Radio veteraan Skip Voogd zonder heimwee commercieel Radio Televisie t' rad 10 VRIJDAG 17 MAART 1995 selectie 'Stedentrip' gaat vandaag over Luxemburg. Op de foto: een ge bouw in het oude gedeelte van de stad, met de spreuk: 'Wij willen blijven zoals we zijn'. (Nederland 1,19.28 uur) De kleedkamer Nicolle van de Velde is slechtziend. Ze houdt vari mooie kle ren en doet haar best om er piekfijn uit te zien. Maar hoe kun je je smaak vol kleden als je jezelf niet in de spie gel kunt zien. Ondanks haar handicap houdt ze van show en uiterlijk ver toon. In de kleedkamer is zij afhanke lijk van anderen en moet zij er op ver trouwen dat haar omgeving aanvoelt hoe ze eruit wil zien. Als 18-jarige nam ze deel aan Miss-verkiezingen en won ze diverse prijzen. Tegenwoordig doet ze aan ballroom-dansen en laat ze zich tijdens wedstrijden in een fel rode baljurk leiden door haar dans partner. Nederland 3 17.40 >p\ I Stedentrips Luxemburg is in 1995 Culturele Hoofdstad van Europa. Het hele jaar zijn er in dit kader tentoon- I stellingen en manifestaties. Thema is 'de harmonie tussen Luxemburgers en buitenlanders'. Deze extra aan- dacht voor de (Europese) cultuur vormt voor de toerist een aanvulling J op het historische stedeschoon, dat vooral te vinden is in de oude vestmg- i werken. Spectaculair zijn de drie bruggen over het diepe dal van de Al- I zette en de Petrusse. Nederland 1 19.28 Van gewest tot gewest Drenthe is een van de mooiste provincies van Neder land en daarom willen veel mensen hier graag wonen, 'drenthenieren' is t jj een begrip geworden. De laatste jaren r wordt duidelijk dat de uitbreidings wijkjes aan bestaande dorpen de schoonheid als gebied danig aantas ten. Er wordt gesproken van 'schim melziekte' en van 'witte tornado'. Nederland 3 19.33 Lieve Martine Vanavond besteedt 'Lie ve Martine' aandacht aan geuren en de effecten vas geuren. Wat is er ei genlijk zo lekker aan een parfum dat naar vers gemaaid gras ruikt? Tijdens haar zoektocht naar het grasparfum stuitte presentatrice Martine van Os op een aantal merkwaardige ontwik kelingen in de wereld die geurindus- trie heet. Wist u bijvoorbeeld dat geu ren herinneringen kunnen oproepen bij mensen die aan geheugenverlies lijdt? En dat vrouwen beter kunnen ruiken dan mannen? Nederland 1 20.31 Shame Amerikaanse tv-film van Dan Lerner. De succesvolle advocate Dia na Cadell komt er achter dat in een klein plaatsje in Oregon twee meisjes zijn verkracht, maar dat niemand de daders durft aan te pakken. Diana haalt één van de meisjes over een aanklacht in te dienen. Nederland 2 22.02 Postema op pad Koos gaat op bezoek bij Ben Pon in Amerika: Pon was eind jaren vijftig een professionele auto coureur. Na een aantal crashes hield hij het racen voor gezien en stortte hij zich op een nieuwe sport: kleiduiven schieten. In 1980 raakte hij in Ame rika verzeild in het plaatsje Carmel. Hij zette zijn activiteiten in Neder land op een laag pitje, kocht een wijngaard in Carmel-Valley en begon zijn eigen wijnproduktie als hobby en voor eigen gebruik. Inmiddels is Pons reputatie als wijnboer gevestigd en staat zijn rode wijn op de kaart van de betere restaurants in Carmel. Ben leidt Koos rond op zijn wijngaard en inde bottelarij. RTL 4 22.20 nederland o nederland nederland 