Actualiteitenrubriek New York Police (NYPD Blue). Amerikaan se politieserie. De politie vindt het verkoolde lijk van een zwangere vrouw. Bobby Simone zoekt de zaak uit, terwijl Sipowicz een mishandelingszaak aanpakt Sporen: Eb en vloed. 3-delige documentairese rie over schrijfsters met een ernstige chronische ziekte. Afl. 2: Karin Spaink NOS-Journaal NOS-Nieuws voor doven en slechtho renden 17.22 17.58 18.00 18.15 18.39 18.47 19.30 20.01 21.06 22.07 Jules unlimited. Populair-wetenschappe- Iijk magazine NOS-Journaal Peppi en Kokki. Kinderserie. Afl.: Als au tomonteurs De teenage hero turtles Tekenfilmserie Bassie en Adriaan en de geheime opdracht. Jeugdserie. De onbeken de opdrachtgever vraagt Bassie en Adriaan om een pakje in Portugal op te ha len. Zo kunnen ze meteen leren hoe port gemaakt wordt. Afl.: Portugal - De weg van de wijndruif Schone schijn Engelse comedyserie 2 Vandaag NOS-Journaal Actualiteiten NOS-Sportjournaal NOS-Hoofdpunten uit het nieuws gevolgd door het weer Geknipt. Programma over de we reld achter krante-artike- len, -foto's en adverten ties. Presentatie: Jeroen Kramer Onderweg naar morgen. Nederlandse soapserie De leukste thuis. Home-videobloopers. Pre sentatie: Linda de Mol Ik ben je moeder niet. Nederlandse comedyse rie. Peter heeft als pen ningmeester van de voet balclub een fors kasver- schil. Er rest hem maar één oplossing: de gokau tomaat. Afl.: Quitte of dubbel TROS TV show. Talkshow In the heat of the night. Amerikaanse misdaadse rie. Maybelle Chesbro keert terug naar Sparta om een sextelefoonlijn op te zetten. Gillespie kan helaas niets uitrichten, totdat één van de tele foonmeisjes wordt ver moord. Hoofdverdachte is een gerespecteerd ge meenteraadslid. Afl.: De terygkeervan Maybelle The mosquito coast. Amerikaanse speelfilm uit 1986 van Peter Weir. Met: Harrison Ford, Helen Mirren, River Phoenixe.a. NOS-Journaal 18.10 18.15 18.30 18.40 19.00 1.9.29 19.33 20.01 20.30 21.53 22.00 22.16 22.34 d Fusie op Radio 1 IJILVERSUM GPD ie actualiteitenrubrieken van |VRO, KRO en NCRV op Radio gaan per 1 september fuseren, jnder de naam AKN-Nieuws lan de redacties van AVRO Ra- [iojournaal, KRO Echo en 1CRV Hier en Nu hun piekuren Radio 1 gezamenlijk vullen, ie voorkeur van AKN-Nieuws lat uit naar heridagelijks vullen in de piekuren in de ochtend issen 7.00 en 9.00 uur. Als de redacties van de drie Actualiteitenrubrieken worden cuamengevoegd ontstaat er een i ezamenlijke redactie van ruim -0 journalisten, die onderdak indt bij de radiostudio in het ICRV-gebouw en onder leiding in één hoofdredacteur. der heel uur nieuws. 16.05 Welinge- :hte kringen. 17.07 TROS Aktua. 3e 1.07 TROS Aktua, vervolg. 19.04 IfOS Interactief. 20.04TROS Klan- nservice. 22.04 Hier en nu-sport eeÖ.07 Met het oog op morgen. 00.04- .00 TROS Nachtwacht. radio q der heel uur nieuws. 17.04 Van (EJaa tot zeven. 18.04 Van Staa tot ze- vervolg. 19.04 De gouden greep. .04 Weekend-radio. 22.04-24.00 avond van het sentiment. radio o radio 0 aajder heel uur nieuws. 17.04 Rinkel kinkel. 18.04 De Avondspits. 19.04 oor 7. 20.04 Paperclip magazine. .04 Villa 65. 