I (arisen in lijdelijk werk "v randstad uitzendbureau TERDAG 25 MAART 1995 'len?dewerker interne verkoop m/v - een relatie in Haarlem zijn wij op zoek naar een medewerker ne verkoop Ben je pas afgestudeerd en op zoek naar een uitda- Je startersrunctie bij een jong. commercieel bedrijf? Dan hebben vellicht de baan die je zoekt. De werkzaamheden omvatten o.a. jelfstandig uitvoeren van de correspondentie, ondersteunen van erkopers. uitvoeren van telemarketing-activiteiten, gastvrouw/ n jureer functie, onderhouden van de contacten met klanten en intentie van de salesmanager Functie-eisen: een afgeronde 1 -opleiding, commerciële instelling, dienstverlenend, represen- affiniteit met automatisering en goede communicatieve goeiigheden en contactuele eigenschappen. Heb je interesse in deze functie en ben je per direct beschikbaar? Neem dan a.s. ndag contact met ons op. matie bij ltske Habich. tel. 023-31 26 40, lem. Gedempte Oude Gracht 82e dactiesecretaresse m/v een organisatie in Haarlem zijn wij met ingang van begin mei op naar een ervaren secretaresse. Tot de werkzaamheden behoren [iet verzorgen van de correspondentie, telefoonbehandeling en aarecten onderhouden met klanten. Kennis van WP 5.1 is vereist Het dmift een zelfstandige functie voor 20 uur in de week. beamat'e bij Marjolein Versteeg, tel. 023-31 96 05, ,an lem, Gedempte Oude Gracht 82e. i°'efonist/receptionist m/v "een organisatie in Haarlem zijn wij m.i.v. eind mei op zoek naar jrvaren telefonist/receptionist Tot de werkzaamheden behoren t de telefoonbehandeling ook o.a. het verzorgen van de post, het verwijzen naar klanten en het bijhouden van de voorraad Heeft opleiding op minimaal HAVO-niveau, bent u flexibel en stress- ■ndig, houdt u van gezelligheid en heeft u mensenkennis? Neem :ontact met ons op maandag na 14.00 uur. Het betreft een duo- voor halve dagen, hiatie bij Marjolein Versteeg, tel. 023-31 96 05, B |em. Gedempte Oude Gracht 82e d";retaresse m/v Qg'een overheidsinstelling in Haarlem zoeken wii een gemotiveerde Idaat. De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit het irgen van de correspondentie, telefoonbehandeling en agenda- er. Wij zoeken een kandidaat die de Nederlandse taal uitstekend erst en goed kan werken met WP 5.1. Ben je deze secretaresse7 eer dan snel. Deze baan is voor een paar maanden, matie bij Marleen van der Dussen, tel. 023-31 90 48, em. Gedempte Oude Gracht 82e. J^yninistratief boekhoudkundig dewerker m/v ijn op zoek naar een kandidaat voor een relatie in Haarlem. De zaamheden zullen voornamelijk bestaan uit het inboeken van ipfacturen, de facturering en archiefwerkzaamheden Heeft u de ding PD of gelijkwaardig niveau en bent u 20-25 jaar? Neem dan ontact met ons op. Deze baan is full-time voor enkele maanden, iade bij Marleen van dei m. Gedempte Oude Gra n?l if oortmedewerker m/v internationaal bedrijf in Hoofddorp zijn wij op zoek naar een ftmedewerker. Tot de werkzaamheden behoren o.a. het coórdi- van zendingen en het onderhouden van telefonische contacten Janten. U heeft een goede kennis van de Engelse taal in woord a Tschrift en u kunt goed overweg met Microsoft „Word en Excel, mg in de export is een pre. Het"betreft een full-time baan voor et medewerker m/v farmaceutisch bedrijf in de Waarderpolder zoeken v* t-time secretaresse m/v e9iedrijf in het centrum van Haarlem zoekt met spoed een part- Uw werkzaamheden omvatten: zelfstandig de ihepondentie verzorgen, telefoonbehandeling, vergaderingen s, Bren en het uitwerken/verwerken van bestuurlijke informatie. yar|e-eisen: ruime secretariële ervaring, notuleren en represen- bestuurlijke ervaring is een pre. Deze baan is voor lange tijd en uur per week. Bent u geïnteresseerd en per direct Kom dan langs voor meer informatie, resnatie bij ltske Habich, tel. 023-31 2é 40, Gedempte Oude Gracht 82e "retaresse m/v n startend internationaal bedrijf in Haarlem hebben wij een jre voor eën ervaren secretaresse. De werkzaamheden bestaan lit: post, telefoon, agenda, correspondentie, notuleren van deringen en contacten onderhouden met de klanten. U beschikt ninimaal een HAVO-diploma, aangevuld met een secretaresse- ling. Tevens dient u een uitstekende beheersing te hebben van gelse taal in woord en geschrift en kunt u goed overweg met t for Windows en Excel. Heeft u een flexibele instelling, bent u jestendig en kunt