NEC heeft een Cees van Kooten-smoel Ronald de Boer de beste Sport Bowlers J.C. Systems blijven in goede spoor Watersnood blijkt 'wintersport' .INSDAG 7 FEBRUAR11995 chef willem spierdijk. c ib onderwater. c Lezing Van Praag nog niet uitverkocht jFiDENVoor de lezing van Michael van Praag vanavond in het n va"alXntorTius-clubhuis in Leiden zijn nog volop kaarten verkrijgbaar. 'senhu'De voorzitter van Ajax presenteert vanaf 19.45 het nieuwe Ajax- itadion en gaat na de pauze in op vragen uit het publiek. De toe- ■angsprijs bedraagt tien gulden. Leden van de supportersvereni- 'ing betalen f7,50 (inclusief twee consumpties). errassend verlies voor AZC aiphen aan den run» De Europa Cup speelt door de hoofden van de AZC-poloërs. Komend weekeinde speelt de formatie van trai ner Kranstauber de return van de kwartfinale (eerste duel 7-7) in en tegen Pescara. Gisteravond in de vooruitgespeelde wedstrijd tegen De Robben verloor AZC onverwacht met 10-13. Team- klasslmanager André de Jeu: „De spelers dachten deze wedstrijd op tot 21. de automatische piloot te kunnen afraffelen." Dat viel tegen. De Robben aast op de vierde positie van de play-off s en die is na gisteravond een stukje dichterbij gekomen. AZC startte voortva- 30-19 rend met een 4-0 voorsprong, maar daarna bakte de thuisploeg er niets meer van. Periodestanden: 4-1, 5-5, 9-13, 10-15. Gijsbert van der Leden was met drie treffers topscorer. Klas Zuid-Afrika naar kwartfinales durban Het Zuidafrikaanse Davis Cup-team heeft zich maan dag geplaatst voor de kwartfinales. Zuid-Afrika versloeg Australië met 3-2. Een zieke Mark Woodforde gaf in het beslissende vierde enkelspel tegen Marcos Ondruska bij een stand van 6-4 6-2 1-0 op. In de kwartfinales, die van 31 maart tot en met 2 april wor den afgewerkt, moet Zuid-Afrika aantreden tegen Rusland. Haarlem vraagt arbitrage aan haarlem Het bestuur van Haarlem heeft de arbitragecommissie van de KNVB gevraagd te bemiddelen in het financiële conflict met ex-trainer Hans van Doorneveld. Beide partijen praten al bijna twee maanden over een afvloeiingsregeling, maar kunnen het niet eens worden over de voorwaarden. De moeizame afwik keling remt het bestuur in de zoektocht naar een opvolger. As sistent-trainer Henny Lee fungeert bij Haarlem als tijdelijke hoofdcoach. De interim-trainer beschikt echter niet over de ver eiste diploma's. Karpov start met remise sanchinagar» Het kandidatentoernooi om de wereldtitel scha ken van de FIDE is gisteren in India hervat met de halve finales. In Sanghinagar liet titelverdediger Anatoli Karpov zich in de eer ste partij niet van de wijs brengen door Boris Gelfand. Na 26 zet ten eindigde het duel in remise. De Amerikaan Gata Kamski en de Rus Valeri Salov braken hun eerste omtmoeting na zes uur af. McDonald's weer aan de leiding leiden DE zaalvoetballers van McDonald's hebben gisteravonde de leiding heroverd in de landelijke tweede divisie. De Leidse ploeg won met 8-0 bij ZOB. Herman van Marwijk (2) en Gert Jan de Graaf (2) waren de topscorers. Gol Sport wellicht naar w Leiden leiden De voetbalvereniging Gol Sport speelt de rest van het seizoen waarschijnlijk op de velden van de w Leiden. Momen teel speelt Gol Sport, dat uitkomt in de eerste klasse van de zon dagafdeling, op Pomona. Dat veld verkeert in erbarmelijke staat. Momenteel voeren Sport en Recreatie en de KNVB besprekingen over de mogelijkheden om Gol Sport, dat hoofdzakelijk bestaat uit voetballers van Turkse afkomst, eens per veertien dagen bij Leiden te laten spelen. 