Schrijvende Lezers/Info ombudsman Rechter ontloopt de kern van de zaak CDA Katwijk en het JAC Topee en de stageplaats WOENSDAG 15 FEBRUAR11995 LEIDSCH DAGBLAD Columnist Th. Holman van het dagblad Het Parool is vorige week door de Amsterdamse rechtbank vrijgesproken van belediging van christenen, zo viel in de krant van afgelopen vrijdag te lezen. In juli vorig jaar had hij in een artikel iedere christenhond' voor 'misdadiger' uitgemaakt. Kort voor de zaak voor de rechter kwam, heb ik er in deze rubriek aandacht aan besteed. Ik was de mening toegedaan dat Holman de grenzen van wat nog kon, had overschreden. Ze ker, de vrijheid van meningsui ting is een kostbaar goed waar niét klein en benauwd over moet worden gedaan. En in het speciale kader van een column mag een scribent zich heel wat permitteren. Hem of haar komt een brede ruimte toe. Maar een persoon of bevolkingsgroep zo maar voor 'misdadiger' uitma ken, was me te gortig. Ik vond dat 'een woord te ver'. Ik roer de kwestie nogmaals aan, omdat zij, hoewel zich af spelend bij een ander dagblad, ook voor lezers van deze krant van belang is. Immers, in het af gelopen jaar hebben zij her haaldelijk bij mij aan de bel ge trokken over toon of opmerkin gen van columnisten in het Leidsch Dagblad. Hier deed zich nu zo ongeveer in het ex treme een zaak voor die de grenzen van de vrijheid van de columnist raakte en derhalve voor iedereen zeer leerzaam zou zijn. Mag een columnist, op grond van de uitspraak van de Amster damse rechtbank, belemmerd schrij re christenhond ei is'? Hier geraken op drijfzand, want dat zegt de rechter niet. Hij is van oordeel dat in dit geval niet van beledi ging van een bevolkingsgroep kan worden gesproken omdat ten tijde van de column er maar één klacht bij justitie was gede poneerd. Daaruit concludeert hij dat er dus geen grote groep mensen is beledigd. Maanden later, toen de zaak door publi- katies vlam vatte, hebben zich tal van personen bij die ene kla ger gevoegd, maar dat telde voor de rechtbank niet meer, omdat de aanklacht zich be- 0^ verder on- ri dat 'iede- misdadiger perkte tot de perio de rond de publika- Het zal juridisch allemaal wel klop pen. Bevredigend vind ik het echter niet. De rechter ontloopt zo een oordeel over de zaak waarom het werkelijk gaat: mag iemand zich op de ze manier uiten? Bepalend voor hem was blijkbaar alleen het aantal klagers. Er zijn wel vonnis sen in soortgelijke zaken ge weest waarbij dat helemaal niet als criterium werd gehanteerd. En je vraagt je onwillekeurig af bij hoeveel klagers er dan wel gesproken mag worden van een belediging van een bevolkings groep. Tien, twintig, honderd? Een andere brandende vraag waarmee ik blijf zitten is: zou de rechtbank ook zo te werk zijn gegaan als in plaats van 'iedere christenhond' iedere moham medaan of iedere jood als 'mis dadiger' zou zijn aangemerkt? Ik ben gelukkig geen rechter, mijn terrein is ook niet het strafrecht, maar de wereld van de krant en de journalistiek en de merites die daar gelden of behoren te gelden. Ik vond dat de columnist 'een woord te ver' is gegaan en ik vind dat nog steeds. De officier van justitie is in deze zaak in beroep gegaan en er komt dus nog een vervolg. Ik hoop dat het dan over de kiem van de kwestie zal gaan. Transseksuelen Ach nee, een klacht wilde een lezer het niet noemen, dat zou veel te zwaar zijn. Maar hij had zich nogal verwonderd over het artikel 'Transseksuele asielzoe kers behoorlijk in de verdruk king' in de krant van 4 februari. Eén ding moest ik voor alles van hem aannemen: hij gunde ie dereen een plaatsje onder de zon, ik moest hem niet indelen bij lieden met bedenkelijke