Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel ASB VACATURES Deltafix ESSHUegvervoer Kamsteeg Groep zoekt... MANAGER VERKOPERS Medewerker Gebouwbeheer m|v Zilveren Kruis Deltafix international b.v. SECRETARESSE Commercieel talent m/v Banen op de weg Kansen in tijdelijk werk En waar zitten de ware technici? tempo-team uitzendbureau ZATERDAG 25 FEBRUARI 1995 Zilveren Kruis Groep maakt deel uit van de Achmea Groep. De Achmea Groep wordt gevormd door Centraal Beheer Holding, AV Holding, Zilveren Kruis Groep, Staal Bankiers en Vendopolis. De Zilveren Kruis Groep is vooral bekend als grote particuliere ziektekostenverzekeraar en landelijk werkend ziekenfonds. Daarnaast kent zij een Leven- en een Schade-bedrijf en beschikt over de wereldwijd opererende Alarmcentrale EuroCross. De Zilveren Kruis Groep behartigt de belangen van 1,4 miljoen verzekerden. Zilveren Kruis heeft een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden, zoals een 13e maand, premievrij pensioen, studiekostenvergoeding, premiespaarregeling, spaarloonregeling en een kinderopvangregeling. Bij de Zilveren Kruis Groep werken ongeveer 1600 medewerkers. Als onderdeel van Facilitaire Zaken draagt de afdeling Huisvesting in Noordwijk zorg voor een optimaal beheer en gebruik van de gebouwen waarin Zilveren Kruis gehuisvest is. Gebouwbeheer staat, in nauwe samenwerking met de Technische Dienst, voor het onderhoud van die gebouwen, de gebouwinstallaties en de tuinen. Daarnaast worden binnen gebouwbeheer ook afwegingen gemaakt met betrekking tot het beheer van de beschikbare vierkante meters kantoor- en werkruimte. De functie: -Advisering, projectleiding en werkvoorberei ding ten aanzien van de (ver)bouw en het onderhoud van gebouwen en tuinen; - Projecten en activiteiten gericht op het kopen, installeren en onderhouden van de gebouw installaties; - Projecten en activiteiten gericht op het opti maal gebruik en beheer van de beschikbare vierkante meters; - (Laten) maken, onderhouden en archiveren van de technische tekeningen van gebouwen en installaties. De eisen: - Opleiding MTS-bouwkunde; - Kennis van of ervaring met werktuigbouw en electronica, Autocad, Lotus 1-2-3, Word Perfect en Databases; - Dienstverlenende en klantvriendelijke instelling; - Planmatig werken en budgetverantwoor delijkheid; - Ervaren in onderhandelen; - Zelfstandig maar ook in teamverband kunnen werken; - Analytisch vermogen; - Resultaatverantwoordelijk werken. Voor informatie over bovengenoemde functie kunt u tussen 14.00 en 17.00 uur bellen met de heer H.P.Th, de Mol, Manager Huisvesting, telefoonnummer 01719 - 704 95. Uw schriftelijke sollicitatie, curriculum vitae, kunt u binnen 10 dagen sturen naar Zilveren Kruis, t.a.v. de heer A. van der Leer, Van de Mortelstraat 4, 2203 JD Noordwijk. Bedrijfskinderopvang "Diakonijntje" biedt plaats aan 32 kinderen van medewerkers van het Diaconessenhuis in de leeftijd van 0 - 5 jaar. Binnenkort is er plaatsings mogelijkheid voor een bevoegde oproepkracht m/v kinderopvang Functie-informatie: Naast een aantal leerlingen, stagiaires en vrijwilligers zijn er bevoegde leidsters werk zaam onder leiding van een afdelingshoofd. De werk zaamheden bestaan uTt de verzorging en begeleiding van de peutergroep. De kinderopvang is geopend van 07.00 - 18.00 uur Oproepkrachten worden in gezet tijdens ziekte en ver lof van de groepsleiding. Functie-eisen: in het bezit van een MBO- diploma, bij voorkeur MDGO-AW of LKC; een collegiale instelling hebben; in staat zijn zelfstandig te werken. Arbeidsvoorwaarden: Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn afgeleid van de C.A.O.