De Zijl/LGB op het randje,
LZ 1886 is daar al over heen
Scorebord
24,10
MAANDAG 27 MAART 1995
CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071 -356464. PLV -CHEF ROB ONDERWATER, 071-35
SPORTPRIJSVRAGEN
Lotto 12: 20-24-30-31-32-36 Reservege
tal. 4 Cijferspel: 344684
Toto 12. winnende kolorn: 2-2-3-1-2-3-1-
2-1-3-2-1.
Lucky 10. zaterdag 25 maart: 1-5-7-8-20-
22-29-39-42-43-48-49-51-54-56-64-
68-71-78-79.
Belgische lotto: 2-10-18-36-38-42 Re
servegetal: 25. Joker: 3741303.
Duitse lotto: 5-10-13-28-32-43. Reserve
getal: 35 Supergetal: 3. Spel 77:
5566584 Super 6:621185.
KNVB RESERVES
ZATERDAG
RES.TWEEDE KLASSE A: HBSS 2-Zeven-
hoven 2 1-4.
ZONDAG
RES.DERDE KLASSE A: UVS 3-RVC 2 0-1.
Unio 2-Quick 2 3-4.
AFDELING LEIDEN
ZATERDAG
RES. EERSTE KLASSE: Valken 2-KRV 2 4
1, Hazerswoudse Boys 2-Ter Leede 3 4-3,
Quick Boys 6-Kagia 2 4-3, Oegstgeest 3-
ARC 4 4-1, Noordwijk 4-TAVV 2 0-1, Rijns-
burgse Boys 4-Sleutels 2 5-2.
RES. TWEEDE KLASSE A. RCL 4-KRV 4 3-
4, Rijnsburgse Boys 6-LFC 2 4-1. Ter
Leede 4-HVZ 1 1-1, Valken 3-Katwijk 5 3-
4, Noordwijk 5-Docos 1 2-5.
RES. TWEEDE KLASSE B: Rijnsburgse
1.
RES. DERDE KLASSE A: SVLV 2-Leiden 6
7-0, Valken 4-Voorschoten 5 1-3, Noord
wijk 8-Ter Leede 6 9-0,
RES. DERDE KLASSE B: Rijnsburgse Boys
10-Sleutels 4 6-2, Kagia 3-ARC 6 2-4,
MVKV 2-Voorschoten 6 2-2, KRV 6-GWS 2
3-0, Leiden 5-Quick Boys 11 1-3.
RES. DERDE KLASSE C: Oegstgeest 5-
Katwi|k 7 2-4, Voorschoten 4-Quick Boys
12 1-3, Alphia 4-Woubrugge 3 1-3, Noord
wijk 7-Rijnsburgse Boys 7 1-1 KRV 5-Lei-
den 4 6-0.
RES. DERDE KLASSE D: Koudekerk 3-Lei-
den 3 2-0, RCL 7-Rijnsburgse Boys 8 2-2,
Alphia 3-LSVV 2 0-2.
ZONDAG
RES. EERSTE KLASSE: Docos 3-Alphen 2
3-2, Teylingen 2-Stompwijk 2 3-2, Alkma-
nia 2-Bernardus 2 4-2. UVS 4-Randstad
Sport 2 2-0. ROAC 2-Lisse 3 0-3, UDO 2-
LFC2 3-2
RES TWEEDE KLASSE A: Altior 4-War-
munda 2 2-3, Foreholte 3-SVLV 3 3-2, Al-
phense Boys 4-Lisse 4 0-7, Teylingen 3-
RES TWEEDE KLASSE B: Altior 3-Fore-
holte 4 3-1, SJZ 3-Meerburg 3 2-1, Kic
kers 2-R0AC 3 2-1, VCL 3-D0SR 3 2-2,
VNA 2-Alphense Boys 5 2-7, SJC 3-MMO 2
0-5
e punten in mindering
Den Haag
21e City-Pier-Cityloop, halve marathon;
Mannen: 1 Lopuyet (Ken) 1.01,42,
2.Tuluway (Tan) 1.02.14, 3 Maritim (Ken)
1.02.35, 4,Tessema (Eth) 1.02.39,
b.Godlieb (Ned) 1.02.42, 6.Vermeule
(Ned) 1.02.46, 8.Ten Kate (Ned) 1.03.27,
13 Van Vlaanderen (Ned) 1.04.04, Ferket
(Bataven) 1.09 12 (4e veteraan), Van Vel-
zen (Bataven) 1.12.01 (8e vet.), 52.Van
der Kraan (Holland Leiden) 1.12.19, Barn-
hoorn (Bataven) 1.14.55;
Eindstand KNAU Run Classics circuit:
1.Lopuyet 285 pnt, 2.Godlieb 255,
3.Vermeule 237, 4.Ten Kate 231,
5.Tessema 199, 6.Van Vlaanderen 184,
Veteranen: l.Van Velzen 138, 2.Ferket
130.3 Kosgei (Ken) 120.
Vrouwen: l.Staicu (Roe) 1.10.58. 2.Kana-
na (Ken) 1.11.08. 3.Salumae (Est)
1 12.02. 6.Beurskens (Ned) 1.12.58.
7 Van Schuppen (Ned) 1.13.27, 10.Daisy
Hombergen (Ned) 1.14.56, 13.Kamp
(Ned) 1.16 58, 14.Mieke Hombergen
(Ned) 1.17.07. 15 Paus(Ned) 1.18.49
Eindstand circuit: 1 Staicu 324,
2.Sorokivskaja 265, 3.Beurskens 264.
4 Chepchumba (Ken) 220, 5.Paus 201.
6.Van Alphen (Ned) 184, 9.Kleijweg (Bata
ven) 146.
Hazerswoude
Polderloop: 20 km: l.Van Marrewijk
1 13.52; 15 km, vrouwen: l.Vd berg (AAV
•36) 1.06.58
Durham. WK veldloop, mannen, 12,02 km:
1. Tergat (Ken) 34.05. 2 Ismael Kirui
(Ken) 34.13. 3. H.ssou (Mar) 34 14. 4.
Haile Gebreselassie (Eth) 34 26. 5. Lahlafi
(Mar) 34.34. 6. Guerra (Por) 34 38, 7.
Songok (Ken) 34.41. 8 Chemoiywo (Ken)
34 46. 9. Williams (VSt) 34.47, 10. Fiz
(Spa) 34 50. 112. Van de Velden 36 52.
130. Laros 37.19. 146 Punt 37.44. 156.
Hofstee 38.08. 158. Rijken 38 11. 173.
Vroemen. Landenklassement: 1 Kenya 62
punten. 2. Marokko 111. 3. Spanje 120,
4. Portugal 139, 5. Ethiopië 169, 17. Ne
derland Eindstand Cross Country Challen
ge: 1 Kirui 135, 2. Guerra 130, 3. Hissou
117.4 Tergat 97, 5. Kariuki (Ken) 72.
Vrouwen, 6,47 km: 1Tulu (Eth) 20.21, 2.
McKiernan (Ier) 20.29, 3. Barsosio (Ken)
20.39, 4 Ngotho (Ken) 20.40, 5. Wami
(Eth) 20 49, 6. Nesbit (VSt) 20.50, 7.
Denboba (Eth) 20.53. 8 Rose Cheruiyot
(Ken) 20.54. 9. Albertma Dias (Por)
20 56. 10 Szabo (Roe) 20 57. 94 Vul-
lings 22.22. 96. Aanen 22.25 Landen
klassement: 1. Kenya 26, 2 Ethipië 38, 3
Roemenië 83. 4 Japan 102, 5. Verenigde
Staten 111 Eindstand lAAF-cross country
challenge: 1 McKiernan 135, 2 Cheruiyot
126. 3 Catherine Kirui (Ken) 100, 4 Sza-
bo97. 5. Tulu 92
Grünheide/Kienbaum. 15e ultramamara-
thon, 100 kilometer, mannen: 1 Bogar
(Hon) 6 50.38. 2. Macke (GBr) 6.59.51,
3 Dranorad (Tsj) 7.22.42. Vrouwen: 1.
Backhaus (Dui) 8.26.20, 2 Bozan (Hon)
8.31.38, 3 Rescher(Dui) 9.03.03.
Nice. Halve marathon, mannen: 1 Kiprono
(Ken) 1 01.51, 2. Salah (Dji) 1.02 06. 3
Gezaw (Eth) 1.02.35 Vrouwen: 1. Souad
(Fra) 12.13 57.2 lljma(Rus) 1 14.07.
AUTOSPORT
Sao Paulo. Formule I GP Brazilië: 1.
Schumacher (Dui) Benetton 307,075 km
m 1.38.34.154, 2 Coulthard (GBr) Willi
ams op 8,06, 3. Berger (Oos) Ferrari 1 ron
de, 4. Hakkinen (Fin) McLaren, 5. Alesi
(Fra) Ferrari, 6. Blundell (GBr) McLaren, 7.