vooroordelen, maar was zo'n groot stuk voor een mini-pro bleem niet zwaar overdreven? „Er komen jaarlijks vele duizen den vluchtelingen naar Neder- RUUD PAAUW land. Ze hebben al lemaal hun sores en ellende, want je laat niet have en goed achter omdat je het zo leuk had. Waar mee ik maar wil zeg gen dat ze allemaal hun verhaal hebben. Als je de kop ziet dan denk je: er zul len wel heel wat transseksuelen hier naartoe komen. Maar dan lees je ver derop dat het 'om een tiental asielzoe kers zou gaan'. Tien en zelfs dat weet men dus nog niet eens zeker. Moet zoveel aandacht worden besteed aan iets waarvan men nauwelijks weet of het wel bestaat?" De kop deed misschien an ders veronderstellen, maar in het artikel was maar een klein stukje gewijd aan de trans- seksuele asielzoekers, het veruit grootste deel ging over het 25- jarig bestaan van de Stichting Nederlands Gendercentrum Het blijkt moeilijk te zijn het juiste aantal transseksuele asiel zoekers vast te stellen, omdat zij terughoudend zijn om daar voor uit te komen, bang als ze zijn voor de gevolgen. Inder daad spreekt men in het artikel over 'een tiental'. Maar ook de ze kleine categorie vluchtelin gen verdient, zoals deze lezer het zelf zo aardig uitdrukte, 'een plekje onder de zon' en dus de aandacht. Emily Als ombudsman voër ik zelden vrolijke gesprekken. Dat brengt de aard van het werk nu een maal mee. Maar ik had vorige week iemand aan de lijn die mij met enige opgewektheid onder vuur nam. Hij wilde even terug komen op het stukje dat ik had geschreven over Emily, de vriendin van prins Willem- Alexander. Een lezeres vroeg zich naar aanleiding van een ar tikel daarover in de krant be zorgd af of we hier ook in 'Engelse toestanden' zouden belanden. Ik vond dat daar nog geen sprake van was. Deze lezer nu wilde een ande re kant van de zaak met mij doornemen. „Kijk", zei hij, „ik ben een enthousiast lezer van de roddelbladen. Die koop ik el ke week. Je moet je daar geloof ik voor schamen, maar dat doe ik dus niet. Zo weet ik dat Wil- lem-Alexander eerder stevig aan de verkering is geweest. Daar heb ik nooit iets van in de krant teruggevonden. In elk geval niet op de manier waarop nu over Emily is geschreven. Daar voel de men zich zeker te hoog voor. Wat me nou zo opvalt is dat meteen nadat Emily in mijn roddelblad had gestaan de kranten er ook mee kwamen. Kunt u mij nu eens zeggen waarom toen niet en nu wel?" Ik zei hem dat ik dat niet wist. „Ik ben geen expert waar het de relaties van de prins betreft". Maar hij wilde dat ik 'ermee voor de draad kwam'. Ik meldde hem dat ik niks had om mee voor de draad te komen „Is het niet zo", sprak hij opgewekt „dat de krant nu feitelijk toe geeft dat de roddelbladen ge woon beter geïnformeerd zijn op dit gebied?" "Nu ja, ze hebben fotografen die soms dagenlang ergens pos ten en daar komt dan wel eens wat uit. De krant die u leest heeft heel wat meer aan z'n hoofd en doet zoiets ook niet, althans niet om die dingen aan de weet te komen". „Dat kan wel zijn, maar hij maakte er nu via een omweg toch maar mooi gebruik van". Hij luisterde nog even hoe ik hier weer een mouw aan pro beerde te breien, riep schate rend: 'U komt er niet uit' en hing op. De laatste tijd is er nogal wat te doen geweest over de subsidië ring van het JAC en de rol van de CDA-gemeenteraadsfraktie hierin. Nu de besluitvorming terzake in de raad heeft plaats gehad, willen we deze rol toe lichten. De geschiedenis voert terug tot 1984. Het CDA heeft toen zijn nek uitgestoken om deze subsidie mogelijk te ma ken, immers SGP en RPF waren hier tegen. Hoewel het CDA voor een flink deel de bezwaren van deze partijen