'Ik hoop dat met Pleidooi een standaard is gezet' Radio Televisie Koos Postema met Robert van Kam, cultureel attaché van de Neder- andse Ambassade in Peking. (RTL 4,22.20 uur) iel Van gewest tot gewest Onder meer aan dacht voor de resten van het Middel- 88 seuwse boerendorpje Valkenisse op Vi Zuid-Beveland. dat in de 17e eeuw moest wijken voor het opdringende water. Voor de overblijfselen van Val- isse, die bij laag water te zien zijn, oleef de tijd stilstaan en dat maakt ze voor archeologen bijzonder interes sant. Zij kunnen hierdoor hun kennis over het Middeleeuwse Zeeland ver- Nederland 3 19.34 Het grote computergebeuren In een middelgrote metaalfabriek wordt het werk op computergestuurde draaiban- he ken bedacht op computergestuurde tekentafels. Heeft de machine-arbei- der niets meer te doen of is er nog handwerkte verrichten? En hoe is het samenspel tussen de machinebank- id werker en de programmeur van de draaibank? Kantoor- en fabrieksperso- neel krijgen steeds meer inwisselbare taken. Nederland 3 20.02 Postema op pad Koos Postema bezoekt de Volksrepubliek China, die zich mo menteel razendsnel ontwikkelt. In Pe king ontmoet Koos ondernemende Ne derlanders die het proberen te maken China. Hij praat o.a. met Thijs Cox die oud papier verkoopt en komt er achter dat handel drijven met Chine zen een vak'apart is. Samen met Mi chel Bastiaanse, die manager is van een groot hotel, beklimt Koos de be roemde Chinese Muur. Verder waagt Koos zich tussen de zeven miljoen fietsers die Peking telt en merkt dat verkeersregels niet belangrijk zijn. Tot slot gaat Koos met gids Robert van Kam op bezoek in 'De Verboden Stad', eens het privé-domein van de keizer. RTL 4 22.20 Sporen: De politierechter Aan de hand van het werk van mevrouw Lensink- Bosman, politierechter in Rotterdam, wordt een beeld geschetst van de vele zaken waarmee de politierechter ge confronteerd wordt. Per zaak zijn er maar een paar minuten beschikbaar en bijna de helft van de verdachten komt niet eens opdraven. De politie rechter in Nederland heeft de vaak on dankbare taak recht te spreken in de vele kleine strafzaken: van het beroven van een bejaarde tot het beledigen van een politieagent. Als de te verwachten straf niet meer is dan zes maanden hechtenis, oordeelt de politierechter. Nederland 1 22.45 With a little help from my friends Jaar lijks reist het voltallige Metropole Or kest naar Amsterdam voor een optre den in Paradiso. Met Dick Bakker als dirigent bewees het orkest hier ook in 1994 zijn veelzijdigheid door het be geleiden van artiesten uit zowel de klassieke als de lichte muziek. Het programma bevat hoogtepunten van het Paradiso-concert door het Metro pole Orkest. De specifieke arrange menten zorgden in combinatie met de solisten voor opmerkelijke vertolkin gen. Nederland 3 23.19 nederland nederlandnederland 16.35 16.42 18.06 18.35 20.00 20.24 20.31 21.20 21.56 NOS-Nieuws voor doven en slechtho renden Weg van de snelweg Euro pa. Serie reisreportages. Afl.: Sicilië, eiland der cultu ren Willem Wever. Programma waarin vragen van kinderen beantwoordt worden. Presentatie: Jo- chem van Gelder Cartoon Club. Gevarieerd tekenfilm-pro gramma. Met o.a. de Roze Panter, Popeye, Woody