00.04Countdown ca- 02.02-06.00 Oh, wat een nacht. Omroep moet nog 50 miljoen gulden in 'publiekeprogramma 's steken HILVERSUM GPD Het Commissariaat voor de Media heeft de geldkraan naar Veroni ca voorlopig dichtge draaid. Volgens het Commissariaat moet Veronica eerst aanto nen dat ze voor 1 sep tember een bedrag van 50 miljoen gulden in programma's 2al steken die vóór die datum worden uitgezonden. Dat staat in Comedia, een uitgave van het Commissariaat voor de Media. De 50 miljoen gulden is het geschatte netto bedrag dat Veronica in 1993, 1994 en 1995 uit neveninkomsten en het programmablad heeft verkregen. Volgens de Mediawet zijn publieke omroepen sinds 1993 verplicht om dat geld aan programma's te besteden. Als Veronica per 1 september het publieke bestel verlaat moet de omroep vol gens het Commissari aat aan die voorwaarde voldaan hebben. Veronica-directeur Willem van der Meer de Walcheren bestrijdt dat de Mediawet voor schrijft dat de nevenin komsten in hetzelfde jaar aan programma's besteed moeten wor den. „Dat staat ner gens. Wij kunnen die inkomsten reserveren en over een paar jaar pas uitgeven aan pro gramma's." Maar Vero nica is op dat moment geen publieke omroep meer en zou volgens het Commissariaat dan dus als commerciële omroep publiek geld uitgeven. „Zo kan de wet niet bedoeld zijn", aldus een woordvoer ster van het Commissa riaat. Veronica gaat vol gens de directeur in be roep tegen het besluit van het Commissariaat om de maandelijkse bijdrage te stoppen. Zijn omroep zal door het besluit in de rode cijfers komen en aan- praak moeten maken op de reserves van de vereniging. Veronica heeft vol gens de jaarrekening over 1993 een bedrag van 20 miljoen gulden uit neveninkomsten i het ei gen vermogen in plaats van dit bedrag te be stemmen aan program ma's. De jaarrekenin gen over 1994 en dit jaar zijn nog niet bij het Commissariaat binnen. Geschat wordt dat het gaat om minimaal 18 miljoen over 1994 en 12 miljoen over dit jaar (tot eind augustus). Volgens Van der Meer de Walcheren ligt het totaalbedrag een stuk lager. Om hoeveel het gaat kan hij niet zeg gen. „Het is hooguit een derde van die 50 miljoen. We zullen tot september dit jaar nog een hoop geld steken in programma's." Het Commissariaat is met ingang van februa ri dit jaar gestopt met het betalen van het maandelijkse voorschot van het jaarbudget om Veronica onder druk te zetten. Veronica krijgt evenals alle andere pu blieke omroepen jaar lijks een bedrag van 80 miljoen gulden voor het maken van radio- en televisieprogram ma's. Veronica zou tot september 1995 in aan merking komen voor zo'n 53 miljoen gulden van de overheid. „We houden die bevoor- schotting stil totdat Ve ronica heeft aange toond hoe zij die ne veninkomsten nog voor september aan pro gramma's denkt te be steden", aldus het Commissariaat. Inboedel Naast het opmaken van de neveninkomsten aan programma's, moet Veronica voor het vertrek uit het bestel een afrekening maken met het Commissariaat voor de Media rond de inboedel van de om roep. Veronica maakt op verzoek van het Commissariaat een in ventarisatie van eigen dommen die met pu bliek geld zijn verlae- gen en eigendommen die betaald zijn uit dé verenigingskas. „De spullen die betaald zijn met publieke middelen kunnen niet zonder meer meegenomen worden naar het com merciële Veronica. Daar moet voor betaald worden", meent het Commissariaat. Vol gens Van der Meer de Walcheren is die afre kening niet