'Ik heb persoonlijkheid genoeg om mijn eigen weg te volgen' Binnenkort heeft Cees van Kooten een gesprek met het bestuur van NEC. On derwerp: contractverlen ging. De trainer zegt nog niet te weten of de club met hem verder wil en zich daar evenmin mee bezig te houden. Verderop in het gesprek laat hij zich ontval len: „Ik ga het contract nu 'anders' tekenen dan een jaar geleden." Dat zit dus wel goed tussen NEC en Van Kooten, die het lelijk eendje van de PTT-Tele- competitie in een vinnig van zich afbijtend roofdier transformeerde. Het ver haal van een letterlijke zwaargewicht die dat in fi guurlijke zin ooit hoopt te worden. deventer gpd Over de wetten van de wondere wereld die betaald voetbal heet, hoef je Cees van Kooten niets te vertellen. Hij kent de risico's en waagt zich derhalve maar niet aan een zorgvuldige carrière planning. Na twintig jaar te hebben gespeeld en tien jaar amateurs te hebben getraind, heeft hij geleerd dat onzeker heid de enige zekerheid is. Van Kooten accepteert dat opportu nistisch verschijnsel. Hij doet gewoon altijd en overal zijn stinkende best en hoopt steeds maar weer dat het balletje de goede kant oprolt. Van Kooten draagt de a-soci ale kanten van het betaald voet bal niet als een morele last met zich mee. „Ik bekijk altijd alles van de zonnige kant", roept hij met een olijk gezicht. „Je zult toch jezelf moeten bewijzen. Ik ga niet roepen dat ik ooit bij een topclub terecht zal komen. Maar ik zeg wel: waarom niet? Je moet gewoon een weg be wandelen en die komt vanzelf ergens uit. De ene keer gaat het snel, de andere keer langzaam. Kijk naar Spelbos. Zo lang is-ie nog niet bezig en nu staat Vites se al op de stoep. Weliswaar geen topclub, maar toch... En Beenhakker, Hiddink en Van Gaal zijn toch ook niet van de één op de andere dag aan de top gekomen? En mocht ik niet slagen, dan keer ik even vrolijk terug naar de amateurs." Goed gevoel Een half jaartje NEC heeft bij Van Kooten tot een goed gevoel geleid. De Deventenaar heeft het drie rivieren verderop naar zijn zin en stelt met genoegdoe ning vast, dat de beoogde de gradatiekandidaat een gerede kans heeft het vege lijf te red den. Het pleziert hem vooral dat NEC steeds beter gaat spelen en de spelers zijn voetbalfilosofie hartstochtelijk in praktijk bren gen. Geen groter compliment voor Van Kooten als NEC wordt geprezen vanwege zijn combi natiespel. Dergelijke loftuitingen be schouwt de debuterende oefen- meester als een bevestiging van zijn vakmanschap. Hij mag dan met amateurclubs succesvol zijn geweest, bij de professio nals moest Van Kooten zich nog bewijzen. En dan is het genoeg doening als blijkt dat de aanpak ook werkt in de tempel van het betaald voetbal. De visie van de oud-interna tional komt neer op een com pacte speelwijze met een maal in balbezit volop ruimte voor combinaties. Op de trai ning krijgen de spelers zoveel combinatie-oefeningen in de kleine ruimte voorgeschoteld dat ze er ziek van worden, maar uiteindelijk dermate bedreven worden in het vinden van op lossingen dat inmiddels ook te genstanders zoek worden ge speeld. Vraag het MW, dat twee weken geleden alle hoeken van De Goffert kreeg te zien en er met 4-0 nog genadig vanaf kwam. Het concept brengt ook risi co's met zich mee, want een week later volgde een afdroog- partij (5-1) tegen Volendam. „Nee, ik doe dan geen conces sies. Niemand verandert mij van het standpunt dat verdedi gen tot meer punten leidt dan verantwoord de aanval te kie zen. Als je met 1-0 verliest, ben je de punten ook kwijt." Steunpilaren Voor zover Van Kootens aanpak Cees van Kooten: „Ik ga niet roepen dat ik ooit bij een topclub terecht zal komen. Maar ik zeg wel: waarom niet?" geheimen kent, rekent hij zijn aankoopbeleid daartoe. Toen de steunpilaren