- Ziekenhuiswezen. De functie is ingedeeld in FWG-25 (maximaal 3.298,- bruto per maand bij een volledige werkweek). Inlichtingen: Inlichtingen zijn te verkrijgen bij mevrouw A. Mol, hoofd kinderopvang, telefoon 071 - 178576, op werkdagen tussen 09.30 - 14.30 uur, met uitzondering van de woens dagen. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan de afdeling Personeelszaken, onder vermelding van het vacature nummer B31-3, op onder staand adres. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden ASB L itzendbureau heeft tal van leuke banen. Zo kunt u di rect aan de slag in één van de volgende functies (M/V). fTTXSiZSEM Kas-/baliemedewerkers. Voor diverse bankinstellingen in de regio Leiden zoeken wij kas-/baliemedewerkers met ervaring. Wij denken aan kandidaten die, eventueel wat langer geleden, in deze functie werkzaam zijn geweest en die met regelmaat één of meerdere dagen per week beschikbaar zijn. Ook men sen die in de komende vakantieperiode kunnen werken ko men in aanmerking. JÊÊÊ Gemotiveerde inpakkers. Bent u niet ouder dan 21 jaar en voor langere tijd fulltime of parttime beschikbaar (bijvoorbeeld enkele dagen per week), kom dan snel langs op onze vesti ging. Wij zoeken gemotiveerde inpakkers voor een gerenom meerd bedrijf in Leiden Het betreft eenvoudige inpakwerk- zaamheden in een prettige werkomgeving. Schoonmakers. Op diverse projecten in Leiden hebben schoon makers nodig met enige ervaring. Bent u per dag een paar uur beschikbaar en heeft u interesse, kom dan bij ons langs. Dit is slechts een greep uit ons aanbod. Voor soortgelijke en andere functies kunt u bij alle ASB vestigingen terecht. ASB Uitzendbureau Kort Rapenburg 2. Lei den. (071) 127715. WERKT. Deltafix is een handelsonderneming die zich richt op de doe-het-zelf branche. Wij verkopen isolatiematerialen, afplak- en kleefbanden, ijzerwaren enz. Voor assistentie aan onze uit 5 man bestaan de buitendienst zoeken wij op korte termijn een jonge rackjobber m/v Voor het inrichten/onderhouden van ons assorti ment bij de DHZ-winkels en bouwmarkten in heel Nederland. Onze verlangens: U hebt MDS/MEAO/CE, in bezit van rijbewijs BE en bent woonachtig in regio Leiden/Amsterdam. Uw leeftijd is 21-23 jaar en u heeft affiniteit met technische DHZ-artikelen. Met een goede inzet heeft u bij ons een streepje voor. Wij bieden: Een zelfstandige baan in een jong sterkgroeiend dynamisch bedrijf, een goede beloning en even tuele mogelijkheden tot doorgroeien naar een commerciële functie. Uw sollicitatiebrief richten aan de directie van Welke enthousiaste Wij vragen: - HAVO, gevolgd door een secretaresse-opleiding - bij voorkeur ervaring in de advocatuur Wij bieden: - een afwisselende functie - goede salariëring - grote mate van zelfstandigheid Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na hèt verschijnen van deze advertentie richten aan: GROENENDIJK KLOPPENBURG ADVOCATEN t.a.v. Mr F. B. Kloppenburg Postbus 788 2300 AT LEIDEN Uiteraard kunt u telefonisch nadere inlichtingen inwinnen: 071-155843. Durf, initiatief, doortastendheid, zelfstandigheid, mensenkennis, inlevingsvermogen, een opleiding op HBO-niveau en minimaal 2 jaar commerciële werkervaring zijn vereisten voor kandidaten die willen werken bij een bedrijf, gespecialiseerd in de logistieke dienstverlening met een vestiging in Alphen a/d Rijn. Deze full-time baan is voor lange tijd. Heeft u een leeftijd tot 30 jaar en bent u geïnteresseerd in deze veeleisende en veelzijdige baan? Reageert u dan d.m.v. een brief met pasfoto en cv. Stuur uw reactie naar Ben Klaassen, Thorbeckeplein 14, 2406 CG in Alphen a/d Rijn. ->r randstad uitzendbureau Allround chauffeurs m/v In verband