Personeel Personeel Personeef NDEGEEST AMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER BOEKHOUDING assistent-tekenaar tempo-team e mLM' T N T IBDO B-verpleegkundigen/ HBO-V-ers (m/v) Gemeente Wassenaar uitzendbureau medewerksters U zoekt een interessante uitdaging 16 Wij zoeken succesvolle intercedenten m/v f,' ASSISTENT ACCOUNTANT MEAO-BA BouwCenter Van Dijk LEIDEN ZATERDAG 25 FEBRUARI 1995 algemeen psychiatrisch ziekenhuis met een verantwoord werkklimaat t is een actief zie kenhuis, vlak bij de stad Leiden. Er is een permanent proces van zorgvernieuwing en veel aan dacht voor een verantwoord werk klimaat. Endegeest is een gemeente lijk ziekenhuis. De rechtspositie is afgestemd op die van de gemeente Leiden. Pensioenregeling: ABP. De inschaling van de functie is, afhankelijk van opleiding en ervaring, in schaal 5 of 6 (min. f 2.846—, max. f 3.860,—) Op basis van interne richtlijnen is maximale doorloop naair schaal 7 mogelijk (max. f 4.257,—). De gemeente Leiden wil meer vrouwen en leden van etnische minderheden in dienst nemen. Geïnteresseerden die menen tot (één van) deze groepen te beho ren wordt verzocht te solliciteren. Telefonische informatie bij mevr. T. Schutte, teamcoördinator, tel. 071 - 17 99 11. Schriftelijke sollicitaties vóór 11 maart a.s. sturen aan Psychia trisch Ziekenhuis Endegeest, t.a.v. dienst P.O.O., postbus 1250,2340 BG Oegstgeest met vermelding van de functie waarop gesollici teerd wordt. Op korte termijn is er plaats voor 2 f één bij het Hostel, voor 36 uur per week, één bij WaldenJLange Mare voor 32-36 uur per week. Op beide afdelingen worden geen nachtdiensten gedraaid. Het Hostel is een externe resocialisatie-afdeling in de stad Leiden. Hier worden 12 patiënten begeleid bij het proces van terugkeer in de maat schappij. Zij hebben hier niet meer voortdurend professionele hulp bij nodig. De begeleiding is vooral gericht op het aanleren van praktische en sociale vaardigheden die nodig zijn om (min of meer) zelfstandig te kunnen wonen. De verpleegkundige heeft een regie-functie in de zorg voor deze patiënten. Hij/zij begeleidt met een grote mate van zelfstan digheid kritische maar ook kwetsbare patiënten. Vertrouwensrelaties opbouwen en tegenslagen in het begeleidingsproces incasseren zijn daarbij van belang. Andere disciplines worden vooral op basis van consult bij de begeleiding betrokken. Walden is een interne resocialisatie-afdeling binnen de sector voor langdurige zorg. Op de afdeling verblijven 12 patiënten met een chro nisch, psychiatrische aandoening. Patiënten worden op basis van indi viduele afspraken getraind in het verhogen van hun vaardigheids niveau. Daarbij wordt gewerkt met doelen die in een begeleidingsplan worden benoemd. Bij deze afdeling hoort ook een rehabilitatieproject aan de Lange Mare in Leiden. De 12 bewoners daar kennen een grote mate van autonomie. Er wordt zelfstandig gewerkt door een verpleegkundige met individuele begeleidingsplannen. Verpleegkundigen van Walden werken gedu rende een afgesproken periode op dit project. Van de kandidaten verwachten we voor beide afdelingen: - plezier hebben in zelfstandig werken en verantwoordelijkheid die dit met zich meebrengt kunnen en willen dragen; - aantoonbare interesse in het werken met de patiëntendoelgroep; - bereidheid om op beleidsmatig niveau mee te denken over de begelei ding van deze patiënten. Voor het Hostel geldt verder: - een flinke dosis ervaring als verpleegkundige in de psychiatrie; - individuele begeleiding op maat kunnen leveren; - veel inzicht in eigen gedrag en een open houding voor kritiek. Uit het oogpunt van de behandeling is een evenwicht tussen vrouwe lijke en mannelijke verpleegkundigen noodzakelijk. Daarom worden voor de functie op het Hostel mannen uitgenodigd te solliciteren. Automobielbedrijf Van der Plas is een BMW-dealer gevestigd in Katwijk. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste en alerte medewerk(st)er voor onze boekhouding. De verkoop van een exclusief automobiel als BMW is het begin van een langdurige relatie met de klant. Daarom is het belangrijk dat de administratie meteen vlekkeloos verloopt. Voor onze nieuwe medewerk(st)er is accuratesse dan ook een must. Uw opleiding ligt op het kennisniveau welke vergelijkbaar is met HAVO, minimaal aangevuld met een opleiding PD. Enige tijd ervaring is een vereiste. Bij BMW-dealer Van der Plas mag u op een aantrekkelijke honorering en een prettige werksfeer rekenen. Bent u geinteresseerd? Stuur dan uw sollicitatiebrief naar de postbus van Automobielbedrijf Van der Plas, t.a.v. de direktie. Ambachtsweg 14, 2222 AL Katwijk, Postbus 64, 2220 AB Katwijk Bij de afdeling projectvoorbereiding van de hoofdafdeling Openbare Werken, kan worden geplaatst een voor 38 uu Functie-inhoud: - tekenwerk met bijkomende werken, rubrice ren, distribueren en vermenigvuldigen; - het bijhouden van orders en opdrachten; - het verstrekken van kaartmateriaal/informa tie; - het assisteren bij landmeetkundige werk zaamheden; - administratieve werkzaamheden, zoals het bijhouden van het tekeningen- en documen- tatiearchief, notuleren van vergaderingen, etc.; - het uitvoeren van verkeerstellingen. Functie-eisen: - een opleiding op middelbaar niveau b.v. HAVO, MEAO of MTS: - typevaardigheid en het rijbewijs B; - enige tekenervaring alsmede bekendheid met tekstverwerking strekt tot aanbeveling. Salaris: Voor bovengenoemde functie geldt een salaris van maximaal 3.684,- bruto per maand (ni veau 5). De salariëring is echter afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het genoemde salaris is gebaseerd op een dienstverband van r per week. 38 uur per week. De vakantietoelage bedraagt 8%. Voor nadere informatie omtrent bovenge noemde functie kunt u contact opnemen met de heer ing. K.T. Hoorn, hoofd van de afdeling projectvoorbereiding, telefoon: 01751 - 2 22 44. Werving heeft gelijktijdig in- en extern plaats. De gemeente Wassenaar streeft naar vergro ting van het aantal vrouwen in gemeentedienst. Vrouwen die aan de gestelde eisen voldoen, worden nadrukkelijk uitgenodigd te sollicite- Indien u belangstelling heeft voor bovenge noemde functie, wordt u uitgenodigd uw sol licitatiebrief binnen 10 dagen na het verschij nen van dit blad te zenden aan de directeur van de hoofdafdeling Interne-, Personeels- en Or ganisatie-zaken van de gemeente Wassenaar, postbus 499, 2240 AL Wassenaar. KANTOOR Telefonist/receptionist m/v voor een internationaal bedrijf in Lelden. Je hebt contat met binnen- en buitenlandse relaties. Hiervoor heb je een typediploma en spreek je goed Engels en Duits. Deze baan is per april 1995. Leeftijd: tot 20 jaar. Informatie: 071 - 14 41 46, Anne-Marit van Hoeve Leiden, Stationsplein 212 HORECA Catering-medewerkers m/v voor diverse bedrijven in en rond Leiden. U gaat op oproepbasis koffie, thee en lunches verzorgen in diverse bedrijfsrestaurants. Hiervoor bent u flexibel, gemotiveerd en representatief. Ook bent u dienstverlenend en beschikt u over zwart-wit kleding. Informatie: 071 - 12 64 44, Angelique Diebeis Leiden, Stationsplein 212 SCHOONMAAK Aan pakkers m/v op oproepbasis voor schoonmaakwerk in Leiden. Je gaat als lid van de schoonmaak-pool iedere maandag en dinsdag een grote ruimte schoonmaken en opbouwen. Ben je een echte aanpakker en op deze dagen regel matig en voor langere tijd beschikbaar? Dan is dit een uitstekende manier om je studiebeurs aan te vullen! Leeftijd: tot 20 jaar. Informatie: 071 - 12 64 44, Angelique Diebeis Leiden, Stationsplein 212 Schoonmaak-krachten m/v voor een produktiebedrijf in Hazerswoude-Rijndijk. U krijgt van het bedrijf een opleiding en gaat vervolgens diverse machines en werkvloeren reinigen. Het werk is dagelijks van 16.00 tot 19.00 uur. Informatie: 071 - 12 64 44, Angelique Diebeis Leiden, Stationsplein 212 TECHNIEK Programmeurs m/v voor een aantal relaties in en rond Leiden. Er zijn mogelijkheden voor programmeurs die goede technische kennis hebben van Progress/Informix, C++ óf MOTIF en C++. Daarnaast hebt u een informatica-opleiding op HBO- of academisch niveau. Deze banen zijn voor zeer lange