Woodpecker en Daffy Duck Boggle. Woordspel. Presentatie: Frank Kramer A different world. Amerikaanse comedyse rie. Whitley wil voor haar verjaardag haar eigen sur prise-party organiseren. Dwayne en Kim weten dat en gaan zelf een andere verrassing verzorgen. AfI. Happy birthday to moi Prettig weekend. Culturele en recreatieve uitgaanstips. Presentatie: Tineke de Groot, Jessica Broekhuis en Hein Hans- se n Weg van de snelweg Ne derland. Serie reisreportages. AfI Zuidoost Friesland NOS-Journaal NOS-Weeroverzicht Lieve Martine. Programma waarin vragen en problemen van kijkers worden behandeld. Pre sentatie: Martine van Os Brandpunt. Actualiteitenrubriek New York Police (NYPD Blue). Amerikaan se politieserie. Kelly on derzoekt een moord in Chinatown. Sipowicz is diep verontwaardigd als hij hoort van de moord op Theresa Carlin en gaat di rect op onderzoek uit. Fancy waarschuwt Med- avoy dat zijn relatie met Donna geheim moet blij ven Sporen: De politierechter. Reportage over het werk van de politierechter in Amsterdam en Rotterdam NOS-Journaal Einde 15.20 Jules unlimited. Populair-wetenschappe- lijk magazine. Herh 16.00 NOS-Journaal 16.07 De teenage hero turtles Tekenfilmserie. Afl.: Turt- lemaniac 16.31 Bassie en Adriaan en de huilende professor. Jeugdserie. Afl.: De schuilplaats van de pro fessor 16.57 Door de eeuwen gedragen Engelse serie documen taires over Nederlandse klederdrachten. Afl.: Staphorst 17.20 Schone schijn (Keeping up appearan ces). Engelse comedyse rie. Hyacinth Bucket is haar hele familie en nog vele anderen weer eens tot last door haar groot heidswaan 17.58 2 Vandaag. Met om: 18.00 NOS-Journaal 18.15 Actualiteiten. Presentatie: Victor Deco- ninck 18.39 NOS-Sportjournaal 18.47 NOS-Hoofdpunten uit het nieuws gevolgd door het weer 18.55 Dedierenspoedkliniek. Serie over eerste hulp voordieren in dedieren spoedkliniek in Amster dam. Afl. 2 19.30 Onderweg naar morgen. Nederlandse soapserie. Frank ontdekt dat Daphne met Jannes is gevlucht. Het lukt Aafke en Margot om Pim te spreken te krij gen 2Ü.01 Dat zeg ik niet. Spelprogramma. Presen tatie: Martijn Krabbé 20.33 Love letters. Spelprogramma met aan staande bruidsparen. Pre sentatie: Linda de Mol 21.59 TROS TV show op reis. Talkshow. Presentatie: Ivo Niehe 23.01 Deadline. Magazine over misdaad en ander onrecht. Presen tatie: Jaap Jongbloed 23.41 Late nite concert II. Concertregistratie van de Amerikaanse gospelzan ger Carman 00.36 NOS-Journaal 00.41 NOS-Nieuws voor doven en slechtho renden 18.10 18.15 19.00 19.30 19.34 20.02 21.53 22.00 22.16 22.34 De kleedkamer. Serie portretten van men sen die in twee verschil lende werelden leven. Vandaag: Commodore Macco, ex-F-16-piloot bij de Koninklijke Lucht macht De Fabeltjeskrant. Poppenserie. Afl.: Lach gas voor Stoffel Sesamstraat. Kleuterprogramma. Afl.: Schaatsen NOS-Jeugdjournaal Klokhuis. Informatief kinderpro gramma. Jeroen beant woordt vragen van kijkers Lingo. Woordspel. Presentatie.