deelde, had den het een aantal motieven om onder voorwaarden deze vorm van jeugdhulpverlening tóch mogelijk te maken. Deze voorwaarden betroffen de kwa liteitsbewaking en ze gaven ook de kaders aan van de rol die de ouders zouden hebben in het proces. Immers een groot be zwaar tegen het JAC was, dat het bij conflicten in eerste in stantie de kant van de jeugdige hulpvrager koos. Het CDA wil de belangen van het gehele ge zin gelijkelijk dienen. Door kennis te nemen van enkele incidenten kwam de dis cussie binnen de fraktie na 10 Indien u reageert op een arti kel in deze krant, wilt u dan in uw ingezonden brief uw naam, adres en woonplaats vermelden, evenals de datum waarop het betreffende arti kel werd gepubliceerd? Brie ven worden in het algemeen in deze krant ondertekend met naam en woonplaats. Plaatsing van ingezonden brieven betekent niet dat de redactie het eens is met de in houd ervan. De redactie be houdt zich het recht voor in gezonden brieven in te kor ten en plaatsing van brieven te weigeren. De ombudsman van het Leidsch Dagblad is van maandag tot en met vrijdag bereikbaar van 9.30-11.30 uur onder telefoonnummer (071)-356215. Brieven kan men richten aan het adres: Ombudsman Leidsch Dagblad, Postbus 54,2300 AB Leiden. Het werk van de ombudsman valt buiten de verantwoordelijkheid van de hoofdredactie. Voor klachten over de bezorging gelieve men te bellen (071) - 128030. De Leidse studente bestuurs kunde Marjolein Topee krijgt bij de gemeente geen stageplaats. Volgens PvdA-afdelingsvoorzit- ter Tan Toan Hok wordt zij hiermee gestraft voor haar op vattingen over het aanstaande referendum. Leidenaar Meijer vat de kwestie samen met een woordspeling. Bij de Peace-bak op de Ga- renmarkt prijkt in twee talen een stichtelijk woord van de Is- De houten fiets- en voetgangersbrug bij het buurtschap Ofwegen is een smalle, maar on misbare oeverver binding. Vooral in het voorjaar en de zomer is het soms dringen geblazen als inwoners uit de Rijnstreek er te voet of te fiets op uit trekken om te genieten van het natuurschoon van de Wijde Aa, het water tussen Wou- brugge en Hoog- made. Onze fotograaf Wim Dijkman doorkruist dagelijks een groot deel van de streek om het nieuws voor de krant in beeld vast te leggen. Tijdens die ritten komt hij langs allerlei 'beeldige' plekjes die niet direct hot het zeker waard zijn om te presenteren. ANN01895 - H.M. de Koningin-Regentes verraste dezer dagen een hulpbehoevend huis gezin te Benthuizen met eene gift van 25. - De wedstrijden-manie schijnt te Roelof-Arendsveen ook haren intocht te hebben gehouden. Pas is de schaak wedstrijd bij den heer Marinkelle ten einde, of een ander kastelein heeft een wedstrijd aangekondigd in hetkruisjassen.! Ja bij den heer L. Van Lochem zal op Donderdag 17 de zer een heuschelijk kruisje gehouden worden! De deelnemers dezen kamp, die zich tijdig moeten la ten inschrijven, zullen onderling mo gen vaststellen naar welke regels de ze ge bevochten dient te worden. De win ter, die een tijd van volslagen rust voor veld en mensch, is alleen in staat zulke plannen en ondernemingen aldaar op touw te doen zetten. Op eene Vrijdag bij den heer Wagenaar gehouden ver gadering van de vele in de gemeente bestaande ijsverenigingen, is bereids besloten tot een schaatsenwedstrijd op het Brasemermeer, wanneer de winter vorst voor een poosje aldaar zijn zetel houdt. - Dat er weder ladelichters bij en in onze gemeente zwerven, blijkt hieruit, dat Zaterdagavond jl. bij den winkelier De H., wonende aan den Zuidsingel (gemeente Leiderdorp) de gehele lade met het geld, dat er in aanwezig was, is ontvreemd en door den eigenaar later de