meer dan logisch. Het gaat daarbij niet alleen om zaken als meubilair. Ook uit zendrechten van pro gramma's en kosten die gemaakt zijn voor voor- produkties van pro gramma's die Veronica na 1 september als commercieel station wil uitzenden moeten verrekend worden met het Commissariaat. Stel dat Veronica van een serie als Tour of Duty (gekocht met publieke middelen) op 1 sep tember nog tien afleve ringen op de plank heeft liggen, dan kan de omroep de afleveringen öf achterlaten aan de andere publieke om roepen öf het Commis sariaat een afkoopsom betalen en ze meene- rtl o rtl De Fabeltjeskrant. Poppenserie. Afl.: Bezig voor het kalfje Sesamstraat. Kleuterprogramma. Afl.: Geheim NOS-Jeugdjournaal Klokhuis. Informatief kinderpro gramma Lingo. Woordspel. Presentatie: Frangois Boulangé Uitzending politieke partij en: VVD Van gewest tot gewest. Regionaal magazine. Afl.: De bloemenmeisjes Werken aan werk: Naar de vliegtuigen. 5-de- lige serie over werken op Schiphol. Afl. 1 Henk Jonker: Avonturier. Portret van de kunstschil der Henk Jonker, die tij dens WO II identiteitsbe wijzen vervalste, later fo tograaf werd, in 1964 een patatkraam begon op een Spaans strand De connaisseur. Cultuurquiz. Subfinale li teratuur. Presentatie: Ad 's-Gravesande Trekking dagelijkse lotto NOS-Journaal NOS-Sportjournaal Nova. Actualiteitenprogramma. Met NOS-Gesprek minis ter-president. Presenta tie: Charles Groenhuijsen Ik ga naar Tahiti. Nederlandse speelfilm uit 1990 van Gerrard Verfla ge. Met: Hans Dagelet, PeterTuinman, Ids van der Krieke e.a. Herh Tennis: Davis Cup kwartfi nale. Samenvatting van de van daag gespeelde wedstrij den Einde 15.05 15.10 16.00 16.10 19.30 19.50 20.00 Showtime shop Santa Barbara Vier uur nieuws The Oprah Winfrey show. Amerikaanse talkshow. Afl.: Kinderen uit ge mengde huwelijken 5 uur show Magazine met Viola Holt Zes uur nieuws Ooggetuige Reportages over ingrijpen de gebeurtenissen Rad van fortuin The bold the beautiful. Amerikaanse soap. Het gekostumeerde bal begint Half acht nieuws Weer Goede tijden slechte tijden. Nederlandse soap. Dians verhalen wekken de arg waan van Frits Vrouwenvleugel. Nederlandse dramaserie. Julia en Molenaar nemen hun intrek in het oude huis van Tonny Now or never Het uur van de waarheid. Documentaireserie Nieuws, sport en weer Between the darkness and the dawn. Amerikaanse speelfilm uit 1985 van Peter Levin. Met: Elizabeth Mont gomery, James Naughton, Karen Grassle, Michael Goodwin, Robin Gammell 01.35 Nachtprogramma 15.30 16.00 16.30 16.55 17.20 17.50 18.00 18.40 19.35 20.00 20.25 22.30 22.35 23.30 01.00 01.30 TV Boetiek. Homeshopping-program- ma Family ties. Amerikaanse comedyse rie. Herh Goede tijden slechte tijden. Nederlandse soap. Herh MASH. Amerikaanse comedy Alf. Amerikaanse comedy The A-team. Amerikaanse actieserie The A-team. Vervolg Baywatch. Amerikaanse serie. Herh 't Is me ook wat moois. Programma Fresh prince of Bel Air. Amerikaanse comedyserie Lower level. Amerikaanse thriller uit 1991 van Kristine Peter son. Met: David Bradley, Elizabeth Gracen, Jeff Yagher e.a. Playboy late night. Erotisch magazine RTL 5 Nieuws Cracker To have and to hold. Engelse thriller uit 1963 van Herbert Wise. Met: Ray Barrett, Katherine Blake, Nigel Stock, Willi am Hartnell, Patricia