tijd. Informatie: 071 - 12 64 43, Annemarie van Ardenne Leiden, Stationsplein 212 TUINBOUW Tuinlieden m/v voor een bedrijf in Leiden. U bent een gemotiveerde kandidaat met bij voorkeur een opleiding van de Tuin bouwschool. Deze baan is per direct voor langere tijd. Informatie: 071 - 12 64 43, Annemarie van Ardenne Leiden, Stationsplein 212 BUNCHES B.V. h.o.d.n. QUINTET is op zoek naar: (m/v), voor min. 30 uur per week, voor onze boekettenafdeling. Leeftijd vanaf 16 jaar. Eveneens zoeken wij een aantal part-time medewerksters (m/v) voor ca. twee dagen per week. Heeft u interesse, dan kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met mevr. M. Vliegenthart, of dhr. R. Zandbergen. Tel.nr. 01718-33953. JUNIOR SECRETARESSE m/v Bij een werkgeversorganisatie in Leiden ben je van harte welkom. Je komt te werken in een klein team waar collegialiteit en flexibiliteit hoog in het vaandel staat. Je werkzaamheden bestaanonder andere uit het bijhouden van de agenda, de corre spondentie, het behandelen van de telefoon, filen, faxen en het ondersteunen van de afdeling. Dit is een prima baan voor een kandidaat tot 22 jaar met een (Schoevers) sfecretaresse-diploma en ervaring met WP 5.1, eventueel onder Windows. Voel je je aangetrokken tot deze baan voor langere tijd? Neem dan vanaf maandag contact met ons op. HOOFD SECRETARIAAT m/v Je komt te werken bij een software bedrijf in Lei den dat wereldwijd haar produkten verkoopt. Er heerst een plezierige en informele werksfeer. Naast een aantal coördinerende taken op het gebied van correspondentie, kantoorbenodigd heden en het bedrijfspand, notuleer je de vergade ringen, regel je zakenreizen en hou je de ziekte- en verlofregistratie bij. Daarnaast sta je aan het hoofd van de receptie. Je bent ongeveer 30 jaar en je hebt een uitstekende kennis van de Engelse taal. Ben je initiatiefrijk en creatief en zoek je een nieuwe uitdaging waarin je zelfstandig kunt wer ken? Neem dan vanaf maandag contact op. JUNIOR AS/400 APPLICATIE MANAGER m/v Beschik je over aantoonbare werkervaring met alle tools op de AS/400 (SDA, Query, SQL/400, CL, PDM)? Beschik je tevens over basisprogrammee rervaring met RPG/400 en een goede praktische kennis van PC's met Windows, Excel, Word en Access. Heb je een havo-diploma en ben je niet ouder dan 25 jaar? Als je dan ook nog op korte ter mijn beschikbaar bent en voldoet aan het boven staande profiel dan hebben wij voor jou een vaste baan in Leiden. Neem dan vanaf maandag contact met ons op. CONTENT Breestraat 1, Leiden, tel. 071-125745 oawtewt-atojty- Hfcf bzwt. Tempo-Team Uitzendbureau is een dynamische en snelgroeiende organisatie. Met ruim 100 vestigingen behoren wij tot de grotere uitzend-ondememingen in Nederland. Wij helpen steeds meer bedrijven en instellingen aan tijdelijk personeel en mensen aan passend werk. En op vrijwel elk f gebied. Wij zijn gespecialiseerd in diverse sectoren van de arbeidsmarkt. Voor vestigingen in Leiden en Hillegom zijn wij op zoek naar full-time intercedenten (m/v) met meer dan gemiddelde commer ciële kwaliteiten. Met bovendien de mentaliteit en het doorzettingsvermogen van een pionier. Functie-inhoud Als intercedent bent u verantwoordelijk voor het ontwikkelen en onderhouden van een bedrijvenbestand binnen een bepaalde sector van de arbeidsmarkt. Het is uw primaire taak ervoor te zorgen dat u nieuwe bedrijven voor Tempo-Team interesseert. Tot uw dagelijkse werkzaamheden behoort met name persoon lijke, maar ook telefonische acquisitie. Verder onderhoudt u goede relaties met bestaande klanten. Om in de behoefte aan tijdelijk perso neel te voorzien, werft, test en selecteert u uitzendkrachten. Daarnaast bent u zelf verant woordelijk voor een accurate administratieve afhandeling van elke uitzending. Wat wij bieden Wij bieden u een afwisselende functie binnen een professionele organisatie met een open en vriendelijk werkklimaat. Omdat wij veel van u vragen, stellen wij daar veel tegenover. Zoals: een uitgebreide introductieperiode in het bedrijf, een goede honorering met prima secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een onkostenvergoeding en een studiekosten regeling. Bovendien bieden wij u reële doorgroeimogelijkheden. Sleutelposities bij Tempo-Team worden bij voorkeur toegewe zen aan onze eigen medewerkers. Een ander pluspunt: al vrij snel kunt u participeren in het aandelenkapitaal van Randstad Holding nv, de groep zakelijke dienstverleners v Tempo-Team deel uitmaakt. Wat wij vragen U hebt een afgeronde HBO-opleiding, bij voorkeur HEAO-CE, HHS, THW of HTS-Bedrijfskunde aangevuld met minimaal één jaar ervaring in een commercieel/dienst verlenende functie binnen de profitsector. Buitendienstervaring is een pre. Verder hebt u een goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid. Deze uitdagende functie vereist bovendien U bent in het bezit van een rijbewijs-B. Leeftijd: circa 24 tot 32 jaar. De volgende stap Wanneer u het gevoel hebt dat er ee succesvolle intercedent in u schuilt, laat ons dan binnen twee weken wet* dat u interesse hebt in deze functie. Stuur uw sollicitatiebrief voorzien vai een recente pasfoto en curriculum vi Tempo-Team Uitzendbureau Dhr. P.P. Davoli Raoul Wallenbergplein 3 2405 CZ Alphen a/d Rijn Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. tempo-team uitzendbureau BDO CampsObers is met 20 vestigingen en ruim 900 medewerkers een toonjy aangevende organisatie op het gebied van accountancy, belastingadvies e^] management consultancy. BDO CampsObers biedt een compleet pakket aaifer diensten waarbij service en dienstverlening voorop staan. Garant hiervoofo staan deskundigheid, korte communicatielijnen en de cliëntgerichte instel^ ling van de BDO-medewerkers. De werksfeer binnen de BDO-organisatie ijl informeel met een no-nonsense mentaliteit. Vestigingen Nederland: Alphefo a/d Rijn, Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Breda, Dordrecht, Eindhovene; Geleen, 's-Gravenhage, Groningen, Helmond, 's-Hertogenbosch, Leid* Maastricht, Naaldwijk, Nijmegen, Roosendaal, Rotterdam, Tilburg, Utrecht Jonge, (pas) afgestudeerde MEAO/ ers BA als jij stellen heel wat eiseii aan hun toekomstige job. Deze1' moet afwisselend zijn, goede carriè-n' remogelijkheden bieden en een niet; te formeel karakter hebben. Onze vestiging in Alphen a/d Rijn biedfr je zo'n baan. Wij zijn namelijk op zoek naar een representatieve eii, communicatief vaardige MEAO-er BA m/v die een baan als assist* tent-accountant ambieert en een leeftijd heeft van maximaal 22 jaar.®1 Je verricht niet alleen administratieve werkzaamheden en belas-Jf, tingaangiften op kantoor, maar na een gedegen inwerkperiode bezoek je ook cliënten om hen te begeleiden met het voeren van de administratie en het verzorgen van de vastlegging. Kortom, i baan vol afwisseling. Je begrijpt dat het inspélen op de wensen van cliënten actuel* kennis van zaken vraagt. Vandaar dat we je de mogelijkheid biedei om via interne cursussen de nodige kennis op te doen. Daarnaast stellen we als eis dat je externe opleidingen gaat volgen, met n; in de administratieve of fiscale richting. Ja, we vragen nogal wat je, maar daar staat tegenover dat we je een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden te bieden hebben. Bovendien zijl er volop doorgroeimogelijkheden aanwezig. Indien je nog nadere informatie over de functie wilt hebben, kun je contact opnemen met de heer L.N.G. van der Hoorn AA, tel. 01720 - 72641 of 's avonds 01722 - 3034 (privé). Je schriften lijke sollicitatie kun je ook aan hem richten. Het adres:f BDO CampsObers, Raadhuisstraat 102, 2406 AH Alphen a/d Rijn. BDO, BEREKEND OP MORGEN BDO CampsObers ZOEKT PER DIREKT: VERKOPER-BINNENDIENST M/V - ruime kennis van bouwmaterialen -goede kontaktuele eigenschappen -interesse in automatisering - M.A.V.O./M.T.S.-niveau wij bieden: -een goed salaris - vast dienstverband - prettige werksfeer Uw handgeschreven sollicitatie binnen 2 weken richten aan: BouwCenter „de Wetering" t.a.v. Dhr. J. J. Horsman Postbus 48 2370 AA ROELOFARENDSVEEN 1

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 22