u in een dynamische omgeving werken? >ener dan snel. heciatie bij Marjolein Versteeg, tel. 023-31 96 05, ir (im. Gedempte Oude Gracht 82e. Jriinistratief medewerker m/v klant in Haarlem zoekt op korte termijn een part-time admini- f medewerker op de abonnementenadministratie. Tot de taken en o.a. het invoeren van gegevens en het te woord staan van n Heeft u administratieve ervaring, beschikt u over minimaal AVO-opleiding en bent u 18-23 jaar? Reageer dan snel. latie bij Marjolein Versteeg, tel. 023-31 96 05, Gedempte Oude Gracht 82e. bsatypist m/v =en project bij een overheidsinstantie in Haarlem zoeken wij in die razendsnel numerieke gegevens kunnen invoeren en aast ook nog nauwkeurig kunnen werken. Het is noodzakelijk voor dit project tot eind mei onafgebroken beschikbaar bent. >aan is part-time 's ochtends van 07.00-12 00 uur of 's middags .00-17.00 uur. Kandidaten zullen door Randstad worden getest en nauwkeurigheid. "tie bij Marjolein Versteeg, Gedempte Oude Gracht 82e. ikhoudkundig dewerker m/v i debet/credit-administratie en u heeft kennis v, i kas/bank/giro. Kennis van Lotus en Exact is een pi I 20-35 jaar, reageer dan snel. bij Marjolein Versteeg, tel. 023-31 96 05, Gedempte Oude Gracht 82e „'etariële duizendpoot m/v ;lant in Haarlem zoekt een spii in de organisatie. U draagt zorg Ie correspondentie in WP 5.1 en Word for Windows, het ren van vergaderingen, contact onderhouden met klanten, en vluchtreserveringen en u bent tevens een representatieve Duw/gastheer. Heeft u raime ervaring in een dergelijke pdige, organisatorische functie? Reageer dan zo spoedig ik. Jisch secretaresse m/v en ziekenhuis nabij het centrum van Haarlem zoeken wij per een full-time medisch secretaresse. Uw taken zullen o.a. n uit het invoeren van medische gegevens, het behandelen van foon en het verzorgen van brieven van concept. Bent u bekend I medische terminologie, beheerst u WP 5.1 en heeft u enige rvaring als secretaresse? Neem dan maandag a.s contact met - x Deze baan is tijdelijk. Statie bij ltske Habich, tel. 023-31 26 40, m. Gedempte Oude Gracht 82e. atypisten m/v ïn bank in Haarlem zoeken wij regelmatig part-time en/of full- Itatypisten. Beschikt u over een goede typesnelheid en bent u "|t? Maakt u dan snel een afspraak voor een datatypetest. atie bij ltske Habich, tel. 023-31 26 40, n. Gedempte Oude Gracht 82e. Administratief medewerker m/v Voor een groot bedrijf in de Waarderjx>lder zoeken wij een admini stratief medewerker. De werkzaamheden omvatten o.a. het voeren van de correspondentie, bijhouden en opzetten van databestanden, het bijhouden van het leveranciers/produktie-archief, rapportages m.b.t. omzetontwikkelingen. Functie-eisen: MBO-niveau (b.v. MEAO CE), flexibel, stressbestendig, goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in het Engels en het Duits, ruime ervaring op administratief gebied, beheersing van WP 5.1, kennis van en affiniteit met diverse softwareprogramma's. Deze baan is full-time en voor lange tijd. Heeft u interesse en bent u per direct beschikbaar? Neemt u dan a.s. maandag contact met ons op Informatie bij ltske Habich, tel. 023-31 26 40, Haarlem, Gedempte Oude Gracht 82e Juridisch secretaresse m/v Voor een advocatenkantoor in het centrum van Haarlem zoeken wij een ervaren juridisch secretaresse. Heeft u enige jaren ervaring in een soortgelijke functie, heeft u kennis van de juridische terminologie, bent u accuraat, stressbestendig en representatief? Dan is deze veelzijdige functie wellicht iets voor u. Het betreft een full-time baan op. ir lange tijd. Heeft u interesse? Neemt u dan snel contact rt Telefonist/receptionist m/v Voor bedrijven in Haarlem en omgeving zoeken wij regelmatig telefo nisten/receptionisten. Heeft u al eens eerder als telefonist/recept ionist gewerkt, bent u representatief en klantvriendelijk? Dan hebben wij regelmatig part-time of full-time werk voor u. Heeft u interesse? Komt u dan gerust langs voor meer informatie of een inschrijving. Informatie bij ltske Habich, tel. 023-31 26 40, Haarlem, Gedempte Oude Gracht 82e. Jurist m/v Wij zoeken een kandidaat met bestuursrecht of een bestuurskundige met affiniteit met recht. De werkzaamheden variëren van het verrichten van onderzoek en het schrijven van discussienota's t/m het concipiëren van vergaderingen, vraagstukken etc. ter bevordering van het