To "Hport stad Kiebert zet zaken in Rijnsburg op scherp Leiden Sport rbiter Peters eeft er geen n meer in Ierse politie klaagt veertig Engelse voetbalfans aan Hiddink behandelt Ajacieden coulant 'Topsport in Leiden is te koop' INSDAG 21 FEBRUAR11995xi CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071 -356464, PLV -CHEF ROB ONDERWATER, 071-356463 Siemerink profiteert van ziekte Edberg mittgartStefan Edberg, titelverdediger van het tennistoernooi bn Stuttgart, heeft moeten afzeggen bij de wedstrijdleiding van Let met vier miljoen gulden gedoteerde toernooi. De Zweed Leeft al vier dagen hoge koorts. Jan Siemerink is gisteren als [ucky loser' aan het deelnemersveld toegevoegd. De Rijnsbur- jer, die zondag in de derde ronde van het kwalificatietoernooi in jtuttgart verloor, stuit in de eerste ronde op de Oostenrijker jkoff. Krajicek versloeg de Tsjech Dosedel. Demtsjenko mag uitkomen voor Ajax Lsterdam Ajax heeft gisteren vlak voor het vertrek naar het fainingskamp in Griekenland een werkvergunning ontvangen (oor de Rus Andrei Demtsjenko. De 18-jarige aanvaller draaide, h afwachting van goedkeuring van het Centraal Bureau Ar- kidsvoorziening. al geruime tijd met de A-selectie van de lands- bmpioen mee. De voormalige speler van CSKA Moskou teken- p eind vorig jaar bij Ajax een contract tot medio 1998. [uventus wil Aron Winter tsTERWUK» Juventus wil Aron Winter. Althans, dat meldde vorige leek de Italiaanse pers. De speler in kwestie wilde gisteren, na jat hij was aangekomen in het trainingskamp van Oranje voor b wedstrijd tegen Portugal, niet al te diep ingaan op de interes- (NAU weer in zee met Kraaijenhof [euwegeinDe Nederlandse atletiekunie heeft gisteren besloten (zee te gaan met Henk Kraaijenhof. De sprinttrainer zal zich |s consultant hoofdzakelijk bezighouden met het analyseren |n trainingssituaties en het geven van adviezen. „Ik zal zo'n Jftien tot twintig uur per maand als een soort huisarts praktijk puden", liet de coach van Nelli Cooman weten. Langhout nieuwe trainer Meerburg jeterwoudeRonald Langhout is de nieuwe trainer van Meer- iirg. Langhout begint in Zoeterwoude aan zijn eerste karwei als Dofdtrainer. Eerder was Langhout, die op dit moment de cur ls trainer coach 2 volgt, werkzaam als jeugdtrainer van DWO It Zoetermeer. Hij wordt bij zondagvierdeklasser Meerburg de jvolger van Rien van Veen, die bij Valken'68 onderdak heeft ivonden. Van Veen volgt bij de zaterdagvierdeklasser uit Val- inburg Theo Lelieveld op. lcDonald's verspeelt kostbaar punt tortugaalDe zaalvoetballers van McDonald's hebben een tstbaar punt laten liggen. De Leidse tweededivisionist ver- ieelde gisteravond in Poortugaal in de slotfase van het duel te- in FC Tybex een 2-1 voorsprong. Voor McDonald's scoorde erman van Marwijk beide treffers (2-2). SCOREBORD Rob Kiebert heeft een bommetje gelegd onder Middel- mors, thuishaven van zaterdageersteklasser Rijnsburgse Boys. De 36-jarige trainer veegde zaterdag na de 1-0 ne derlaag tegen Spijkenisse in het openbaar de vloer aan met een aantal spelers. Patrick Kamperveen, de ex- Roodenburger, was één van de 'zwarte schapen' in de ogen van Kiebert. „Ik had hem beter niet kunnen opstel len", verklaarde de Rotterdammer spijkerhard. RUNSBURG ROB ONDERWATER „Kamperveen was maar een voorbeeld", zegt Kiebert twee dagen later. „Er waren er wel meer. Zoals Ed Roos, die brengt op het ogenblik ook niet wat hij moet brengen." Kiebert heeft doelbewust de publiciteit gezocht. Hij wil op deze manier zijn spelers prikke len. „Ik heb alles al geprobeerd. Ik heb als groep met ze gespro ken, individueel, ik heb ze hard aangepakt en ik heb ze