"De meest verschrikkelijke introduktie het jaar. edereéh gaai nu belastingvrij sparen bij de Rabobank. HONDA Rabo Dividend Sparen en Rabo Groei Sparen. Belastingvrij, de hoogste opbrengst. DONDERDAG 2 MAART 1995 De nieuwe Honda Civic 5-deurs. Geen gewone familie-auto v.a. 32.990,- Prijs inclusief BTW, exclusief kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage. Leaseprijs p. mnd. v.a. 834,- exclusief BTW (48 mnd., 20.000 km p.j.). Automobielbedrijf H.Koot Meerlaan 108, Hillegom, 02520-15685 Autobedrijf Van Haasteren Leiderdorp B.V. Touwbaan 18, Leiderdorp, 071-895000 Wij van de Addams Family, moeten u dringend waarschuwen. Honda die in de veel te complete basisversie huist. Terwijl de 1,5i met VTEC-E Stuurbekrachtiging, centrale deurvergrendeling en een toerenteller zijn al bij introduceert namelijk de nieuwe Civic 5-deurs. Een auto, zó volmaakt, dat zo afschuwelijk zuinig is, dat hij concurreert met menige diesel. Waar ze de wanstaltig lage prijs inbegrepen. Om nog maar te zwijgen van de absoluut het gewoon verschrikkelijk is. Kijk maar eens naar het afschuwelijke bij Honda nog trots op zijn ook. Brrrrr... En dan nog iets om onpasselijk overbodige veiligheidsvoorzieningen, als verstevigingsbuizen in de voor- èn uiterlijk van die nieuwe Civic: het doet gewoon pijn aan je ogen. En dan z'n van te worden: de akelig stabiele wegligging, die te danken is aan de achterportieren. Bovendien hebben de luxe uitvoeringen ABS en is een dubbe- ongehoord ruime interieur. Zeg nou zelf, zoveel comfort, dat wil toch nie- double wishbone wielophanging. Daar draait onze maag nu van om. En het Ie airbag al verkrijgbaar op veel modellen. Wat een ellende. En dan te bedenken mand! Al even waardeloos vinden we de absurd krachtige 1,4i injectiemotor, wordt erger. Want de Civic 5-deurs is weerzinwekkend compleet. dat straks iedereen in die walgelijke Civic 5-deurs wil rijden. Verschrikkelijk.... Sparen is een prettige manier om uw vermogen te laten groeien. Minder prettig is dat u belasting gaat betalen zodra u meer rente ontvangt dan 1000 per jaar. Daarom heeft de Rabobank twee nieuwe spaarvormen ontwikkeld, waarbij uw opbrengst belastingvrij is. Een slim spaarconcept in drie stappen. Daarmee profiteert u eerst volledig van de rentevrijstelling, bijvoorbeeld met de reeds bestaande Rabo Rendement Rekening. De tweede stap is dat u gebruik maakt van een andere fiscale vrijstelling, de Stuur mij de brochure over Rabo Dividend Sparen en Rabo Groei Sparen. Naam: dividendvrijstelling met Rabo Dividend Sparen. Maar zelfs daarna zijn de moge- Wij sturen u dan de uitgebreide brochure. Daarin leest u precies hoe u optimaal lijkheden wat ons betreft niet uitgeput. Hebt u nog meer spaargeld, dan maakt kunt profiteren van de fiscale mogelijkhedén. u gebruik van stap drie met Rabo Groei Sparen. U ontvangt dan geen rente of dividend. De opbrengst wordt simpelweg bij uw tegoed opgeteld. Die is voor u geheel belastingvrij. En mocht u plotseling geld nodig hebben, dan kunt u uw tegoed direct opvragen zonder kosten. Wilt u net als iedereen meer weten? Stuur snel de bon in. Postcode/woonplaats: Stuur de bon in een ongefrankeerde envelop naar Rabobank Nederland, Antwoordnummer 42,5600 VB Eindhoven. Prospectus Rabo Dividend Sparen en prospectus Rabo Groei Sparen zijn vi Rabobank ijgbaar bij de plaatselijke Rabobank. j

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 16