opstellen van nieuwe inspraakverordeningen. Ervaring in een soortgelijke functie is een pre. Dit betreft een full-time baan voor enkele maanden. Informatie bij Marleen van der Dussen, tel. 023-31 90 48, Haarlem, Gedempte Oude Gracht 82e. Bureaucoördinator m/v Wij zoeken een kandidaat die belast wordt met de secretariële organi satorische en administratieve ondersteuning van een klein advies bureau. Een grote mate van zelfstandigheid, teamgeest en flexibiliteit is vereist. Ben je deze duizendpoot en heb je relevante ervaring? Reageer dan snel. Deze baan is voor ca. 32 uur per week voor lange tijd Binnendienstmedewerker m/v Voor een assurantiekantoor in Haarlem zoeken wij een kandidaat met aantoonbare werkervaring met bijvoorbeeld pensioenen en lijfrentes. Het Assurantiën A-diploma is een must, evenals een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Bent u 25-30 jaar? Dan hebben wij een leuke, zelfstandige, full-time baan voor enkele maanden. Informatie bij Marleen van der Dussen, tel. 023-31 90 48, Haarlem, Gedempte Oude Gracht 82e. Sales-secretaresse m/v Voor een van onze relaties in Haarlem zoeken wii een secretaresse met ervaring op een verkoopafdeling. De werkzaamheden zullen variëren van het organiseren, presenteren en contacten leggen tot administra tieve ondersteuning van de verkoopafdeling. Beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift is een must. Bent u de flexibele representatieve en positief ingestelde kandidaat? Reageer dan snel. Deze baan is meer dan full-time voor lange tijd. Informatie bij Marleen van der Dussen, tel. 023-31 90 48, Haarlem, Gedempte Oude Gracht 82e. Directiesecretaresse m/v Wij zijn op zoek naar een zelfstandig werkende directiesecretaresse voor een gemeente-instelling De taken zullen bestaan uit alle voorkomende secretariële werkzaamheden, zoals in- en extern telefoonverkeer, agendabeheer, notuleren en verslaggeving. Ervaring in een soortgelijke baan is een vereiste. Wilt u lange tijd full-time aan de slag? Neemt u dan snel contact met ons op. Informatie bij Marleen van der Dussen, tel. 023-31 90 48, Haarlem, Gedempte Oude Gracht 82e. Secretaresse m/v Bent u in bezit van een diploma MEAO Secretarieel of Schoevers, heeft u enige ervaring en bent u stressbestendig en flexibel? Wij kunnen u aan een baan helpen. Informatie bij Annemarieke Bakker, tel. 02510-2 91 97, Beverwijk, Zeestraat 43. Boekhoudkundig medewerker m/v Administratief medewerker m/v Ter aanvulling van een klein team bij een technische groothandel zoeken wij een administratieve duizendpoot met cijfermatig inzicht. Ben je full-time beschikbaar en woonachtig in IJmuiden of omgeving, im dan snel contact met oi jrmatie bij Els Kieftenbeld. uiden, Kennemerlaan 161. Administratieve hulp m/v Voor een detailhandelbednjf in IJmuiden zoeken wij een enthousiaste kandidaat voor ondersteunende werkzaamheden op de admini stratie. Beheersing van WP 5.1 en een goede typevaardigheid zijn noodzakelijk. Leeftijd: max. 20 jaar. Informatie bij Els Kieftenbeld, tel. 02550-1 91 28, IJmuiden, Kennemerlaan 161. MS Office-wonders m/v Zeer regelmatig zijn wij voor diverse bedrijven op zoek naar admini stratief en secretarieel medewerkers, die een zeer goede beheersing hebben van de MS Office-softwareprogramma's. Met name Word for Windows, Excel en Powerpoint worden veel gevraagd. Heeft u verder administratieve of secretariële werkervaring en een goede kennis van de Engels taal? Reageer dan snel, want wij hebben werk voor u. Informatie bij Elke Pastoor, tel. 02503-3 55 34, Hoofddorp, Concourslaan 32. Boekhoudkundig medewerker m/v Voor een van onze relaties in Hoofddorp zoeken wij een medewerker voor de financiële administratie. U bent verantwoordelijk voor de crediteuren- en debiteurenadministratie, orders en het bijhouden van onkostenvergoedingen Tevens assisteert u de financial controller bij diverse taken Wat wij zoeken is een vlotte, representatieve MBO'er (MEAO of PD) met enkele jaren werkervaring en een goede kennis van de Engelse taal. Beheersing van Lotus, Excel of Exact is een pre Maximale leeftijd: 30 jaar. Informatie maandag na 14.00 uur. Informatie bij Elke Pastoor, tel. 02503-3 55 34, Informatie bij Elke Pastooi Hoofddorp, Concourslaan Binnendienstmedewerker m/v Onze klant in Hoofddorp zoekt met spoed een medewerker die zich bezighoudt met allerhande