16.13 i 16.20 NOS-Nieuws voor doven en slechtho renden i Ja natuurlijk: Bloemen en planten. Tuinmagazine. Presenta tie: Annemarie Görts 16.49 Willem Wever. Programma waarin vragen van kinderen beantwoord worden. Presentatie: Jo- .chem van Gelder 17.15 Trekking Bankloterij 17.29 Cartoon Club. Gevarieerd tekenfilm-pro gramma. Met o.a. de Roze Panter, Popeye, Woody Woodpecker en Daffy Duck 17.57 18.29 20.00 20.24 20.31 21.22 21.58 23.47 23.59 00.04 Boggle. Woordspel. Presentatie: Henk Mouwe A different world. Amerikaanse comedyse rie. Freddie houdt een dansmarathon en Whitley moet een lastige student wat manieren bijbrengen. AfIDancing machines Prettig weekend. Culturele en recreatieve uitgaanstips. Presentatie: Tineke de Groot, Jessica Broekhuis en Hein Hans- se n Stedentrip. Reportageserie over Eu ropese steden. Vanavond: Luxemburg, Culturele Hoofdstad van Europa 1995 NOS-Journaal NOS-Weeroverzicht Lieve Martine. Programma waarin vragen en problemen van kijkers worden behandeld. Pre sentatie: Martine van Os Brandpunt. Actualiteitenrubriek New York Police (NYPD Blue). Amerikaan se politieserie. Andy Sipowicz en Bobby Simo- ne onderzoeken de dood van de vrouw van dr. Peter Shennon. Af IThe final adjustment Sporen: Choice and desti ny. Portret van de ouders van de Israëlische regisseuse Tsipi Reibenbach die di verse concentratiekam pen overleefden Trekking Giroloterij NOS-Journaal Einde 16.24 16.49 17.23 17.58 Jules unlimited. Populair-wetenschappe- lijk magazine. Herh NOS-Journaal Peppi en Kokki. Kinderserie. Peppi en Kokki willen naar Tirol, maar hebben al moeite het station te bereiken. AfIHet mislukte reisje De teenage hero turtles Tekenfilmserie. Af I.: Back to the egg Bassie en Adriaan en de reis vol verrassingen. Jeugdserie. AfI.: Een won derlijkeontdekking Schone schijn Engelse comedyserie 20.01 20.29 21.01 22.02 23.35 00.05 Met om: NOS-Journaal 2 Vandaag. Met actualiteiten. Presen tatie: Victor Deconinck NOS-Sportjournaal NOS-Hoofdpunten uit het nieuws gevolgd door het weer Einde De dierenspoedkliniek. Serie over eerste hulp voor dieren in de dieren spoedkliniek in Amster dam. Afl. 5 Onderweg naar morgen. Nederlandse soapserie. Jur vertelt Margot niet wat hij in het ziekenhuis te horen heeft gekregen De leukste thuis. Home-videobloopers. Pre sentatie: Linda de Mol Ik ben je moeder niet. Nederlandse comedyse rie. Als Peter het mooiste meisje van de klas aan een voldoende voor wis kunde helpt mag hij als beloning mee naar de sauna. Afl.: Met de billen bloot TROS TV show op reis. Talkshow. Presentatie: Ivo Niehe Shame. Amerikaanse tv-film van Dan Lerner. Met: Amanda Donohoe, Dean Stockwell, Lee Garlington e.a. De verandering. Serie gesprekken. Presen tatie: Feike ter Velde Late nite concert. Muziekspecial van de Amerikaanse percussio nist Alex Acunaenzijn band The Unknown NOS-Journaal 18.10 18.15 19.00 19.29 19.33 20.01 21.54 22.00 22.16 22.34 00.07 00.12 i De kleedkamer. Serie portretten van men sen die in twee verschil lende werelden leven. Afl. 6 De Fabeltjeskrant. Poppenserie. Afl.: De nieuwe schoorsteen Sesamstraat. Kleuterprogramma. Afl.: Cadeau. Rik is niet blij met het cadeau dat hij heeft gekregen NOS-Jeugdjournaal Klokhuis. Informatief kinderpro gramma. Hoe leeft een kind op een