Kees van Won deren (NAC) en Chris van der Weerden (Vitesse) wegvielen, heeft hij zorgvuldig op kwanti teit ingekocht. „Om er niet on middellijk uit te donderen, is een brede spelersgroep een ver eiste in de PTT-Telecompeti- tie", redeneert hij met een knip oog naar de smalle selectie van de concurrentie. „Ik had een half jaar de tijd om spelers te zoeken. Ik stroop te hoofdzakelijk de eerste divi sie af op zoek naar allrounders. En ik heb ze gevonden in Van Diemen, Van Eijkeren, Verhoe ven, Jansen, Pothuizen, Viedma, Schenkhuizen en Dikken. Onze kracht is nu dat spelers op meer plaatsen kunnen spelen en de nummers twaalf tot en met ze ventien van de groep moeite loos inpasbaar zijn. Als er bij GA Eagles, RKC of FC Utrecht ba sisspelers wegvallen, ontstaat er onmiddellijk een probleem." Oppervlakkig beschouwd heeft Van Kooten gemakkelijk praten. Zijn voorganger Jan Pruijn, die werd benoemd tot technisch directeur, nam ten slotte afscheid met promotie en een (verloren) bekerfinale. Geen kwaad woord van Van Kooten over Pruijn, nlaar de redenering van het gespreid bedje waarin hij terecht zou zijn gekomen, gaat de oud-international te ver. De trainer vindt namelijk dat NEC anno 1995 wel degelijk een Van Kooten-smoel heeft. „Vergeet niet dat ik een jaar geleden werd benoemd. Toen stond NEC in de middenmoot van de eerste divisie, ver van de top. Het leek er niet op dat NEC zou promoveren en de bekerfi nale zou halen. Ik moest in de PTT-Telecompetitie aan de slag en daarin gelden toch andere wetten dan in de eerste divisie. Bovendien telt het elftal nog maar vijf spelers uit de basis van vorig seizoen. Hoezo geen eigen inbreng? Met Pruijn kan ik overigens uitstekend door één deur. We voeren wekelijks overleg. Ik wil iedereen van de technische staf zoveel mogelijk bij het eerste team betrekken, dus ook Pruijn. Daar heb ik geen moeite mee. Ik heb persoonlijkheid genoeg om mijn eigen weg te volgen." IEdwin van der Sar opvolger Ed de Goey Del De voetballers uit het betaalde voetbal vonden Ronald de Boer de beste speler van 1994 in de eredivisie. Dat bleek gisteren in Hilversum na het tellen van de stemmen tijdens het jaarlijkse WCS-gala. De 24-jarige ajacied is de opvolger van ploeggenoot Jari Litmanen. Terwijl Johan Cruijff, die de zaal vanuit Barcelona toesprak, de enveloppe met de winnende naam nogal traag openmaakte, vertelde de trainer van de Cata laanse club dat hij de prijs het meest gunde aan Frank Rijk aard. De 32-jarige verdediger van Ajax is bezig aan zijn laatste seizoen. De toekenning zou een aardige erkenning zijn geweest voor zijn hele oeuvre. Zijn naam zou bovendien goed passen in het rijtje van voorgaande win naars: Gullit (twee keer), Van Basten, Koeman (twee keer), Romario, Wouters, Bergkamp (twee keer) en Litmanen. De onderscheiding zal blijven ont breken op het palmares van Rijkaard, die vijf jaar bij AC Milan speelde. De collega's ko zen dus voor Ronald de Boer, die zijn plaats in de spits kwijt raakte aan Kluivert omdat hij te weinig scoorde (vier competi tietreffers in het kalenderjaar 1994), maar een -openbaring was op het middenveld. In de slotfase van 1994 was hij toch weer vaak centrumspits, door de terugval van Kluivert. Mo menteel is hij geblesseerd aan de enkel. Ajax was, als wel vaker, gros sier in prijzen. Edwin van der Sar, 24 goals tegen in 30 duels, is de opvolger van Ed de Goey als beste doelman. Hij kreeg de prijs van bondscoach Guus Hid dink, die vorige maand bij zijn debuut toch de voorkeur gaf aan de Feyenoorder tussen de palen. De 18-jarige Clarence Seedorf was het talent van het jaar. Seedorf maakte zijn debuut in Ajax al op 