zacht aangepakt." Het helpt weinig, zo bleek za terdag. Rijnsburgse Boys flad derde als een tam vogeltje. Om het vuurtje brandend te hou den, probeert Kiebert het op een andere manier. Via de pu bliciteit. Kiebert is tevreden over het resultaat, want er heeft zich reeds een aantal klagende spelers bij hem gemeld. „Goed zo, want dan gaan ze er tenmin ste eens over nadenken. De ene week kunnen ze het wel en wer ken ze als paarden en de andere week is het helemaal niets. Er zijn er ook die nog niet bij me geweest zijn. Die hebben ken nelijk het boetekleed aangetrok ken." Kamperveen kon de actie van zijn trainer zaterdag voor de mi crofoon van Radio West maar matig waarderen. „Het was nogal negatief wat hij zei. Ikzelf heb niets uit zijn mond ge hoord. Als hij kritiek op mij heeft dan moet hij me dat recht in mijn gezicht zeggen en niet op de radio. Ik heb me de hele wedstrijd de neten gelopen en dan hoor ik dit." Kiebert haalt zijn schouders op als hij met de woorden van Kamperveen wordt geconfron teerd. „Wat ik naar buiten heb gebracht, is bij de spelers be kend. Dus Kamperveen weet dat ik de laatste tijd niet zo ge lukkig ben met zijn prestaties. Ik kan begrijpen dat hij teleur gesteld is, maar hij moet eens bij zichzelf te rade gaan. Mis schien is het niet helemaal goed wat ik heb gedaan, maar aan de andere kant is Rijnsburgse Boys al wekenlang teleurgesteld in Patrick Kamperveen. Hij doet op de training fantastische din gen, maar in het veld zie ik daar niets van terug." De Leidse voetballer heeft nog meer kritiek. „Kiebert stelt soms geblesseerde spelers op en laat jongens als ik, die drie keer in de week trainen, links liggen." Kiebert daarop: „Bij Rijnsburgse Boys stelt iedereen zichzelf op, dat doet niet de trainer. De kritiek van Kamper veen klinkt mij bekend in de oren, want dat zijn woorden van een speler die niet altijd in de basis staat. Voetballers wij zen altijd snel naar een ander. Ik weet dat, want vroeger had ik daar zelf ook een handje van." Kiebert vindt dat de maat vol is. Hij bezigde zaterdag teksten als „dat hij met sommige spe lers niet meer verder wil." Dat is een nobel streven, maar de trai ner verkeert niet in de gelegen heid om een ander elftal op te stellen. Erger, hij is door blessu res beperkt in zijn keus. Zater dag moesten de reeds gestopte Huug Aandewiel en Andries Wendt opdraven in Rijnsburg 2. Daar ligt volgens Kiebert een belangrijke oorzaak van de neergaande prestatiecurve. „Er is geen concurrentie door al die blessures. Dat weten de spelers en onbewust gaan ze zich er ge makkelijk vanaf maken. Maar dat is het niet alleen. Het is bij Rijnsburgse Boys vooral een mentaliteitskwestie. Dat heeft de ploeg een hoop punten ge kost en daarom zijn de kaarten ineens anders komen te liggen." Kiebert, hij heeft zich opgege ven voor de cursus coach be taald voetbal, heeft zijn conclu sies al getrokken, maar kan ui teraard niet hardop roepen dat hij een deel van de spelersgroep buiten de deur zet. Toch licht hij een tipje van de sluier op: „De groep zal er volgend sei zoen niet voor honderd procent hetzelfde uitzien." De trainer zegt er alles aan gedaan te heb ben om Rijnsburgse Boys men taal in het juiste spoor te krij gen. Hij voerde talloze gesprek ken met Ed Roos, de ex-prof van Feyenoord, van wie Kiebert veel verwachtte als aanvallende Rob Kiebert: „Het is bij Rijnsburgse tie." middenvelder. „Maar voor ie mand met zo'n faam presteert hij te weinig. Dat is voor hem vervelend, maar voor mij ook." Kiebert, in zijn vrije tijd scout bij Sparta, trekt het boetekleed aan. „Het is voor de vereniging Rijnsburgse Boys, de spelers