Salo (Fin) Tyrrell 2 ronden, 8. Suzuki (Jap)
Ligier, 9. Montermini (Ita) Lotus 6 ronden,
10 Diniz (Bra) Forti 7 ronden Verstappen
na 14 van de 71 ronden uitgevallen. Stand
WK: 1. Schumacher 10 punten, 2 Coult
hard 6, 3. Berger 5
Zandvoort. Openingsraces NK, alle wed
strijden over 20 ronden (50,450 km) Sier
ra Cup: 1. Kemmer (Diemen) 27.14,961
(110,931 km/u), 2. Dekkers (Helvoirt)
1,034, 3. Vossen (Zandvoort) 2,042. MG
Competitions: 1. Gelissen (Glimmen)
27 25.43(' (1 10.2/6 kii./n) 2 Zuomeis
"(Bussum) 1,495, 3, Kremer (Sneek)
5,563 Trofeo Alfa Romeo, modified plus:
1. Van der Sluis (Amsterdam) 26.45,101
(112,995 km/u), 2. Dekkers (Amstelveen)
2,945, 3. Onderstal (Wassenaar) 24,093,
klasse 2000: 1. De Zanger (Hoofddorp)
26.53,460 (106,789 km/u), 2. Van Vol
lenhoven (Arnhem) 22,107, 3 Foederer
(St. Oedenrode) 32,494 Squadra Bianca:
1 Jaspers (Overveen) 26.39,839, 2. Van
der Wilt (Wijk bij Duurstede) 0,343, 3. Ter-
mijtelen (Apeldoorn) 14.771
BADMINTON
Parijs. Franse Open, vrouwen, kwartfinale:
Hoogland :Ned''?--4)-lrina Jakoetsieva
(Rus) 11-5 11-5 Halve finale: Rybkina
(Rus)-Hoogland 11-5 11-1 Finale: Rybki-
na-Marina Jakoetsjeva (Rus/2) 11-4 11-1
BASKETBAL
MANNEN
EREDIVISIE: Celeritas-Weert 55-75. Akri-
des-Goba 76-75. Den Heider-Rotterdam
118-64
Den Helder 28-44 Weert 28-26
Goba 28-40 Den Bosch 27-24
Akrides 28-32 Meppel 27-18
Celeritas 28-32 Rotterdam 28- 6
Lugdunum 4-SJC 5 0-3, WSB 5-UDO 3 3-
2.
RES. DERDE KLASSE B: SJC 8-VCL 5 1-5,
DOSR 4-Lugdunum 6 3-6, Leidsche Boys
2-GOL Sport 2 6-1. Roodenburg 5-UVS 5
12-0
RES. DERDE KLASSE C: Alphense Boys 8-
MMO 3 0-4, Leidsche Boys 4-Bernardus 3
1-1, ROAC 5-DOSR 6 1-1, Kickers 3-
Roodenburg4 1-4
RES. DERDE KLASSE D: Altior 5-Kickers 4
2-1, MMO 4-Meerburg 4 3-0, DOSR 5-
ROAC 4 0-13, SJC 6-Alphen 3 4-2, SJZ 5-
Alkmania 3 2-1, Alphense Boys 6-Bernard-
us 4 3-2.
VROUWENVOETBAL
EREDIVISIE: JSV Nieuwegein-Wartburgia
0-1, GDA-Rijsoord 2-4, WFC-Den Dungen
1-1, KFC'71-Saestum 1-1
Den Dungen 17-30 Saestum 17-16
Puck Dev. 16-24 Wartburgia 18-16
Stedoco 18-24 JSV Nieuw. 16-12
Rijsoord 17-22 Ter Leede 18-10
WFC 18-19 GDA 17- 8
Zwart Wit'28 18-17 KFC'71 18- 8
ZATERDAG
EERSTE KLASSE: Kloetinge-Katwijk 3-5,
Wit Rood Wit-Botlek 4-0, 'sGravenzande-
Terneuz.Boys 1-1
Wit Rood W 21-35 Botlek 21-20
Vlissingen 21-32 Zw Wit'282 20-19
Katwijk 21-31 sGravenz. 21-19
TerneuzB 21-26 Yerseke 20-16-
Capelle 21-22 Ter Leede 2 21- 9
Kloetinge 21-20 Berkel 21- 1
Stedoco 2 19-28 BSC'68 19-21
Quick Boys 19-27 Devjo 19-17
Oegstgeest 18-25 MW27 19-12
Alphen 18-22 FC Lisse 19- 9
Tricht 18-22 Rozenburg 19--2
Everstein 17-21
ZONDAG
EERSTE KLASSE: Zwarte Pijl-KFC'71 2 2-
3, GDA 2-RVC33 atg
De Sleutels 17-31 KFC'712 17-15
RVC'33 15-23 Nieuwkoop 15-10
SJZ 16-22 Leomdas 16- 7
GDA 2 16-20 SJC 18- 6
Docos 17-20 Zwarte Pijl 16- 50
Bloemhof 17-19
TWEEDE KLASSE: Alkmania-Lekkerkerk
6-1. UVS-Foreholte 4-1, UDO-Docos 2 1-
0, NSV'46-Nieuwerkerk0-0
Alkmania 17-28 UDO 17-19
VEP 18-26 Kickers'69 17-13
Ammerstol 17-24 Foreholte 15-10
Cabauw 18-22 NSV'46 17- 9
UVS 18-22 Docos 2 18- 7
Nieuwerk 16-20 Lekkerk 18- 0
Lindgren (Zwe), Eales (Eng) 284, 104.
Muntz 152 (78 74) mist kwalificatie
Okayama (Jap). KSB Open. 1,25 miljoen
gulden, eindstand: 1. Gibson (Can) 271. 2.
Watanabe (Jap). Izawa (Jap) 272. 4. Suzu
ki (Jap). Kaneko (Jap) 273
Ponte Vedra Beach (VSt). Spelerskam
pioenschap, 5 miljoen gulden, stand na
drie ronden: 1. Langer (Dui), Pavin (VSt)
211,3. Janzen (VSt) 212, 4 Stewart (VSt)
213, 5. Jacobsen (VSt). Weibring (VSt),
Strieker (VSt). Love III (VSt) 214
Ponte Vedra Beach (VSt). Spelerskam-
pioenschap, 5 miljoen gulden Eindstand
1 Janzen (VSt) 283 slagen. 2 Langer
(Dui) 284, 3. Pavin, Sauers en Stewart (al
len VSt) 285, 6. Bryant en Love III (beiden
VSt) 286.
Rancho Mirage (VSt). Nabisco Dinah Sho-
re-toernooi, vrouwen, 1,4 miljoen gulden
Eindstand. 1 Bowen (VSt) 285, 2 Red
man (VSt) 286. 3. Burton, Lopez en Turner
(allen VSt) en Davies(GBr) 287.
HANDBAL
Prodravka. Champions League, zesde
speeldag, vrouwen, groep B: Prodravka
(Kro)-Swift (Ned) 26-18 (15-9), Walle
Bremen (Dui)-Ferencvaros (Hon) 35-23
(10-9). Eindstand: 1 Prodravka 6-8(147-
127), 2. Walle Bremen 6-8 (141-138), 3.
Ferencvaros 6-7,4. Swift 6-1
MANNEN.
TWEEDE DIVISIE: Saturnus- Volendam 2
23-13, DSO- AChilles 22-19, DSS- BDC
20-21, Aalsmeer4- Attila 24-13, Animo-
Laren 18-14.
VROUWEN.
EREDIVISIE: Westland- SEW 15-14, OSC-
Hellas 17-28, SVM- PSV 11-16, Swift- Vo-
lewijckers uitg., Saturnus- V. en L. 20-20.
EERSTE DIVISIE: Aalsmeer- Westland 2
16-9, Internos- Sittardia 14-21, DWS-
Stompwijk'92 15-10, Loreal- UVG 9-9,
Fortissimo- Arnhem 15-19, UDSV- lason
18-15.