Bre- dine.a. Hei elei, kuck elei aktuell Luxemburgs programma Nachtprogramma In 'Stedentrip' staat van daag Edinburgh centraal. Op de foto: twee doedel zakspelers. (Nederland 1, 19.28 uur) Radio Noordzee strikt groot aantal sterren HILVERSUM GPD Radio Noordzee Nationaal heeft een aantal 'sterren' weten te contracteren. Morgen beginnen zij met hun rechtstreekse pro gramma bij het commerciële radiostation, dat voornamelijk muziek draait van Nederlandse artiesten. Het gaat om Ron Brandsteder die elke zaterdagochtend van 10.00 tot 12.00 te horen zal zijn in Ron Brandsteder Presenteert. Verder krijgt Martin Gaus op za terdag van 09.00 tot'10.00 uur het dierenprogramma Dieren manieren. Op alle werkdagen van 09.00 tot 12.00 presenteert Hans van der Togt het program ma Noordzee's Verzoekexpress. Voor de kleintjes komt er een programma dat dagelijks van 07.00 tot 08.00 uur wordt gepre senteerd door Bassie (van het duo Bassie en Adriaan), terwijl Albert Verlinde (van Showtime) elke zondagmiddag van 15.00 tot 18.00 uur een rechtstreeks programma zal presenteren vanuit het Jacobi Theater in Utrecht. Verlinde ontvangt in zijn programma Albert Verlin- de's Zondagmiddagfeest veel Nederlandstalige artiesten. Radio Noordzee heeft al in een eerder stadium Conny Van- denbos, Gaston Starreveld en Jan Rietman weten te contrac teren. televisie morgen NEDERLAND 1 07.00 NOS-Tekst tv. 08.30 Warreltaai. 08.47 Leven in de Pruikentijd. 09.09 Nieuws uit de natuur. 09.29 Schooltv- Weekjournaal. Actualiteiten. 10.00 AR BO, een praktische aanpak. 10.30 NOS- Tekst tv. NEDERLAND 2 07.00 Alles kits, kinderprogramma. 07.00 Studio op stelten. Gevarieerd kin derprogramma met Paulusde boska bouter, Wat gebeurt er later, Medisch Centrum Muis, Dat maak ik uit zei dik huid en Doug. 07.52 Cartoon club. Ge varieerd tekenfilmprogramma met o.a. de Roze Panter, Popeye, Woody Wood pecker en Daffy Duck 08.17 De confet- ticlub, gevarieerd jeugdmagazine. Aan- sl.: Kladderadatsj. Kinderkunstprogram ma. Aansl.: Dedroomshow, spelpro- gramma. 09.09 Extra large, gevarieerd kinderprogramma. 09.36 Boggle, woord spel. 10.01 Prettig weekend. Culturele en recreatieve uitgaanstips. 10.26 Film spot, filmmagazine. 10.51 Niet te gelo ven. Serie portretten. NEDERLAND 3 09.00 NOS-Nieuws voor doven en slechthorenden. 09.07 Einde. RTL4 06.30 Hei elei kuck elei. Luxemburgs programma. 07.00Telekids. Kinderpro gramma. Soap 'Onderweg naar morgen' verleden tijd HILVERSUM ANP De TROS stopt met de soapserie Onderweg naar morgen. De om roep brengt de serie samen met Veronica sinds vorig jaar dage lijks op Nederland 2. Maar als Veronica, het komende seizoen, commercieel is geworden, kan de TROS de kosten van de serie niet alleen dragen, aldus de om roep. De overblijvende partner op Nederland 2, de EO, heeft er nooit een geheim van gemaakt Onderweg naar morgen om principiële redenen niet in haar programmering te willen opne men. Als de TROS de soap al leen voortzet, gaat daar zoveel geld in zitten, dat haar plannen voor ander televisiedrama in het gedrang komen. De eerste aflevering van On derweg naar morgen is op 3 ja nuari 1994 uitgezonden. De laatste aflevering is voorzien voor 19 mei. televisie buitenland radio o O (jji.OO De Nederlanden: Virtuoze kla- ^rmuz. uit de 18e eeuw. 17.00 0pe- tte. 18.04 Instrumentale muziek n Franse operacomponisten. 