f Personeel Personeel Personeel oranjewoud Ervaren Uitvoerder voor een succesvolle carrière nr ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN verpleegkundig teamleden m/v polikliniek- verpleegkundige A m/v LubaOQ Uitzend h-} Buroh^ 3 3 AMBITIEUZE TRAINER Kansen in tijdelijk werk le KALKULATOR (M/V) ZATERDAG 11 FEBRUARI 1995 'Oranjewoud' beschikt naast ingenieurs- j afdeling in het rayon Zuid-Holland afdelingen ook over een eigen afdeling zoeken wij een: voor de uitvoering van werken. Voor die 'Oranjewoud' is een veelzijdig en onafhankelijk ingenieursbureau dat actiefis op het brede terrein van wonen, werken en recreëren. De belangrijkste werkgebieden van de circa 1300 medewerkers zijn: bodem, water, inrichting van stedelijk en landelijk gebied, verkeer en transport, toerisme, recreatie en- sport, milieubeleid en -technologie, bouw, landmeetkunde, foto- grammetrie, vastgoedinformatie, grondzaken en automatiserings diensten. 'Oranjewoud' heeft grote vestigingen in Heerenveen (tevens hoofdkantoor). Deventer, Almere, Capelle aan den IJssel, Oosterhout en Lelystad (Sterlab-laboratorium). Hebt u interesse? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen 14 dagen na verschijnen van deze oproep aan: Ingenieursbureau 'Oranjewoud' B.V T.a.v. de heer J.J. Wiersma, personeelsadviseur Postbus 8590 3009 AN Rotterdam Functie-informatie: ★het onder leiding van de projectleider uitvoeren van werken op het gebied van civiele techniek, cultuurtechniek, milieu en sport ★het bewaken van het kwaliteitssysteem op het werk ★het bijhouden van de werkenadministratie ★het onderhouden van werkcontacten (vac.nr.: 95-6-04) Wij vragen: ★opleiding IAHL, MTS Weg- en waterbouwkunde of MBCS ★woonachtig in het noordelijk deel van Zuid-Holland, of bereid daarheen te verhuizen ★ervaring in het zelfstandig uitvoeren van de genoemde, of vergelijkbare werken strekt tot aanbeveling ★een practische instelling Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer ing. B.M. Wallinga, hoofd van het rayon Zuid-Holland, telefoon 010-4477744 (werk) of 01727-15921 (privé). SOCIAAL PEDAGOGISCHE DIENST NOORDELIJK ZUID-HOLLAND An* De Sociaal Pedagogische Dienst Noordelijk Zuid-Holland, Rijnsburgerweg 160. 2333 AJ Leiden, tel. 071-155311 vraagt, voor de afdeling arbeid, zo spoedig mogelijk: een trajectbegeleider (v/m) Het gaat om een tijdelijke funktie van 20 ui Onder de funktie trajectbegeleiding wordt het vinden en houden van (betaald) werk en i werknemer op de werkplek. De instelling: De SPD is een organisatie die werkzaam is ter behoeve van mensen met een verstandelijke handicap en de verschillende milieus waarin zij zich bevinden De SPD biedt maatschappelijk werk, praktisch pedagogische gezinsbegeleiding, begeleid zelfstandig wonen, vrijwillige pleegzorg en arbeid en vrjje tijd. De aan te stellen trajectbegeleider zal belast met het geven van trajectbegeleiding aa clië het onderhouden van contacten t.b.v. deze begeleiding met de betreffende werkgever het schriftelijk vastleggen van de frequentie en de inhoud van deze begeleiding per week t/m 31 december 1995. jrstaan het begeleiden van een aspirant-werknemer ir in een enkel geval begeleiding geven aan de het deelnemen aan het reguliere werkoverleg de praktische begeleiding op de werkplek Gevraagd wordt: flexibele persoonlijkheid affiniteit met de doelgroep m.n. de licht verstandelijk gehandicapten affiniteit met het bedrijfsleven bereid en in staat zijn om vanaf afstand te kijken naar mogelijk- en onmogelijkheden van zowel cliënt als werkgever in bezit van een