PROMOTIEDIVISIE: Groene Uilen-Virtus
83-66, PSV/Almonte-Voorburg 60-96, To-
nego-Wyba 74-84, Blue Herons-WSC 60-
57, Dunckers-Zwijndrecht 79-71, BS Lei-
den-Early Bird 66-54, Weert 2-Celeritas 2
55-57, Noorderkruis-Amstelveen 95-59
Voorburg 28-50 MSV 26-26
Dunckers 25-42 WSC 27-24
N'kruis 27-42 Early Bird 23-20
Amstelveen 25-32 Wyba 25-18
Gr. Uilen 26-32 Blue Herons 26-16
Zwijndrecht 25-30 Weert 2 27-16
Celeritas 2 27-30 Tonego 26- 6
BS Leiden 26-28 PSV/Almonte 24- 0
Virtus 26-28
EERSTE DIVISIE B: DAS-Azimma 88-67,
Braggarts-Prisma College 63-87, Binnen
land-Den Bosch 2 79-72, BV Lisse-Rotter-
dam Zuid 108-65
DAS 25-44 Den Bosch 2'25-18
BV Lisse 25-36 Azimma 25-18
Pr. College 25-36 Braggarts 25-12
Binnenland 25-32 R'damZuid 25- 4
RAYON WEST, EERSTE KLASSE: New
Stars-SBU 73-71, Grasshoppers-Argon 85-
72, Shooters-Punch 85-53, Blitz-Juventus
82-64, Jumpers-Cangeroes 63-62, Rotter
dam 2-Springers 69-72
Juventus 21-38 Springers 21-16
Shooters 22-34 SBU 22-14
R'dam 2 21-30 Argon 21-12
Cangeroes 21-30 Gr'hoppers 22-10
Jumpers 21-28 Voorburg 2 20- 8
Punch 21-26 Blitz 20- 6
New Stars 21-22
TWEEDE KLASSE: Rowic-Green Eagles
80-91, Shooters 2-Oegstgeest 94-60, BS
Leiden 2-Hurricanes 90-75, Cangeroes 2-
Juventus 2 60-84
Juventus 2 19-30 Red Stars 19-20
Rowic 20-30 BS Leiden 2 20-20
Waddinxv. 18-26 Hurricanes 20-10
Crackerj. 18-24 Baros 18- 8
Cangeroes 2 20-24 Oegstgeest 20- 8
Shooters 2 20-22 Gr. Eagles 20- 8
JUNIOREN, EREDIVISIE: BV Leiderdorp-
Goba 92-85, Tonego-Rotterdam 78-91,
Akrides-Flyers 67-62, Den Heider-Den
Bosch 80-68. Prisma College-Celeritas 98-
62, Flyers-Rotterdam 75-96, Noorder-
kruis-Amstelveen 61-76
Den Helder 23-42 Goba 24-18
Canadians 24-42 Amstelveen 25-18
Pr. College 25-42 N'kruis 25-18
Den Bosch 25-36 Unlimited 23-10
Rotterdam 24-32 Flyers 25- 8
Tonego 25-32 Leiderdorp 26-10
VROUWEN
EREDIVISIE: Landslake Lions-Den Helder
52-96, Grasshoppers-Tonego 50-57, BV
Lisse-Groningen 78-71, WSC-Prisma Col
lege 43-48
Tonego 11-22 Lands Lions 11-6
Den Helder 11-18 BV Lisse 11-6
Gr'hoppers 11-14 Groningen 11-6
Pr'College 11-12 WSC 11- 4
EERSTE DIVISIE: Den Helder 2-Celeritas
71-50, Jumpers-Cangeroes 68-52, K '75-
Groene Uilen 82-71, Jugglers-Prisma Col
lege 2 65-63, Aris-BV Leiderdorp 44-53,
Derba-Vlissingen 25-52
Den Helder 2 23-44 Gr. Uilen 21-20
Jumpers 24-42 DAS 22-20
Leiderdorp 23-38 Aris 23-18
Cangeroes 24-30 ATC'65 21-14
Vlissingen 23-26 Pr. College 2 23-12
K '75 24-26 Jugglers 24- 8
Celeritas 24-24 Derba 23- 0
RAYON WEST, EERSTE KLASSE: DAS 2-
Grasshoppers 2 46-56, Cady '73-Dunckers
77-76, Rotterdam 2-Argus 40-60, SBU-
Zwijndrecht 59-78, Cangeroes 2-Waddinx-
veen Flyers 4 l-5b. Luba Zoeterwoude-Mid-
land 28-89
Gr'hoppers 2 20-36 Cangeroes 2 21-16
Cady'73 21-34 Zwijndrecht 21-16
Waddinxv 22-32 Dunckers 21-14
DAS 2 20-30 R'dam 2 21-12
Midland 21-28 Z'woudeO 20- 6
Argus 22-22 SBU 20- 4
Juventus 20-18
O twee punten in mindering
JUNIOREN, EREDIVISIE: BV Leiderdorp-
Den Helder 65-69, Akrides-Vlissingen 42-
36. HSV-Hoofddorp 78-48, Prisma Colle-
ge-Amstelveen 87-64, Groningen-Landsla-
ke Lions 54-49
Den Helder 22-42 Lands LionsO 21-
Leiderdorp 22-40 16
Pr. College 23-38 Vlissingen 22-16
Amstelveen 22-30 Akrides 21-14
HSV 21-24 J Jumpers 21- 6
Groningen 22-24 Waddinxv. 21-4
Hoofddorp 21-22 Gr'hoppers 21-2
O twee punten in mindering
GOLF
Santa Posa, Mallorca. Baleares Open,
750.000 gulden, eindstand: 1 Turner
(NZe) 274 slagen. 2. Rocca (Ita) 276, 3.
Jiménez (Spa) 280, 4. Van de Velde (Fra),
Lane (Eng) 281, 6. McFarlane (Eng) 282,
7. Strüver (Dui) 283, 8. Sandelin (Zwe),
Leusden 17-17
FIT 17-21 Spandersb. 16-15
Roomburg 16-20 Overbos 17-15
Hoorn 16-20 Weesp 16-12
Leidse Stud. 17-20 Baarn 16-10
Bennebroek 17-18 Kraaien 17- 9
MOTORSPORT
Eastern Creek. GP van Australië, 125cc: 1
Aoki (Jap) Honda 42.52,04, 2. Sakata
(Jap) Aprilia 43.07.68. 3. Manako (Jap)
Honda 43 14,13. Stand WK: 1. Aoki 25.
2 Sakata 20, 3 Manako 16, 9 Bodelier 7.
250cc: 1. Waldmann (Dui) Honda
43.52,87, 2. Harada (Jap) Yamaha
43.52,98. 3. Biaggi (Ita) Aprilia
43 53,01, 11. Jürgen van den Goorbergh
44 51,07 Patrick van den Goorbergh valt
uit in elfde ronde. Stand WK: 1. Waldmann
25, 2. Harada 20. 3. Biaggi 16. 11. Jurgen
van den Goorbergh 5. 500cc: 1. Doohan
(Aus) Honda 46.06,03, 2. Beattie (Aus)
Suzuki 46.19,47. 3. Criville (Spa) Honda
46 25,09 Stand WK: 1. Doohan 25, 2.
Beattie 20. 3 Criville 16.
Talavera. GP van Spanje, motorcross
250cc, eerste manche: 1. Bervoets (Bel)
Suzuki, 2. Vohland (VSt) Kawasaki, 3. De-
maria (Fra) Yamaha. Tweede manche: 1
Bervoets, 2. Nicoll. 3. Everts, 5. Tragter,
14 Van Wessel/Suzuki. Stand WK: 1 Ber
voets 40 punten, 2. Nicoll, Demaria 28. 6.
Everts 21, 9. Tragter 11,17. Van Wesel 2.
RUGBY
Amstelveen. FIRA-Cup, groep Al: Neder-
land-Tunesië 23-18 (7-5). Stand: Tunesië
3-7, Nederland 3-5, België 3-5, Polen 2-4,
Rusland 1-3.
HOCKEY
MANNEN
HOOFDKLASSE: (zaterdag) Klein Zwitser
land - Pinoké 3-1, Amsterdam - EHV 11-0,
HGC - Den Bosch 1-1, Oranje Zwart - Push
3-2, Tilburg - Bloemendaal 3-5, Hattem -
HDM 1-2.
(zondag) Den Bosch - Oranje Zwart 3-5,
EHV - HGC 1-5, Pinoké - Amsterdam 1-1,
HDM - Klein Zwitserland 1-0, Bloemendaal
- Hattem 1-0, Push - Tilburg 3-4.
Bloemendaal 15-24 Tilburg 14-12
Amsterdam 15-23 Rinoké 14-11
HDM 15-22 Den Bosch 15-10
HGC 15-20 Hattem 14- 7
Kl.Zwits. 15-19 EHV 14- 5
Oranje Zw. 15-18 Push 15- 5
EERSTE KLASSE A: Asvion - Cartouche 1 -
0. DSHC - Kieviten 1-2, Were Di - Ever
green 6-0, Forescate - Zwart Wit 3-1,
Roomburg - Leiden 1-7, Leidse Studenten
- Forward 0-3.
Leiden 17-26 Asvion 17-17
Cartouche 17-21 Kieviten 17-17
Were Di 17-21 Forescate 17-17
Forward 17-20 Roomburg 17-15
DSHC 17-17 Leidse Stud 17-13
Zwartwit 17-17' Evergreen 17-3
EERSTE KLASSE B: HBS - HIC 1-3, Soest
- Bennebroek 3-4, Spandersbosch - Straw
berries 7-3, Overbos - Maarssen 3-3, Rei
gers - Leusden 2-7, Aleco vrij.
Leusden 16-25 HBS 15-10
Alecto 15-22 Reigers 15-9
Spandersb. 15-21 Soest 15-9
HIC 15-20 Strawberries 15-9
Bennebroek 15-20 Maarssen 15-8
Overbos 16-13
VROUWEN
HOOFDKLASSE: (zaterdag) Kampong
HDM 3-1, Laren - Victoria 4-1, MOP - Am
sterdam 0-1.
(zondag) MOP - Laren 0-0, Rotterdam -
Kampong 2-2, Amsterdam - HGC 0-2, Vic
toria - Bloemendaal 3-2, HDM - Groningen
1-0, Oranje Zwart - Den Bosch 1-1.
HGC 20-34 HDM 20-19
Kampong 20-31 MOP 20-18
Laren 20-27 Bloemendaal 20-17
Den Bosch 20-24 Oranje Zw. 20-10
Rotterdam 20-24 Groningen 20-10
Amsterdam 20-20 Victoria 20- 6
OVERGANGSKLASSE A: Alecto - Gooische
3-1, Warande - Breda 0-0, EMHC - Union
1-2, Wageningen - Rosmalen 3-3, Nijme
gen - Hilversum 5-2, Pinoké - HIC 3-0
Pinoké 17-27 Wageningen 16-14
Alecto 16-26 Warande 16-12
Hilversum 16-23 Breda 16-9
Nijmegen 16-23 HIC 17- 9
OVERGANGSKLASSE B: EHV - SCHC 2-1
Zwolle - MEP 5-1, Schaerweijde - Son 2-0,
Hurley - Tilburg 1-1, Ede - Leiden 1-1,
Klein Zwitserland - Venlo 2-0.
Hurley 16-25 SCHC 16-16
Zwolle 17-25 Ede 16-15
Tilburg 17-22 Kl.Zwits. 17-15
Schaerw. 17-19 MEP 16-10
Son 16-18 Venlo 17- 8
EHV 16-18 Leiden 17- 7
EERSTE KLASSE B: Rood Wit - Strawber
ries 1-1. Amersfoort - Alkmaar 5-2, Am
stelveen - Voordaan 1-2, Forescate - HBS
2-1, Qui Vive - Huizen 1-0. Alliance - Soest
1-0.