groep, maar zeker ook voor mij een teleurstelling dat het zo ver is gekomen. Die jongens kun nen goed voetballen. Ik zou niet willen ruilen met de meeste clubs in onze afdeling, maar op het veld komt het er niet altijd uit. Dat is volgens mij geen sa botage." Kiebert heeft de oplos- Boys vooral een mentaliteitskwes- FOTO KEES VAN HOOGDALEM singen niet voorhanden. „Het enige wat je kunt doen is kei hard te werken en in het goede resultaat blijven geloven. Als je maatregelen kunt nemen die de ploeg ten goede komen, moet je dat niet nalaten." De ex-prof van SW kan zater dag weer beschikken over An- dré Hordijk en Jeffrey van Driel en zit derhalve weer wat ruimer in de spelers. Maar het bommetje tikt in Rijnsburg en Kiebert hoopt dat de boel zaterdag ontploft tegen Quick Boys. Ierse politie heeft veertig En- le fans in staat van beschul- jng gesteld naar aanleiding de zware rellen bij de ge- ikte interland Ierland-Enge- i, vorige week woensdag in )lin. Ze zijn opgespoord en lentificeerd mede dank zij speciaal informatienummer :n rob van der zanden in Londen waarop bijna 900 te- te worden. Deze week reizen informatie vergelijken met de Sommige verdachten zijn be- lefoontjes binnenkwamen. Die Ierse agenten naar Londen af verzamelde gegevens van de Ie- ruchte hooligans van wie we 'hotline' was een initiatief van met foto's, televisie- en video- ren", zei een woordvoerder van een tijdje niets hadden gehoord de Engelse voetbalbond (FA). beelden van de veertig verdach- de FA. „Daarna gaan we over of gezien. Nu weten we weer De aangeklaagde fans lopen ten. tot vervolging en sturen we de wie en waar ze zijn." de kans om in Ierland berecht „We gaan onze telefonische boosdoeners terug naar Dublin. Ernie Walker, voorzitter van de stadioncommissie van de UEFA, stelde de Engelse voet balfans gisteren gerust. Tijdens een bezoek aan Anfield Road, het complex van Liverpool, liet de official weten dat hij zich niet kon voorstellen dat de UEFA het EK van 1996 van En geland zou afnemen. „Dan was ik nu ook hier niet geweest", zei Walker. „Eén inci dent mag de Engelse organisa tie niet verpesten. Ik denk dat de politie in dit land de meeste ervaring in Europa heeft als het om de behandeling van grote supportersgroepen gaat. eidsrechter Le'on Peters dt het voorlopig voor ge- De arbiter, die vorige week munda - GOL Sport oa vier kaarten moest staken, Ft de afdeling Leiden gemeld hij een tijdje geen wedstrij- meer wil fluiten. De 36-jari- .eidenaar zegt dat het 'bijna psloten is' dat hij volgend oen terugkeert als arbiter, e scheidsrechterscommissie Ft de leidsman voorlopig op :n verzoek een maandje met of gestuurd. „Misschien dat lit seizoen nog een keer in e kom, de komende tijd ga aar op mijn gemak over na ken. Maar het plezier is weg. lol is me ontnomen", aldus eters deelde anderhalve k geleden in de zondagafde- vier keer rood uit aan spe- van GOL Sport. Nadat hij duel in Warmond had moe- staken (GOL Sport had nog ir zeven spelers en dan mag iet worden gevoetbald) brak ien massale vechtpartij uit er de toeschouwers. Dat de weer tot het inroepen politiehulp. [gelopen zondag leidde Pe- UDO - Leidsche Boys (1-0). werd opnieuw geen leuke dag. „Ik dacht een lekker e in Oegstgeest, maar dat anders. De wedstrijd werd ist door een penalty die ik UDO gaf. Dat gaf weer aan- Ing voor een hoop ellende in veld. Ik moest ook weer 1 trekken, omdat een speler Leidsche Boys voor de ïde keer voor geel in aan- king kwam. Na afloop vond reen dat ik de goede beslis1 ien had genomen, maar tij- S de wedstrijd ben ik wel emaakt voor racist en ande- are dingen." ïlgens Peters is het na twaalf arbitrage