auto i.v.m. de grootte van het werkgebied relevante MBO-opleiding Geboden wordt: salaris en arbeidsvoorwaarden conform CAO-Welzijn (salarisschaal 12-24 maximaal ƒ3.940,72 bij een full-time dienstverband) Informatie: kan telefonisch worden ingewonnen bij mw. R. C. M. van Aken, afd. arbeid, tel.nr. 071-155311. Sollicitaties: schriftelijk, binnen één week na het verschijnen van de advertentie, te richten aan de direkteur var de SPD, onder vermelding van „vacature trajectbegeleider". Divisie 3 - Neurochirurgie Bij de eenheid Neurologie/Neurochirurgie bestaan meerdere vacatures op de Ver- pleegafdeling Neurochirurgie voor (full-time of 4 dagen per week, alle diensten) Vac.nr. 95.N.01.06.LD Het verpleegkundig team van de afdeling verwacht van hun toekomstige collega dat hij/zij: -belangstelling heeft voor het neurochirur- gische specialisme; - zorg draagt voor de totale verpleegkundige zorg van de aan hem/haar toevertrouwde patiënten; - een actieve bijdrage levert aan de leerlingen- begeleiding op de afdeling; -een bijdrage levert aan de implementatie van de nieuwe organisatie; - open staat voor nieuwe ontwikkelingen op verpleegkundig gebied. Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V; - minimaal 3 jaar ervaring na diplomering. Salaris: afhankelijk van ervaring f 4.262,- bruto per maand bij een full-time dienst verband. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw I.E.C. van Everdinck-van der Pols (071 - 26 33 81, of pieper 602) en door de heer G. Nieuwen- huijzen, P&O adviseur (071 - 26 16 43). Polikliniek Gynaecologie Bij de polikliniek Gynaecologie bestaat een vacature voor een (full-time) Vac.nr. 95.M.03.06.LD Taken: -begeleiden en assisteren bij poliklinische behandelingen; -begeleiden en assisteren tijdens spreek uren; -beheer instrumentarium en apparatuur; -verzorgen en bijhouden van behandel kamer en spreekkamers; -plannen van opnames met verpleegkun dige; -administratieve afhandeling hiervan; - verrichten van venapuncties; -patiënten voorlichting. Functie-eisen: - opleiding A-verpleegkundige of HBO-V; - minimaal 3 jaar ervaring bij voorkeur in het betrokken specialisme; - goede contactuele eigenschappen; - zelfstandig kunnen werken; - flexibiliteit. Salaris: maximaal f 4.262,- bruto per maand bij een full-time aanstelling. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw L. Verhoog- Rodenburg, hoofd Organisatie Poliklinieken GynaecologieA/erloskunde (071 - 26 33 32)' en door de polikliniekverpleegkundigen (071 - 26 28 58). - Reacties voor bovengenoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschijnings datum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de directeur van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief en envelop het vacaturenummer vermelden. Magazijnmedewerker V/M Ben je niet ouder dan 18 jaar en weet je flink van aanpakken? Dan hebben wij een leuke baan in een magazijn bij een bedrijf in de omgeving van Leiderdorp. Een vereiste is wel dat je voor langere tijd beschikbaar bent. Heb je interesse, reageer dan snel. Meubelverkoper V/M Wij zoeken voor een bedrijf in Leiderdorp een zeer ervaren meubelverkoper. Het gaat om het verkopen van exclusieve meubelen. Ervaring is een vereiste en een opleiding in deze richting is een pré. Het aantal uren is in overleg te bepalen. Technische oproepkracht V/M Voor een relatie in Voorschoten zijn wij op zoek naar een MTS-er, die zich gaat bezighouden met het aanleggen van kabels en het installeren van beveili gingssystemen. Het betreft een functie op oproepbasis. Eigen vervoer is