boerderij? Lingo. Woordspel. Presentatie: Francois Boulangé Uitz. politieke partijen: RPF Van gewest tot gewest. Regionaal magazine Werken aan werk: Degietautomaat. Serie over automatisering in de metaalsector. Afl. 4. Van daag over het werk in een ijzergieterij Onder de hamer (Under the hammer). En gelse serie. Maggie vraagt Ben Glazier te onderzoe ken waar het Romeinse Venus-beeldje vandaan komt, dat iemand in zijn tuin gevonden zou heb ben. Het lijkt erop dat Calpurma betrokken is bij een kunstzwendel vanuit het voormalige Joegosla vië. Afl. 7: Treasure trove De connaisseur. Cultuurquiz. Presentatie: Ad 's-Gravesande Trekking dagelijkse lotto NOS-Journaal NOS-Sportjournaal Nova. Actualiteitenprogramma, met nieuws uit binnen- en buitenland. Met NOS-Ge- sprek minister-president. Presentatie: Maartje van Weegen Bad girls of music. Documentaire over de ontmoeting tussen de 94- jarige violiste Olga Rudge en haar 42-jarige collega Vera Beths, vertegenwoor digers van verschillende generaties en periodes NOS-Nieuws voor doven en slechtho renden Einde 15.05 15.10 18.30 19.00 19.30 19.50 20.00 22.20 23.20 23.50 rtl o Showtime shop. Thuis bellen en bestellen Santa Barbara. Amerikaanse soap Vier uur nieuws The Oprah Winfrey show. Amerikaanse talkshow. Thema: Opsporing ver zocht 5 uur show. Gevarieerd middagmaga zine Zes uur nieuws Ooggetuige. Reportages Rad van fortuin. Spelprogramma. Presen tatie: Hans van der Togt The bold the beautiful. Amerikaanse soap. Ridge en Brooke bespreken Erics situatie Half acht nieuws Weer Goede tijden slechte tijden. Nederlandse soap. Lin da's filmrol maakt een scheiding van Stan onver mijdelijk Vrouwenvleugel. Nederlandse dramaserie. Nel ziet het weer hele maal zitten met Trip. Snoes is jarig, maar nie mand weet dat Het uur van de waarheid. Documentaireserie Postema op pad Nieuws, sport en weer Hearts and armour. Amerikaanse speelfilm uit 1983 Nachtprogramma rtl 15.30 TV Boetiek. Homeshopping-program- 16.00 16.30 16.55 17.20 17.50 18.40 19.35 20.00 20.25 22.05 22.35 22.40 23.35 00.55 01.25 Family ties. Amerikaanse comedyserie Goede tijden slechte tijden. Nederlandse soap. Herh MASH. Amerikaanse comedy Alf. Amerikaanse comedy. Alf voelt zich helemaal thuis op de stoel van Johnny Carson in diens Tonight show The A-team. Amerikaanse actieserie Baywatch. Amerikaanse serie. Herh 't Is me ook wat moois Fresh prince of Bel Air. Amerikaanse comedyserie A perfect little murder. Amerikaanse dramafilm Playboy late night. Erotisch magazine Nieuws. Kort nieuws. Presentatie: Sacha de Boer Cracker. Engelse detectiveserie. De schoolmeester Kenne th Trant wordt in het ge heim gefotografeerd door zijn schoonzus Norma, terwijl hij de liefde be drijft met een scholiere Third party risk. Engelse thriller Hei elei, kuck elei aktuell. Luxemburgs programma Nachtprogramma Nicolle van de Velde, die zeer slecht kan zien, speelt trombone in een 'dweilorkest' in 'De kleedkamer'. (Nederland 3,17.40 uur) televisie morgen NEDERLAND 1 07.00 NOS-Tekst tv. 08.30 Warreltaai. 08.47 Leven in de Pruikenti|d09.09 Nieuws uit de natuur, 09.29 Schooltv- Weekjournaal. Actualiteiten. 10.00 AR BO, een praktische aanpak. 10.30 Ef fectief onderhandelen. 