tijd om op zon- middag wat leukers te gaan n met vrouw en dochter. laatste weken ga ik niet ir voor mijn plezier van Het verhaal in de krant de trainer van Warmunda fnij op de hak neemt, heeft niets mee te maken. Ik i het dom van die man, j leg het naast me neer." iet is de hele sfeer op het balveld van de laatste tijd me dwarszit. De voetballers {en zich wel eens realiseren er straks geen wedstrijd t wordt gespeeld als alle ar- ^s er zo over gaan denken, li het voetbal best doorgaan Ier Leon Peters." Har Meijer van tennisvereniging Unicum legt het forum en de publieke tribune uit wat zijn mening is over topsport in Leiden. leiden gert-jan onvlee De gemeente Leiden is bereid topsport binnen de gemeentegren zen te steunen. Dat liet sportwethouder Hans de Goede gister avond weten tijdens de door deze krant belegde forumavond waar op de toekomst van Leiden als sportstad centraal stond. De wethouder stelde daarbij dat de initiatieven vanuit de Leidse sportwereld zelf moeten komen. „Als een vereniging zich bij ons meldt met een duidelijke visie, kan de gemeente een rol spelen. Zo wel op het vlak van de accommodaties, als in de subsidiesfeer." Een opstelling die, zo haastte de wethouder zich te stellen, niet betekent dat het zwaartepunt door het Leids gemeentebestuur nu niet meer op de breedtesport zou worden gelegd. „Dat blijft onze inzet. Maar de vereniging die meer wil, mag van de gemeente een welwillend oor verwachten." Het was een uitgangspunt dat met name door Joop Piket als 'te afwachtend' werd omschreven. Piket, met Gerard Bakker, Jan Dui- vesteijn, Lodewijk Kallenberg en Kees van der Moolen deel uitma kend van het panel, onder voorzitterschap van chef-sport Willem Spierdijk, pleitte in het met vijftig belangstellenden matig bezette clubhuis van VCL voor een meer actieve rol van de gemeente. „Want het scheelt nogal wat of burgemeester Goekoop contact op neemt met het Leidse bedrijfsleven, of dat goedwillende vereni gingsbestuurders dat doen." De inbreng van het Leidse bedrijfsleven liep gisteravond toch als een rode draad door de discussie heen. „Topsport is met geld te koop en het type sport bepaalt de prijs", zo stelde Duivesteijn na mens vele aanwezigen. Een stelling waarin Bakker zich kon vinden, maar hij wil de rol van de clubs daarin niet bagatelliseren: „Want daar ligt toch het fundament. Een vereniging moet zorgen voor een goede trainer, moet goede mensen opleiden en moet er voor zorgen dat er kei hard kan worden getraind. Dan pas kan je bij het bedrijfsleven aankloppen." Die naar topsport strevende vereniging moet dan wel een club zijn die de beschikking krijgt over al het talent dat er in de Leidse reeio rondlooDt. Een voorwaarde waaraan zo bleek gisteravond weer, nog niet een twee drie is voldaan. Daarvoor preekten de meeste woordvoerders toch te veel voor de eigen parochie, het ei gen clubje. Lodewijk Kallenberg concludeerde aan het eind van de avond dan ook niet ten onrechte dat topsport in Leiden nog ver weg is. Het hoofdbestuurslid van de KNLTB had het benodigde brede draagvlak tijdens de discussie gemist. „De aarzelingen die ik zowel bij de wethouder, als bij de verenigingen en het bedrijfsleven heb bespeurd, stemmen mij niet optimistisch." Kallenberg bleek echter nog altijd bereid zich in te spannen om daadwerkelijk een aanzet te geven te komen tot topsport in Leiden. Een bereidheid die bij meer deelnemers aan de discussie aanwezig bleek. Hetgeen overigens niet onmiddellijk leidde tot de oprichting van een werkgroep, waarin vertegenwoordigers van verenigingen, bedrijfsleven en politiek het thema 'Leiden topsportstad' verder