Personeel Personeel Personeel Personeel c O N 1 Sales promotor/ product manager MANAGER PROJEKTONTWIKKELING WONINGBOUW (M/V) tansen in lijdelijk werk Willem Activiteitenbegeleider m/v B U I T Z E N C 1 B U 1 CONTENT vakantiehulpen (m/v) lSllM?l>4jSISKIISSIIilil^sk MAR IËN HAVEN KTERDAG 11 MAART 1995 J.G.Nelis Projekt Maatschappij b.v., dochteronderneming van Aannemingsbedrijf J.G.Nelis B.V. te Haarlem, ontwikkelt en realiseert bouwprojekten in de woningbouw-, utiliteitsbouw- •n industriële sektor. Deze projekten worden zowel voor eigen rekening en risico als wel turn-key in opdracht van derden gebouwd. Op korte termijn hebben wij plaats voor een )e manager projektontwikkeling is verantwoordelijk voor het gehele ontwikkelingsproces 'an woningbouwprojekten. basis van een door hem of haar op te stellen ontwikkelingsplan wordt het gehele mtwikkelingsproces financieel, kwalitatief en in tijd bestuurd en bewaakt. Daarbij wordt ïauw samengewerkt met de collega's binnen de eigen maatschappij en de zusterbedrijven. Tijdens de realisatiefase begeleidt de manager projektontwikkeling, in samenwerking met de de projekten tot en met de oplevering. Rapportage vindt rechtstreeks aan jle direktie plaats. Het profiel van de manager projektontwikkeling ziet er globaal als voSgt uit: opleiding minimaal op HBO-niveau; i kennis van en ervaring op het gebied van de woningbouwmarkt; j» commercieel inzicht, goede kontaktuele eigenschappen, mondeling en schriftelijk uitdrukkingsvaardig en doorzettingsvermogen; leeftijd vanaf 30 jaar en woonachtig in het westen van het land. -Nadere informatie kan desgewenst tijdens kantooruren telefonisch onder nummer 023-187100 verstrekt worden door de heer ing. W. Schaafsma, direkteur J.G.Nelis 'Projekt Maatschappij B.V. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Aannemingsbedrijf J.G.Nelis B.V., afdeling personeelszaken, Postbus 802, 2003 RV te Haarlem. PARTNERS IN PROJEKTEN ilanner m/v j zijn op zoek naar een stressbestendige, klantgerichte pdidaat voor het plannen van containervervoer over land en i. U bent verantwoordelijk voor het aanmaken van vervoersdo- inenten en de administratieve afhandeling. Naast een opleiding MBO-niveau vragen wij ervaring in de transportwereld, een ixibele instelling en analytisch inzicht. Deze full-time baan is or lange tijd. brmatie bij Linda de Ridder, tel. 071-14 22 41, ilden, Boommarkt 3a. aardige boekhouder m/v i-pr een automatiseringsbedrijf in Leiden zoeken wij een •thousiaste, zelfstandige boekhouder (MBA). Naast in- en rkoop- en salarisadministratie gaat u zich ook bezighouden met i financiële afwikkeling van de gedetacheerde medewerkers, jordat de administratie 1 maal per 4 weken wordt afgesloten, is tt belangrijk dat u onder tijdsdruk kunt werken. 'rormatie bij Veronique Driesen, tpl. 071-12 09 47, iden, Boommarkt 3a. latatypisten m/v iet snelle vingers ikunt de komende 6 weken ons team van uitzendkrachten "Ipen met het invoeren van aangifteformulieren. U kunt zelf ngeven of u van 07.00-13.00 of van 13.00-19.00 uur wilt werken, fentueel is full-time werken,mogelijk, formatie bij Veronique Driesen, tel. 071-12 09 47, 'iden, Boommarkt 3a. Iproeptelefonist m/v lor een beperkt aantal relaties zijn wij op zoek naar klantvrien studenten. Op oproepbasis kunt u verschillende dagen aan slag. Basiskennis van moderne talen is belangrijk, ervaring is ecretaresse m/v jgelmatig krijgen wij leuke, afwisselende opdrachten binnen. left u een relevante opleiding in combinatie met ervaring, Iheerst u de moderne talen en heeft u ervaring met Word for indows, WP 5.1 of Amipro? Dan zijn er bij ons mogelijkheden. ;ilt u van baan veranderen of bent u op zoek naar een baan? Bel Is dan voor informatie. De duur van de opdrachten varieert van ikele weken tot enkele maanden, formatie bij Linda de Ridder, tel. 071-14 