11.00 NOS Tekst tv. NEDERLAND 2 07.00 Alles kits. kinderprogramma. Met: Studio op stelten. Gevarieerd kinderpro gramma met Paulus de boskabouter. Wat gebeurt er later. Medisch Centrum Muis, Doug en KRO's Tekenfilmfestival. 07.52 Cartoon club. Gevarieerd teken filmprogramma met o.a. de Roze Pan ter. Popeye. Woody Woodpecker en Daf fy Duck. 08.17 Confetticlub, gevarieerd jeugdmagazine. Aansl.: Kladderadatsj. kinderkunstprogramma. De droomshow, spelprogramma. 09.09 Extra large, geva rieerd kinderprogramma. 09.36 Boggle, woordspel. 10.01 Prettig weekend, cul turele en recreatieve uitgaanstips. 10.26 Filmspot. filmmagazine 10.52 Niet te geloven. NEDERLAND 3 09.00 NOS-Nieuws voor doven en slechthorenden. 09.07 Einde. RTL4 06.30 Hei elei kuck elei. Luxemburgs programma. 07.00 Telekids. Kinderpro gramma. MTV komt snel met Nederlandse muziekzender AMSTERDAM GPD Muziekzender MTV komt nog dit jaar met een tweede, Neder landstalig televisiestation. De nieuwe zender, die de naam VH1 (Video Hits 1) meekrijgt, is bestemd voor kijkers in de leef tijd van 25 tot 49 jaar. Wat vormgeving betreft zal VH1 'rustiger' zijn dan MTV, dat zich richt op de kijkers van 16 tot 24 jaar en waar de beelden elkaar in een pijlsnel tempo op volgen. De programmering van het station zal voor 60 procent bestaan uit eigentijdse pop en voor 40 procent uit muziek uit de jaren zestig en zeventig. Voor genres als house, rap en garage- rock is geen plaats op VH1 VH1, bestemd voor de mu ziekliefhebber die MTV is ont groeid, bestaat al een jaar of tien in de Verenigde Staten. Sinds september is het nieuwe kanaal in Engeland te ontvan gen, en sinds 10 maart ook in Duitsland. De programma's worden voor het grootste ge deelte lokaal geproduceerd. tel evisie buiten la nd AARDEN ANP et is veel radioluisteraars wel- :ht ontgaan, maar Skip Voogd al vast commercieel. Zonder eugje heimwee nam de pre- tntator na dertig jaar afscheid m de NCRV. Sinds begin maart presenteert (61) op zaterdagavond in uur op Euro JazzRadio. Soft ving is de naam van het pro- amma. „Aardige mensen, ik ag doen wat ik wil. Binnen de enzen van dat begrip dus." Het gaat niet goed met de ra- o, constateert Voogd. De pu- ieke radio heeft te veel trekjes 'ergenomen van de commer cie concurrentie. Overdag ardt de radio beheerst door ;t knellende harnas van het radio q der heel uur nieuws. 16.05 Welinge- hte kringen. 17.07 TROS Aktua. .07 TROS Aktua. Vervolg. 19.04 OS Interaktief. 20.04TROS Klan- iservice. 22.04 Hier en nu-sport. .07 Met het oog op morgen. 00.04- .00TROS Nachtwacht. n Jer heel radio q uur nieuws. 17.04 Van (vervolg) -19.04 De gouden greep. 10^04 weekend-radio. 22.04-24.00 _eeljavond van het sentiment. heel uur nieuws. 17.04 Rinkel- r8 kinkel. 18.04 De Avondspits. 19.04 oor 7. 20.04 Paperclip magazine. .04 Villa 65. 00.04 Countdown.ca- 0h, wat een nacht. -mi radio o enqoo De Nederlanden: Romantische - Bfesters. 17.00 Operette. 18.04 Lis- L'ne Faust symphome. Berliner waii'barmoniker. 19.15 Responsoria n eé John Taverner. 19.35 Maxim Ven-- ;le jpv speelt Prokofjev 120.02 indconcert: De Matinee. Radio Ka- 'fork, met sopraan en viool. 22.00 rphtelijke kleuren. 22.55 Muziek n fydeze eeuw: Boulez dirigeert i tijuwbaard. 00.00-01.00 Vincent na (dernacht. radio dal)r heel uur t/m 17.00 en 07.30 gw»s. 17.08 Radio UIT. 17.40 De l UVïdkamer 17.50 D66 18.02Adu- istafeiten- en religieus programma in ;n:lArabisch 18.45 Actualiteiten in welTurks. 