commerciële taken in een technische omgeving. U houdt contact met klanten, handelt klachten af, benadert potentiële klanten en ondersteunt diverse taken van het dealernet. U bent commercieel, klantvriendelijk ingesteld en beschikt over een uitstekende uitdrukkingsvaardigheid Uw opleiding is op HBO-niveau en Engels en Duits behoren tot uw talenkennis. Ervaring in een gelijkwaardige functie is vereist. Deze functie is full-time voor lange tijd Informatie bij Bram van Noort, tel. 02503-2 02 68, Hoofddorp, Concourslaan 32. Controller m/v Voor een levensmiddelenconcern in Hoofddorp zoeken wij een academicus met SPD. U werkt met actuele cijfers in een team van 3 personen. Ook de ondersteunende administratie behoort tot uw taak bij gebrek aan een secretaresse. U bent stressbestendig, een teamplayer in de leeftijd van 28-35 jaar en communicatief sterk, var.r," <verkervaring r-"* r lange tijd Informatie bij Bram van Noort, tel. 02503-2 02 68, Hoofddorp, Concourslaan 32. Datatypist m/v Excel/Microsoft Word Voor 20 uur in de week. Naast relevante werkervaring beschikt u over een uitstekende typevaardigheid. 8eheersing van de Engelse taal behoort tot de eisen. Neem zo spoedig mogelijk contact met ons op. Informatie bij Caroline Kleine Staarman, tel. 02503-2 02 68. Hoofddorp, Concourslaan 32 Sales-secretaresse m/v Voor een internationaal snelgroeiend bedrijf in Hoofddorp zijn wij op zoek naar ondersteuning van de sales-afdeling. U voert de sales- administratie, geeft ondersteuning bij verkoopactiviteiten en bent het aanspreekpunt van de afdeling Wij zoeken een enthousiast, zelfstandig persoon op MEAO-niveau U bent ca. 25 jaar en heeft werkervanng in een soortgelijke functie Reacties maandag na 14.00 Inforn Directiesecretaresse m/v Het betreft een full-time baan bij een internationaal bedrijf in Hoofddorp. U wordt de persoonlijke assistent van de vicepresident sales en marketing. Omdat deze vaak niet aanwezig is zult u veel zelfstandig werken Tevens behoort het opzetten van een bedrijfsin- formatiesysteem tot een van uw taken Wij zijn op zoek naar een klassiek, representatief persoon van ca 28 jaar. U heeft een afgeronde Secretaresse m/v Wij hebben een leuke, full-time baan voor een zelfstandige secreta resse met kennis van Word for Windows en Excel. Kennis van Power point is een pre Het betreft een middelgroot bedrijf in Hoofddorp dat internationaal werkzaam is. U wordt secretaresse van een afdeling met 3 personen. Tot uw taken behoren agendabeheer, correspon dentie, boeken van reizen en hotels Tevens bent u het aanspreekpunt van de afdeling voor klanten en medewerkers U bent ca 25 jaar, heeft een afgeronde secretaresse-opleiding en enkele jaren werker varing. Goede beheersing van de Engelse taal is noodzakelijk, evenals beheersing van bovengenoemde computerprogramma's. Informatie maandag na 14.00 uur Inforn"*1" u" rl: Debiteurenbewaker m/v Voor een koeriersbedrijf zijn wij op zoek naar een medewerker debiteurenbewaking Uw taken zullen zijn: klachtenbehandeling, rapprortage, klanten nabellen en het beantwoorden van vragen van medewerkers en klanten U bent ca 25 jaar, heeft een afgeronde MBO-opleiding en ervaring met debiteurenbeheer en/of verkoop. U beheerst de Engelse taal in woord en geschrift. Informatie maandag Informatie bij Caroline van Larr Hoofddorp, Concourslaan 32. Ervaren account-secretaresse m/v Wj zoeken voor een dynamisch bedrijf in Heemstede een flexibele, accurate secretaresse met kennis van WP 5.1 en Lotus 1-2-3. Tot de werkzaamheden behoren het corrigeren van teksten, het voorbe reiden van begrotingen en het ontvangen van mensen. Beheersing van de Nederlandse taal en een commerciële instelling zijn essentieel voor deze functie. Wil je in een klein, jong team werken? Bel dan meteen. Informatie bij Margreet de Vries, tel. 023-29 19 39, Heemstede, Binnenweg 49. Stressbestendige planner m/v Voor de komende zomerperiode zoeken wij een energieke planner voor diverse produktieprocessen. Naast een bedrijfskundige (HBO- )opleidinq beschikt u over de capaciteiten om personeel en grond stoffen efficiënt in te delen. Werkt u graag zelfstandig in een hectische omgeving en heeft u administratief en cijfermatig inzicht, dan is dit wellicht de baan voor u. Reactie graag maandag na 14.00 uur. Informatie bij Nico van den Hoek, tel. 02907-81 99, Halfweg, Oranje Nassaustraat 38. Tijdelijk organisatorisch wonder m/v Als assistent van de manager voldoet u aan de volgende eisen: cijfer matig inzicht, ordelijk/nauwkeung, dienstverlenend en een goede typevaardigheid (DW4/WP 5.0). Deze baan is met ingang van 27-03 en is in eerste instantie voor 2 weken (uitzicht op lange termijn). Voldoet u aan bovenstaand profiel? 