lade ledig op het ijs in den Zuidsin gel is teruggevonden, en dat eenzelfde geval zich heeft voorgedaan bij den winkelier B., aan den hoek van de Kraaierstraat en Gortestraat, alwaar men een bedrag van 4 uit de toon banklade heeft gehaald. De dader moet een 18-jarige knaap, genaamd K., zijn. ANNO 1970 - Tweehonderdzeventig flatwoningen stadswijk Sterrenburg te Dordrecht zullen moeten worden ont smet om de pharaomier uit te roeien. De bewoners hebben van de woning bouwvereniging Ons Huis, die de flats exploiteert een brief ontvangen, waarin uitvoerig uit de doeken wordt gedaan wat er aan de hand is. In klachten van verscheidene bewoners had de wo ningbouwvereniging aanleiding gezien om met inschakeling van het staatstoe zicht op de Volksgezondheid te Wage- ningen een deskundig onderzoek te la ten instellen. De resultaten hiervan hebben de noodzakelijkheid aange toond, dat elke woning in de vijf blok ken moet worden ontsmet. Aangezien de uit Egypte afkomstige mier zich niet gemakkelijk laat uitroeien, moeten ook ZIEKENHUIZEN jaar opnieuw op gang. Gecon stateerd werd dat aan de voor waarden uit 1984 niet (meer) werd voldaan. We erkennen dat dit soms een gevolg was van oorzaken van 'buitenaf, zoals professionalisering en regionali satie. In de ogen van het CDA is er echter te weinig aan gedaan om de toen gemaakte afspraken passen. Integendeel, een aantal verdween eenvoudig! Natuurlijk mag een instelling niet afgerekend worden op inci denten. Ze zijn echter wél vaak een aanleiding tot terugblik en heroverweging. Omdat de inci denten privacy-gevoelig waren en we ze niet wilden verwarren met de meer fundamentele dis cussie over het probleem, 'wat wilden we in '84 bereiken, wat spraken we af en wat kwam er van terecht', kwam het CDA misschien niet al te helder over. We bleven in elk geval conse quent! Deze genuanceerde be nadering had wél tot gevolg dat in de diverse publicaties ande ren het CDA wel eens wat merk waardig en onjuist afschilder den. We kozen voor een zorg vuldige afhandeling, mengden ons niet in die strijd en bleven in gesprek met het college van B en W. Met dubbelbesluit dat de ge meenteraad nu genomen heeft kunnen we goed uit de voeten. Een streep onder het verleden met nog een subsidie voor 1995 om dit verleden zorgvuldig af te handelen. Daarnaast een dis cussie over de nieuwe jeugd hulpverlening op korte termijn om zodoende tijdig te kunnen bepalen of een subsidie vanaf 1996 gewenst is. We gaan deze discussie graag aan. Namens de CDA-fraktie, C. van Dijk-Wassenaar, W. v.d. Plas, Katwijk. ONGEVALLENDIENST Academisch Ziekenhuis vanaf zaterdag 13.00 t/m dinsdag 13.00 en vanaf woensdag 13.00 t/m vrijdag 13.00, woensdag 13.00 uur (Diaconessenhuis) dagelijks St.Elisabeth Ziekenhuis. BEZOEKUREN DIACONESSENHUIS (tel 071-178178) dagelijks 14.30-15.15 uur en 19.00-19.45 uur. Kraam- en zwangerenafdeling: buiten de gewone bezoektijden, voor partners 3 overleg met de dienstdoende verpleegkundige. Kinderafdeling: 10.30-19.00 uur, na overleg met de dienstdoende verpleegkundige. Jongerenafdeling: 14.30-15.15 uur en 19.00-19.45 uur. RIJNLAND ZIEKENHUIS vestiging St. Elisabeth (tel. 071-454545): dagelijks 14.00-15.00 uur en 18.30-19.30 uur, klass en II daarnaast ook 11.15-12.00 uur. Kraamafdeling: 14,30-15.30 uur en 18.30-19.30 uur (voor vaders tot 21. klass111 19.00-20.00 u hoi RIJNLAND ZIEKENHUIS vestiging Rijnoord (tel. 01720-63131): dagelijks 14.00-15.00 uur en 18.30-19.30 u en II daarnaast ook 11.15-12.00 uur. Geen spoedeisende hulp meer mogelijk ACADEMISCH ZIEKENHUIS (tel. 071-269111): alle patiënten (behalve kinderen) 14.15-15.00 18.30-19.30 uur. Avondbezoekuur