- Francois Boulangé Uitz. politieke partijen: SP Van gewest tot gewest. Regionaal magazine Werken aan werk: Het grote computer ge beuren. Serie over auto matisering in de metaal sector Onder de hamer (Under the hammer). En gelseserie. Klinsky's ex pert vermoedt dat een schilderij van een overle den schilder vervalst is. Glazier ontrafelt langzaam het geheim achter diens dood. Afl. 4: The jolly jo ker De connaisseur. Cultuurquiz. De kandida ten van vanavond krijgen binnen de categorie klas sieke muziek vragen over de periode 1500-1800. Presentatie: Ad 's-Gra- vesande Trekking dagelijkse lotto NOS-Journaal NOS-Sportjournaal Nova. Actualiteitenprogramma. Met NOS-Gesprek minis ter-president. Presenta tie: Charles Groenhuijsen With a little help from my friends. Compilatie van een con cert met bekende en min der bekende artiesten dat vorig jaar in Paradiso ge houden werd. M.m.v. het Metropole Orkest o.I.v. Dick Bakker. Afl. 1 Einde 15.05 15.10 RTL O Showtime shop. Thuis bellen en bestellen Santa Barbara. Amerikaanse soap Vier uur nieuws The Oprah Winfrey show. Amerikaanse talkshow 5 uur show. Gevarieerd middagmaga zine Zes uur nieuws Ooggetuige. Reportages Rad van fortuin. Spelprogramma The bold the beautiful. Amerikaanse soap Half acht nieuws Weer Goede tijden slechte tijden. Nederlandse soap. Marie ke probeert haar nieuwe collega het leven zuur te maken Vrouwenvleugel. Nederlandse dramaserie Het uur van de waarheid. Documentaireserie Postema op pad Nieuws, sport en weer Mujeres al borde de un ataque de nervios. Spaanse film uit 1988 van Pedro Almodovar. Met: Carmen Maura, Fer- nandoGuillen, Julieta Serrano, Mario Barranco 01.25 Nachtprogramma /?n.© 18.30 19.00 19.30 19.50 20.00 20.30 21.25 22.20 23.20 23.50 16.00 16.30 16.55 17.20 17.50 18.00 18.40 19.35 Family ties. Amerikaanse comedyse rie. Herh Goede tijden slechte tijden. Nederlandse soap. Herh MASH. /\merikaanse comedy Alf. Amerikaanse comedy The A-team. Amerikaanse actieserie The A-team. Vervolg Baywatch. Amerikaanse serie. Herh 't Is me ook wat moois. Programma waarin de te lefoon een belangrijke rol speelt Fresh prince of Bel Air Violation of trust. Amerikaanse dramafilm uit 1991 van Charles Cor- rell. Met: Katey Sagal, Alan Rachins, Charlotte Rosse.a. Playboy late night. Erotisch magazine Kort nieuws Cracker. Serie I.S.C.H.A. Eerder op AT5 uitgezon den interview-tweeluik van Ischa Meijer met de actrice Mary Dresselhuys (1) Cloudburst. Engelse thriller uit 1951 van Francis Searle. Met: Robert Preston, Elizabeth Sellars, Colin Tapley e.a. Hei elei, kuck elei aktuell. Luxemburgs programma Vanavond weer een kijkje in de dierenspoedkliniek. (Nederland 2,18.55 uur) televisie morgen NEDERLAND 1 07.00 NOS-Tekst tv. 08.30 Warreltaai. 08.49 Elektrische stroom. 09.09 Nieuws uit de natuur. 09.29 Schooltv-Weekjour- naal. Actualiteitenrubriek. 10.00 PC za kelijk en creatief. 10.30 Effectief onder handelen. 11.00 NOS-Tekst tv. NEDERLAND 2 07.00 Alles kits. Kinderprogramma. Met: Professor Poopsnagle, jeugdserie. 07.25 Woef. jeugdserie. 07.52 Cartoon club, gevarieerd tekenfilmprogramma met o.a. de Roze Panter. Popeye. Woody Woodpecker en Daffy Duck. 08.17 Klad- deratsj, kinderkunstprogramma. Aansl.: De droomshow, spelprogramma. 09.09 Extra large, gevarieerd kinderprogram ma. 09.36 Boggle, woordspel. 10.01 Prettig weekend, culturele en recreatie ve uitgaanstips. 10.26Filmspot. Film- magazme. 10.52 Niet te geloven, serie portretten. NEDERLAND 3 09.00 NOS-Nieuws voor doven en slechthorenden. 