een pré. QQ a Manager V/M Bij een internationaal bedrijf in Sassenheim kunnen wij een manager met HTS-WTB of L.I.S. Fijnmechanica plaatsen. Ruime ervaring als operator en werkvoorbereider/programmeur van C.N.C draai- en freesmachines is een vereiste. Tevens wordt van je verwacht dat je de Engelse taal goed beheerst. Je kunt ons altijd bellen voor meer informa tie over deze funktie. Tekenaar/Constructeur V/M Voor deze funktie zoeken wij een HTS- WTB die ervaring heeft in teken- en kon- struktiewerk met o.a. Autocad 12. ook voor deze funktie is kennis van het Engels een vereiste. Assemblagemedewerkers V/M Voor het assembleren van machines zijn wij op zoek naar mensen met LTS/MTS- WTB met enige jaren werkervaring in een soorgelijke funktie. Secretaresse V/M Per direkt zoeken wij een ervaren secre taresse met goede kennis van Engelse, Duitse en Franse taal. Zoek je een leuke afwisselende baan, kom dan langs met je Curriculum Vitae. BVerpleegkundigen V/M Voor een psychiatrische instelling in de omgeving van Leiden. Diverse mogelijk heden. Luba Leiden, Kort Rapenburg 10,2311 GC, tel. 071-121942 (horeca) tel. 071-140341 (ind./techn.) tel. 071-149745 (adm.) tel. 071-131046 (medisch) Luba Leiderdorp, Winkelhof 9,2353 TR, tel. 071-415055 Luba Voorschoten, Leidseweg 68a, 2251 LC, tel. 071-618142 Luba heeft filialen in: Aalsmeer, Alphen a/d Rijn, Capelle a/d IJssel, Den Haag, Hoofddorp, Katwijk, Leiden, Leiderdorp, Leidschendam, Lisse, Noordwijk, Rotterdam, Rijnsburg, Spijkenisse, Voorschoten, Woerden, Zoetermeer LUBA. TIJDELIJK WERK, EEN BLIJVENDE INDRUK. 3 3 3 3 3 V.V. KAGIA zoekt voor het seizoen '95-'96 een HOOFDJEUGDTRAIINER Het betreft hier 2 trainingsavonden in de weck en de begeleiding op zaterdag van het hoogste jeugdteam. Uw sollicitatie kunt u richten aan: J. Dorrestijn, Mauritsstraat 5 2161 SM, LISSE, tel. 02521-12372 S. V. Nicolaas Boys (Nieuwveen) is op zoek naar voor het trainen van de A-selektie op dinsdag- en donderdagavond en begeleiding van het eerste elftal op zondag. Inlichtingen en sollicitaties richten aan: S. V. Nicolaas Boys t.a.v. Jan van Eijk Postbus 3013 2440 AA Nieuwveen tel. 01723-7275 Boekhouders m/v Gezien de grote behoefte aan boekhouders op diverse niveaus (PD. MBA en SPD) zijn wij op zoek naar ervaren mensen. Er zijn op dit moment zowel parttime als fulltime mogelijkheden. Informatie bij Rello Wanders, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a Datatypisten m/v met snelle vingers Als u datatypist bent en reageert, gaat u een grote organisatie in Leiden helpen met het verwerken van gegevens. Voor een periode van 2-8 weken voert u samen met een team van uitzend krachten cijfers in. U kunt zelf aangeven of u van 07.00-13.00 uur of van 13 00-19.00 uur wilt werken. Bent u geïnteresseerd? Neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Veronique Driesen, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a. Secretaresse m/v Wij zijn met spoed op zoek naar uitstekende beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift, ook een gedegen kennis heeft van Word for Windows. Het gaat hier om een fulltime baan voor enkele maanden. Een afgeronde must, evenals ca. 2 jaar werker- Creatieve mensen m/v secretaresse-opleiding is e Informatie bij Boudewijn v Leiden, Boommarkt 3a. deze functies moet u in ieder geval beschik) aantoonbare toneelervaring, communicatieve en social! heden, flexibiliteit betreffende beschikbaarheid (over I 7 dagen per week parttime of fulltime), improvisatieverii affiniteit met archeologie en historie. Deze baan is tijdelij