Qui Vive 16-28 Huizen 16-15
Voordaan 17-26 Amstelveen 16-14
HBS 17-20 Alliance 17-14
Forescate 16-22 Strawberries 16-11
Amersfoort 16-21 Soest 16-5
RoodWit 16-16 Alkmaar 17- 4
TWEEDE KLASSE B: Hoorn - Kraaien 3-1,
Roomburg - Leidse Studenten 0-0. Leus
den - Overbos 0-0, FIT - Maarssen 1-3,
Baarn - Spandersbosch 1-1, Weesp - Ben
nebroek 1-1.
Maarssen 16-21
49,48. Knockoutspringen: 1 Mandli-McN-
aught (Zwi) Lollipop, 2. Wauters (Bel)
Isaura van de Helle, 3. Becker (Dui) Bel-
lenuit. Markus Fuchs/Shandor. 5. o.a.
Tops/Monterrey la Silla. Estafettespringen:
1 Sloothaak/Nikita, Becker/Bellenuit
101,54, 2 John Whitaker/Jolly Boy.
Skelton/Sublime 104.81. 3. Schneider
(Dui) Rasman, Ludger Beerbaum/lt's Me
107,24.
Rhede (Dui). Dressuur, Grand Prix: 1. Bal -
kenhol (Dui) Al Martino 1572. 2.
Mannheims (Dui) Goldjunge 1545. 3 Br-
amall (Ned) Gibona 1527 Grand Prix Spe
cial: 1. Balkenhol/AI Martino 1390, 2 Br-
amall/Gibona 1368, 3. Mannheims/Gold-
junge 1354.
ROEIEN
Londen. Head of the River: 1 Holland Acht
(Visman, Sanderse, Zwolle, Maasdijk, Van
der Zwan, Compagner, Florijn, Rienks,
stuurvrouw Ellis) 16.58,51, 2. Leander 1
(GBr) 17.01.78. 3 Leander 2 (GBr)
17.11.91, 10. Munster v 1878 (Dui)
17.31.48.
RUGBY
Amstelveen. FIRA-Cup, groep Al: Neder-
land-Tunesië 23-18 (7-5). Stand: Tunesië
3-7, Nederland 3-5, België 3-5, Polen 2-4,
Rusland 1-3.
SCHAATSEN
15-11. Szabo-Lazar (Roe)-Zin
(VSt) 15-12. Badea (Roe)-Lantos (Hon)
15-8. Halve finale: Vezzali-Funkenhauser
15-10, Badea-Szabo-Lazar 15-9. Finale:
Badea-Vezzali 15-14.
Eindstand: 1. Badea. 2. Vezzali, 3. Fun-
kenhauser. Szabo-Lazar, 5. Lantos, 6. Zim-
i. 7 Weber. 8. Rybicka.
SQUASH
Cardiff. British Open, mannen, halve fina
les: Marshall (Eng/2)-Brett Martin (Aus/4)
15-7 15-7 6-15 15-12. Jansher Khan
Pak/1 )-Eyles (Aus/3) 12-15 15-9 15-12
15-7. Finale: Jansher Khan-Marshall 15-4
15-4 15-5. Vrouwen, halve finales: Michel
le Martin (Aus/l)-FitzGerald (Aus/5) 3-9 9-
2 3-9 9-3 9-2, Irving (Aus/4)-Horner
(Eng/2) 9-6 9-3 3-9 9-3. Finale: Martin-lr-
ving 9-4 9-7 9-5.
PAARDESPORT
Wolvega. Draverijen
Eerste koers, 2100 m: 1. Icarus Teb (Op
de Hoek) 2.49,4 - 1.20,7, 2. Izazou, 3.
Itana Buitenzorg Niet gestart: Junior But
cher. Toto; winnend 3,10 plaats 3,00 3,30
koppel 11,30 trio 52,20. Tweede koers,
1609 m: 1. lei je suis (Dragt) 2.07,4 -
1.19.2, 2. Indianapolis Bos, 3 Gigant Bro-
line. Niet gestart. Ingrid Wielinga. Toto-
winnend 3,70 plaats 3,20 11,60 koppel
96,10 trio 600,10 dubbelwinnend 12,20.
Derde koers, 2100 m: 1. Jouir Skoatter
(Bosscha) 2.47.1 - 1.19,6, 2. Jenkie Cup,
3. Jewel Eshorst. Niet gestart: Inez Scimi
tar. Toto: winnend 2.00 plaats 16,00 kop
pel niet gespeeld trio 87.50. Vierde koers,
2100 m: 1 Go Fine Mountain (Bosscha)
2.45,3 - 1.18,7, 2. Happy Rainbow. 3.
Harly Barrage. Toto: winnend 1,90 plaats
1.30 2.00 koppel 2.80 trio 19,50. Vijfde
koers, 1609 m: 1. Gambler Swol (Ao. de
Wrede) 2 04,6 - 1.17.4. 2. Irrwind Diep-
now. 3. Hokey Pokey. Niet gestart: Hope-
full Petnic. Toto. winnend 2,70 plaats
1,30 2.00 1,40 koppel 15,00 trio
169,40 Zesde koers, 2100 m: 1 Early Ri-
cardo (Handelaar) 2 44,7 - 1.18.4, 2. Old
Barney, 3. Fullspeed Mac. Toto: winnend
3,30 plaats 1,20 1.50 1,50 koppel 10.10
trio 93,50 Zevende koers, 2100 m: 1 He-
roith Dear (Kromkamp) 2.45.0 -1.18,6, 2.
High Speed Nobo, 3. Greta Ossewaard. To
to: winnend 5,10 plaats 4,80 8,10 koppel
93,70 trio 769,50. Achtste koers, 2100
m: 1. Gazeau Skoatter (Kruis) 2.42,7 -
1.17,5, 2. Demerick Star, 3. Elaine
Hanover. Niet gestart: Genuine Star, Digi
talis. Toto: winnend 8,50 plaats 3,30 5,20
koppel 41,30 trio 469,20 Negende koers,
1609 m: 1. Famous Skoatter (Kruis)
2.05.3 - 117,9. 2. Bam Bam. 3. Fifty Fif
ty. Niet gestart: Status Hanover. Toto: win
nend 2,80 plaats 2,20 2,00 koppel 6,30
trio 68,90 Omzet totalisator:
144.503.00.
Wassenaar Duindigt. Draverijen en rennen
Eerste koers, 1609 m: 1. Igor N (Laureys)
2.09.4 - 1.20,4, 2. Ha Je Nobell, 3. Lolas
Fighter. Toto: winnend 1,60 plaats 1,40
4,10 koppel 27,60 trio 1229,70. Tweede
koers, 2000 m: 1. Jetfire W (De Leeuw)
2.43,0 - 1.21,5, 2. Jantien Schemer, 3.
Jos Hanover. Toto: winnend 7,00 plaats
1,60 2,00 1,50 koppel 28,10 trio 308,30
dubbelwinnend 18,00. Derde koers, 1300
m: 1. Run On Rebel (ler/Cain) 1.24,9, 2.
Blue Grass Girl, 3. Roy. Niet gestart: Jessy
Bright (Ier), Jewel (GBr). Toto: winnend
3,00 plaats 1,90 3,90 koppel 15,70 trio
136,90. Vierde koers, 2100 m: 1. Gala El-
Ie Boko (Van Klaveren) 2.43,5 - 1.17,9, 2.
Elias, 3. Family Pride. Toto: winnend
58,90 plaats 15,50 2,80 3,00 koppel
249,50 trio niet geraden. Vijfde koers,
2000 m: 1. It's my life (Lukje) 2.42,6 -
1.21.3, 2. Gigant Pride, 3. Gabbie Kades.
Toto: winnend 2,40 plaats 1,20 2,90 1,70
koppel 30,20 trio 201,50. Zesde koers,
2000 m: 1. Interceptor (De Leeuw) 2.37,4
- 1.18,7, 2. I Born Dean, 3. Ike Oldeson.
Niet gestart: I'm Buitenzorg, Ibrahim Can
dor, Igor van Prubo. Toto: winnend 1,80
plaats 1,30 1,40 koppel 3,30 trio 16,30.
Zevende koers, 1900 m: 1. Alborada (Dui-
/Deau) 2.05,8, 2. Sacrifice, 3 Adios. Toto:
winnend 7,00 plaats 3.30 7,70 koppel
41,40 trio 571,70. Achtste koers, 1900
m: 1. Jobell Camaro (Heynen) 2.47,3 -
1 19,7, 2. Hyde du Lombart, 3. Shatter
Fly. Niet gestart: Kullehus Ruter. Toto: win
nend 14,10 plaats 2,70 1,40 1,90 koppel
9.80 trio 238.50 Negende koers, 2000
m: 1. Jessy van Zuilen (Kamminga) 2.40,8
- 1.20,4, 2. Johny Maid, 3. Johnno Arlo.
