'Verborgen camera wordt misbruikt voor amusement' Radio Televisie Overlevenden vertellen in 'oorlogswonderen' 3ENSDAG 15 FEBRUAR11995 )e Antenne-aflevering gaat over de moeilijke tijden v hristenen in Egypte. (Nederland 2,21.51 uur) ussen eten en afwas: dubbeljong Wat m je als vader nog doen als je zoon >!fcn 18 zich aansluit bij de Hare rishna beweging? Leven als een lonmk, zonder seks, iseen bewuste euze van Ivar. Toen Rebecca 17) f Is Nederlands meisje een jaar gele- en moslim werd moest haar vriendin il even slikken. En nog steeds kan het maar moeilijk accepteren, ederland 1 19.00 'i heb al een boek Oe gasten zijn de I treekromanschrijfster Henny Thijs- j-Boer, met haar nieuwste boek Geruisloos als de wolken', en de jour- laliste Stella Bra'am met haar boek De blinde vlek van Nederland', repor- sges over de onderkant van de ar- eidsmarkt. jilederland 1 19.32 Waargebeurde verhalen: Murder in G lew Hampshire Amerikaanse film uit 990 van Joyce Chopra. Pamela mart heeft genoeg van haar baan als erares op een middelbare school en erveelt zich in haar huwelijk. Haar ian Greg heeft sinds kort een veilige ;i aan als vertegenwoordiger in verze il eringen en voor Pamela straalt de aaiheid ervan af. Ze besluit te sollici- eren bij het lokale tv-station, maar ze iordt afgewezen. Verveeld en gefrus- reerd besluit ze de vijftienjarige Billy verleiden. Billy vindt het geweldig r at een vrouw als Pamela in hem is eïnteresseerd en heeft alles voor Jaar over. Pamela daagt Billy uit door em te vragen om haar echtgenoot vermoorden. Billy wil koste kost zijn liefde voor Pamela be- ijzen en vermoordt Greg. 20.30 Door het oog van de naald Op 6 maart 1987 vaart de Herald of Free Enter prise uit. Te laat merkt men dat de boegdeuren nog openstaan. De boot maakt snel water, kapseist en zinkt. Eén van de opvarenden is vrachtwa genchauffeur Arie van der Kooy. Op het moment dat de boot slagzij begint de maken, stapt hij uit om de zijspie gel van zijn wagen in te klappen. Van avond doet hij uit de doeken waarom dat zijn redding is geweest. Nederland 1 20.31 Antenne: Tussen geloof en angst Als het moslim-fundamentalisme in Egypte blijft groeien, breken er moei lijke tijden aan voor de Kopten, de christelijke minderheid. Er zou al sprake zijn van bekeringen onder dwang. En omgekeerd, de moslims die christen worden, moeten voor hun leven vrezen. Veel koptische christe nen leven tussen geloof en angst. Journalist-programmamaker Mark Stucke maakte een unieke documen taire over dit in Egypte zo gevoelig lig gende onderwerp. Nederland 2 21.51 Jambers Tegenwoordig is het heel ge woon dat mannen en vrouwen meer dere intieme affaires hebben voordat ze zich nestelen in een stabiele rela tie. Toch zijn er ook mannen die zich nooit zullen binen aan één vrouw. Voor hen is het leveff een lange aan eenschakeling van vluchtige affaires en hevige, maar korte passies. Paul Jambers praat met een aantal van de ze 'playboys'. RTL 4 22.05 nederland nederlandnederland 16.36 16.43 17.37 18.04 18.33 20.00 20.24 20.31 21.26 21.55 NOS-Nieuws voor doven en slechtho renden Studio op stelten. Kinderprogramma. Aan- sl.: Paulus de boskabou ter. Aansl.: Wat gebeurt er later. Aansl.: Medisch Centrum Muis. Aansl.