afdeling Verloskunde 18.15-19.00 (Alleen Partners/echtgenoten met kinderen. Voor zwangeren: zaterdagen zondag van 10.00 tot 11.00 partners/echtgenoten en eigen kinderen. Kinderafdelingen: voor ouders van opgenomen kinderen is mogelijkheid in overleg met de hoofdverpleegkundige. Voor andere bezoekers gelden de volgende tijden: keel-, neus-en oorheelkun|o( en neurologie- 14.15-15.00 uur en 18.30-19.30 uur; oogheelkunde en heelkunde 14.15-15.00 uur en 18.30-19.00 uur. Kinderklimek. zalen voor peuters, kleuters en grote kinderen: 15.15-17.00 uur; babyzaal en boxenafdeling: volgens afspraak. uitsluitend va >t s| een ruime beza ^?C BIOSCOPEN raëlische schrijver Amos Oz. To pee or not to pee, that is the question", zei hij onlangs in een dagbladinterview. Deze uit spraak viel me weer in bij het lezen van uw beschouwing (de Stemming, 28/1) over de ge meentelijke referendum-stage plek. Wellicht iets voor de toelich ting bij het stembiljet? Leo Meijer, Leiden. 124130/133210, Steenstraat 39 LI DO 1 De Leeuwekoning al., (Nederl. gespro ken) zo 13.00, 15.30. vrza woe 1430. Op een mooie dag wordt op de Afrikaanse steppe het leeuwtje Simba geboren. Als zoon van de koning is hij voorbestemd zijn vader op te volgen. Maar oom Litteken wil daar een stokje voor steken. De nieuwste Walt Disney Disclosure 16 jr., dag. 18.45, 21.15. Een spannende en zwoele thriller over de keiharde strijd op de werkvloer van een computerbedrijf in de negentiger jaren. Michael Douglas wordt tegen zijn zin belaagd door ex-minnares De mi Moore en wordt ten onrechte be schuldigd van seksuele intimidatie. LID0 2 The Lion King al., dag. 19.00, 21.15, vr za zo woe ook 14.30. LIDO 3 Interview with the Vampire 16 jr., dag. 21.15. Tom Cruise in verrassend akelige hoofdrol in deze film van Neil Jordan. Sarcastische grapjes over de vampierfolklore maken van deze film beslist niet de horrorfilm in de gebrui kelijke betekenis van het woord. Al vloeit het bloed, vanzelfsprekend, rij kelijk. Junior al., dag. 18.45, vrza zo woe ook 14.15. Arnold Schwarzenegger in verwachting! De ruwe bolster wordt na een medisch experiment o.l.v. Danny de Vito vader/moeder. Met alle emo tionele gevolgen var ingen. Een grapje, voor even. Maar als d beetje lachwekkend allemaal. LIDO 4 Pulp Fiction 16 jr., dag. 20.00, z< n gangster die op de vi van de baas moet passen. Met John Travolta, Harvey Keitel, Uma Thur- d de hilarische Taran- Actiethriller van Deran Sarafian Parachutesprin ger Charlie Sheen ziet leerlinge Na- stasja Kinski voor zijn ogen neerstor ten. Geschokt probeert hij uit te vin den waarom ze juist zijn vliegschool uitkoos om zelfmoord te plegen maar hij krijgt al snel te maken met allerlei LUXOR tel: 071-121239. Stationsweg gastfse de woningen, waarin het insect nog niet is waargenomen, worden ontsmet. De pharaomier heeft een constante temperatuur nodig. De nesten liggen veilig diep verborgen in schachten, nis sen, isolatiemateriaal enz. de beestjes zijn anderhalf tot twee milimeter lang. Niet waarschijnlijk wordt geacht dat ze ziekten overbrengen. In het rapport van de deskundigen wordt geconsta teerd dat de aantasting relatief nog maar in het beginstadium is. Deson danks zal het waarschijnlijk nodig zijn een tweede verdelgingsactie te laten volgen. Aangenomen wordt dat de mier uit tropische landen met voedsel- import of regelrecht door n hier is overgebracht. KIJKHUIS tel: 071-142895, Vrouwen kerksteeg 10. Bandit Queen do t/m woe 19.30, 21.45. Verfilming van een waar ge beurd verhaal dat in India hevige commotie opriep. Phoolan Devi, kind 22.15. Gutierrez Alea vertelt het ver haal van twee mannen die in een rela tie hebben in het