Toto: winnend 22.60 plaats 9.70 3,30
koppel 53,60 trio 891,70. Tiende koers,
1800 m: 1. Dollar's Gem (ler/Havegheer)
2.00,8, 2. Out A Site, 3. Sweet Caroline
Toto: winnend 8,00 plaats 4.00 3,20 kop
pel 15,80 trio 385,80. Elfde koers, 2000
m: 1. Flower Flora (Poort) 2.33,4 - 1 16,7,
2. Paul Trot, 3. Blaze of Glory. Toto: win
nend 5,40 plaats 1,70 1,50 koppel 8,00
trio 35,10 Twaalfde koers. 2100 m: 1 Il
se Phoenix (Schlangen)-2.50,0 - 1.21,0,
2 Haiti S. 3. Elu de Lucia. Niet gestart:
Tarragon Lobell Toto: winnend 7,70 plaats
2,90 1,50 4,50 koppel 11.50 trio
195,10. Omzet totalisator: 348.634,00
Zürich. CSI, European Classic, tabel A
1,60 m, na barrage: 1 Macken (Ier) Miss
F A N. 0 strafpunten, 46,13, 2 Zeidler
(Can) Starvos 0-52,67, 3. Lauber (Zwi) Es-
cado 8-45,84 Jachtspringen: 1. Simon
(Oos) Cash 67.61. 2. Ludger Beerbaum
(Dui) It's Me 68,74, 3. Sloothaak (Dui) Ni-
kita 71,35. Puntenspringen: 1. Sloothaak
(Dui) Joh Coeur 36 punten-34,62 secon
den, 2. Markus Beerbaum (Dui) Alex 36-
35,27, 3. Markus Beerbaum/Cosino 36-
37,49, 27. Tops/Top Gun la Silla 26-
Zoetermeer. WK shorttrack landenteams,
vrouwen, 1000 meter, le serie: 1. Zhang
(Chi), 2. Pilajeva (Rus), 3. Landman (Ned).
2e serie: 1. Radanova (Bul), 2. Perrault
(Can), 3. Yang Yang 1 (Chi). 3e serie: 1.
Yun-Mi Kim (ZKo), 2. Chun-lu Wang (Chi),
3. Sevigny (Can). 4e serie: 1. Hye-Kyung
Won (ZKo), 2. Boudrias (Can), 3. Ernst
(Ned) 5e serie: 1 Lee-Kyung Chun (ZKo),
2. Tikhanina (Rus), 3. Colturi (Ita) 6e se
rie: 1. Yang Yang 2 (Chi), 2 So-Hee Kim
(ZKo), 3. Di Lel la (Ned). 7e serie: 1 Cha-
rest (Can), 2, Canclini (Ita), 3. Ossendrijver
(Ned).
500 meter, le serie: 1 Yun-Mi Kim, 2. Ra
danova, 3. Canclini, 4. Di Lella. 2e serie:
1 Wang, 2. So-Hee Kim, 3. Pilajeva, 4.
Wolvers (Ned). 3e serie: 1. Perrault, 2.
Nesterova, 3. Capurso. Sang-Mi An (ZKo)
gediskwalificeerd. 4e serie: 1. Charest, 2.
Tikhanina, 3. Krasteva. Landman gedis
kwalificeerd. 5e serie: 1. Yang Yang 2. 2.
Colturi, 3. Sevigny, 4. Ossendrijver. 6e se
rie: 1 Yanmei Zhang, 2. Chun. 3. Vicent
(Can). 7e serie: 1 Dongxiang Zhang (Chi),
2. Baldissera, 3. Michailova.
3000 meter, le serie: 1 Kim, 2. Charest,
3. Wang, 4 Ossendrijver 2e serie: 1 Won.
2. Radanova, 3. Colturi, 7. Landman.
Koppelkoers: 1. Zuid-Korea, 2. China, 3
Canada, 4. Italië
Eindstand: 1 Zuid-Korea 58 punten, 2.
China 51, 3. Canada 41,4. Italië 27, 5.
Bulgarije, Rusland 22. 7. Nederland 16.
Mannen, 1000 meter, le serie: 1. Black
burn (Can), 2. Sung-Uk Lee (ZKo), 3. Shil
ling (VSt). 2e serie: 1Ji-Hoon Chae (ZKo),
2. Jasper (GBr), 3 Marc Velzeboer (Ned).
3e serie: 1. Flaim (VSt), 2. Antomoli (Ita),
3. Elgetun (Noo). Versteeg (Ned) gediskwa
lificeerd. 4e serie: 1 Marc Gagnon (Can),
2. Sae-Woo Park (ZKo), 3. Vergeer (Ned).
5e serie: 1. Jun-Ho Lee (ZKo). 2. Gabel
(VSt), 3. Fearn (GBr) 6e serie: 1 Camp
bell (Can), 2. Cattani (Ita), 3. Klevstuen
(Noo). 7e serie: 1 Silvain Gagnon (Can), 2.
Wolvers (Ned). 3 Coyle (VSt).
500 meter, le serié: 1. Gabel. 2. Black
burn, 3. O'Reilly. 2e serie: 1. Elgetun, 2
Gooch, 3 Vuillermin. 3e serie: 1. Holbech
(Can), 2. Fagone, 3. Song. 4e serie: 1 Coy
le, 2. Park, 3. Cattani. 4. Jasper. 5e serie:
1. Lee, 2. Campbell, 3. Fearn. 4. Alex Vel
zeboer (Ned). 6e serie: 1. Versteeg, 2.
Flaim, 3. Chae. 7e serie: 1. Mare Gagnon,
2. King (VSt), 3. Antomoli, 4. Mare Velze
boer 3000 meter, le serie: 1. Chae, 2.
Blackburn, 3. O'Reilly, 4. Cattani, 5. Marc
Velzeboer. 2e serie: 1. Mare Gagnon, 2.
Flaim, 3. Song. Koppelkoers: 1. Canada, 2.
Zuid-Korea, 3. Verenigde Staten, 4. Italië.
Eindstand: 1. Canada 63, 2. Zuid-Korea
48, 3. Verenigde Staten 40, 4. Italië 26, 5.
Nederland 22, 6. Groot-Brittannië 21, 7.
Noorwegen 16.
Den Haag. Portugese kampioenschappen,
500 m: 1. Fausto de Marreiros 43,02, 2.
Pablo de Marreiros 45,33, 3. De Moura
Correia 47,07. 1500 m: 1 Fausto de Mar
reiros 2.06,89, 2. De Moura Correia
2 27,30, 3. Leandro de Marreiros
2.28,13. 3.000 m: 1. Fausto de Marreiros
4.28,49, 2. De Moura Correia 5.13,69, 3.
Leandro de Marreiros 5.14,66. 5.000 m:
1. Fausto de Marreiros 7.27,04, 2. Lean
dro de Marreiros 9.00,41, 3. De Moura
Correia 9.03,46. Eindklassement: 1.
Fausto de Marreiros 174.768 punten, 2.
De Moura Correia 202.797, 3. Leandro de
Marreiros 204.060.
TENNIS
Key Biscayne, 7 miljoen gulden, mannen,
halve finale: Sampras (VSt/l)-Björkman
(Zwe) 4-6 6-0 6-1 Finale: Agassi (VSt/2)-
Sampras 3-6 6-2 7-6 Mannen dubbelspel,
finale: Woodforde/Woodbridge (Aus/2)-
Grabb/Patrick McEnroe (VSt/9) 6-3 7-6.
Vrouwen, finale: Graf (Dui/2)-Date (Jap/7)
6-1 6-4.
Casablanca. Mannen, 350.000 gulden,
halve finales: Schalier (Oos/l)-Schalken
(Ned) 6-4 6-4, Alberto Costa (Spa/2)-Lo-
pez-Moron (Spa) 6-3 6-1. Finale: Schaller-
Costa 6-4 6-2
TRIATHLON
Run-bike-run, 7 km lopen, 30 km fietsen,
3,5 km lopen, Oisterwijk: 1. Everts (Vught)
1.24.15, 2. Maas (Zegge) 1.24 58, 3.
Lambregts (Swalmen) 1.25.12, Vrouwen:
1. Van Vliet (Elshout) 1.36.03, 2. De Wit
(Mariahout) 1.36.46, 3. Van Dijk (Utrecht)
1.38.15.
Alphen aan den Rijn
1.Van der Marei (Ter Aar) 1.20.08 (na lo
pen 23.25/na fietsen 1.08.04), 2.Janson
(Middenbeemster) 1.21.00 (-/l.08.40),
3.Van Trlgt (Nieuwkoop) 1.21.58
(23.24/1.09.35), 4.Vermeulen (Boskoop)
1.22 IS (-'1 09 251. 5.Moraal (Oegst
geest) 1.24,38 (24.35/1.10.52). 6.Pet
(Alphen aan den Rijn) 1 25.17
(23.53/1.12.20), 11.Van Zijp 1.28.27
(24.51/1.14.25), 12.Wijnsouw (Benthui
zen) 1.28.32, 13.Vd Menden 1 29.13
(22 33/1.16.59), Vrouwen: l.Van Zwieten
(Bodegraven) 1.32.27 (-/l.17.47), 2.Vlot
(Berkenwoude) 1.36.45 (-/l 22.52),
3.Vlasveld (Oud Ade) 1.40.21 (-/l .24.47).
4.Wensveen (De Zijl/LGb, Leiden) 1.42.40
(29.15/1.26.34), 6 Heemskerk (Oud Ade)
1.45.51(29.53/1.29.22).
Hilversum: 1. Van Dort (Uithorn) 1.27.43,
2. Veeger (Amsterdam) 1.29.58, 3.
Borsten (Amersfoort) 1.30.16, 5. Van Ba-
kel (Hoofddorp) 1 31.33, 6. Denneman
(Limmen) 1.32.28 Vrouwen: 1 Bekhuis
(Zwolle) 1.47.17.