met de komende zomerdrukte zijn wij op zoel naar chauffeurs die op diverse soorten materieel kunnen rijden. Het betreft zowel nationaal als internationaal vervo met trekker-oplegger of motorwagen. Trekker-opleggerchauffeur m/v lange tijd. Motorwagenchauffeurs m/v Voor diverse opdrachtgevers in de regio Alphen a/d Rijn. Het werk betreft vervoer van stukgoed Route: regionaal of nationaal. Deze banen zijn voor lange tijd. Informatie bij Marjolein Duinker of Peter Lanza, tel. 01720-2 42 66, Alphen a/d Rijn, Thorbeckeplein 14. Vestigingen in: Alkmaar, Alphen a/d Rijn. Amsterdam, Apeldoorn, Deventer, Doetinchem, Dordrecht, Eindhoven, Geleen, Goes, Gro ningen, 's-Hertogenbosch, Hooqeveen, Nieuwegein, Nijmegen, Oldenzaal, Roosendaal, Rotterdam, Tilburg en Venlo. Datatypisten m/v nog steeds op zoek! Als datatypist gaat u een grote organisatie in Leiden helpen met het verwerken van gegevens. Voor een periode van 2-8 weken voert u samen met een team van uitzendkrachten gegevens in. U kunt zelf aangeven of u van 07.00-13.00 uur of v Inforr n 13.00-19.00 u i, tel. 071-12 09 47, Jonge secretaressen m/v Momenteel hebben wij diverse mogelijkheden voor men met een afgeronde secretaresse-opleiding. Werkervaring niet per se noodzakelijk. Er zijn mogelijkheden in de commerciële sfeer. Uw Engels, WP en typevaardigheid zij Wij zoeken kandidaten met de volgende eigenschappendoorzettingsvermogen, consequent zijn en in moeilijke dingen eei I. 071-41 25 12, Heftruckchauffeur m/v Bent u in bezit van een EVO-diploma of heeft u ruime heftruckervaring? Dan heeft Randstad een leuke, afwis: baan bij een bedrijf in de omgeving van Leiden. U moe flexibel ingesteld zijn en geen bezwaar hebben tegen ploegendiensten. Informatie bij Boudewijn S tel. 071-1 5 46, Schoonmaker m/v /erse instellingen in Leiden en omgeving zoeken w itig schoonmakers. Het werk vindt voornamelijk in ren plaats. Bent u korte of lange tijd beschikbaar e /at bijverdienen, kom dan langs voor informatie, tie bij Marjolein Jacobs, tel. 071-14 94 46, arkt 3a. Vrolijke magazijnkracht m/v ?n hebben v aanpakkers. Ben je tussen 18-20 jaar i beschikbaar? Kom bespreken. n je mogelijkheden t Support-medewerker m/v Een totaalleverancier van computers, supplies, da apparatuur en netwerken heeft een vacature voc ervaren hard- en software support-medewerker. kleurencatalogus worden de produkten i het uitoefenen van deze functie heeft u een MBO Informatica/Elektronica-opleidinc aangevuld met kennis van netwerken en datacommunicat Kennis van DOS, Windows, WP, Lotus en dBase is een mui voor deze verantwoordelijke functie. Informatie bij Jeroen Smits, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Servicemonteur m/v Voor een relatie in Deventer zijn wij op zoek naar een servicemonteur voor de regio Delft/Leiden. U werkt gehee zelfstandig, waardoor ruime ervaring in de C.V.-techniek noodzakelijk is. Uw werkzaamheden bestaan uit het installeren van C.V.-apparatuur en het verhelpen van storingen daarvan. Het bedrijf heeft een bedrijfswagen vo klaarstaan, maar u moet zelf over opslagruimte beschikkei Deze zelfstandige en uitdagende baan is voor enkele Inforn 2 15 41, Aan de slag in de horeca! Regelmatig hebben wij werk in verschillende hotels en restaurants voor kelners en serveersters. Bent u in bezit van zwart-wit kleding en direct inzetbaar in het weekeinde en/i door de week? Kunt u uitserveren en kent u de kneepjes ve het vak? Kom dan snel langs, zodat wij u kunnen inplanner voor de verschillende diensten. Informatie bij Lotje Vis, tel. 01719-4 65 33, Uffordstraat 1. -\r randstad uitzendbureau Tempo-Team Uitzendbureau zoekt met spoed kandidaten (m/v) voor projecten en Alphen a/d Rijn, Hazerswoude, Katwijk, Leiden, Leimuiden en Ter Aar. Tekenaars/constructeurs voor een adviesbureau voor bouwconstructies. Naast een opleiding HTS-Weg- en Waterbouw/-WTB hebt u ervaring met AutoCAD. Ervaren Monteurs die aan de slag willen als koel-, CV- of elektromonteur. Een rijbewijs en eigen handgereedschap is een pre. Er zijn ook mogelijkheden in de utiliteitsbouw, installatie- of elektro techniek. Een diploma MTS is dan vereist evenals relevante werkervaring. Of bent u een ervaren hulp monteur met bij voorkeur een diploma? Ook dan kunt u reageren. Bouwkundig tekenaar/constructeur voor een constructie-bedrijf in Katwijk. U hebt een diploma HTS-Bouwkunde, relevante werkervaring en ruime kennis van AutoCAD Elektriciens en C02-lassers voor o.a. een bedrijf in Alphen. Plaatwerker 2e niveau voor een schade-herstellend bedrijf in Ter Aar. Hebt u interesse in een van deze functies? Bel dan snel of kom langs. Alphen a/d Rijn, Raoul Wallenbergplein 5, Lizette Rosheuvel, 01720 - 2 42 50 Leiden, Stationsplein 2I2, Theo Versteeg, 071 - 12 64 43 De Kamsteeg Groep bestaande uit Kamsteeg Autobedrijven, Kamsteeg Auto Lease, Kamsteeg Auto Rental, Kasco Auto schade en Kamcar behoort tot de grotere autobedrijven in de regio's Leiden en Alphen aan den Rijn. Wij zijn een dynamisch, op de toekomst gericht bedrijf, gespecialiseerd in alle onderdelen van de mobiliteitsverzorging. De Kamsteeg Groep zoekt voor de Kamsteeg Business Unit, welke de zakelijke belangen vertegenwoordigt, een: Fleetsales en Leasing Adviseur v/m Zij/hij bezoekt bedrijven en presenteert het gehele aanbod van de Kamsteeg Groep en overige services. Zij/hij signaleert en adviseert in de mobiliteitsproble- matiek bij bedrijven; is gespecialiseerd in alle vormen van wagenparkbeheer en onderhoudt relaties d.m.v. eèn geavanceerd relatiebeheersysteem, maakt eigen marketingplannen en werkt nauw samen met de diverse disciplines van de Kamsteeg Groep. Wij zoeken een doortastende en vindingrijke i met goede contactuele eigenschappen, die zelf standig werkt en initiatieven neemt. Zij/hij is f met advisering in duurzame kapitaalsgoederen en heeft een middelbare (economische) opleiding. Bent u de vrouw of man die toe is aan een uitdaging in de autobranche, stuur dan uw sollicitatie voorzien van c.v. naar: Wolfs Retail Consultants zoekt per 1 april 1955 voor dit bedrijf een ervaren (m/v) KNICKERBOX is een Engelse lingerieketen voor de jonge zelfbewuste modische consument. Het eerste KNICKERBOX-filiaal in Nederland opent medio april te Lelden. Daarnaast zoeken wij voor dit filiaal te Leiden enthousiaste (m/v) DE FUNCTIE U bent verantwoordelijk voor het runnen van het filiaal. DE EISEN U bent in het bezit van een middenstands- en een DETEX- vestigingsdiploma. U heeft ervaring in het runnen van een winkel in de modebranche. Lingerie is een pre. U bent representatief en u heeft een goede spreekvaardigheid in de Engelse taal. Uw leeftijd ligt tussen de 25 en 35 jaar. part-time en hulp- DE EISEN U heeft een middelbare opleiding en verkoopervaring in.de modebranche. Lingerie is een pre. U bent representatief en u heeft een goede spreekvaardigheid in de Engelse taal. Uw leeftijd ligt tussen de 18 en 35 jaar. Wanneer u voldoet aan bovenstaande eisen en uw wensen sluiten aan bij een van deze functies, stuurt u dan een brief met curriculum vitae en pasfoto naar: Wolfs Retail Consultants, Oud Over 154,3632 VH Loenen a/d Vecht Wilt u vermelden op welke functie u n W Strategic and commercial advice, interior design, shoplocations, management search

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 24