19.00 r igansky speelt Rachmaninov. 19.35 Mexico. 20.02 Avondconcert: De atinee. Radio Kamerork. met Groot nroepkoor en sol. 22.50 Muziek van zeeeuw: Messiaen: Eclairs sur delè. 00.00-01.00 Vincent n iddernacht. radio Ier heel uurt/m 17.00 en 07.30 ;uws. 17.08 Radio UIT 17.40 De ledkamer 17.50 D66.18.02Actu- teiten- en religieus programma in Arabisch 18.45 Actualiteiten in Turks. 19.00 Nieuws en actuali- ten in het Turks. 19.45 Nieuws en tualiteiten in het Marokkaans en rbers. 20.30 Nieuws en actualitei- het Chinees. 21.00 Licht en zicht. 21.39 EO-Metjerdaad. 21.40 eken wijzer 22.00 De avonden, 'itom ca. 22.15 De Leestafel; ca. .00 De Wijde Blik; ca. 23.50 Week- liting. Gruschko 2 1994-GB) Vervolg op deel 1 van woensdag. Tony Smith schetst een indringend beeld van het hedendaagse Rusland aan de hand van het leven van een kolonel in St. Petersburg. Met: Brian Cox. Duitsland 1 20.15 Lotoer Level (1991-USA) Thriller van Kristine Peterson waarin architecte Elizabeth Gracen achtervolgd wordt dooreen maniakale beveiligingsman die haarvriend vermoord heeft. RTL 5 20.25 The Mosquito Coast 1986-USA) Harrison Ford is teleurgesteld in de consumptiemaatschappij en vlucht met zijn gezin naar een eiland. Het valt niet mee het paradijs te stich ten. Drama van Peter Weir, Nederland 2 22.58 Ik Ga Naar Tahiti (1990-NL) Drama van Gerard Verhage, gebaseerd op het leven van de kunstenaar en druk ker Hendrik Werkman. Getracht wordt het leven van een kunstenaar in oorlogstijd te schetsen. Met: Hans speelfilms op televisie Saturday Night Fever (1977-USA) Swingende muziekfilm van John Badham waarin John Travolta schit tert als disco tornado Tony Mareno. Veel muziek, onder andere van de Bee Gees. Verder met: Barry Miller. BBC 1 23.30 Banzaï(1982-F) Komedie met Co- Nederland 3 luche. Een klunzige bediende holt op een reisbureau achter alles aan, onder andere een gewond kind in Tunesië. Regie: Claude Zidi. BRTN 1 21.20 Metropolis (1927-D) Imposante, briljante science fiction van Fritz Lang, deels ingekort en ingekleurd door Georgio Moroder. De arbeiders van de stad Metropolis worden aan gezet tot opstand. Met: Brigitte Helm. BRTN 2 22.20 L'lbis Rouge (1975-F) Prachtige zwarte misdaadkomedie die zich af speelt in Parijs. Michel Serrault is een getraumatiseerde man die na werktijd vrouwen vermoordt. Regie: Jean-Pierre Mocky. Duitsland 1 23.25 To Have and to Hold (1963-GB) Een agent en 'womanizer' krijgt de op dracht een vrouw te beschermen. Hij wordt verliefd op haar en overweegt haar man te vermoorden. Thriller van Scotland Yard Jagt Dr. Mabuse (1963-D) Gedateerd en uitgekauwd vervolg van Paul May op het succes van de Mabuse-serie. De geest van 23.17 de doctor is in een megalomane psy chiater gevaren. Met: Peter van Eyck. Duitsland 2 00.05 Daughter of Darkness (1948-GB) Bi zar drama vpn Lance Comfort over een Iers diensmeisje dat, na slechte ervaringen, besluit wraak te nemen op mannen. Met: Siobhan McKenna en Anne Crawford. Duitsland 3 00.20 neel kleurgebruik. Regiedebuut van Ri chard Wenk. Studenten moeten tijdens hun ontgroening rennen voor hun leven. Met: Chris Makepeace. BBC 1 01.15 The Last Warrior (1989-USA) Goed oorlogs drama van Martin Wragge met Gary Graham en Maria