Rijswijk 2 19--39 Punch 19-28
Delta 3 19--38 VCS 19-25
J8 19-37 Ufo 19-25
ZVH 3 19-32 Nivoc 19-24
Donar 19-31 GSC 19-21
Voy 19-29 Inter A2 19-13
VROUWEN:
TWEEDE DIVISIE: Sliedr 2 - Nijm 0-3,
Eksp - Peil 2-3, Rad Tonegido 2-3,
Woerden - Schalm 3-0, Rijnm - Odulphus
3-0, Delta - Gemini 3-0, Nijmegen - Eks-
palvo 3-1.
Pellik 19-43 Schalmers 19-27
Rijnmond 19-42 Radius 19-26
nijmegen 19-34 Woerden 19—26
Gemini 19-33 Eks 19-24
Tonegido 19-32 Odulphus 19-16
Delta 19-29 Sliedr 2 19- 7
DERDE DIVISIE: Rijsw 2 - Sov 0-3, Lib -
Voorb 2 3-1, Wik Zovoc 2-3, Krimpen -
VCS 3-1, Utrecht 2 - Leython 3-0. Delta 2 -
BF 0-3
Sovicos 19-45 Zovoc 19-26
BF 19-42 VCS 18-25
Utrecht 2 18-38 Delta 2 19-25
Voorb 2 19-29 Leython 19-23
Krimpen 19-29 Libanon 19—19
Rijswijk 2 19-26 Wik 19-12
PROMOTIEKLAS: DAC - Kal 2-3, RVV -
Velo 1-3, Rad 2 - Voorb 3 3-0, Leython 2 -
DVC 3-0, ZVH 2 - Jup 2-3, VSTS - Gemini
2 3 0.
Rad 2 19-50 Kal 18-28
DAC 19-39 RVV 19-25
Leython 2 19-38 Velo 19-20
Voorb 3 19-36 VSTS 19-20
Jupiter 19-35 Gemini 2 18-11
ZVH 2
19-35 DVC
19- 2
EERSTE KLAS A: Jup 2 - Novo 3-2, WW -
Voorb 4 3-0, Agon Skania 3-0, Voy - So
vicos 2 3-2, Zov 2 - Netwerk 3-2.
Voy 19-53 Agon 19-22
Sov 2 19-44 Dosko 18-21
Zov 2 19-42 WW 19-20
Netwerk 19-41 Skania 19-19
LUSV 18-24 Voorb 4 19-16
Novo 19-22 Jupiter 2 19-15
EERSTE KLAS B: Mov - Orion 2-3, Rijsw 3
- Nivoc 2-3, VW-Ridd 3-0, Delta 3 - DOS
3-2, Haag - DAC 2 3-0, Inter A - ZVh 31-3
ZVH 3 19-44 Nivoc 19-31
Delta 3 19-42 Haag 19-27
Rijsw 3 19-39 lOnterA 18-23
Orion 19-38 DAc 2 18-10
DOS 19-34 VW 19-10
Mov 19-32 Ridd 19- 6
TAFELTENNIS
EREDIVISIE: play-offs; Cosmos-Pecos 6-4,
EERSTE DIVISIE 1: Red Stars-Pecos 2 3-
7, Vitesse'35-OKI 5-5, Westa-Never Des
pair 5-5
Pecos 2 6-36 Vitesse 6-30
Never Desp 6-35 Westa 6-25
OKI 6-34 Red Stars 6-20
VROUWEN
EERSTE DIVISIE 1: Amsterdam '78-Am-
stelveen 6-4, Rijnsoever-Spaarne 3-7, Ire
ne-Shot (W) 3-7
Spaarne 6-41 Amstelv 6-27
Amst'78 6-38 Shot 6-27
Rijnsoever 6-27 Irene 6-20
WATERPOLO
HOOFDKLASSE: Robben-Nereus 4-5, VZC-
AZC 5-12, Zijl/LGB-De Ham 6-6,'Branden-
burg-Polar Bears 7-15, ZPB-AZPC 6-2,
PSV-Het Ravijn 10-12.
Polar Bears 20-35 Het Ravijn 20-19
AZPC 20-35 Nereus 20-17
AZC 20-33 Brandenburg 20-12
De Robben 20-26 De Zijl/LGB 20- 9
ZPB 20-24 VZC 20- 8
De Ham 20-19 PSV 20- 5
EERSTE KLASSE. LZ 1886-Vivax 11-9,
Donk-HZ/Zian 8-14, Rotterdam-Merwede
7-12, BZPC-DZV 7-6, UZSC-SVH 6-6, Alli-
ance-De Gouwe 15-12.
LZ 1886 19-38 De Gouwe 19-18
HZ/Zian 19-30 DZV 19-16
Merwede 19-23 Vivax 19-15
UZSC 19-21 SVH 19-14
BZPC 19-20 Donk 19- 7
Alliance 19-20 Rotterdam 19-6
MANNEN:
EERSTE DIVISIE: Donitas - DAC 3-0, Re
flex - Animo 3-1, Orion Smash 3-0, Mart -
Olhaco 0-3, Lycurgus - Zaanstad 3-1, AM-
VJ SSS 3-1
AMVJ2 19-55 Smash 19-21
Lycurgus 19-41 Donitas 19-21
Animo 19-36 Orion 19-20
SSS 19-35 DAC 19-20
Mart 19-33 Olhaco 19-18
Zaanstad 19-23 Reflex 19-16
TWEEDE DIVISIE: Huizen - Madjoe 3-0,
Vrev 2 - Harderw 0-3,
Vollkei - Smash 2 3-1, Mart 2 - Novo 3-0,
US - Cito 0-3, NVC Dvnar.,0.'"
Cito 19-48 Harderw 19-29
Vrevok 2 19-40 NVC 19-26
Dynamo 2 19-40 Huizen 19-19
Smash 2 19-39 Madjoe 19-16
Vollkei 19-38 Mart 2 19- 6
US 19-36 Novo 19- 2
TWEEDE KLASSE A: WZK-Katwijk 4-10,
Flevo-de Dolfijn 11-7, Het Gooi-Rapido 8-
12. Barracuda-DWK 6-12, NVA/HHC-KZC
6-8, Meeuwen-DAW 14-7.
VOLLEYBAL Katwijk 19-33 NVA/HHC 19-16
Rapido 19-31 WZK 19-16
DWK L9-30 KZC 19-16
De Dolfijn 19-25 Barracuda 19-13
De Meeuwen 19-19 Proface/DAW 19-11
Flevo 19-17 Het Gooi 19- 3
Ter Apel. Kloosterschaaktoernooi, vijfde
ronde: Andersson (Zwe)-Adams (Eng) 0-1,
Sokolov (Bos)-Dautov (Dui) 1-0, Van Wely
(Ned)-Episjin (Rus) '•/.•-'/:. Eindstand: 1.
Sokolov 3, 2 Van Wely, Andersson,
Adams, Episjin 2'/.-, 6. Dautov 2.
DERDE DIVISIE: Gemini - Sov 0-3, Jupiter
- LUSv 3-1, WIK Voorb 2 0-3, Krimpen -
SCHAKEN Rad 2 2-3, Rijnm 3 - Eksp 2 3-1, Zovoc
Rijsw 0-3.
Sovicos 19-50 Rijsw 19-28
Voorb 2 19-45 Eksp 2 19-23
Rad 2 19-42 Zovoc 18 -19
Jupiter 19-36 LUSV 19-15
Gemini 19-32 Krimpen 19-11
Rijnm 3 19-31 Wik 19- 7
SCHERMEN
Parijs. Challenge Ville de Cachan, vrouwen,
degen, kwartfinale: Osinga (Ned)-Benon
(Fra) 15-9, Lazzarini (Bra)-Van den Heuvel
(Ned) 15-14, Augros (Fra)-Devaux (Fra)
15-14, Tripathi (Fra)-Girardot (Fra) 15-14.
Halve finale: Tripathi-Osinga 15-10, Au-
gros-Lazzarini 15-9. Finale: Tripathi-Au-
gros 15-12. Eindstand: 1 Tripathi, 2. Au
gros, 3. Osinga, Lazzarini, 5. Benon, 6. Gi-
rardot, 7. Van den Heuvel, 8 Devaux.
Luik (Bel). Kling van Luik, degen, vrouwen,
finale:- Osinga (Ned)-Tol (Ned) 15-10.
Eindstand: 1 Osinga (Zaal Kardolus Zoe-
termeer), 2. Tol (Zaal Kardolus), 6. Van
den Heuvel (Zaal Kardolus), 17. Mannes
sen (Zaal Verwijlen Oss) Mannen, halve fi
nale: Lücke (Dui)-Driessen (Ned) 15-12,
Van Viegen (Ned)-De Ridder 15-11 Finale:
Lücke-Van Viegen 15-9. om derde plaats:
De Ridder-Driessen 15-12 Eindstand: 1.
Lücke, 2. Van Viegen (Des Villiers Den
Haag), 3. De Ridder (LUSV Leiden).
Leipzig. Wereldbeker vrouwen, floret,
kwartfinale: Vezzali (Ita)-Weber (Dui) 15-
14, Zita Funkenhauser (Dui)-Rybicka (Pol)
PROMOTIEKLAS: Thor 2 - Agon 3-2, BF -
Leython 3-0, Skania 2 Inter A 3-2, Kalinko
- Skania 0-3, Haag - Thor 3-1, Delta 2 RW
3-2.