09.07 Einde. RTL4 06.30 Hei elei kuck elei. Luxemburgs programma. 07.00Telekids. Kinderpro gramma. Andere opzet van 'Eenmaal andermaal' HILVERSUM ANP Eenmaal andermaal, het vei lingprogramma van de TROS, krijgt een andere opzet. Jan-Pie- ter Glerum, veilingmeester, pre senteert acht programma's rond een thema. Daarin bezoekt hij veilingkijkdagen, musea en spe ciale collecties. In deze opzet vervangen de kijkdagen de door de programmammakers geor ganiseerde inzameldagen. Het programma van Glerum gaat het vijfde seizoen in. De nieuwe serie begint op zondag 5 maart (Nederland 2, 21.00 uur) met een uitzending die is gewijd aan kinderen en speelgoed. Een reportage over het Nationaal Schoolmuseum in Rotterdam, een verhaal over geboortegebruiken en een ver slag van een kijk- en veilingdag van speelgoed zijn de belang rijkste onderdelen van het pro gramma. Afgesloten advocatenserie oogste hoge waarderingscijfers. Gouden Kalf èn Nipkowschijf HILVERSUM JAAP TIMMERS televisie buitenland De advocatenserie Pleidooi tel de dertig afleveringen, in drie seizoenen op het scherm ge bracht door de AVRO. De serie die twee weken terug werd be ëindigd, maakte heel wat los: lo vende kritieken, hoge waarde ringscijfers, Het Gouden Kalf, een Nipkowschijf èn bezinning de publieke omroep over de doorslaggevendheid van hoge kijkcijfers. Een gesprrek met maker Hugo Heinen. De eerste plannen voor Pleidooi ontstonden in septem ber 1989. Hugo Heinen verza melde een half jaar lang infor matie over advocaten, rechters en juridische dilemma's. Met de eerste opzet ging hij naar de radio q leder heel uur nieuws. 16.05 Welinge lichte kringen. 17.07 TROS Aktua. 18.07 TROS TROS Aktua. vervolg. 19.04 TROS Interaktief 20.04 TROS Klantenservice. 22.04 Hier en Nu- sport. 23.07 Met het oog op morgen. 00.04-07.00TROS Nachtwacht. radio q leder heel uur nieuws. 17.04 Van Staa tot zeven18.04 Van Staa tot ze ven, vervolg. 19.04 De gouden greep. 20.04 Weekend-radio. 22.04-24.00 De avond van het sentiment. radio VARA, maar deze omroep zag ervan af. De AVRO hapte echter. Heinen wilde niet de enige schrijver zijn en zocht er daar om twee 'leerlingschrijvers' bij: Maria Goos en Pieter van de Waterbeemd. „Maria Goos had al acht to neelstukken voor Toneelgroep Centrum geschreven, ook regis seerde ze. Ze is toen naar de media-opleiding Santbergen gegaan, waar bleek dat ze uit zonderlijk goede dialogen maakte. Pieter van de Water beemd is van huis uit psycho loog; hij wilde heel graag," „Daarna hebben we zelf de acteurs erbij gehaald. Alleen Ca- rine Crutzen was bekend van de televisie (De Brug). De anderen waren allemaal prijswinnaars in het theater. Afgesproken werd dat Heinen als de meest ervaren schrijver zou optreden. Hij schreef zelf afleveringen en trad op als kwa liteitsbewaker en begeleider van Pieter en Maria. Het aandeel van de twee laatstgenoemden werd gaandeweg groter. „De laatste twee afleveringen bij voorbeeld zijn door Maria ge schreven. Door deze reeks Pleidooi kunnen zij nu'zelf gro te projecten aan en op hun beurt weer mensen meeslepen en opleiden." Het succes kwam niet meteen. Sterker, AVRO-directeur Boude- wijn Klap zinspeelde begin 1993 mn .4 ■7 4 *^4 -T