-. Roobarb. Aansl.: Ratjetoe Robbedoes. Animatieserie. Afl. 24: Vito de pechvogel Boggle. Woordspel. Presentatie: Frank Kramer Mr. Ed. Amerikaanse comedyse rie. Het nieuwe buurjon getje zorgt voor nogal wat consternatie als hij met zijn honkbal per ongeluk de tumspoeier aanzet Tussen eten en afwas: dub beljong. Serie gesprekken tussen ouders en jongeren. Afl. 6: Vluchten uit de boze wereld Ik heb al een boek. Literair magazine. Pre sentatie: Aad van den Heuvel en Martin Ros Uitz. politieke partijen: CD NOS-Journaal NOS-Weeroverzicht Door het oog van de naald. Waargebeurde verhalen over mensen die in hun leven een ingrijpende ge beurtenis hebben meege maakt Hier en nu. Actualiteitenrubriek Between the lines. Engelse politieserie. Agent Norton wordt bij de achtervolging van een zakkenroller doodgesto ken. Het slachtoffer was niet erg populair bij zijn collega's vanwege zijn agressieve gedrag. Tony Clark zou nog een klacht tegen hem in behandeling nemen, maar dat is nu slechts een formaliteit. Of toch niet? Afl. 8: De mo del-agent i Vraag en aanbod. Reportage over de wereld achter de kleine adverten tie NOS-Journaal i NOS-Nieuws voor doven en slechtho renden Einde 16.32 16.58 17.25 19.25 19.54 21.47 21.51 23.23 23.54 i NOS-Journaal I Onder moeders vleugels 48-delige Japanse anima tieserie. Afl. 1: Papa is te rug De troon van koning Kunst gebit. Kleuterprogramma Deepwater haven. Australische jeugdserie. Afl.: De juiste beslissing, (slot) Reizen door de vrije na tuur. 13-delige serie natuurdo- cumentaires. Afl. 5: Vuur en ijs Gospelclip 2 Vandaag. Met om: NOS-Journaal Actualiteiten. Presentatie: Janny Fijn- vandraat NOS-Sportjournaal NOS-Hoofdpunten uit het nieuws gevolgd door het weer Ik weet het beter. Spelprogramma. Presen tatie: Bert van Leeuwen Onderweg naar morgen. Nederlandse soapserie Jan en alleman. Serie portretten. Presen tatie: Jan van den Bosch South Georgia, een verla ten eiland. Natuurdocumentaire over dit eiland in het zuidpool gebied Verborgen wereld. 9-delige serie over de we reld van het kind met een lichamelijke handicap. Afl. 9: Geloof Uitz. politieke partijen: PvdA Antenne. Documentaireserie. Afl.: Tussen geloof en angst Man en macht. 9-delige serie program ma's over mannen en wat hen bezighoudt. Afl. 9: Hij moet eraan geloven Fitariek. Maandelijks programma in het Arabisch Kunst... omdat het moet (Meishu, een reis door Chinese kunst). 3-delige serie over de ontwikkeling van de Chinese kunst. Afl. 1 18.10 18.15 19.00 19.25 20.00 20.35 21.49 21.54 22.00 22.16 22.34 Villa Achterwerk: Astrid Lindgren: Some thing alive for lame Peter. Zweedse jeugdserie. Peter is verlamd en bijzonder eenzaam. Daarom wil hij dolgraag een huisdier, maar zijn moeder heeft helaas geen geld. Herh The Bob Morrison show. Australische comedyserie. Lizzy heeft een mannen blad verstopt achter de kast. Maxine wil indruk maken op Jake en ver kleed zich als een ware femme fatale. Afl.: Stank De Fabeltjeskrant. Poppenserie Sesamstraat. Kleuterprogramma. Afl.: Vissen NOS-Jeugdjournaal Klokhuis. Informatief kinderpro gramma Lingo. Woordspel. Presentatie: Frangois Boulangé Kassa! Consumentenmagazine. Presentatie: Felix Meur- ders Grace under fire. Amerikaanse comedyse rie. De dood van Ryans vader drijft Grace en Ryan weer in eikaars armen. Grace maakt direkt duide lijk dat ze absoluut geen kinderen meer wil. Afl.: Er is veel gebeurd Socutera. Speel niet met uw geld... laat kinderen er mee spe len, film van het Natio naal Jeugd Fonds/Het fonds van Jantje Beton