RW 19-50 Haag 18-24
Skania 2 20-44 Agon 19-22
Thor 1 20-38 Kal 19-22
Inter A 19-34 Skania 1 20-20
Delta 2 18-34 Be Fair 18-18
Thor 2 19-28 Leython 19-12
EERSTE KLAS A: Sov 2 - Kal 2 2-3, Net
werk - Smashing 3-0, Rad 3 - Spann 3-0,
Orion - RW 2 3-0, Velo - ZVH 4 0-3, Zov 2
-ZVh 5 2-3.
ZVH4 19-54 Spann 19-27
Rad 3 19-43 Kal 2 19-24
Netwerk 19-42 Sov 2 19-22
Onon 19-37 RVV 2 18-16
Smashing 18-32 ZVH 5 19-9
Velo 19-29 Zov 2 19- 2
EERSTE KLAS B: Ufo - JB 0-3, GSC - Ni
voc 0-3, VCS - Delta 3 0 3, Punch - Donar
3-1, Voy - ZVh 3 0-3, Inter A 2 - Rijsw 2 0
0.06, 3. Konisjev (Rus). 4. Museeuw)
0.38. 5. Tsjmil (Mol) 0.40, 7. Van der
(Ned) 1 00. 10 Den Bakker (Ned),
Van Heeswijk 1.11, 18. Meijs
Ronde van Calabrië, eerste etappj
Casagrande (Ita) 167 km 4.43.07, 2
lagé (Ita) 0.01. 3 Cassani (Ita) 0 0)
Rebellin (Ita) 0.07, 5. Donati (Ita). i
Amateurs, Ronde van Normandië, zevj
etappe Bagnoles-de-l'Orne - Coutanc<
Guerra (Ita) 188 km 4.53.19, 2. S
(Let), 3 Van der Steen (Ned). 4. i
(Dui), 5. Bianchi (Ita). 30 Vergeer
45 Kil, 65. Farenhout. 87. Withag 9
Achtste etappe Coutances-Viré: 1. i
(Dui) 88,4 km 2.06.41, 2. Agnolutto
0.02, 3 Papez (Slw), 4. Guerra, 5. S
gelj (Slw), 17. Van der Steen 0.10. 5(
renhout, 57. Withag. Negende etapp
re-Caen: 1Vadrot (Fra) 96,7 km 2.3'
2. Voigt, 3. Zberg (Zwi), 4. Dalgard
5 Guerra, 13 Van der Steen, 26. Vei
37. Farenhout Algemeen klassemer
Simensen (Noo) 27.20.03, 2 Voigt I
3 Strangelj 1.24, 4. Gritkoen (Rus)
5. Guidotti (Zwi) 1.46, 7. Van der I
1.49, 34. Vergeer 4.25, 50. Farei
7 32.
ATB, Belfeld, Sachs Holland Cup,
country, mannen: 1. Brentjens (Haele
km 2.00.10, 2. Groenendaal (Sir
chielsgestel) 0.53, 3. De Knecht (Til
3.00. Vrouwen: 1 Van Dijk (Maarssei
km 1.18.47, 2. Grobben (Gouda) 5.1
Ravenstijn (Wijchen) 5.59.
ZAALVOE
EERSTE DIVISIE: Bax-Vermeulen Bc
3, 't Spatje-Eteha 6-3, Citadel-'t Gal
Hovocubo-de Visscher 9-2, Succes
10-3. Succes kampioen en promt
naar de eredivisie.
Succes 18-30 Vermeul. B 1
deStal 18-25 BSV 1
Bax 18-24 De Visscher
't Gat 17-23 Eteha
Hovocubo 18-21 Citadel
't Spatje 18-21
TWEEDE DIVISIE: Sleutels-McDonal
2, Mallon-vd Cammen 5-6, de Rozet-I
6-3, ZVVL.Rott. Stud. 5-3, Hermes
Sleutels 20-32 FCTybex
Rozet 20-27 Kawin 2
Vd Cammen 20-25 Rott. Stud t
HMSH 20-19 ZOB 2
ZVVL 20-19 Mallon
Hoofdklasse: Bram's Snackbar-Zw Li:
2, Wally Sport-Coret 6-3, Eigeman-Z
Wolf 4-10
Bram's Sn. 16-26 Zw. Wolf 1
Zw Lisse 15-22 Eigeman 1
Roac'79 15-17 Jong Boys 1
Wally Sp. 16-17 Coret
Mieloo 16-15 TAW
Eerste Divisie: Maa. de Stal-Bax 20.3
Onze Gezelle, 't Spatie-Vermeulen
20.00 uur Wielwijk. Woe Eteha-C
20.30 uur Den Donck. Vrij. 't Gat-Hc
bo 19.45 uur, de Visscher-Succes I
uur Seinpaal
Tweede Divisie: Maa. ZOB-Hermes
20 00 uur de Boogerd, Mallon-Rott.
19.45 uur, vd Cammen-FC Tybex
uur Springers, HMSH-de Sleutels
uur Oranjeplein. Woe McDonald's-
20.00 uur 3 Octoberhal, Kawin
21.00 uur 8erenschot.
Hoofdklasse: Woe. Zw Lisse-TAVV
uur Meerzicht. Snackbar Coret-Jong
21.00 uur Oudendijk.
LEIDEN WILMAR KORTLEEVER
Ook na de vijfde competitieron
de blijft het voor de zwemploeg
van De ZIJL/LGB ijzingwekkend
spannend op het hoogste com
petitieniveau. In de thuiswed
strijd werd met 5577,9 punten
een twaalfde plaats gescoord,
waardoor de Leidse vereniging
nu net boven de rode streep ha-
lanceert op dezelfde twaalfde
plaats. Voor de collega's van LZ
is het pleit echter al vóór de lan
delijke finale volgende maand
op Papendal in negatieve zin
beslecht. Beter vergaat het de B-
ploeg van LZ, die goed scoorde
in de districtscompetitie.
De Zijl/LGB scoorde evenals
drie weken geleden sterk bij de
mannen. Robin Sprinkhuizen
won de 100 meter vlinderslag
bij de mannen in een tijd van
57,7*. Bovendien werd op de 50
meter vrije slag en de 100 meter
vrije slag in de categorie '81/'82
een driedubbele overwinning in
de wacht gesleept. Marcel de
Natris won in een sterke tijd van
23,4 de eerste strijd, tegen 24,7
en 25,3 voor Sprinkhuizen en
Marco Kooiman. Later zouden
ze samen met Chester Mars
man de 4x100 meter estafette
afleggen in 3.35,8. De Natris
werd bovendien tweede op de
200 meter schoolslag, kort ge
volgd door weer Marsman
(2.33,2 om 2.34,2).
Herrijzenis
Hoewel als vanouds Jonen
Kleijwegt goed op dreef was, is
de herrijzenis van De Zijl/LGB
na de slechte vierde ronde voor
al op het conto te schrijven van
de zwemsters in de tweede li
nie. In de estafette 4x50 meter
wissel zwom Kleijwegt in 31 se
conden rond een nieuw kring
record op de rugslag voor de
Gouwe- en Rijnstreek. In haar
eigen categorie ('79 en later)
was ze bovendien ongenaak
baar op de 400 meter vrije slag -
met 4.30,1 bleef ze bovendien
maar net boven haar record.
Tenslotte scoorde ze op de 200
meter wisselslag vrouwen een
derde plaats in een sterke tijd
van 2.25,0. De nog jonge Joleen
van Essen beperkte de verwach
te achterstand op de vlinder
slagzwemsters aanzienlijk door
haar toptijd op de 200 meter
met vijftien tellen aan te scher
pen tot 4.55,6.
Ook door de 14e plaats van
gisteren ontvluchtte LZ 1886
niet aan de 15e en laatste
plaats. De Leidse club is dit jaar
door blessures en zonder de
Speedo-junioren zwaar gehan
dicapt. Individueel was Remco
Singeling wel op dreef met een
1.02,3 op de 100 meter rugslag,
een tijd onder de NK-limiet.
Daarnaast pakte hij tweede
plaatsen op de 100 meter rug
slag '75 (1.05.1) en de 400 meter
wisselslag '77 (4.55,9).
Sierag
Een dubbele ereplaats pakte
ook Natasja Sierag op de 100
meter rugslag '79 (2e in 1.10,3)
en de 400 meter vrij in dezelfde
categorie (4.50,9). Stephan van
Iterson schreef de 100 meter
vlinderslag op zijn naam in een
tijd vlak boven de limiet
(1.04,4), terwijl hij met Bart
Vermeulen, Arjan Pont en Jo-
chem Klein ook bijdroeg aan de
wihst op de 4x50 meter vrije
slag jongens '79 (1.47,9). Fleur
Bakker en Brenda Lindhout
zwommen zich eveneens naar
ereplaatsen (3e op de 200 meter
vrij en 3e op de 100 meter in
1.02,2).
Een jaar na de promotie uit
de tweede klasse draait de B-
ploeg van LZ mee in de mid
denmoot van de le districts
klasse. Verschillende overwin
ningen gingen ook zondag uit
Noordwijk weer mee terug naar
Leiden: de 100 meter wissel
'81/'82 (Angelique den Os
1.20,8), de 100 meter rugslag '79
(Rosanne Bakker - 1.22,3) en de
200 meter vrije slag (Bianca
Hoeks - 2.26,1). De 100 meter
vrije slag werd met Bakker en
Monique Chaudron zelfs een
dubbelslag (1.08,3 om 1.15,4).
Anne de Haas en Bakker wer
den bovendien 1 en 3 op de 100
meter vlinderslag (1.19,1 om
1.26,8). Op de 100 meter vrije-
en vlinderslag ('79) pakte Erik
Weijermans een tweede en een
derde plaats (respectievelijk
1.14,3 en 1.04,5). Ook de 4x100
meter vrije slag werd met
Hoeks, Chaudron, Bakker en De
Haas gewonnen.