enkele weken na de start op een voortijdig einde van het advocatenkantoor Van Gilze Wesseling. Aanleiding waren de 'slechte' kijkcijfers (1 miljoen mensen). De waardering viel te gen (6,9). De kritiek verstomde even snel als hij was opgeko men. De pers reageerde lovend. Producent Harry de Winter van ID-TV werd overladen met feli citaties voor het produkt. Medio '•93 mochten de makers zelfs een Gouden Kalf in ontvangst nemen, de hoogste Nederland se filmprijs, en een eervolle ver melding van de Nipkowschijf- jury. Besloten werd in de tweede Het schrij versteam van Pleidooi. V.l.n.r.: Pieter van de Water, Maria Goos en Hugo Heinen. FOTO GPD serie afleveringen meer per soonlijke informatie toe te voe gen over de advocaten Pam Wesseling, Victor van Gilze, He len de Keyzer, Cas Heystee en Mourad Aziz. De verbonden heid met de spelers groeide; de acteurs groeiden in hun rollen. Pleidooi toonde de hedendaag se samenleving door de ogen van een groepje jonge advoca ten. Pleidooi werd in al zijn weerbarstigheid een typisch Nederlands produkt. Acteur Gijs Scholten van Aschat: „Soms een beetje weird." Vakmensen met herkenbare sores aan hun kop. Met behulp van botte opmerkin gen of zieke grappen Doorkwa men Heinen cum suis dat Pleidooi een braaf, politiek cor rect karakter kreeg. „De kracht van de serie? Dat is dat drie schrijvers en vijf acteurs zeer nauw hebben samenge werkt. Dat de acteurs hebben kunnen meepraten over hun rol. We gingen eten en bespraken van alles. Het schrijven was ook een boeiende bezigheid. Ik paste soms enkele uren voor de repeti ties nog wat regels aan, de her ziene teksten gooide ik soms midden in de nacht in de ver- sch illende brieven bussen. Standaard Hugo Heinen hoopt dat de serie een bijdrage heeft geleverd aan het artistieke klimaat op de Ne derlandse televisie. „Ik hoop dat met Pleidooi een standaard is gezet, zo van: hier moeten we niet meer onder komen", aldus Heinen. „Ja, dat is een gedurfde stelling. Maar het moet eens af gelopen zijn met de plicht bin nen vier weken te draaien en te casten. Je moet in een team de kans geboden worden om lang zaam andere schrijvers in te fa- den, zodat er tijd is om hen op te leiden. Je moet hen de tijd geven te wennen aan de toon en de strekking van de serie." Nog tijdens de uitzendingen van Pleidooi II kwam het keer punt, waardoor opeens het eind van de serie in zicht kwam. Vol gens de lezing van de AVRO kwam dit doordat zich geen aanvullende schrijversgroep aandiende, én omdat enkele be langrijke acteurs in het najaar van 1994 terug gingen naar het theater. Sommigen hadden het wel gezien. Belangrijker was, zegt Hei nen, dat de toneelacteurs zich voor lange tijd moesten vrijma ken om voor de televisie te wer ken, maar dan wel op voor waarde dat de omroep voor lan gere tijd werk kon garanderen. Deze garantie bleef lange tijd uit, waardoor zij moesten kie zen voor de zekerheid van het theater. Bovendien waren enke le acteurs bang 'een Pleidooi- hoofd' op te lopen, vergelijkbaar met het Swiebertje-effect. Het heeft erom gespannen, of het team na Pleidooi II zou doorgaan. Heinen: „Dat het ge lukt is om de derde serie afleve ringen op een hoog peil te hou den mag een wonder heten Sommigen wilden na twee se ries liever stoppen." De derde serie kwam er, maar daarmee was de koek op. „Het was zo in tensief werken; het was niet meer vol te houden. Er trad ook metaalmoeheid op. We waren bovendien als de dood voor het verschijnsel dat we zouden gaan teren op het succes." leder heel uur nieuws. 