16-jarige leeftijd, in een bekerwedstrijd tegen VW, en is tegenwoordig vaste waar de in Ajax I. Bovendien op vele plaatsen inzetbaar, in defensie en op het middenveld. Seedorf, gezien als de natuurlijke opvol ger van Rijkaard, debuteerde op 14 december in Oranje, met een doelpunt tegen Luxemburg. Folkert Velten, spits van Her acles, is het zondagskind van de eerste divisie. In de 28 competi tieduels die hij speelde in 1994 scoorde hij 24 keer. De 30-jarige Velten bedankte medespelers, technische en medische staf. „Vooral die laatste groep is hard nodig als je de dertig gepas seerd bent. Maar ja, krakende karren gaan het langst mee." Feyeno'ord tenslotte was niet helemaal vergeten. De club uit Rotterdam mag zich een jaar lang club van het jaar noemen. Beslissend in de verkiezing was de grondige (115 miljoen gul den) verbouwing van de Kuip, die-op zijn Rotterdams tot stand kwam. Weinig woorden, mou wen opstropen en aan het werk. Ronald de Boer heeft zijn prijs in ontvangst genomen. Clarence Seedorf (links) lacht n leiden aad siera plaats. Het Mijdrechtse Fix Hairline voert de ranglijst aan. Jack Verboon pakte in één game liefst 223 pins. Stuk minder gaat het met vierdeklasser Hoppezak. Geen enkele punt werd er gisteren ge haald. Zij bezet dan ook de laatste plaats. De Bowling Stones gaan wel goed in de vierde klasse. Onder aanvoering van een goed spe lende Bas Menken pakte de club zes punten. Door dit resul taat heeft de ploeg uitzicht op promotie. Voor P. Hak liggen de kaarten anders. Het team staat na de behaalde zes punten op een voorlaatste plaats. Bij de dames zijn de geluiden niet positief te noemen. Met slechts drie punten kan het trio van Verboon niet tevreden zijn. De Leidse dames bezetten hier door de laatste plaats in de tweede klasse. De vrouwen van V&R doen het in deze klasse een stukje beter. Zij bivakkeren in de middenmoot. medewerker De bowlers van J.C. Systems blijven het goed doen in de hoofdklasse voor trio's. Op de vijfde speeldag pakte het vijf punten. Marius van Kalkeren had de beste game van 200 pins. Jan Snik kwam met een serie van 1121 pins als beste man voor de dag. Systems bezet een keurige vierde plaats. In de tweede klasse doet Ver boon het uitstekend. Jan Cornet kwam met een beste game van 233 pins als beste Leidenaar uit de bus. Elbert Gertenaar deed het nauwelijks slechter (232 pins). Met de behaalde zeven punten staat de club met een halve punt achterstand op een knappe tweede plaats. Van Eg- mond pakte één punt in deze klasse. De Rijnsburgse ploeg staat op de laatste plaats. In de derde klasse gaan de za ken goed voor het tweede team van Verboon. De ploeg staat met 26 punten op de tweede SPORT OP TV meppel gpd/anp 17.00-18.00 EURO: Euroski: m 17.30-19.00 BBC 2: Snooker: H 18.00-19.30 EURO: Eurogoals: 18.39-18.47 Ned 2: Sportjourn; 18 45-19.10RTL+: Sport. 20.00-21.00 EURO. Eur 20.30-20.40 RAI UNO: Sport. 21 00-21.30 BBC 1: AQuestioi 21.00-22.00 EURO: Autocross; 21.25-22.0 22.16-22 3 00.25-01.0 WOENSDAG 05.45-06.00 Did 1 1.30-09.30 EURO: Eur 10.30-12.30 EURO: Kunstri|den op de schaats: EK vanuit Dortmund. 