Holvoe. Een Amerikaanse soldaat, alleen op zijn post, seint in de Pa cific berichten door over de bewegingen van de Japanse vloot. RTL Television 01.20 Bal Puossière (1988-F) Amusante komedie van Henri Duparc over het polygame leven in Afrika. Een jonge vrouw wil trouwen, maar nieu één van de zes zijn. Met: Bakary Bamba. Duitsland 2 01.35 Build My Gallows High 1947-USA) Een de tective moet een gangsterliefje opsporen, en als dat gelukt is wordt hij zo verliefd dat hij spontaan zijn opdracht vergeet. Met: Robert Mitchum. Regie; Jaques Tourneur. BBC 2 01.35 BRTN 1 17.10 Sinja Mosa, serie. 17.35 Paradise Beach'serie. 18.00 Journaal. 18.10The bold and the beautiful, soap 18.35 Blokken, spelprogramma. 19.05 Neigh bours, soap. 19.30 Journaal en sport. 19.58 Weerbericht. 20.00 Tartufo. 21.20 Banzai, komedie. 23.00 Hearts afire. 23.25 Weerbericht. BRTN 2 18.00 Tik tak. 18.05 Ocean girl' jeugd serie. 18.30 Disney Festival. 19.00 Odyssee, jeugdserie 19.00 Mission top secret, jeugderie. 19.30 Journaal en sport. 19.58 Weerbericht. 20.00 Niveau 4: Onder dak, woonmagazine. 20.30 Doe het zelf. 20.50 Vlaanderen vakan- tielan. 21.30 Ter Zake. 22.17 Paarden- koersen. 22.20 Metropolis, speelfilm. 23.40, Coda. DUITSLAND 1 16.00 Tagesschau. 16.03 Höchstpersön- lich, portretten. 16.30 Alfredissimo!cu linair magazine. 17.00 Tagesschau. 17.10 Brisant. 17.40 ARDvor acht. Met: 17.40 Reg. informatie. 17.50 Tagesschau-Telegramm. 17.55 Verbote- ne Liebe, serie. 18.00 Verbotene Liebe. Vervolg. 18.25 Marienhof, serie. 18.49 Tagesschau-Telegramm 18.54 Mr. Bean, comedyserie. 19.25 Herzblatt, da- ting-programma 19.53 Das Wetter. 19.58 Heute abend im Ersten. 20.00 Tagesschau. 20.15 Mord in St. Peters burg, misdaadfilm. 21.30ARD-exclusiv. 22.00 Boulevards dieser Welt, docu mentaireserie. 22.15 Sportschau. 22.30' Tagesthemen. 23.00 ARD-Sport extra. 23.25 J.-P. Mocky-cyclus: L'ibisrouge, komedie. 00.45 Nachtmagazin. 01.05 Harlem Hip-Hop, comedyserie. 01.25 Till we meet again (2), miniserie. 03.10 Ohne Filter extra, muziekprogramma. 04.10Zuschauen - Entspannen - Nach- denken. 04.15 Einde. DUITSLAND 2 16.00 ZDF Sport extra. Tennis. 18.00 ZDF Sport extra. Vervolg. 19.00 Heute. 19.20 Weerbericht. 19.25 Frauenarzt Dr. Markus Merthm, serie. 21.15 Die ZDF-Reportage: Der 'Kojak' von L.A., re portage. 21.45 Heute-journal. 22.15 As- pekte. 22.45 Aktenzeichen: XY ungelöst. 22.50 Willemsens Woche, live talkshow. 23.50 Heute nacht. 00.05 Scotland Yard jagt dr. Mabuse, speelfilm. 01.35 Bal poussière, komedie. 03.05 Text aktuell DUITSLAND 3 18.00 NRW - Nachrichten. 18.05 KuK, gevarieerd magazine. 18.30 Konto. 18.45 Aktuelle Stunde, 19.25 Fenster programrrte der Landesstudios. 19.45 Kind Kegel, magazine. 20.15 Stadl- G'schichten, muzikaal amusementspro gramma. 21.00 WDR aktuell. 21.15 Lustfaktor 10, spelprogramma. 22.00 B. trifft, talkshow. 23.00 Rückblende, do cumentaires. 23.15 Jazz Night Rider, muziekprogramma. 00.15 Nachrichten. 00.20 Nachtprogrammering. BBC 1 15.50 The flying doctors. 16.35Teken- films. 16.45 Bitsa, knutselmagazine. 17.00 Jackanory, verhalen. 17.10 Rugrats, tekenfilmserie. 17.25-The Bor rowers, jeugdserie. 17.55 Newsround. 18.05 Blue Peter. 18.35 Neighbours. 19.00 Nieuws en weerbericht. 19.30 Reg. nieuws. 20.00 Wipeout, spelpro gramma. 