NOS-Studio sport Midiotto Trekking dagelijkse Lotto NOS-Journaal NOS-Sportjournaal Nova. Actualiteitenprogramma. Met NOS-Den Haag van daag. Presentatie: Maartje van Weegen Law and order. Amerikaanse serie. De welgestelde vrouwenver- sieder Jonathan Keyes vindt op mysterieuze wijze de dood. Hoofdverdacht is zijn hebzuchtige vrouw Danielle. Ook zijn minna res is overtuigd van de schuld van haar rivale. Afl.: Correct gekleed 15.05 15.10 18.30 19.00 19.30 19.50 20.00 00.55 01.40 rtlQ Showtime shop. Thuis bellen en bestellen Santa Barbara. Amerikaanse soap Vier uur nieuws The Oprah Winfrey show. Amerikaanse talkshow 5 uur show. Gevarieerd middagmaga zine Zes uur nieuws Ooggetuige. Reportages Rad van fortuin. Spelprogramma The bold the beautiful. Amerikaanse soap Half acht nieuws Weer Goede tijden slechte tijden. Nederlandse soap Waargebeurde verhalen: Murder in New Hampshi re. Amerikaanse film uit 1990 van Joyce Chopra. Met: Helen Junt, Chad Al len, Hank Stratton, Larry Drake, Howard Hesseman e.a. Jambers. Belgische documentaire serie Nurses. Amerikaanse comedyserie Nieuws, sport en weer Streets of San Francisco. Amerikaanse detectivese rie. Herh The Oprah Winfrey show. Amerikaanse talkshow. Herh Nachtprogramma rtlQ 16.00 Familieties. Amerikaanse comedyse rie. Herh Goede tijden slechte tijden. Nederlandse soap. Herh MASH. Amerikaanse comedy 16.30 16.55 17.20 17.50 18.00 18.40 22.50 23.50 00.35 01.20 Alf. Amerikaanse comedy The A-team. Amerikaanse actieserie The A-team. Vervolg Baywatch. Amerikaanse serie. Herh De Rabo top 40 Holocaust. Amerikaanse dramaserie over de moord op zes mil joen joden tijdens de Tweede Wereldoorlog, Met: Tom Bell, Meryl Streep e.a. Tijdens de 'Kristallnacht' in Berlijn wordt dokter Weiss door de nazi's in elkaar gesla gen. Hij krijgt te horen dat hij terug moet naar Polen Oorlogswonderen. Serie verhalen over erva ringen van mensen tijdens de oorlog Kort nieuws Coca Cola Cup: Eerste halve finale. Sa- menvattng Explosief. Documentaires Ricki Lake. Amerikaanse talkshow As the world turns. Amerikaanse serie. Herh Hei elei, kuck elei aktuell. Luxemburgs programma televisie morgen NEDERLAND 1 07.00 NOS-Tekst tv. 09.00 Beesten boerderij. 09.10 Einde. 09.30 Bio-Bits onderbouw. 12.00 NOS-Tekst tv 16.34 NOS-Nieuws voor doven en slechthoren den 16.41 Via Ria. Discussieprogram- NEDERLAND 2 07.00 NOS-Journaal. 07.06 Lingo. Woordspel. 07.29Ontbijt tv. Actualitei tenrubriek. 07.30 NOS-Journaal. 07.33 Ontbijt tv. Vervolg. 08.00 NOS-Journaal. 08.07 Ontbijt tv. Vervolg. 08.28 NOS- Journaal. 08.33 Boggle. Woordspel 09.00 NOS-Journaal 09.05 Uitzending politieke partijen: SP. 09.08 Kook tv. Culinair programma. 09.29 Praise. Koor- en samenzangprogramma voor jongeren. 09.54 Verborgen wereld. Serie over de wereld van het gehandicapte kind. 10.22 Vrouw-zijn. Vrouwenmagazine. 11.12 Noorderlicht. 11.38Sportfreaks. Sportquiz 12.03 Wartaal. Woordspel. 12.31 Het zonnetje in huis. Nederlandse comedyserie 13.00 NOS-Journaal 13.07 NOS-Studio sport 14.29 TV-no- maden. 14.59 Judge Roy Bean, western serie. 15.29 BNN. Spraakmakend pro gramma met Bart de Graaft. 16.00 NOS- Journaal. 16.10 Nature on track. Serie natuurdocumentaires 16.40 Samson. Kinderprogramma. NEDERLAND 3 08.53 NOS-Nieuws voor doven en slechthorenden. 09.00 Einde. 12.00 NOS-Nieuws voor doven en slechthoren den. 12.07 Einde RTL4 06.30 Hei elei kuck elei. Luxemburgs programma. 