uitwerken. Ook de Leidse Sport Federatie wierp zich hiervoor gis teravond niet als initiator op. Wel zegde voorzitter Van der Moolen toe zich hier met zijn bestuur nog over te zullen buigen. Tijdens een plichtmatig praatje van Guus Hiddink op de eerste dag van het trainingskamp van de selectie van het Nederlands elftal ging plotseling ergens een telefoon. De bondscoach rea geerde ad rem. „Dat zijn ze. Ze komen toch." Het was één van de weinige kwinkslagen die Hiddink zich permitteerde over de 'Acht van Ajax', die vorige week bedank ten voor de vriendschappelijke interland tegen Portugal. Het liefst deed hij er het zwijgen toe, op een duidelijk standpunt viel hij al helemaal niet te betrap pen. Wie goed naar de bondscoach luisterde, kon opmaken dat de vlucht van de dissidenten naar een trainingskamp in Grieken land wat hem betreft weinig consequenties zal hebben. „Het mag niet ten koste gaan van al les, we mogen onszelf niet ver loochenen, maar we moeten het sterkst mogelijke team in Engeland op de Europese titel strijd zien te krijgen." Harde actie? „Op dit moment denk ik er nog niet aan", zei Hiddink. „Ik wil geen domme, overhaaste dingen doen. Het is ook een beetje politiek. Mis schien moeten we eerst eens tussen de regels doorlezen, voor we besluiten hoe we verder moeten." Verwondering Misschien bleek uit de opmer kingen van de bondscoach dat hij de schuld niet in eerste in stantie bij de spelers legt. Dat hij wellicht denkt aan een van hoger hand geregisseerde daad. Hiddink sprak gisteren ook zijn verwondering uit over de open brief van de trainers, die vrijwel gelijktijdig met de internatio nals uit de hoofdstad protes teerden tegen de manier waar op de bond het programma sa menstelt. „Op de eerste plaats vraag ik me af hoe unaniem die brief is. Ik ben ook trainer en heb hem niet ondertekend. Heeft Van Hanegem hem ondertekend? De naam van Arnesen stond er wel onder, maar die is geen trai ner. Er staan best goede argu menten in de brief, waarover zeker te praten valt. Maar waar om kwam die ineens nu? Van waar toch die plotselinge tijds druk?" Hiddink vond het ook vreemd dat het telefoontje van aanvoer der Blind zo laat kwam. Vorige week ma; ndag om nrecies te Eerste ronde: Appelmans IBei'7) Ore mans 6 6-3, Babel (Dui) Novak (Pol) 6 3 6 0. Schnell (Oos) Bobkova (Tsj) 7 6 3 6 7 5. Cecchim (lta/6) - Richterova (Ts|) 6 2 6-3 RANGLIJSTEN 1. Sampras (VSt) 4776 punten, 2 Agassi (VSt) 4082. 3. Becker (Dui) 3033. 4. Bruguera (Spa) 2619, 5. Ivanisevic (Kró) 2595, 6. Chang (VSt) 2537, 7, Berasate qui (Spa) 2473, 8, Kafelnikov (Rus) 2460, 9. Stich (Dui) 2341, 10. Ferreira (ZAf) 2070. 16. Krapcek 1569, 23 Eltingh 1248, 47 Haarhuis 788, 66. Siemerink 624, 140. Schalken 316, 179. Winnink 243,215 Davids 181 Vrouwen: 1Graf (Dui) 317,70, 2. Sanchez (Spa) 307,91, 3. Pierce (Fra) 218,11, 4. Martinez (Spa) 188,07, 5. Novotna (Tsj) 167,47, VOETBAL SCHOTLAND BEKER VIERDE RONDE: Hearts - Glasgow Rangers zijn. „De wedstrijd tegen Por tugal stond al heel lang op het programma. De spelers hadden er zelfs al over gepraat en beslo ten de premie af te staan aan de slachtoffers van de watersnood ramp. Het neemt niet weg dat iedereen het recht heeft een be paald signaal te laten horen. Ook de internationals." Reactie De bondscoach was blij met de reactie van de andere acht. „De spelers die ik vervolgens heb opgeroepen waren allemaal en thousiast. Datzelfde gold voor hun trainers. Ik heb er ongeveer een half uur voor nodig gehad een nieuwe selectie samen te stellen. In mijn hoofd zit een groep van zo'n 25 spelers. De jongens die nu zijn opgeroepen, horen daar bij. Ze zitten er te