19-00 Nieuws en actuali- ?n in het Turks. 19.45 Nieuws en laliteiten in het Marokkaans en J>ers. 20.30 Nieuws en actualjtei- - m|n het Chinees 21.00 Licht en icht. 21.39 EO-Metterdaad. 21.40 ken wijzer. 22.00 De avonden om ca. 22.15 De Leestafel; ca. iO Weeksluiting. format. „Een gouwe ouwe, een tip, een hit..." Voogd kan het rit me dromen; hij gruwt er van. Programmamakers krijgen het steeds moeilijker. Ze kun nen best worden vervangen door een computer, een kosten besparing die bij commerciële omroepen al vlijtig wordt toege past. De enige die zich naar de mening van Voogd aan elk for mat onttrekt is Willem Duys. „Die draait wat hij wil. Als hem die vrijheid wordt ontnomen, stapt hij op." Voor de publieke omroep ligt volgens Voogd geen opgewekte toekomst in het verschiet. Hij maakt sterk de indruk blij te zijn dat hij dat domein heeft verla ten. „Er lopen in Hilversum te veel grote en kleine chefjes rond. Die nemen beslissingen over zaken waarvan ze absoluut geen verstand hebben .Onder het mom van identiteit strijden die nu om het voortbestaan van hun omroep. Ik vind dat er een publieke omroep moet blijven bestaan maar de verenigingen met die blaadjes hebben zich zelf overleefd." Inhoudloos gebabbel Van loodzware organisaties met te veel doctorandussen moet hij niets weten, voor de meeste col lega's heeft hij evenmin een goed woord over. „Als je meer 'hebt dan het diploma lagere school wordt dat tegen je ge bruikt. Aan de correcte uit spraak van het Nederlands wordt al lang geen aandacht meer besteed. Veel erger vind ik echter de taalfouten en het in houdsloze gebabbel." Zelf moest de uit Den Haag afkom stige Voogd op spraakcursus omdat zijn s floot en zijn r on voldoende rolde. Meestal stemt Voogd af op Radio 1. „Wat de VPRO bij' voor beeld vrijdag doet op Radio 1, zou ik niet graag willen mis sen." Voogd is trouw luisteraar Skip Voogd. •ARCHIEFFOTO van Argos, een programma dat onderzoeksjournalistiek pleegt. Echt thuis heeft Voogd zich bij de NCRV, waar hij na een kort verblijf bij VARA en AVRO, be landde, nooit gevoeld. Als onderwijzer van neder- lands-hervormde afkomst, was hij de aangewezen persoon om de christelijke zuil wegwijs te maken in de populaire muziek. Dat moest wel want de NCRV werd geacht uren uit te zenden op het toen net opgezette Hil versum 3. „Sinds de jaren twin tig was daar niets gebeurd. Elk vorm van amusement werd vooral als een bedreiging ge zien. Ze vroegen me of het met minder gitaren kon. Gitaren, dat was niets voor de NCRV. Daarin is later wel wat verandering ge komen." Rock and roll Met Voogd had de NCRV toch bepaald geen wilde heiden op haar erf toegelaten. Hij moest niets hebben van rock and roll. „Het lijkt er op dat het schrikbe wind van de rock and roll ge passeerd is!", schreef de man die gevormd was door de naoorlogse muziek van de big bands. „De jeugd begint be langstelling te tonen voor ande re sterren dan de stampende or kesten en de schreeuwende stuiptrekkende zangers. Dat was de mening van Voogd in 1957. Hij heeft onge lijk gekregen. Rolling Stones en erger moesten nog komen, in de punk dreigde Voogd defini tief ten onder te gaan. Dat ge beurde niet. Aan