07.00 Nieuws kran tenoverzicht 07.07 Ontbijtkids: Tic tac toons 07.30 Nieuws krantenover zicht. 07.37 Ontbijtkids: de Smurfen. 08.00 Nieuws krantenoverzicht 08.08 The bold the beautiful, soap. 08.30 Nieuws 08.35 Santa Barbara, soap. Deel 1 09.00 Nieuws krantenover zicht. 09.10 Santa Barbara, soap. Deel 2. 09.30 Goede tijden slechte tijden, soap. 10.00 Koffietijd. Magazine. 11.00 Showtime shop. Thuis bellen en bestel len 11.05 As the world turns, serie 11.50 Lunchkids, 13.15 Ursul de Geer. 14.10 Rad van fortuin, spelprogramma. 14.40 Golden girls, comedyserie. 15.05 Showtime shop. Thuis bellen en bestel len. 15.10Santa Barbara, soap 16.00 Vier uur nieuws. 16.lOThe Oprah Win frey show. talkshow. 17.00 5 uur show. gevarieerd middagmagazine. RTL5 15.30 TV Boetiek. Homeshopping-pro- gramma. 16.00 Family ties, comedyse rie. 16.30 Goede tijden slechte tijden, soap. 16.55 MASH, comedy. Francois Boulangé met het woordspel 'Lingo'. (Nederland 3,19.00 uur) Programmamakers lokken argeloze mensen in de val Schikking tussen 'Taxi-dievegge' en NCRV televisie buitenland HILVERSUM GPD HILVERSUM GPD VERSUM GPD gramma's Doet-ie 't of Doet-ie 't niet en Taxi maken er inmid dels dankbaar gebruik van. Het gaat echter al lang niet meer al leen om de pure registratie van vrij onschuldige voorvallen. Programmamakers zetten ook doelbewust situaties in scène, waarbij argeloze deelnemers worden verleid om hun slechte kant laten zien. Zo ging in een recente aflevering van Taxi een onwetende vrouw in opde uit nodiging om voor de verborgen camera een bankbiljet van hon derd gulden te verduisteren. Ook RTL 5 heeft sinds januari een eigen programma om het asociale of foute gedrag van de ikers van amusementspro- ïmma's gebruiken de verbor- n camera steeds vaker om cht gedrag van gewone men- te registreren. Onwetende orbijgangers worden daarbij ak in de val gelokt, zoals in de ogramma's Taxi en Foute annen, Foute Vrouwen. H. docent journalistieke ïiek, vindt dat televisiemakers larmee mensen doelbewust isbruiken voor televisie-amu- ment. Het TROS-programma Bana- isplit maakte in Nederland het ibruik van de verborgen ca- era voor amusementspro- medemens aan te tonen. Foute amma's populair. De pro- radio q der heel uur nieuws. 17.07 NCRV's en nu. 18.07 NCRV's Hier en nu, rvolg. 19.04 NCRV's Hier en nu- raatradio. 20.04 Langs de lijn, sport muziek. 23.07 Met het oog op mor- n. 00.04 Voor wie niet slapen kan .02 Zingen in de nacht. 02.02 Alle ensen. 03.02 EO's Country uur. .02 Gospels van toen. 05.02-07.00 akker op weg. radio 0 der heel uur nieuws. 17.04 Van laa tot zeven18.04 Van Staa tot ze- i, vervolg. 19.04 De gouden greep. •04 Nederland zingt: EO's sing-in. 1.30 Nederland zingt: Licht op jon- renkoren. 21.04Gospelpodium. 2.04-24.00 usic all in. radio rder heel uur nieuws. 17.04 Rinkel- rkinkel. 18.04 De Avondspits. 19.04 Poor 7. 20.04 Paperclip magazine. 04 Villa 65. 