22 41, 'iden, Boommarkt 3a. nthousiaste administratief ledewerker m/v |j zijn met grote spoed op zoek naar gemotiveerde kandidaten, e bij een van onze relaties in Leiden lange tijd aan de slag willen, feft u een afgeronde HAVO-opleiding, enige administratieve karing en vindt u het leuk dienstverlenend en servicegericht te erken? Dan bent u de kandidaat die wij zoeken. De werkzaam- jden zijn zeer variërend. Deze kans moet u zeker niet voorbij otarieel assistent m/v >r een klein notariskantoor zijn wij op zoek naar een enthou- te medewerker. Wij hebben werk voor een dame of een heer van aanpakken weeten ervaring heeftop een notariskantoor, de taken behoren o.a. aktes en royementen, het verzorgen n registraties en verzendingen. Een en ander moet met WP 5.1 gewerkt worden. Er zijn zowel part-time als full-time mogelijk- den. Bent u geïnteresseerd en wilt u lange tijd aan de slag? lemt u dan snel contact met ons op. formatie bij Veronique Driesen, tel. 071-12 09 47, iden, Boommarkt 3a. rende spil tussen de klant en de buitendienst. U kunt goed typen, creatief schrijven en u heeft een opleiding op MBO-niveau. Bovendien beschikt u over goede contactuele eigenschappen en 3-4 jaar relevante werkervaring. U bent ambitieus, ontplooit veel initiatief en beheerst de Engelse taal. Dit is een full-time functie. Herkent u zich in dit profiel, reageer dan snel. Informatie bij Boudewijn Scholten, tel. 071-41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Part-time commercieel medewerker m/v Voor de ondersteuning van de buitendienst zijn wij op zoek naar een commercieel medewerker die de volgende taken zal gaan uitvoeren: telefonische acquisitie van orders bij bestaande klanten; het maken van bezoekafspraken; het plegen van belrondes naar aanleiding van mailingen en het uitvoeren van enige administratieve taken. Bovendien vertegenwoordigt u uw firma op diverse beurzen en houdt u de catalogus van uw bedrijf bij. U bent representatief en commercieel ingesteld. U beschikt over een prettige telefoonstem en kunt goed typen. Deze baan is part-time en voor onbepaalde tijd. Bent u geïnteresseerd in deze commerciële functie? Néfem dan snel contact met ons op. Informatie bij Boudewijn Scholten, tel. 071 -41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Schoonmakers m/v Regelmatig zoeken wij voor objecten in Leiden en omgeving ervaren medewerkers. Het betreft vooral korte opdrachten in de avonduren. Eventueel een leuke bijverdienste voor studenten en scholieren. Informatie bij Marjolein Jacobs, tel. 071-14 94 46, Leiden, Boommarkt 3a. Netwerktechnicus m/v Vooreen relatie uit het oosten van Nederland zoekt Randstad een onderhoudsmedewerker ten behoeve van netwerken voor deze regio. De juiste kandidaat heeft kennis van zowel operating systems op hardware-platforms, als MS DOS, OS/2 en Windows. Informatie bij Jeroen Smits, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Systeembeheerder m/v Een relatie in Roelofarendsveen heeft een vacature voor een systeembeheerder. U bent verantwoordelijk voor de organisatie en uitvoering van de implementatie van hardware, software en netwerken bij cliënten, volgens de zakelijke eisen van de cliënten. U bezit theoretische kennis op HTS E-niveau en aanvullende kennis van besturingssystemen inclusief netwerkbe sturingssystemen (Novell). Informatie bij Jeroen Smits, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Telemarketeers m/v Voor een grote relatie in Noordwijk zijn wij op zoek naar part-time telemarketeers. In deze functie heeft u telefonisch contact met klanten, beantwoordt vragen, signaleert koopmotieven en verstrekt informatie over de mogelijkheden voor de klant Van u verwachten wij nogal wat: u moet over de nodige contactuele eigenschappen beschikken, want u bent immers degene die klanten vlot te woord staat en een