periode van 9 april t/m 29 oktober a.s. Natuurlijk wordt| functies ingewerkt. Indien u meer informatie wenst ovef fieke functies en/of zeer geïnteresseerd bent, laat dan t Informatie bij Francine Braams, tel. 01720-9 14 42, Alphen aan de Rijn, Thorbeckeplein 14. Educatief medewerker/gids mi Voor hetzelfde bedrijf zoeken wij ook oproepkrachten) begeleiden van (school)groepen en/of het verstrekken matie aan bezoekers Kandidaten met een MBO/HBO leiding, bijvoorkeur relevante ervaring, fysiek in staa lopen, communicatieve en sociale vaardigheden en die| ook interesse hebben in archeologie, komen in aanmeri-, deze functie. l>j Informatie bij Francine Braams, tel. 01720-9 14 42, Alphen aan de Rijn, Thorbeckeplein 14. j Kassamedewerkers m/v Voor het verkopen van toegangsbiljetten, andere kaarten en gidsen. De voorkeur gaat uit naar kandij flexibel inzetbaar zijn, kunnen typen, computerervari en dienstverlenend zijn. Deze functie start 9 april oktober 1995. Voor de startdatum zal er nog e "Jini -1 der Lecq, tel. 071-14 22 41, Winkelmedewerker m/v en Internationale telefonist/receptionist m/v Voor diverse lokaties zijn wij op zoek naar telefonische visite kaartjes. U heeft ervaring met (middel)grote telefooncentrales. Eventueel krijgt u een opfriscursus waardoor u op fulltime of parttime basis aan de slag kunt. Informatie bij Linda de Ridder, tel. 071-14 22 41, Leiden, Boommarkt 3a. Commercieel junior-secretaresse m/v Voor een internationaal, dynamisch bedrijf zoeken wij een commercieel secretaresse in de leeftijd van 19-24 jaar. U onder houdt telefonisch contact met klanten over de hele wereld, actua liseert het geautomatiseerde klantenbestand, verwerkt corres pondentie, maakt afspraken voor de directeur en de sales manager en doet verder alle voorkomende secretariële werkzaamheden. Opleiding: HAVO/MBO-niveau. Engels en Nederlands perfect in woord en geschrift. Persoonlijke eigen schappen: lef, doorzettingsvermogen, consequent en zelfaan- jagend. Deze fulltime baan is voor onbepaalde tijd. Informatie bij Boudewijn Scholten, tel. 071-41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Jonge telefonist m/v Voor een technisch bedrijf zoeken wij iemand die de receptie gaat bemannen. U bedient de telefooncentrale (8 lijnen) verwerkt correspondentie m.b v. WordPerfect en doet verder licht admini stratief werk. Werktijden: 08.30-17.00 uur. U bent 18-19 jaar. Deze fulltime functie is per 1 april a.s., voor onbepaalde tijd. Informatie bij Maaike Morsink, tel. 071-41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Medewerker m/v personeelsadministratie Voor een van onze relaties zoeken wij een ervaren MBO'er. U draagt zorg voor de administratieve afhandeling van selecties, gespreksnotities, uitwerken van brieven en nota's. U beheert en actualiseert de persoonsdossiers. U ondersteunt de organisatie van cursussen voor wat betreft instructies, accomodatie etc. U werkt nauw samen met uw chef personeelsbeheer. Gevraagde persoonlijke eigenschappen: graag samenwerken, plezier hebben in hard werken en een uitdaging zien in het oppzetten van structuur. Deze baan is per direct, voor onbepaalde tijd. 38 uur per week. Informatie bij Boudewijn Scholten, tel. 071-41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Vorkheftruckchauffeurs m/v De vereisten zijn EVO-diploma en LBO-opleiding. Voldoet u aan deze eisen en bent u bereid in ploegendiensten te Werken? Dan kan Randstad wat voor u betekenen. Informatie bij Mariëlle van der Plas, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3a. De winkel