17.04 Rinkel- dekmkel. 18.04 De Avondspits. 19.04 Spoor 7. 20.04 Paperclip magazine. 21.04 Villa 65. 00.04 Countdown ca fé. 02.02-06.00 Oh, wat een nacht radio q 17.00 Operette. 18.04 Mystiek fin-de- siécle: Vaughan Williams en Fauré. 19.00 Franse weelde. 20.02 Avond concert: De matinee. Muz. voor bari ton en piano. 22.00 Furtwëngler diri geert Bruckner 9. Berliner Philharmo- niker. 23.00 Muziek van deze eeuw: Andrea del Sarto van Daniel Lesur. Koren van de Franse Omroep en Or chestra National metdiv. sol. 00.00- 01.00 Vincent na middernacht. radio 0 leder heel uurt/m 17.00 en 07.30 nieuws. 17.08 Radio UIT. 17.50 SP. 18.02 Actualiteiten- en religieus pro gramma in het Arabisch. 18.45 Actu aliteiten in het Turks. 19.00 Nieuws en actualiteiten in het Turks. 19.45 Nieuws en actualiteiten in het Marok kaans en Berbers. 20.30 Nieuws en actualiteiten in het Chinees. 21.00 Licht en uitzicht. 21.39 EO-Metter- daad. 21.40 Boeken wijzer. 22.00 De avonden. Met om ca. 23.00 De wijde blik. 23.50 Weeksluitmg. speelfilms op televisie The Neighbour (1993, USA) Na hun ver huizing blijken zwangere Mary en haar man John een gynaecoloog (Rod Stei ger) als buurman te hebben. Die stelt zich zorgzaam op, maar is ie te vertrou wen? Regie: Rodney Gibbons. RTL Television 22.10 Hammett (1982, USA) Aangename mis daadfilm van Wim Wenders Ex-partner in detectivebureau roept hulp in van au teur Hammett om Chinees meisje op te sporen in Chinatown terwijl deze net een boek over hem schrijft. BRTN 2 22.50 For the Boys (1991, USA) Musical over twee entertainers (Bette Midler en Ja mes Caan) die succesvol het moraal van Amerikaanse troepen overzee opkrikken Achter de schermen broeit het. Regie: Mark Rydell. BBC 1 23.20 vrouw die de verlating van haar minnaar goed probeert te verwerken. Alleen be moeit iedereen zich ertegenaan. Regie: Pedro Aldomóvar. RTL 4 23.50 Cloudburst 1951, GB) Goeie thriller van Francis Searle. WO-II veteraan werkt voor ministerie van buitenlandse zaken. Als zijn invalide vrouw wordt aangereden door criminelen zweert hij wraak. RTL 5 00.30 The Fortune Cookie (1966, USA) Eerste van drie samenwerkingen tussen Jack Lemmon en Walther Mattau (kreeg een Oscar) en regisseur Billy Wilder. Scrupu- leuze-advocaat betrekt zwager in verze ker ingszwendel. Duitsland 1 00.30 The Night Walker (1964. USA) Horror van William Castle. Blinde echtgenoot verdenkt zijn vrouw van overspel. Na een dodelijk ongeluk verdwijnt zijn lichaam uit het mortuarium en duikt hij op in Duitsland 3 00.50 Assault on Precint 13 1976, USA) Spannende actiefilm van griezelspecia- hst John Carpenter, die ook tekende voor de muziek. Transport van gevange nen moet een noodstop maken als een van de criminelen ziek wordt. RTL Television 01.25 The Premature Burial (1961, USA) Hor ror. Onderhoudende verfilming van Ed gar Allan Poe-verhaal over arts die man, die angst heeft om levend te worden be graven, een wel heel drastische therapie voorschrijft. Regie: Roger Corman. BBC 1 01.40 Reefer and the Model (1987, GB/IRL) Warrig maar spannende thriller. Zwan ger heroïnehoertje, een deserteur uit het Engelse leger, een IRA-lid en een pas gescheiden man plegen overval. Regie: JoeComerford. Duitsland 2 01.40 Carmen Maura en Rossy de Palma in de Spaanse speelfilm 'Mujeres al borde de un ataque de nervios'. (RTL 4,23.50 uur) BRTN 1 17.10 Sinja Mosa, serie. 