snelle, vriendelijke en adequate service verleent. U bent verder stressbestendig en heeft een behoorlijke dosis inlevingsvermogen. Uiteraard heeft u een prettige telefoonstem en bent u zeer flexibel ingesteld. Uw reactie: Heeft u een MBO-opleiding of gelijkwaardig, enige commerciële werkervaring en bent u bereid maximaal 20 uur per week te werken in een flexibele vorm? Reageer dan snel! Er zal een oplei dingstraject van 4 weken zijn, waarvan de eerste 2 weken full time zullen zijn. Werktijden: maandag t/m vrijdag tussen 08.00- 21.00 uur, zaterdag tussen 10.00-14.00 uur. De eerste opleidings- groep zal rond eind maart gaan beginnen, daarna start er elke 2 weken een volgende groep. Informatie bij Gemma Gorter, tel. 01719-4 82 58, Noordwijk aan Zee, Quarles van Uffordstraat 1. ales-assistent m/v zoeken een kandidaat tussen 25-30 jaar die op de afdeling rkoop binnendienst de volgende activiteiten voor zijn/haar kening gaat nemen: het actief en passief onderhouden van ntacten met de klant door middel van o.a. het maken van en iderhandelen over offerten en het aanschrijven van klanten. U It vooral telefonisch contact met de klanten hebben. Tot het kenpakket behoort ook het opstellen van marktbewerkings- annen en prognoses. Met andere woorden: u bent de advise- s/JÊBSmm ir randstad uitzendbureau van den Bergh 0 0OOO mm* Willem van den Bergh Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH). Willem van den Bergh maakt deel uit van de Stichting Zorgverlening 's Heeren Loo te Amersfoort. Willem van den Bergh is een leefgemeenschap van circa 1.000 verstandelijk gehandicapten. Met de begeleiding en verzorging van onze bewoners zijn ongeveer 1.300 personeelsleden belast. Binnen de Dienst Activering en Therapie zijn er bij de afdeling Arbeid en DagOpvang twee vacatures voor (voor 24 uur per week) Het betreft hier vacatures voor de op korte termijn te starten Intensieve Begeleidingsgroep. Het is een proefproject voor de duur van minimaal 1 jaar. De groep zal gaan bestaan uit licht of matig verstandelijk gehandicapte bewoners, die als gevolg van hun ernstige gedragsproblematiek intensieve begeleiding nodig hebben. Gedacht wordt aan een groep van 4 a 5 bewoners die begeleid zullen worden door twee activiteitenbegeleiders. De groep valt organisatorisch onder de Industriële subafdeling terwijl de activiteiten zowel ambachtelijk/creatief als ook arbeidsmatig kunnen zijn. Voor deze functies vragen wij activiteitenbegeleiders: die het een uitdaging vinden om dit project gestalte te geven en mogelijk reeds ervaring hebben met vergelijkbare bewoners die een bijdrage kunnen leveren aan het multidisciplinair overleg en ervaring hebben in verslaglegging en rapportage die in een klein team kunnen werken, waar nauw samengewerkt wordt en getracht wordt de bewoners zoveel mogelijk structuur te bieden die een MBO AB/AT of een gelijkwaardige opleiding hebben alsmede ruime ervaring. Verdere bijscholing voor deze specifieke functie zal in overleg plaatsvinden. Gezien de identiteit van de instelling is een christelijke levensovertuiging gewenst. Het salaris voor deze functie is conform F.W.G. ingedeeld in functiegroep 40 en bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f 4.048,- bruto per maand (bij een full-time dienstverband). Inlichtingen: Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij de heer R. van Lopik, hoofd afdeling Arbeid en DagOpvang, telefoon (01719) 42243. Sollicitatie: Belangstellenden (m/v) wordt verzocht hun schriftelijke reacties binnen 7 dagen te zenden aan de heer H. Schraa, hoofd Personeel, Organisatie Opleidingen. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. Nissan Motor Nederland B. V verzorgt de verkoop van personen- en bedrijfsauto's in Nederland. Tevens coördineren wij activiteiten op het gebied van service, onderdelendistributie en marketing. Vanuit ons moderne kantoor t$ Lisse werken 140 collega's aan de ondersteuning van onze dealerorganisatie en haar klanten op alle mogelijke manieren. Vanuit de bedrijfsfilosofie: "Klantgerichtheid" staat altijd voorop. Binnen onze afdeling After Sales is plaats voor: Kenmerken werkzaamheden: - het stimuleren van de verkoop van accessoires en originele onderdelen o.a. doormiddel van verkoopacties - het beheren van een specifiek assortiment accessoires en onderdelen; - commerciële contacten onderhouden met leveranciers - het hoofdzakelijk schriftelijk verzorgen van informatie over de specifieke produktgroepen aan de dealerorganisatie. Opleiding/ervaring: - middelbare opleiding, bij voorkeur aangevuld met een NIMA-diploma; - ervaring in de auto accessoires/onderdelen-branche; - ervaring met geautomatiseerde informatiesystemen; - een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift; - leeftijd ±30 jaar. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, kunt u de schriftelijke sol licitatie richten aan de heer F.A. Bussen, Manager Personnel Affairs, Postbus 156,2160AD Lisse. Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heerH. G.E.M. Vismans, Manager AS Sales, telefoon: 02521-30124. - GOEDE SECRETARESSEN KOMEN TUSSEN 20 EN 24 MAART NAAR CONTENT Want in die week zit een speciaal team elke dag van 10.00 tot 14.00 uur voor je klaar om je in te schrijven bij Content Secretaries. Content Secretaries is een gespeciali seerde dienst van de Content-organisatie en is gericht op het uitzenden, detacheren, trainen, begeleiden, werven en selecteren van secretaressen m/v. Deze inschrijfdagen zijn speciaal bestemd voor: junior secretaressen •zelfstandige secretaressen directiesecretaressen Content heeft op dit moment diverse banen, met name voor junior secretaressen. Kun je binnenkort al aan de slag? Kom dan zeker even langs, wij informeren je dan graag over jouw mogelijkheden op de huidige arbeidsmarkt. Heb je interesse in een persoonlijk gesprek? Neem dan zo snel mogelijk contact met ons op voor het maken van een afspraak. Wij zien je graag tussen 20 en 24 maart bij: Breestraat 1, Leiden, tel. 071-125745. cawfovrtahffr hfcf Hwt. MARIËNHAVEN te Warmond is een psychogeriatrisch verpleeghuis voor 208 bewoners en beschikt over een voorziening voor dagbehandeling met 7 plaatsen plus 3 plaatsen dagverzorging. Er zijn 9 afdelingen voor respectievelijk begeleiding, verzorging en verpleging. In het zorgproces staat bewonersgericht handelen in interdisciplinair teamverband centraal. In MARIËNHAVEN zijn 350 personeelsleden werkzaam die in een goede collegiale samenwerking direct en indirect hun bijdrage leveren aan de zorgverlening. Ook extramuraal draagt MARIËNHAVEN bij aan de zorg voor ouderen in de regio. Voor de maanden juli, augustus en september a.s. zoeken wij ter onder steuning van onze afdelingsteams voor 40 uur per week. De werkzaamheden bestaan uit het verlenen van assistentie bij de verzor gende taken op deze afdelingen. Van de gegadigden verwachten wij dat zij: bij voorkeur een gerichte opleiding volgen zoals MDGO-VZ/VP, HBO-V etc. inzicht/ervaring nebben in de omgang met en verzorging van psycho geriatrische bewoners net vermogen en de bereidheid hebben om in teamverband te werken zich enthousiast inzetten voor het werk minimaal 17 jaar oud zijn. Salariëring geschiedt volgens het wettelijk minimumloon. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot Bert Gordijn, Dienst Personeel Opleidingen of Wien Pijnenburg, waarnemend Hoofd Dienst Verpleging, Verzorging en Begeleiding, telefoon (0171 II 93 00. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 21 maart a.s. richten aan het Hoofd Dienst P O, Postbus 6, 2360 AA Warmond. PSYCHOGERIATRISCH VERPLEEGHUIS EN DAGBEHANDELING

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 29