20.30 Tomorrow's world. 21.00 A song for Europe 1995, muziekpro gramma. 22.00 Nieuws en weerbericht. 22.30 French and Saunders go to the movies, compilatie. 23.10 A song for Europe 1995 - Results. 23.30 Saturday Night Fever, dansfilm, 01.15 Vamp, speelfilm. 02.45 Weerbericht. BBC 2 15.15 Face to face, speelfilm. 16.50 Nieuws en weerbericht. 17.00Today's the day, quiz. 17.30 Ready, steady, co ok. 18.00 Esther, talkshow. 18.30 All in the mind, quiz. 19.00 Captain Scarlet and the Mysterons, poppenserie. 19.25 The champions, spionageserie. 20.15 The O-zone, muziekprogramma 20.30 Top gear motorsport. 21.00 The photo show, magazine. 21.30Gardeners' world. 22.00 Steptoe and son, comedy serie. 22.30 Our man in the Timber lands, reisreportages. 23.10 The car's the star, automagazine. 23.30 Newsnight. 00.15 Fantasy football lea gue, voetbalmagazine. 00.45 Duckman, animatieserie.01.lOThe Artist Formally Known as Prince, interview. 01.30 Weer bericht. 01.35 The BBC 100 season: Build my gallows high, speelfilm. CNN 16.30 World sport. 17.30 Business Asia. 18.00 Business Asia. Vervolg. 20.00 World business today. 21.00 Internatio nal hour. 21.300.J. Simpson special. 23.00 World business today update. 23.30 World sport 00.30 Showbiz today. 01.00 Moneyline. 01.30Crossfi re. 02.00 Prime news. 02.30 World re port. 03.00 Larry King live. 04.30O.J. Simpson special live. 05.30 Showbiz MTV 16.00 The Zig Zag Show. 16.30 The report. 16.45 CineMatic. 17.00 News at night. 17.15 3 from 1. 17.30 Dial MTV. 18.00 Music non-stop. 20.00 Greatest hits. 21.00 Most wanted. 22.30 Beavis Butt-head. 23.00 The report. 23.15 Ci neMatic. 23.30 News at night. 23.45 3 from 1 00.00 Party zone. 02.00 The soul of MTV. 03.00 The grind. 03.30 Night videos 08.00 Einde. NBC SUPER CHANNEL 17.30 FT Business tonight. 18.00 Today. 19.00 ITN World news. 19.30 NHL International weekly, IJshockey. 20.30 Dateline. 21.30 Inside edition. 22.00 ITN World news. 22.30 Best of The tonight show. 23.30 Real personal. 00.00 FT Business tonight. 00.20 US Market wrap. 00.30 NBC Nightly news. 01.00 Equal time. 01.30 NBC nightly news. 02.00 Talkin' jazz. 02.30 Holiday destinations. 03.00 Rivera live. 04.00 Dateline. 05.00 Inside edition. TV5 16.00 Nieuws. 16.10 Régions gourman- des. 16.25 Bibi et ses amis. 17.00 La chance aux chansons. 17.45 Questions pour un champion. 18.15 Visions d'Amérique. 18.30 Nieuws en weerbe richt. 18.55 Revue de presse. 19.00 Pa ris lumières. 19.30 Belgisch nieuws. 20.00 Montagne-20.30 Evasion. 21.00 L'hebdo. 21.55 La météo des cinq conti nents. 22.00 Frans nieuws. 22.45 Tara- tata, 00.00 Intérieur nuit. 00.45 Nieuws en weerbericht. 01.15 Visions d'Amén que. 01.30 La marche du siècle. 03.00 Tell quel. 03.30Télétexte. 04.00 Faut pas rêver. 05.00 Temps présent. RTL TELEVISION 16.00 Hans Meiser. 17.00 Jeopardy! 17.30 Unteruns. 18.00 The bold and the beautiful. 18.30 Explosiv Tele- gramm. 18.45 RTL aktuell 19.10 Explo siv - Das Magazm. 19.40Gute Zeiten, schlechte Zeiten, 20.15 French silk, thriller. 22.00 The face of fear, thriller. 23.50 RTL-Nachtjournal. 00.20 RTL Nachtshow. Late-night-show. 01.15 The last warrior, oorlogsfilm. 02.55 French Silk, thriller. Herh. 04.30 Das A-Team. 05.20 Tekenfilmserie.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 9