00.04TROS Nacht- acht 02.02 Onbekend 04.02-06.00 yjama F mannen, Foute vrouwen lokt mensen in netelige situaties en geeft daar een oordeel over. Een vrouw die ingaat op het voorstel van haar kapper om een avond je met hem te gaan stappen, is bijvoorbeeld erg fout. „Het gaat puur om de gulle lach", zegt programmaleider B. in 't Hout. „RTL 5 is een prikke lende zender. Dit programma past prima in dat imago." In 't Hout vindt dat misbruik van de mensen, die er ongewild aan deelnemen, absoluut niet aan de orde is. „Iemand ziet er de lol van in en geeft toestem ming voor uitzending. Of ie mand weigert gewoon. Geen probleem. Wij zijn niet op zoek naar iemand om hem te pak ken." H. Evers, docent ethiek op de Tilburgse academie voor jour nalistiek, vindt daarentegen dat programmamakers veel te snel en te gemakkelijk naar de ver borgen camera grijpen. „Als be paalde wantoestanden, zoals kinderarbeid, niet op een ande re manier in de openbaarheid gebracht kunnen worden, dan heb ik er wel begrip voor. Maar nu programmamakers voor amusement ook al zo vaak de verborgen camera gebruiken, wordt het een gewone techniek. De verborgen camera moet juist iets uitzonderlijks blijven." Volgens hem is bij het item van Taxi duidelijk sprake van misbruik van mensen. Dat heeft volgens hem alles te maken met de jacht op kijkcijfers. „De iden tificatie van de kijkers met zo'n vrouw in de .taxi is heel groot. Het is voor programmamakers daarom erg gemakkelijk om hiermee te scoren. Het maakt voor Evers weinig verschil dat de programmama kers achteraf wel toestemming vragen voor uitzending. „Men sen vinden het toch aardig om met hun hoofd op televisie te verschijnen", zegt hij. „Ze reali seren zich op dat moment on voldoende welke impact een te levisie-uitzending heeft. Nee zeggen is niet gemakkelijk, om dat de programmamakers je dan al gauw onsportief vinden." De vrouw die in het televisie programma Taxi met de verbor gen camera werd betrapt op diefstal, is met de NCRV en pro ducent ID-TV tot een schikking gekomen. De vrouw had schrif telijk toestemming gegeven voor de uitzending van het on derwerp, maar kreeg achteraf spijt. In een recente aflevering van Taxi had een vorige passagier zogenaamd honderd gulden op de achterbank laten liggen. De verborgen camera registreerde genadeloos hoe de vrouw het bankbiljet in haar zak moffelde. Opmerkingen van acteur/chauffeur Maarten Spanjer over het verdwenen bil jet bleef zij glashard ontwijken. Pas toen zij door Spanjer hele maal klem werd gezet, gaf zij de diefstal toe. De vrouw gaf achteraf toe stemming om het item uit te zenden op televisie, mits haar gezicht onherkenbaar zou blij ven. Later vond de vrouw deze ingreep toch onvoldoende om herkenning te voorkomen. Bo vendien vernam zij dat de NCRV dit fragment wilde inzen den naar het Gouden-Roos-fes- tival in Montreux. Zij besloot om de omroep voor de rechter te dagen en eis te een schadevergoeding van tienduizend gulden. De NCRV en ID-TV stelden daarop een schikking voor, waarmee de vrouw akkoord is gegaan. In de eerste aflevering van de serie Oorlogswonderen, die RTL 5 vanaf vanavond op het scherm brengt, staan pa en zoon Smit voor een oorlogsmo nument in een Belgisch plaats je, net over de Nederlandse grens. Het beeld toont verzets mensen die in de Tweede We reldoorlog zijn omgebracht. Smit wijst zijn zoon op het bos je bladeren dat de kunstenaar uit het steen heeft gehakt. Op die plek zou het hoofd van pa Smit neerkomen, zo was beslist. Maar Smit kwam levend terug. Hij overleefde de verschrikkin gen in de concentratiekampen. Vijftig jaar later is hij in staat zijn zoon voor de serie Oorlogs wonderen langs de locaties te leiden waar hij als sergeant werkzaam was tijdens de Twee de Wereldoorlog. Oorlogswonderen bestaat uit zes documentaires. In de serie vertellen bekende