Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel* 8 Jaaropgave 1994 MARKE3/INE J2 c 05 O O RAYONCHEF muiden Manager telemarketing buro ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN U) ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN mj- Architecten in Automatisering Schilder/behanger medewerk[st]er acquisitie binnendienst ZATERDAG 25 FEBRUARI 1995 U Door het invullen van een belastingformulier kan teruggave van belasting mogelijk zijn. Hiertoe ligt voor alle uitzendkrachten die in 1994 via Unique Uitzendburo B.V. gewerkt hebben de jaaropgave 1994 op de vestiging klaar. unique uitzendburo ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER Een veelzijdige baan bij Apotheek "De Jong" Apotheek "De Jong" is een dienstverlenend bedrijf in de 1e-lijnsgezondheidszorg van Katwijk, Rijnsburg en Valkenburg. Apotheek "De Jong" heeft twee vestigingen waar ruim 20 personen werkzaam zijn. Naast de traditionele taken zoals bereiding en verstrekking van geneesmiddelen wordt veel aandacht besteed aan informatievoorziening aan de cliënt/ patiënt en aan paramedische produkten voor de thuiszorg. De apotheek hecht grote waarde aan vakbekwaamheid, betrouwbaarheid en op de cliënt gerichte service. Om dit waar te maken zijn er een aantal ondersteunende werkzaamheden noodzakelijk. Deze zijn voor de cliënt vaak niet waarneembaar. Wat dacht u van de administratie. Hier hebben wij iemand voor nodig. Een nieuwe collega voor 20 uur per week. Deze collega heeft duidelijk voor ogen welke eisen aan een dergelijke administratie gesteld worden. Hij of zij is hier aantoonbaar handig in, en kan met een computer overweg. Belangstelling? Stuur dan vóór 11 maart uw reactie aan: H.P.N.M. de Jong Kon. Julianalaan 22, 2224 EW Katwijk iV^ Panama Jack Benelux B.V. bezighoudt met de import Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een enthousiaste LOGISTIEK/ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (40 uur p/w) Uw functie: -orderadministratie - verkoopadministratie - algehele beheer van het magazijn -totale afhandeling van de goederenstroom. Wij vragen: -minimaal mavo afgerond - affiniteit met computers - inzet en enthousiasme -leeftijd circa 20 jaar -in bezit van rijbewijs BE -accuratesse Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan Panama Jack Benelux B.V., t.a.v. Ingrid Flohr, Bedrijvenweg 22d, 2351 BC Leiderdorp Marketline B.V. is een buro voor telemarketing. Onder de vaste klanten telt Marketline o.a. een drietal landelijk opererende uitzendbureaus. De telemar- keting-aktiviteiten bestaan o.a. uit het maken van afspraken voor buiten dienstmedewerkers, screening en onderhoud van adresbestanden, telefoni sche enquêtes en promotionele aktiviteiten. Marketline zoekt op part-time basis in duo-baan Ter uitbreiding van het huidige management zijn wij op zoek naar een mana ger (V/M) op part-time basis voor twee tot drie dagen per week. U bekleedt tezamen met de huidige manager, die eindverantwoordelijk is, een z.g. duo- baan. Gezien de huidige samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar vrouwelijke kandidaten. DE TAKEN: Leidinggeven aan de telecedentes, planning, werkvoorbereiding en bewaken van de voortgang. Scriptontwikkeling en externe klantenkontakten, rappor tage en fakturering.Trainen en begeleiden van de telecedentes. Voorts neemt u aktief deel aan de telemarketing aktiviteiten. FUNKTIE-EISEN: Opleiding op HBO-niveau, u bent ca. 16 tot 24 uur per week beschikbaar (hele dagen). Ruime en aantoonbare werkervaring in een leidinggevende funktie binnen een commerciële organisatie. U beschikt over een plezierige telefoon stem en uitstekende beheersing van de Nederlandse taal. Uw leeftijd ligt tus sen de 30 en 45 jaar. Aangezien Marketline B.V. gebruik maakt van een compu tersysteem is een redelijke kennis van geautomatiseerde systemen en een goede type-vaardigheid noodzakelijk. Als deze duo-baan u aanspreekt en u voldoet aan de funktie-eisen, waarbij met name uw leidinggevende ervaring van essentieel belang is, schrijft u dan een beknopte sollicitatiebrief vergezeld van C.V. vóór 9 maart a.s. naar: ASA/Marketline B.V., Postbus 96, 2350 AB Leiderdorp, t.a.v. Mevrouw N. de Leeuw den Bouter, Manager. Ons aanbod is een veelzijdige, zelfstandige baan met een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden. BURO VOOR PLANMATIGE MARKTBENADERING Specialistische