12.30-13.30 EURO: Euroski: magazine. Verlies voor Louati EMourad Louati heeft gister avond bij zijn rentree als bokser op punten van de Belg Van Geert verloren. Twee van de drie arbiters gaven de Belg het voordeel. Louati werd eerder op grond van een omstreden neu- ropsychologische test door de boksbond afgekeurd. Hij bokst nu op een Duitse licentie. Voetbalclub FC Meppel riskeert een strafzaak. Het bestuur van de zaterdagtweedeklasser dien de vorige week bij de KNVB een verzoek in tot uitstel van de competitiewedstrijd tegen Har- kemase Boys. Als officiële reden werd aangevoerd dat zeven spe lers, in dienst van een loonbe drijf, de hele week in touw wa ren om de wateroverlast nabij Kampen te bestrijden. Navraag leert echter dat niet de waters nood, maar personele proble men de oorzaak waren van het verzoek tot uitstel. Een aantal spelers van de zaterdagtweede klasser was geblesseerd of om andere redenen (wintersport) afwezig. Competitieleider Van de Hom reageert verrast wan neer hij met deze feiten wordt geconfronteerd. „Ik heb te goe der trouw gehandeld en de wedstrijd uitgesteld. Als blijkt dat FC Meppel mij heeft bela zerd, dan wordt het een zaak voor de tuchtcommissie." De KNVB stort tenminste twee ton in het nationaal Rampen fonds, waaruit slachtoffers van de wateroverlast kunnen put ten. Penningmeester Aalbers van het sectiebestuur betaald voetbal zei dat maandag in Hil versum, tijdens het gala van de Vereniging van Contract Spelers WCS. De KNVB zal de netto-recette van de komende interland te gen Portugal beschikbaar stel len aan het fonds. Voor dat du el, op 22 februari in Eindhoven, rekent de bond op zeker 10.000 toeschouwers, die goed zijn voor een ton netto. De interna tionals zien af van hun premie, waardoor nog ongeveer 100.000 gulden vrijkomt. Aalbers bena drukte dat het bedrag voor het fonds kan oplopen als zich meer toeschouwers in het sta dion van Eindhoven melden. De wereldvoetbalbond FIFA neemt vandaag de beslissing omtrent het doorgaan van het WK voetbal voor spelers onder 19 jaar in Nigeria. Het Neder landse team is van 11 tot en met 26 maart een van de deelne mers. Woensdag begint Oranje in Zeist met de voorbereiding. Dan komen de 32 voorlopig ge selecteerden bij elkaar voor een onderlinge oefenpartij. De plaats van de titelstrijd staat al maanden ter discussie. Tij dens diverse inspectiereizen van de FIFA bleek dat de veilig heid van de spelers niet opti maal is te garanderen. Verder voldeed een aantal accommo daties niet aan de FIFA-eisen. Als mogelijke vervanger heeft de wereldvoetbalbond Tunesië aangewezen. Daar kan het toer nooi later dit jaar plaatshebben. Overigens besloot de legerlei ding van Nigeria maandag het nationale jeugdteam te ontbin den. De Nigeriaanse bond kreeg de opdracht voor coach Fanny Amu een andere functie zoeken. De maatregelen volgen op de „magere" prestaties van het team tijdens het Afrikaans jeugdkampioenschap. Nigeria, dat zich in het verleden op dat toernooi vier keer de beste toonde, eindigde tijdens het zondag in Lagos beëindigde evenement slechts als derde. De Duitse voetbalbond (DFB) heeft VFB Bochum-speler Rol and Wohlfarfh maandag voor twee maanden geschorst we gens dope-gebruik. De 32-jarige ex-international werd in januari tijdens een zaalvoetbaltoernooi in Leipzig betrapt. Wohlfarth kondigde aan tegen de straf in beroep te gaan. „Ik zie mezelf niet als dope-gebrui ker. Ik ben gewoon dom ge weest. Ik was aan het afvallen en wilde van mijn hongergevoel af. Daarom kocht ik in een op welling een eetlustremmer", al dus Wohlfarth die de bijsluiter van het middel Recatol niet las. Dat had hij beter wel kunnen doen, want die eetlustremmer bevat de verboden stof norep hedrine. De Duitse voetbalbond hield bij de bepaling van de strafmaat rekening met Wohlfarths uitleg. De tuchtcommissie wilde met de uitspraak een precedent scheppen. Ook Bochum over weegt maatregelen te nemen te gen de ex-speler van Bayern München en Duisburg omdat hij de club niet inlichtte. Wohlfarth kwam in november vorig jaar voor 1,7 miljoen gul den van Saint Etienne (Frank rijk) over naar Bochum. Hij is de eerste speler speler in de ge schiedenis van het