de hand van Voogd maakte de NCRV-luiste- raars kennis met Pat Boone en Cliff Richard, nog steeds een fa voriet van de plaatjesdraaier. Populaire muziek, mits be schaafd en welluidend, had een plaats in het leven van de pro testants-christelijke volksdeel veroverd. Hij is er drie decennia blijven zitten. „Een vaste baan, met mogelijkheden om daar naast hoesteksten te schrijven. Bovendien is het mooi wonen in Het Gooi", zegt hij. Het calvi nisme is niet goed geweest voor Nederland, vindt Voogd. „Als muziekliefhebber was ik na tuurlijk liever in Amerika of En geland geboren." Voor Voogd begon het alle maal bij Tuney Tunes, het enige illegale blad dat ontbreekt in de collectie van het Rijks Instituut voor Oorlogsdocumentatie. Als veertienjarige was hij in het be gin van de jaren vijftig er altijd als de kippen bij als er een nieu we editie uitkwam. Door trouw op- en aanmerkingen te sturen naar de uitgever, werd hij de eerste betaalde redacteur. De uitslag van de jaarlijkse polls verzon hij zelf, het omvangrijke correspondenten bestond niet de stukjes kwamen voorname lijk uit zijn duim. Dat heeft hij later moeten toegeven. Voogd noemde dat onschul dig, misschien was het niet meer dan een jeugdzonde. Zijn uitgever nam het publiek dat hongerde naar Engelstalige songteksten in ieder geval niet serieus. Nu ergert Voogd zich aan de Hilversumse radio, die de luisteraars, computer ge stuurde programma's voorscho telt. „Hoe platter, hoe beter. Echte kwaliteit wordt mogelijk 's nachts uitgezonden. Maar ge wone mensen zoals ik slapen dan." speelfilms op televisie Buddy, Buddy (1981-USA) Onderhou dende komedie van Billy Wilder met Walther Matthau en Jack Lemmon. Een uitgebluste huurmoordenaar en een verlaten echtgenoot lopen elkaar tegen het lijf in een hotel. BRTN 1 21.25 Bugsy (1991-USA) Groots opgezet mis daaddrama over de vader aller gang sters. Warren Beatty vertolkt het leven van de man die droomde van een gok paleis in de woestijn. Regie: Barry Le- vinson. RTL Television 22.00 Simple Men 1992-USA) De broertjes William Sage en Robert Burke zijn el- kaars tegenpolen die samen op zoek zijn naar hun militant linkse vader. Ge- kunselde komedie van Hal Hartley. BRTN 2 23.00 Third Party Risk 19555-GB) Thriller van Daniel Birt waarin Lloyd Bridges een oude songwriter speelt die verdacht wordt van moord. Natuurlijk moet hij Duitsland 3 zelf zijn onschuld bewijzen. RTL 5 23.35 00.20 Hearts and Armour 1983-l/USA) Chris telijke kruisridders maken zich op voor de strijd tegen de Moren. Ondertussen is er tijd voor amore. Mooi aangeklede avonturenfilm van Giacomo Battatio met Rick Edwards. RTL 4 23.50 Die Unsichtbare Krallen des Dr. Mabuse (1962-D) Zwak vervolg van Harald Reinl op Fritz Lang's meesterschurk Mabuse films. Detective Lex Barker ver moedt de hand van de boef in een reeks theatermoorden. Duitsland 2 24.00 Dillinger Morto 1968-1) Merkwaardi ge. fascinerende misdaadfilm van Mar co Ferreri waarin Michel Piccoli thuis komt, zijn vrouw slapend aantreft en een revolver in de keukenla vindt. Ver rassend einde. Revolution 1985-USA) Zwaar aangezet drama over het vreselijke lot waar men sen aan onderworpen kunnen worden. 