Opleidingen De afdeling Specialistische Opleidingen van het Academisch Ziekenhuis Leiden ver zorgt de opleiding tot Operatie-assistent, studierichting Chirurgie en de studierich ting Anesthesiologie onder andere voor het Academisch Ziekenhuis Leiden. Binnen deze afdeling ontstaat een plaat singsmogelijkheid vooreen praktijkbegeleider m/v opleiding Operatie-assistent, studierichting Chirurgie (38 uur) Vac.nr. 95.R.10.08.LD Functie-informatie: - begeleidingsactiviteiten ten aanzien van leerlingen en werkbegeleiders; - ontwikkelingsactiviteiten ten aanzien van het praktijkonderwijs; - onderwijstaken; - organisatorische taken. De praktijkbegeleider draagt zorg voor de methodische praktijkbegeleiding van de leerlingen van de opleiding tot Operatie assistent. Daarbij geeft de praktijkbe geleider ondersteuning aan de werkbe geleiders, waardoor het praktisch onderwijs van de opleiding tot Operatie-assistent gestimuleerd en verbeterd kan worden. Functie-eisen: - NVZ-diploma Operatie-assistent, studie richting Chirurgie; - meerdere jaren ervaring als operatie assistent op het gebied van de Chirurgie; - tweede graads leraren- of docentenoplei ding; - ervaring in onderwijsgerichte activiteiten. Salaris: maximaal f 5.452,- bruto per maand, afhankelijk van ervaring. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw J.P.M. Hoogeveen, hoofd Specialistische Oplei dingen (071 - 26 32 17) en door mevrouw S. Defilet, cursusleidster opleiding tot Operatie-assistent (071 - 26 32 27). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoeslag 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de directeur van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief en envelop het vacaturenummer vermelden. ML i/i Het Noordhollands Dagblad is een uitgave van de Verenigde Noordhol landse Dagbladen (VND) en verschijnt in Noord-Holland, boven het Noord zeekanaal, in acht op de regio gerichte edities. Tevens worden acht zgn. gebonden huis-aan-huisbladen uitge geven. VND maakt deel uit van de Hol landse Dagbladcombinatie (HDC) met activiteiten in Noord- en Zuid-Holland. VND is met name actief in Noord-Hol land boven het Noordzeekanaal. Er werken ca. 650 personeelsleden. De hoofdvestiging is in Alkmaar Voor onze rayonkantoren Alkmaar en Schagen zijn wij op zoek naar enthou siaste kandidaten voor de functie van advertentieverkoop Elk van de acht edities van het Noordhol lands Dagblad en de huis-aan-huisbladen heeft centraal in de regio een eigen kantoor waar gewerkt wordt door een redactieteam en een verkoopteam. Het verkoopteam bestaat uit een aantal vertegenwoordigers in de buitendienst, een telefonisch verkoper en een aantal commercieel administratief medewerkers. Belangrijkste taken: - de rayonchef geeft zelfstandig leiding aan dit verkoopteam en is de eind verantwoordelijke - het mede opstellen van de advertentie verkoopplannen voor zijn of haar rayon - binnen het kader van deze verkoopplan nen richting geven aan het vervullen van de verkoopdoeleinden van het team - begeleiden en motiveren van een enthou siast en dynamisch team bij al hun ver- koop- en administratieve activiteiten - het signaleren van en inspelen op veran deringen in de markt binnen het rayon - zorg dragen voor een correcte administratieve verwerking van de advertentiestroom en voor het tijdig aanleveren van advertentiemateriaal, reserveringen en annuleringen - kasafhandeling, kantoorbeheer en dergelijke. Postbus 2, 1800 AA Alkmaar Van de ideale kandidaat verwachten wij: - MBO-/HBO-niveau, aangevuld met NIMA-A en mediaplanning - enkele jaren ervaring in en affiniteit met leidinggeven aan een dynamisch team - bij voorkeur kennis van de dagblad en/of mediawereld - een commerciële achtergrond - goede contactuele en sociale vaardig heden - een creatief en probleemoplossend vermogen - bereidheid binnen een jaar te verhuizen naar de desbetreffende regio. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Voor informatie over deze dynamische functie kunt u contact opnemen met de heer W. Janmaat (072-196220), hoofd ■Verkoop Rayonkantoren of met de heer C.S. Blok (072-196320), hoofd Personeel Organisatie. Kandidaten wordt verzocht binnen 10 dagen een schriftelijke sollicitatie met c.v. te richten aan onderstaand adres, t.a.v. de afdeling Personeel Organisatie, onder vermelding van vacaturenummer C962. mannen en vrouwen kunnen solliciteren Centrale Sterilisatie Dienst Binnenkort ontstaan bij deze dienst 3 vaca tures voor de functie van sterilisatie-assistent m/v (part-time, 20 uur per week) Vac.nr. 95.T.01.08.LD Taken: - sorteren, reinigen, controleren, verpakken en steriliseren van medische hulpmid delen t.b.v. operatiekamers en afdelingen; - bevoorraden van afdelingen met steriele medische hulpmiddelen; - het opslaan van steriele hulpmiddelen in het magazijn; - verzendklaar maken van bestellingen van steriele medische hulpmiddelen t.b.v. de afdelingen. Functie-eisen: - opleiding op MAVO-niveau; - diploma sterilisatie-assistent of bereidheid dit te halen; - grote accuratesse en netheid in werken; - enig technisch inzicht; - bereidheid om in teamverband te werken; - bereidheid om periodiek beschikbaarheids- dienst te verrichten. Werktijden: er wordt gewerkt in twee diens ten, t.w. maandag t/m vrijdag van 07.30 tot 16.00 uur, of van 14.00 tot 22.30 uur. De nadruk zal liggen op de late diensten. Salaris: maximaal f 3.237,- bruto per maand (A4) op full-time basis. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer A.B. Krijgsman, hoofd Centrale Sterilisatie Dienst (071 - 26 32 54) en door mevrouw T.L. Duiverman, P&O-adviseur Divisie 4 (071 - 26 35 08). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. indiensttreding is de Algei brief te zenden aan ciale zaken AZL, RC Leiden. Graag op de brief turenummer vermelden. KPD Automatisering B.V. zoekt voor haar kantoor aan de Rhijngeesterstraatweg 58 te i Oegstgeest op korte termijn een: L,ENl Medewerker Technische Dienst (Full Time) De werkzaamheden zullen ondermeer bestaan uit: Installatie en configuratie van PC's en PC-netwerken; Het verhelpen van storingen aan hard- en software; Administratieve afhandeling van de werkzaamheden; Het leveren van telefonische support. De functievereisten zijn: MTS Elektronica en minimaal 2 jaar ervaring in een vergelijkbare functie; Een leeftijd vanaf 21 jaar en in het bezit van rijbewijs B; Taalkundig goed onderlegd; Een flexibele en servicegerichte instelling; Kennis van PC's en PC-netwerken en de bijbehorende besturingssoftware. Bent u woonachtig in Leiden of omgeving en geïnteresseerd in het werken voor een dy namisch bedrijf met uitstekende arbeidsvoorwaarden, stuur dan een brief naar: bn. KPD Automatisering B.V. ens ter attentie van de heer A.J.C.C. Padberg las Postbus 48 8-'f 2340 AA OEGSTGEEST Indien u nadere informatie wenst over deze functie kunt bellen met de heer Padberg, via( het centrale nummer 071 - 171041 f-Jj Ta Wij zoeken op korte termijn een vakbekwame en gemotiveerde Voor nadere informatie en sollicitaties kunt u zich tijdens kantooruren richten tot de heer A. Laan, telefoon 071-223439. Vdll '^LcjWÉkerwerkrs SCHILDERWERKEN Flevoweg 4, 2318 BZ Leiden. Telefoon 071-223439 Ergon B.V., deel uitmakend van HMI, groepsmaatschappij van HBG, is een slagvaardig en veelzijdig bedrijf. Ergon ontwerpt, levert, installeert en onderhoudt elektrotechnische installaties n utiliteitsbouw en industrie. Voor onze vestiging te Leiden zoeken wij een full-time medewerk[st]er acquisitie binnendienst die vanuit ons kantoor het acquisitieteam ondersteunt Taken: - voorbereiden van acquisitie-activiteiten van de met acquisitie belaste functionarissen, - telefonisch natrekken van relevante informatie, - inwinnen van informatie aan de hand van berichtgevingen uit vakliteratuur, - up-to-date houden en archiveren van alle beschikbare informatie ten behoeve van het acquisitieteam, - wekelijks klaarleggen van alle informatie met be trekking tot de relaties die benaderd gaan worden, - verwerken van de nieuwe informatie die door de acquisitie-activiteiten verworven wordt, - contact onderhouden met de centrale afdeling Acquisitie en Public Relations op ons hoofdkantoor. Functie-eisen: - opleiding MEAO Commercieel aangevuld met cursus Management Assistent[e], danwel HEAO. Eventueel NIMA A/B. - enige werkervaring op het commerciële vlak, - kennis van en ervaring met geautomatiseerdfeïï] gegevensverwerking [WordPerfec^y» spreadsheet en Database programmatui - een extraverte persoonlijkheid ppt een f. doortastende instelling. Wilt u meer informatie, neem dan contact op r heer G.J. Kleinpaste [tel. 055-490666]. Uw soil kunt u binnen één week richten |fen: Ergon t attentie van de heer G.J. Kleinpaste, Postbu 7300 AC Apeldoorn.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 18