hedendaagse Cuba waar homseksuelen worden gediscri- House of the spirits ma 20.00. Bille August verfilmde de bestseller van Isabel Allende over een tirannieke grootgrondbezitter, zijn mediamieke Burnt by the Sun woe 20.00. Psycho- drama van Nikita Mikhalkov. Onder Stalin wil een Russische geheim Ze blijkt inmiddels getrouwd en heeft met computer-' thuiskomt, stort Y De verwekker van het kind wil haar en. Maria krijgt iets moois ter-whizzkid Matthias die n huis is weggelopen Simple Men za, zo, 20.00. Van Hal Hartley. De broertjes Bill en Dennis gaan op zoek naar hun voortvluchtige criminele vader. Ze belanden in een pension netje waar Bill verliefd wordt op eigenaresse Kate. AK tel 071-124890. All about Eve ma 13. 20.30. Klass ker van Joseph Mankiewicz. De jor ambitieuze Eve Harrington (Anne ter) gaat als secretaresse werken de beroemde Broadwayster Margi Channing (Bette Davis). Langzaam maar zeker zaagt ze de poten onder ALPHEN AAN DEN RIJN EUROCINEMA tel: 01720-20800, Va Boetzelaerstraat 6 EURO 1 Disclosure 12 jr dag. 18.45,21. EURO 2 The Lion King al., dag. 18.45, 21 za woe ook 14.00, zo ook 14.00, 16.30. EURO 3 Terminal Velocity 16 jr., dag. 18.4! 21.30, za zo woe ook 13.45, 16.15. De Leeuwekoning (Ned. gesproken] al., za woe 13.45, zo 13.45, 16.15 EURO 4 Junior al., dag. 18.45, 21.15, za- ook 13.45, 18.45, zo ook 13.30, 16.00. PARKFILMHUIS tel: 01720-95600 In the name of the father vr, zz 20.30. Regisseur JimSherida .seerde zich op het waar gebeurde ve haal van de Guildford Four. Scharre waar hij helemaal niets mee te ma heeft. Pa overlijdt in de cel, Gerry vijftien jaar vast. Hij krijgt steun v; advocate Emma Thompson. KATWIJK K&O tel: 01718-16400. Sinbad, de zeeman, woe 15, 14.00 nfilmo de wonderbaarlijke avonturen van bad aan het hof van de sultan. VOORSCHOTEN KINDERBIOSCOOP CC tel: 071- 614354, Prinses Marijkelaan 4 Duimelijntje Ned. gesproken, al., zo woe, 14.00. Baby's day out al., za zo woe 15.30P1 Regiedebuut van Patrick Read Johnson. Drie mannen kidnappend! negen maanden oude yuppiebaby Bink. Ze krijgen daar al snel spijt v» DEN HAAG ASTA 1. tel: 070-3463500, Spui 27 Disclosure 12 jr.. dag. 13.15, 16.0 al 18.45,21 30. ASTA 2. Interview with the Vampire 16 jr. dag. 16.00, 18 45, 21.30, dovr di ook 13.15 ASTA 3. Junior al., dag. 13.15, 16.00, 18 4fc\ 21.00. De Leeuwekoning al za zow< 13.15. BABYLON 1 tel. 070-3471656, Centraal Station The Lion King al., dag. 13.15, 16.0 e 16.00, 18.45,21.30, dovi 13.15. De gouden voetbal al., z METROPOLE 1 tel. 070-3456756, Ca negielaan 15. The River Wild 16 jr., dag. 13.15, 16.00, 18.45,21.30. METROPOLE2 Pulp Fiction 16 jr., dag. 13.15, 16.30, 20.30. METROPOLE3 The Lion King al., dag. 18.45, 21.3( jIi dovr ma di ook 13.15, 16.00. METROPOLE4 Four weddings and a funeral aldag 13.15, 16.00, 18.45,21.30 METROPOLE 5 What's eating Gilbert Grape? 12 jr., dag. 13.15, 16.00, 18.45,21.30. ODEON 1 tel 070-3462400/3462401 Herengracht 13. Terminal Velocity 12 jr., dag. 13.15. 16.00, 18.45, 21.30. ODEON 2 Chasers al dag. 16.00. ODEON 3 Timecop 16 jr., dag. 18.45,21.30, of the Father 12 jr., dag 11.45,14.45,17.45,20.45 ja HAAGS FILMHUIS tel. 070-3656030, Spui 191. gl ZAAL Chinatown 16 jr., dag. 19.30, M IU woe ook 16.15. The Bandit Queen 16 jr., dag. 22.00, zoen woe 14 00. ZAAL II The wooden man's bride 161' dag. 19.30, zo woe ook 16 15. 0: ZAAL III The Days 16 jr.. dag. 21.45, woe ook 16.15. De schiettent 16 jr., dag. (beh Woe.) 19 30. Shadow in the Snow 16 jr., dag (beh. ma en woe) 21.45. Desperate Remedies 16 jr., zo 16.15, ma 22.00. La Belle Captive 16 Oi jr., woe 20.00 fc;

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 18