Duitse voet bal die bestraft wordt wegens dope-gebruik. Peter Shilton, de befaamde Engelse doelman, is geen inter nationaal recordhouder meer. Sinds vele jaren voerde hij de ranglijst aan van spelers die meer dan honderd interlands achter hun naam hadden staan. Shilton kwam in zijn carrière tot 125 interlands, drie meer dan de Duitser Lothar Matthaus, die momenteel geblesseerd is. Maar in het onlangs verschenen bulletin van de FIFA maakte de wereldvoetbalorganisatie be kend dat Shilton toch ruim is voorbij gestreefd door Majed Abdullah (35) uit Saudie Arabië, bijgenaamd de „Pele van de Woestijn". Na ontvangst van vele officiële stukken erkende de FIFA dat Abdullah tot het vrijwel niet meer te evenaren aantal van 147 officiële inter lands in zijn carrière is geko men. Het gebruik van verschil lende familie- en bijnamen op de wedstrijdformulieren bleek de oorzaak van de verwarring op het kantoor in Zürich. Majed Abdulla speelde zijn eer ste interland in 1978 tegen Noord Korea. Vorig jaar tijdens het WK in de VS, sloot hij zijn carrière af. In de laatste poule wedstrijd tegen België kwam hij nog één helft in het veld. De top van de ranglijst ziet er als volgt uit: 1Majed Abdullah (Saudie Ara bië) 147 interlands: 2. Peter Shilton (Engeland) 125; 3. Lo thar Matthaus (Duitsland) 122; 4. Thomas Ravelli (Zweden) 121; 5. Pat Jennings (Noord Ier land) 119; 6. Heinz Hermann (Zwitserland) 117; 7. Björn Nor- dqvist (Zweden) 115; 8. Dino Zoff (Italië) 112: 9. Hector Chumpitaz (Peru) 111; 10. Oleg Blochin (Rusland) 109. Ruud Krol is nog steeds Nederlands recordhouder met 83 inter lands. SCOREBORD SPORTPRIJSVRAGEN lmi'.-r I (VSI) 3 F. fj 4 r, 4, Grim- (Onder voorbehoud) Lotto 5. Eerste prijs: geen winnaar. Tweede prijs: 2 winnaars, elk bruto f. 37.720,60. Derde prijs: 98 winnaars, elk bruto f. 1.154,70. Vierde prijs: 4.618 winnaars, elk bruto f. 24,50. Vijlde prijs: 68.520 winnaars, elk bruto f. 5,00. C.jferspel 5. Vaste prijzen. Zes cijfers goed: 2 winnaars; vijf cijfers goed: 2 v 5, twee cijfers: 2.307 w Sanghinagar. Kandidatentoernooi wereldti tel (FIDE). Halve finales, eerste ronde: Gelfand (WRu) Karpov (Rus) 1/2-1/2, Kamski (VSt) - Sa- n (VSt/7) - Keiler (VSt) 6-1 6-0, Ray mond (VSt) - Kuhlman (VSt) 6-3 6-1Vento (Ven) - Reinstadler (Dui) 1-6 6-3 6-2, Courtois (Bel) - Po (VSt) 6-4 6-3, Kochta (Tsj) - Adams (VSt) 7-6 6-2. Ranglijsten Mannen: 1. Sampras (VSt) 4725 punten, 2. Agassi (VSt) 3908, 3. Becker (Dui) 3216, 4 Bruguera (Spa) 2873, 5. Ivan.se vic (Kro) 2845, 6. Chang (VSt) 2709, 7. Berasategui (Spa) 2470, 8. Stich (Dui) s 838, 62. Siemerink 659. 143. Schal ken 316, 180. Wmnink 232. Vrouwen: 1. Sanchez (Spa) 307,91 pun ten, 2. Graf (Dui) 289,20, 3. Pierce (Fra) 195,64, 4 Martinez (Spa) 188,08, 5. No- I"I. 6. D i (Tsj) 171,05, lov (Rus) afgebroken. Dubai. Mannen. 1,73 miljoen gulden. Eerste ronde: Holm (Zwe) - Corretja (Spa/8) 4-6 6-2 7-5, Arazi (Mar) - Novacek (Tsj) 7- irseille. Mannen. 825.000 gulden, rste ronde: Renzenbrink (Dui) - Dreek- inn (Dui/8) 7-6 7-6, Kucera (Tsj/6) - Ca- Zvereva (WRuO 128,20, 9. Date (Jap) 116,79, 10. Huber (Dui) 100,35, 13. Schultz 76.17, 38. Oremans 39,28, 81. Boogert 19,96, 85 Rottier 18,87, 120. Bollegraf 11,54, 122 Vis 11,46, 124. Basting 11.33. 128 De We.lle 11,20, 148. Muns-Jagerman 9,29, 159. Kamstra 8,48, 169. Niemantsverdriet 8,18, 172. Wegink8.ll, 192. Ketelaars6,63. WIELRENNEN 6-1 6-2, Wekesa (Ken) - Alami Ronde van Mallorca. Tweede etappe, Llui Eerste ronde: Goellner (Dui) - Ruud (Noo) 7-6 6-2, Stark (Vst) - Salzenstein (VSt) 6-1 (VSt) 7-6 6-4, Nargiso Nijboer, 109. Den Bakker 7.27, 123. Bl.|-

Leidsch Dagblad | 1995 | | pagina 15