17.35 Paradise Beach, strandsoap. 18.00 Journaal. 18.10 The bold and the beautiful, serie. 18.35 Blokken, spelprogramma. 19.05 Neighbours, serie 19.30 Journaal en sport. 19.58 Weerbericht. 20.00 Zeg eens euh, spelprogramma. 20.40 De Droomfabriek, familieprogramma. 22.00 Night of entertainment, muziekgala. 23.30 Weerbericht. 23.32 Einde. BRTN 2 18.00 Tik tak. 18.05 Ocean Girl, jeugd serie. 18.30 Odyssee, jeugdserie. 18.55 Disney Festival, tekenfilms. 19.30 Jour naal en sport 19.58 Weerbericht. 20.00 Couleur locale, multicultureel magazi ne. 20.30 Niveau 4: Look, modemagazi ne. 21.00 Groen Licht, automagazine. 21.20 Vlaanderen vakantieland. 22.00 Ter Zake. infomagazine. 22.47 Paarden- koersen. 22.50 Hammett, detective. 00.25 Coda. 00.28 Einde. DUITSLAND 1 17.50Tagesschau-Telegramm. 17.55 ARD vor acht. Met Verbotene Liebe, se rie. 18.00Verbotene Liebe. Vervolg. 18.25 Marienhof, serie. 18.49 Tagesschau-Telegramm. 18.54 Mr Bean, comedyserie. 19.25 Herzblatt, da- ting-programma. 19.53 Das Wetter. 19.58 Heute abend im Ersten. 20.00 Tagesschau. 20.15 Mainz bleibt Mainz wie es singt und lacht, vorstenzitting. 23.30 Tagesthemen. 00.00 ARD-Sport extra. 00.30 Jack Lemmon-cyclus: The fortune cookie, komedie. 02.30 Ohne Filter extra, muziekprogramma. 03.30 Zuschauen - Entspannen - Nachdenken. DUITSLAND 2 16.00 Heute. 16.05 Macht der Leiden- schaft, soapserie. 16.55 Sport heute. 17.00 Heute. 17.08 Landerjournal. 17.40 Heartbreak High, serie. 18.00 He artbreak High, Vervolg. 18.30 Verlieren Sie Millionen, spelprogramma. 19.00 Heute. 19.20 Weerbericht. 19.25 Frauenarzt Dr. Markus Merthin, serie. 20.15 lm Schatten der Angst, tv-film. 21.45 Heute-journal22.20 Aspekte, cultureel magazine. 22.50Willemsens Woche, live talkshow. 23.50 Heute nacht. 00.05 Due vite, tv-film. 01.40 Reefer and the model, thriller. 03.10 Text aktuell. 03.20 Einde. DUITSLAND 3 18.00 NRW - Nachrichten. 18.05 KuK, gevarieerd magazine. 18.30 Konto, con sumentenmagazine. 18.45Aktuelle Stunae. 19.25 Fensterprogramme der Landesstudios. 19.45 Ratgeber Essen und Trinken, culinair magazine. 20.15 Nërrische Hitparade, carnavalsmuziek programma. 21.00 WDR aktuell. 21.13 Ein Herz und eine Seele, serie. 22.00 B. trifft, talkshow. 23.00 Rückblende, do cumentaires. 23.15 Ein Abend mit Pa- veier, muziekprogramma. 00.45 Nachrichten. 00.50 Nachtprogramme ring. BBC 1 15.45 The flying doctors, doktersserie. 16.35Tekenfilm. 16.45 Bitsa, knutsel- magazme. 17.00 Jackanory, verhalen. 17.10 Rugrats, animatieserie. 17.25 The borrowers, jeugdserie. 17.55 Newsround extra. 18.05 Grange Hill, jeugdserie. 18.35 Neighbours, soapserie. 19.00 Nieuws en weerbericht. 19.30 Reg. nieuws. 20.00 Wipeout, spelprogramma. 20.30 Tomorrow's world, pop.-we- tensch. magazine. 21.00 The unforget table EastEnders, soapserie. 