verkoopt replica's, boeken, tijdschriften en si Als winkelmedewerker verschaft u informatie aan de kl< verkoopt u de produkten. Randstad zoekt klantvri kandidaten die zelf initiatief kunnen nemen. Daarbij bereid zijn op zaterdag en zondag te werken. Afhankelij te verwachten bezoekersaantallen wordt u ingepland, yjfc houdend met uw wensen van beschikbaarheid. Deze tijdelijk voor de periode van 9 april t/m 29 oktober a.s. I wordt u voor de functie nog ingewerkt. Informatie bij Francine Braams, tel. 01720-9 14 42, Alphen aan de Rijn, Thorbeckeplein 14. Programmeur m/v Lu Vooreen automatiseringsbedrijf in Roelofarendsveen is I op zoek naar een goede programmeur. U houdt zich b het ontwikkelen/programmeren van computer- applia notariskantoren. Kandidaten hebben minimaal eet opleiding en 1 jaar programmeerervaring met C++. "c Informatie bij Jeroen Smits, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Technische baliemedewerker m Voor een bedrijf in Leiden zoekt Randstad een kandio ruime werkervaring als loodgieter. Om de klanten ei advies te kunnen geven, heeft u deze werkervarinc Daarnaast bent u verantwoordelijk voor het gehele rr Deze baan is voor lange tijd. p' Informatie bij Tanja van Bezooijen, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Filiaalleider textielwinkel m/v Voor een winkel in Leiderdorp zoeken wij een ervaren met leidinggevende ervaring in de detailhandel. Wij zoé kandidaat die stevig in de schoenen staat, vanaf 28 ja baan is voor 32 uur per week (ook op zaterdag), voor onfc tijd. Informatie bij Maaike Morsink, tel. 071-41 25 12, Leiderdorp, Reaal 5d. Jong en enthousiast Jonge en gemotiveerde mensen, daar zijn wij naar op zoel niet en neem snel contact met ons op, want Randstad he« Informatie bij Mariëlle van der Plas, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3a. X ->r randstad uitzendbur J.G.Nelis Bouw B.V., dochteronderneming van Aannemingsbedrijf J.G.Nelis B.V., realise bouwprojekten in de utiliteits- en woningbouwsector. Op korte termijn hebben wij, op ons hoofdkantoor te Haarlem, p!a voor een U bepaalt zelfstandig de kostprijs van onze projekten, in grootte variërend van groot zeer groot en variërend van het stadium voorlopig ontwerp tot en met het stadium vai het bestek. Uw voornaamste taken zijn: inschatten van risiko's van de projekten; bepalen van normen en prijzen, in de diverse stadia van het kalkulatieproces; het aanvragen en beoordelen van offertes; adviseren bij de bepaling van bouwmethode, bouwtijd en algemene bouwplaatskos adviseren bij de na-kalkulaties van de projekten. Kortom, u bent de spil tijdens het kalkulatieproces en stelt elementen-, bouwdeelkosW inschrijf- en werkbegrotingen op. Verder verwachten we van u een wezenlijke bijdrag aan de verdere ontwikkeling van ons kwaliteitssysteem. Uw profiel: opleiding HTS-Bouwkunde met vakgerichte studies; ruime aantoonbare ervaring in een soortgelijke funktie; goede kontaktuele eigenschappen en een goede uitdrukkingsvaardigheid; een grote mate van zelfstandigheid en kreativiteit; kennis van diverse bouwmethoden; affiniteit met automatisering, ervaring met kalkulatie-software en Lotus 1-2-3 is een Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer J.G.M. Verhaar, hoofd kalkula van J.G.Nelis Bouw B.V. Tijdens kantooruren te bereiken onder telefoonnummer 023-18' Sollicitanten dienen zich schriftelijk te wenden tot Aannemingsbedrijf J.G.Nelis B.V. afdeling Personeelszaken, Postbus 802, 2003 RV Haarlem. PARTNERS IN PROJEKTEN

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 36