DERDE KLASSE B: Alkemade-De Houtrib
15-6, DWT-Oceanus 5-4, HPC-Aquafit 6-
9, Ijsselduikers-Wilskracht 2-8, Sassen-
heim-ZWV 8-5, FjJten-Hoorn 6.-5.,
Sasseiihëim 19-34 ZWV 18-18
De Futen 19-29 DWT 19-17
Hoorn 1 19-27 HPO 19-17"'
Wilskracht 19-26 Oceanus 19-12
Alkemade 19-22 IJsselduikers 18- 2
Aquafit 19-20 De Houtrib 19- 0
DERDE KLASSE E: ZDHC-EZPC 7-6, ZPS-
Aquarijn 8-5, Triton-Watervlo 12-8, RWV-
De Kwakel 15-5, De Rijn-Spartaan 6-3, De
Zwoer-Koudekerk 9-15.
Koudekerk 19-32 Watervlo 19-16
Spartaan 19-31 ZPS 19-13
De Rijn 19-29 Aquarijn 19-11
RWV 19-25 ZDHC 19- 7
Triton 19-24 De Zwoer 19-6
EZPC 19-22 De Kwakel 19- 4
EERSTE KLASSE DAMES: Roderlo-Njord
11-4, Rapido-Losser 12-5, LZ 1886-Rob-
ben/Het Gooi 7-7, OZPC-Polar Bears 12-6,
NVA/HHC-Esca 10-6, PSV-Merwede 10-
11.
OZPC 19-37 Merwede 19-18
PSV 19-26 LZ 1886 19-16
NVA/HHC 19-23 Losser 18-15
Rapido 19-22 Polar Bears 19-13
Roderlo 19-21 ESCA 19-11
Robben/Het Gooi Njord 18- 6
19-20
TWEEDE KLASSE: DJK/ZAR-ZWV MO.
Brandenburg-Nereus 8-2, Zijl/LGB-KZC 9-
b, UZSC-ZCR 8-5, Alliance-Dolfijn 7-5.
Nereus 16-28 UZSC 17-17
ZCR 17-24 Brandenb 18-17
DJK/ZAR 18-22 DAW 17- 9
Zijl/LGB 17-20 KZC 17- 8
ZWV 18-19 De Dolfijn 17- 6
Alliance 17-18
WIELRENNEN
Criterium International, eerste etappe Albi-
Albi: 1. Jalabert (Fra) 187 km 4.32.37, 2.
Berzin (Rus). 3. Bobrik (Rus), 4 Rominger
(Zwi), 5. Heulot(Fra), 12. Breukink (Ned)
Tweede etappe Mazamet-Pic de Nore: 1.
Jalabert 82,5 km 2.25.26, 2. Bobrik, 3
Frattim 0.52, 4. Blanco, 5. Berzin,'6.
Breukink. 11Bouwmans (Ned) 0.57. Der
de etappe, individuele tijdrit: 1. Lance
(Fra) 18,5 km 22.59, 2. Berzin 0.07, 3.
Jalabert 0.12, 4. Breukink 0.14, 14. Vos
kamp 1.19, 15. Podenzana 1.23, 17. Kna-
ven 1.30 Eindklassement: 1. Jalabert
7.20.44, 2. Bobrik 0.32, 3. Berzin 1.11,
4. Breukink 1.24, 11. Bouwmans 3.41,
15. Voskamp 6.17.
55e Ronde van Reggio Calabria: 1. Richard
(Zwi) 196 km 5.40.00 (34,746 km/uur),
2. Forconi (Ita), 3. Rebellin (Ita), 4. Fonta-
nelli (Ita) 0.40, 5. Lelli(lta).
E3-Prijs-Harelbeke: 1. Leysen (Bel) 206
km 4.53.0Ó, 2. Wesemann (Dui) 0.11, 3.
Bomans (Bel), 4. Planckaert (Bel), 5. Hoff
man (Ned), 34. Meijs 9.40
Brabantse Pijl: 1. Van Hooydonck (Bel)
185 km 4.30.00, 2. Gontsjenkov (Rus)
ZWEt>
5e A-competitiewedstrijd: Manne
gens: 50 m vrij ('82/'83). l.Huibei
Zijl/LGB) 59,4, 2.Meijers (De Zijl
1.00,1, 3.Martijn (De Zijl/LGB) 1
200 m rugslag ('81/'82) 2.Mei|ers 2.
3.Martijn 2.43,6; 4x100 m vrij 3 D
/LGB 3.51,3, 4x50 m vrije slag ('79)
Zijl/LGB 1 49,3, Vrouwen/Meisjes: 1
vlinder C81/'82): 3.Van Leeuwen (D
/LGB) 1.18,8, 200 m wissel ('81
2.V;in Esm.m! LitZi|l/L(..H) M7; 'I
86 2-10-% U)
Noordwijk
Districscompetitie, le klasse (alU
1886): Mannen/Jongens: 4x50 r
('79): 2.LZ 1886 1.59,0, Meisjes
meter wissel ('79). 2.Hoeks 2.42,6
meter vlinder ('77)- 3.Den Os 1
4x50 m wissel 077): 2.32,9
Bijnummers, Speedo: Jongens: 50 r
der: 3.Den Os 52,8; 100 m vrij: 3.C
1.30,1; 100 m rug: 1.Chaudron 1
2.Klein 1 22,8; 100 meter vrij: Ché
1.12,3, 2.Klein: 1.13.0: Meisjes:
vrij: 3.Monique Chaudron (II) 51,2; I
wissel- 2.Turk 1.21,2; 100 m v
2.Turk 1.27,3.
SPORT OP TV
18.00-19.00 Super: College Basketbal.
18.00-19.00 Super: College Basketball.
18.30-19 30 EURO: Motorsport: GP var
18.39-18 47 Ned 2. Sportjournaal.
18.45-19 10 RTLSport.
19.30-20 00 EURO. Eurosportnieuws.
19.30-20.00 BRT 1. Sport
20 00-20.45 BRT 2: Mohammed Ali-thi
test: documentaireserie over deze legenc
20 00-22.00 EURO. Speedworld auto-
torsportmagazine
20.15-21.00 Did 3 Querpass magazini
21 00-21.30 BBC 1A Question of Spoi
22.00-23.30 EURO: Eurogoals overzicl
ropese voetbalcompetities.
22.15-22.25 BRT 2: Sport extra, wielrei
samenvatting van de Driedaagse van De
22.16-22.34 Ned 3: Sportjournaal
20.30-20 40 RAI UNO: Sport.
23.20-23.50 RTL 4 Sport.
23.30-00.30 EURO: Boksen
00.30-01 30 EURO- Eurogolf: magazini
01.30-02.00 EURO: Eurosportnieuws
DINSDAG
05 45-06.00 Did 1- Morgenmagazin.
08.30-09.30 EURO: Eurogolf magazini
09.30-11.00 EURO: Kunstrijden op de
12.00-13.30 EURO: Eurogoals, overzicl
ropese voetbalcompetities.
13.07-14.29 Ned 2: Studio Sport.
13.30-15.30 EURO: Speedworld: auto-
tosportmagazine.
14 00-14.20 RAI UNO: Motori: autospc
gazine.
15.30-16.30 EURO: Stuntvliegen.
15.30-16.55 Did 2: Sport Extra: voetba
rechtstreeks verslag van de kwalificatiev
strijd voor de Olympische Spelen tussen
giêen Duitsland.
16.20-16.30 Did 3- Sport im Westen.
Overwinning vrouwen Katwijl
LEIDEN ANNEKE AMIR
niet meer in om de achten
in winst om te buigen. Evei
was met 2-0 te sterk voo
Lisse.
Koploper Alkmania ver
zich in de tweede klasse zo
bijna in hekkesluiter Le
kerk. Door een te zachte t
speelbal kwam Alkmania o
achterstand. Van de e
schrik bekomen, maakten
van Egmond (2x), Ellen J
(2x) en Martine de Vries (2
achterstiuid ruimschoots
6-1. UDO benutte maar
de kansen tegen Docos 2 e
was genoeg voor de zege.
Eikerbout schopte een vo
van Hélène van Elk in het
UVS overheerste in de wed
tegen Foreholte (4-1). Jol
Ruiter en Jenny Rouw be
den de ruststand op 2-0, I
en Cleo Verplancke scoord
de pauze. De Voorhoutst
van \fliet maakte het eni(
gendoelpunt.
MEDEWERKER
Katwijk was in de eerste klasse
zaterdag van het vrouwenvoet
bal tegen Kloetinge met 5-3 de
sterkere ploeg. Ilonka Brouwer
scoorde vrij snel 1-0. Daarna
trapte Helene van der Weyde
uit een strafschop raak nadat
Brouwer in het zestienmeterge
bied van achteren was neerge
haald. Verdedigingsfouten
brachten Kloetinge steeds weer
dichterbij, maar Katwijk hield
met één doelpunt verschil af
stand. Na rust scoorde Jaclyn
Leiwakabessy 3-1, Yvonne Ou
wehand 4-2 en Marjan Boogert
5-3.
In de tweede klasse hielden
Oegstgeest en Alphen elkaar
met 2-2 in evenwicht. In de eer
ste helft rondden Jannie Schou
ten en Nicolien Siere twee keer
goed af. Oegstgeest slaagde er,
ondanks treffers van Harmke
Kraak en Joke Kwestro, na rust