21.30 Do the right thing, discussieprogramma. 22.00 Nieuws en weerbericht. 22.30 Dangerfield, serie. 23.20 For the boys, speelfilm. 01.40The premature burial, speelfilm. 03.00 Weerbericht. 03.05 BBC 2 15.15 Sport on Friday. 16.50 Nieuws en weerbericht. 17.00 Today's the day, quiz. 17.30 Bowls, rechtstreeks verslag. 18.00 Bowls. Vervolg. 19.00 Captain Scarlet and the Mysterons, poppenserie. 19.25 Deceased, detectiveserie. 20.15 TheO-Zone, muziekmagazine. 20.30 Operavox, animatieserie. 21.00 The photo show, magazine. 21.30 Garde ners' world, tuiniermagazine. 22.00 Steptoe and son, comedyserie. Aansl Two's comedy. 22.30 Our man in... Ha vana. reportageserie. 23.10 The car's the star, portretten. 23.30 Newsnight. 00.15 The Mrs Merton show, talkshow. 00.45 Duckman, tekenfilmserie. 01.10 Weerbericht. 01.15The fugitive, mis daadserie. 02.10 Einde. CNN 16.30 World sport. 17.30 Business Asia. 18.00 Business Asia. Vervolg. 20.00 World business today. 21.00 Internatio nal hour. 21.30 O.J. Simpson special. 23.00 World business today update 23.30 World sport. 00.30 Showbiz today. 01.00 Moneyline, 01.30 World re port. 02.00 Prime news. 03.00 Larry King live. 04.30O.J. Simpson special li ve. 05.30 Showbiz today MTV 16.30The report. 16.45CineMatic. 17.00 News at night. 17.15 3 from 1. 17.30 Dial MTV. 18.00 Music non-stop. 20.00 Greatest hits. 21.00 Most wanted. 22.30 Beavis Butt-head. 23.00 The re port. 23.15 CineMatic. 23.30 News at night. 23.45 3 from 100.00 Party zone. 02.00 The soul of MTV 03.00 The grind. 03.30 Night videos. 08.00 Einde. NBC SUPER CHANNEL 17.30 FT Business tonight. 18.00 Today. 19.00 ITN World news. 19.30 NHL International weekly. 20.30 Date line. 21.30 Inside edition. 22.00 ITN World news. 22.30 The tonight show. 23.30 Real personal. 00.00FT Business tonight. 00.20 US Market wrap 00.30 NBC Nightly news. 01.00 Equal time. 01.30The tonight show. 02.30 Holiday destinations. 03.00 Rivera live. 04.00 Dateline. 05.00 Inside edition. TV5 16.00 Nieuws. 16.10Gourmandises. 16.25 Bibi et ses amis. 17.05 Le jardin des bêtes. 17.15 Clip postal. 17.45 Questions pour un champion. 18.15 Vi sions d'Amérique. 18.30 Nieuws en weerbericht. 18.55 Revue de presse des pays arabes. 19.05 Paris lumiéres. 19.25 La météo des cinq continents. 19.30 Zwitsers nieuws. 20.00 L'hebdo 20.55 La météo des cinq continents. 21.00 Nieuws. 21.40 Taratat?. 22.50 Pulsations. 23.50 Nieuws en weerbe richt. 00.15 Kiosk. 00.30 Sortie libra. 01.25 Décryptages. 01.55 La chance aux chansons. 02.30 Clip postal. 03.00 Temps présent. 04.00 Ah! Quels titres. 04.55 Visions d'Amérique. 05.10 Paris lumiéres. 05.35 On aura tout vu. RTL TELEVISION 16.00 Hans Meiser. 17.00 Jeopardy! 17.30 Unter uns. 18.00 The bold and the beautiful. 18.30 Explosiv - Tele- gramm. 18.45 RTL aktuell. 19.10 Explo siv - Das Magazin. 19.40Gute Zeiten, schlechte Zeiten. 20.15 Crash: The mys tery of flight 1501, drama. 22.10The neighbour, thriller. 00.00 RTL-Nacht- journal. 00.30 RTL-Nachtshow. Late- night-show. 01.25 Assault on precinct 13, actiefilm. 03.00 Crash: The mystery of flight 1501, drama. 04.35 DasA- Team, actieserie. 05.20Tekenfilmserie.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 9