8elt u dan direct. Informatie bij Nico van den Hoek, tel. 02907-81 99. Halfweg, Oranje Nassaustraat 38 Telemarketeer m/v Voor een industriële bewegwijzeringsfirma in Nieuw-Vennep zoeken wij een ervaren telemarketeer. U werkt in een klein teamverband met de twee eigenaren Ten behoeve van 2 projecten screent u telefonisch 2 grote adressenbestanden, waarna u een mailing verzorgt. Aansluitend zult u de telefonische acquisitie uitvoeren Bent u niet ouder dan 30 jaar en heeft u relevante werkervaring? Dan kunt u maandagmiddag vanaf 13.00 uur reageren. Medewerker m/v verkoop binnendienst Voor een textielbedrijf in Nieuw-Vennep zoeken wij een admini stratief medewerker met een commerciële instelling. Tot uw taken behoren o.a het invoeren van orders en het afhandelen van corres pondentie, klanten te woord staan in het Frans, Duits en Engels en het zelfstandig oplossingen aandragen voor hun vragen en probemen. Debiteurenadministrateur m/v Ter versterking van de afdeling financiële administratie te Nieuw- Vennep zoeken wij een debiteurenadministrateur. U bezit een MBO-diploma (MEAO/KMBO/ECABO) en bent 22-30 jaar. Heeft u administratieve ervaring in een commercieel bedrijf en tevens ervaring met spreadsheets (Excel/Lotus/Exact), reageer dan maandag Crediteurenadministrateur m/v Ter versterking van de afdeling financiële administratie te Nieuw- Vennep zoeken wij een crediteurenadministrateur. U bezit een opleiding op MBO-niveau (MEAO/KMBO/ECABO) en bent 22-30 jaar. Heeft u administratieve ervaring in een commercieel bedrijf en tevens ervaring met spreadsheets (Excel/Lotus/Exact), reageer dan maandag Boekhoudkundig medewerker m/v .n groot, internationaal bedrijf in Nieuw-Vennep zoeken wij een medewerker voor op de afdeling financiële administratie. Wegens extra werkdruk gaat u assisteren in het voeren van credi teuren/debiteuren- en grootboekadministratie. Uw vooropleiding is MEAO BA of gelijkwaardig en u bent bekend met Lotus spreadsheets. Relevante werkervanng is een vereiste. De functie is per direct, full time en voor lange tijd. Informatie bij Marie-Louise Córvers, tel. 02526-7 28 44, Nieuw-Vennep. Venneperstraat 8. Secretaresse m/v op Schiphol Voor een project engineenngbednjf in Badhoevedorp zijn wij op zoek naar een secretaresse die ae Duitse en Engelse taal in woord en geschrift beheerst. De werkzaamheden vinden plaats op Schiphol. Heeft u ervanng met WP 5.1 en bent u niet ouder dan 25 jaar7 Kom dan snel langs. Informatie bij Mieke Mulder, tel. 020-6 59 83 29, Badhoevedorp. Sloterweg 161. Medewerker m/v debiteurenbeheer Voor een bedrijf in 8adhoevedorp zoeken wij een zelfstandig en stressbestendig administratief medewerker onder 25 jaar. Tot uw taken behoren o.a. het onderhouden van bestanden, het verzorgen van correspondentie met debiteuren en het telefonisch en schriftelijk behandelen van klachten. Deze full-time baan is voor onbepaalde tijd Informatie bij Mieke Mulder, tel. 020-6 59 83 29, Badhoevedorp, Sloterweg 161. Jonge enthousiaste administratief medewerker m/v Voor een bedrijf in Badhoevedorp zijn wij per direct op zoek naar een jong en stressbestendig persoon voor diverse werkzaamheden, zoals telefoonbehandeling en het noteren van storingsmeldingen. Kennis van WP 5.2 en een typediploma zijn vereist Heb je interesse? Neem Chauffeurs groot rijbewijs m/v Bij een relatie in Beverwijk hebben wij regelmatig werk op oproep- basis voor chauffeurs met een groot rijbewijs en een CCV-B-diploma. Informatie bij Miranda van Duivenvoorde, tel. 02510-2 93 22, Beverwijk, Zeestraat 43. Studenten m/v let op Voor een leuk, dynamisch bedrijf in de recreatieve sector zoeken wii met spoed enthousiaste studenten. Ben je vanaf begin april tot eind september iedere zondag beschikbaar, heb je ervaring met computers, ben je klantvriendelijk en representatief? Dan ben jij de student die wij zoeken! Informatie bij Els Kieftenbeld, tel. 02550-1 91 24, IJmuiden, Kennemerlaan 161. Ambitieuze verkoper m/v Voor een grote doe-het-zelf