1776, de Amerikaanse revolutie breekt uit en Al Pacino en Nastassja Kinski zijn verliefd. BBC 2 01.15 Golden Rendezvous (1977-USA) Een bende terroristen kaapt een cruise schip om de kluis van het casino te kunnen kraken. Matige verfilming van het boek van Alistair MacLean door As hley Lazarus met Richard Harris. Duitsland 1 01.25 Tender is the night 1962-USA) De neu rotische Jennifer Jones wordt verliefd op haar psychiater, trouwt en kikkert op. Man Jason Robards jr. kwijnt echter weg. Goed drama van Henry King naar Scott F. Fitzgerald. Duitsland 2 01.25 In de Amerikaanse speelfilm 'Simple Men' zijn de broers Bill en Dennis McCabe op zoek naar hun vader. (BRTN 2,23.00 uur) BRTN 1 17.10 Sinja Mosa. 17.35 Paradise Beach. 18.00 Journaal. 18.10The bold and the beautiful. 18.35 Blokken. 19.05 Neighbours 19.30 Journaal en sport. 19,58 Weerbericht. 20.00 Regeringsme dedeling. 20.05 Tartufo. 21.25 Buddy, Buddy 23.00 Hearts afire. 23.25 Weer bericht 23.27 Einde BRTN 2 18.00 Tik tak. 18.05 Ocean girl 18.30 Disney Festival. 19.00 The odyssey 19.30 Journaal en sport. 19.58 Weerbe richt 20.00 Niveau 4: Cordon bleu. 20.30 Doe het zelf. 20.50Vlaanderen vakantielan. 21.30 TerZake. 22.17 Paardenkoersen. 22.20 Première Film en Video. 23.00 Simple men. 00.40 Coda. 00.43 Einde DUITSLAND 1 15.10 Der Bërenhauter, sprookjesfilm. 16.30 Alfredissimo! 17.00 Tagesschau 17.10 Brisant. 17.40 ARD vor acht. 17.50Tagesschau-Telegramm. 17.55 Verbotene Liebe 18.00Verbotene Lie- be. Vervolg. 18.25 Marienhof. 18.49 Tagesschau-Telegramm. 18.54 Mr. Bean. 19.25 Herzblatt. 19.53 Das Wet ter. 19.58 Heute abend im Ersten. 20.00 Tagesschau. 20.15 Stars '95, galapro gramma. 22.00 Pro Contra, discussie programma. 22.30 Tagesthemen. 23.00 ARD-Sport extra. 23.30 Justin Case 00.40 Nachtmagazm. 01.00 Harlem Hip-Hop. 01.25 Golden rendezvous, thriller. 03.100hne Filter extra. 03.55 Zuschauen - Entspannen - Nachdenken. DUITSLAND 2 16.00 Heute. 16.05 Macht der Leiden- schaft 16.55 Sport heute 17.00 Heute 17.08 Lénderjournal 18.00 Heartbreak High. 19.00 Heute. 19.20 Weerbericht 19.25 Frauenarzt Dr. Markus Merthin. 20.15 Faust. 21.15 Die ZDF-Reportage: Rote Rosen aus Bogoté. 21.45 Heute- journal. 22.15Aspekte. 22.50Willem- sens Woche. 23.45 Heute nacht. 00.00 Die unsichtbaren Krallen des Dr. Ma buse. speelfilm. 01.25 Tender is the night, speelfilm. 03.45 Text aktuell DUITSLAND 3 18.00 NRW - Nachrichten. 18.05 KuK, gevarieerd magazine. 18.30Konto. 18.45 Aktuelle Stunde. 19.25 Fenster- programmeder Landesstudios, 19.45 ALTERnativen. 20.15 Stadl-G'schich- ten. 21.00 WDR aktuell. 21.15 Lustfak tor 10. 22.00 B. trifft. 23.00 Ruckblen- de. 23.15 Swing Guests, documentai re. 00.15 Nachrichten. BBC 1 15.50 The flying doctors. 16.35 Bugs Bunny. 16.45 Children's Comic relief. 18.00 Newsround. 18.10 Maid Marian and her merry men. 18.35 Neighbours. 19.00 Nieuws en weerbericht. 19.30 Reg. nieuws. 20.00 The night of Comic relief: Chris Evans - Don't forget your nose, benefietprogramma. 20.05 Old Macdonald. 20.15 Richard Wilson Christmas in Africa. 20.25 Oliver 2 Let's Twist again. 20.35 Wet, Wet, Wet 20.40 Damien's story. 20.50 Ginormous ginger climax. 21.00 Harry Enfield and his charidy chums. 21.05 Oliver 2 - Let's Twist again. 21.30 Torvill and Bean 21 45 Billy Connolly's family reunion. 21.50 At home with the Slobs. 22.00 Nieuws en weerbericht. 