genaan." Meer nog dan Hiddink zit Ka- rel Jansen tussen twee vuren. Voormalig peetvader van de vakbond voor profvoetballers, nu bestuurslid technische zaken van de KNVB. Nauw betrokken bij het overleg over de te nemen maatregelen. „Men mag aanne men dat ik in het sectiebestuur in het bijzonder de belangen van de spelers in de gaten zal houden." Dat duidt ook op verzachten de omstandigheden. „We zullen eerst alles zorgvuldig en nauw keurig gaan onderzoeken", zei Jansen. Hoewel voorzitter Staat- sen en vice-voorzitter Maessen eerder harde standpunten inna men, zei Jansen dat nog niets was besloten. Zelfs nog niet dat de zaak wordt doorgesluisd naar de tuchtcommissie. Speelverbod Voorlopig zijn de acht plus twee (de olympiërs Kluivert en Ouli- da) zeven dagen geschorst. Een speelverbod voor een periode waarin niet wordt gevoetbald. De woorden van Van Hanegem een dag eerder geuit, bevatten vooralsnog veel waarheid. „Het is hetzelfde als mij voor het le ven schorsen voor de Tilburg Trappers. Ik kan toch niet schaatsen." Het 'tweede Oranje' gaat morgen in Eindhoven voluit, daarvan is de bondscoach over tuigd. „De nieuwe jongens heb ben zich tot nu toe prima ge manifesteerd. Ze willen hun kans grijpen. We hebben ook een verplichting tegenover het publiek. Er zijn al 20.000 kaar ten verkocht. We moeten er een pppflp wpdsfriid vin maken WIELRENNEN RONDE VAN TAIWAN Negende etappe Ylan - Taipeh: 1. Mercier (VSt) 135 km in 3.36.57. 2 Kwa Pon (HKo) 0 30, 3. Schmidt (Dui), 12. De Lauw, 39. Luppes 4.19, 65 Vierhouten 9.21, 73. Dunning 13.22, 81. Van de Meer 1.11.19 Eindklassement: 1 Reub (Dui) 28.52.42, 2. Schmidt 0.07, 3. Se- vers (Dui) 0.15, 14. De Lauw 7.51. 26. Vierhouten 13.16, 73. Van de Meer 2.36.08. 76. Luppes 3.36.30, 78. Dun- rnng3.41.31 SPORT OP TV 08.30-09.30 EURO Euroski 09.30-10.30 EURO Atletiek 10.30-12.00 EURO Tennis. 12.00-13.00 EURO Aerobic 13.00 14.00 EURO Euroski 13,00-17.50 Old 1 Sporten 14.00-15.00 EURO Skién. 15.00-16.00 EURO Kunstrijden op Olympisch elftal oefent niet Op verzoek van de technische staf van de KNVB is de oefen wedstrijd van het olympisch elf tal tegen FC Utrecht geschrapt. Bondscoach Jan Derks kampt met een gebrek aan spelers. Het duel stond voor vanavond in stadion Nieuw-GaJgenwaard op de agenda. De olympische se lectie telde door de afzegging van de Ajacieden Kluivert en Oulida en door blessures bij liefst zeven basisspelers slechts acht man. Gisteravond maakte Derks de balans op en besloot hij na overleg met zijn baas Guus Hiddink het duel af te zeggen. De afmelding kwam FC Utrecht slecht uit. De bedreigde eredivisieclub had onder de nieuwe leiding van het tijdelijke tweemanschap Vonk/Du Chati- nier graag een wedstrijdje ge speeld. 'Waarom is Oranjeraad niks gevraagd?' oisterwuk gpd Sectiebestuurslid Karei Jansen vindt het merkwaardig dat de spelers van Ajax zich bij hun conflict met de KNVB niet heb ben gewend tot de Oranjeraad of de vakbond van- de spelers (WCS). Volgens Jansen, zelf ex- voorzitter van de spelersvak bond, was de Oranjeraad het aangewezen instituut voor een probleem tussen de club en het Nederlands elftal. In de Oranje raad heeft Danny Blind als aan voerder van het Nederlands elf tal en als aanvoerder van Ajax zelf zitting. Verder maken Aron Winter, Dennis Bergkamp en Wim Jonk deel uit van de spe lersvertegenwoordiging. Jansen: „Het was verstandiger geweest als de Ajacieden zich eerst eens tot de Oranjeraad hadden ge wend of de WCS om advies hadden gevraagd. Ik kan me voorstellen dat de WCS, nu men niet gekend is in deze af faire, een beetje afzijdig op-

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 19