en onbeken de mensen aan een persoon die hen zeer dierbaar is, hoe ze de oorlog op soms wonderbaarlijke wijze hebben overleefd. De ca mera volgt de twee mensen die teruggaan naar de plekken waar het zich allemaal afspeelde tij dens de Tweede Wereldoorlog. Vader Smit neemt zijn zoon mee naar de kazerne van de marechaussee in Hilvarenbeek. Pa Smit, gehuld in een lange jas en met op het hoofd een bont muts zoals die wordt gedragen in het Russische leger, doet ver slag van zijn werkzaamheden in de kazerne. Zoonlief, met de handen in de zakken, trekt een beleefd gezicht. In de stem van Smit is geen greintje emotie te bespeuren. Hij doet zijn relaas op een uiterst zakelijke toon. Na wat onderonsjes bij een haardvuur in een nabijgelegen herberg maken vader en zoon een wandeling door het bos dat grenst aan België. Hier zegt Smit in de oorlogsjaren 155 joodse Nederlanders, 42 Neder landse militairen, 88 Franse krijgsgevangenen en een aantal uit de lucht geschoten geallieer den over de grens te hebben ge smokkeld. „Soms gingen ze achterop de fiets. Soms moes ten we lopend de grens overste ken." Als illustratie rent de RTL- cameraman de nog steeds in tact zijnde greppel door, zoals Smit het vele malen gedaan moet hebben in oorlogstijd. Zijn kameraden zorgden ervoor dat de grenswachters de andere kant uitkeken door ze valse in formatie te verstrekken over smokkelaars die ze gezien meenden te hebben. Aan de verzetsstrijd kwam een einde toen Smit en de zij nen werden opgepakt. Smit kwam terecht in een Parijse ge vangenis. Daarna verbleef hij tot het einde van de oorlog in verschillende concentratiekam pen. Oorlogswonderen, vanavond, RTL5, 21.50-22.15 uur. radio o 6.00 )e Nederlanden. Gabrieli Con- >rt. 17.00 Orgelbespeling. 17.30 Het 'ntse oratorium. 18.04 Jacco's keus. ••00 Kleine Zaal; De Amerikanen 20.02 Avondconcert. Koor van it Koninklijk Conservatorium en Re- identie Ork. met sol. In de pauze: Vaten over muziek. 22.00 Opera ma- Mine. 23.00 Jazzspectrum. 00.00- 00 Vincent na middernacht. radio ider heel uur t/m 17.00 en 07.30 'euws 17.08 Radio UIT 17.50 RPF 8.02 Op verhaal komen. 19.00 'leuwsen actualiteiten in het Turks. 9.45 Nieuws en actualiteiten in het arokkaans en Berbers. 20.30 ieuws en actualiteiten in het Chi efs 21.00 Pronto. 21.30 Frans voor edrijf en beroep. 22.00 De avonden. VANDAAG The Outsiders (1983, USA) 'Rebel Without a Cause'-achtig drama met sterrencast (Emilio Estevez, Rob Lo we, Matt Dillon). Als twee jeugdben des slaags raken valt er een dode en slaan de daders op de vjucht. Regie: A day at the Races (1972, USA) Een van de bekendste komedies met de Marx-Brothers die voor veel chaos zorgen op een racebaan. Regie: Sam Wood. Duitsland 2 00.15 speelfilms op televisie Brute Force (1947, USA) Goeie mis daad-thriller over een gevangenisop stand. Gedetineerde (Burt Lancaster) versus sadistische gevangenisdirec teur Cronyn. Regie: Jules Dassin. Duitsland 3 21.15 Oscar (1991, USA) Aardige komedie van John Landis met Sylvester Stallo ne. Gangsterbaas belooft op sterfbed van zijn vader leven te beteren. Mak kelijker gezegd dan gedaan. BRTN 1 22.05 Ha chayim alpy Agfa (1992, IL) Veel- bekroond drama van Assi Dayan. Spanningen binnen de verhouding van bar-eigenaresse met getrouwde man komen tot een hoogtepunt door dat een groep officieren de bar op stelten zet. Duitsland 1 23.00 Cops and Robbers (1972, USA) Aardi- 20.00 f?e misdaad-komedie. Agenten bera men plan om de mafia twee miljoen armer te maken. Regie: Aram Avakian. BBC 1 00.40 Key Largo (1948, USA) Klassieker van John Huston met Humphrey Bog- art, Edward G. Robinson en Lauren BacaJI. Orkaan gooit roet in het eten van gangstqr en trawanten die een groep mensen in een hotel in Florida gijzelen. Duitsland 1 00.50 MORGEN Caprice (1967, USA) Matige komedie met Doris Day, die als bedrijfsspionne de dood van een baas van een cosme ticabedrijf onderzoekt, dat een dek mantel blijkt te zijn voor een bende internationale drugssmokkelaars BBC 1 15.15 Lauren Bacall en Humphrey Bogart in de Amerikaanse speelfilm uit 1944 'Key Largo'. (Duitsland 1, 00.50 uur) BRTN 1 1710 Sinja Mosa, serie 17.35 Paradise Beach. 18.00 Journaal 18.10Thebold and the beautiful. 18.30 Blokken, spel programma. 19.00 Neighbours. 19.25 Joker-en lottotrekking. 19.30 Journaal en sport. 19.58 Weerbericht. 20.00 2 4 Children. 20.30 Derrick. 21.34 Winstver deling van joker en lotto. 21.35 Boule vard. Bommen op de stad. 22.05 Oscar, komedie. 23.50 Viaje al Espanol. Cursus Spaans. 00.05 Weerbericht BRTN 2 16.00 Van-a-1, van-a-2, met om: 16.00 Disney Festival 17.00 Samson. 18.00 Tik tak. 18.05 Interflix, comedyserie. 18.30 Disney Festival. 19.00The Odys sey, jeugdserie. 19.30 Journaal en sport. 19.58 Weerbericht. 20.00 The Out siders, psychologische speelfilm. 21.30 Onvoorziene omstandigheden, serie waarin acteurs moeten improviseren. 22.00 Ter Zake. 22.47 Paardenkoersen. 22.50 Mad about you, comedyserie. 23.13 Coda. DUITSLAND 1 16.00Tagesschau. 16.03 Fliege, talk show. 17.00Tagesschau 17.10 Brisant. 17.40ARDvoracht. 17.50Tagesschau- Telegramm. 17.55 Verbotene Liebe, se rie. 18.00 Verbotene Liebe Vervolg. 18.25 Marienhof, serie. 18.49 Tagesschau-Telegramm 18.54 Franken berg, serie. 19.53 Das Wetter 19.58 Heute abend im Ersten. 20.00 Tagesschau. 20.15 Julie Lescaut, mis daadserie. 21.44Tagesthemen-Tele- gramm. 21.45 Unter deutschen Décher, reportage. 22.30 Tagesthemen. 23.00 Das Nacht-Studio: Ha chayim alpy Agfa, speelfilm 00.40 Tagesschau. 00.50 Film Noir: Key Largo, misdaadfilm. 02.25 Zuschauen - Entspannen - Nach- denken. 02.30 Einde. DUITSLAND 2 16.00 Heute 16.05 Macht der Leiden schaft. 16.55 Sport heute. 17.00 Heute. 17.08 LSnderiournal17.55 Donauprin- zessin. 18.00 Donauprmzessin. Vervolg. 18.45 Lotto-trekking A en B 19.00 Heu te 19.20 Weerbericht. 19.25 Schlagzei- le: News at eleven, speelfilm. 21.00 Achtung! LebendeTierel, natuurmaga- zine. 21.45 Heute-journal 22.15 Der Sportspiegel. 23.00 Derrick, misdaadse rie. 00.00 Heute nacht. 00.15 Die Marx Brothers: A day at the races, speelfilm. 02.00Text aktuell. DUITSLAND 3 18.00 NRW - Nachrichten, 18.05 KuK, gevarieerd magazine 18.30Tele-Praxis, medisch magazine. 18.45 Aktuelle Stunde. 19.25 Fensterprogramme der Landesstudios. 19.45 Wiedersehen. amusementsprogramma. 21.00WDR aktuell. 21.15 Brute Force, speelfilm. 22.48 Filmtip. 22.55 Udatschi wam, gospoda, tv-film. 00.30 Nachrichten. 00.35 Nachtprogrammering. BBC 1 16.05 Glynn Christian's entertaining mi crowave, culinair magazine. 16.20 Bril liant gardens. 16.30Tekenfilm. 16.45 Sick as a parrot, puzzelprogramma. 17.00 Jackanory, verhalen. 17.10 Potsworth and Co. 17.35 The really wild show, dierenmagazine. 18.00 News- round. 18.05 The biz, jeugdserie. 18.35 Neighbours. 