22.30 French and Saunders and much more 22.35 Oliver 2 - Let's Twist again. 22.45 Clean, clean water. 23.00 Eric Clapton and Mick Hucknall. 23.10 Michelle's story. 23.15 Ruby's million 23.20 Snog-a thon. 23.30 Smith and Jones and Mad ness. 23.40 Alan Partridge in Norwich. 23.45 Victoria Wood - Living without wa ter. 23.55 Dawn. 00.20 Reeves and Mor timer 00.30 Lenny Henry presents Belfast live. 01.30 Late and languid with Jonathan Ross. 02.00 Comedy film of the nation's choice. 00.00 Blazing saddles. 00.00 Carry on camping. 00.00 The Pink Panther. 00.00 Little shop of horrors. 03.50 Weerbericht. BBC 2 15.15 Sport on Friday 16.50 Nieuws en weerbericht. 17.00 Today's the day 17.30 Ready, steady, cook. 18.00 Esther. 18.30 All in the mind. 19.00 Captain Scarlet and the Mysterons. 19.25 The champions. 20.15 The O-Zo- ne. 20.30 Operavox. 21.00 The photo show. 21.30 Gardeners' world. 22.00 Two's comedy. 22.30 Russian wonder land. 23.20 Travel show short cuts. 23.30 Newsnight. 00.15 Weerbericht. 00.20 Tribute to Nigel Finch - Chelsea Hotel. 01.15Revolution, speelfilm. CNN 16.30 World sport. 17.30 Business Asia 18.00 Business Asia. Vervolg. 20.00 World business today. 21.00 Internatio nal hour. 21.300J Simpson special 23.00 World business today update 23.30 World sport. 00.30 Showbiz today. 01.00 Moneyline 01.30 World re port. 02.00 Prime news. 03.00 Larry King live. 04.300.J. Simpson special li ve. 05.30 Showbiz today. MTV 16.0OThe Zig Zag Show. 16.30 The report. 16.45 CineMatic. 17.00 News at night. 17.15 3 from 1. 17.30 Dial MTV 18.00 Music non-stop. 20.00 Greatest hits. 21.00 Most wanted. 22.30 Beavis& Butt-head 23.00 The report. 23.15 Ci neMatic. 23.30 News at night 23.45 3 from 100.00 Party zone. 02.00 The soul of MTV. 03.00 The grind. 03.30 Night videos. 08.00 Einde. NBC SUPER CHANNEL 17.30 FT Business tonight. 18.00 Today. 19.00 ITN World news. 19.30 NCAA Basketball. 21.30 Inside edition. 22.00 ITN World news 22.30 The to night show. 23.30 Real personal 00.00 FT Business tonight. 00.20 US Market wrap. 00.30 NBC Nightly news. 01.00 Equal time. 01.30 Holiday destinations. 02.30 NCAA Basketball. 04.00 Dateline. 05.00 Inside edition. TV5 16.00 Nieuws. 16.10 Regions gourman des. 16.25 Bibi et ses amis. 17.00 La chance aux chansons. 17.45 Questions pour un champion. 18.00Questions pour un champion. Vervolg. 18.15 Vi sions d'Amérique. 18.30 Nieuws en weerbericht. 18.55 Revue de presse. 19.00 Paris lumières. 19.30 Belgisch nieuws. 20.00 Passe moi les jumelles. 21.00 Faits divers 21.55 La météo des cinq continents. 22.00 Frans nieuws. 22.45 Taratata. 00.00 Intérieur nuit 00.45 Nieuws en weerbericht. 01.15 Vi sions d'Amérique. 01.30Géopolis. 03.00Tell quel. 03.30 Télétexte 04.00 Faut pas rêver. 05.00 Temps présent. RTL TELEVISION 16.00 Hans Meiser. 17.00 Jeopardy! 17.30 Unter uns 18.00 The bold and the beautiful. 18.30 Explosiv Tele gramm. 18.45 RTL aktuell. 19.10 Explo siv - Das Magazin. 19.40Gute Zeiten. schlechte Zeiten. 20.15Getting Gotti, thriller. 22.00 Bugsy, gangsterfilm. 00.45 RTL-Nachtjournal. 01.05 RTL Nachtshow. Late-night-show. 02.00 Get ting Gotti. thriller. 04.25 The fresh prin ce of Bel-Air, comedyserie. 04.50 Full House, comedyserie. 05.15Tekenfilm-

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 9