bouwmarkt Na een gedegen inwerkpe- riode krijgt u de verantwoordelijkheid over een of meer afdelingen binnen de bouwmarkt. Doorgroei daarna behoort zeker tot de mogelijkheden. Voor deze functie wordt gezocht naar een kandidaat in bezit van een MBO-diploma. Leeftijd niet ouder dan 23 jaar Enige affiniteit met de doe-het-zelf branche strekt tot aanbeveling. Informatie bij Esther Handgraaf, tel. 02550-1 91 24, IJmuiden, Kennemerlaan 161. Handige aanpakkers m/v Voor diverse seizoensbedrijven in IJmuiden en omgeving zoeken wij zeer regelmatig handige jongens en meisjes die inpakwerkzaam- heden kunnen verrichten. Ben je niet bang voor vieze handen en wil je graag wat bijverdienen? Reageer dan snel. Informatie bij Esther Handgraaf, tel. 02550-1 91 24, IJmuiden, Kennemerlaan 161. Horecamedewerkers m/v Het seizoen breekt aanl Er is momenteel dringend behoefte aan ervaren kelners/serveersters die in bezit zijn van zwart-wit beroeps kleding. U kunt direct starten in avonddiensten U beschikt bij voorkeur over eigen vervoer Informatie bij Caroline de Wilde, tel. 023-31 94 69. Haarlem, Gedempte Oude Gracht 71 Expeditiemedewerker m/v Voor een grote, industriële onderneming zoeken wij een ervaren expeditiemedewerker U zorgt voor het laden van vrachtwagens en het controleren van orderlijsten en vrachtbrieven Een EVO-diploma is ""n pre, maar ervaring met een heftruck is in ieder geval vereist. Bent Produktiemedewerkers m/v Voor een farmaceutisch bedrijf zoeken wij regelmatig Het betreft weeg-, afvul- en schoonmaakwerkzaamheden Keukenmedewerker m/v werk ziet en ook in de weekein Informatie bij Ingeborg Maass, tel. 02518-5 90 14, Castricum, Dorpsstraat 35d. Assistent-hovenier m/v het bestraten, tuinieren, kortom alle facetten die bij het hoveniersvak horen. Een relevante opleiding en vooral enige werkervanng zijn Magazijnmedewerker m/v Voor een gezellige afdeling met ca 30 werknemers bij een van onze relaties zijn wij op zoek naar een collega-magazijnmedewerker De werkzaamheden omvatten het klaarmaken van orders, het pieken, containerswerk en overig magazijnwerk. De kandidaat zal na een gesprek met de werkgever voor lange tijd worden aangenomen. De werktijden zijn van 08.45-17.00 uur, 5 dagen per week. Bent u niet ouder dan 30 jaar en op zoek naar een baan als deze? Neemt u dan contact op met Randstad Sassenheim. Magazijn/inpakmedewerker m/v Bent u niet ouder dan 19 jaar en op zoek naar een vaste baan? Dan is de volgende functie vast iets voor u. Voor een snelgroeiend bednjf in Sassenheim zijn wij op zoek naar een jonge, vlotte medewerker voor inpakwerkzaamheden. Opleiding en werkervaring zijn niet zo belangrijk. Wel heel belangrijk zijn motivatie en enthousiasme. Het werk is full-time voor zeer lange tijd. Informatie bij Sacha Kroonenberg, tel. 02522-3 32 34, Sassenheim, Kerklaan 72. Produktiemedewerker m/v in ploegendienst Werktijden. 05.00-14.00 uur of 14.00-23.00 uur. U gaat aan de slag bii een bedrijf in de voedselverwerkende industrie. Hygiëne is dus neel belangrijk. U houdt zich bezig met het verwerken van halffabrikaten of met het magazijnklaar malcen van goed< veerde kandidaten, niet ouder dan 22 jaar, v penoden. Informatie bij Cécile Versteegh, 1 Katwijk, Voorstraat 62 kunt direct aan de slag bij een groenteverwerkend bedrijf. De Informatie bij'cécile Versteegh, tel. 01718-7 50 41, Katwijk. Voorstraat 62. Produktiemedewerkers m/v Voor verschillende bedrijven in de Duin- en Bollenstreek zijn wij op zoek naar jonge enthousiaste kandidaten die bereid zijn de handen uit de mouwen te steken. Er zijn mogelijkheden voor zowel korte als lange tijd. Bent u 17-25 jaar en direct inzetbaar, kom dan snel langs of Allround personeelsfunctionaris m/v Voor de afdeling personeelszaken op het hoofdkantoor te Nieuw- Vennep zoeken wij een zeer zelfstandige personeelsfunctionaris De werkzaamheden bestaan voor 50% uit uitvoerend en voor 50% uit beleidsmatig personeelswerk. U heeft een afgeronde HBO Perso neelswerk- of een vergelijkbare opleiding en bent 29-32 jaar. Heeft u een aantal jaren allround ervaring in een commerciële werkomgeving en tevens pc-ervaring (WP/Word/Lotus/Excel), reageer dan maandag na 14.00 uur. Informatie bij Kiki Reijners, tel. 02526-7 28 44, Nieuw-Vennep, Venneperstraat 8. Heftruckchauffeur m/v Voor een groot produktiebedrijf zoeken wij een ervaren heftruck