19.00 Nieuws en weerbe richt. 19.30 Reg. nieuws. 20.00 This is your life. 20.30 Here and now. actueel magazine. 21.00 How do they do that?, magazine. 21.45 Points of view, kijkers- post. 22.00 Nieuws en weerbericht. 22.30-The private life of plants, natuur documentaires. 23.20 Sportsnight Sportmagazme. 00.40 Cops and rob bers, komedie. 02.10 Weerbericht BBC 2 16.00 Nieuws en weerbericht. Aansl.: Westminster with Nick Ross. 16.50 Nieuws en weerbericht. 17.00 Today's the day, quiz. 17.30 Ready, steady, co ok, culinair programma. 18.00 Play it again, nostalgisch muziekprogramma. 18.30 All in the mind, spelprogramma 19.00 Star Trek: The next generation, sf serie. 19.45 This is Garth Brooks, too. concertregistratie. 20.30 The world at war, documentaireserie 21.30 Universi ty challenge, quiz. 22.00 Bare essen tials, komedie. 23.30 Newsnight. 00.15 The late show, cultureel magazine 00.55 Weerbericht. 01.00 Endgame, to neelstuk. 02.35 The record, parlemen tair magazine. 03.00 Night school. CNN 16.45 World sport. 17.30 Business Asia. 18.00 Business Asia. Vervolg. 20.00 World business today. 21.00 Internatio nal hour. 22.45 World sport, 23.00 World business today update. 23.30 Showbiz today 00.00 The world today. 01.00 Moneyline 01.30 Crossfire. 02.00 Prime news. 03.00 Larry King live. 05.30 Showbiz today. MTV 16.30 The report. 16.45CineMatic. 17.00 News at night. 17.15 3 from 1 17.30 Dial MTV. 18.00 Music non-stop. 19.30 The Zig Zag show. 20.00 Grea test hits. 21.00 Most wanted. 22.30 Be avis& Butt-head. 23.00 The report 23.15CineMatic. 23.30 News at night. 23.45 3 from 100.00 The end? 02.00 The soul of MTV. 03.00 The grind. 03.30 Night videos. 06.00 Einde. NBC SUPER CHANNEL 17.30 FT business tonight. 18.00 Today. 19.00 ITN World news. 19.30 Sport on NBC Super Channel. 20.30 Dateline. 21.30 Inside edition. 22.00 ITN World news 22.30 The tonight show. 23.30 Real personal. 00.00 FT Business to night. 00.20 US Market wrap 00.30 NBC Nightly news. 01.00 Equal time. 01.30 The tonight show. 02.30 Video- fashion! 03.00 Rivera live. 04.00 Date line. 05.00 Inside edition. TV5 16.00 Nieuws. 16.10 La cuisine des mousquetaires. 16.25 Bibi et ses amis. 16.55 Le jardin des bêtes. 17.05 Eva sion. 17.45 Questions pour un cham pion. 18.00 Questions pour un cham pion. Vervolg. 18.15Visionsd'Améri- que. 18.30 Nieuws en weerbericht. 18.55 Revue de presse africaihe. 19.05 Paris lumiéres. 19.25 La météo des cinq continents. 19.30 Belgisch nieuws. 20.00 Temps présent 20.55 La météo des cinq continents 21.00 Frans nieuws. 21.40 Les Héroines de Colette, tv-film. 23.10 Bouillon de culture 00.20 Nieuws en weerbericht. 00.45 Claire La- marche. 01.30 La chance aux chansons. 02.05 Paris lumiéres. 02.35 Magazine européens 03.05 L'encyclopedie audio- visuelle. 04.00 Université de nuit. RTL TELEVISION 16.00 Hans Meiser, 17.00 Jeopardy! 17.30 Unter uns. 18.00 The bold and the beautiful. 18.30 Explosiv - Tele- gramm. 18.45 RTL aktuell. 19.10 Explo siv - Das Magazm. 19.40Gute Zeiten, schlechteZeiten. 20.15Tonyaand Nan cy: The inside story, speelfilm. 21.55 Stern TV. 23.05 Gottschalk. Late-night show. 00.00 RTL-Nachtjournal. 00.30 RTL-Nachtshow. Late-night-show. 01.30 Kojak. 02.20 Murder, she wrote. 03.10 Nona Christen. 04.05 Hans Mei ser. 04.55 Explosiv - Das Magazin 05.15 Explosiv - Telegramm.

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 9