chauffeur. Het werk wordt verricht in ploegendienst en duurt ongeveer 1 maand Naast het heftruckwerk wordt van u verwacht dat u enige administratieve taken verricht Informatie bij Esther Handgraaf, tel. 02550-1 91 24, IJmuiden, Kennemerlaan 161. Jonge verkoper m/v Voor een technische detaillist zoeken wij een full-time verkoopme dewerker. U heeft affiniteit met doe-het-zelf produkten en bent bereid te werken op zaterdagen en koopavonden. Leeftijd: tot 22 stie bij Hoofddorp, Concourslaan 32. Frezer/programmeur m/v Voor een tecnniscHoedrijf in de IJmond zoeken wij een zelfstandige CNC-frezer/programmeur met minimaal 2 jaar ervaring. Er wordt gewerkt op een 4-assige freesbank met FANUC-besturing. De werkzaamheden starten begin april en zijn voor onbepaalde tijd Informatie bij Richard Kroon, tel. 02510-2 90 13, Beverwijk, Zeestraat 43. MTS'er Werktuigbouw m/v Voor MTS'ers Wtb met minimaal een halfjaar ervaring met montage werkzaamheden hebben wij in de IJmond ruime mogelijkheden. Informatie bij Richard Kroon, tel. 02510-2 90 13, Beverwijk, Zeestraat 43. Tweede monteur m/v bedrijfswagens Voor een gediplomeerde 2e monteur bedrijfswagens hebben wij per direct werk voor minimaal een half jaar. Werkzaamheden bestaan uit het verrichten van onderhoud en het uitvoeren van reparaties en revisies aan bedrijfswagens. Informatie bij Richard Kroon, tel. 02510-2 90 13, Beverwijk, Zeestraat 43. Koeltechnisch monteur m/v Voor een koeltechnisch installatiebedrijf zoeken wij een koelmonteur. Werkzaamheden bestaan uit installatie, reparatie en onderhoud aan koeltechnische systemen. Deze baan is voor lange tijd. Informatie bij Richard Kroon, tel. 02510-2 90 13, Beverwijk, Zeestraat 43. MTS'er Bouwkunde m/v Voor MTS'ers Bouwkunde hebben wij regelmatig korte of lange tijd werk als werkvoorbereider, tekenaar en calculator Heeft u enige ervaring in soortgelijke functies? Reageer dan snel Informatie bij Richard Kroon, tel. 02510-2 90 13, Beverwijk, Zeestraat 43 Ervaren draaier m/v van machine-onderdelen Voor een leverancier van machine-onderdelen in IJmuiden zoeken wij met spoed een conventioneel draaier met veel ervaring. U bent allround en gewend zelfstandig te werken vanaf tekening Deze baan Volslagen loodgieter m/v Voor een van onze relaties in Haarlem zoeken wij een volslagen loodgieter. De activiteiten van het bedrijf richten zich hoofdzakelijk op de burger- en utiliteitsbranche De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit dakbedekkingswerk, gas, water en C V. Van u wordt verwacht een serviceqerichte persoonlijkheid en ervaring in voornoemde werkzaamheden Een rijbewijs is voor deze functie noodzakelijk. Het werk is voor lange tijd Informatie bij Eric van der Valk. tel 023-31 90 64, Haarlem, Gedempte Oude Gracht 71 Werkvoorbereider m/v Voor een van onze relaties zoeken wij een MTS'er Elektro/ Energie techniek. die verantwoordelijk wordt voor de werkvoorbereiding van arding- en bliksemsystemen Kennis en ervaring met computers porten en aansturing en begeleiding van monteurs Deze baan is lange tijd. Informatie bij Eric van der Valk, tel. 023-31 90 64. Haarlem, Gedempte Oude Gracht 71 Operators m/v In verband met de toenemende werkdruk bij een van onze relaties wordt met ingang van 1 mei a s de dagdienst uitgebreid met 2 extra ploegen. Hiervoor zoeken wij LTS'ers met een goede beheersing van de Nederlandse taal. een hoge mate van zelfstandigheid en die in staat zijn zeer nauwkeurig te werken De werkzaamheden zullen bestaan uit het in- en afttellen en schoonhouden van machines waarmee tabletten geslagen worden Het werk is voor lange tijd Informatie bij Wytske Feddema. tel. 023-31 92 26. Haarlem, Gedempte Oude Gracht 71. Eerste of tweede automonteur m/v Zijn auto's uw grote hobby? Dan hebben wij wellicht een baan voor u Bij een dealer van een gerenommeerd Frans automerk in Hillegom kan een 1 e of 2e monteur voor enkele maanden aan de slag. Uw werk bestaat uit onderhoudswerk en grote en kleine beurten Informatie bij Gaston Badoux, tel. 02520-2 15 65, Hillegom, Meerstraat 25. Bouwkundig tekenaar m/v Een relatie in Leiden is op zoek naar een AutoCAD-tekenaar met werkervaring. U gaat tekenen via het tekenprogramma Allplan. Om u snel in te kunnen werken is tekenervaring via de computer noodza kelijk. Allplan is een professioneel CAD-systeem voor architecten en Vliegtuigspuiter m/v Wij ziin op zoex naar een ervaren spuitr e Versteegh, tel. 01718-7 50 41, het voorbehandelen en spuiten van vliegtuigonderdelen. Deze baan is voor lange tijd Informatie bij Cécile Katwijk, \j DTP-installateur/monteur m/v Een grafische handelsmaatschappij is dringend op zoek naar een monteur voor haar technische dienst Werkzaamheden bestaan uit het installeren van (DTP) software, het repareren van hardware en de daarbij behorende nevenactiviteiten Functie-eisen: MTS Elektronica (eventueel aangevuld met AASE-certilicaat). in staat zelfstandig te werken, niet ouder dan 30 jaar en in bezit van een rijbewijs. Informatie bij Nico van den Hoek, tel. 02907-81 99. Halfweg, Oranje Nassaustraat 38. Technisch medewerker m/v binnen- en buitendienst buitendienst. Voor het filiaal in Utrecht een technisch medewerker binnendienst. Werkzaamheden bestaan uit het adviseren van klanten bij aankoop van computers en randapparatuur en reparatie en installatie U bezit een MTS-diploma (bij voorkeur Telematica) of een LTS-diploma met aanvullende cursussen Uitgebreide kennis van hard- en software en goede communicatieve vaardigheden zijn Verpleegkundige/ZV'er m/v Heeft u zin om af en toe eens te werken in de thuiszorg of in zieken huizen? Kom dan snel langs. Er is regelmatig werk Informatie bij Annemarieke Bakker, tel. 02510-2 91 97, Beverwijk, Zeestraat 43. Apothekersassistent m/v Voor een ziekenhuisapotheek in Haarlem Bent u full time lange tijd Basisarts m/v Voor een opvangcentrum. Kennis van de Engelse taal is een vereiste, r-gen, u j dagen per week 1 jaar werkervaring? Reageer dan Ziekenverzorgenden m/v U wilt graag 's ochtends, s avonds of juist In de nacht werken Het kan allemaal in zowel bejaarden- als verpleeghuizen in Haarlem en omgeving. Informatie bij Afke de Vreeze, tel. 023-31 93 04, Haarlem, Gedempte Oude Gracht 82e Gezinsverzorgenden m/v Heeft u verzorgende ervaring en vindt u het leuk om met name bejaarde mensen thuis te verzorgen? Dan kunt u part-time voor ons aan de slag Jol m 11l w<-«-k"*nirl»I wil .'...n>il ul< 11 b.-.i i.u, uit het wassen, aankleden en het bereiden van warme maaltijden Informatie bij Cécile Versteegh, tel. 01718-7 50 41, Katwijk, Voorstraat 62. Kelners/serveersters m/v Regelmatig hebben wij werk in verschillende hotels en restaurants. Bent u in bezit van zwart/wit kleding en kent u alle kneepjes van het vak? Komt u dan snel langs, zodat wij u kunnen inplannen voor verschillende diensten. Informatie bij Lotje Vis, tel. 01719-4 65 33, Noordwijk aan Zee, Quarles van Uffordstraat 1 Verkoopmedewerker m/v Voor een brood- en banketzaak in Wassenaar zijn wij op zoek naar een jonge representatieve medewerker Het betreft een baan voor 27 uur inde week. Dit kunnen in de toekomst meer uren worden. Bent u klantgericht ingesteld en vindt u het niet erg ook op koopavond en zaterdag te werken? Neemt u dan zo spoedig mogelijk contact op. Informatie bij Ellen v.„, .Ie, WilliEtel 071-61 85 43, Voorschoten, Schoolstraat 95. Data-entry Voor 2 dagen per week zoeken wij voor een klein, internationaal bedrijf een medewerker data-invoer U voert inkoopgegevens en orders in. Wat wij zoeken is een flexibel persoon, die beschikbaar is op dinsdag en donderdag (eventueel ook andere dagen ter vervanging van vakanties! De werktijden zijn van 08.30-1700 uui U heeft ervaring met het invoeren van ordergegevens De voertaal in het bedrijf is Engels, dus het is noodzakelijk dat u dit vloeiend beheerst in woord en geschrift Informatie maandag na 14 00 uur Informatie "bij Caroline van Lambaart, tel 02503-3 5 5 34, Hoofddorp, Concourslaan 32. Bereikbaarheidsdiensten in de wijk Voor A-verpleegkundigen of ziekenverzorgenden Het betreft met name weekeinddierwten waarbij u tussen 07.00-09 00 uur 's ochtends bereikbaar moet zijn en eventueel opgeroepen kunt worden Informatie bij Lydia Draaijer, tel. 023-31 90 46. Haarlem, Gedempte Oude Gracht 82e Bakt u ze bruin? Voor een Zuid-Amerikaans restaurant zoeken wij een jonge enthou siaste kok U kan zelfstandig werken en vindt het geen probleem voor ca. 40 mensen te koken. Hiernaast bent u ook verantwoordelijk voor de voorraad, U werkt van 15.00-22.00 uur, full-time, ook op zaterdag en zondag. Informatie bij Ellen van der Willik, tel. 071-61 85 43, Voorschoten, Schoolstraat 95.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 27